Dziś jest:
Środa, 22 luty 2017

Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju.
Dalajlama XIV

Komentarze: 7
Wyświetleń: 22661x | Ocen: 2

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 7 lip 2012 09:33   
Autor: FN, źródło: http://www.dailymail.co.uk   

‘Brytyjska Atlantyda' znaleziona na dnie Morza Północnego

Naukowcy odkryli ślady starożytnej ziemi pochłoniętej przez fale 8500 lat temu – poinformował serwis http://www.dailymail.co.uk

Kiedyś Wielka Brytania nie była wyspą i stanowiła jedność z całym kontynentem europejskim. Nastąpił jednak jakiś kataklizm, który zmienił linię brzegową Europy. W przekazach pozostawionych przez starożytne ludy zamieszkujące Wielką Brytanię jest mowa o zaawansowanej cywilizacji, która zamieszkiwała ląd pochłonięty potem przez ocean. Zespół naukowców z Uniwersytetu St Andrews (ang. Świętego Andrzeja) prowadził badania dna morskiego na Morzu Północnym. W ich trakcie natrafili na pozostałości dawnego lądu. Rozciągał się od Szkocji do Danii i powoli zanurzał się w wodzie pomiędzy 18000 rokiem pne i 5500 pne (niestety brak precyzyjnych danych). Nurkowie z firm naftowych odkryli szczątki 'zatopionego świata '. Zespół klimatologów, archeologów i geofizyków stara się odtworzyć zalany przez wodę teren. Nurkowie z Uniwersytetu St Andrews już nazwali ten ląd „Brytyjską Atlantydą”. The Daily Mail opublikował grafikę pokazującą, jak mógł wyglądać dawny ląd.

Dr Richard Bates z Wydziału Nauki o Ziemi Uniwersytetu St Andrews twierdzi, że ten teren mogła zamieszkiwać jakaś ludzka cywilizacja. W świetle wiedzy o cyklicznym przebiegunowaniu na Ziemi takie odkrycie pokazuje, że jeszcze niedawno wiele terenów zostało zalanych przez potężne masy wody.  Oczywiście nie jest to dowód na to, że do zmiany biegunów dochodzi, ale nie ma wątpliwości, że może to być "ważny głos w sprawie".

Wracając do tekstu w Daily Mail - zespół naukowców zwrócił uwagę na równo ułożone stosy kamieni, które mogłyby być dawnymi kurchanami cmentarnymi. Oto zdjęcia opublikowane przez Daily Mail.

 

 

 

A tak mógł wyglądać zalany przez wodę teren.

 

 

 

 

Dzisiaj w Bazie FN obejrzymy najnowsze materiały wideo dotyczące słynnej „Wielkiej Stopy”, które ostatnio pokazały się w USA (za przysłanie do nas filmów na płytach BlueRay dziękujemy Markowi z World`s Mysteries). Istnienie tych istot uznać należy w świetle tych materiałów za pewne. Według posiadanych przez nas informacji istota ta posiada bardzo rozbudowane umiejętności pozazmysłowe, gdyż jest w stanie wpływać na zachowania ludzi w jakiś tajemniczy sposób wpływając na ich zachowanie, doprowadzając do czegoś w rodzaju „paraliżu”. Zdjęcia i materiały mamy ze Stanów Zjednoczonych w postaci HD, więc będziemy musieli je jeszcze przetłumaczyć i opublikować w serwisie. Przy okazji nasi czytelnicy serwisu z USA pytają, kiedy w tym roku będziemy ponownie w Roswell. Data naszego wyjazdu do Stanów Zjednoczonych zależy od kilku spraw związanych z prowadzonymi projektami - na pewno opublikujemy ją w serwisie.

Komentarze: 7
Wyświetleń: 22661x | Ocen: 2

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 7 lip 2012 09:33   
Autor: FN, źródło: http://www.dailymail.co.uk   

Komentarze (7)

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

Pt, 13 lip 2012 12:21 | brak oceny

Area 51 | Załogant

To logiczne, że kiedyś był niższy poziom wód na świecie. Że było więcej lądów, które teraz są w szelfie kontynentalnym. Obecnie nawet nasz Bałtyk corocznie zabiera sobie trochę naszej ziemi ojczystej ;)... To normalny proces, nie ma w nim niczego niezwykłego! Ciekawe tylko ile faktycznie zostało już odkrytych zatopionych zabytków? O ilu nic nie wiemy? O ilu nas łaskawie poinformowano? Bo na pewno, gdyby naukowcy odkryli "coś" niezwykłego, to by nam o tym nie powiedzieli.............. To "coś" może być nawet jakimś samolotem........... Naukowcy NIGDY nie pozwolą by trzeba było pisać książki akademickie od nowa!!!!.......... Cenzura trwa.... Niestety... To tak jak z Wielką Stopą... Przecież już znaleziono i przebadano włosy tego stworzenia!... Znaleziono też miejsca, w których sobie wypoczywa!... Czemu nie ustawiono tam żadnej kamery??????????????????????? A może ustawiono i sfilmowano, tylko my maluczcy nic o tym nie wiemy?...................

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 11 lip 2012 09:26 | brak oceny

Nieistotne | Gość

Atlantyda nie lezała tam gdzie sie przyjeto uważąć iż leżała. Zachowaną pamiatką po Atlantydzie w wierzeniach Słowian są potrójne wały okalające świątynie zwane przez satanistyczne pogaństwo pogańskimi.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Śr, 11 lip 2012 11:24 | brak oceny

konspirator nr 2 | Gość

Nieistotne ...@..Atlantyda lezy tam gdzie naprawde lezala, i nie piska slowkiem gdzie to jest, bo boi sie dekonspiracji,.Aby sie satanistyczni poganie w poganski sposob za nia nie zabrali, bo poganskie poganstwo wszedzie widzi poganstwo. A Atlantyda nie lezy, tam gdzie chcieli aby lezala, ona lezy w innym miejscu, trzeba dotrzec do prawdziwych germano -slowian, oni to wiedza, pozniej te dwa ludy rozczlonkowaly sie na Germanow i Slowian, w okresie II wojny swiatowej, germanie nie chcieli aby slowianie zdradzili gdzie lezy Atlantyda ...wiec postanowili slowian uciszyc. Pozdrawiam :)

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 8 lip 2012 17:03 | brak oceny

CCV | Gość

Według chrześcijan świat liczy sobie 6000 tyś lat, a tu 8500?

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Nie, 8 lip 2012 22:52 | brak oceny

Dziad_Jag | Gość

Tę liczbę wysmażył niejaki biskup Usher z Oxfordu w 17 wieku, i odtąd się plącze po religijnych głowach.

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 7 lip 2012 18:29 | brak oceny

W.A. | Gość

Google maps zaciera wszelkie ślady dziwnych śladów na ziemi.Oglądałem jeszcze kilka lat temu wiele ciekawych miejsc w okolicach północy (CHODZI MI O MORSKIE DNO) europy ale teraz po kilku latach i ostatnich "aktualizacjach" googl-a :)))) nic już w tych miejscach nie ma!!!!Jest jak by naniesione na te fragmenty map nowe miejsce "czyste niczym się nie wyróżniające" !!!Tak tak i to dotyczy wielu "ciekawych" i "kontrowersyjnych" fragmentów map ziemi!!!Teraz są tylko porobione nakładki aby to pozacierać!!!No i jak tu mówić o niezależnych i wolnych mediach?????!!!!!

Rozwiń odpowiedzi (2) Dziękujemy za ocenę.

Pt, 13 lip 2012 12:23 | brak oceny

Area 51 | Załogant

Ale Strefę 51 można sobie obejrzeć "jak na dłoni", więc jaka cenzura??????

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 8 lip 2012 18:13 | brak oceny

reyutt | Gość

Wiele z tych artefaktow ma swe zrodlo w niedoskonalosci metod zbierania i synchronizacji danych, choc nie twierdze ze absolutnie wszystkie ;)

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 7 lip 2012 15:42 | brak oceny

copy | Gość

Drogi Nautilusie! To jest rok 2012 - fajnie byłoby gdyby na tą okoliczność zamieszczalibyście częściej rozmowy z Panem Krzysztofem Jackowskim... Mówił o 'pogodowych anomaliach' na ten rok. Napiszę krótko. Na pomorzu, tu gdzie mieszkam, mamy prawie codziennie burze. W dzień jest duszno, parno, gorąco. A w nocy są takie burze jakby zaczynał się koniec świata. Nie pamiętam takich burz chociaż jestem już parę lat po 30tce. W moim mieście burze zdarzały się raz na dwa, trzy miesiące. Teraz w tygodniu są 3 albo 4. I to takie, że ich siła jest przerażająca. Ludzie się boją. Także proszę o więcej Pana Jackowskiego :)

Ps. Aktualizacja!
Dziś od 7 rano mamy 3 burzę! Wypogadza się i po godzinie burza. I tak w kółko.
Wiadomo, w samych burzach nic dziwnego nie ma, ale takiej intensywności to nawet dziadkowie nie widzieli

Rozwiń odpowiedzi (6) Dziękujemy za ocenę.

Wt, 24 lip 2012 23:22 | brak oceny

sprzątwm tu | Gość

Tak, pan jackowski, który "przewidział" że EURO 2012 zostanie medialnie przysłonięte przez zamieszki we Francji... macie gdzieś te jego przepowiednie na 2012 rok? Chyba nic sie sprawdziło...

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 13 lip 2012 12:24 | brak oceny

Area 51 | Załogant

Projekt HAARP................

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 11 lip 2012 19:17 | brak oceny

Vrill | Gość

Na polske przypadaja statystycznie 34 dni burzowe w ciagu roku...

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 8 lip 2012 23:25 | brak oceny

anteno | Gość

Po prostu przepowiednie p. Krzysztofa działają na Pomorzu bo są burze, bo jest dużo burz i już. No. A gdzie indziej się nie sprawdzajo bo nie ma burz i już. No.

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 8 lip 2012 21:24 | brak oceny

szczery | Gość

Mam 64 lata. Pamiętam trąbę powietrzną z lata 1963 roku, która zmiotła z powierzchni ziemi pól wsi (centralna Polska). Czegoś takiego nie widziałem ani wcześniej, ani potem. W 1989 roku też widziałem huragan (Dolny Śląsk) wyrywający drzewa z korzeniami. Bardzo burzowym rokiem był 2001, burze były wtedy potężniejsze niż teraz
Nie przesadzajmy z tymi tegorocznymi burzami. Porozmawiajcie sobie ze starszymi ludźmi, to wam powiedzą, jak może wyglądać burza.

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 8 lip 2012 08:10 | brak oceny

Tiger | Gość

W latach 60tych burze były większe.

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 7 lip 2012 15:13 | brak oceny

Miki-Mikolaj | Gość

Fajnie gdyby zająć się sprawą Wielkiej stopy.Ciekawe co to za zatopiona cywilizacja..Podobno sprawa czaszki gwiezdnego dziecka została rozwiązana ? http://wpogonizaufo.blogspot.com/2012/07/tajemnica-czaszki-gwiezdnego-dziecka.html

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 7 lip 2012 14:29 | brak oceny

Czlo - wiek | Gość

Myślę...,że gdyby istoty ludzkie nie miały wewnętrznej potrzeby poszukiwania odpowiedzi, poszukiwana wiedzy..., łamania też chorych stereotypów, chorych uwarunkowań. Gdyby funkcjonowały bez wychodzenia poza... paradygmaty (punkty odniesienia) , gdyby nadal nie miały potrzeby dowiedzieć się co jest tam... za widnokręgiem zdarzeń..., za zakazaną pozornie tylko granicą niemożliwości..., pozornie tylko niesamowitości, i pozornej upozorowanej granicy rzeczywistości... często ukrywającą nowe bogactwa. Gdyby zabrakło intuicji i wizjonerstwa badaczom nie byłoby tego typu poszukiwań. To nadal żylibyśmy..., jedząc tylko mięso..., nie znając żywności wegetariańskiej, ani wegańskiej, grzecznie i pokornie bez żadnych pytań i wątpliwości chodzilibyśmy do kościoła na nieszpory, zakładając przykładnie fartuszki w liceum, odmawiając przykładnie różaniec, zamiast czytać Harry Pottera, czytać ekscytujące sf, oraz ciekawą futurystkę... A stare cywilizacje..., przed Jezusem byłyby tylko mitem, wymyśloną bzdurą osób ze szpitala psychiatrycznego (szacunek do tych osób..., bo i na ten czas..., nadal mało co wiemy...). ...,osób według obecnych norm - wymyślonych wyssanych z palca chorych stereotypów uwarunkowanych współczesnym oderwaniem, brakiem wiedzy o innych cywilizacjach - inaczej obecnie takich norm... czyli według tych paradygmatów osób dziwnych..., wariatów, którym coś się wydaje..., chcą poszukiwać, zgłębiać niewiadome... a lepiej by się wzięli do prawdziwej pracy i zaczęli hodować świnie na ubój... lub inną podobnie pożyteczną pracę..., na rzecz społeczeństwa, na rzecz przyszłych pokoleń... Niż przeszukiwać morza i oceany w celu zrozumienia..., odkrycia...Hm... Tak...ech... Co niektórzy prawdopodobnie nadal w ten sposób myślą..., nie ma co się oszukiwać... Co widać i czuć...

Rozwiń odpowiedzi (3) Dziękujemy za ocenę.

Wt, 10 lip 2012 12:30 | brak oceny

Olasja | Gość

WR, po co obrażasz Panią Czło-wiek. Nie zrozumiałeś Jej komentarza i napisałeś, co napisałeś - niestety.

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 10 lip 2012 01:29 | brak oceny

santisantus | Gość

Dzięki za ten komentarz. Powiedziałeś to co myślę i często nie mam jak wytłumaczyć tego moim znajomkom. Trafiłeś w sedno. Chyba wydrukuje twój koment i dam do przeczytanie zamiast cały czas "gadać".

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 9 lip 2012 22:47 | brak oceny

WR | Gość

Ty lepiej sam idż do pracy, bo ty tak dużo myślisz że myślisz że myślisz.

Dziękujemy za ocenę.

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

szukaj:  

Najbliższy czat z FN

Zebrany przez FN materiał z Polski i ze świata mówi wyraźnie - zbliża się moment oficjalnego "Kontaktu". Wiadomo, że obce cywilizacje nas dyskretnie obserwują, prowadzą badania, monitorują. Będzie jednak moment, kiedy ich obecność stanie się informacją równie oczywistą jak to, że... istnieje Antarktyda. Jak będzie wyglądał ten kontakt? Co wie na ten temat FN? O tym podczas multimedialnego czatu - jego data zostanie podana wkrótce!

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Dlaczego Fundacja Nautilus planuje wyprawę w wysokie góry na południu Chin? Dlaczego była na greckiej wyspie Naxos? Dlaczego zamierzamy wykorzystać miejsce leżące 300 metrów od Wielkiej Piramidzie w Gizie?! Powodem jest PROJEKT KONTAKT. Jesteśmy przekonani, że podróżnicy w czasie (ludzie z przyszłości) chcą nawiązać z nami kontakt w jednej, dość ważnej dla ludzkości sprawie. Aby zrozumieć sens PROJEKTU KONTAKT należy znaleźć ikonkę KAJUTA ZAŁOGI, a następnie przeczytać najnowszy wpis w TAJNYM ARCHIWUM FN. Uwaga, aby przeczytać tekst, trzeba być zalogowanym w systemie okrętu Nautilus! [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 12 luty 2017 | Panie Robercie, a jaki ma pan dowód na to, że to całe UFO istnieje?! – to zabawne pytanie zadawane jest mi z regularnością pojawiania się trębacza na wieży mariackiej kościoła Najświętszej Marii Panny w Krakowie. Już dawno zamiast odpowiadać po prostu się uśmiecham, macham ręką i ucinam temat.

czytaj dalej

Informacje z Hydepark "N"2 listopad :: Hipoteza symulacji - czy żyjemy w Matrixie? Naukowe i filozoficzne argumenty na temat możliwości życia w symulowanej rzeczywistości. Czy to możliwe i co na ten temat twierdzą naukowcy? Dyskusja na ten temat na forum Hydepark: viewtopic.php?f=33&t=4621


2 listopad :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291
9 maj :: Czy liczby to "boski" kod Wszechświata? Czy matematyka to coś więcej, niż może się nam wydawać? Dyskutujemy o tajemnicach liczb, zagadkach, paradoksach, tajemnicach matematyki oraz o...informatyce. Zapraszamy: viewtopic.php?p=62550#p62550

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.