Dziś jest:
Środa, 22 luty 2017

Ludzie sądzą, że zrobili dość nie zabijając nikogo. W rzeczywistości żaden człowiek nie może umierać w spokoju jeśli nie zrobił wszystkiego co trzeba, aby inni żyli.
/Albert Camus/

Komentarze: 17
Wyświetleń: 33077x | Ocen: 3

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 21 paź 2012 21:48   
Autor: FN, źródło: www.ufoartwork.com    

Erich von Däniken: ‘obcy’ byli na Ziemi od samego jej początku. Ktoś, kto umie patrzeć na dzieła artystów i kronikarzy wie, że byli także obserwowani!

Wystarczy chcieć, a ślady ich obecności w historii człowieka na Ziemi zauważy każdy!” – przekonuje Erich von Däniken i trudno nie odmówić mu racji. Dla każdego, kto choć minimalnie interesującego się tematem UFO jest jasne, że Niezidentyfikowane Obiekty Latające nie pojawiły się na Ziemi w roku 1947, kiedy to nad Górą Rainier w masywie gór Stołowych stanu Waszyngton w USA pilot Kenneth Arnold zauważył kilkanaście lśniących dysków…

Spróbujmy posłuchać rady Ericha von Dänikena i uważnie spojrzeć na kilka ciekawych fresków czy obrazów. Na początek zobaczmy malowidło naskalne stworzono tysiące lat temu.

Wykonali je Indianie z południowo-zachodniej części Ameryki Północnej. Zgodnie z legendami opowiadanymi przez Indian wysoko na niebie zderzyć się miały dwa pojazdy, a jeden z nich w wyniku tej kolizji zmuszony był lądować na ziemi w rejonie obecnej Doliny Śmierci w Kalifornii. Potem według legendy Indian pojawił się drugi obiekt, który miał "zreperować" ten pierwszy.

 

Przenieśmy się do Chin, gdzie znaleziono dość osobliwy relief w labiryncie wyspy Jotuo przy jeziorze Toent’ing. Odkryta przez ekspedycję prof. Tsj’i Pen-Lai w 1957 r. (2 lata po trzęsieniu ziemi w tamtym regionie).  Naukowcy oprócz tego natknęli się na wiele innych obrazów ukazujących „ludzi” w dziwnych strojach, zbliżonych do kosmonautycznych skafandów. Odnaleziono także malowidło przedstawiające nasz system słoneczny.

 

 

Wracamy do Europy. W jaskini jaskini Pech Merle w pobliżu Le Cabrerets  (Francja)  znaleziono rysunek, który powstał prawdopodobnie około 17.000-15.000 lat przed narodzeniem Chrystusa. Scena opisuje krajobraz pełen dzikiego życia wraz z pewną liczbą obiektów w kształcie… latających spodków.

 


I jeszcze raz Europa, ale tym razem Włochy. Bardzo słynne malowidło naskalne pochodzące z okresu około 10.000 lat przed Chrystusem. Znajduje się ono w Val Camonica we Włoszech. Ukazuje dwie istoty w ochronnych strojach trzymające dziwne narzędzia lub przedmioty.

 

 

 

I kolejna rzecz z archiwum Ericha von Dänikena. Zdjęcia pochodzą z książki Porucznika Grey’a – Dziennik Dwóch Wypraw Odkrywczych w Północno-zachodniej i Zachodniej Australii 1837, 1838 i 1839”. Grey prowadził ekspedycję w XIX w. do jaskiń w pobliżu Glenelg River (Rzeki Glenelg) w regionie Kimberley w Północnej Australii, gdzie odkrył serię rysunków na ścianach jaskiń. Istoty, które widzimy na tych obrazach są nazywane przez Aborygenów Wandjina. Są źródłem wszelkiej mądrości i wiedzy.

 

 

 

A teraz zdjęcia ukazujące figurki znalezione w Ekwadorze.  Warto zwrócić uwagę , że postacie wydają się nosić kosmiczne skafandry.  Podobieństwo do współczesnych skafandrów kosmicznych jest uderzające.

 

 

 

Następny obraz to dzieło Carlo Crivellego (1430 – 1495) „Zwiastowanie” z roku 1486, wiszący w National Gallery w Londynie. Widać na nim tajemniczy obiekt w kształcie dysku, który znajduje się w powietrzu. Widać wyraźnie jak z tego obiektu w kierunku głowy Marii skierowany jest strumień światła.

 

 

Poniższe reprodukcje pokazują klasyczną parę malarzy renesansu - Madonnę z dzieciątkiem. Obraz nieznanego artysty pochodzi z XV wieku i znajduje się w Palazzo Vecchio. Powyżej ramienia Marii znajduje się latający dysk, któremu z zainteresowaniem przygląda się jakiś człowiek.

 


Następny obraz to dzieło Samuela Cocciusa. Widać na nim słynne pojawienie się obiektu UFO nad Bazyleą w Szwajcarii w roku 1566. Według świadków czarne kule masowo latały po niebie. Obraz znajduje się w Wickiana Collection w Zurychu.

 

 

Kolejnym obrazem jest fresk z XVII wieku , znajdujący się w Svetishoveli Cathedral w Mtskheta w Gruzji. Warto zwrócić uwagę na dziwne obiekty w kształcie dysku w pobliżu postaci Chrystusa.

 


I kolejny obraz, który podczas swoich prezentacji przedstawia Erich von Däniken. To dzieło flamandzkiego malarza Aert De Gelder, które nosi tytuł „Chrzest Chrystusa”. Został on namalowany w 1710 roku i znajduje się w Fitzwilliam Museum w Cambridge. Z unoszącego się nad zgromadzonymi osobami dyskoidalnego obiektu wydobywa się smuga światła w kierunku Jana Chrzciciela i Jezusa.

 

 


Następny obraz przedstawia dwóch krzyżowców, a pochodzi z dwunastowiecznego manuskryptu „Annales Laurissenses” (woluminów opisujących historyczne i religijne wydarzenia). Obserwacja tajemniczych obiektów miała miejsce w 776 roku w czasie oblężenia zamku Sigiburg we Francji. Sasi otoczyli Francuzów w zamkowej twierdzy. Gdy obie strony walczyły ze sobą, nagle grupa dysków pojawiła się nad kopułą kościoła. Sasi uznali, iż Francuzi byli chronieni przez te obiekty i zdecydowali się na ucieczkę.

 

 

 

Następne dzieła to arrasy z XV wieku. Oba przedstawiają życie Marii. Możemy na nich dostrzec obiekty w kształcie dysku widoczne na linii horyzontu w tle. Oba dzieła sztuki znajdują się w bazylice Notre-Dame w Beaune w Burgundii.

 

Pierwszy z trzech poniższych zdjęć jest freskiem zatytułowanym „Ukrzyżowanie” i został namalowany w 1350 roku. Dwa obiekty z osobami w środku są widoczne po lewej i prawej stronie postaci Ukrzyżowanego Chrystuda. Fresk można oglądać w Visoki Decani Monestary w Kosowie (ekipa FN wybiera się w to miejsce).

 

 

 

To mała próbka tego, co kryje się za „ufologicznymi wątkami” w dawnych malowidłach, freskach czy rysunkach. Obiekty UFO są widywane obecnie i były widywane przez wszystkie tysiąclecia pobytu człowieka na Ziemi. Zresztą – ciekawe jest pytanie dotyczące tego, kiedy tak naprawdę pojawił się człowiek na Ziemi… Tym tematem zajmiemy się innym razem i wcale nie jest to takie oczywiste jak odpowiedź, którą uzyskamy po wstukaniu w wyszukiwarkę google haseł „Człowiek ziemia historia cywilizacja”. To nie jest takie proste!


Ostatnio mamy wspaniały czas i sporo podróżujemy po Polsce i świecie, bo tylko w ten sposób można uzyskać ciekawe materiały i zdobyć wiedzę na temat zjawisk niewyjaśnionych. Zawsze warto powtarzać, że bardzo popularna metoda badawcza (zwłaszcza w Polsce), czyli "wielogodzinne ślepienie się w ekran komputera i praca na linkach" jest żartem... Nasza ekipa właśnie wróciła z pobytu w Szwajcarii. Po wylądowaniu w Zurychu wynajęliśmy samochód i pojechaliśmy w kilka miejsc (program pobytu mieliśmy bardzo napięty). Jednym z punktów była miejscowość Interlaken (kanton Berno), gdzie znajduje się centrum poświęcone twórczości Ericha von Danikena znane jako „Mistery Park”. Oto kilka zdjęć wykonanych podczas pobytu Fundacji Nautilus w tym niezwykle urokliwym miejscu.

 

 

 

Ilość tuneli w Szwajcarii stała się powodem dużego rozbawienia naszej ekipy... Dzielni Szwajcarzy przekopali praktycznie każdą większą górę.

 

 

Ogromny parking przed "Mistery Park" jest pusty. Autorzy pomysłu przeliczyli się z siłą Ericha von Danikena - ludzie kupują książki, ale nie chcą jechać na koniec świata, aby zobaczyć "świat paleoastronautyki". 

 

Centralnym punktem "Mistery Parku" jest potężna wieża z miłą kawiarenką na szczycie.

 

Futurystyczne przestrzenie i najwyższej jakości materiały - "Mistery Park" kosztował miliony franków szwajcarskich. Bez najmniejszych szans na zwrot inwestycji.

 

Główną atrakcją są specjalne multimedialne pokazy tematyczne. Wśród nich m.in. "Kalendarz Majów" czy Nazca. Na tablicach są wyświetlane godziny rozpoczęcia pokazów.

 

Wszędzie są elementy znane z twórczości Ericha von Danikena, jak choćby piramidy. Rozmach i skala całego przedsięwzięcia zapierają dech w piersiach... Szkoda, że tak mało ludzi chce jechać do Interlaken. To na pewno musiało być przykrym zaskoczeniem dla autora słynnej książki "Wspomnienia z przyszłości".

 

Cały ośrodek jest zrobiony na terenie w kształcie okręgu. Obok restauracji, gdzie jedliśmy obiad, jest makieta ze wszystkimi budynkami "Mistery Parku".

 

Wewnątrz piramidy dokładnie odtworzono korytarze z piramid Azteków i dobrano oświetlenie. Nie oszczędzano na niczym! Efekt naprawdę znakomity.

 

Trzeba przyznać, że twórcy "Mistery Parku" zwracali uwagę na szczegóły. Wiele figur znanych z książek Danikena jest w skali 1:1.

 

Planujemy wkrótce obejrzeć oryginał słynnej "płyty z Palenke" (konieczna jest wyprawa FN do Ameryki Południowej). Jej wierna kopia jest także w Interlaken.

 

Pokazy są naprawdę imponujące. Wielkie, multimedialne widowiska, podczas których widzowie poznają najważniejsze miejsca opisane przez słynnego pisarza. Oto zdjęcie wykonane w czasie prezentacji "Kalendarz Majów 2012".

 

 

I tu niespodzianka: Erich von Daniken występuje podczas każdego pokazu jako... hologram! Jakość całości jest absolutnie mistrzowska, a efekt naprawdę wprawia w zdumienie. Każdy taki pokaz odbywa się przy prawie pustej sali. Ile kosztowało stworzenie takich multimedialnych prezentacji? Nawet strach liczyć...

 

 

W "Mistery Park" są prezentowane książki Ericha von Danikena we wszystkich językach świata. Wśród nich także te wydane po polsku.

 

Jedną z największych atrakcji pobytu w "Mistery Park" jest... Nautilus! To symulacja podróży łodzią podwodną po morzach i oceanach świata śladem "zatopionych śladów dawnych cywilizacji". Oczywiście cała nasza ekipa zasiadła w Nautilusie. I ruszyliśmy w rejs! 

 

Jednym z celów naszej wizyty w Interlaken były zakupy eksponatów do naszej Bazy FN. Wśród zakupów były eksponaty z wystawy w "Mistery Park". Będziemy ich używać także podczas prezentacji FN w Polsce, które już wkrótce (podamy miejsca prezentacji w serwisie, wstęp oczywiście wolny... jakże inaczej, niż w przypadku Mistery Parku) 

 

Wśród zakupów jest także figurka przedstawiająca tancerza Dogonów. Według legend przybył on na Ziemię w okrągłym obiekcie i był z "innego świata". Zdjęcie wykonane już w Bazie FN.

 

W Szwajcarii byliśmy także w miejscu, gdzie mieszka słynny kontaktowiec z UFO Billy Meier. Na razie sygnalizujemy ten temat, a na szersze omówienie naszych wrażeń z pobytu na farmie Meiera jeszcze przyjdzie czas.

Komentarze: 17
Wyświetleń: 33077x | Ocen: 3

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 21 paź 2012 21:48   
Autor: FN, źródło: www.ufoartwork.com    

Komentarze (17)

1 2

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

Pon, 16 maj 2016 07:12 | brak oceny

W11 | Gość

Juz na poczatku jest blad,piszac "trudno nie odmówić mu racji" stwierdzasz juz na poczatku artykulu ze nie zgadzasz sie z jego slowami! Trudno Ci nie odmowic wiec Odmawiasz mu racji a zatem, nie wierzysz w jego racje! Mysle ze chciales tam napisac " trudno nie przyznac mu racji" i wtedy bedzie to oznaczalo ze sie z nim zgadzasz.

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 6 mar 2014 12:43 | brak oceny

Ju | Gość

???

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 30 paź 2012 13:38 | brak oceny

pozdrawiam | Gość

Ten RESET Ziemi opisala SYBILLA w swoim proroctwie / opisala tez upadek chrzescuijanstwa , wielka niesprawiedliwosc na ziemi dla biednych wszytko za pieniadze ,co z niej wyniknie i wiele innych wg. niej ten RESET ma spowodaowac jakas planeta gwiazda bodajze czerwona ,która przybędzie otoczona kilkoma ksiezycami i będzie okrążać Ziemie...,kto spojrzy na nia odrazu ma umrzec wg .niej , a ma ona przybyć za sprawą......Jest ciekawe ,polecam

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 29 paź 2012 10:58 | ocena: + 1

pozdrawiam | Gość

/ wtedy ta Ewangelia będzie gloszona po całym świecie i wtedy nadejdzie KONIEC/ ,cytat z Biblli..słowo koniec / chyba nie tłumaczyć..Rzeczywiscie w kartach Illuminati jest tez karta Mesjach , karta Antichrist i karta KONIEC ŚWIATA.. jak to ladnie do siebie pasuje z Biblią..

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Wt, 30 paź 2012 02:04 | brak oceny

LeonXXI | Gość

Będzie wielki reset!.Można tylko spekulować w jaki sposób!.Np na skutek @#$%& uaktywni się gen,grupa genów które podniosą nasza cywilizacje na poziom 2.0.Albo przyleci spec komando z wielka packa na muchy i ...... kaplica.Zastanawia mnie z kąt tak zaciekłe atakowanie nauki przez Kościół.K.In vitro sprawy z historii.... czy przypadkiem nie ukrywają ostrzeżenia co stanie się z dzieckiem kiedy znajdzie zapałki!.

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 28 paź 2012 23:01 | brak oceny

LeonXXI | Gość

http://youtu.be/9d7sO4EMFz0 Zobaczcie ten film!. Wyjaśnia dlaczego ludzie tak pożądają "ZŁOTA"!.2 2=

Rozwiń odpowiedzi (4) Dziękujemy za ocenę.

Śr, 31 paź 2012 18:21 | brak oceny

Kepos | Gość

"Wizje" są obrazem stanu faktycznego, jaki występuje w świecie. PO BUNCIE W RAJU, KRÓLESTWO BOŻE ZESZŁO NA ZIEMIĘ, a resztę to już mówią religie.

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 29 paź 2012 19:48 | brak oceny

Krzysiu | Gość

Chce przypomniec, ze plemiona Indian Yukatanu skladaly hołd okrutnym bogom Słońca, ktorzy mocna reka poprzez lęk sterowali tymi plemionami. Przestancie wiec łączyć Biblijne wersje konca swiata, ktore to obiawia bóg (chyba) ustami proroków i ich wizjami demonicznymi. Prawdziwy Bóg nie sieje lęku. Skoro Bóg Najwyższy jest zródłem Miłości, a ona jest przeciwienstwem lęku, to wizje te nie mogą pochodzić od Boga, lecz pochodza od boga. Pozdrawiam.

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 29 paź 2012 15:38 | brak oceny

Ares | Załogant

Złoto nie jest cudem w kosmosie i nie jest jedynym powodem do jego pożądania . Prawdziwym skarbem jest życie i jego formy stąd cel poszukiwań przez wszystkie cywilizacje ziemskie i pozaziemskie. Prawdziwe pytanie brzmi dlaczego ludzie przybyli na tą planetę a odpowiedż jest prosta.

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 29 paź 2012 11:49 | brak oceny

pozdrawiam | Gość

Bardzi ciekawy film , w Starym Testamencie też biblijny Bóg potrzezbowal złota i innych materialnych rzeczy.. i nasuwa się jeszcze taka myśl moze znowu chca zakonczyć ten swiat ..moze dlatego dali ludziom Apokalipse mysdle ze te ksiegi to od nich ,aby im to przekazać , moze po to dano ludziom te datę 21.12.2012..moze rzeczywsiscie wtedy cos zrobią.. C|óz i tak nikt nie jest wieczny

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 27 paź 2012 09:46 | brak oceny

Area 51 | Załogant

ZAZDROSZCZĘ WAM TEJ WYPRAWY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bardzo lubię książki Danikena. Fajne są te starożytne obrazy z UFO i Obcymi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Sob, 27 paź 2012 15:32 | brak oceny

LeonXXI | Gość

Ludzie są teraz bardziej świadomi wiec nie będzie tak prosto podjudzać ludzi by zabijali innych ludzi!.Chociaż zwróć uwagę jakim jadem potrafi pluć moherowa cywilizacja.Pozdrawiam cie serdecznie.

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 23 paź 2012 22:13 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

Ta prawa figurka z Ekwadoru to prawdopodobnie tancerz przebrany za indyka. Widać to doskonale! Gdzie tu skafander?! Lewą trudniej zinterpretować. Niektórzy żeby uzasadnić swoje idee fix widzą kosmitów wszędzie.

Rozwiń odpowiedzi (5) Dziękujemy za ocenę.

Czw, 25 paź 2012 20:27 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

do Rav... Gdybyś miał do wyboru na obiad indyka albo świnkę morską to byś na głowie stawał a nie tylko tańcował, żeby tego indyka mieć jak najczęściej!
do Czło-wiek.. Teraz jest moda na parytety. Więc dlaczego może być Baba Jaga, a dziad Jag nie! Jawna niesprawiedliwość.

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 25 paź 2012 19:22 | brak oceny

Ares | Załogant

Zbytnia ignorancja i nienawiść do kosmitów ???

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 25 paź 2012 17:09 | brak oceny

Czlo - wiek | Gość

dziad Jag...He,he,he,he, sory za uśmiech, Napisane przecież ,że to tancerz,... bo to tancerz prawdopodobnie. Zgadzam się ,że niektórzy (nie wszyscy) aby uzasadnić swoje idee fiks widzą wszystko według siebie i swojego paradygmatu. Dopatrując w każdym upadku i negatywnych rzeczy lub pomyłek, ewentualnie szarlatanerii, kłamstwa. Spoko bywa i tak. Rożnie jest. A z jakiej to parafii i nie parafii kosmici mają czy muszą być zawsze w skafandrach ? Jak kosmita ma tańczyć w skafandrze...? Do tańca to by chyba go zdjął...he,he,he no chyba że maja zwyczaj robić sobie saunę w skafandrze lub nie pocą się i tańczą w skafandrze. Też to możliwe. Czy dysponowali w końcu swoją własną indywidualną techniką czy naszą ludzką ? Czy sam Daniken wszystko wie...? Jest badaczem, ciekawym odważnym człowiekiem. No pozdrawiam Cię dziadJag nie chcę tu nikomu wywoływać traumy..., czy urazu, he, he,he,

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 25 paź 2012 12:04 | brak oceny

LeonXXI | Gość

Podobnie wierzący wszędzie widza cuda!.Np Objawienia fatimskie uznane przez kk za objawienie matki boskiej .Żeby pokazać 2000lat temu komuś wizerunek Jarosława Polskę zbaw Kaczyńskiego na Ipadzie to dziś historia była by następująca. Zstąpił na ziemie Bóg i objawił swe oblicze na magicznym obrazie.........

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 25 paź 2012 02:00 | brak oceny

RaV | Gość

"Ta prawa figurka z Ekwadoru to prawdopodobnie tancerz przebrany za indyka"- A dlaczego ten tancerz miał by przebierać się za indyka a nie za łabędzia? No, chyba że tańczył w... Jeziorze Indyczym, bo na Jezioro Łabędzie, to ówcześni byli jeszcze za głupi...(?)

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 23 paź 2012 12:45 | brak oceny

Ares | Załogant

Polecam wszystkim godnym poszukiwaniu prawdy książkę -Misja-francuza któremu istoty opiekujące się takimi jak nasza cywilizacja przekazały historię pochodzenia ludzi,historię naszej planety i sens naszego życia . Nie jesteśmy bezkarni i nie będziemy mogli kroczyć niewłaściwą drogą rozwoju.Ta książka daje również wiedzę o wszystkich budowlach i artefaktach na naszej planecie jak również odpowiedzi na wiele innych nie mniej ważnych zagadnień nas dotyczących.Pan Deniken jest prekursorem w poszukiwaniu i tłumaczeniu pochodzenia artefaktów ale jego interpretacja jest niezupełna. Nie czekajcie aż ktoś ujawni Wam prawdę szukajcie jej sami a znajdziecie.Pozdrawiam załogę !

Rozwiń odpowiedzi (3) Dziękujemy za ocenę.

Czw, 25 paź 2012 21:07 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

Jeśli biedny człowiek z halucynacjami zostaje otoczony powszechnym zachwytem wielbicieli bajek to staje się channelingowcem. Jestem inżynierem więc nie mam skłonności do widzenia wszędzie duchów i kosmitów. Brzytwa Ockchama jest najlepszą metodą naukową. Gdybym polegał na objawieniach a nie własnym rozumie, to to co zbudowałem rychło by się zawaliło. Możecie spytać poco jestem na tym forum..A dlatego, że szukam ciekawych rzeczy z zakresu parapsychologii. Ale naprawdę ciekawych, a nie bełkotu. Jak mi ktoś zaczyna wciskać kit, że odwiedzają go Veganie, to nawet nie uśmiechnę się z politowaniem. Dobrze wiem jaką gwiazdą jest Vega i dla mnie to bzdura. Jeśli ktoś na wsi mi powie że tam w bagnach żyją utopce, to rozum mi mówi że to bzdura. Na forum ezoterycznym spotkałem wpis jakiegoś faceta... Pytał jak zostać wilkołakiem! Pomyślałem sobie, ażeby jakiś demon cię wysłuchał. Czy wierzę w demony? Uczciwe przemyślenie mówi- na zdrowy rozsądek to bzdury i bajki, ale kto wie?
Po prostu są zjawiska bardzo trudne do wyjaśnienia (sam się z czymś takim spotkałem ) i są jawne bajania.
Na tym forum spotykam z rzadka perełkę w morzu kitu. I kilku myślących w powodzi wielbicieli bajek. Większość wielbicieli kosmitów działa na zasadzie przyjdzie walec i wyrówna...(pamięta ktoś piosenkę Młynarskiego?). Przylecą kosmici i zrobią porządek z tym paskudnym światem! A jeśli zrobią porządek jakąś solidną atomówką?He,he..Co wtedy?

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Pt, 26 paź 2012 14:02 | brak oceny

Ares | Załogant

Przyjacielu ! Przeczytaj sobie -Upiory Afryki -Stanisława Szczepaniaka a żebyś wiedział gdzie wyrosłeś to jeszcze Upiory Świrolandu i nie biadaj nad światem ,pooglądaj sobie charakterystyczne budowle w Ameryce Połud. na You Tube w internecie jak też i inne a zastanów się czy nie powinieneś zacząć poznawać świat na nowo możeCi się polepszy.Ludzie nie są tak niedobrzy jak ci się wydaje a i możliwości mają wielkie o jakich się wielu nie śniło i jeszcze nie do końca zbadane.W wielu kulturach ziemskich mamy okazję zaobserwować fenomenalne możliwości gatunku kosmicznego zwanego humanoidem -człowiekiem.Jesteś inżynierem więc powinieneś się zastanowić nad możliwościami budowniczych Tiahuanako ,Puma Punku i posągów Moai o tym masz również w książce Misja J.M.Desmarqueta .Jeśli poddajesz pod wątpliwość ,że z naszą cywilizacją nie mogą zrobić porządku to jesteś w błędzie bo czyżbyś był nie omylny ? Lepiej poczytaj a będziemy mieli o czym porozmawiać na forum bo tytuł inżyniera nie stworzy ciebie człowiekiem są lepsi od ciebie bo ogólniej zorientowani i nie tytuł ich czyni mądrzejszymi lecz wiedza którą zdobywają . Przekonaj się czy przetrawisz to co przeczytasz !

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 24 paź 2012 21:06 | brak oceny

Czlo - wiek | Gość

dziad...A co te Twoje Tworki uleczą...? Konkretnie. I na czym polegać będzie to leczenie...? Psychotropy które uszkadzają mózg, wątrobę, trzustkę i żołądek oraz nerki, w tym kościec oraz zęby...? Zakłócając cały system przemiany w organizmie ? Co można przeczytać na ulotkach i innych źródłach. To jest Twoje współczesne i nowoczesne leczenie...? A potem taki pacjent dostaje rentę do końca życia...? Po 'leczeniu" trzymiesięcznym taki człowieczek idzie do domu na rentę i powoli podtruwany lekami żyje jeszcze ze 20 lat..? Dopóki nie domyśli się odstawić leków. To masz na myśli...? A czytałeś co w Irlandii wyrabiano z chorymi psychicznie...? Co do niedawna było normą i praktykowane jako leczenie...? Lobotomia i elektrowstrząsy...? Naprawdę jesteś milusi... Co się za tym kryje... ? Jakie motywy i Twoje urazy za tym się kryją...? Wszystkich tak uogólniasz... widać masz powody. Channelingowców traktujesz jak bydło... Twoja sprawa... Pomijam to,że Ci którzy tak szydzą mogą mieć dziecko channelingowca. Zatem własne dziecko też w ten sposób ocenisz... i potraktujesz ? No cóż...,hm. Wyobraź sobie,że już kiedyś we średniowieczu za Ciebie lepiej i sprawniej wykonała ten plan święta inkwizycja, a działo się to około 500 lat. I zobacz...po ciszy..., jak po ciszy na polu w Majdanku i Oświęcimiu.., ponownie to wyłazi... na powierzchnię tylko ,że bardziej intensywnie. Co na to powiesz ? Mam nadzieję,że odpowiesz na wszystkie pytania... A nie połowicznie. Te pytania nie wymagają channelingu zatem nie opieraj się...,że dziś nie masz kontaktu albo,że nie czujesz weny... Przecież Ty wszystko wiesz... i znasz odpowiedź na każde pytanie. Taki jesteś mądry i unikatowy... Nie piszę do Ciebie delikatnie bo Ty nie znasz... mowy miedzy wierszami. Tobie trzeba trochę więcej niż zwykłej przyzwoitej krowie na rowie czyli łopatologicznie. Mam nadzieję,że ktoś Ci to tu wytłumaczy... bo słów brak. Bo nie wiesz...ile to dzieci pokrzywdzonych jest w ten sposób... poprzez fałszywą ocenę.

Rozwiń odpowiedzi (2) Dziękujemy za ocenę.

Czw, 25 paź 2012 19:21 | brak oceny

Ares | Załogant

Przepraszam !!!!!Ale przypadkowo skomentowałem dziada -Jag więc mój komentarz jest przypadkowo pod adresem Czło-wiek .Serdecznie przepraszam.

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 25 paź 2012 19:18 | brak oceny

Ares | Załogant

Nie jestem bezduszny !Ale tobie nawet młotem rozumu do głowy nie nabije i z pewnością nie ma w co. Traktujesz mnie jak nazistę aleś ślepy sam bo nawet nie rozejrzysz się na tej planecie do okoła a już jęczysz ,że ktoś Ci krzywdę szykuje.Uważasz ,że opieka to ingerowanie w naszą tak zwaną cywilizację ???? Uważasz ,że należy Ci się dowód ???? A masz tak mocne zęby ,że potrafił byś ugryżć kawałek jakiegoś artefaktu który bym Ci podarował abyś sprawdził jak smakuje ??? Niewiernych Tomaszów nam nie brakuje a szczególnie tych co czekają na gotowe !!!Channelingowców nie traktuję jak bydło jak to TY zaznaczyłeś tylko mierzę ich miarą możliwości a wiec ,że każdy człowiek zasługuje na szacunek i nie wysilaj się na zniewagi bo plujesz pod wiatr a ja nie stoję na twej drodze tylko twoje lenistwo i tak zwane widzimisię .Jeśli ktoś proponuje Tobie poznanie nieznanego to nie znaczy ,że spycha Ciebie w przepaść ,najpierw przeczytaj jeśli potrafisz a dopiero oceniaj i nie mnie bo jestem jednym z wielu którzy nie są chętni wyrządzać komukolwiek krzywdy .Jeśli nie dojrzałeś ,ze sam jesteś potomkiem kosmitów to niedobrze ale masz takie same szanse na poznanie prawdy jak wszyscy ludzie którzy po to się urodzili. Dziwi mnie twoja pogarda z pierwszego komentarza cyt.;Uważam że proroków i innych channelingowców powinno się leczyć w Tworkach. Uważasz ,że masz panaceum na wszystkie dolegliwości ????

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 23 paź 2012 22:39 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

Uważam że proroków i innych channelingowców powinno się leczyć w Tworkach. A tych co się hecują ich bełgotem posłać do przedszkola, bo tak jak małe dzieci lubią bajki. Cenię Denikena nie za jego teorie o kosmitach, ale za to ,że przetrzepał zaśmiardłą i zakurzoną archeologię uniwersytecką.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Śr, 24 paź 2012 15:30 | brak oceny

Ares | Załogant

Warto poznać coś więcej bo na tym polega szukanie a co do proroków to nazwa zbyt religijna i nie ma nic wspólnego z wiedzą lecz z religią natomiast channelingowcy więcej mają wspólnego z metodami joginów i im podobnych ludzi tu jednak możliwości to ocean a nie nasze widzimisię bo nie każdego maluczkiego stać na podróże astralne a nasza supernowoczesna zach.cywilizacja nigdy tych prawdziwych nie dogoni.Daremnie można namawiać ludzi do poznania prawdziwych żródeł prawdy jak w przypadku omawianej przeze mnie książki i tak np.: można odpowiedzieć czym jest Puma Punku nad jeziorem Titicaca bo nie świątynią a portem morskim wyniesionym wysoko wraz z jeziorem a to ,że mamy okazję podziwiać piramidy w Egipcie to również szczęście bo pierwsza największa i drugie atlantydzkie uległy całkowitemu zniszczeniu w wyniku dwóch globalnych katastrof .Zresztą po co to wszystko ? Ludzie uwielbiają średniowiecze ,kuglarstwo ,pokazy ,sensacje i mistyfikacje więc niech żyją nieświadomi i szczęśliwi ale niech się nie ważą stawiać tych bzdur na piedestale prawdy.

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 23 paź 2012 00:12 | brak oceny

Polecam | Gość

Niektóre z tego typu fotografii można pozytywnie zweryfikować ale większość to po prostu dziadostwo o wartości ruszających się ciapek na filmie z komórki, które udają ufo albo rozostrzony kurz przed fleszem czyli "istoty duchowe". Dla tych, którzy mówią po angielsku polecam film youtube.com/watch?v=j9w-i5oZqaQ - ANCIENT ALIENS DEBUNKED - (full movie) (fixed audio). Warto posłuchać.

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 22 paź 2012 22:36 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

Green Rose,ma kobiecą intuicję połaczoną z racjonalnym myśleniem,napisała we właściwym kierunku:,,Niekoniecznie są to tylko istoty duchowe bo i po co im byłyby potrzebne te pojazdy?''.Zielona Różyczko,napiszę Ci tak i wszystkim...jedno nie wyklucza drugiego...my wszyscy czy w naszym kręgu cywilizacyjko-kulturowym,religijnym mamy dość niedojrzałe,imfantylne,wypaczone,niewłaściwe wyobrażenie duchowości w różnych formach egzystencji...życia...Można posiadać ciało duchowe(czyli nie ziemskie,takie jakie my posiadamy tu i teraz w tej fornie życia,tu na ziemi jako ludzie,w ludzkich ziemskich...ciałach)i można jednocześnie posługiwać się,używać pojazdów(np.,,rydwanów ognistych''...).Pisząc ciało duchowe...mam na myśli takie ciało jakie posiadał po zmartwychwstaniu...(choć i przed zmartwychwstaniem posiadał Jezus niezwykłe możliwości,np.podczas swojego przemieniania się...)Jezus Chrystus(Jeszua HaMasziach)oraz takie ciało jakie posiadał patriarcha Henoch...po swoim przemienieniu...bo jak wiadomo(z Ksiąg Henocha...a pośrednio z samej Biblii)musiał on zostać przemieniony...by móc zostać wzięty do nieba i odbywać pózniej po wielu niebach(w ramach nieba jest więcej nieb...jak wiadomo w Nowym Testamencie sam apostoł Paweł pisze w swoim liście,że został zabrany aż to trzeciego nieba...czemu chyba nikt nie zaprzeczy bo jest o tym akurat w Piśmie Świętym...?!)swoje podróże w towarzystwie aniołów...W Księdze Henocha(etiopskiej)czytamy m.in.,,porwał mnie obłok i wicher ziemi''(Cap.39,3)czy inny fragment:,,Potem znowu ujrzalem zastęp wozów,na których jechali ludzi,a ci przybyli na skrzydłach wiatru ze wschodu i z zachodu na południe.Słychać było HAŁAS ICH WOZÓW,i kiedy ta wrzawa powstała zauważyli ją święci z nieba''(Cap.57,1-2).Dokładnie w ten sam sposób jak 7 patriarcha po Adamie musiał być przemieniony prorok Eliasz...by móc zostać,,wzięty w górę''przez,,rydwany ogniste''...?! Aż wreszcie,nareszcie przy powtórnym przyjściu(paruzji)Jeszua HaMasziach...ci,którzy pozostaną przy życiu na świecie(,,Potem my,którzy pozostaniemy przy życiu,razem z nimi porwani będziemy w obłokach w powietrze,na spotkanie Pana;i tak zawsze będziemy z Panem''/1 Tes.4,17/)muszą zostać i zostaną PRZEMIENIENI...(,,W jednej chwili,w oka mgnieniu,na odgłos traby ostatecznej;bo trąba zabrzmi i umarli wzbudzeni zostaną jako nie skażeni,a my ZOSTANIEMY PRZEMIENIENI.Albowiem to,co skażone,musi przyoblec się w to,co nieskażone,A TO CO ŚMIERTELNE,MUSI PRZYOBLEC SIĘ W NIEŚMIERTELNOŚĆ''/1 Kor.15,52-53/)...Mam nadzieję,że wypowiedziałem się jasno.Mądremu dość.Pozdrawiam wszystkich serdecznie na czele z Green Rose!C.d.n.

Rozwiń odpowiedzi (2) Dziękujemy za ocenę.

Wt, 23 paź 2012 12:53 | brak oceny

Kepos | Gość

Wszystkie istoty są duchowe, nawet my, bo jesteśmy umieszczeni w ciałach (wcieleni). A w wymiarach, w których przebywają Aniołowie, też istnieją przedmioty, których forma jest zastosowana tu na Ziemi. Są to instrumenty muzyczne i nie tylko one, więc inne rzeczy, w naszym rozumieniu jako materialne, też istnieją. Wiem, że Archaniołowie i Aniołowie, kontrolując Przeniesienie Ziemskie, nie używają pojazdów. W Wymiarze Wyższym jakieś pojazdy istnieją. Dlaczego na Przeniesieniu Ziemskim nie są one stosowane - bo duchy szatana usiłowałyby, z udanym skutkiem, je powielać. A jakie pojazdy posiadają tu - te, którymi poruszają się ludzie. Kiedy powiedziałem, że po śmierci chciałbym sobie pooglądać Kosmos, to usłyszałem, że "nie chciałbyś tego oglądać". Ktoś powiedział "chodź, zobaczysz", i po dłuższym jakby przesunięciu mnie, zobaczyłem wnętrze Słońca - byłem zachwycony, ale i mocno zdziwiony. Potem pokazano mi przyczynę trzęsienia ziemi, - i zrozumiałem dlaczego nie chcę tego oglądać. Wolę popatrzeć na te struktury przez lornetkę - znacznie przyjemniejszy widok.

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 23 paź 2012 09:31 | brak oceny

green_rose | Gość

Masz rację Jedi, rozumiem to co napisane ,tylko że ja tego nie czuję, może kiedyś....pewne rzeczy każdy z nas chciałby dotknąć,posmakować , a przynajmniej sobie wyobrazić . To jak muzyka, poezja..... sztuka ! Po prostu inny środek wyrazu , ale z biegiem czasu ,kto wie ???? Pozdrawiam Cię serdecznie !

Dziękujemy za ocenę.

1 2

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

szukaj:  

Najbliższy czat z FN

Zebrany przez FN materiał z Polski i ze świata mówi wyraźnie - zbliża się moment oficjalnego "Kontaktu". Wiadomo, że obce cywilizacje nas dyskretnie obserwują, prowadzą badania, monitorują. Będzie jednak moment, kiedy ich obecność stanie się informacją równie oczywistą jak to, że... istnieje Antarktyda. Jak będzie wyglądał ten kontakt? Co wie na ten temat FN? O tym podczas multimedialnego czatu - jego data zostanie podana wkrótce!

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Dziś podczas konferencji prasowej NASA ma ogłosić nowe odkrycie dotyczące egzoplanet, czyli planet, które krążą wokół innych gwiazd niż nasze Słońce. Nie wiadomo, co dokładnie zostanie ujawnione - szczegóły trzymane są w wielkiej tajemnicy. Konferencja rozpocznie się o 19 polskiego czasu, będzie można ją oglądać na stronach NASA.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Środa, 22 luty 2017 | Jak to jest: zabić drugiego człowieka? W grach komputerowych i filmach sensacyjnych to prosta sprawa: strzelasz, tamten pada, uśmiechasz się i idziesz dalej. W życiu jest to trudne: ludzie mimo wielu śmiertelnych pozornie ran potrafią dalej żyć... a to dopiero początek problemów dla potencjalnego mordercy. Ta pozornie drobna kwestia stanowi śmiertelny cios dla tzw. teorii spiskowych 11 września 2001...

czytaj dalej

Informacje z Hydepark "N"2 listopad :: Hipoteza symulacji - czy żyjemy w Matrixie? Naukowe i filozoficzne argumenty na temat możliwości życia w symulowanej rzeczywistości. Czy to możliwe i co na ten temat twierdzą naukowcy? Dyskusja na ten temat na forum Hydepark: viewtopic.php?f=33&t=4621


2 listopad :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291
9 maj :: Czy liczby to "boski" kod Wszechświata? Czy matematyka to coś więcej, niż może się nam wydawać? Dyskutujemy o tajemnicach liczb, zagadkach, paradoksach, tajemnicach matematyki oraz o...informatyce. Zapraszamy: viewtopic.php?p=62550#p62550

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.