Dziś jest:
Wtorek, 17 styczeń 2017

Kiedy w Ziemię uderzy asteroida i zakończy ten bajzel? Prawdę mówiąc codziennie pijąc poranną kawę myślę, czy to przypadkiem nie jest ten dzień.
/Peter Diamandis, znawca makrokosmosu/

Komentarze: 8
Wyświetleń: 11233x | Ocen: 2

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 3/5
Pt, 28 luty 2014 10:18   
Autor: FN, źródło: FN   

OSTRZEŻENIE Z ZZAŚWIATÓW

W snach mogą pojawiać się zmarli i nie są to pojawienia się "przypadkowe" – to fakt pozostający dla nas poza dyskusją. Oczywiście mamy na myśli pojawianie się nieprzypadkowe, które ma „coś znaczyć”. Na naszą skrzynkę w ostatnich dniach otrzymaliśmy kilka arcyciekawych historii z duchami, a teraz prezentujemy jedną z nich. Jest związana ze snami, w których nasza czytelniczka dostawała ostrzeżenie od ojca.

 

 

 

 

Droga Redakcjo,

Czytam Was czasem z duszą na ramieniu, a czasem z ogromną wdzięcznością za to, że jesteście. Pragnę dołączyć do grona czytelników, którzy opisują swoje prawdziwe historie o duchach. Ta sfera jest mi „bliższa”.

 

Od ok. 2 lat przed śmiercią Taty spotykałam się z moim przyszłym mężem, którego Tato obawiał się i intuicyjnie wyczuwał, że nie jest to odpowiedni człowiek dla mnie. Mawiał „oj dziecko nie podobają mi się ci ludzie (miał na myśli Rodziców X i samego X) (Aby zobrazować ciężar gatunkowy pewnego rodzaju obaw (uzasadnionych później)  mojego Taty przed tym człowiekiem, opiszę sytuację, której doświadczyłam .

X był u mnie w domu, rozmawialiśmy. Nagle spojrzałam mu w oczy i doznałam strasznego, przerażającego wręcz uczucia, jakbym patrzyła w duszę diabła (!); widziałam to charakterystyczne, czarne spojrzenie. Nigdy tego nie zapomnę. Po plecach przeszło mnie przenikliwe zimno i zrobiło mi się niedobrze. Przestraszyłam się.  W głowie pojawiał się bardzo wyraźny głos, żebym zakończyła tą znajomość. Nie wiem jak długo trwałam w tym odrętwieniu.  Wytłumaczyłam sobie jednak, że to moja chora wyobraźnia podsuwa takie obrazy. Zignorowałam fizyczny dyskomfort. Zagłuszyłam wewnętrzny głos. Mój pokój ogarnęło ciepło, a przy mnie siedział X z uśmiechem na twarzy. Zastanawiałam się później nad tą sytuacją. Nikomu o niej nie mówiłam.

Tato wielokrotnie rozmawiał ze mną na temat X, czy na pewno jest to ten człowiek z którym chcę być? Widziałam jaką wewnętrzną walkę staczał z sobą, jak bardzo był temu przeciwny, jak bardzo martwił się o mnie. Mama była innego zdania.

Mój Tata zmarł 24.12.- 15 lat temu tuż przed kolacją Wigilijną.

Bardzo z Mamą przeżyłyśmy odejście Taty, bo to był za życia( i jest) dobry, mądry człowiek, o wielkiej intuicji. Dużo czytałam o życiu po śmierci, dlatego żałoba nie była dla mnie końcem świata i wiedziałam, że Tato jest ze mną.

Po śmierci Taty wyszłam za mąż za owego X, później urodziło nam się dzieciątko.

Dla mnie wtedy zaczęło się piekło na ziemi. X okazał się potworem i złem wcielonym tym, którego widziałam rok wcześniej. O szczegółach nie chcę pisać, są bardzo dla mnie dramatyczne i bolą do dziś.

W noce poprzedzającej każde dramatyczne wydarzenie z udziałem X i moim , śnił mi się mój Tata. Nic nigdy nie mówił, ale widziałam ten charakterystyczny, smutny wyraz Jego twarzy, ten stan, w którym się znajdował był przejmujący, niemal odczuwalny fizycznie dla mnie i zawsze płakałam po przebudzeniu. Po piątym z rzędu takim śnie i zaraz po nim występujących przykrych zdarzeniach,  wiedziałam już, że Tato przychodzi mnie ostrzec. Bałam się każdej nocy i snu o Tacie, bo to oznaczało zły dzień dla mnie.

Te sny trwały pół roku. W końcu po tym czasie podjęłam decyzję o rozwodzie. Od momentu kiedy odeszłam od X sny ustały. Poczułam wielką ulgę. Od kilkunastu lat Tato nie przychodzi do mnie smutny. Ostatni raz może miesiąc temu „wiedziałam Go” uśmiechniętego, promieniującego jasnym światłem i szczęśliwego.

Kiedy mój 3 letni Synek leżał w szpitalu opowiedział mi zdarzenie. Wierzę Mu do dziś. Do dziś Syn pamięta to i jest w stanie, może nie ze szczegółami, ale w większości odtworzyć sytuację. Opowiedział mi wówczas to tak.

Pewnego wieczora, kiedy leżał pod kroplówką zobaczył Dziadka (mojego Tatę). Dziadek był ubrany w białą koszulę, był z „brzuszkiem”;. Na nosie miał okulary, siedział na szpitalnym łóżku Syna i czytał mu „Brzydkie Kaczątko”; (to była ulubiona bajka mojego Syna, którą czytałam mu zawsze po kilka razy przed snem). Syn opisał Dziadka ze szczegółami.

Moje zdziwienie było wielkie. Syn nigdy nie widział Dziadka, ponieważ urodził się po Jego śmierci. (nie widział też żadnych fotografii) Wiem , że nasz kochany Tato i Dziadzio towarzyszy nam w każdym momencie naszego życia. Modlimy się za Jego duszę.

Pozdrawiam Was serdecznie

Czytelniczka

P.S. Proszę o nie ujawnianie moich danych personalnych. Dziękuję

Komentarze: 8
Wyświetleń: 11233x | Ocen: 2

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 3/5
Pt, 28 luty 2014 10:18   
Autor: FN, źródło: FN   

Komentarze (8)

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco


Pon, 10 mar 2014 10:24 | ocena: -1

dziad_Jag | Gość

Po prostu działała Twoja intuicja, przybierając we śnie postać Twego ojca. A intuicja Cię ostrzegała przecież przed tym związkiem. I co? Typowy efekt zakochanej baby ślepej jak kret.

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 4 mar 2014 10:57 | brak oceny

Aankh | Gość

Z drugiej strony gdyby nie było związku z X nie byłoby też synka każdy kij ma dwa końce.

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 4 mar 2014 10:45 | brak oceny

christi | Gość

dziś śniłam swoją śp.ciocię,mówiła mi że żyje a ja jej na to mam przecież obrazek z datą twojej śmierci.A ona na to że im się tylko zdawało żę umarła i miała jedynie wysoką gorączkę,gdzieś 43 stopnie.Ona nie zmarła od gorączki tylko na serce.

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 3 mar 2014 07:43 | brak oceny

audycje | Gość

czy tylko ja mam czasami problem z wczytaniem nautilusa? ;/ przydlaby sie nowa wersja strony :)

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Wt, 4 mar 2014 10:20 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

Nie tylko Ty. Czasem muszę czekać kilka minut na wczytanie strony.

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 1 mar 2014 15:26 | brak oceny

as | Gość

Pan Jackowski przepowiada III Wojnę Światową czy to prawda ?

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Nie, 2 mar 2014 10:01 | brak oceny

waryński | Gość

Sytuacja całkowicie podobna jak z 38roku,Hitler kroi niezależne państwa,dziś w konfliktach zbrojnych Europa ukazuje swoją całkowitą bezradność.Sprawa ukraińska ukazuje że nowy Hitler miałby całkowitą swobodę działania.

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 1 mar 2014 11:45 | brak oceny

mandarin | Załogant

Cenzura prawdy nic nie da. Istoty z innych światów od dawna przebywają pośród nas i od naszych zachować będzie zależeć, którym z nich udzielimy wpływu na nasz świat: http://zmiennoksztaltne.blogspot.com/2014/02/wielkie-zwierciado-przykadow-xvi.html

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 28 luty 2014 12:52 | brak oceny

Konrad | Gość

To ogromna radość mieć Kogoś bliskiego i tak opiekuńczego "po tamtej stronie. Troszeczkę Ci zazdroszczę i gratuluję! Pozdrawiam.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Sob, 1 mar 2014 11:46 | brak oceny

mandarin | Załogant

Ty też go masz choć o tym nie wiesz: http://zmiennoksztaltne.blogspot.com/2014/02/wielkie-zwierciado-przykadow-xvi.html

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 28 luty 2014 10:45 | brak oceny

maniek32 | Gość

witam. moj tata zmarł 9 lat tem. tata tez czesto mi sie śnił i nigdy nic nie mowil ale wiedziałem co ma na myśli, moze z pół roku temu przyśnił mi się w pokoju byl bardzo zadowolony, spytałem się tata jak tam jest po drugiej stronie - tata mi odpowiedział ze tam jest normalne życie.

Dziękujemy za ocenę.

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

+ Dodaj nowy komentarz

dsdsdsdsdsd

ZREZYGNUJ Z ODPOWIEDZI NA KOMENTARZ

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

Brak jeszcze postów w tym temacie.


wejdź na forum, aby dołączyć do dyskusji...
szukaj:  

Najbliższy czat z FN

29 stycznia 2017 w niedzielę o 21.00 zapraszamy na multimedialny (obraz i dźwięk!) czat o reinkarnacji, czyli o wędrówce dusz. Na pokładzie okrętu Nautilus ten temat uważany jest za najważniejszy do tego, aby zrozumieć świat i odkryć sens - cel wszystkiego wokół nas. Do zobaczenia na pokładzie!

Wejście na pokład

Wiadomość z okrętu Nautilus

W 2017 roku ludzie opracują nową metodę zapisywania danych lub "coś w tym stylu"... to zmieni świat! - zapowiada Krzysztof Jackowski, choć do końca sam nie wie, co się kryje za swoją wizją tego wydarzenia.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Sobota, 14 styczeń 2017 | Bardzo długo rozmawiałem z Krzysztofem Jackowskim. O życiu, o Bogu, o przeznaczeniu. Czasami żałuję, że te nasze rozmowy nie są nagrywane, gdyż wiele osób zrozumiałoby, dlaczego nasza zachodnia cywilizacja tkwi w wielkim błędzie negując istnienie niewidzialnego świata duszy.

czytaj dalej

Informacje z Hydepark "N"2 listopad :: Hipoteza symulacji - czy żyjemy w Matrixie? Naukowe i filozoficzne argumenty na temat możliwości życia w symulowanej rzeczywistości. Czy to możliwe i co na ten temat twierdzą naukowcy? Dyskusja na ten temat na forum Hydepark: viewtopic.php?f=33&t=4621
2 listopad :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291
9 maj :: Czy liczby to "boski" kod Wszechświata? Czy matematyka to coś więcej, niż może się nam wydawać? Dyskutujemy o tajemnicach liczb, zagadkach, paradoksach, tajemnicach matematyki oraz o...informatyce. Zapraszamy: viewtopic.php?p=62550#p62550

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę


Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.