Dziś jest:
Piątek, 20 styczeń 2017

We Will Eradicate Radical Islamic Terrorism (tłum. wytępimy islamski radykalny terroryzm)
/Donald Trump podczas inauguracji 20 stycznia 2017/

Komentarze: 11
Wyświetleń: 8283x | Ocen: 3

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5
Czw, 22 maj 2014 10:46   
Autor: FN, źródło: Kurier Iławski   

CZY W POLSCE POWSTAŁ PIERWSZY W TYM ROKU KRĄG ZBOŻOWY?

Informację o tym wydarzeniu dostaliśmy 22 maja. Wczoraj (21 maja) Kurier Iławski opublikował tekst pod tytułem „Tajemniczy Krąg”.

Różnowo gm. Susz. Czy we wsi wylądowało UFO?

Teresa Szymborska z Różnowa, jej syn oraz bratanek widzieli nocą przez okno, że na ich polu świecą dziwne światła. Następnego dnia na trawie zobaczyli odciśnięte kręgi. Oto fragment relacji przedrukowany przez „Kurier Iławski”.

- Około godziny 22:30 (20 maja przyp. Red.) syn Adaś i bratanek Patryk schodzili po schodach z piętra naszego domu – opowiada Teresa Sztamborska – Z okna zobaczyli światła: dwa białe i jedno niebieskie. Zaczęli krzyczeć, żebym przyszła. Widziałam to samo, co oni.

Następnego dnia rodzina Sztamborskich poszła na pole i zauważyła, że jest tam bardzo precyzyjny wzór wygnieciony w zbożu. Mamy nadzieję wieczorem mieć zdjęcia tego kształtu, niestety nie mamy szans z przyczyn obowiązków zawodowych pojechać tam z naszym dronem i zrobić zdjęcia z powietrza. Wzór jest podobno bardzo precyzyjny.

Nasz czytelnik zeskanował stronę z Kuriera Iławskiego. Jakość może nie jest najlepsza, ale co najmniej jeden element świadczy o tym, że jest to „prawdziwy krąg zbożowy”. Poniżej skan gazety:

 

 

 

 

 

Kręgi zbożowe to zjawisko prawdziwe i przejmujące ilością przeróżnych elementów, które przemawiają za tym, że istnieją jak najbardziej autentyczne kręgi zbożowe nie wykonane ręką ludzką. Mimo usilnych prób podejmowanych czasami przez przeróżnej maści zakutych durniów, aby sprowadzić ten fenomen do „pracy przy pomocy sznurka i deski” gwarantujemy, że zjawisko nie tylko jest prawdziwe, ale także jest związane z fenomenem UFO.

Oczywiście na podstawie jedynie kilku szczątkowych informacji trudno ocenić, czy ten krąg w Różnowie jest prawdziwy czy jest jedynie żartem, ale będziemy wiedzieli wkrótce więcej. Jeśli ktoś mieszka w pobliżu i jest czytelnikiem naszego serwisu – prosimy o kontakt:

e-mail: nautilus@nautilus.org.pl

Komentarze: 11
Wyświetleń: 8283x | Ocen: 3

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5
Czw, 22 maj 2014 10:46   
Autor: FN, źródło: Kurier Iławski   

Komentarze (11)
1 2

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco


Wt, 27 maj 2014 11:01 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

,,Dziadzie Jagu'',twierdzisz,że jakiekolwiek symbole nie mają wpływu na świat,,po drugiej stronie''.A nie pomyślałeś nigdy o tym,że w ten sposób dokonuje się lucyferiański,masoński rytuał(UFO,rządy i religie są zjednoczone w kierunku NWO)ODDAWANIA CZCI szatanowi i jego upadłym aniołom(demonom)..

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Śr, 28 maj 2014 00:41 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

Wszystko to jest bajdurzenie i mącenie prostakom w głowie. Jak ktoś chce się bawić w czarne msze i temu podobne głupoty- to proszę bardzo! A symbole są równie bezskuteczne jak zaklęcia i temu podobne dyrdymały. A co do NWO, to zapewniam Cię że oddają cześć dolarowi a nie szatanowi.

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 27 maj 2014 10:14 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

,,Dziadzie Jagu'',szatański symbolizm kręgów zbożowych jest EWIDENTNY i OCZYWISTY...!I tak jak,,szatan zwodzi cały świat''...jesteśmy zwodzeni przez wciąż te same niewidzialne istoty,które wciąż się przed nami UKRYWAJĄ...NEW AGE...globalistyczny NWO,i ohydna,kłamliwa jak zawsze propaganda...!

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 27 maj 2014 10:07 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

,,Dziadzie Jagu'', a skąd Ty wiesz,że,,żaden szanujący się demon nie będzie takich głupot robił''...?!Czyżbyś wiedział to z pierwszej ręki?To wg Ciebie ateisty-racjonalisty demony istnieją...?!Jakość wykonania znakomitej ilości kręgów jest NIEZIEMSKIEGO(!)wykonania,wiemy w jakim celu i z czyjego

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Śr, 28 maj 2014 00:34 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

Popełniasz błąd drogi Jedi! Jestem racjonalistą, ale nie ateistą! Uważasz że to jest niemożliwe? Gdybym był racjonalistą ateistą to bym uznał to forum za zgromadzenie paranoików do leczenia natychmiastowego, najlepiej elektrowstrząsami. A demony istnieją. Ale nie takie debilne jak w twoich wyobrażen

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 24 maj 2014 21:06 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

BIBLIA jak zawsze ma racjcę!Objawienie św.Jana wyrażnie mówi,że...szatan ZWODZI CAŁAĄ ZIEMIĘ !Czyli:władców ziemi,RELIGIE(l.mnoga),naukę(Ewolucja i BIG BANG),wielki biznes,światowe media,farmakologia i medycyna...Dlaczego istoty-autorzy kręgów zbożowych UKRYWAJĄ się przed nami...?!

Rozwiń odpowiedzi (2) Dziękujemy za ocenę.

Pon, 26 maj 2014 17:40 | brak oceny

Bebe | Gość

Jedi, a dlaczego ty sięukrywasz pod jakimś tam nickiem? Jak udzielisz sobie na to pytanie odpowiedz, to od razu uswiadomisz sobie, czym kieruja się Tamci? Miłego rozmyślania!

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 26 maj 2014 17:40 | brak oceny

Bebe | Gość

Jedi, a dlaczego ty sięukrywasz pod jakimś tam nickiem? Jak udzielisz sobie na to pytanie odpowiedz, to od razu uswiadomisz sobie, czym kieruja się Tamci? Miłego rozmyślania!

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 23 maj 2014 20:29 | brak oceny

kolo | Gość

Jak zrobić krąg w zbożu, itp.?, wbijasz kawałek drewna w ziemię aby wystawało kilka- kilkanaście cm. nad ziemią, przymocowujesz do niego sznurek, oddalasz się naprężasz sznurek robisz kółeczko i mamy piękny UFO krąg.

Rozwiń odpowiedzi (2) Dziękujemy za ocenę.

Pon, 26 maj 2014 18:08 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

Fałszywe kręgi robi się dla jaj!

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 25 maj 2014 13:39 | brak oceny

Ĺťmijatron | Gość

No dobra, a jak robisz żeby promieniował mikrofalami tak jak te autentyczne? A latające nad polem świetliste kule jak robisz? A poza tym - po co w ogóle robić fałszywe kręgi? To tylko powoduje niepotrzebne zamieszanie.

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 23 maj 2014 17:53 | brak oceny

janek | Gość

Niedługo jakiś żul przewróci się na polu, próbując się podnieść pogniecie trochę zboża i też będzie sensacja że ufo zrobiło kręgi. Ludzie, bez przesady, od razu widać nawet na tym fragmencie zdjęcia, że to jakieś kotłowisko...

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 23 maj 2014 17:33 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

Dlaczego w kontekście KRĘGÓW ZBOŻOWYCH te niewidzialne i wciąż te same istoty się ukrywają...?!Daltego,że nie mają nam NIC DOBREGO do zaoferowania!A to 5-cio ramienne gwiazdy(ze słońcem w środku),menora,symbole KABALISTYCZNE,oko Horusa,piramida ze słońcem itp.itd.Myśleć...!

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Pon, 26 maj 2014 18:12 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

O gwiazdy itd miej pretensje do głupich Angoli. Żaden szanujący się demon nie będzie takich głupot robił! Szczególnie, że to ludzkie urojenie, jakoby te symbole miały jakikolwiek wpływ na świat "po drugiej stronie"

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 23 maj 2014 16:36 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

,,Ufoki''...jak ich nazywa,,Dziad Jag''...czy,,KoSZmity''...jak mówi,,Baśka''z,,BIG BANGU''Kondratiuka...poszły jak widać na łatwiznę...Udzieliły im się ziemska bylejakość...cwaniactwo...obiboctwo,słowem jakość i standard wykonania mitycznych kregów spadła poniżej średniej!Jak sugeruje,,Dz

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 23 maj 2014 15:31 | brak oceny

Kontrapunkt | Gość

Te kręgi z roku na rok, to coraz to brzydsze są i nie dokładne - nawet na wyspach.

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 22 maj 2014 22:06 | brak oceny

MatiPL74 | Załogant

Szkoda ze nie ma zdjęcia z góry tzn z lotu ptaka było by lepiej widać.

Dziękujemy za ocenę.

1 2

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

+ Dodaj nowy komentarz

dsdsdsdsdsd

ZREZYGNUJ Z ODPOWIEDZI NA KOMENTARZ

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

Brak jeszcze postów w tym temacie.


wejdź na forum, aby dołączyć do dyskusji...
szukaj:  

Najbliższy czat z FN

29 stycznia 2017 w niedzielę o 21.00 zapraszamy na multimedialny (obraz i dźwięk!) czat o reinkarnacji, czyli o wędrówce dusz. Na pokładzie okrętu Nautilus ten temat uważany jest za najważniejszy do tego, aby zrozumieć świat i odkryć sens - cel wszystkiego wokół nas. Do zobaczenia na pokładzie!

Wejście na pokład

Wiadomość z okrętu Nautilus

Ogłoszono koniec poszukiwań malezyjskiego boeinga MH370. Lot MH370 to jedna z największych zagadek w dziejach lotnictwa. 8 marca 2014 roku malezyjski Boeing 777, lecący z Kuala Lumpur do Pekinu, zniknął z radarów nad Morzem Południowochińskim. Na jego pokładzie było w sumie 239 osób. Wiadomo, że samolot skręcił później w kierunku Oceanu Indyjskiego. Dalszy los lotu MH370 pozostaje jednak nieznany. Po blisko trzech latach zakończono bezowocne poszukiwania wraku.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Sobota, 14 styczeń 2017 | Bardzo długo rozmawiałem z Krzysztofem Jackowskim. O życiu, o Bogu, o przeznaczeniu. Czasami żałuję, że te nasze rozmowy nie są nagrywane, gdyż wiele osób zrozumiałoby, dlaczego nasza zachodnia cywilizacja tkwi w wielkim błędzie negując istnienie niewidzialnego świata duszy.

czytaj dalej

Informacje z Hydepark "N"2 listopad :: Hipoteza symulacji - czy żyjemy w Matrixie? Naukowe i filozoficzne argumenty na temat możliwości życia w symulowanej rzeczywistości. Czy to możliwe i co na ten temat twierdzą naukowcy? Dyskusja na ten temat na forum Hydepark: viewtopic.php?f=33&t=4621
2 listopad :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291
9 maj :: Czy liczby to "boski" kod Wszechświata? Czy matematyka to coś więcej, niż może się nam wydawać? Dyskutujemy o tajemnicach liczb, zagadkach, paradoksach, tajemnicach matematyki oraz o...informatyce. Zapraszamy: viewtopic.php?p=62550#p62550

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę


Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.