Dziś jest:
Poniedziałek, 20 luty 2017

[...] codziennie patrz na świat, jakbyś oglądał go po raz pierwszy.
/Éric-Emmanuel Schmitt — Oskar i pani Róża/

Komentarze: 27
Wyświetleń: 20738x | Ocen: 40

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 3 cze 2014 08:13   
Autor: FN, źródło: FN   

LUDZIE W OSTATNICH CHWILACH ŻYCIA WIDZĄ BLISKICH ZMARŁYCH

Jak można umrzeć? Patrząc na świat wokół nas możemy wyróżnić dwa rodzaje śmierci: na skutek jakiegoś dramatycznego wypadku lub długotrwałej choroby. Ta druga albo następuje anonimowo gdzieś na szpitalnym łóżku, albo w otoczeniu najbliższych w domu.

Każde odejście człowieka jest dramatem i związane jest z ogromnym bólem, ale jest częścią naszego życia. Także te ostatnie godziny życia człowieka są związane z wielce osobliwymi momentami. Do napisania tego tekstu skłonił nas e-mail od p. Agnieszki, który przyszedł na naszą pocztę 1 czerwca, a dotyczył dziwnego zachowania jej babci i dziadka.

 

 

From: Agnieszka [nazwisko do wiad. Red.]

Sent: Sunday, June 01, 2014 8:14 PM

To: nautilus@nautilus.org.pl

Subject: Umierający dziadek.

 

Witajcie.

Jestem wasza fanką od wielu wielu lat i podziwiam to co robicie. Piszę do was ponieważ zastanawia mnie jedna rzecz. Może zaczne od początku 4 lata temu zmarła moja babcia ale przed jej śmiercią pomagałam mamie się nią zajmować 2 dni przed jej śmiercią zauwazylam że cały czas patrzy się w górę szeroko otwartymi oczyma i dzis mój dziadek (mąż nie żyjącej babci) jest w podobnym stanie zaczyna majaczyc woła babcie i nieżyjącego ojca mówi że chce umrzeć w domu ale co najważniejsze często tak jak babcia patrzy w górę z szeroko otwartymi oczami i z otwartą buzia.

Zastanawia mnie to czemu tak się dzieje. Kojarzy mi sie film Martyrs w którym poprzez cierpienie kobiety dostawały objawienia przed śmiercią.  Spotkaliście sie może z takimi przypadkami? Jest jakieś wytlumaczenie tego? Pozdrawiam Agnieszka […]

 

 

 

 

Ta relacja nie jest żadną niespodzianką. W naszym archiwum mamy bardzo wiele opowieści ludzi, którzy towarzyszyli swoim bliskim w ostatnich godzinach życia. Autorem jednej z najciekawszych relacji jest nasz dobry znajomy, którego młodsza siostra umierała na najstraszniejszą z chorób (przynajmniej jest w pierwszej dziesiątce), czyli raka płuc. Aby uciec od bólu brała już wtedy środki oparte o morfinę, ale to i tak nie wyjaśnia wszystkiego. Do ostatnich chwil zachowywała przytomność, ani przez chwilę jej świadomość nie traciła „ostrości spojrzenia”. W pewnym momencie do naszego kolegi zaczęła mówić bardzo dziwne rzeczy. Oto przykład takiego dialogu:

- O, zobacz… przyszli jacyś ludzie tutaj… może zrobisz im miejsce na łóżku, żeby usiedli?

- Aneczko… przecież tutaj nikogo nie ma…

- Jak to nie ma? Przecież stoją tutaj. O, i uśmiechają się nawet do mnie… śmieją się z ciebie, że ich nie widzisz, a przecież oni są!

Młodsza siostra naszego kolegi zaczęła opisywać tych ludzi, którzy przyszli do jej pokoju w szpitalu. I w pewnym momencie nasz kolega zorientował się, że opisuje precyzyjnie jej zmarłych dziadków, których nie miała szans poznać, gdyż zmarli przed jej narodzeniem w wypadku! Następnie siostra zaczęła opisywać światło, które wydobywało się „gdzieś z roku sufitu”. Według jej słów w pokoju były małe „białe płomyki”. Kilka godzin później straciła przytomność, a zmarła następnego dnia.

 

 

 

Jak to wytłumaczyć? Otóż wszystko wskazuje na to, że w ostatnich godzinach życia zwiększa się u ludzi postrzeganie pozazmysłowe, otwierają się jakieś „kanały”, które pozwalają widzieć duchy zmarłych lub wszelkie zjawiska, które normalnie dostrzegają tylko swoimi zmysłami jasnowidze. Ciało człowieka w ostatnich godzinach życia jest niczym statek, który odbijając od brzegu w porcie odrzuca kolejne cumy, jest gotowy do wypłynięcia w kolejny rejs i dlatego wszelkie liny wiążące go ze światem materii są już niepotrzebne.

Mamy w naszym archiwum fantastyczny film dokumentalny z relacjami lekarzy i pielęgniarek w szpitalu, którzy przejmująco opisywali właśnie takie chwile, kiedy ich pacjenci na chwilę przed przejściem na drugą stronę zaczynali dostrzegać postacie zmarłych i światło. Mówili o tym wszystkim wokół, ale nikt poza nimi tego nie widział.

Szykujemy teraz kilka "top-tekstów" o UFO, ale jak już to zrobimy, to wprowadzimy film na jeden z naszych serwisów wideo. Warto chwilę poczekać - możecie nam wierzyć...

Komentarze: 27
Wyświetleń: 20738x | Ocen: 40

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 3 cze 2014 08:13   
Autor: FN, źródło: FN   

Komentarze (27)

1 2 3

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

Pon, 6 luty 2017 19:05 | brak oceny

Ziomcia Poziomcia xDDDDDD... | Gość

Ja mialam taki przypadek 2 lata temu z koim dziadkiem ktory miał raka, noi tak moze zaczne id poczatku. Mój dziadek gdy byl w szpitalu zauwazylam ze caly czas sie patrzy w gore bez przerwy. On juz byl krok przed smiercia, i nie mogl nic mowic, nie mial sily. Ale mogl szeptac, bardzo bardzo cicho. I nam powiedzial ze widzi swoją mame (nie zyla). Pokazywal nam palcem se widzi coraz wiecej osob z jego rodziny. Najpierw mama tata dziadkowie bracia i tak dalej i dalej. Potem niestety zaczerpnol 3 wdechy polecialy lzy i zmarl ????

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 18 wrz 2015 13:14 | brak oceny

Elwiea | Gość

Witam! Ja rowniez byłam świadkiem takiej tragedii w naszej rodzinie... Kuzynka leżała w szpitalu i juz rodzina czekała tylko na smierć była ciezko chora na raka w którym była pierwszym w Polsce takim rakowcem i jak to mi powiedziała ze była królikiem doświadczalnym dla lekarzy i przeżyła 5 lat ... Miała raka w całym organizmie... Będąc przy niej w szpitalu kontaktowała normalnie tylko ciezko jej było mowić ponieważ guz jej naciskał na płuca ... Mowila ze idz tam do stołu a ja mowię do jakiego stołu tu nie ma żadnego stołu powiedziałam a on No tam i palcem pokazała ... Za chwile przyszedł moj tata przywitał sie z nia poznała go ... I mówiąc so swojej mamy, mamo choć ze mną a mama odpowiada gdzie mam iść córeczko z Toba do domu ? Do Taty ?(tata nie żył) a ona odpowiedziała nie nie mamo na spacer choć tylko zabierz ze sobą okulary... A potem do męża mowila pomóż mi Pomóż mi ... Łzy poleciały i zmarła ;((

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 8 cze 2014 15:56 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

Mandarinie! Uważasz się za katolika, a bredzisz o " królowej niebios". Królowa niebios to tytuł Astoreth!, bogini żeńskiej energii, czarów, księżyca...Jeśli MB jest królową niebios to czym jest Bóg ojciec? Portierem? Ilu według ciebie może być bogów? Ponoć katolicyzm jest monoteistyczny?

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Pon, 9 cze 2014 00:11 | brak oceny

mandarin | Załogant

Jest Bóg w trzech osobach i Maryja Królowa Niebios. Inne istoty uzurpujące sobie prawo do tych tytulów to pozerzy. Tyle :)

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 7 cze 2014 20:29 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

,,Mandarin'',bracie,jeśli jeszcze nie jest dla Ciebie za póżno,ostrzegam Cię słowami Zbawiciela:,,Wyjdżcie z niego mój ludu...abyście nie uczestniczyli w jego plagach(Obj,18,14).Teraz,skoro KRK zaczął praktykować Czarną Magię,jest niemal pewnym,że pojawienie się Antychrysta jest bardzo bliskie...

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Nie, 8 cze 2014 15:55 | brak oceny

mandarin | Załogant

Nie próbuj na mnie słodkich słówek wężu. Kto wytrwa w wierze katolickiej mimo herezji, na tym spełnią sie słowa że kto wytrwa do końca będzie zbawiony. Ty tkwisz w zwiedzeniu, i ty sie opamiętaj.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Pon, 9 cze 2014 00:12 | brak oceny

mandarin | Załogant

Kościól jest przeciwko magii i jego cuda ją niszczą

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 7 cze 2014 20:06 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

,,Mandarin'',dlaczego świadomie nie odnosisz się do tego co się do Ciebie pisze i ,,odpowiadzasz'' na,, pytania'',których Ci nie zadawałem?!Twój Kościół Katolicki jest praktykującym silną moc Białej szatańskiej Magii,okultyzmu,którego używa się dla,,dobra''oraz,,korzyści''ludzkości...

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Nie, 8 cze 2014 15:56 | brak oceny

mandarin | Załogant

Kościół jest święty a ty przekaż swoim inspiratorom że niebiańskie siły spuszczą im łomot.

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 6 cze 2014 00:20 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

,,Mandarin'',czym jest po zapieczętowaniu prawdziwego Słowa Bożego wprowadzenie FAŁSZYWEGO Słowa Bożego,nazywanego,,Tradycją Kościoła'' lub,,Tradycją Ojców Kościoła''?!Jak zagniewany był Jezus na Faryzeuszy i Saduceuszy za tworzenie dodatkowych,pozabiblijnych pism...?!

Rozwiń odpowiedzi (2) Dziękujemy za ocenę.

Pt, 6 cze 2014 08:31 | brak oceny

mandarin | Załogant

Uważaj Jedi bo takie oczernianie Ducha świętego może sie wiązać z grzechem przeciwko temu Duchowi. Skończ słuchać herezji starych jak świat.

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 6 cze 2014 08:29 | brak oceny

mandarin | Załogant

Bzdura, Jezus powiedział że swoich uczniów nie opuści i będzie im wysyłał Ducha mądrości, by objawić to na co jeszcze nie są gotowi: Jeszcze wiele mam wam do powiedzenia, ale teraz [jeszcze] znieść nie możecie (Jn 16:12)

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 6 cze 2014 00:08 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

,,Mandarin'',Księga,Apokalipsy zamyka Boskie Objawienie.Bóg udzielał się ludziom przez tysiąclecia.Powołał proroków,zeby w Jego imieniu głosili przestrogi,ostrzeżenia,wskazania.Wreszcie przemówił za pośrednictwem Jezusa.Powiedziane zostało wszystko.Nie ma nic do dodania!Sic!

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Pt, 6 cze 2014 08:28 | brak oceny

mandarin | Załogant

Zamykać zamyka, ale nie świadczy o tym że Bóg nie będzie przypominał przez kolejne wieki tego czego to objawienie dotyczy, i że nie będzie wyjaśniał tego, o czym za życia Apostołów mówił im że jest tego więcej, ale im tego teraz powiedzieć nie może bo nie są gotowi (Jn16:12)

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 5 cze 2014 23:50 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

,,Mandarin'',DOGMAT(!)o,,nieomylności papieża''z 1870 r.to kapitalny,,WYNALAZEK''...Upadły anioł w służbie szatana,który za tym stoi jest całkowicie oddany ewentualnemu pojawieniu się Duchowego Supermena,Antychrysta.Jest on wspomagany intensywnie przez Proroka FAŁSZYWEJ RELIGII-KRK!

Rozwiń odpowiedzi (3) Dziękujemy za ocenę.

Sob, 7 cze 2014 20:30 | brak oceny

Bebe | Gość

Mandaryn, ty juz zostałeś skazony doktrynami Jediego. Uwazaj, bo się mozesz zagalopowac za daleko.

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 6 cze 2014 20:51 | brak oceny

Bebe | Gość

Jedi, nie manipuluj. Wszystkie religie to wynalazek tych ze swiatów negatywnych. Zadna religia nie dawała, nie daje i nie bedzie dawała wolności, bo nie pochodzą od Boga. Bóg jest ponad nimi. Uzurpowanie sobie prawa do wynoszenia swojej religii ponad inne to pycha najwieksza z najwiekszych. Przygan

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Sob, 7 cze 2014 08:55 | brak oceny

mandarin | Załogant

Oczywiście że religia katolicka jest tą najprawdziwszą i najlepszą i od Boga. A to że niektórzy judasze ją zdradzają to już inna piłka. I ten fakt to nie żadna pycha, tylko czysty fakt, podobnie jak ze słońcem - bzdurą jest nazywać kogoś pysznym tylko dlatego że jest pewny o jego żółtym kolorze.

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 6 cze 2014 13:29 | brak oceny

mandarin | Załogant

Papież w opiniach prywatnych może sie mylić jak człowiek albo sam Piotr apostoł. W tych kwestiach nikt nie jest doskonały. Ale ustanawiając dogmaty robi to pod wpływem Ducha Swiętego, i żadna herezja tego nie zmieni: http://watchtower.org.pl/w_obronie_wiary-40.php

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 4 cze 2014 23:05 | brak oceny

christi | Gość

A Jedi Knight mam dla ciebie zagadkę-co to za stworzenia żyją w ciemności,w schierarchizowanej społeczności,na ich czele stoi królowa-matka.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Nie, 8 cze 2014 17:16 | brak oceny

Kepos | Gość

Witam. Chwilowo tu zajrzałem i odpowiem na pytanie - pszczoły. Zrobiłem pewne postępy w wiedzy tajemnej. Szukałem bliźniąt jednojajowych, a okazało się, że są w mojej rodzinie. Kolor oczu niemalże identyczny, ale wyraz z oczu kolosalnie inny - różnica temperamentu Dusz. Jeden podał rękę, a drugi prz

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 4 cze 2014 22:19 | ocena: + 25

weteranka | Gość

mój mąż umierał w domu. Po wigilii kiedy rodzina się rozeszła do domów, córka poszła spać do koleżanki, usiadłam przy mężu, którego stan był b.ciężki (rak kości).Był przytomny, nie chciał brać morfiny.Nagle powiedział do mnie; popatrz tam na ścianę, jakiś tam seans, film kręcą? o babcia, pytam go ja

Dziękujemy za ocenę.

1 2 3

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

szukaj:  

Najbliższy czat z FN

Zebrany przez FN materiał z Polski i ze świata mówi wyraźnie - zbliża się moment oficjalnego "Kontaktu". Wiadomo, że obce cywilizacje nas dyskretnie obserwują, prowadzą badania, monitorują. Będzie jednak moment, kiedy ich obecność stanie się informacją równie oczywistą jak to, że... istnieje Antarktyda. Jak będzie wyglądał ten kontakt? Co wie na ten temat FN? O tym podczas multimedialnego czatu - jego data zostanie podana wkrótce!

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

ZNALEZIONE W KOMENTARZACH POD TEKSTAMI W SERWISIE ... Czworo dzieci podeszło do krzesła na którym siedział dorosły mężczyzna. Dzieci -3 dziewczynki 1 chłopczyk w wieku ok. 5 - 7 lat. Położyły dłonie na jego głowie (jakieś 5 sekund). Po czym złożyły je (dłonie) jak do pacierz i podstawiły pod krzesło na którym siedział ten facet tak, że wskazujące ich palce dotykały krawędzi krzesła. I nagle krzesło wraz nim uniosło się na wysokość ponad metr od ziemi. Byłem tego świadkiem (to ja siedziałem na tym krześle ...) Po tej "zabawie", do której namówiły mnie dzieci (gdzieś podpatrzyły na podwórku) byłem przerażony przez resztę dnia. Nie mogłem sobie tego ułożyć w głowie. Zabroniłem im (dwoje z tych dzieci było moje) robić tego więcej. Podobno nauczyły się tego od jednej małej cyganeczki, córki sąsiadki. Pozdrawiam. [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 12 luty 2017 | Panie Robercie, a jaki ma pan dowód na to, że to całe UFO istnieje?! – to zabawne pytanie zadawane jest mi z regularnością pojawiania się trębacza na wieży mariackiej kościoła Najświętszej Marii Panny w Krakowie. Już dawno zamiast odpowiadać po prostu się uśmiecham, macham ręką i ucinam temat.

czytaj dalej

Informacje z Hydepark "N"2 listopad :: Hipoteza symulacji - czy żyjemy w Matrixie? Naukowe i filozoficzne argumenty na temat możliwości życia w symulowanej rzeczywistości. Czy to możliwe i co na ten temat twierdzą naukowcy? Dyskusja na ten temat na forum Hydepark: viewtopic.php?f=33&t=4621


2 listopad :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291
9 maj :: Czy liczby to "boski" kod Wszechświata? Czy matematyka to coś więcej, niż może się nam wydawać? Dyskutujemy o tajemnicach liczb, zagadkach, paradoksach, tajemnicach matematyki oraz o...informatyce. Zapraszamy: viewtopic.php?p=62550#p62550

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.