Dziś jest:
Środa, 18 styczeń 2017

Kiedy w Ziemię uderzy asteroida i zakończy ten bajzel? Prawdę mówiąc codziennie pijąc poranną kawę myślę, czy to przypadkiem nie jest ten dzień.
/Peter Diamandis, znawca makrokosmosu/

Komentarze: 14
Wyświetleń: 15028x | Ocen: 9

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5
Sob, 26 lip 2014 07:48   
Autor: FN, źródło: FN   

CZAS PRZYPOMINA SPIRALĘ, KTÓRĄ MOŻNA DOWOLNIE ZMIENIAĆ… OBCY TO WYKORZYSTUJĄ

Przez wiele lat do Archiwum Fundacji Nautilus trafiło kilkadziesiąt historii z całego świata, które można uznać za wiarygodne spotkania ludzi z istotami z pojazdów UFO. Nazywamy je Bliskimi Spotkaniami III Stopnia, jeśli nastąpił kontakt fizyczny (obecność na pokładzie pojazdu, możliwość komunikacji z obcymi istotami itp.).

Jest wiele elementów wspólnych takich zdarzeń, mimo że dochodzi do nich w różnych częściach świata. Jednym z najbardziej szokujących jest to, co załogi pojazdów UFO są w stanie robić z czasem. Nie ma takich słów w naszym języku, aby oddać wrażenie świadków i uczestników CEIII, którzy orientują się, że czas jest pojęciem względnym.

Przykład? Mieliśmy unikalną okazję zapoznać się z dokumentacją przypadku z 2011 roku, kiedy jedna z osób mieszkająca w okolicach Las Vegas (USA) miała okazję przeżyć na całkowitym odludziu spotkanie z załogą obcego pojazdu. Wiarygodność tej osoby jest poza dyskusją, gdyż jest to jeden z funkcjonariuszy policji, a w spotkaniu z UFO uczestniczył razem z kolegą z patrolu. Co było najbardziej szokujące? Otóż wracając do komisariatu okazało się, że ich zegarki śpieszą się o… 4 godziny! Dotyczyło to nie tylko zegarków na rękach policjantów, ale także zegarka umieszczonego na desce rozdzielczej samochodu, ale także zegarków cyfrowych w trzech urządzeniach elektronicznych, które posiadali policjanci. Wniosek jest oczywisty – pojazd UFO wpłynął na czas.

Czym jest czas? Dla nas jest najczęściej czymś, co mija bezpowrotnie i czego nie da się już cofnąć. Zajmując się UFO tyle lat wiemy jednak, że jest to pojęcie całkowicie błędne. Czas przypomina bowiem coś znanego z codziennego życia – spiralę!

Można go zwijać, zawijać, rozciągać, ściągać itp. Dzięki odpowiedniej technice można swobodnie poruszać się na odległości bilionów lat świetlnych w czasie równym zero, przenieść się w czasy Jezusa Chrystusa i odwiedzić moment, kiedy nasze Słońce wypali się i zamieni w czerwonego olbrzyma  za pięć miliardów lat i „wchłonie Ziemię”. Ten moment można wygodnie obserwować w pojeździe znajdującym się w przestrzeni kosmicznej w odpowiedniej odległości od tego smutnego dla Ziemi wydarzenia. Obcy z pojazdów UFO traktują czas jak narzędzie, jak plastyczny materiał, który jest tym, czym plastelina dla bawiących się dzieci.

Podczas spotkania FN pojawił się pomysł, aby naszej załodze śledzącej serwisy FN jakoś przybliżyć ten problem w publikacji. I wtedy ktoś przypomniał sobie o znakomitym wykładzie o UFO, który jest w naszym archiwum. Tylko w ten sposób można wytłumaczyć, na czym polega tajemnica związana z czasem, która wprawia w bezgraniczne zdumienie ludzi zajmujących się tematyką UFO na całym świecie. W tym także nas!

To jeden z naszych ulubionych wykładów na temat UFO. Jego autorem jest Marc Davenport, autor tak znanych książek o UFO jak "Visitors From Time" czy  "The Secret of the UFOs". Jego śmierć w 2008 roku była ogromną stratą dla wszystkich ludzi zajmujących się UFO na całym świecie. Mało osób wiedziało o tym, że Marc miał osobiste przeżycie CEIII, które na zawsze zmieniło jego wizję rzeczywistości. Jego wykład "UFO POJAZDY SPOZA CZASU" powinien być obowiązkowy dla każdego, kto chciałby zrozumieć istotę zjawiska UFO. Gdyby była możliwość nadawania gwiazdek w pięciopunktowej skali, to wykład ten natychmiast od Fundacji Nautilus dostaje pięć gwiazdek.

Do dziś bardzo przeżywamy jego odejście i tylko szkoda, że Marc Davenport nie nagra już żadnego nowego wykładu. To był niezwykle dobry człowiek, wybitny naukowiec, ale przede wszystkim dobry człowiek wspomagający przez całe swoje życie kilka hospicjów. Szkoda, że nie odwiedzi nigdy Polski, choć były w tym kierunku wiele lat temu poczynione pewne kroki… Jedyne pocieszenie jest takie, że Marc przebywa w tej chwili tam, gdzie poznał wiele odpowiedzi na zadawane przez siebie pytania. Na razie zapraszamy na jego wykład z Archiwum Fundacji NAUTILUS:

UFO POJAZDY SPOZA CZASU - znakomity wykład Marc`a Davenport'a from FundacjaNautilus on Vimeo.

 

Komentarze: 14
Wyświetleń: 15028x | Ocen: 9

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5
Sob, 26 lip 2014 07:48   
Autor: FN, źródło: FN   

Komentarze (14)
1 2

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco


Nie, 14 luty 2016 22:34 | brak oceny

wojtek 3 000 | Załogant

Al Bielek który przeżył podróż w czasie wiele razy (jak twierdzi na youtube można znaleźć jego prace) twierdzi ze czas jest torusem, tak jak występuje on jako pole elektromagnetyczne. Jak można się nauczyć z pracy pana Dana Wintera który zbadał ten kształt który jest zasada pola elektromagnetycznego np. serca, działa on w ten sposób ze zapada się w siebie a potem z siebie wychodzi jako nastepna pętla torusa, itd... ten proces zapadania się w siebie i ponownego wychodzenia z siebie jest nieskończony. Wracając do Ala bielika tłumaczy on ze torusowa pętla czasu nie ma początku ani końca lecz jest zamknięta pętla, dokładnie tak jak funkcjonowanie torusa pola elektromagnetycznego jak tłumaczy Dan Winter. Ścieżka zapaści wewnątrz siebie i wychodzenia z siebie po to by się ponownie zapaść jest właśnie trójwymiarowa spirala i ona tworzy kształt torusa i jest zaaranżowane według złotej proporcii. https://www.google.ie/search?q=dan winter torus&biw=1280&bih=800&prmd=ivn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiJiuXGl_jKAhXCO5oKHcftC6kQ_AUIBigB#imgrc=Rw0WUCnq4vObRM: (tylko jeden wielkie niedociągnięcie w pracy Dana Wintera według mnie jest to ze nie do końca rozumie grawitacje i się w sporej mierze o niej myli) Tego teraz nie do końca wiem ale przypuszczam że kiedy ufo tworzy wokół siebie owo pole żeby manipulować czasem i przestrzenią według innych ludzi ono rozciąga się bardzo daleko od statku i amortyzację czas i przestrzeń tagże statek ten może dokonywać manewrów "sprzecznych" z prawem fizyki, i jak przelatuje to (tak mi się wydaje nie jestem do końca pewien) to amortyzuje czas i przestrzen przez co ci kolesie został "zcisnieci" w czasie i im przybyło 4 godzin bo byli w polu działania pola napędowego statku. ??? :)

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 18 sie 2014 14:32 | brak oceny

Mati | Gość

Właśnie odkryłem bardzo dziwną istotną cechę.Energia wiatr=czas.
Może nie potrafię rozpisać i sprecyzować mojego odkrycia,jednakże po moim ostatnim spotkaniu 2 stopnia z UFO (jeśli to tak nazwać ),stwierdzam jednoznacznie, że podróże w czasie są możliwe.Wystarczy odpowiednia ilość ogromnych generat

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 30 lip 2014 20:20 | brak oceny

Mati | Gość

Czas to subiektywne odczucie umysłu ;)

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Śr, 30 lip 2014 22:20 | brak oceny

dziad-Jag | Gość

Jak umrzesz i będą cię jadły robaki to będzie to subiektywne odczucie umysłu? Którego?

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 28 lip 2014 21:04 | brak oceny

gamma | Załogant

Marc poruszył jeszcze jedną ciekawą kwestię , a mianowicie zawężenie zbierania informacji o UFO do wybranych świadkow , a pomijanie tych ktorzy wydają się niewiarygodni chociażby z tytułu domniemanej choroby psychicznej..Przez to uciekają istotne fakty

Rozwiń odpowiedzi (2) Dziękujemy za ocenę.

Wt, 29 lip 2014 20:07 | brak oceny

Bebe | Gość

No, z tymi chorymi psychicznie to różniście bywa...

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 29 lip 2014 12:27 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

Ale unika się bajania i halucynacji. Jeśli uważasz, że bzdurzenie schizofrenika wnosi cokolwiek do badań na zjawiskami parapsychicznymi, to lepiej wróć do szkoły.

Rozwiń odpowiedzi (2) Dziękujemy za ocenę.

Wt, 29 lip 2014 19:15 | brak oceny

gamma | Załogant

Jeśli takiej klasy badacz porusza te kwestie to znaczy ,że chce coś przekazać, może nie tak dosłownie. Byłam przekonana,że chce słuchczowi zwrócić na coś uwagę, a nie chciał mówic wprost.Przeież wypowiadając się na temat ; nieprecyzyjnych badań UFO narażał się wielu badaczom....

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 29 lip 2014 19:04 | brak oceny

gamma | Załogant

Dziad _Jag proszę dokładnie zapoznać się z wykładem Marca. wówczas mój komentarz będzie bardziej zrozumiały.Słuchałam i sama zastanawiałam się nad jego słowami dotyczącymi sposobów przeprowadzania badań i pomijaniu szczegółów, prosze wyssłuchaj raz jeszcze.

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 28 lip 2014 17:23 | brak oceny

Alien78 | Gość

oo, i to jest jeden z ciekawszych artykułów. Ciekawy aspekt podsumowujący CEII-III.
i tak powinno być a nie artykuły stargetowane na niedowiarków i hejterów mające na celu próbę uzasadnienia i uzasadniania. Lepiej konkretne wnioski, fakty i relacje niż celowanie w niedowiarków i podkreślanie swojej

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 28 lip 2014 14:25 | brak oceny

uj | Gość

A co ma czas do śpieszącego się zegarka???? może po prostu pole elektro magnetczne przyspieszyło zegarki i tyle...

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 28 lip 2014 00:34 | brak oceny

Kokoli | Gość

Może odwiedzicie dr Jana Pająka?
To też genialny naukowiec ufolog, można się czegoś dowiedzieć:
http://pajak.org.nz/pajak_do_sejmu_2014.htm

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 27 lip 2014 21:46 | brak oceny

trothlik | Gość

Niezłe jaja z tym czasem a moja wyobraźnia aż tak daleko nie sięga...
Pamiętam że kiedyś czytałem artykuł o Trójkącie Bermudzkim. Był podany lot, czas, i numer lotu w artykule ale to było tak dawno że tych danych nie pamiętam. Chodzi o to że przed lądowaniem samolot zniknął z radaru na 10 minut. Poj

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 27 lip 2014 19:56 | brak oceny

sahib | Gość

może komuś coś przyjdzie do głowy związane z rokiem 1909 ????

"W czterowierszu na rok 1909, w wersach 1. i 2. pisze:

Gdy lampy zapłoną nie dającym się ugasić ogniem,

zostanie znaleziona dziura w skórze czasu."

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 26 lip 2014 22:01 | brak oceny

gamma | Załogant

Inżynier,naukowiec i dobry człwiek..tak o NIm piszecie a Ja dodam ze swojej strony: wielki pasjonat i wspaniały wykładowca , który z ogromna łatwością dociera do swoich słuchaczy. Dziękuję FN.
Spróbuję poćwiczyć zawijanie czsoprzestrzeni

Rozwiń odpowiedzi (14) Dziękujemy za ocenę.

Pt, 1 sie 2014 17:52 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

cd.. Dla wyjaśnienia sprawy... Mnich miał zadanie medytować o jaku (taka krowa tybetańska z potężnymi rogami). Tymczasem zidentyfikował się z tym zwierzęciem i dostał urojeń że JEST jakiem. Oczywiście to przykład fatalnej medytacji. Tak samo działa OOBE jeśli wystartujesz od wiary.

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 1 sie 2014 17:45 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

Doświadczać należy z pustym umysłem. W nic nie wierzysz, niczego nie oczekujesz. Jak zaczniesz z wiarą to skończysz w chciejstwie i urojeniach. Poczytaj panią David-Noel. Przytacza przykłady złej medytacji. Szczególnie zabawny jest ten o mnichu co nie mógł wyjść z jaskini BO MU ROGI PRZESZKADZAŁY.

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 1 sie 2014 17:15 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

Jeśli chce się czegoś doświadczyć, należy do tego podchodzić z pustym umysłem. Niczego nie oczekiwać, w nic nie wierzyć. Wiara w cokolwiek prowadzi do chciejstwa i urojeń! A jeśli na dodatek ktoś cierpi na kompleks niższości, to rychło mu Matka Boska będzie buty czyścić.

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 31 lip 2014 17:29 | brak oceny

Bebe | Gość

OOBE nalezy doswiadczac. Ono nie ma nic wspolnego z wiara, no moze tylko w momencie, gdy zapalsz "motor" tego zjawiska. Reszta to tylko doswiadczanie. Podpowiem ci coś - niewiara nie pozwoli ci na odpalenie tego motoru, bo jak? Nie ma prawa nic się dziać niezgodnie z twoim przekonaniem. Warto byc

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 31 lip 2014 17:25 | brak oceny

Bebe | Gość

Masz, racje, Jezeli jej sie uda fizycznie zwinąć czas, to rzeczywiście nic nie napiszesz, bo cie zwinie razem z tym czasem.

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 30 lip 2014 22:06 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

Nie wierzę w żadne OOBE, ale mniejsza z tym. Z definicji OOBE to DUCHOWE podróże poza ciałem i nie rozumiem co to ma wspólnego z zawijaniem czasoprzestrzeni. Niech sobie Gamma roi że zawinęła przestrzeń jeśli ma to Jej poprawić samopoczucie. Ale jeśli jej się UDA fizycznie, to więcej już nic nie nap

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 30 lip 2014 15:44 | brak oceny

Bebe | Gość

W OOBE ludziska szperają to tu, to tam i jeszcze nikogo nie rozpyliło. Jak to jest?

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 29 lip 2014 21:22 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

Obojętnie czym się kończy, koleżanka gamma zostanie rozpylona po wszechświecie.

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 29 lip 2014 20:11 | brak oceny

Bebe | Gość

Skąd wiesz, ze zwijanie czssoprzestrzeni kończy się czarną dziurą? A może końcem tego procesu jest antymateria, albo antyenergia?

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 29 lip 2014 20:10 | brak oceny

Bebe | Gość

Chcenie to funkcja ego, marzenie to dzialanie Duszy. Różnie z tym bywa. Niedowiarkom zazwyczaj się nie udaje, bo niby dlaczego mieliby odnosić sukcesy skoro na samym początku zakładają porazkę.

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 29 lip 2014 12:17 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

Owszem! Tak! Interesuje mnie zgłębianie nieznanego. Ale nie wtedy gdy ktoś wypisuje głupoty o zwijaniu czasoprzestrzeni. Samym chceniem! Zwinięcie czasoprzestrzeni kończy się czarną dziurą! Ale przedtem trzeba przytyć o te marne 10E24 ton.

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 27 lip 2014 21:32 | brak oceny

Bebe | Gość

Dziadzie, nigdy nie isteresowało cię zgłebianie niezgłębionego i zwlaszcza takiego, co to kazdy przysiega wręcz, że inaczej być nie może??? Dziwną masz nature. Juz wolę być niepokorny. Ze tez przytakujecie wszsytkiemu co wam podadza na tacy. Gdyby Ludzkość była twego pokorju pewnie twoje dzieci sied

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 27 lip 2014 17:08 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

I skończysz jako czarna dziura!

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 27 lip 2014 16:52 | brak oceny

Bebe | Gość

Napisz szerzej o efektach, prosze.

Dziękujemy za ocenę.

1 2

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

+ Dodaj nowy komentarz

dsdsdsdsdsd

ZREZYGNUJ Z ODPOWIEDZI NA KOMENTARZ

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

Brak jeszcze postów w tym temacie.


wejdź na forum, aby dołączyć do dyskusji...
szukaj:  

Najbliższy czat z FN

29 stycznia 2017 w niedzielę o 21.00 zapraszamy na multimedialny (obraz i dźwięk!) czat o reinkarnacji, czyli o wędrówce dusz. Na pokładzie okrętu Nautilus ten temat uważany jest za najważniejszy do tego, aby zrozumieć świat i odkryć sens - cel wszystkiego wokół nas. Do zobaczenia na pokładzie!

Wejście na pokład

Wiadomość z okrętu Nautilus

Ogłoszono koniec poszukiwań malezyjskiego boeinga MH370. Lot MH370 to jedna z największych zagadek w dziejach lotnictwa. 8 marca 2014 roku malezyjski Boeing 777, lecący z Kuala Lumpur do Pekinu, zniknął z radarów nad Morzem Południowochińskim. Na jego pokładzie było w sumie 239 osób. Wiadomo, że samolot skręcił później w kierunku Oceanu Indyjskiego. Dalszy los lotu MH370 pozostaje jednak nieznany. Po blisko trzech latach zakończono bezowocne poszukiwania wraku.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Sobota, 14 styczeń 2017 | Bardzo długo rozmawiałem z Krzysztofem Jackowskim. O życiu, o Bogu, o przeznaczeniu. Czasami żałuję, że te nasze rozmowy nie są nagrywane, gdyż wiele osób zrozumiałoby, dlaczego nasza zachodnia cywilizacja tkwi w wielkim błędzie negując istnienie niewidzialnego świata duszy.

czytaj dalej

Informacje z Hydepark "N"2 listopad :: Hipoteza symulacji - czy żyjemy w Matrixie? Naukowe i filozoficzne argumenty na temat możliwości życia w symulowanej rzeczywistości. Czy to możliwe i co na ten temat twierdzą naukowcy? Dyskusja na ten temat na forum Hydepark: viewtopic.php?f=33&t=4621
2 listopad :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291
9 maj :: Czy liczby to "boski" kod Wszechświata? Czy matematyka to coś więcej, niż może się nam wydawać? Dyskutujemy o tajemnicach liczb, zagadkach, paradoksach, tajemnicach matematyki oraz o...informatyce. Zapraszamy: viewtopic.php?p=62550#p62550

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę


Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.