Dziś jest:
Poniedziałek, 20 luty 2017

[...] codziennie patrz na świat, jakbyś oglądał go po raz pierwszy.
/Éric-Emmanuel Schmitt — Oskar i pani Róża/

Komentarze: 20
Wyświetleń: 7207x | Ocen: 3

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 2 gru 2015 08:58   
Autor: FN, źródło: FN   

CZY W PRZYSZŁYM ROKU WRÓCI SŁYNNY ‘BUDDA BOY’?

Ram Bahadur Bomjon znany na świecie jako „Budda Boy” jest cały czas jedną z największych zagadek ostatnich lat. Kiedy przez 10 miesięcy bez jedzenia i przyjmowania napojów praktycznie bez ruchu medytował pod drzewem w Nepalu, natychmiast wywołał prawdziwą burzę. Budził wściekłość u ludzi, dla których świat jest jedynie materialny: nazywali go oszustem, szalbierzem, kuglarzem zwodzącym ludzi na zasadzie Davida Copperfielda.

Ale budził wściekłość także u ludzi z obozu „religijnych ortodoksów”. Jak to: nie je, nie pije, a 10 miesięcy medytuje? Nie mieli wątpliwości: to „szatan i demon”, którego celem jest odciągnięcie ludzi od „naszej, prawdziwej wiary, bo reszta ‘wiar’ do kosza – prawda z nami i basta!”

Całkowity spokój zachowywali jedynie ludzie mieszkający w regionie świata, w którym pojawił się „Budda Boy”. Traktowali go jedynie jako kolejną inkarnację jakieś „potężnej istoty”, której jest potrzebna medytacja, aby osiągnąć właściwy poziom do pełnienia swojej misji.

Pisaliśmy o tym przypadku w serwisie. Ram Bahadur Bomjon (ur. 9 kwietnia 1990) jako nastolatek odwiedził jedno z miejsc ważnych dla Buddy, po czym nastąpiło w nim coś, co można nazwać „przebudzeniem”. Wybrał drzewo w pobliskim lesie, usiadł pod nim i zaczął silną medytację. To wydarzenie miało miejsce 16 maja 2005. Od tego dnia przez 10 miesięcy aż do 16 marca 2006 roku nie wstawał i nie przyjmował wody ani jedzenia.

Z Europy i Stanów Zjednoczonych przybyły na miejsce jego medytacji grupy, które chciały go zdemaskować: wykryć „ukryty zestaw super-rurek dostarczających jemu jedzenie i wodę”, albo „nocne dożywiania przez rodzinę, która rzekomo na tym wszystkim zarabiała”. Ich próby zdemaskowania „oszusta i szalbierza” spełzły na niczym. Wbrew zdrowemu rozsądkowi i współczesnej nauce akademickiej chłopiec medytował, aż w pewnym momencie przerwał medytację i zniknął. Odnalazł się tydzień później w pobliskim lesie i oświadczył, że owa „medytacja pod drzewem” była pierwszą częścią jego misji, ale zaczęło na miejsce przybywać zbyt dużo ludzi, a on teraz potrzebuje samotności.

W kolejnych trzech latach pojawiał się czasami w obecności ludzi i udzielał wykładów. Mówił tylko o potrzebie duchowego przebudzenia świata. Zapowiadał, że wkrótce „znowu zniknie”, po czym wróci, aby kontynuować misję. Tak się rzeczywiście stało – nagle przestały pojawiać się o nim nowe informacje. Nawet „nasze źródła informacji w Azji” przekazywały nam informacje, że przestał być widywany i prawdopodobnie medytuje w całkowitej samotności w jednej z jaskiń w górach Nepalu. Ostatnio dostaliśmy wiadomość, że w nepalskich mediach społecznościowych pojawiają się informacje uzyskane podobno od mnichów z jendego z klasztorów, że w 2016 ‘Budda Boy’ ma wrócić, a jego moc ma być wielokrotnie większa niż wtedy, kiedy medytował pod drzewem. Podobno w jednej ze swoich wypowiedzi Ram Bahadur Bomjon zapowiadał, że ma odegrać jakąś rolę w przemianach, które zaczną się na świecie.

Wiele osób pamięta nasze publikacje sprzed kilku lat i pyta, co się dzieje ze słynnym „medytującym chłopcem”. Portale zajmujące się jego osobą zamilkły około trzech lat temu, a wszelkie próby ustalenia dokładnego miejsca pobytu „medytującego chłopca” okazały się bezskuteczne. Ma on w tej chwili 25 lat. Zmienił się jego wygląd, zapuścił długie włosy. Ostatnie zdjęcia posiadane przez FN pokazują jego podczas spotkań z ludźmi. Potem nastała absolutna cisza wokół jego osoby.

 

 

Czekając na 2016, kiedy to znowu „ma powrócić”, warto przypomnieć sobie film ekipy kanału Discovery Channel, która próbowała także w nocy za pomocą kamer w podczerwieni ustalić ten moment, kiedy „przyjmował posiłki”. Film ukazuje się od czasu do czasu na kanale youtube, po czym znika pewnie blokowany przez telewizję. Znaleźliśmy go jednak w serwisie youtube i w wersji angielskiej prezentujemy poniżej.

 

 

 

 

Film nosi tytuł " The Boy with Divine Powers” (tłum. chłopiec z boską mocą)

Komentarze: 20
Wyświetleń: 7207x | Ocen: 3

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 2 gru 2015 08:58   
Autor: FN, źródło: FN   

Komentarze (20)

1 2

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

Pt, 17 luty 2017 18:34 | brak oceny

Gruzol | Gość

trochę dziwne że nagle zniknął, tyle było wokół niego szumu a teraz cisza ale może to i dobrze lepiej żeby nie podzielił losu sai baby który był ośmieszany wykpiwany i ogólnie sceptycy doszukiwali się jakichś grzechów u niego np.pedofilstwa ram gdyby nie zniknął pewnie podzielił by los sai baby

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 14 luty 2017 16:54 | brak oceny

Gruzol | Gość

niedługo wybieram się do nepalu lub do indii by odbyć 5 letnią medytację w lotosie ;)
ram odezwij się chłopie bo martwimy się czy czasem nie dostałeś bzika od tej duchowości.

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 14 luty 2017 16:51 | brak oceny

Gruzol | Gość

są 3 rodzaje oświecenia:
-zwykły trik magiczny i oszustwo
-oświecenie najczęściej spotykane czyli oświecenie dostępne dla zwykłych śmiertelników(co niewiele się różni od poprzedniego)
-oświecenie maitreyi :) to jest dostępne tylko i włącznie dla ludzi z czystym sercem :)
ram?pomimo jego czystych intencji nie osiągnął pełnego oświecenia(zresztą jak sai baba)zatrzymał się na poziomie avatara a to grzech :)

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 8 luty 2017 12:40 | brak oceny

Gruzol | Gość

ram bomjon osiągnie oświecenie najbliższej nocy jak budda znajdzie drogę do wyzwolenia z cierpienia a zapewniam że będzie o tym głośno w mediach

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 8 luty 2017 03:09 | brak oceny

Gruzol | Gość

pismo święte wyraźnie mówi że fałszywych proroków będzie wielu czy ram nim jest?nie wiem ale doskonale opanował medytacje siedzącą co oczywiście nie jest szczytem duchowości niemniej fundacja uważa ze jest na poziomie minimum 30 cóż być może ale zamiast tego medytacyjnego cyrku i żalenia się na świat powinien stać się buddą ale jak na razie jego byłe wcielenie gautama przerasta go o lata świetlne w rozwoju :)
maitreya?raczej nie na stanie się maitreją trzeba poświęcić wszystko na rzecz usunięcia cierpienia i zanurzenia się w wiecznym teraz, obecnie 99% ludzi operuję na poziomie 0 a ram?powinien w końcu rozpocząć medytację "vajra"

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 7 luty 2017 11:35 | brak oceny

Gruzol | Gość

cóż podobno miał wrócić i nic....rozmawiałem niedawno z moim znajomym który był u ramy i rozmawiał z nim i powiedział że ram przyznał się że to było oszustwo :) typowy trik magiczny ;)
czy to prawda nie wiem ale ram powiedział żeby nikomu o tym nie mówił bo mogliby go zabić(no nie ma co się dziwić)typowy jogin nic więcej....

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 23 sty 2017 13:46 | brak oceny

Gruzol | Gość

info fałszywe bahadur nie wócił

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 22 sty 2017 23:17 | brak oceny

Gruzol | Gość

w czasie "vajry" bahadur pokaże swoje sztuczki jak długo będzie to trwało nie wiem ale pewnie przez ok.tydzień :)
oczywiście że będą pokazywali to w telewizji i w necie :)

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 22 sty 2017 23:12 | brak oceny

Gruzol | Gość

wieczność i światło zweryfikują czyny tego rama i ich szczerość :)
"vajra" czyli ponowne poruszenie kołem dharmy nastąpi po wejściu ludzkości do 4 gęstości xD taaa zasłużyliśmy na to więc czeka niebawem nas nagroda :D

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 22 sty 2017 22:06 | ocena: + 1

Gruzol | Gość

wszystko wskazuję na to że mamy do czynienia z prawdziwy fenomenem i prawdopodobnie inkarnacją buddy gautamy :)
zbyt wiele podobieństw z sidhartą by to był tylko przypadek ale ram raczej nie przyzna się kim jest chyba że ludzie zmądrzeją to wtedy może...

Dziękujemy za ocenę.

1 2

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

szukaj:  

Najbliższy czat z FN

Zebrany przez FN materiał z Polski i ze świata mówi wyraźnie - zbliża się moment oficjalnego "Kontaktu". Wiadomo, że obce cywilizacje nas dyskretnie obserwują, prowadzą badania, monitorują. Będzie jednak moment, kiedy ich obecność stanie się informacją równie oczywistą jak to, że... istnieje Antarktyda. Jak będzie wyglądał ten kontakt? Co wie na ten temat FN? O tym podczas multimedialnego czatu - jego data zostanie podana wkrótce!

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

ZNALEZIONE W KOMENTARZACH POD TEKSTAMI W SERWISIE ... Czworo dzieci podeszło do krzesła na którym siedział dorosły mężczyzna. Dzieci -3 dziewczynki 1 chłopczyk w wieku ok. 5 - 7 lat. Położyły dłonie na jego głowie (jakieś 5 sekund). Po czym złożyły je (dłonie) jak do pacierz i podstawiły pod krzesło na którym siedział ten facet tak, że wskazujące ich palce dotykały krawędzi krzesła. I nagle krzesło wraz nim uniosło się na wysokość ponad metr od ziemi. Byłem tego świadkiem (to ja siedziałem na tym krześle ...) Po tej "zabawie", do której namówiły mnie dzieci (gdzieś podpatrzyły na podwórku) byłem przerażony przez resztę dnia. Nie mogłem sobie tego ułożyć w głowie. Zabroniłem im (dwoje z tych dzieci było moje) robić tego więcej. Podobno nauczyły się tego od jednej małej cyganeczki, córki sąsiadki. Pozdrawiam. [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 12 luty 2017 | Panie Robercie, a jaki ma pan dowód na to, że to całe UFO istnieje?! – to zabawne pytanie zadawane jest mi z regularnością pojawiania się trębacza na wieży mariackiej kościoła Najświętszej Marii Panny w Krakowie. Już dawno zamiast odpowiadać po prostu się uśmiecham, macham ręką i ucinam temat.

czytaj dalej

Informacje z Hydepark "N"2 listopad :: Hipoteza symulacji - czy żyjemy w Matrixie? Naukowe i filozoficzne argumenty na temat możliwości życia w symulowanej rzeczywistości. Czy to możliwe i co na ten temat twierdzą naukowcy? Dyskusja na ten temat na forum Hydepark: viewtopic.php?f=33&t=4621


2 listopad :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291
9 maj :: Czy liczby to "boski" kod Wszechświata? Czy matematyka to coś więcej, niż może się nam wydawać? Dyskutujemy o tajemnicach liczb, zagadkach, paradoksach, tajemnicach matematyki oraz o...informatyce. Zapraszamy: viewtopic.php?p=62550#p62550

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.