Dziś jest:
Środa, 22 luty 2017

Ludzie sądzą, że zrobili dość nie zabijając nikogo. W rzeczywistości żaden człowiek nie może umierać w spokoju jeśli nie zrobił wszystkiego co trzeba, aby inni żyli.
/Albert Camus/

Komentarze: 10
Wyświetleń: 10324x | Ocen: 1

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 25 gru 2015 18:12   
Autor: FN, źródło: FN   

TEN PRZEDMIOT WYGLĄDA NA CZĘŚĆ SKOMPLIKOWANEJ MASZYNY

Historia znalezienia tego zagadkowego przedmiotu przypomina film z serii „Indiana Jones”. Jeden z poszukiwaczy skarbów za pomocą wykrywacza metali przeszukiwał teren wokół cmentarzyska sprzed 2 tysięcy lat z czasów Cesarstwa Rzymskiego. Nagle detektor metalu pokazał mu, że w ziemi jest ogromny, owalny przedmiot. W pierwszym odruchu znalazca tajemniczego przedmiotu pomyślał, że jest to pocisk i zawiadomił wojsko. Dopiero po wydobyciu tego „czegoś” okazało się, że jego wygląd wprawia w zdumienie. Waży 8 kilogramów, jest pokryty warstwą złota, ma nieprawdopodobnie precyzyjnie wyżłobienia, które byłyby trudne do wykonania przez współczesne warsztaty rzemieślnicze. Oto zdjęcie tego przedmiotu.

Sprawą dziwnego znaleziska zainteresował się Izraelski Urząd ds. Starożytności. Uznano, że jest to prawdopodobnie relikwia służąca do dawnych, żydowskich rytuałów. To wyjaśnienie nie przekonało jednak ludzi zajmujących się kulturą żydowską. Pojawiły się także inne hipotezy, że jest to narzędzie do znakowania bydła, do walcowania ciasta lub do wykonywania masażu.

Ostatnio pewien izraelski badacz starożytności postawił tezę, że jest to fragment jakiegoś urządzenia, które prawdopodobnie służyło do pracy z nieznanym współczesnej nauce promieniowaniem lub czymś do przesyłania lub przetwarzania energii. Ten tekst powstał na podstawie krótkiej informacji, którą przesłał nam czytelnik. Być może jest to żart jakiegoś internauty w Izraelu (to jest nawet bardzo prawdopodobne!), ale już następny przedmiot obejrzeć może każdy i wyśmiać go już nie jest tak prosto... ;) Dlaczego? Bo jest wystawiony w muzeum!

 

 

 

To nie pierwszy przedmiot pochodzący z czasów starożytnych, którego kształt i precyzja wykonania może świadczyć o tym, że jest to część zaawansowanej technicznie maszyny skonstruowanej przez dawną, zaawansowaną technologicznie cywilizację.

Kiedyś pisaliśmy o czymś, co jest w Muzeum Starożytności w Kairze (Egipt) i co zostało nazwane jako „naczynie w kształcie lotosu”.

O sprawie owego „dziwacznego naczynia” wspomniano w bardzo dobrym filmie o piramidach, który jest w naszym serwisie VIMEO FN. Około 26 minuty w filmie „Zdumiewające Fakty dotyczące piramid” jest mowa właśnie o tym naczyniu, które – wszystko na to wskazuje – może być częścią jakiegoś zaawansowanego technologicznie urządzenia.

ZADZIWIAJACE FAKTY W SPRAWIE PIRAMID from FundacjaNautilus on Vimeo.

 

 

Podczas rozmowy z Erichem von Danikenem w 2003 roku w Polsce autor „Wspomnień z Przyszłości” powiedział nam, że nie rozumie ludzi mających pretensje o to, że nic z dawnej cywilizacji Atlantów „nie przetrwało do dziś”. A piramidy? A wielkie kolosy? A fragmenty skomplikowanych maszyn, które dziś z braku lepszego pomysłu nazywa się naczyniami?!

Trudno nie odmówić mu racji. Już niedługo będziemy w Szwajcarii, gdzie spotkamy się ponownie ze znakomitym badaczem śladów dawnych cywilizacji. Do naszej Bazy FN chcemy także przywieźć kilka nowych eksponatów z jego muzeum.

 

 

 

 

Mamy nadzieję, że wszystkim zaglądającym w okresie świątecznym „na pokład okrętu Nautilus” spodoba się najnowszy (sprzed kilku dni) film z manifestacji UFO nad Santiago (stolicą Chile). Opis filmu jest już w naszym portalu „ufologicznym”, czyli www.emilcin.com

KLIKNIJ NA LINK, ABY ZOBACZYĆ FILM „UFO NAD SANTIAGO” NA PORTALU EMILCIN.COM

Komentarze: 10
Wyświetleń: 10324x | Ocen: 1

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 25 gru 2015 18:12   
Autor: FN, źródło: FN   

Komentarze (10)

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

Pon, 28 gru 2015 23:42 | brak oceny

40i4 | Gość

Gdzie będzie rewolucja?_http://tagen.tv/vod/2015/12/jackowski-wizja-roku-2016/

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 28 gru 2015 18:36 | brak oceny

ranyjulek | Gość

No, wreszcie się znalazł! Włącznik do Arki Przymierza - szukaliśmy go od naszej ostatniej akcji pod Jerozolimą :-)

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 26 gru 2015 21:13 | brak oceny

40i4 | Gość

Dobre, a tutaj można taki kupić_http://weberbio.de/entstoergeraete.html

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 26 gru 2015 16:05 | brak oceny

Lolo | Gość

Bardzo długo trzeba czekać na opublikowanie komentarza. Onet jest szybszy. Pozdrawiam.

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 26 gru 2015 14:58 | brak oceny

Jurko | Gość

Nie. Ten złoty przedmiot to nie żaden wałek do ciasta czy wzmacniacz mocy energi ale przedmiot zrabowany z grobowca któregoś Faraona.Jestem pewien że Faraon siedząc na tronie,czy stojąc na podwyższniu podnosił oburącz ten przedmiot przemawiając do ludu,i dla podkreślenia swej wyższosci i władzy.Kto wie czy nie jest to równiez narzędzie zbrodni jaką popełniono na Faraonie,uderzając go w głowę.Widac tu te same motywy co na maskach pośmiertnych faraonów,i innych motywach z tamtego okresu.Napewno ów przedmiot ma ponad 4000lat.Władze Izraela powinny niezwłocznie zwrócic ten przedmiot do badan porównawczych chocby próby złota jakim ów przedmiot jest pokryty,lub odlany w złocie.Ale też do zbadania sladów mikroskopowych,choc te z pewnoscia już dawno zatarto.Izrael z Egiptem po sąsiedzku graniczy więc rabuś miał blisko.A mogło byc i tak że to Kleopatra wywiozła ten przedmiot i utraciła na skutek rabunku,lub sprzedaży.Zbadanie wieku przedmiotu przybliżyło by nas do rozwiązania tej zagadki.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Wt, 29 gru 2015 21:54 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

Jak mówi Pismo Święte Bóg na jednym polu znosi i owce i barany. I w tym jest miłosierdzie boże.

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 26 gru 2015 14:22 | brak oceny

Mak-Aron | Gość

Jest to walec Izis

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Pon, 28 gru 2015 13:23 | brak oceny

Hara | Gość

Oczywiście, że tak! Radiesteci używają podobnych wahadeł, nazywanych właśnie "wahadłami Izis" A to na powyższym zdjęciu zostało prawdopodobnie ukradzione i przywiezione do Izraela (dlatego izraelscy naukowcy nie wiedzieli co to jest), Nabyła to osoba, która nie potrafiła się z tym obchodzić i ze strachu pozbyto się urządzenia, albo nie było - jak pewnie myślano - całe ze złota, a więc dla "nabywcy" mniej wartościowe, więc zostało zakopane, albo wyrzucone. Po wielkości, jakości wykonania i zawartości złota, prawdopodobnie należało do jakiegoś wysokiej rangi kapłana egipskiego, albo skradzione zostało nawet z pałacu władcy. Wszak Izis zajmowała się leczeniem, magią i pracą z energiami http://www.okazje.info.pl/sh/sport-i-hobby/nautic-orgonit-orgonit-walec-20134-7192056.html

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 26 gru 2015 13:50 | brak oceny

Lolo | Gość

Witam. Pytanie, czy 2000 lat temu znano metodę pozłacania przedmiotów ?

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Pon, 28 gru 2015 14:05 | brak oceny

hara | Gość

Już 1000 lat p.n.e. Egipcjanie znali metodę pozłacania płatkowego przedmiotów z drewna, kamienia a także innych metali. To była bardzo rozwinięta cywilizacja pod każdym względem. Mam wrażenie, że teraz współcześnie, pomimo rozwoju jesteśmy bardziej zacofani i prymitywni w każdej dziedzinie niż oni w tamtych czasach.

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 26 gru 2015 11:50 | brak oceny

diaboliq | Gość

sam bym to wytoczył z mosiądzu na tokarce w bardzo krótkim czasie.Dosyć proste

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 25 gru 2015 20:45 | brak oceny

terra foremka | Gość

Proszę bardzo, tajemnica kolejnego "niesamowitego" przedmiotu rozwiązana: http://o2.pl/artykul/internauta-rozwiazal-zagadke-starozytnego-reliktu-5942706742154369a

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 25 gru 2015 18:23 | brak oceny

Papparatzi | Gość

Nie no nie ulegajcie emocjom bo bardzo łatwo się ośmieszyć.
Ten przedmiot to jest jakiś współczesny gadżet, który można kupić obecnie i nie jest żadnym artefaktem. Rozwiązanie tej zagadki znajduje się na YT.

Dziękujemy za ocenę.

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

szukaj:  

Najbliższy czat z FN

Zebrany przez FN materiał z Polski i ze świata mówi wyraźnie - zbliża się moment oficjalnego "Kontaktu". Wiadomo, że obce cywilizacje nas dyskretnie obserwują, prowadzą badania, monitorują. Będzie jednak moment, kiedy ich obecność stanie się informacją równie oczywistą jak to, że... istnieje Antarktyda. Jak będzie wyglądał ten kontakt? Co wie na ten temat FN? O tym podczas multimedialnego czatu - jego data zostanie podana wkrótce!

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Dziś podczas konferencji prasowej NASA ma ogłosić nowe odkrycie dotyczące egzoplanet, czyli planet, które krążą wokół innych gwiazd niż nasze Słońce. Nie wiadomo, co dokładnie zostanie ujawnione - szczegóły trzymane są w wielkiej tajemnicy. Konferencja rozpocznie się o 19 polskiego czasu, będzie można ją oglądać na stronach NASA.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Środa, 22 luty 2017 | Jak to jest: zabić drugiego człowieka? W grach komputerowych i filmach sensacyjnych to prosta sprawa: strzelasz, tamten pada, uśmiechasz się i idziesz dalej. W życiu jest to trudne: ludzie mimo wielu śmiertelnych pozornie ran potrafią dalej żyć... a to dopiero początek problemów dla potencjalnego mordercy. Ta pozornie drobna kwestia stanowi śmiertelny cios dla tzw. teorii spiskowych 11 września 2001...

czytaj dalej

Informacje z Hydepark "N"2 listopad :: Hipoteza symulacji - czy żyjemy w Matrixie? Naukowe i filozoficzne argumenty na temat możliwości życia w symulowanej rzeczywistości. Czy to możliwe i co na ten temat twierdzą naukowcy? Dyskusja na ten temat na forum Hydepark: viewtopic.php?f=33&t=4621


2 listopad :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291
9 maj :: Czy liczby to "boski" kod Wszechświata? Czy matematyka to coś więcej, niż może się nam wydawać? Dyskutujemy o tajemnicach liczb, zagadkach, paradoksach, tajemnicach matematyki oraz o...informatyce. Zapraszamy: viewtopic.php?p=62550#p62550

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.