Dziś jest:
Poniedziałek, 20 luty 2017

[...] codziennie patrz na świat, jakbyś oglądał go po raz pierwszy.
/Éric-Emmanuel Schmitt — Oskar i pani Róża/

Komentarze: 9
Wyświetleń: 10453x | Ocen: 2

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 4 sty 2016 08:35   
Autor: FN, źródło: http://www.sm.fki.pl   

OJCIEC PIO O UFO

O słynnym włoskim zakonniku, stygmatyku, Ojcu PIO, który został ogłoszony przez Jana Pawła II świętym, i który zasłynął nie tylko ze swego życia pełnego cierpień i poświęceń, lecz także niezwykłych umiejętności (jasnowidzenie, uzdrawianie, a nawet zdolność do bilokacji, tj. przebywania w kilku miejscach naraz) napisano wiele książek, artykułów i esejów.

Na tle tej przebogatej literatury stosunkowo mało spopularyzowane wydają się wypowiedzi Ojca Pio dotyczące istnienia rozumnego życia poza Ziemią.

Jeden z największych w historii kościoła katolickiego duchownych tak mówił na ten temat:

Pytanie: - Ojcze, słyszy się, że na innych planetach istnieją inne stworzone przez Boga istoty.
Odpowiedź: - A jakże. Chciałbyś, aby ich nie było, aby wszechmoc Boga ograniczyła się wyłącznie do planety Ziemi? Czy chciałbyś, aby nie istniały inne istoty kochające Boga?
- Pomyślałem - to rozmówca ojca Pio - że Ziemia jest niczym w porównaniu z gwiazdami i wszystkimi innymi planetami.
Odpowiedź: - Tak! My, którzy wychodzimy z Ziemi, również jesteśmy niczym. Pan nie ograniczył z pewnością swej chwały do tej jednej, małej planety. Na innych znajdują się byty, Które nie zgrzeszyły jak my.


Zdania te zaczerpnięte zostały z wydanej we Włoszech książki "Cosi' parlo' Padre Pio"(,.Tak mówi Ojciec Pio"), którą przygotował i opracował ksiądz Nello Castello, przypomina je zaś numer 2 periodyku "NONSIAMOSOLI”. My zaś odnotujmy przy okazji, że całkiem niedawno - o czym poinformował w artykule "Odkrywana (z wolna) prawda Piotr Skórzyński - w znanym na świecie piśmie jezuitów "Etudes" ukazała się publikacja poświęcona niezidentyfikowanym obiektom latającym oraz hipotezie ich pozaziemskiego pochodzenia. "W rzeczowym artykule opisano tam wszystkie kontrowersje narosłe wokół tego, jakże goracego tematu - przypominając na końcu, że Bóg jest bogiem całego Universum".

Nieznane objawienia Ojca Pio
Cywilizacja przy księżycu Jowisza


Z innych objawień św. Ojca Pio (nieżyjącego od 1968r) dowiadujemy się, że na jednym z księżyców Jowisza - tam gdzie jest woda (nie mówi konkretnie, który to księżyc), istnieje Życie i Cywilizacja. Wskazuje, że to jedyne miejsce w Układzie Słonecznym, poza Ziemią, gdzie jeszcze znajduje się Cywilizacja Techniczna. Kiedyś kontakty ziemian z nimi były częstsze. Dysponują bardzo wysokimi zdobyczami technologicznymi. Posiadają szybkie statki kosmiczne itd. Życie ich jest jednak zdecydowanie inne od naszego.

Wiedzą o tym, że Chrystus przebywał na Ziemi, pozostawiając naukę miłości. Ich gorącym pragnieniem jest rodzić się tutaj wśród nas. Oczywiście mają taką możliwość, ale nie wszyscy. Niektórzy z nich są już ludźmi i nawet chodzą do kościoła.

Z tych samych objawień wiemy, że Wszechświat materialny wypełniony jest różnorodnymi cywilizacjami, które wszystkie dążą do wyzwolenia i zjednoczenia się z Bogiem. Ziemianie stanowią jedną z miliardów Cywilizacji. Ojciec Pio mówi, że prawie przy każdej gwieździe (Słońcu) istnieją układy planetarne a na nich życie. Wspomina też o satelicie Ziemi - księżycu, który kiedyś został przesunięty ludzką ręką.

Św. Ojciec Pio podaje nam jeszcze jedną ważną i przełomową informację, jakże zbieżną z odkryciami archeologicznymi i teoriami naukowców. Mianowicie, że w minionej, dalekiej przeszłości na Ziemi kwitły wspaniałe Cywilizacje. Stały one na znacznie wyższym poziomie intelektualnym i technicznym niż nam współczesna. Dlaczego więc znikły i jakby ślad po nich zaginął? Ojciec Pio mówi, że to wskutek pychy wybuchały ogromne konflikty z użyciem przerażającej broni. Dokonano takich zniszczeń, że człowiek powrócił do kamienia łupanego. Minęło setki tysięcy lat. Ewolucja, filozofia, religia i nauka dokonała tego w czym obecnie żyjemy.

Czy ewentualnie czeka nas w przyszłości podobny los? Wiele wskazuje na to, że tak. Wszystko zależy jednak od nas samych, od osobistego zaangażowania w szerzenie dobra, tolerancji i miłości.

 

 

 

Szukacie ciekawego pomysłu na wypoczynek i jednocześnie pasjonujecie się zjawiskiem UFO? Mamy coś dla Was! Nasi koledzy z Brazylii zajmujący się Niezidentyfikowanymi Obiektami Latającymi zapraszają na "rejs z UFO".

Na luksusowym statku jest wszystko, czego dusza zapragnie - baseny, SPA, kasyno, a nawet sklepy. Ale najważniejsze jest to, że codziennie będą wykłady o UFO prowadzone przez znakomitych gości, najlepszych z Ameryki Południowej.

Oprócz tego będzie medytacja na pokładzie statku, która może "przywołać obcych", a także spotkanie z uczestnikiem CE III. Mamy zaproszenie na ten rejs, więc... kto wie, może spotkacie tam załogę N?! Pozdrawiamy wszystkich w poniedziałek - zaczynamy nowy tydzień w 2016.

 

Komentarze: 9
Wyświetleń: 10453x | Ocen: 2

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 4 sty 2016 08:35   
Autor: FN, źródło: http://www.sm.fki.pl   

Komentarze (9)

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

Pt, 8 sty 2016 20:19 | brak oceny

antyue | Gość

Trochę z innej beczki, ale też powiązanej i zajmującej Nautilusa.
Podobno słowa " Wiedzą o tym, że Chrystus przebywał na Ziemi, pozostawiając naukę miłości. Ich gorącym pragnieniem jest rodzić się tutaj wśród nas. Oczywiście mają taką możliwość, ale nie wszyscy. Niektórzy z nich są już ludźmi i nawet chodzą do kościoła. " były słowami wypowiedzianymi prywatnie i są rzekomo autentyczne. Dlaczego akurat uczepiłem się tej wypowiedzi. Ano dlatego, że jest ona sprzeczna z tym co twierdził O. Pio, że reinkarnacji nie ma. A słowa te mówią o czym, jak nie o reinkarnacji istot innej cywilizacji wśród nas ? Czyli co, inne istoty mogą się odradzać a ludzie zamieszkujący obecnie planetę Ziemia nie ? Nie sądzę. Tak więc O.Pio się gdzieś myli, względnie Bóg uchylił mu tylko rąbek tajemnicy, względnie nie są to jednak jego słowa ? Co o tym myślicie nautilusie ?

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Nie, 10 sty 2016 12:03 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

Stara sprawa. Po śmierci znaczącej osoby, ludzie którzy rzekomo znali/słyszeli ową osobę, mnożą się jak króliki. I tyle na ten temat.

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 6 sty 2016 00:45 | brak oceny

mirek | Gość

mieliście być niezależni,a tylko promujecie ufo i obcych,juz sie nie chce was czytać,nawet sw.do tego mieszacie,grozi nam wojna,takie są plany ale wy to wysmiewacie,dla kogo wy pracujecie?
?

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 5 sty 2016 22:42 | brak oceny

na_chwilkę | Gość

@ razdwatrzy

Sorry, odpowiedź poszła, ale cenzura nie potrafi przegryźć własnych błędów... :)

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 5 sty 2016 19:21 | brak oceny

Juda | Gość

Ojciec Pio był naprawdę świętym i zacnym człowiekiem bezgranicznie oddanym Bogu.

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 5 sty 2016 17:55 | brak oceny

na_chwilkę | Gość

Skąd szanowna redakcja wzięła ten tekst? A może to opracowanie własne? A może stąd (na dole strony)?

http://sm.fki.pl/index.php?nr=Ojciec_Pio_o_Kosmosie

Rozwiń odpowiedzi (2) Dziękujemy za ocenę.

Wt, 5 sty 2016 21:19 | brak oceny

na_chwilke | Gość

@ razdwatrzy

Ma, dlatego pyta. I spróbuje dopytać dalej. Dlaczego prawie taki sam tekst ukazał się tutaj już TRZY lata temu i wtedy 'źródłem' było FN? Tutaj link: http://www.nautilus.org.pl/?p=artykul&id=2615

Chodzi o wywołanie ruchu na stronie? Wrzucić coś, aby 'się kręciło'?

Dlaczego nie zaznaczono wyraźnie, że to tylko cytowany fragment? Dlaczego pominięto cały kluczowy akapit cyt. "Aby przerwać spekulacje na temat skąd pochodzi tekst o Cywilizacji przy Jowiszu i to, że nasz księżyc został przesunięty ludzką ręką, że na ziemi istniały wyższe cywilizacje niż obecna, i w ogóle że są Cywilizacje we Wszechświecie, informuję, że są to słowa wypowiedzenie przez Ojca Pio całkiem prywatnie. Nikt tego nigdzie nie opublikował. Nie ma tej informacji w żadnej książce na świecie. Szkoda tego szukać. Ja jako pierwszy o tym piszę. Osobę, której to powiedział św. Ojciec Pio w latach osiemdziesiątych, znam osobiście najlepiej na świecie. Nikomu też nie mówię, aby w to wierzył. Sceptycy niech raczej o tym zapomną. Ostatecznie nauka wszystko wyjaśni, wcześniej czy później. A wówczas i sceptycy będą zadowoleni." ?

Podkręcamy sensację? Dostrajamy informacje pod własną tezę? Tekst ukazał się 'ni z gruszki ni z pietruszki". Jest jakiś tajny powód tej publikacji? :) Tym bardziej, że tekst źródłowy ma przynajmniej OSIEM lat!

A może chodzi o zaproszenie na imprezę, na którą nikt nie pojedzie? :) No, chyba że szanowna redakcja się wybiera. Aaa to w takim razie czekamy na relację nie gorszą od tej z konferencji MUFON. Bo na tę hucznie zapowiadaną z wyjazdu do Hong Kongu to już tak kilka miesięcy czekamy...

Proponuję nie tryskać uszczypliwościami, ale sprawdzić o czym mowa.

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 5 sty 2016 20:14 | brak oceny

razdwatrzy | Gość

Przecież jest na górze strony podane źródło skąd pochodzi artykuł. na_ChwilkA oczek nie ma?

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 5 sty 2016 07:18 | brak oceny

Lisek | Gość

Cytat:
Europa (Jowisz II)

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 4 sty 2016 19:44 | brak oceny

czytelnik | Gość

Ojciec Pio to bardzo ciekawa postać już pomijając fakt,że jest święty.Całe życie tego człowieka to obraz nadnaturalnych dziwnych zdarzeń.Oto jedno z takich zdarzeń w jaki sposób pomógł swojemu przyjacielowi,któremu groziła eksmisja.Ojciec polecił biedakowi,aby wysłał los na loterii i przyniósł mu pokazać.Przyjaciel wykonał zalecenia Ojca Pio i już w wkrótce stał się bogaty.

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 4 sty 2016 15:32 | ocena: + 1

ToTam | Gość

Ganymede jest największym księżycem w naszym Układzie Słonecznym, jest również jedynym księżycem z własnym polem magnetycznym. Nowe obserwacje Kosmicznego Teleskopu Hubble

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 4 sty 2016 09:13 | brak oceny

ojciec dino | Gość

mnie tam bardziej od chytrusa itd ciekawi czy pio to byl szarlatan czy faktycznie cos bylo na rzeczy.... nie dowiemy sie.

Rozwiń odpowiedzi (8) Dziękujemy za ocenę.

Sob, 9 sty 2016 21:13 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

George! Błyskawiczne uświęcenie JPII to czysta polityka. Nawet nie spełniał cieniutkich kryteriów trybunału beatyfikacyjnego. ( Co najmniej trzy cuda. Wymęczono jedno wątpliwe.) A Pio to dla mnie spryciarz i hochsztapler. Copperfield potrafił robić takie same sztuczki, tylko nikomu nie wmawiał, że robi cuda. A żaden szanujący się święty nie będzie robił sztuczek z loterią! Cała ta sprawa to legenda, a jeśli nie- to diabeł maczał w tym pazury!

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 6 sty 2016 11:49 | brak oceny

George | Gość

Dlaczego przykro szukający (swoją drogą czy wiesz może co po czesku oznacza szukać?)? Mi nie jest przykro z powodu tego w co sam wierzysz. Poza tym jakoś dziwnie interpretujesz znaczenie mojego komentarza - wcale nie uważam cyt. "że nie ma sensu dociekać bo zgóry zakładasz że to bzdury". Wręcz przeciwnie. Jestem pełen szacunku i podziwu dla ojca Pio i nie uważam że jego aktywność jest bzdurą. A zdanie cyt. " przykro mi ze jestes wierzacy w jezusa" (powinno być Jezusa) jest głupie nie na miejscu. Czytaj uważnie komentarze.

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 6 sty 2016 08:10 | brak oceny

szukajacy dinozaurow... | Gość

Aha. Coz George, przykro mi ze jestes wierzacy w jezusa. Ale to nie moja sprawa...

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 5 sty 2016 10:05 | brak oceny

George | Gość

szukający itd. "Właściwie" użyłem celem zaznaczenia mojej niepewności co do komentującego. Umie pisać ale z jego komentarza wynika że ma zerową wiedzę na temat Ojca Pio (a więc w swoim krótkim życiu nie miał jeszcze możliwości zapoznania się z tematem). I jak można mieć wątpliwości co do tzw. świętości Ojca Pio. Papież polski po jednym dotknięciu uleczył chorego i bez problemu został pasowany na świętego, pomimo zarzutów o zakazie współpracy policji irlandzkiej z tamtejszym kościołem w kwestii pedofilii. Jest wielu na świecie uzdrowicieli mogących wykazać sie dużo większymi dokonaniami, bez względu na to czy traktują swoje zajęcie jako misję czy zawód. Poza tym świętość w moim mniemaniu nie polega na czynieniu cudów lecz zdolności do ofiarowywania siebie samego potrzebującym, a do tego potrzebne jest tzw. czyste, otwarte serce. Ojciec Pio ukrywał swoje stygmaty, miał z tym wielkie problemy podczas odprawiania mszy. Poza tym, czy David Cooperfield uzdrowił kogoś? Pomógł komuś? Oprócz zabawiania gawiedzi i szpanowania swoja cukierkową urodą zrobił coś pożytecznego? Prawdziwy święty ukrywa swoje "moce" jako skutki uboczne, natomiast szarlatan (jeśli takie ma) wykorzystuje je do celów czysto egoistycznych.

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 4 sty 2016 20:29 | brak oceny

szukajacy dinozaurow... | Gość

@George - co znaczy "wlasciwie" ;p ? @djall dlaczego komentarz bezsensowny, moim zdaniem bardzo sensowny. Stygmaty, bilokacje itd. - szarlataneria czy faktycznie cuda?? Aha, chyba ze masz na mysli ze nie ma snesu dociekac bo z gory zakladasz ze to bzdury? Tez mozliwe.

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 4 sty 2016 18:24 | brak oceny

:) | Gość

ha ha aha sw. szalatan

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 4 sty 2016 11:22 | brak oceny

George | Gość

ojciec dino - ile właściwie masz lat?

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 4 sty 2016 10:26 | brak oceny

Djall | Załogant

Kolejny bezsensowny komentarz

Dziękujemy za ocenę.

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

szukaj:  

Najbliższy czat z FN

Zebrany przez FN materiał z Polski i ze świata mówi wyraźnie - zbliża się moment oficjalnego "Kontaktu". Wiadomo, że obce cywilizacje nas dyskretnie obserwują, prowadzą badania, monitorują. Będzie jednak moment, kiedy ich obecność stanie się informacją równie oczywistą jak to, że... istnieje Antarktyda. Jak będzie wyglądał ten kontakt? Co wie na ten temat FN? O tym podczas multimedialnego czatu - jego data zostanie podana wkrótce!

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

ZNALEZIONE W KOMENTARZACH POD TEKSTAMI W SERWISIE ... Czworo dzieci podeszło do krzesła na którym siedział dorosły mężczyzna. Dzieci -3 dziewczynki 1 chłopczyk w wieku ok. 5 - 7 lat. Położyły dłonie na jego głowie (jakieś 5 sekund). Po czym złożyły je (dłonie) jak do pacierz i podstawiły pod krzesło na którym siedział ten facet tak, że wskazujące ich palce dotykały krawędzi krzesła. I nagle krzesło wraz nim uniosło się na wysokość ponad metr od ziemi. Byłem tego świadkiem (to ja siedziałem na tym krześle ...) Po tej "zabawie", do której namówiły mnie dzieci (gdzieś podpatrzyły na podwórku) byłem przerażony przez resztę dnia. Nie mogłem sobie tego ułożyć w głowie. Zabroniłem im (dwoje z tych dzieci było moje) robić tego więcej. Podobno nauczyły się tego od jednej małej cyganeczki, córki sąsiadki. Pozdrawiam. [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 12 luty 2017 | Panie Robercie, a jaki ma pan dowód na to, że to całe UFO istnieje?! – to zabawne pytanie zadawane jest mi z regularnością pojawiania się trębacza na wieży mariackiej kościoła Najświętszej Marii Panny w Krakowie. Już dawno zamiast odpowiadać po prostu się uśmiecham, macham ręką i ucinam temat.

czytaj dalej

Informacje z Hydepark "N"2 listopad :: Hipoteza symulacji - czy żyjemy w Matrixie? Naukowe i filozoficzne argumenty na temat możliwości życia w symulowanej rzeczywistości. Czy to możliwe i co na ten temat twierdzą naukowcy? Dyskusja na ten temat na forum Hydepark: viewtopic.php?f=33&t=4621


2 listopad :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291
9 maj :: Czy liczby to "boski" kod Wszechświata? Czy matematyka to coś więcej, niż może się nam wydawać? Dyskutujemy o tajemnicach liczb, zagadkach, paradoksach, tajemnicach matematyki oraz o...informatyce. Zapraszamy: viewtopic.php?p=62550#p62550

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.