Dziś jest:
Środa, 22 luty 2017

Ludzie sądzą, że zrobili dość nie zabijając nikogo. W rzeczywistości żaden człowiek nie może umierać w spokoju jeśli nie zrobił wszystkiego co trzeba, aby inni żyli.
/Albert Camus/

Komentarze: 12
Wyświetleń: 8824x | Ocen: 3

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 11 luty 2016 11:13   
Autor: FN, źródło: FN   

MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA ON-LINE W SPRAWIE PRZYPADKU LINDY PORTER

Nowe środki komunikacji dają ogromne możliwości robienia międzykontynentalnych narad i wirtualnych konferencji używając takich narzędzi jak chociażby skype. W najbliższy weekend weźmiemy udział w takim właśnie przedsięwzięciu. Temat jest jeden – przypadek Lindy Porter. Monitorujemy jej historię od wielu lat, braliśmy także udział w dyskusji na ten temat w Los Angeles w 2015 roku.

Jej historia jest przypadkiem klasycznego „abduction”. Poniżej rozmowa z Lindą Porter (niestety nie mamy w tej chwili szans na przetłumaczenie tego – brak czasu!)

 

Historia Lindy Porter to także fantastyczne rysunki pokazujące sceny z jej kontaktów z UFO.

 

 

 

Przygotowując się do tej „wirtualnej międzynarodowej narady” (bardzo ciekawy pomysł!) sięgnęliśmy do naszego archiwum. W numerze kwartalnika UFO z 2002 roku jest tekst, w którym Linda Porter wspomina o sprawie kręgów zbożowych. Tę sprawę zamierzamy poruszyć podczas tej konferencji.

Poniżej materiał z „Wirtualnego Archiwum FN”.

 

 

Komentarze: 12
Wyświetleń: 8824x | Ocen: 3

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 11 luty 2016 11:13   
Autor: FN, źródło: FN   

Komentarze (12)

1 2

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

Śr, 17 luty 2016 00:30 | brak oceny

Anunnaki7 | Gość

Jak kobieta ma na imię Linda i jest z usa to nastawiona jest na zysk pieniężny na tym marnym świecie. Tak samo jak i film Heaven is for real (cóż za KRZYKLIWY tytuł !! yeahhhhhhhh usa). Nie znaczy to jednak, że film mówi o fikcji , jak i pani linda. Przeciwnie .... prawdopodobnie mówią z dokładnością do 97%, ale te akcje są niestety robione na tym świecie dla okrutnie beznadziejnych pieniędzy.

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 16 luty 2016 10:46 | ocena: + 1

Kruk | Gość

Kolejny tekst o UFO, który utwierdził mnie w przekonaniu, że te istoty nie są dobre. Moja teoria jest taka: W czasach biblijnych - gdzieś tak około 5000 lat temu, "żyli na ziemi giganci", którzy powstali jako potomstwo upadłych aniołów i "córek ludzkich". Ci giganci z racji swojego pochodzenia dysponowali wiedzą jaką posiadają upadłe anioły oraz ciałem jakie posiadają ludzie. W związku z tym byli w stanie wyprodukować technologie umożliwiające im poruszanie się we wszechświecie. Teraz jeśli się pojawiają to tylko po to żeby zwodzić ludzi - teksty o reinkarnacji, o tym że Jezus to jakiś kosmita etc. Po pierwsze Ziemia nie ma milionów lat i nie ma czegoś takiego jak ewolucja. To stek bzdur, a skoro sami "kosmici" o tym mówią (że ewolucja istnieje) ludziom to jest to jasny sygnał, skąd pochodzą i jaki jest ich cel. Mieszają prawdę z kłamstwem bo tak najłatwiej nabrać ludzi. Prawdziwe wątki biblijne z duchowością New Age, okultyzmem, spirytyzmem itp. Nie dajcie się im nabierać. To że istnieją jest dla mnie oczywiste, ale to że są dobre i że wpłynęły na rzekomy proces "ewolucji", który nie miał miejsca a nawet że nas stworzyli to stek bzdur mający nas odciągnąć od Boga. Na początek polecam ten film:https://www.youtube.com/watch?v=_lKrE-L0G-8 Pozdrawiam myślących.

Rozwiń odpowiedzi (5) Dziękujemy za ocenę.

Pt, 19 luty 2016 10:51 | brak oceny

George | Gość

Cyt. "te istoty nie są dobre". A ludzie w trolejbusie jacy są? Dobrzy czy żli? A księżą jacy są - zboki czy zdrowi? A Georgowie jacy są? Hę?

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 18 luty 2016 13:32 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

Drogi Kruku. Ja się nie wypowiadam o Biblii, Ty się nie wypowiadaj o geologii i ewolucji. Wtedy będzie zgoda! Każdy ma prawo wierzyć w co chce, ale to nie znaczy, że ma prawo narzucać innym swój obraz świata.

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 18 luty 2016 07:15 | brak oceny

Kruk | Gość


dziad_Jag - No jasne, to może w ogóle nie powinien się wypowiadać na jakikolwiek temat, tylko dlatego, że wierzy w Biblię:) Biblia jest naukowo prawdziwa i geologia to potwierdza. Za to nie potwierdza ewolucji. Nie ma na nią żadnych dowodów naukowych.

fot - pisząc kosmita miałem na myśli, ze nie jest Bogiem tylko jakimś tam stworzeniem, zesłanym z kosmosu. Sama Linda pisała w tej książce powyżej, że coś jej tu nie pasuje. I nie dziwię się. Nie pasuje bo jest nieprawdziwe. Te istoty - podejrzewam że upadłe anioły, najzwyczajniej w świecie ją oszukały i tyle. Skąd wiem. Bo nie pasuje to wszystko do Biblii. No i co z tego? To, że Biblii jeszcze nikt nie zdyskredytował. Wszystko co tam jest napisane, jest prawdziwe i natchnione przez Boga a w dodatku naukowo prawdziwe. Pozdrawiam

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 17 luty 2016 20:40 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

Gadał ślepy o kolorach. Jak ktoś ma czarno-białe biblijne widzenie świata nie powinien się wypowiadać o takich sprawach jak ewolucja czy geologia.

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 16 luty 2016 11:49 | brak oceny

fot | Gość

Bóg też jest kosmitą gdyż Jego domem jest Centrum Wszechświatów - chyba masz tego janość? Chrystus jest potężnym duchem, ludzie to ponazywali jak chcieli a nazwali Archanioł (skrzydeł brak, ale potężna dobra moc) no i Jezus to jego ziemskie imię. To co tu czytasz znajdziesz ślady w Księdze Urantii. Wingmakers i innych chanelingach. Przyjmij to na klatę i nie mazgaj się

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 14 luty 2016 07:15 | brak oceny

k34 | Gość

A jak szaraki rozpoczną armagedon to przyjdzie Bilbo i odda im jedyny pierścień :/
Kobieta ma poważne problemy psychiczne. Jak w to można wierzyć????????????????

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Wt, 16 luty 2016 11:06 | brak oceny

sauron | Gość

nie jest to kwestią wiary tylko kwestią czasu. Brak wiedzy i rozeznania jest jak brak wiary np w Statue Wolności(większość nie widziała, ale każdy WIERZY, ze ona istnieje) Cudowne jest to, że świat zrodził nam różnorodność gatunkową, nie tylko na ziemi...nie rozumiem twojego problemu, ale miej jasność i świadomość, że go masz.

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 12 luty 2016 18:07 | ocena: + 1

Faust | Gość

ja to się tu już wypowiadać nie zamierzałem i to ostatni wpis, ale widzę, ze wielu z Was dalej wierzy do "dobre" UFO. Więc coś Wam powiem: mam z tym do czynienia od lat, a moja rodzina od pokoleń. Nie ma żadnego dobrego UFO, Jesteśmy programem badawczym; owcami. Gdy nas "biorą" to implikują nam wspomnienia "dobra, przymierza, tęsknoty"; naprawiania świata i podobne. Bo wtedy owca ma wrazenie, że jest "wybrana", bo wtedy chętniej kładzie sie na stole, bo łatwiej jej zapodać "negatywną hipnozę" na kolejne spotkanie i łatwiej ją utrzymać w zdrowiu pomiędzy "sesjami". Prowadzą ten program od bardzo dawna i bardzo starannie; nie liczą się z kosztami i psychiką ofiar (jedynie ją ugłaskują, tak by nie dochodzilo do konfliktów poznawczych). Muszą mieć cel i to cel sciśle związany z własną rasą - prawdopodobnie chodzi o stworzenie gatunku dobrze nadającego się do adaptacji ich gatunku. Musimy coś mieć, co im jest niesłychanie potrzebne. Inaczej to nie ma sensu. A schizofrenia tej pani, to albo schorzenie pierwotne, albo skutek konfliktu poznawczego po traumie wzięcia i zbełtania jej podświadomości.

Rozwiń odpowiedzi (2) Dziękujemy za ocenę.

Śr, 17 luty 2016 20:46 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

Jak można używać ziemskich pojęć etycznych w stosunku do obcych? Co to znaczy "dobre" w stosunku do kompletnie innej cywilizacji? UFOk będzie dobry jak ci podaruje grubą paczkę dolców? Dobroć to relatywizm nawet w stosunkach międzyludzkich. A cóż dopiero międzyplanetarnych!

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 12 luty 2016 21:58 | brak oceny

nor_man | Gość

https://www.youtube.com/watch?v=IHEHpg35qa0

oczami obcego - szaraki

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 12 luty 2016 17:29 | brak oceny

ikar-us | Załogant

Bardzo ciekawy materiał, proszę o więcej. Mam też prośbę do sceptyków, fundacja nautilus podchodzi do wszystkich spraw otwarcie, rozumiem wasz wyczulony sceptycyzm, który jasno alarmuje, że od drugiego wyrazu w pierwszym zdaniu, wszystko to

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 12 luty 2016 05:10 | brak oceny

Bort | Gość

Ten tekst się kupy nie trzyma. Nie wierzę w to co opisuje ta kobieta. Amerykanie ostro fantazjują bo u nich liczy się tylko kasa albo sława, a niestety ludzie pokroju pracowników Nautilusa tak bardzo szukają sensacji, że chcą wierzyć w te bajki. Za bardzo zapędziliście się w New Age. Ci "uprowadzeni" to często ludzie słupy, którzy reprezentują masoński projekt zniszczenia chrześcijaństwa poprzez podkopanie prawd wiary. Ja wierzę w Boga. Chrystus był tym jakim go znamy z Biblii. Obce cywilizacje istnieją ale również oddają cześć Stwórcy Wszechświata. Twierdzenia kobiety z artykułu Nautilusa to zlepek kilku dogmatów New Age. Nawet można się tam doszukać motywu zaczerpniętego ze znanej serii komiksów z lat 80-tych "Bogowie z kosmosu" o stworzeniu na Ziemi ludzi przez inną rasę wyglądającą tak samo jak ludzie. Poza tym według tej kobiety z artykułu wszystko miało się zacząć w 1993 r. Chciałem zauważyć, że upłynęło już 23 lata i nic, ale zapewne ludzie szukający sensacji jakoś to wytłumaczą swoim czytelnikom. Na początek dobrym usprawiedliwieniem jest HAARP, co wymyślą potem trudno przewidzieć. Tak na prawdę wystarczy zdrowy rozsądek i spokojna logiczna analiza twierdzeń kobiety z artykułu aby po sekundzie wiedzieć, że to zmyślone bajki albo efekt jakichś halucynacji, bądź jakieś sny wzięte za "'uprowadzenie". Lepiej czasami trochę pochylić się nad tematem niż po prostu na siłę szukać sensacji. Zauważcie, że kobieta nawija wielowątkowo i występują sprzeczności, a po próbie dopytania się jej na temat tych kwestii jest zawsze ta sama odpowiedź, że ona danej kwestii nie rozumie i temat zamknięty.

Rozwiń odpowiedzi (4) Dziękujemy za ocenę.

Nie, 14 luty 2016 12:57 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

Biorąc pod uwagę ile można w Stanach zarobić na tego typu bredzeniu, nic mnie już nie zdziwi!

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 14 luty 2016 07:17 | brak oceny

alibamos11 | Gość

A ty myślisz, że jesteś lepszy ze swoją teorią spiskową? Oboje jesteście do leczenia!

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 13 luty 2016 02:37 | brak oceny

Tanuta | Gość

Miły Panie, za małą wiedzę Pan ma, aby się wypowiadać w tej kwestii autorytatywnie. Wie Pan tyle co przekazała Panu kultura, religia, rodzice, Kościół, szkoła,media, a to za mało, za mało.A logiczna analiza powinna poprowadzić Pana do dużo szerszej perspektywy i totalnie innych wniosków.

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 12 luty 2016 17:17 | brak oceny

ikar-us | Załogant

Ach ta logika, nauka, religia, bo przecież w telewizji nic nie było na ten temat! Szanuje Twój sceptycyzm, Ty uszanuj, że

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 11 luty 2016 22:48 | brak oceny

Joa | Gość

Uszkodzenie układu krążenia w dzieciństwie u tej pani skończyło się uszkodzeniami układu nerwowego. Tekst to mieszanka treści religijnych ("wzięcie" w sensie "zabranie wszystkich wierzących przed końcem świata do nieba") oraz telewizyjnych produkcji SF. "Latające miasta" przypominają bardzo "statki matki" z "Dnia Niepodległości" (premiera 1996 rok). A co do tych "dwóch poziomych kresek na trójkącie" noszonym na mundurze szaraków, to wpiszcie sobie w graficzne Google: "starfleet badge communicator". Smutne to wszystko.

Rozwiń odpowiedzi (2) Dziękujemy za ocenę.

Czw, 18 luty 2016 13:36 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

A dlaczego nie? Kultywują zacną średniowieczną tradycję dyskusji teologicznej o diabłach na końcu szpilki.

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 12 luty 2016 13:12 | brak oceny

Bort | Gość

Bardzo dobrze powiedziane. A oni jeszcze zwołują on-line międzynarodową konferencję w tej sprawie i się tym chwalą hehehehe. Ten artykuł to stek bzdur i należy umieć odróżniać takie banialuki od ciekawych zdarzeń, które mogły mieć faktycznie miejsce z udziałem obcych. Wszystko to co mówi ta Pani, a w szczególności jej narzekanie, że nie wie kim jest naprawdę po przeniesieniu jej duszy do nowego ciała bardzo jasno wskazuje, że te wizje to efekt jakiegoś schorzenia psychicznego. Nawet może jest to pewnego rodzaju rozdwojenie jaźni.

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 11 luty 2016 18:14 | brak oceny

grove01 | Gość

witam
nie związane z tematem - ale czy ktoś mógłby mi powiedzieć dlaczego tylko na stronach Nautiliusa nie widac u mnie obrazków i filmów (są tylko same ramki) tak jest już ze 2 tyg, mam przegladarke Google Chrome, co mam nie zalaczone lub załaczone że nie widac?

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Sob, 13 luty 2016 20:43 | brak oceny

Korben | Załogant

Spróbuj kombinacji CTRL F5 po załadowaniu strony. Bądź wyczyść cache przeglądarki -> https://support.google.com/accounts/answer/32050?hl=pl

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 11 luty 2016 16:00 | brak oceny

gosc | Gość

o mirażach miast widocznych nad pustyniami uczyłam się jeszcze w szkole podstawowej. W powiązaniu z tym artykułem robią wielkie wrażenie. http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19043894,w-chinach-nagrano-unoszace-sie-w-powietrzu-miasto-i-od-razu.html

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 11 luty 2016 15:20 | brak oceny

George | Gość

Do dziada - zanim zaczniesz komentować nowy temat - czy mógłbyś wreszcie się odnieść do wypowiedzi naukowców i lekarzy wypowiadających się na temat odżywiania światłem? Kulturalny człowiek, wychodząc z toalety nie zostawia po sobie oznakowanego terytorium. Nie czepiam się ale elementarna kultura wymaga sprzątania po sobie. Nafajdać i uciec w nowy temat to żadna sztuka ale to nieładnie. Więc kolejny raz pytam. Czy obejrzałeś film o odżywianiu światłem? TAK czy NIE? I jaki jest Twój stosunek do wypowiedzi lekarzy z filmu? Popracujesz nad odpowiedzialnością za swoje słowa?

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Nie, 14 luty 2016 13:03 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

Po prostu pełnię tu role miotły. Wymiatam co większe bzdury. Tak wierzysz w to światłożerstwo? To sam spróbuj! Tylko od razu podaj mi adres swego szpitala. Odwiedzę Cię jak Ci walną nerki!

Dziękujemy za ocenę.

1 2

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

szukaj:  

Najbliższy czat z FN

Zebrany przez FN materiał z Polski i ze świata mówi wyraźnie - zbliża się moment oficjalnego "Kontaktu". Wiadomo, że obce cywilizacje nas dyskretnie obserwują, prowadzą badania, monitorują. Będzie jednak moment, kiedy ich obecność stanie się informacją równie oczywistą jak to, że... istnieje Antarktyda. Jak będzie wyglądał ten kontakt? Co wie na ten temat FN? O tym podczas multimedialnego czatu - jego data zostanie podana wkrótce!

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Dziś podczas konferencji prasowej NASA ma ogłosić nowe odkrycie dotyczące egzoplanet, czyli planet, które krążą wokół innych gwiazd niż nasze Słońce. Nie wiadomo, co dokładnie zostanie ujawnione - szczegóły trzymane są w wielkiej tajemnicy. Konferencja rozpocznie się o 19 polskiego czasu, będzie można ją oglądać na stronach NASA.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Środa, 22 luty 2017 | Jak to jest: zabić drugiego człowieka? W grach komputerowych i filmach sensacyjnych to prosta sprawa: strzelasz, tamten pada, uśmiechasz się i idziesz dalej. W życiu jest to trudne: ludzie mimo wielu śmiertelnych pozornie ran potrafią dalej żyć... a to dopiero początek problemów dla potencjalnego mordercy. Ta pozornie drobna kwestia stanowi śmiertelny cios dla tzw. teorii spiskowych 11 września 2001...

czytaj dalej

Informacje z Hydepark "N"2 listopad :: Hipoteza symulacji - czy żyjemy w Matrixie? Naukowe i filozoficzne argumenty na temat możliwości życia w symulowanej rzeczywistości. Czy to możliwe i co na ten temat twierdzą naukowcy? Dyskusja na ten temat na forum Hydepark: viewtopic.php?f=33&t=4621


2 listopad :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291
9 maj :: Czy liczby to "boski" kod Wszechświata? Czy matematyka to coś więcej, niż może się nam wydawać? Dyskutujemy o tajemnicach liczb, zagadkach, paradoksach, tajemnicach matematyki oraz o...informatyce. Zapraszamy: viewtopic.php?p=62550#p62550

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.