Dziś jest:
Poniedziałek, 20 luty 2017

[...] codziennie patrz na świat, jakbyś oglądał go po raz pierwszy.
/Éric-Emmanuel Schmitt — Oskar i pani Róża/

Komentarze: 10
Wyświetleń: 9128x | Ocen: 4

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 29 mar 2016 08:06   
Autor: FN, źródło: NBC News   

CHŁOPCZYK PAMIĘTA BARDZO SZCZEGÓŁOWO SWOJE POPRZEDNIE ŻYCIE – WŁĄCZNIE Z NAZWĄ ULICY, PRZY KTÓREJ MIESZKAŁ!

Zbieramy tego typu historie o pamięci „poprzedniego życia” z całego świata i oczywiście z Polski także. Ktoś zapyta: jaki jest tego cel? Odpowiedź jest prosta: naszym zdaniem są one bowiem najlepiej przemawiającym świadectwem o prawdzie „wędrówki dusz” niż nawet najlepsze wykłady czy prelekcje. O kolejnej ciekawej historii wartej chwili uwagi poinformował nas czytelnik serwisu. Została ona pokazana w bardzo popularnym programie kanału NBC News.

Historia to „klasyk” tego typu opowieści. Mały chłopiec zaczyna mówić i praktycznie od razu opowiada swojej mamie, że… on już żył kiedyś, ale umarł i teraz narodził się ponownie.

 

Pamięta nieprawdopodobną ilość szczegółów ze swojego życia. Mówi, że całe życie mieszkał w Holywood w dzielnicy Beverly Hills.

 

Podaje nazwę ulicy, przy której mieszkał – to Roxbury w Beverly Hills. Bez najmniejszego problemu wymienia wszystkie swoje barwne związki. Ma co wspominać – żonaty był bowiem pięć razy!

 

Kiedy mama pokazuje mu album ze zdjęciami dawnych aktorów Holywood, wtedy chłopczyk bez problemu pokazuje na mężczyznę z prawej strony i mówi: to jestem ja!

 

Okazuje się, że wskazanym przez chłopca aktorem jest praktycznie w ogóle nieznany aktor drugoplanowy, Martin Morton.

 

Specjalista zajmujący się badaniem zjawiska reinkarnacji wraz z mamą chłopca ustala listę 50-ciu najważniejszych cech poprzedniego wcielenia, które podaje chłopiec. Szybko okazuje się, że życiorys Martina Mortona praktycznie w każdym punkcie jest zgodny z tym, co opisuje chłopiec!

Cały materiał można obejrzeć klikając na link poniżej:

 

http://www.nbcnews.com/nightly-news/video/boy-remembers-amazing-details-of-past-life-as-hollywood-actor-416079939861

 

Przedstawiona w materiale NBC News historia to “śmiech na sali” wobec tego, czym mieliśmy okazję zajmować się dwa lata temu. Matka 5-letniego chłopca opisała nam nieprawdopodobny przypadek „pamięci poprzedniego wcielenia”. Chłopiec pamiętał wszystko: imię i nazwisko mężczyzny „którym był”, imiona żony i dzieci, dokładny (!) adres zamieszkania, a także przeróżne inne szczegóły związane choćby z pracą, którą wykonywał. Sprawdziliśmy wszystko – każdy detal zgadzał się co do joty! Chłopczyk opisywał także swoją śmierć. Banalną, taką zwyczajną. Ot, ciężka choroba i zgon na szpitalnym łóżku. Dotarliśmy do szpitala i tu także z dużymi trudnościami (ale jednak!) udało nam się potwierdzić: tak, był taki pacjent i zmarł w sposób opisany przez chłopca. Został pochowany w rodzinnym grobie w miejscowości X – nawet miejsce grobu udało nam się ustalić.

I wtedy… matka powiedziała „nie zgadzam się na publikacje w serwisie FN!”. Uznała, że w naszym katolickim społeczeństwie ktoś mógłby rozpoznać w opowieści zaprezentowanej na pokładzie okrętu Nautilus jej syna i wtedy dziecko czekałaby prawdziwa drogą przez mękę, wytykanie palcami i pełen pogardy śmiech, że „opowiada banialuki i fantazjuje”. I tak nasz projekt musiał trafić na półkę. Dodajmy tylko, że na „tej półce” znajduje się już kilka podobnych spraw. I ciągle trafiają nowe.

Komentarze: 10
Wyświetleń: 9128x | Ocen: 4

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 29 mar 2016 08:06   
Autor: FN, źródło: NBC News   

Komentarze (10)

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

Sob, 2 kwi 2016 12:50 | brak oceny

Spirit | Gość

reinkarnacja jest po śmierci, a co jakby była za życia obydwu? wyobraźcie sobie dwóch mężczyzn w podobnym wieku, którzy uprawiają ten sam sport, mają identyczne ruchy, mimikę, styl poruszania się, gestykulację, wyglądają jak bracia ... i nikt tego przez lata nie zauważył mimo że byli na oczach dziesiątek milionów widzów przez lata!! pewno nawet sami kiedyś ich oglądaliście :) ... jakby tego było mało obydwoje są najwybitniejszymi przedstawicielami w swoim sporcie, nikt tych rekordów nie jest w stanie pobić, nikt nawet nie jest w stanie się do nich zbliżyć. Filmik niżej ...

https://www.youtube.com/watch?v=C5tagtU4AV8

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 30 mar 2016 19:52 | brak oceny

ralfrulez | Gość

reinkarnacja - nie jest to takie jednoznaczne jak przedstawia FN - ci co wychodzą do astrala wiedzą że istnieją klisze ludzi zmarłych (zbiór myśli ,przekonań, wiedzy ) nie są to dusze tylko pozostałości w postaci skumulowanych osobowości w formie energetycznej ,nierozwojowe , bez świadomości bytu - dryfują jak książki opisujące przeszłość - te "klisze" mają możliwość tak jak larwy astralne dokować w ciele mentalnym człowieka wtedy nosiciel ma dostęp do danych osoby zmarłej - dlatego prowadzenie badań tylko ze świata fizycznego jak praktykuje FN nigdy nie da wymiernych efektów tylko buduje kolejne doktryny - pozdrawiam

Rozwiń odpowiedzi (4) Dziękujemy za ocenę.

Nie, 3 kwi 2016 11:56 | brak oceny

Slaw | Gość

Myślę, ze sam probujesz siebie przekonac do, wyżej wymienionej koncepcji i trwaj przy niej jak chcesz! Reinkarnacja jest faktem mówią o niej nawet religie ( buddyzm, hinduizm,jinizm, i inne) starsze od chrzescijanstwa .

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 2 kwi 2016 19:08 | brak oceny

George | Gość

szczypiorek - nie ma czegoś takiego jak nobel, pewnie miałeś na myśli noppla.

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 31 mar 2016 11:36 | brak oceny

szczypiorek solarny | Gość

ten kto wymyslil "larwy astralne" powinien dostac nobla ;p;p

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 30 mar 2016 22:01 | brak oceny

de press | Gość

klisze nie klisze,co by nie powiedzieć , lecąc sexmisja;mają tam siostry niezły burdel,skoro takie brakoróbstwo wychodzi

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 30 mar 2016 00:06 | brak oceny

40i4 | Gość

Krótkie fragmenty z Biblioteki Nag Hammadi są dość jednoznaczne i odkrywają tajemnicę wędrującej duszy:"A następnie, gdy wychodzi (z ciała),zostaje oddana mocom, które zostały powołane do istnienia przez archonta. I te krępują ją więzami i wrzucają do więzienia..." Drugi fragment "...Jest zbawiona dzięki niemu. Nie zostanie ponownie wrzucona do innego ciała

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Śr, 30 mar 2016 10:13 | brak oceny

40i4 | Gość

Wnioski:1)Istnieje dusza2)Reinkarnacja jest prawdziwa i jest pod kontrola archontów3)Wiedza o reinkarnacji była dostępna w wczesnym chrześcijaństwie4)Zbawienie polega na wyjściu duszy z cyklu reinkarnacyjnego.

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 29 mar 2016 23:51 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

Już było! Po co się powtarzacie?

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Śr, 30 mar 2016 20:15 | brak oceny

STOP | Gość

Ty zdziecinniały popierdolcu o nicku gnoja z piaskowcnicy - było, tyle że kmiocie chodziło o inną historię z Holywoodu!!! Nawet tego pojebie nie zapamiętałeś

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 29 mar 2016 20:58 | brak oceny

Trdr | Gość

,,I wtedy

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 29 mar 2016 13:39 | brak oceny

40i4 | Gość

Każdy może i powinien niezależnie dojść do prawdy i wiedzy (wtedy wiara i niewiedza zastąpiona zostaje wiedzą a wątpliwości znikają) aby to zrobić w sposób właściwy i niepodważalny należy (w tej kolejności) wypowiedzi i działalność Jezusa skonfrontować w sposób logiczny, z aktualnym stanem wiedzy naukowej, i z wiedzą archeologiczną. Wtedy łatwo weryfikować wszelkie oszustwo, wątpliwe teksty i manipulację, łącznie z manipulacjami KRK. Co ciekawe w efekcie każdy powinien uzyskać ten sam niepodważalny wynik to jest właśnie GNOZA !!!

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 29 mar 2016 13:21 | brak oceny

iop | Gość

Witam,
czemu puszczacie w komentach takie psychotyczne brednie jak @40i4

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Wt, 29 mar 2016 13:52 | brak oceny

40i4 | Gość

Z tego co zauważyłem FN w 80% doszła do tych samych wniosków a brakujące 20% dotyczy jak dotąd błędnego sklejania pozyskanej wiedzy.

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 29 mar 2016 12:55 | brak oceny

Area 51 | Załogant

Zazdroszczę mu, że pamięta!!!...

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 29 mar 2016 12:51 | ocena: + 1

Igraszka | Gość

Można by zrobić prosty eksperyment i raz na zawsze potwierdzić istnienie reinkarnacji. Otóż wiele osób które poddają się hipnozie do poprzednich wcieleń wspomina, że np. obecny mąż był bratem, matka mężem itp. Dlaczego by nie poddać hipnozie tamtych właśnie wspominanych osób? Gdyby mieli takie same wspomnienia z wspólnych żyć byłby to niepodważalny dowód. Oczywiście te osoby powinny być prowadzone przez różnych terapeutów i nie mogłyby wiedzieć, co tam powiedział o nich wcześniej mąż czy żona, żeby uniknąć podejrzeń o sugestię, celowe oszustwo itp.

Rozwiń odpowiedzi (5) Dziękujemy za ocenę.

Czw, 31 mar 2016 04:18 | brak oceny

George | Gość

Na jedno wychodzi dziadu - takie eksperymenty nie dajá pewnych wyników. Wiięc szkoda czasu i energii. Skąd niby mamy brać absolutnie pewnych hipnotyzerów i 100 procentowo podatnych delikwentów. Dlatego stwierdzam, że zbieranie osobistych świadectw i ich konfrontacja z rzeczywistością jest dużo skuteczniejsza.


Dziękujemy za ocenę.

Śr, 30 mar 2016 18:05 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

Albo hipnotyzer kiepski, albo Ty jesteś mało podatny na hipnozę.

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 30 mar 2016 12:59 | brak oceny

George | Gość

Byłem kiedyś na regresingu u doświadczonego hipnotyzera. Okazało się, że nie cofnęłem się pamięcią nawet do samego porodu. Wynika z tego, że nie każda sesja hiponotyczna (ew. pacjent) daje oczekiwany rezultat. Mając podane na srebrnej tacy świadectwa jak wyżej w artykule, zupełnie nie widzę sensu prowadzenia dalszych eksperymentów. Czy widzicie jakieś słabe punkty w opowieści chłopca (nie jedynego zresztą dziecka)? Czego by się tu jeszcze czepnąć? Pewnie że to wszystko dyżurna ściema za kasę? Jeśli tak, to ja śmiem twierdzić że ziemia jest płaska a wszelkie dowody na jej kulisty kształt do dobrze spreparowane oszustwo. Telewizja kłamie, podrabiane zdjęcia NASA są sfałszowane a nawet kosmonauci kłamią za kasę.

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 29 mar 2016 20:50 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

Nareszcie sensowny post. Naukowe podejście do sprawy, a nie Antka Mańki szwagra brat powiedział...

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 29 mar 2016 20:18 | brak oceny

Em | Gość

Mój syn opowiadał o swoim poprzednim życiu - ale to już pisałam. To doswiadczenie skłoniło mnie do poddania się regresji i sesji LBL.
Co tam zobaczyłam, czułam...? ...mój syn, był już moim synem! Mega emocjonalne przeżycie.
Spotkałam "tam" też parę innych osób z mojego obecnego otoczenia, w innych rolach...
Polecam regresję, niesamowite doświadczenie.

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 29 mar 2016 10:49 | brak oceny

40i4 | Gość

Czas na podsumowanie fundamentalnej wiedzy o ludziach:1)Jest reinkarnacja i jest pod kontrola archontów (rządzących). Inne nazwy archontów to upadli/UFOnauci/anunnaki/elohim/diabły bogowie Egiptu i Grecji itd.2)Za ich sprawą mamy przejściowe (śmiertelne) ciała. 3)Jest dusza (obraz Boga), która została za ich sprawą uwięziona w ciele.4)UFOnauci/anunnaki/elohim/diabły posiadaja fizyczne ciała, ale znacznie doskonalsze od naszego, lecz też zniszczalne, mają super technologię.5)Aby wyzwolić się z mocy archontów trzeba zrozumieć swoją sytuację i odrzucić to co oferują czyli materializm i fizyczność (drogę wskazał Jezus).6)Zbawienie polega na uwolnieniu z cyklu reinkarnacji i uzyskaniu ciała świetlistego (prawdziwie nieśmiertelnego). Kolejny dowód czyli fragmenty z Biblioteki Nag Hammadi:Pan rzekł:"Archonci i zarządcy mają szaty przejściowe, są one nietrwałe, wy zaś jako dzieci prawdy macie przyjąć na siebie nie szaty przejściowe, lecz mówię wam:będziecie błogosławieni, gdy z nich się rozbierzecie.Bo nie jest wielką rzeczą[by odrzucić]to, co jest zewnętrzne".Juda rzekł:"Oto archonci są w niebie nad nami. Czy to oni są tymi, którzy panują nad nami?".Pan powiedział:"To wy będziecie panować nad nimi, ale gdy odrzucicie od siebie zazdrość pośród was,wtedy przywdziejecie na siebie światłość i wejdziecie do komnaty weselnej."Ja znów powiedziałem:"Panie, ci, którzy nie poznają, do kogo należą, gdzie znajdą się ich dusze?

Rozwiń odpowiedzi (6) Dziękujemy za ocenę.

Czw, 31 mar 2016 04:34 | brak oceny

George | Gość

Ss - średnio mi leży Twój nick - to już wolę J23 albo populane w latach 70 tych -17.50. Ale Twój komentarz jest bardzo trafny.

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 31 mar 2016 04:26 | brak oceny

George | Gość

A nie? Jeszcze nie zrozumiałeś jak działa karma? Nic, absolutnie nic się nie wydarza bez przyczyny. Każde działanie powoduje skutek, a jeśli jest skutek to była i przyczyna. W ten sposób każda aktywność jest jednocześnie przyczyną i skutkiem. Nierozumienie tego prawa jest przyczyną cierpienia którego na tym świecie doznajemy. Co oczywiście nie oznacza że w obliczu tragedii jesteśmy obojętni. Karma nie obejmuje jednego życia. A jak myślisz, w jaki sposób mogą się zamanifestować zbójeckie wyprawy krzyżowe. Na czele z uwielbianym Ryśkiem od lwa i serca. Podbił Cypr i sprzedał Turkom. Tak się wtedy działo. Dlaczego mamy inwazję ze wschodu i południa? Podpowiem, akcja jest równa reakcji. Może to potrwać ze trzysta lat ale działa.

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 30 mar 2016 19:54 | brak oceny

40i4 | Gość

Znowu zbędna nadinterpretacja, piszesz George że "Fajnie jest mieć zawsze pod ręką jakiegoś winnego." Czyli idąc tym tokiem myślenia ci co ginęli w obozach byli sobie sami winni?

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 30 mar 2016 13:14 | brak oceny

40i4 | Gość

Szaty we współczesnym języku oznaczają ciała i potrzebujemy nie ciała fizycznego a świetlistego takiego jak Chrystus po zmartwychwstaniu. Ciąg dalszy fragmentu tłumaczenia:_I powiedział mi:_W nich pogardzany duch okazał się mocniejszy, gdyż pobłądzili. On obciąża duszę i pociąga ją ku uczynkom zła i wrzuca ją w zapomnienie.A następnie, gdy wychodzi (z ciała),zostaje oddana mocom, które zostały powołane do istnienia przez archonta. I te krępują ją więzami i wrzucają do więzienia i pozostają z nią aż się obudzi z zapomnienia i otrzyma poznanie.Jeśli w ten sposób okazuje się doskonała,to jest uratowana._Ja zaś powiedziałem:_Panie, w jaki sposób dusza mogła się stać mniejsza i powrócić do łona swej matki albo (w ogóle) do człowieka?_Ucieszył się, gdy go o to zapytałem i powiedział mi:_Rzeczywiście jesteś błogosławiony, bo zrozumiałeś.Tamta dusza mogła być prowadzona tylko przez inną (duszę, przez taką), w której jest duch życia.Jest zbawiona dzięki niemu. Nie zostanie ponownie wrzucona do innego ciała.(koniec cytatu).Widac naiwne (ale bardzo naturalne i prawdziwe)pytanie w jaki sposób dusza wychodzi z ciała by znowu się zmniejszyć aby weszła z powrotem do nowego ciała (małego). Co ciekawe dziś też to jest dla nas niezrozumiałe.

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 30 mar 2016 13:08 | brak oceny

George | Gość

Fajnie jest mieć zawsze pod ręką jakiegoś winnego. Jak nie Annuaki to Żydzi, Iluminaci, Mosad, feministki, Gender i rowerzyści. Gdyby nie było wrogów musielibyśmy siebie samych obarczać za swoje niepowodzenia. Zupelnie jak w PISie - bez wroga zewnętrznego wszystko traci sens i na wszystko jest wyjaśnienie - ONI.

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 29 mar 2016 16:55 | brak oceny

Ss | Gość

Nie wiem na ile to jest prawdą, wiem że historie reinkarnacji są jakimś faktem, a zbawienie oznacza wyrwanie się z tej pętli niewolników.

Dziękujemy za ocenę.

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

szukaj:  

Najbliższy czat z FN

Zebrany przez FN materiał z Polski i ze świata mówi wyraźnie - zbliża się moment oficjalnego "Kontaktu". Wiadomo, że obce cywilizacje nas dyskretnie obserwują, prowadzą badania, monitorują. Będzie jednak moment, kiedy ich obecność stanie się informacją równie oczywistą jak to, że... istnieje Antarktyda. Jak będzie wyglądał ten kontakt? Co wie na ten temat FN? O tym podczas multimedialnego czatu - jego data zostanie podana wkrótce!

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

ZNALEZIONE W KOMENTARZACH POD TEKSTAMI W SERWISIE ... Czworo dzieci podeszło do krzesła na którym siedział dorosły mężczyzna. Dzieci -3 dziewczynki 1 chłopczyk w wieku ok. 5 - 7 lat. Położyły dłonie na jego głowie (jakieś 5 sekund). Po czym złożyły je (dłonie) jak do pacierz i podstawiły pod krzesło na którym siedział ten facet tak, że wskazujące ich palce dotykały krawędzi krzesła. I nagle krzesło wraz nim uniosło się na wysokość ponad metr od ziemi. Byłem tego świadkiem (to ja siedziałem na tym krześle ...) Po tej "zabawie", do której namówiły mnie dzieci (gdzieś podpatrzyły na podwórku) byłem przerażony przez resztę dnia. Nie mogłem sobie tego ułożyć w głowie. Zabroniłem im (dwoje z tych dzieci było moje) robić tego więcej. Podobno nauczyły się tego od jednej małej cyganeczki, córki sąsiadki. Pozdrawiam. [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 12 luty 2017 | Panie Robercie, a jaki ma pan dowód na to, że to całe UFO istnieje?! – to zabawne pytanie zadawane jest mi z regularnością pojawiania się trębacza na wieży mariackiej kościoła Najświętszej Marii Panny w Krakowie. Już dawno zamiast odpowiadać po prostu się uśmiecham, macham ręką i ucinam temat.

czytaj dalej

Informacje z Hydepark "N"2 listopad :: Hipoteza symulacji - czy żyjemy w Matrixie? Naukowe i filozoficzne argumenty na temat możliwości życia w symulowanej rzeczywistości. Czy to możliwe i co na ten temat twierdzą naukowcy? Dyskusja na ten temat na forum Hydepark: viewtopic.php?f=33&t=4621


2 listopad :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291
9 maj :: Czy liczby to "boski" kod Wszechświata? Czy matematyka to coś więcej, niż może się nam wydawać? Dyskutujemy o tajemnicach liczb, zagadkach, paradoksach, tajemnicach matematyki oraz o...informatyce. Zapraszamy: viewtopic.php?p=62550#p62550

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.