Dziś jest:
Środa, 22 luty 2017

Ludzie sądzą, że zrobili dość nie zabijając nikogo. W rzeczywistości żaden człowiek nie może umierać w spokoju jeśli nie zrobił wszystkiego co trzeba, aby inni żyli.
/Albert Camus/

Komentarze: 4
Wyświetleń: 9723x | Ocen: 4

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 5 kwi 2016 00:57   
Autor: FN, źródło: FN   

TO WYDARZENIE JEST TYSIĄC RAZY CIEKAWSZE NIŻ ROSWELL I… WSZYSTKO WSKAZUJE NA TO, ŻE ZDARZYŁO SIĘ NAPRAWDĘ!

Ta historia jest zdaniem naszej załogi okrętu Nautilus numerem jeden brazylijskich obserwacji istot z UFO. Wszystko wydarzyło się w styczniu 1996 roku w okolicy brazylijskiego miasta Varginha. Według autorów książki nie tylko rozbił się tam pojazd UFO, ale także obserwowane były dziwne istoty. Świadków było kilkunastu!

20 stycznia 1996 roku siostry Liliane i Valquíria Fátima Silva, oraz ich koleżanka Kátia Andrade Xavier, zauważyły dziwną, skuloną ze strachu istotę. Według nich stworzenie mierzyło około 1,6 metra. Scharakteryzowali go jako posiadającego dużą głowę, szczupłe ciało, brązowe ciało i stopy w kształcie litery V.  Świadkowie twierdzili, że osobnik posiadał wyjątkowo duże i czerwone oczy oraz wypustki na głowie. Dziewczyny uznały, że widziały diabła.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ale to nie wszystko! Dwa dni po incydencie z dziewczynami doszło do kolejnych przypadków obserwacji dziwnych istot. Znaleziono nawet jednego rannego osobnika leżącego na pobliskiej drodze. Świadkowie twierdzili, że w jego okolicy wyczuwalna była woń amoniaku. Interweniowała armia brazylijska, która przejęła dziwne stwory. Najlepiej zapoznać się z tym incydentem oglądając film z naszego Archiwum FN. Polecamy go wszystkim, podobnie jak lekturę książki (jest dostępna na razie jedynie w języku hiszpańskim).

 

 

Naszym marzeniem jest wydanie tej książki po polsku. Zresztą – takich książek zasługujących na przetłumaczenie na polski, które znajdują się w Bibliotece w Bazie FN – jest co najmniej kilkadziesiąt… Ruszyła wiosna, a to oznacza, że ludzie coraz częściej wychodzą na spacery, patrzą w niebo, robią zdjęcia i… dokonują obserwacji obiektów UFO!

Polecamy wizytę w naszym portalu ściśle ufologicznym, czyli www.emilcin.com Bardzo ciekawym dniem był 28 marca 2016 roku. Najpierw w nocy dziwne światła na niebie były obserwowane nad warszawską dzielnicą Sadyba.

Opis całej obserwacji i film po kliknięciu na link poniżej.

KLIKNIJ NA LINK I ZOBACZ FILM Z UFO ZAREJESTROWANY 28 MARCA 2016 ROKU!

 

 

Także 28 marca 2016 w okolicach Staroźreb (niedaleko Płońska) na niebie były dwa dyskoidalne obiekty. Niestety o ich istnieniu dowiedział się autor zdjęć po dokładnym obejrzeniu fotografii na ekranie komputera.

Aby zobaczyć wszystkie zdjęcia – kliknij na link poniżej.

KLIKNIJ NA LINK I PRZEJDŹ DO PORTALU WWW.EMILCIN .COM  - zobacz zdjęcia wykonane 28 marca 2016!

Komentarze: 4
Wyświetleń: 9723x | Ocen: 4

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 5 kwi 2016 00:57   
Autor: FN, źródło: FN   

Komentarze (4)

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

Wt, 19 kwi 2016 11:45 | brak oceny

zorro | Gość

Powtórzę tutaj dość niepopularną tezę dotycząca ogólnie zjawiska UFO. Tematem zajmuję się już ponad 40 lat !!! i mam (nie chwaląc się) sporą wiedzę na ten temat. Niestety, po tylu latach badań zjawiska jestem przekonany co do demoniczności tych zjawisk. Jest cała masa dowodów potwierdzających tę tezę. Otaczająca nas rzeczywistość jest w istocie zupełnie inna niż nam się na pozór wydaje.

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 6 kwi 2016 04:01 | brak oceny

b | Załogant

Kochani ;) Jako osoba robiąca ogromne ilości zdjęć niestety stwierdzam ,że "Także 28 marca 2016 w okolicach Staroźreb (niedaleko Płońska) na niebie były dwa dyskoidalne obiekty..."to nic innego jak PTAK (skupiając się na innych obiektach autor nie musiał go widzieć szczególnie, że był daleko - jako dowód/test proponuje zainteresowanym zrobienie zdjęć ptactwa sztuk jeden z gatunku większych przelatującego w dużej odległości. Posiadam wiele takich zdjęć nawet z dnia dzisiejszego ,z tym że moim celem było w ramach przerwy i hobby świadome wykonywanie zdjęć skrzydlatym.

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 5 kwi 2016 16:34 | brak oceny

zorro | Gość

Mam jedno pytanko: dlaczego te wszystkie istoty pozaziemskie są gołe, bez ubrań. Może jest im strasznie gorąco, bo przybyli z piekła ha,ha, ha.

Rozwiń odpowiedzi (3) Dziękujemy za ocenę.

Czw, 14 kwi 2016 20:38 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

Z piekła na pewno nie są! Szanujący się diabeł ma rogi, ogon i kopyta. A to jakieś wypierdki mamuta. nawet k...sa nie mają.

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 13 kwi 2016 14:24 | ocena: + 1

gurusan | Załogant

...no właśnie,przybywają z piekła lub sfery demonów;dlatego większość zjawisk typu UFO dzieje się w nocy bo te istoty boją się światła lub nawet giną od światła słonecznego.

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 6 kwi 2016 20:00 | ocena: + 1

dziad_Jag | Gość

Bo to nie są istoty pozaziemskie, ale coś w rodzaju biologicznych robotów. Po co robotowi ubranie??

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 5 kwi 2016 12:35 | brak oceny

40i4 | Gość

UFOnauci=archonci=elohim=annunaki=diabły. Biblioteka z Nag Hammadi, cytat: Archonci podjęli decyzję i rzekli:"Chodźcie, stwórzmy człowieka z prochu ziemi".Stworzyli swoje stworzenie czyniąc je całkowicie człowiekiem ziemskim. Ciało, które mieli archonci, jest żeńskie, a także męskie o zwierzęcych twarzach. Gdy wzięli proch z ziemi, utworzyli swego człowieka według swego ciała i według obrazu Boga, jaki im się objawił w wodach. I rzekli: "Chodźcie pochwyćmy go w naszym stworzeniu, aby gdy zobaczy swój obraz, który mu towarzyszy zakocha się w nim, a my zapanujemy nad nim w naszym stworzeniu".(koniec cytatu).

Rozwiń odpowiedzi (4) Dziękujemy za ocenę.

Czw, 14 kwi 2016 20:43 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

Gurusanku...El, Eli to w językach semickich Bóg. Elohim to po prostu LICZBA MNOGA! -bogowie. A Jahwe to zniekształcony indoeuropejski Dyaus.

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 6 kwi 2016 10:34 | brak oceny

40i4 | Gość

4)Po czym Pan Bóg rzekł:Oto człowiek stał się taki jak My:zna dobro i zło.I pytania:AD1)Dlaczego skryli się przed Bogiem, który wszystko widzi i jest wszędzie? Bóg jest wszędzie ale można go poznać po krokach.AD2)Bóg nie wie gdzie się schowali?AD3)Czyli zabił zwierzynę aby wykonać z niej odzienie dla nich.AD4)Do kogo mówi Bóg: będzie jak My, czy Bogów jest więcej?

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Śr, 13 kwi 2016 14:19 | brak oceny

gurusan | Załogant

Czytaj Biblie uważniej.El to bóg Stwórca(Duch),Elohim to synowie boży z krwi i kości;Jahwe to jeden z aniołów lub synów-bóg Żydów. Jest kilku aniołów o imieniu Jahwe z dodatkowym wyróżnikiem. Ludzi stworzyli synowie boży i potem brali córki ludzkie za żony.Pierwszymi kapłanami i twórcami religii byli ich potomkowie bo tylko oni mogli rozumieć bogów nie używających mowy. Upadłych aniołów jest 200,mieszkają pod ziemią i udają kosmitów(UFO)

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 5 kwi 2016 20:23 | brak oceny

40i4 | Gość

Kilka dziwnych pytań (cytaty z ST-Biblia Tysiąclecia):1)Gdy zaś mężczyzna i jego żona usłyszeli kroki Pana Boga przechadzającego się po ogrodzie, w porze kiedy był powiew wiatru, skryli się przed Panem Bogiem wśród drzew ogrodu.2)Pan Bóg zawołał na mężczyznę i zapytał go:Gdzie jesteś?3) Pan Bóg sporządził dla mężczyzny i dla jego żony odzienie ze skór i przyodział ich.4)Po czym Pan Bóg rzekł:

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 5 kwi 2016 14:39 | brak oceny

40i4 | Gość

I tak archonci uwięzili w ciele materialnym boskie dusze i powstał człowiek. Obecnie ludziom bardzo podoba się ziemskie więzienie i nawet gdyby zostało otwarte to i tak znakomita większość chciałaby tu pozostać, a wszystko zgodnie z zamysłem archontów. Dopóki dusza nie pojmie skali oszustwa dopóty pozostanie w kręgu reinkarnacji czyli więzieniu. Co ciekawe w tym obszarze przekaz z biblioteki Nag Hammadi jest zgodny całkowicie z buddyzmem, w którym człowiek, aby doznał zbawienia musi wyzbyć się przywiązania do materii.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Śr, 13 kwi 2016 14:06 | ocena: + 1

gurusan | Załogant

Każdy kto znajdzie prawdę wie o tym.Nauki Buddy i żyda Jezusa są zbieżne...z tym ze Jezusa nikt nie zrozumiał,przez co kapłani stworzyli wiele sprzecznych religii przy okazji niszcząc teksty źródłowe aby ich "prawda" była na wierzchu.

Dziękujemy za ocenę.

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie




* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

szukaj:  

Najbliższy czat z FN

Zebrany przez FN materiał z Polski i ze świata mówi wyraźnie - zbliża się moment oficjalnego "Kontaktu". Wiadomo, że obce cywilizacje nas dyskretnie obserwują, prowadzą badania, monitorują. Będzie jednak moment, kiedy ich obecność stanie się informacją równie oczywistą jak to, że... istnieje Antarktyda. Jak będzie wyglądał ten kontakt? Co wie na ten temat FN? O tym podczas multimedialnego czatu - jego data zostanie podana wkrótce!

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Dziś podczas konferencji prasowej NASA ma ogłosić nowe odkrycie dotyczące egzoplanet, czyli planet, które krążą wokół innych gwiazd niż nasze Słońce. Nie wiadomo, co dokładnie zostanie ujawnione - szczegóły trzymane są w wielkiej tajemnicy. Konferencja rozpocznie się o 19 polskiego czasu, będzie można ją oglądać na stronach NASA.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Środa, 22 luty 2017 | Jak to jest: zabić drugiego człowieka? W grach komputerowych i filmach sensacyjnych to prosta sprawa: strzelasz, tamten pada, uśmiechasz się i idziesz dalej. W życiu jest to trudne: ludzie mimo wielu śmiertelnych pozornie ran potrafią dalej żyć... a to dopiero początek problemów dla potencjalnego mordercy. Ta pozornie drobna kwestia stanowi śmiertelny cios dla tzw. teorii spiskowych 11 września 2001...

czytaj dalej

Informacje z Hydepark "N"



2 listopad :: Hipoteza symulacji - czy żyjemy w Matrixie? Naukowe i filozoficzne argumenty na temat możliwości życia w symulowanej rzeczywistości. Czy to możliwe i co na ten temat twierdzą naukowcy? Dyskusja na ten temat na forum Hydepark: viewtopic.php?f=33&t=4621


2 listopad :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291
9 maj :: Czy liczby to "boski" kod Wszechświata? Czy matematyka to coś więcej, niż może się nam wydawać? Dyskutujemy o tajemnicach liczb, zagadkach, paradoksach, tajemnicach matematyki oraz o...informatyce. Zapraszamy: viewtopic.php?p=62550#p62550

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę




Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.