Dziś jest:
Wtorek, 17 styczeń 2017

Kiedy w Ziemię uderzy asteroida i zakończy ten bajzel? Prawdę mówiąc codziennie pijąc poranną kawę myślę, czy to przypadkiem nie jest ten dzień.
/Peter Diamandis, znawca makrokosmosu/

Komentarze: 4
Wyświetleń: 9632x | Ocen: 4

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5
Wt, 5 kwi 2016 00:57   
Autor: FN, źródło: FN   

TO WYDARZENIE JEST TYSIĄC RAZY CIEKAWSZE NIŻ ROSWELL I… WSZYSTKO WSKAZUJE NA TO, ŻE ZDARZYŁO SIĘ NAPRAWDĘ!

Ta historia jest zdaniem naszej załogi okrętu Nautilus numerem jeden brazylijskich obserwacji istot z UFO. Wszystko wydarzyło się w styczniu 1996 roku w okolicy brazylijskiego miasta Varginha. Według autorów książki nie tylko rozbił się tam pojazd UFO, ale także obserwowane były dziwne istoty. Świadków było kilkunastu!

20 stycznia 1996 roku siostry Liliane i Valquíria Fátima Silva, oraz ich koleżanka Kátia Andrade Xavier, zauważyły dziwną, skuloną ze strachu istotę. Według nich stworzenie mierzyło około 1,6 metra. Scharakteryzowali go jako posiadającego dużą głowę, szczupłe ciało, brązowe ciało i stopy w kształcie litery V.  Świadkowie twierdzili, że osobnik posiadał wyjątkowo duże i czerwone oczy oraz wypustki na głowie. Dziewczyny uznały, że widziały diabła.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ale to nie wszystko! Dwa dni po incydencie z dziewczynami doszło do kolejnych przypadków obserwacji dziwnych istot. Znaleziono nawet jednego rannego osobnika leżącego na pobliskiej drodze. Świadkowie twierdzili, że w jego okolicy wyczuwalna była woń amoniaku. Interweniowała armia brazylijska, która przejęła dziwne stwory. Najlepiej zapoznać się z tym incydentem oglądając film z naszego Archiwum FN. Polecamy go wszystkim, podobnie jak lekturę książki (jest dostępna na razie jedynie w języku hiszpańskim).

 

 

Naszym marzeniem jest wydanie tej książki po polsku. Zresztą – takich książek zasługujących na przetłumaczenie na polski, które znajdują się w Bibliotece w Bazie FN – jest co najmniej kilkadziesiąt… Ruszyła wiosna, a to oznacza, że ludzie coraz częściej wychodzą na spacery, patrzą w niebo, robią zdjęcia i… dokonują obserwacji obiektów UFO!

Polecamy wizytę w naszym portalu ściśle ufologicznym, czyli www.emilcin.com Bardzo ciekawym dniem był 28 marca 2016 roku. Najpierw w nocy dziwne światła na niebie były obserwowane nad warszawską dzielnicą Sadyba.

Opis całej obserwacji i film po kliknięciu na link poniżej.

KLIKNIJ NA LINK I ZOBACZ FILM Z UFO ZAREJESTROWANY 28 MARCA 2016 ROKU!

 

 

Także 28 marca 2016 w okolicach Staroźreb (niedaleko Płońska) na niebie były dwa dyskoidalne obiekty. Niestety o ich istnieniu dowiedział się autor zdjęć po dokładnym obejrzeniu fotografii na ekranie komputera.

Aby zobaczyć wszystkie zdjęcia – kliknij na link poniżej.

KLIKNIJ NA LINK I PRZEJDŹ DO PORTALU WWW.EMILCIN .COM  - zobacz zdjęcia wykonane 28 marca 2016!

Komentarze: 4
Wyświetleń: 9632x | Ocen: 4

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5
Wt, 5 kwi 2016 00:57   
Autor: FN, źródło: FN   

Komentarze (4)

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco


Wt, 19 kwi 2016 11:45 | brak oceny

zorro | Gość

Powtórzę tutaj dość niepopularną tezę dotycząca ogólnie zjawiska UFO. Tematem zajmuję się już ponad 40 lat !!! i mam (nie chwaląc się) sporą wiedzę na ten temat. Niestety, po tylu latach badań zjawiska jestem przekonany co do demoniczności tych zjawisk. Jest cała masa dowodów potwierdzających tę tezę. Otaczająca nas rzeczywistość jest w istocie zupełnie inna niż nam się na pozór wydaje.

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 6 kwi 2016 04:01 | brak oceny

b | Załogant

Kochani ;) Jako osoba robiąca ogromne ilości zdjęć niestety stwierdzam ,że "Także 28 marca 2016 w okolicach Staroźreb (niedaleko Płońska) na niebie były dwa dyskoidalne obiekty..."to nic innego jak PTAK (skupiając się na innych obiektach autor nie musiał go widzieć szczególnie, że był daleko - jako dowód/test proponuje zainteresowanym zrobienie zdjęć ptactwa sztuk jeden z gatunku większych przelatującego w dużej odległości. Posiadam wiele takich zdjęć nawet z dnia dzisiejszego ,z tym że moim celem było w ramach przerwy i hobby świadome wykonywanie zdjęć skrzydlatym.

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 5 kwi 2016 16:34 | brak oceny

zorro | Gość

Mam jedno pytanko: dlaczego te wszystkie istoty pozaziemskie są gołe, bez ubrań. Może jest im strasznie gorąco, bo przybyli z piekła ha,ha, ha.

Rozwiń odpowiedzi (3) Dziękujemy za ocenę.

Czw, 14 kwi 2016 20:38 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

Z piekła na pewno nie są! Szanujący się diabeł ma rogi, ogon i kopyta. A to jakieś wypierdki mamuta. nawet k...sa nie mają.

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 13 kwi 2016 14:24 | ocena: + 1

gurusan | Załogant

...no właśnie,przybywają z piekła lub sfery demonów;dlatego większość zjawisk typu UFO dzieje się w nocy bo te istoty boją się światła lub nawet giną od światła słonecznego.

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 6 kwi 2016 20:00 | ocena: + 1

dziad_Jag | Gość

Bo to nie są istoty pozaziemskie, ale coś w rodzaju biologicznych robotów. Po co robotowi ubranie??

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 5 kwi 2016 12:35 | brak oceny

40i4 | Gość

UFOnauci=archonci=elohim=annunaki=diabły. Biblioteka z Nag Hammadi, cytat: Archonci podjęli decyzję i rzekli:"Chodźcie, stwórzmy człowieka z prochu ziemi".Stworzyli swoje stworzenie czyniąc je całkowicie człowiekiem ziemskim. Ciało, które mieli archonci, jest żeńskie, a także męskie o zwierzęcych twarzach. Gdy wzięli proch z ziemi, utworzyli swego człowieka według swego ciała i według obrazu Boga, jaki im się objawił w wodach. I rzekli: "Chodźcie pochwyćmy go w naszym stworzeniu, aby gdy zobaczy swój obraz, który mu towarzyszy zakocha się w nim, a my zapanujemy nad nim w naszym stworzeniu".(koniec cytatu).

Rozwiń odpowiedzi (4) Dziękujemy za ocenę.

Czw, 14 kwi 2016 20:43 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

Gurusanku...El, Eli to w językach semickich Bóg. Elohim to po prostu LICZBA MNOGA! -bogowie. A Jahwe to zniekształcony indoeuropejski Dyaus.

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 6 kwi 2016 10:34 | brak oceny

40i4 | Gość

4)Po czym Pan Bóg rzekł:Oto człowiek stał się taki jak My:zna dobro i zło.I pytania:AD1)Dlaczego skryli się przed Bogiem, który wszystko widzi i jest wszędzie? Bóg jest wszędzie ale można go poznać po krokach.AD2)Bóg nie wie gdzie się schowali?AD3)Czyli zabił zwierzynę aby wykonać z niej odzienie dla nich.AD4)Do kogo mówi Bóg: będzie jak My, czy Bogów jest więcej?

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Śr, 13 kwi 2016 14:19 | brak oceny

gurusan | Załogant

Czytaj Biblie uważniej.El to bóg Stwórca(Duch),Elohim to synowie boży z krwi i kości;Jahwe to jeden z aniołów lub synów-bóg Żydów. Jest kilku aniołów o imieniu Jahwe z dodatkowym wyróżnikiem. Ludzi stworzyli synowie boży i potem brali córki ludzkie za żony.Pierwszymi kapłanami i twórcami religii byli ich potomkowie bo tylko oni mogli rozumieć bogów nie używających mowy. Upadłych aniołów jest 200,mieszkają pod ziemią i udają kosmitów(UFO)

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 5 kwi 2016 20:23 | brak oceny

40i4 | Gość

Kilka dziwnych pytań (cytaty z ST-Biblia Tysiąclecia):1)Gdy zaś mężczyzna i jego żona usłyszeli kroki Pana Boga przechadzającego się po ogrodzie, w porze kiedy był powiew wiatru, skryli się przed Panem Bogiem wśród drzew ogrodu.2)Pan Bóg zawołał na mężczyznę i zapytał go:Gdzie jesteś?3) Pan Bóg sporządził dla mężczyzny i dla jego żony odzienie ze skór i przyodział ich.4)Po czym Pan Bóg rzekł:

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 5 kwi 2016 14:39 | brak oceny

40i4 | Gość

I tak archonci uwięzili w ciele materialnym boskie dusze i powstał człowiek. Obecnie ludziom bardzo podoba się ziemskie więzienie i nawet gdyby zostało otwarte to i tak znakomita większość chciałaby tu pozostać, a wszystko zgodnie z zamysłem archontów. Dopóki dusza nie pojmie skali oszustwa dopóty pozostanie w kręgu reinkarnacji czyli więzieniu. Co ciekawe w tym obszarze przekaz z biblioteki Nag Hammadi jest zgodny całkowicie z buddyzmem, w którym człowiek, aby doznał zbawienia musi wyzbyć się przywiązania do materii.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Śr, 13 kwi 2016 14:06 | ocena: + 1

gurusan | Załogant

Każdy kto znajdzie prawdę wie o tym.Nauki Buddy i żyda Jezusa są zbieżne...z tym ze Jezusa nikt nie zrozumiał,przez co kapłani stworzyli wiele sprzecznych religii przy okazji niszcząc teksty źródłowe aby ich "prawda" była na wierzchu.

Dziękujemy za ocenę.

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

+ Dodaj nowy komentarz

dsdsdsdsdsd

ZREZYGNUJ Z ODPOWIEDZI NA KOMENTARZ

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

Brak jeszcze postów w tym temacie.


wejdź na forum, aby dołączyć do dyskusji...
szukaj:  

Najbliższy czat z FN

29 stycznia 2017 w niedzielę o 21.00 zapraszamy na multimedialny (obraz i dźwięk!) czat o reinkarnacji, czyli o wędrówce dusz. Na pokładzie okrętu Nautilus ten temat uważany jest za najważniejszy do tego, aby zrozumieć świat i odkryć sens - cel wszystkiego wokół nas. Do zobaczenia na pokładzie!

Wejście na pokład

Wiadomość z okrętu Nautilus

O północy szła "procesja duchów"... Polecamy wizytę w naszym dziale XXI PIĘTRO.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Sobota, 14 styczeń 2017 | Bardzo długo rozmawiałem z Krzysztofem Jackowskim. O życiu, o Bogu, o przeznaczeniu. Czasami żałuję, że te nasze rozmowy nie są nagrywane, gdyż wiele osób zrozumiałoby, dlaczego nasza zachodnia cywilizacja tkwi w wielkim błędzie negując istnienie niewidzialnego świata duszy.

czytaj dalej

Informacje z Hydepark "N"2 listopad :: Hipoteza symulacji - czy żyjemy w Matrixie? Naukowe i filozoficzne argumenty na temat możliwości życia w symulowanej rzeczywistości. Czy to możliwe i co na ten temat twierdzą naukowcy? Dyskusja na ten temat na forum Hydepark: viewtopic.php?f=33&t=4621
2 listopad :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291
9 maj :: Czy liczby to "boski" kod Wszechświata? Czy matematyka to coś więcej, niż może się nam wydawać? Dyskutujemy o tajemnicach liczb, zagadkach, paradoksach, tajemnicach matematyki oraz o...informatyce. Zapraszamy: viewtopic.php?p=62550#p62550

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę


Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.