Dziś jest:
Środa, 18 styczeń 2017

Kiedy w Ziemię uderzy asteroida i zakończy ten bajzel? Prawdę mówiąc codziennie pijąc poranną kawę myślę, czy to przypadkiem nie jest ten dzień.
/Peter Diamandis, znawca makrokosmosu/

Komentarze: 22
Wyświetleń: 15413x | Ocen: 29

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5
Śr, 8 cze 2016 09:33   
Autor: FN, źródło: FN   

SPOTKANIE Z MEDIUM KIM RUSSO POTRAFI POSTAWIĆ DO PIONU NAJWIĘKSZYCH SCEPTYKÓW I ATEISTÓW

Aby zobaczyć moc tej kobiety, trzeba poznać kulisy kręcenia jednego z odcinków serii dokumentalnej poświęconej Kim Russo sprzed 9 lat, który ze względu na groźbę procesu wobec producentów serii nigdy nie został wyemitowany. Pomysł był taki, że Kim Russo spotyka się z absolutnym ateistą, który „nie wierzy w takie bajeczki o duchach i takie tam głupoty”, kieruje się chłodnym okiem, rozumem, rozsądkiem i naukowym podejściem. Znany profesor jednego z amerykańskich uniwersytetów zdecydował się spotkać z Kim Russo, aby – jak wyjaśniał - wreszcie skończyć z tymi idiotyzmami o duchach, raz na zawsze zetrzeć w proch brednie o tym, że są jakieś media, które rozmawiają z duchami…


Przed spotkaniem z Kim Russo wygłosił podobno przed kamerą płomienne przemówienie, jak to wszelkie jej „trafne wizje” to efekt prawidłowego odczytania mimiki rozmówcy i na tej podstawie udzielania wypowiedzi takich, jakie „akurat mu pasują”. A więc nie ma żadnego kontaktu z duchami, bo nie ma duchów! Wszystko to siajs podszyty oszustwem, a oszustów trzeba ośmieszać i punktować, bo nauka nie znosi ciemnogrodu.

Na „dzień dobry” ten człowiek nie podał Kim Russo ręki, gdyż jak wyjaśnił – „nie będzie w ten sposób promował szalbierzy”. Kim Russo w ogóle się tym nie przejęła, ale w rewanżu zapytała go, dlaczego nadal regularnie strzela do żywych ptaków w ramach „prób amunicji do swojego sztucera”, bo wczoraj kilka z nich zabił, a kilka innych w męczarniach cały czas umiera gdzieś w krzakach…

Profesor spurpurowiał i zaczął krzyczeć na ekipę producentów programu, że ośmieliła się „wkraczać w jego prywatne sprawy” i go dzień wcześniej podglądać, a to, czy on strzela do ptaków czy też nie jest jego prywatną sprawą! Postraszył ich policją i sądem.

Niewzruszona Kim Russo odpowiedziała, że obok niego stoi jego zmarła matka Betty, która zawsze błagała go, aby bestialsko nie pastwił się nad zwierzętami, gdyż kiedyś przyjdzie mu za to zapłacić. I nigdy nie zapomni tego, co zrobił z jakimś psem, który miał na imię… Po tej wypowiedzi mężczyzna znieruchomiał, gdyż wyraźnie widać było, że Kim Russo trafiła w dziesiątkę. Ale to był zaledwie początek, gdyż Kim Russo dopiero zaczęła się rozkręcać!

Powiedziała także, że w tym pokoju jest także jego pierwsza żona, która zmarła w samotności, gdyż w ramach „samorealizacji” uznał, że szkoda mu czasu na siedzenie przy niej w hospicjum, skoro jest tyle ciekawszych rzeczy na świecie. Następnie wymieniła kilka tak intymnych szczegółów związanych z poprzednim małżeństwem profesora, że ten zerwał się zdenerwowany na równe nogi i zaczął krzyczeć, aby natychmiast ekipa i Kim Russo opuścili jego dom. I wtedy Kim Russo zrobiła coś wyjątkowego. Zerwała mikrofon zaczepiony do jej ubrania, po czym nachyliła się do tego mężczyzny i coś mu wyszeptała do ucha. Ten osunął się prawie nieprzytomny na ziemię i zakrył dłońmi twarz będąc wyraźnie w szoku…

Kim Russo nigdy nie zdradziła, co powiedziała temu mężczyźnie. W samochodzie oświadczyła jedynie wstrząśniętej całym wydarzeniem ekipie telewizyjnej, że ten człowiek już nigdy nie strzeli do żadnego żywego stworzenia. I była bardzo zadowolona!

O istnieniu tego odcinka dowiedzieliśmy się przypadkiem zbierając informacje na jej temat. Kim Russo przedstawia się jako „szczęśliwe medium„ (ang. Kim Russo – The Happy medium). Zawsze podkreśla, że śmierci nie ma sensu się bać, gdyż ona nie istnieje, a człowiek to tak naprawdę dusza zamieszkująca ciało, która jest nieśmiertelna.


Wiele osób pyta nas o tę postać, gdyż na przykład obejrzeli przypadkiem odcinek serii dokumentalnej „The Haunting Off…”, który w Polsce jest znany pod tytułem „Duchy i Ja”. Ludzie nie mogą uwierzyć, że rozmowy z duchami mogą być tak banalne. Myślą, że medium potrzebuje skupienia, przyciemnionego pokoju, stolika z postawionymi na nim przedmiotami magicznymi…

Zasada jest taka: im lepsze medium, tym kontakt z duchami zmarłych jest prostszy. Mamy własny ranking mediów, który na użytek FN został trochę zapożyczony ze świata piłki nożnej. A więc jest trzecia liga, druga liga, pierwsza liga i ekstraklasa.

Medium z trzeciej ligi czasami odbiera sygnał od „świata duchów”, nie potrafi go zinterpretować, jedynie wie, że „jest ktoś obecny”. Druga liga ma dar jasnowidzenia i wie, że dany duch jest obecny, a czasami słyszy jego głos. Pierwsza liga bez problemu słyszy głosy duchów, a także potrafi je widzieć (oczywiście jasnowidzenie przychodzi takiej osobie bez najmniejszego problemu). I wreszcie jest Ekstraklasa, która nie tylko bez najmniejszego problemu na wielu płaszczyznach kontaktuje się z duchami, ale ma coś więcej – jest w stanie sięgnąć za pomocą swojego umysły w historię wcieleń danej osoby! Mówi więc: jesteś tu i tu, bo w poprzednim życiu byłeś tym i tym.

Taka umiejętność jest tak rzadka na naszej planecie, że ci ludzie zyskują natychmiast sławę i praktycznie wiedzą o sobie nawzajem. Na świecie wiemy ok. dziesięciu osobach z „ekstraklasy mediów” i bez dwóch zdań – wśród nich jest Kim Russo.


Czekamy na odcinek z serii „The Haunting Off…”, w którym została przedstawiona historia osoby homoseksualnej, której niestety przez przypadek nie wychwycił nasz monitoring. Jest to genialny wręcz odcinek tej serii, pokazujący bardzo trudny problem wynikający z poprzednich wcieleń. Czekamy na jego ponowną emisję i na pewno pokażemy go w serwisie i napiszemy na jego temat dłuższy tekst.

Dla wszystkich, którzy nie widzieli nigdy w akcji Kim Russo umieściliśmy na naszym kanale vimeo/FundacjaNautilus jeden z odcinków serii z jej udziałem, w którym wystąpiła znana aktorka Joanna Cassidy.

Odcinek ten jest ważny także dlatego, że pojawiają się tam duchy zwierząt (tak!), którymi opiekowała się aktorka. Wiele osób pyta nas, czy duchy zwierząt mają „własne niebo”. Ten odcinek zawiera pośrednio odpowiedź także na to pytanie.

http://www.nautilus.org.pl/pytania,43,8-czerwiec-2016--czy-zwierzeta-tez-maja-swoje-niebo.html

 Warto zwrócić uwagę, że Kim Russo już jadąc samochodem na spotkanie z Joanną Cassidy widzi duchy, które pojawią się w pobliżu aktorki.


Bardzo często Kim Russo już wtedy poznaje całą historię miejsca, do którego jedzie nagrać odcinek swojego programu. Odpowiadając na pytania czytelników o tę niezwykłą kobietę trzeba powiedzieć jasno: ona jest naprawdę bardzo, bardzo dobra! Czy w Polsce jest ktoś na jej poziomie z owej Ekstraklasy Mediów? Odpowiedź jest jasna: absolutnie nie, a przynajmniej my o nikim takim nie słyszeliśmy.

Komentarze: 22
Wyświetleń: 15413x | Ocen: 29

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5
Śr, 8 cze 2016 09:33   
Autor: FN, źródło: FN   

Komentarze (22)
1 2

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco


Nie, 14 sie 2016 12:03 | brak oceny

Kolec | Gość

nie mogę znaleźć waszego kanału na vimeo, możecie podać link??

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 22 cze 2016 09:02 | ocena: + 9

emdzejek | Gość

Witam,
Czemu wszystkie wasze filmy zniknęły na vimeo, również ten z Russo.

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 11 cze 2016 18:28 | ocena: + 8

Konrad | Gość

Witam.Powiem tak, człowiek jest maluczki a Bóg wielki,kto nie wierzy nie musi,a życie i tak potoczy sie dalej.Polecam polską medium pani Daniela Sz. bierze niedużo a to co mamie powiedziała o przeszłosci i o tym co jest przez telefon to szok w 100%.Pozdrawiam Konrad

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Nie, 12 cze 2016 00:24 | ocena: + 2

Tanuta Danuta Pankowska... | Gość

Jeśli to nie problem, prosiłabym o kontakt do Tej Pani.
Jestem zagubiona i muszę wyjaśnić parę dziwnych spraw, zarówno z przeszłości jak i z przyszłości. Może kontakt z Tą Panią ułatwi mi dalszą egzystencję i wreszcie odnajdę swoją drogę.
Pozdrawiam,
Danuta

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 11 cze 2016 12:28 | ocena: -26

stevan | Gość

Komentarz poniżej poziomu, lub oznaczony jako SPAM. Kliknij, aby rozwinąć.

Pt, 10 cze 2016 22:26 | ocena: + 1

czytelnik | Gość

W tych czasach nawet prawda ma problem żeby się obronić .Więc niech nie zdziwi nas fakt, że niema na rzeczy oczywistych.

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 10 cze 2016 10:22 | ocena: + 14

dziad_Jag | Gość

Kiedy FN przestanie brać na serio serialowe amerykańskie wróżki? Przecież to kit i reżyserka!

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 9 cze 2016 16:53 | ocena: -3

mandarin | Załogant

Takich torped macie więcej... :P https://www.youtube.com/watch?v=LMoKOU3vIE4

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Czw, 9 cze 2016 23:39 | brak oceny

N | Gość

Dobrze byłoby określić kto jest wrogiem?

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 9 cze 2016 13:11 | ocena: + 5

Totik | Gość

w stanach ( i nie tylko) jest to bardzo popularne jesli chodzi o wyreżyserowane seriale z życia wzięte:) co do tych pań lepsza iest Tereska Caputo ta to ma dopiero styl nie piszac juz o wypasionym stylu zycia,no i te paznokcie ech..

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Czw, 9 cze 2016 22:50 | ocena: + 3

Michał | Gość

Właśnie. Pewnie są tacy ludzie co potrafią się kontaktować z duchami jednak co co programów tego typu, szczególnie z U.S.A. - tam jest więcej reżyserii niż reality. I ten specyficzny montaż takich programów, co chwile powtarzają to co było chwile temu tak jakby ludzie byli jacyś nie teges. Strasznie mnie to denerwuje i dlatego nie oglądam tego.

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 9 cze 2016 11:07 | ocena: -9

nickof | Gość

Komentarz poniżej poziomu, lub oznaczony jako SPAM. Kliknij, aby rozwinąć.

Śr, 8 cze 2016 17:46 | ocena: + 8

Wojciech | Gość

Są sprawy tajemnicze których nie pojmujemy naszym ludzkim rozumem.
O tym że istnieje świat duchowy mówi nam Biblia.
W innych wiekach mimo że określamy cywilizacje za pogańskie
ludzkość w coś wierzyła.Teraz chyba w nic...
Mnie zastanawia taki fragment Pisma Św z Listów św Pawła czy Dziejów Apostolskich kiedy właśnie pewne bogate osoby I wpływowe wykorzystywały pewną osobe mającą dar jasnowidztwa jako źródło swojego zarobku.Otóż ta osoba widząc św Pawła zaczęła I dręczyć go I krzyczećk że (tu nie znam dokładnie treści ) ten człowiek ma Duch Św I zawsze krzyczała widząc go itd niby nic ale wkońcu św Paweł chyba miał dość I rzekł do o tej kobiety słowa egzorcyzmu jakos tu tez dokladnie niepamietam,,W imie Jezusa mikcz I wyjdz z niej ,, I kobieta straciła ten dar

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Pt, 10 cze 2016 13:41 | ocena: + 1

N | Gość

Tak są ale nie w amerykańskiej telewizji....

Dziękujemy za ocenę.

1 2

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

+ Dodaj nowy komentarz

dsdsdsdsdsd

ZREZYGNUJ Z ODPOWIEDZI NA KOMENTARZ

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

najnowsze posty w tym temacie:
aleksandra137 | Niedziela, 12 czerwiec 2016 20:32:58 :: Nie podpada, ale chodzi o to, że nie ocenia się czegoś, czego się nie czytało lub widziało. Jeśli więc ktoś nie czytał Jackowskiego lub Ossowieckiego, niech go nie ocenia, a zwłaszcza ocenia źle....czytaj dalej >>
ŻyczliwySceptyk | Niedziela, 12 czerwiec 2016 17:51:47 :: Masz absolutnie rację, ale nauczyłam sie nie oceniać zbyt pochopnie. Jeśli autorska książka zawiera wiarygodne dowody, to nie można jej lekceważyć i od razu odrzucać. Trudno mi np. odnieść sie do książki demaskującej Emilcin, bo jej akurat nie czytałam.
Nie mam pojęcia, czemu przywołujesz książkę o Emilcinie - ona zupełnie nie podpada pod ten schemat.
Książka Jackowskiego jest formą autopromocji, bo on zarabia na wizjach. Książka Ossowieckiego była autopromocją, bo zarabiał na seansach......czytaj dalej >>
aleksandra137 | Niedziela, 12 czerwiec 2016 16:07:05 :: Wyobraź sobie, że jakiś literat sam pisze recenzję swojej książki : To wybitne dzieło, każdy powinien mieć tą książkę w swojej bibliotece. Dałabyś się przekonać? Nie widzisz w tym absurdu ?
Masz absolutnie rację, ale nauczyłam sie nie oceniać zbyt pochopnie. Jeśli autorska książka zawiera wiarygodne dowody, to nie można jej lekceważyć i od razu odrzucać. Trudno mi np. odnieść sie do książki demaskującej Emilcin, bo jej akurat nie czytałam....czytaj dalej >>

wejdź na forum, aby dołączyć do dyskusji...
szukaj:  

Najbliższy czat z FN

29 stycznia 2017 w niedzielę o 21.00 zapraszamy na multimedialny (obraz i dźwięk!) czat o reinkarnacji, czyli o wędrówce dusz. Na pokładzie okrętu Nautilus ten temat uważany jest za najważniejszy do tego, aby zrozumieć świat i odkryć sens - cel wszystkiego wokół nas. Do zobaczenia na pokładzie!

Wejście na pokład

Wiadomość z okrętu Nautilus

Ogłoszono koniec poszukiwań malezyjskiego boeinga MH370. Lot MH370 to jedna z największych zagadek w dziejach lotnictwa. 8 marca 2014 roku malezyjski Boeing 777, lecący z Kuala Lumpur do Pekinu, zniknął z radarów nad Morzem Południowochińskim. Na jego pokładzie było w sumie 239 osób. Wiadomo, że samolot skręcił później w kierunku Oceanu Indyjskiego. Dalszy los lotu MH370 pozostaje jednak nieznany. Po blisko trzech latach zakończono bezowocne poszukiwania wraku.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Sobota, 14 styczeń 2017 | Bardzo długo rozmawiałem z Krzysztofem Jackowskim. O życiu, o Bogu, o przeznaczeniu. Czasami żałuję, że te nasze rozmowy nie są nagrywane, gdyż wiele osób zrozumiałoby, dlaczego nasza zachodnia cywilizacja tkwi w wielkim błędzie negując istnienie niewidzialnego świata duszy.

czytaj dalej

Informacje z Hydepark "N"2 listopad :: Hipoteza symulacji - czy żyjemy w Matrixie? Naukowe i filozoficzne argumenty na temat możliwości życia w symulowanej rzeczywistości. Czy to możliwe i co na ten temat twierdzą naukowcy? Dyskusja na ten temat na forum Hydepark: viewtopic.php?f=33&t=4621
2 listopad :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291
9 maj :: Czy liczby to "boski" kod Wszechświata? Czy matematyka to coś więcej, niż może się nam wydawać? Dyskutujemy o tajemnicach liczb, zagadkach, paradoksach, tajemnicach matematyki oraz o...informatyce. Zapraszamy: viewtopic.php?p=62550#p62550

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę


Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.