Dziś jest:
Poniedziałek, 16 styczeń 2017

Co jest najśmieszniejsze w ludziach? Zawsze myślą na odwrót: spieszy im się do dorosłości, a potem wzdychają za utraconym dzieciństwem. Tracą zdrowie by zdobyć pieniądze, potem tracą pieniądze by odzyskać zdrowie. /Paulo Coelho, Być jak płynąca rzeka/

Komentarze: 9
Wyświetleń: 6511x | Ocen: 11

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5
Wt, 20 gru 2016 08:52   
Autor: FN, źródło: FN   

PISMO OBCYCH?

Rok temu pisząc sprawozdanie ze spotkania pasjonatów UFO w Los Angeles wspomnieliśmy o bardzo ciekawym wykładzie w czasie kongresu MUFON. Zostało tam przedstawione tzw. próbki pisma obcych cywilizacji, które czasami pojawiają się w dokumentacji poświęconej opisom Bliskich Spotkań Trzeciego Stopnia z UFO. Zdarza się, że ludzie w czasie pobytu na pokładzie UFO dostrzegają coś, na czym są dziwne hieroglify. Potem starają się z pamięci odtworzyć dziwne kształty, które widzieli podczas CEIII. W ten sposób powstaje bardzo ciekawy zbiór takich znaków, których oczywiście prawdziwości zweryfikować nie sposób, ale które funkcjonują w „świecie ufologicznym”.


Dostaliśmy właśnie na pokład "okrętu Nautilus" cały pakiet przeróżnych tablic pokazujących takie właśnie „znaki pisma obcych”, z których kilka chcemy tutaj zaprezentować.

  

 

Poniżej - dla porównania - pismo Sumerów.

 

 

Jeden z naszych czytelników z Kanady bardzo zaangażowany w sprawy związane z badaniem  UFO przysłał nam ciekawą informację dotyczącą pewnej kobiety, która od wielu lat ma stały kontakt z jedną z ras przybywających na naszą planetę.

Moja dobra znajoma [dane do wiad. FN] jest w kontakcie z kosmitami od ponad 20 lat. W czasie jednego ze spotkań z kosmitami, 2 lutego 1995,  Pani […] i jej znajomi znaleźli ZNAKI pozostawione przez kosmitów w czasie tego spotkania. Znaki te zostały bardzo starannie i dokładnie skopiowane i można je obejrzeć na zdjęciach załączonych do e-maila.

Projekt badawczy „Kontakt” Fundacji Nautilus powinien niezwłocznie skontaktować sie z Pania […] w celu opublikowania raportu badawczego dotyczącego w/w znaków, które Pani […] otrzymała od kosmitów oraz aby podjąć współpracę z Panią […] w ramach Projektu badawczego „Kontakt”.

 

Mamy fotografie tych dziwnych znaków i zamierzamy skontaktować się z kobietą opisaną przez naszego czytelnika. Takich historii zresztą jest więcej, a przecież jest jeszcze jeden ważny katalog związany ze „znakami UFO”, czyli to, co było widywane na obiektach UFO.

     Przykładem mogą być dziwne znaki na obiekcie UFO, który wylądował w Japońskiej zatoce Utsuro Bune w 1830.

 
 

Bardzo podobne znaki były także na pojeździe UFO, który wylądował w bazie wojskowej RAF w Rendlesham Forest w 1980 roku. To właśnie te symbole odgrywają pierwszorzędną rolę w naszym projekcie KONTAKT. Wiele wskazuje na to, że nie jest to pismo, ale coś znacznie ciekawszego - rodzaj podprogowego przekazu do ludzkiej podświadomości.

Dojście na miejsce lądowania obiektu w Redlesham.


Tak według świadków wyglądał obiekt UFO, który wylądował na ziemi.


Z boku na powierzchni obiektu były wyraźne, bardzo dziwne znaki przypominające figury geometryczne.


Tak według świadka wyglądały te znaki.


 

 

Komentarze: 9
Wyświetleń: 6511x | Ocen: 11

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5
Wt, 20 gru 2016 08:52   
Autor: FN, źródło: FN   

Komentarze (9)

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco


Wt, 27 gru 2016 12:23 | brak oceny

po co obcy używają pisma... | Gość

skoro sa telepatami...
zastanawiał się ktoś nad tym?

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 22 gru 2016 08:48 | ocena: + 10

komentator | Gość

Rzeczywiście z tym przyporządkowaniem znaków kosmitów do naszych literek alfabetu to jakaś żenada.

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 22 gru 2016 01:57 | ocena: + 44

Bożydar Czemarmazowicz... | Gość

Po pierwsze, CAŁKOWICIE nieuzasadnione jest założenie, że inne pismo jest dokładnym odwzorowaniem układu liter alfabetu łacińskiego. Dlaczego niby miałoby być? Przecież na samej naszej Ziemi jest trochę systemów pisma, które mają zupełnie inną zasadę budowy - abdżady, sylabariusze, abugidy, wreszcie pisma ideograficzne, w których liczba znaków może sięgać dziesiątków tysięcy. One nie są oparte na odwzorowaniu głosek, a dokładniej - spółgłosek języka fenickiego, bo to z tego powstało pismo łacińskie. Nie da się np. dzisiejszego pisma japońskiego przyporządkować mechanicznie do liter typu a, b, c. Oczywiście, jeśli ktoś ma wiedzę o systemach pisma nie wykraczającą poza alfabet łaciński, to może mu się wydawać, że wszystkie cywilizacje muszą pisać "po naszemu", tylko kształty literek są pozmieniane.

Po drugie, nie jesteśmy w stanie NIC powiedzieć o języku obcej cywilizacji. Czy w ogóle jest oparty na emisji dźwięku? Jeśli tak, to dźwięki mogą być wydawane przez inne organy niż pokarmowo-oddechowe, jak u nas, a więc mieć zupełnie inny repertuar. Jeśli nie (bo na przykład obca rasa nie ma zdolności wydawania dźwięków), to mogą być oparte np. na gestykulacji (jak nasze języki migowe) lub w ogóle na komunikatach telepatycznych, których my jeszcze nie znamy. W takim razie nasz obecny zestaw liter typu A, B, C, D, ... jest całkiem niekompatybilny. Bardziej jest prawdopodobne, że obce pismo jest zupełnie inne od naszego, niż że jest podobne.

Te pokazane przykłady to w większości jakaś dziecinada - w drugim z nich ktoś się Tolkiena naczytał, to dość wyraźny tengwar. Pod koniec są znaki pisma klinowego, a nie żadni kosmici. A tak przy okazji: przy obrazku z japońskim Utsurobune jest napis po japońsku, który mówi "podobne do tych tajemne znaki występowały licznie na powierzchni statku".

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 21 gru 2016 23:57 | ocena: -8

spogi | Gość

Komentarz poniżej poziomu, lub oznaczony jako SPAM. Kliknij, aby rozwinąć.

Śr, 21 gru 2016 15:43 | brak oceny

Magda | Gość

a skad ja mam miec pewnosc ze ta litera wygladajaca jak P to B? dlaczego ufo ma takie dziwne znaki? Dlaczego europejczycy potrafili stworzyc normalne pismo (jak my czy anglicy) a ufo nie umie? i po co ufo pismo skoro posluguja sie telepatia?

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 21 gru 2016 12:20 | ocena: + 3

Viking | Gość

Niektóre bardzo przypominają litery i cyfry jakie mozna zobaczyc w serii Star Wars, przypadek ?

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 20 gru 2016 19:24 | brak oceny

na_chwilke | Gość

Mały off-topic:
"Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników."

Jesteście pewni? Lepiej doczytać...

http://www.press.pl/tresc/46623

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Nie, 25 gru 2016 09:01 | brak oceny

George | Gość

Cyt. "Sąd Najwyższy stwierdził w uzasadnieniu, że serwis internetowy prowadzący działalność komercyjną jest odpowiedzialny za naruszenia dóbr osobistych zawarte w komentarzach pod artykułami (nie dotyczy to serwisów społecznościowych, prywatnych i niekomercyjnych)." Wydaje mi się, że Fundacja nie jest serwisem komercyjnym. A więc wg. logiki Fundacja rzeczywiście nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników. Ja to tak rozumiem.

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 20 gru 2016 16:02 | ocena: + 1

Krzysztof | Gość

Przypomina trochę pismo Dakiń (w buddyjskim kontekście)
https://neozen888.files.wordpress.com/2011/05/liberationuponseeing.jpg

Dakini

Dziękujemy za ocenę.

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

+ Dodaj nowy komentarz

dsdsdsdsdsd

ZREZYGNUJ Z ODPOWIEDZI NA KOMENTARZ

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

Brak jeszcze postów w tym temacie.


wejdź na forum, aby dołączyć do dyskusji...
szukaj:  

Najbliższy czat z FN

29 stycznia 2017 w niedzielę o 21.00 zapraszamy na multimedialny (obraz i dźwięk!) czat o reinkarnacji, czyli o wędrówce dusz. Na pokładzie okrętu Nautilus ten temat uważany jest za najważniejszy do tego, aby zrozumieć świat i odkryć sens - cel wszystkiego wokół nas. Do zobaczenia na pokładzie!

Wejście na pokład

Wiadomość z okrętu Nautilus

O północy szła "procesja duchów"... Polecamy wizytę w naszym dziale XXI PIĘTRO.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Sobota, 14 styczeń 2017 | Bardzo długo rozmawiałem z Krzysztofem Jackowskim. O życiu, o Bogu, o przeznaczeniu. Czasami żałuję, że te nasze rozmowy nie są nagrywane, gdyż wiele osób zrozumiałoby, dlaczego nasza zachodnia cywilizacja tkwi w wielkim błędzie negując istnienie niewidzialnego świata duszy.

czytaj dalej

Informacje z Hydepark "N"2 listopad :: Hipoteza symulacji - czy żyjemy w Matrixie? Naukowe i filozoficzne argumenty na temat możliwości życia w symulowanej rzeczywistości. Czy to możliwe i co na ten temat twierdzą naukowcy? Dyskusja na ten temat na forum Hydepark: viewtopic.php?f=33&t=4621
2 listopad :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291
9 maj :: Czy liczby to "boski" kod Wszechświata? Czy matematyka to coś więcej, niż może się nam wydawać? Dyskutujemy o tajemnicach liczb, zagadkach, paradoksach, tajemnicach matematyki oraz o...informatyce. Zapraszamy: viewtopic.php?p=62550#p62550

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę


Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.