Dziś jest:
Środa, 18 styczeń 2017

Kiedy w Ziemię uderzy asteroida i zakończy ten bajzel? Prawdę mówiąc codziennie pijąc poranną kawę myślę, czy to przypadkiem nie jest ten dzień.
/Peter Diamandis, znawca makrokosmosu/

Komentarze: 11
Wyświetleń: 5311x | Ocen: 18

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5
Czw, 5 sty 2017 08:19   
Autor: szczyglis, źródło: Hiddenincatours,HydeparkFN   

Czy w Peru odnaleziono kości Obcego?

W temacie UFO i kosmitów zazwyczaj polegać musimy na (nierzadko) wątpliwej jakości zdjęciach oraz relacjach ludzi postronnych. Relacje tego typu są bardzo często trudne do weryfikacji, gdyż w wielu przypadkach jedynym dowodem jest nagranie, lub zdjęcie zrobione smartfonem. Tym razem jednak wydarzyła się rzecz niezwykle ciekawa, która póki co jest jeszcze rozwojowa, ale nie jest to żadne nagranie, ani też żadna relacja, a... kości. 


Znaleziony artefakt przyrównany do ludzkiej ręki

Wszystko rozpoczyna się w Peru, a dokładnie w mieście na południu Peru - Cuzco. Miasto to położone jest dość wysoko, bo aż 3326m n.p.m. W grudniu 2016 roku dokonano tam bardzo ciekawego odkrycia - wykopano z ziemi nienaturalnie wydłużoną, uszkodzoną, humanoidalną dłoń, a konkretnie jej pozostałości. Kilka miesięcy wcześniej wskutek innego znaleziska w pobliskich okolicach odnaleziono także inny artefakt przypominający bardzo nienaturalną czaszkę. O ile oba znaleziska prawdopodobnie nie pochodzą od tego samego stworzenia, to występuje pomiędzy nimi pewna zależność.


Prześwietlone promieniami rentgena pozostałości wykopanej dłoni

Znaleziona dłoń została przekazana naukowcom i na chwilę obecną została już prześwietlona promieniami rentgena. To co ustalono, to to, że zdecydowanie jest to ręka, składa się z kości i skóry, posiada w sobie mały kawałek metalu, jest połamana oraz to, że nie należy ona, ani do człowieka, ani do żadnego znanego nam stworzenia na tej planecie. Co ciekawe, ręka ta posiada na koniuszkach palców coś, co można by określić jako paznokcie (co zresztą widać na zdjęciu poniżej). Więc sprawą niemalże pewną jest to, że artefakt niewątpliwie ręką jest. Pozostaje pytanie - czyją?


Dłoń posiada wyraźne paznokcie

„Nie byliśmy w stanie dokładnie określić, co to za forma życia, ale na pewno nie jest to człowiek”
– tak o badaniach znalezionego artefaktu mówią sami naukowcy.

Na styczeń, czyli już niebawem planowane są kolejne badania znaleziska, tym razem już w USA. Będą one polegały na określeniu wieku artefaktu, oraz na zbadaniu DNA, które z bardzo dużym prawdopodobieństwem zostało wydobyte... z czaszki, którą widzicie poniżej:


Znaleziona czaszka - widok z profilu 

Zarówno czaszka jak i dłoń zostały wydobyte z podobnego miejsca, jednakże w różnym okresie czasu, zdają się także nie należeć do tego samego stworzenia, jednakże jest w tym pewna zastanawiająca korelacja. Otóż zarówno nienaturalna, wydłużona dłoń, jak i czaszka zdają się przypominać wszystkim nam znaną postać tzw. "Szaraka".

 
Popularny wizerunek tzw. "Szaraka"

Taki wizerunek Obcego występuje w masowej popkulturze od lat, jednakże jest on tak powszechny, że wypada zadać sobie pytanie, czy jednak to nie przypadek, że relacje z całego świata takie wizerunki przedstawiają. Tutaj natomiast mamy wykopalisko, a właściwie znalezisko, gdyż mimo, iż na pustyni Peru, to samego odkrycia dokonano w jaskini. Znalezisko o tyle ciekawe, że artefakt ten jest w tej chwili jak najbardziej na poważnie badany przez naukowców.

Jak do tej pory, zrobiono prześwietlenia zarówno czaszki i jak i dłoni, co możecie Państwo zobaczyć na zdjęciach i filmie poniżej. Na obecny miesiąc planowane są kolejne badania, w laboratorium w USA:


Prześwietlona promieniami rentgena dłoń - zbliżenie


Prześwietlona promieniami rentgena dłoń - widać widoczne uszkodzenie nadgarstka oraz coś metalowego wewnątrz

A tu poniżej relacja naukowca badającego artefakt, niestety bez polskich, ani angielskich napisów:

Oczywiście nie możemy wykluczyć jakiegoś nieznanego nam gatunku ssaka, jednakże podobieństwo do znanego nam wszystkim "Szaraka" jest aż nadto uderzające.


Znaleziona czaszka - widok z przodu

Czaszka została już zbadana, została otworzona, a ze środka wydobyto coś co przypomina bawełnę - i tutaj bardzo ciekawa sprawa - znaleziono na niej prawdopodobnie zakrzepniętą krew, która została już pobrana i będzie badana w laboratorium w USA, o czym poniżej:

Podstawa czaszki posiada otwór (prawdopodobnie tak jak u wszystkich znanych nam stworzeń - na wyprowadzenie rdzenia kręgowego), a także zdaje się ona wydawać poddana zabiegowi mumifikacji, co sugerowałoby to, że w środku nie znaleziono żadnego śladu mózgu. Naukowcy z dużym prawdopodobieństwem stwierdzili, że musiał być on zostać fizycznie przez kogoś usunięty.


Ameryka Południowa, a szczególnie obszary Peru to prawdziwa kolebka różnych dziwnych odkryć. Niektóre z nich okazywały się być jedynie spekulowanie, jednakże w tym akurat przypadku jesteśmy w posiadaniu prawdziwego, namacalnego artefaktu, który jak najbardziej na poważnie został pobrany do analizy.


Czaszka obok miarki porównawczej


Otwór po trepanacji

Sprawa jest bardzo rozwojowa, warto poczekać na wyniki badania próbek z USA, jednak jeśli odkryły by coś niezwiązanego ze znaną nam biologią, to możemy mieć pierwszy, namacalny dowód na występowanie istot o takiej właśnie fizjonomii, od czego będzie już bardzo blisko do potwierdzenia faktu istnienia tzw. "Szaraków". Póki co wyjaśnienie pochodzenia znalezionych artefaktów jest zagadką, która stawia więcej pytań, niż daje odpowiedzi.

Załączona mapa miejsca:

[zobacz więcej wydarzeń na mapie XFiles]

Komentarze: 11
Wyświetleń: 5311x | Ocen: 18

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5
Czw, 5 sty 2017 08:19   
Autor: szczyglis, źródło: Hiddenincatours,HydeparkFN   

Komentarze (11)

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco


Nie, 8 sty 2017 21:22 | ocena: + 1

Medium | Gość

W książce o szarakach (Sprawa Andreassonów) są oni faktycznie 3 palcowi ale są to krótkie,niezgrabne paluchy. To na filmie nie wiem czemu kojarzę z dużym ptakiem. Co do czaszki, coż jeżeli to nie podróba (jakies zwierze) to bylyłoby coś! Tyle że zdziwiło mnie to wyciąganie mózgu i mumifikacja. Tak robił Egipt, Indianie chyba z mózgiem mumifikowali. Poczekajmy bez emocji na ciąg dalszy. Nie jeden już się zabawiał

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 8 sty 2017 08:34 | brak oceny

joax | Gość

Witam. Już "rzut okiem" na rtg wskazuje na obecność struktur kostnych posiadających powierzchnie stawowe, wyniosłości i bloczki w miejscach, w których ich być niej powinno, przy takim ich "naturalnym" połączeniu, bo brakuje odpowiadających im struktur kostnych na połączonych z nimi elementach. W części "środręcza" znajdują się także elementy zupełnie niepasujące pod względem anatomicznym i nie będące strukturami zbudowanymi z tkanki kostnej i chrzęstnej (obecność "ciał obcych " w tym wypadku akurat nie przemawia na niekorzyść, zakładając ich rzekome kosmiczne pochodzenie). Elementy ułożone są w sposób uniemożliwiający utrzymanie za życia istoty, prawidłowej (w założeniu fizjologicznym) funkcji tej części ciała. To tylko baaaardzo pobieżnie wskazówki , ale przy dokladniejszej analizie radiologicznej można bez większych problemów określić przynależność gatunkową wszystkich elementów kostnych.
Pozdrawiam serdecznie;)

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Nie, 8 sty 2017 08:59 | brak oceny

brodacz | Załogant

Przyznaję, że dłoń to totalna rozpierducha, która z naszego punktu widzenia nie ma uzasadnienia. Jak jednak możemy przystawiać ludzką miarę do badania nieznanego? Tu potrzebny jest reset. Co do elementów stawowych to także wyłapałem co najmniej 2 nieprawidłowości (brak panewek w pierwszych stawach środkowego palca), jednak pamiętajmy, że jest to fotka 2d i mocno zdeformowany układ, co mogło dać taki obraz. Oczywiście może to być "fejk", ale musisz przyznać, że wykonany mistrzowsko. Przynajmniej skóra i paznokcie.

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 7 sty 2017 11:02 | ocena: + 1

dziad_Jag | Gość

Jak zwykle zapomniałem, że tu nie chodzi o naukową analizę, ale o świętość byle gnata potwierdzającego świętą wiarę w UFO! Spójrzcie na tę czaszkę! Przecież ma typowo zwierzęcy pysk! Jeśli wyobrazicie sobie oczy, to okaże się że na mózg zostało niewiele miejsca. Czaszka nocnego zwierzaka, i tyle.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Nie, 8 sty 2017 08:46 | brak oceny

brodacz | Załogant

Oczywiście, wypełniona dla niepoznaki przez innego zwierza.

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 6 sty 2017 17:34 | ocena: -13

cxzvxz | Gość

Komentarz poniżej poziomu, lub oznaczony jako SPAM. Kliknij, aby rozwinąć.

Czw, 5 sty 2017 18:23 | ocena: -10

dziad_Jag | Gość

Komentarz poniżej poziomu, lub oznaczony jako SPAM. Kliknij, aby rozwinąć.

Czw, 5 sty 2017 10:53 | ocena: + 1

darekesp | Załogant

Czyli moją wiadomością zainteresowaliście się :) Tylko co wasi ludzie z Peru o tym mówią ? Może mają więcej informacji

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 5 sty 2017 08:55 | ocena: + 45

kris | Gość

Jak już szczątki pojechały do USA, to wkrótce zostanie ogłoszone, że to tylko fragment balona meteorologicznego...Szkoda !

Dziękujemy za ocenę.

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

+ Dodaj nowy komentarz

dsdsdsdsdsd

ZREZYGNUJ Z ODPOWIEDZI NA KOMENTARZ

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

najnowsze posty w tym temacie:
Jasper | Poniedziałek, 9 styczeń 2017 11:14:17 :: Ciekawi mnie wątek mumifikacji. Może kosmici, którzy grzebali swoich na Ziemi, robili to w ten sposób. Potem Starożytni Egipcjanie odgapili ten rytuał i zaczęli chować swoich w piramidach poddając ich takiemu samemu procesowi mumifikacji?...czytaj dalej >>
szczyglis | Piątek, 6 styczeń 2017 19:08:04 :: Pytanie czy da się znaleźć zdjęcie czaszki - ludzkiej lub zwierzęcej, która "skamieniała" razem z powiekami. Ja nie kojarzę.

Wiesz Życzliwy, mi nie chodzi o naturalne powieki, tylko o coś co nałożono na oczodoły w ramach mumifikacji, tak, aby to wyglądało na zamknięte powieki. Bo "dziura" na oczy na RTG jest. O tym bardziej myślałem, a nie o naturalnej skórze, czy co tam szaraki mają na zewnątrz....czytaj dalej >>
ŻyczliwySceptyk | Piątek, 6 styczeń 2017 19:05:07 :: A to nie jest tak, że on "skamieniał" razem z zamkniętymi powiekami?
Pytanie czy da się znaleźć zdjęcie czaszki - ludzkiej lub zwierzęcej, która "skamieniała" razem z powiekami. Ja nie kojarzę.

Wygląda na to, że czaszka była jakoś rytualnie przygotowana do pogrzebania - usunięty mózg, bawełna w jego miejsce. Może z oczami też zrobiono coś dziwnego. W starożytnym Egipcie w ramach mumifikacji oczodoły wypychano płótnem na którym malowano oczy, ale obecnie wygl......czytaj dalej >>

wejdź na forum, aby dołączyć do dyskusji...
szukaj:  

Najbliższy czat z FN

29 stycznia 2017 w niedzielę o 21.00 zapraszamy na multimedialny (obraz i dźwięk!) czat o reinkarnacji, czyli o wędrówce dusz. Na pokładzie okrętu Nautilus ten temat uważany jest za najważniejszy do tego, aby zrozumieć świat i odkryć sens - cel wszystkiego wokół nas. Do zobaczenia na pokładzie!

Wejście na pokład

Wiadomość z okrętu Nautilus

Ogłoszono koniec poszukiwań malezyjskiego boeinga MH370. Lot MH370 to jedna z największych zagadek w dziejach lotnictwa. 8 marca 2014 roku malezyjski Boeing 777, lecący z Kuala Lumpur do Pekinu, zniknął z radarów nad Morzem Południowochińskim. Na jego pokładzie było w sumie 239 osób. Wiadomo, że samolot skręcił później w kierunku Oceanu Indyjskiego. Dalszy los lotu MH370 pozostaje jednak nieznany. Po blisko trzech latach zakończono bezowocne poszukiwania wraku.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Sobota, 14 styczeń 2017 | Bardzo długo rozmawiałem z Krzysztofem Jackowskim. O życiu, o Bogu, o przeznaczeniu. Czasami żałuję, że te nasze rozmowy nie są nagrywane, gdyż wiele osób zrozumiałoby, dlaczego nasza zachodnia cywilizacja tkwi w wielkim błędzie negując istnienie niewidzialnego świata duszy.

czytaj dalej

Informacje z Hydepark "N"2 listopad :: Hipoteza symulacji - czy żyjemy w Matrixie? Naukowe i filozoficzne argumenty na temat możliwości życia w symulowanej rzeczywistości. Czy to możliwe i co na ten temat twierdzą naukowcy? Dyskusja na ten temat na forum Hydepark: viewtopic.php?f=33&t=4621
2 listopad :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291
9 maj :: Czy liczby to "boski" kod Wszechświata? Czy matematyka to coś więcej, niż może się nam wydawać? Dyskutujemy o tajemnicach liczb, zagadkach, paradoksach, tajemnicach matematyki oraz o...informatyce. Zapraszamy: viewtopic.php?p=62550#p62550

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę


Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.