Dziś jest:
Niedziela, 22 styczeń 2017

We Will Eradicate Radical Islamic Terrorism (tłum. wytępimy islamski radykalny terroryzm)
/Donald Trump podczas inauguracji 20 stycznia 2017/

Komentarze: 32
Wyświetleń: 5543x | Ocen: 13

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5
Sob, 7 sty 2017 11:49   
Autor: FN, źródło: FN   

NEI KUNG – KLUCZ DO POTĘGI BOSKIEJ MOCY

Otrzymaliśmy właśnie ciekawego e-maila wysłanego na pokład okrętu Nautilus. Jest tam wspomniane o chińskiej sztuce rozbudzenia mocy energii Chi, którą od dawna interesujemy się w sposób absolutny. Dlaczego Nei Kung? Gdyż mieliśmy okazję przekonać się na własne oczy, jak działa energia Chi i jak skutecznie prowadzi do jej rozbudzenia chińska nauka związana z Nei Kung.

 

Witam,

Przesyłam w linku bardzo dobrze rozpisany materiał na temat dantianów polecany przez osobę trenującą neikung 

http://www.ichikung.com/html/dantians.php

 

 

Mam również dobrą wiadomość dla osób które zainteresowały się neikungiem, w Chinach żył mistrz Jiang Feng który przyjmował uczniów i uczył czegoś podobnego do Mo Pai

 

 

Po jego śmierci uczniowie zadeklarowali się nadal leczyć i nauczać w miejscu w którym robił to ich mistrz - w szpitalu położonym w Yellow Mountain (http://apricotforesthospital.com/ ). Przed jego śmiercią w tym szpitalu było aż 5 osób (wliczając mistrza) zdolnych wytworzyć "elektryczne chi" !! Najdziwniejszą rzeczą jest to że w swojej praktyce wykorzystują oni zioła do ładowania dantianu. Może podczas jednej z waszych podróży uda wam się zatrzymać w tym miejscu i dokładniej zbadać całą sprawę.

 Pozdrawiam // moje dane dla redakcji

 

Nei Kung pozwala wykształcić w sobie moc praktycznie pozwalającą na wykonywanie wszelkich rzeczy znanych jedynie z filmów z super-bohaterach. Mistrzowie na niskich poziomach (poziomów jest 72, niskie to 1-5) są w stanie przesuwać przedmioty, materializować proste rzeczy, doprowadzać do samozapłonu kartki papieru itp. Takie rzeczy widzieliśmy na własne oczy.Prawdziwa zabawa zaczyna się od poziomów wyższych (10-30). Wtedy chodzenie po wodzie, tworzenie żywych zwierząt (z niczego, z powietrza!) czy na przykład znikanie i pojawienie się w innym, dowolnym miejscu Ziemi – to rzeczy proste, którymi nikt w Chinach się nie emocjonuje. Jakie możliwości mają istoty ludzkie, które osiągnęły poziomy wyższe (30-72)? Nasza wyobraźnia tutaj odmawia posłuszeństwa.

Podczas naszego pobytu w Hong Kongu dowiedzieliśmy się, że jeden z mistrzów Nei Kung mieszkający w północnej części Chin zatrzymał u siebie proces starzenia na… 300 lat! Potem zdecydował się na zmianę „powłoki fizycznej”, czyli śmierć fizycznego ciała. Po chwili medytacji na oczach uczniów jego ciało zamieniło się w mgłę, która po chwili znikła - ciało fizyczne przestało istnieć. To są rzeczy, wobec których nasza kultura zachodnia nawet nie jest „bezradna”, bo to za słabe określenie… To wszystko zresztą pokazuje, że na przykład Jezus musiał być bardzo wysoko w rozwoju duchowej mocy, skoro znamy opisy jego wyczynów z Nowego Testamentu. Jego "cuda" są niczym ślady prowadzące do właściwej pozycji tej postaci na "poziomach mocy". Ale to uwaga na marginesie.

Pomysł, aby podczas naszej kolejnej wyprawy do Chin odwiedzić miejsca związane z mistrzem Jiang Feng`iem – został zapisany w naszych planach wyprawowych na przyszły rok.

Komentarze: 32
Wyświetleń: 5543x | Ocen: 13

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5
Sob, 7 sty 2017 11:49   
Autor: FN, źródło: FN   

Komentarze (32)
1 2

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco


Wczoraj, 22:21 | brak oceny

Gruzol | Gość

ale na pocieszenie dodam że 72 poziom daje praktycznie wszystko!i gra jest warta świeczki

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 8 sty 2017 22:43 | ocena: -3

czujne_oko | Gość

Nautilus stosuje cenzurę niemalże PISowską, czyżby dobra zmiana dotknęła również WAS?

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 8 sty 2017 18:59 | ocena: + 13

infinity_ | Gość

pierwszy film najprawdopodobniej fake, facet tuż przed uderzeniem podnosi rozbijane kamienie powyżej kamienia leżącego. Odpowiednio dobrane kamienie plus siła pędu i obejdzie się bez nadzwyczajnych zdolności :-)

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Nie, 8 sty 2017 22:23 | ocena: -12

Magda | Gość

Komentarz poniżej poziomu, lub oznaczony jako SPAM. Kliknij, aby rozwinąć.

Nie, 8 sty 2017 15:37 | ocena: + 12

Krzysztof | Gość

Sam od podstawówki ćwiczę łamanie przedmiotów, to już ponad 30 lat i jest to zwykła umiejętność a łamanie palcami polega na uniesieniu kamenia na ok. 2 cm od podłoża i następnie uderzenie miękie jak w piłkę siatkową a kamień sam się rozbije o podłoże. Ja umiem tą sztuczkę wykonać nawet kciukiem. Ponadto na dwóch kciukach ćwiczyłem ugięcia na rękach obciążonych całym ciężarem ciała i to też jest zwykłą sprawą,- WIĘC NIE SZUKAJCIE BOGA TAM GDZIE SĄ TYLKO POT I TRENING, WG MNIE BÓG I SIŁA JAKĄ ON DAJE JEST W KAŻDYM Z WAS! człowiek został stworzony na obraz i podobieństwo Boga, ma Boskie ciało, które wymaga rozbudzenia drzemiących w nim umiejętności opanowania wszechrzeczy. Pozdrawiam!

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 8 sty 2017 13:45 | ocena: -5

dziad_Jag | Gość

Przeciętny człowiek wykorzystuje 2-5% mózgu. Geniusz do 10%, ale jego zachowanie zaczyna być dziwne. Wiecie kto wykorzystuje 100% mózgu? No to obejrzyjcie sobie film Rain Man. Więc nie wypisujcie dyrdymałów o medytowaniu. Medytacja "zawęża" tok myślenia i prowadzi do głębokiej koncentracji. Ale nic poza tym. Normalnie człowiek myśli o dziesięciu rzeczach na raz i d...e Maryny.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Nie, 8 sty 2017 23:24 | ocena: -1

Magda | Gość

to my musimy byc geniuszami skoro naukowcy mowia nam ze wykorzystujemy jedynie 10% mozgu.

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 8 sty 2017 12:54 | ocena: + 3

Januszek | Załogant

Mówiąc prawdę,chciałbym w to wszystko wierzyć,ale kto wie może i coś w tym jest? .

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 8 sty 2017 11:50 | brak oceny

Gruzol | Gość

replikant człowiek który dotarł do 72 poziomu wykorzystuję 100% mózgu :D
jak mieć te moce?trzeba być potężnym magiem :) ale jeśli ktoś choć trochę ma oleju w głowie to osiągnie 50 poziom, wyżej to już ciężko :D
ale tak ciemne siły nie chcą by ludzie osiągnęli 72 poziom(lub nawet 71), nie chcą by człowiek był szczęśliwy bo to dla nich piekło i śmierć. ale spokojnie ich też czeka ten sam los:doskonałość xD

Rozwiń odpowiedzi (2) Dziękujemy za ocenę.

Wt, 10 sty 2017 14:40 | brak oceny

Don Emmanuel | Gość

Doskonałość nie istnieje. Znaczy to, że nie warto do niej dążyć. Znaczy to też, że skoro nie istnieje i się do niej nie dąży, wtedy odkrywa się to, że już wszystko jest doskonałe. A skoro wszystko jest doskonałe, to po cholerę cokolwiek zmieniać? To dwa powody, dlaczego nie warto dążyć do doskonałości. Jest jeszcze trzeci powód, otóż cały ten rozwój, próba osiągnięcia doskonałości to skutek kompleksu niskiej wartości. A skoro nie wierzysz w siebie, to jak możesz osiągnąć coś co już posiadasz? Jesteś doskonały, ale wybierasz niedoskonałość, skoro się dalej rozwijasz. Twój Duch mówi: Jesteś doskonały, ale odgrywasz grę niedoskonałości, cóż, pomogę ci być niedoskonałym. Mówi też: Gdy ci się znudzi, albo w końcu zrozumiesz, że już jesteś jaki jesteś, że jesteś wszystkim itd. wtedy zamanifestuję to, ale nie wcześniej.

A ludzie co robią? Rozwijają się i ta droga nie ma końca. Cóż. To tylko gra, maja, iluzja, kłamstwo, oszustwo. Cały ten rozwój duchowy to chłam jest wymyślony przez tak zwanych mistrzów duchowych, którzy sami nie wierzą w siebie. Chcesz stać się doskonałością? Przestań się rozwijać, odpuść sobie i zaakceptuj to, że już jesteś doskonały, że zawsze byłeś! Wtedy twoja twórcza część ciebie też odpuści i pozwoli tobie to odkryć.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Czw, 12 sty 2017 16:23 | brak oceny

Gruzol | Gość

masz rację w tym wszystkim chodzi tylko o przytomność :)

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 8 sty 2017 14:50 | ocena: -2

Magda | Gość

Magiem? chodzi ci o ludzi po 30 ktorzy ciagle sa prawiczkami?

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Czw, 12 sty 2017 16:25 | brak oceny

Gruzol | Gość

człowieku nie masz pojęcia o magii albo twój poziom rozwoju nie przekracza 0.

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 7 sty 2017 22:06 | ocena: + 8

alex34s | Gość

oprócz tego filmiku i ksiązki której tytulu nie pamiętam a kiedyś czytałem i pewnie FN także to nie ma żadnych dowodów. Generalnie chodzi o tzw. energię CHI (w fizyce nie znaną nawet najtęższym umysłom, ale to nie przeszkadza ludziom w nią WIERZYĆ - bo nikt jej nigdy nie odkrył i nie udowodnił).
Okazało się - nie chce mi się szukać - że wielki mistrz który rzekomo posługuje się ChI i kładzie nią ludzi - jak tajfun drzewa - na pokazach trafił na faceta który w to nie wierzył i postanowił sprawdzić jak na niego zadziała ta energia. No i nie zadziałała, co skrupulatnie nakręcono i odnotowano. Nie jarajcie się tym zbytnio. To, że brzmi to z chińska nie znaczy, że jest lepsze niż polskie schabowe, które dla Chińczyka także brzmią równie egzotycznie.

Rozwiń odpowiedzi (2) Dziękujemy za ocenę.

Nie, 8 sty 2017 14:53 | brak oceny

Magda | Gość

Juz jezus mowil "nie ja cie uzdrowilem lecz wiara twoja" oczywiscie ze na niedowiarkow to nie dziala. Oni sa tez potezni.

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 8 sty 2017 12:01 | brak oceny

Gruzol | Gość

LD osiąga się wraz z coraz wyższymi stopniami. im bardziej uduchowiony człowiek czyli z coraz wyższym poziomem tym LD czy OOBE coraz lepsze intensywniejsze i coraz bardziej mistyczne już przy poziomie 2 ma się LD i już wtedy LD jest niesamowite :D wielu LDmaniaków osiągnęło właśnie ten poziom. więc możecie sobie wyobrazić jakie musi być świadome śnienie powyżej poziomu 70 :D a 1 poziom?LD jeśli wtedy jest to z nikłą świadomością, a przy 0(99% ludzi)nie ma mowy o LD, ten poziom jest charakterystyczny dla ludzi o niskich wibracjach.

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 7 sty 2017 20:51 | ocena: + 8

promagna | Gość

Moc nabiera się, nie od medytacji, lecz od czegoś zupełnie innego. Medytacja potrzebna jest na innym etapie transformacji ciała fizycznego. Jeśli ktoś chce się tym zajmować musi bardzo długi czas poświęcić swojemu ciału i umysłowi. W zdrowym ciele zdrowy duch. Więc zacznę od początku wg tego, co przez wiele lat zdołałem ustalić.

1. Podstawą całego mechanizmu jest uzyskanie w ciele fizycznym zdolności piezoelektrycznych. Trzeba mieć nie tylko przeciętnie wysportowane ciało, ale przede wszystkim zdrowe kości, które są narzędziem do wytwarzania ładunków elektrycznych. Można to porównać do krzesiwa survivalowego, gdzie krzesane są iskry o temperaturze do ok. 3000 stopni Kelvina. To czy mamy zdrowe kości można wykazać poprzez badanie densytometryczne kości. Jeśli jest problem z kośćcem należy przyjmować wit. D3, K2 w troszkę większej dawce, niż jest to zalecane w ulotce. Objawem przedawkowania może być biegunka, więc należy uważać z dawkowaniem. Jeść pożywienie alkalizujące i dostarczające wapń, magnez i fosfor np. świeże jajka ze skorupką, czy mięcho z kośćmi i chrząstkami, ale trzeba mieć mocne zęby ;) Magnez i wapń alkalizuje ciało. Nie polecam mleka ze względu na duże ilości fosforanów wapnia.
,
2. Poprzez odpowiednie odżywianie trzeba spalić żółty szpik w kościach udowych i miednicy bioder, Jest to tłuszcz (komórki tłuszczowe) gromadzone obok szpiku czerwonego produkujące składniki krwi. W pożywieniu nie powinno być cukrów prostych, pozwoli to na jak najmniejszą produkcję insuliny. Spalanie żółtego szpiku może potrwać nawet 1 rok i efektem jest zawsze wydzielanie dużych ilości ciepła podczas średnio zaawansowanych ćwiczeń fizycznych, jak i niekontrolowanych uderzeń ciepła. Podobne efekty są w zaburzeniach hormonalnych i trzeba o tym wiedzieć, aby źródłem ciepła nie była czasami choroba lub menopauza. Jednak najważniejszym efektem jest oczekiwanie na niekontrolowane przepływy ładunków elektrycznych pod postacią ciarek (gęsiej skórki) po całym ciele. Zaczynając od stóp i łydek, kości ogonowej, mięśni pośladków i pleców, rąk a kończąc na głowie i twarzy. Potem ciarki przemieszczają się w dół w stronę genitaliów. Aby to uzyskać zależy to od poziomu transformacji ciała i zmian metabolicznych wynikających z trybu życia i stosowanego pożywienia.

3. Z diety należy wyrzucić używki tj. kawa, herbata, czysty alkohol 40%, a przede wszystkim kwas octowy pod każdą postacią. Nalewki na spirytusie w minimalnych ilościach z ziół, czy np. z chrzanu poprawią obraz krwi w wynikach laboratoryjnych. Próbować pić wodę strukturyzowaną (mrożenie naturalne bez lodówki lub po jej wyłączeniu). Wszystkie te zalecenia mają na celu wyeliminowanie z organizmu toksyn i mocne zalkalizowanie ciała fizycznego. Ciało samo będzie dążyć do równowagi pH krwi. Zakwaszenie ciała skutkuje chorobami i krótkim życiem. Stopień zakwaszenia krwi można uzyskać po gazometrii krwi.

4. Dobrze jest zapoznać się ogólnie z akupunkturą i schematami przepływów ładunków elektrycznych (plazmy) w meri

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Sob, 7 sty 2017 22:25 | ocena: + 4

promagna | Gość

4. Dobrze jest zapoznać się ogólnie z akupunkturą i schematami przepływów ładunków elektrycznych (plazmy) w meridianach. W akupunkturze są dwa przepływy (obiegi) energii. Duży i mały. Właśnie obieg mały jest najważniejszy dla zrozumienia wędrówki energii w ciele. Dotyczy to tzw. głównego regulatora przedniego i tylnego

5. Gdy dojdziemy do tego miejsca, próbujemy medytować i ćwiczyć koliste ruchy tai chi w celu uspokojenia fal mózgowych. To jest podstawa. Nie trzeba znać się na tai chi, ale trzeba wczuć się w ruch i mieć dużą wyobraźnię, aby wyobrazić sobie wchodzenie energii w ciało. Gdy ciarki zaczną przepływać po ciele to należy z całej siły spiąć całe ciało na 2-3 sekundy i powinien od razu nastąpić relaks mięśni. Powtarzać spięcie mięśni po każdorazowym takim przepływie. Nazywa się to kompresją energii w kierunku do kości. To spowoduje dodatkowe doładowanie kości w ładunki elektryczne. Podczas płynnych ruchów w tai chi energia jest pochłaniania z otoczenia poprzez palce stóp i dłoni, stawy kolan i łokci i innych miejsc głowy. Następnym etapem jest logistyka przepływów energii w ciele wewnątrz ciała poprzez kości i meridiany. Energia po jakimś czasie podporządkowuje się myślom i może to potrwać kilka lat.

Czy warto to robić? Tak, ale jest to okres wielu wyrzeczeń i ćwiczeń w samotności i w dalszym etapie pod okiem doświadczonego mentora. We współczesnym świecie jest to dość trudne do realizacji. Mentor nigdy nie zajmie się kimś kto nie czuje czym jest przepływ energii. Zaawansowani mistrzowie widzą lub czują aurę energetyczną torusa, który wytwarza ciało ludzkie. To jest znak rozpoznawczy do dalszej nauki. Stawką tego treningu jest nieśmiertelność fizyczna i władza nad własnym ciałem. Brzmi ciekawie, bo chyba każdy oglądał ujęcia filmowe, jak zniknął Ben Kenobi i Joda w Star Wars. Ciało fizyczne staje się przewodnikiem elektrycznym, generatorem i kondensatorem energii w jednym ciele.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Nie, 8 sty 2017 14:56 | ocena: -1

Magda | Gość

moim zdaniem nie warto tego robic. bo umrzemy a po drugie i tak sie rozwiniemy predzej czy pozniej. a zaczynac to wszystko po reinkarnacji to nie dla mnie

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Pon, 9 sty 2017 09:31 | ocena: -1

promagna | Gość

Warto, bo organizm jest wtedy zdrowszy, dłużej można pożyć i jest się wolnym od złych duchów ;)

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 7 sty 2017 19:04 | ocena: -2

Magda | Gość

"którymi nikt w Chinach się nie emocjonuje" pewnie ze nie bo tam jest dyktatura

Dziękujemy za ocenę.

1 2

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

+ Dodaj nowy komentarz

dsdsdsdsdsd

ZREZYGNUJ Z ODPOWIEDZI NA KOMENTARZ

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

Brak jeszcze postów w tym temacie.


wejdź na forum, aby dołączyć do dyskusji...
szukaj:  

Najbliższy czat z FN

29 stycznia 2017 w niedzielę o 21.00 zapraszamy na multimedialny (obraz i dźwięk!) czat o reinkarnacji, czyli o wędrówce dusz. Na pokładzie okrętu Nautilus ten temat uważany jest za najważniejszy do tego, aby zrozumieć świat i odkryć sens - cel wszystkiego wokół nas. Do zobaczenia na pokładzie!

Wejście na pokład

Wiadomość z okrętu Nautilus

O tym, jak ważna jest jedność "MYŚLI, SŁOWA I CZYNU", a także aby nie brać na siebie "ZBYT DUŻO I ZBYT NA POWAŻNIE" - nowy wpis w "Szalupie Ratunkowej FN". Ikonka "SZ-R" jest na dole strony po lewej stronie... zapraszamy do lektury! ...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Sobota, 14 styczeń 2017 | Bardzo długo rozmawiałem z Krzysztofem Jackowskim. O życiu, o Bogu, o przeznaczeniu. Czasami żałuję, że te nasze rozmowy nie są nagrywane, gdyż wiele osób zrozumiałoby, dlaczego nasza zachodnia cywilizacja tkwi w wielkim błędzie negując istnienie niewidzialnego świata duszy.

czytaj dalej

Informacje z Hydepark "N"2 listopad :: Hipoteza symulacji - czy żyjemy w Matrixie? Naukowe i filozoficzne argumenty na temat możliwości życia w symulowanej rzeczywistości. Czy to możliwe i co na ten temat twierdzą naukowcy? Dyskusja na ten temat na forum Hydepark: viewtopic.php?f=33&t=4621
2 listopad :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291
9 maj :: Czy liczby to "boski" kod Wszechświata? Czy matematyka to coś więcej, niż może się nam wydawać? Dyskutujemy o tajemnicach liczb, zagadkach, paradoksach, tajemnicach matematyki oraz o...informatyce. Zapraszamy: viewtopic.php?p=62550#p62550

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę


Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.