Dziś jest:
Środa, 18 styczeń 2017

Kiedy w Ziemię uderzy asteroida i zakończy ten bajzel? Prawdę mówiąc codziennie pijąc poranną kawę myślę, czy to przypadkiem nie jest ten dzień.
/Peter Diamandis, znawca makrokosmosu/

Komentarze: 21
Wyświetleń: 9279x | Ocen: 70

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 3/5
Śr, 11 sty 2017 11:11   
Autor: FN, źródło: FN, gazeta.pl, PAP, onet.pl, se.pl   

ZADZIWIAJĄCA WIZJA JASNOWIDZA WŁAŚNIE SPEŁNIA SIĘ NA NASZYCH OCZACH!

Ostatnie wydarzenie w Polsce wprawiają w zdumienie nawet tych ludzi, którzy już „chyba wszystko widzieli i chyba wszystko słyszeli”. Kolejne dni przynoszą alarmistyczne wiadomości o zabójczym stężeniu pyłów w powietrzu spowodowanych spalaniem tzw. brudnego węgla i brakiem wiatru. Początkowo te informacje były kwitowane jedynie wzruszeniem ramion, potem lekkim niepokojem, ale dziś można mówić o rozgrywającym się w Polsce dramacie, którego skutków nikt do końca nie jest w stanie przewidzieć.

Szaleństwo związane z kolejnymi rekordami zanieczyszczeń w powietrzu i ogłaszaniem zagrożenia skażeniem siarczanami zaczęło się już w październiku ubiegłego roku. Kolejne miasta ogłaszają stany alarmowe. Władze miast apelują do mieszkańców o niewychodzenie z domów, gdyż stężenie rakotwórczych substancji w powietrzu przekracza wszelkie dopuszczalne granice i stanowi zagrożenie dla zdrowia. Oto przykład tego, co można przeczytać w lokalnej prasie w ostatnich dniach.

http://www.nowiny.pl/raciborz/124473-oddychamy-trucizna-normy-przekroczone-kilkanascie-razy.html


http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1712881,Alarm-smogowy-w-Polsce-Bardzo-zla-jakosc-powietrza-w-wielu-miastach-Apele-o-pozostanie-w-domach 

 

Od kilku dni dostajemy wiadomości od naszych czytelników zaintrygowanych słowami Krzysztofa Jackowskiego, które wypowiedział w 2015 roku! Oto przykłady takich wiadomości:

[..] Witam Pan Krzysztof Jackowski w swoich wizjach mówił coś o tym że ludzie będą się bali oddychać, o ile dobrze zapamiętałem. Czy nie sądzicie że chodzi o smog, który aktualnie daje się we znaki w Polsce? Pozdrawiam serdecznie

 

[...] Szanowni Państwo, może to mylna interpretacja, ale przeczytałem dzisiaj informację o znacznym przekroczeniu w Warszawie norm powietrza (po raz któryś w ciągu miesiąca). Pan Jackowski w przepowiedniach AD 2017 wspominał, że "ludzie będą bali się oddychać" (niedokładny cytat). Może nie chodziło mu o atak z użyciem broni, ale o problemy ze środowiskiem? Nie jest to żadna odkrywcza wiadomość, ale chętnie poznam Państwa zdanie na ten temat. Na wszelki wypadek poproszę o nieujawnianie moich danych. Pozdrawiam


[...] Z powodu zanieczyszczenia powietrza lekarze odradzają spacery i przebywanie na wolnym powietrzu

Przepowiednia K. Jackowskiego - ludzie będą bali się oddychać ?
Pozdrowienia,

 

Sprawa jest niezwykle intrygująca, gdyż faktycznie Krzysztof Jackowski mówił to wielokrotnie, a przykładem może być jego wypowiedź dla Super Expressu z 31 grudnia 2015 roku.

http://www.se.pl/wiadomosci/polska/jasnowidz-krzysztof-jackowski-przewiduje-w-europie-beda-zamachy_757216.html

Krzysztof Jackowski mówi tam o terroryzmie islamskim, zamachach, ale także o tym, że „wokół jakiejś instytucji rządowej powstaną barykady”. Wtedy nikt nie przypuszczał, że kiedyś sejm zostanie otoczony specjalnymi płotami, aby nie podchodzili do niego demonstranci.


To jednak nic wobec tego, co Krzysztof Jackowski mówi w dalszej części swoich wizji na 2016.  Nagle wypowiada zagadkowe zdanie, którego znaczenia wtedy nikt nie rozumiał.

[…] Bez zamachów w Polsce

W Polsce nic bardzo złego się nie stanie, nie będzie zamachów, choć władze mogą wykorzystywać sytuację zagrożenia terrorem, by robić porządek. Szary Polak będzie się gotował w swoim piekiełku. Ale później przyjdzie czas, że ludzie w Polsce będą się bali oddychać i wtedy trzeba będzie uciekać tam, gdzie leżą Węgry i Bułgaria.

…poniżej screen ze strony se.pl
Ekipa Fundacji Nautilus ostatnie dni spędziła na Śląsku. Już jadąc samochodem przeżyliśmy szok, gdyż nagle wczesnym rankiem wjeżdżając do Rybnika zauważyliśmy coś w rodzaju mgły, która unosiła się w przestrzeniach pomiędzy ulicami. Wyczuwało się woń... spalenizny, dymu powstającego po spalaniu śmieci, a w gardle dało się wyczuć… niektóre osoby z naszej ekipy zaczęły kasłać. Kilka godzin później dowiedzieliśmy się, że ze względu na skażenie zostały odwołane zajęcia w szkołach.


W poniedziałek przyjechaliśmy do Krakowa.


W Krakowie okazało się, że temat skażonego powietrza jest tematem numer jeden większości rozmów. Ludzie rzeczywiście coraz częściej – tak jak przewidywał jasnowidz – po prostu zaczynają bać się oddychać! Na ulicach coraz częściej widać ludzi w maskach.


 

 

 

 

Jeżeli założymy, że wizja Krzysztofa Jackowskiego zaczyna się sprawdzać na naszych oczach, to warto zastanowić się nad tym, co oznacza jej dalsza część. Jasnowidz powiedział bowiem, że będzie czas o wiele gorszy, kiedy ludzie w obawie o swoje zdrowie zaczną po prostu fizycznie uciekać w kierunku Węgier i Bułgarii. Te słowa można by potraktować jako żart, ale sami w Rybniku zaczęliśmy odwoływać spotkania ze względu na to, że część osób z naszej ekipy zaczęła czuć silne mdłości i zawroty głowy. Było to wszystko jeszcze przed tym, zanim dowiedzieliśmy się o stanie alarmowym w tym mieście, więc o „sile sugestii” nie może być mowy!

Wystarczy sobie wyobrazić, że na skutek rosnącego spalania w Polsce tzw. brudnego węgla (mocno zanieczyszczonego siarczanami) dojdzie do sytuacji, kiedy obecne rekordy skażenia będą ledwie „żartem” wobec zupełnie nowych rekordów. Ludzie będą czuli się tak źle, że w desperacji chcąc chronić swoje dzieci i rodziny ruszą w kierunku innych krajów, gdzie „nie stawia się na węgiel”… Ta wizja po naszym ostatnim doświadczeniu wydaje się naprawdę coraz bardziej prawdopodobna.

Komentarze: 21
Wyświetleń: 9279x | Ocen: 70

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 3/5
Śr, 11 sty 2017 11:11   
Autor: FN, źródło: FN, gazeta.pl, PAP, onet.pl, se.pl   

Komentarze (21)
1 2

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco


Nie, 15 sty 2017 21:54 | ocena: -3

maneo | Załogant

To jest wciskanie podstępem przez UE rosyjskiego gazu.

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 14 sty 2017 18:07 | brak oceny

Kontrapunkt | Gość

Przypominam, że p. Krzysztof Jackowski przewidział w roku 2006 wielki Exodus ludności z bliskiego wschodu, który miał się wydarzyć w tamtym czasie - oczywiście on tak interpretował swą wizje, ale wyszło inaczej: http://nautilus.org.pl/artykuly,739,jasnowidz-krzysztof-jackowski-przepowiedzial-na-poczatku-roku.html

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 12 sty 2017 12:27 | brak oceny

czujne_oko | Gość

Porównajcie sobie wizje Pana Jackowskiego na rok 2017: http://nautilus.org.pl/pytania,69,1-styczen-2017--czy-mozecie-zapytac-jasnowidza-krzysztofa-jackowskiego.html?year=2017&month=1&day=1 oraz http://strefatajemnic.onet.pl/przepowiednie/co-czeka-polske-w-2017-roku/00lzft dotyczących rządów PIS.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Czw, 12 sty 2017 20:20 | brak oceny

Michał | Gość

A możesz po krótce wyjaśnić jakie są różnice między tymi widzeniami? Nie mam ochoty tego czytać jeszcze raz i jeszcze na onecie.

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 12 sty 2017 11:48 | ocena: + 3

Zofia | Gość

Pan Jackowski wspominał także w swojej przepowiedni o przemieszczaniu się przez terytorium Polski obcego wojska.Myślę, że chodziło o żołnierzy amerykańskich, którzy właśnie przybyli do naszego kraju.

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 12 sty 2017 03:20 | ocena: -19

Jacek W. | Gość

Komentarz poniżej poziomu, lub oznaczony jako SPAM. Kliknij, aby rozwinąć.

Śr, 11 sty 2017 22:50 | ocena: -7

maneo | Załogant

Komentarz poniżej poziomu, lub oznaczony jako SPAM. Kliknij, aby rozwinąć.

Śr, 11 sty 2017 20:29 | ocena: -8

Dak | Gość

Komentarz poniżej poziomu, lub oznaczony jako SPAM. Kliknij, aby rozwinąć.

Śr, 11 sty 2017 20:00 | ocena: + 6

kera15 | Załogant

Zastanawia mnie czy działa orgonowe i rozbudowane urządzenia tego typu lub ich sieć dała by jakieś efekty w celu rozgonienia tego. Może FN zamieści jakaś publikacje o Wilhelm Reich. Co prezes FN myśli o tym człowieku i jego badaniach.? Bo w FN niema demokracji i tu nic się nie dzieje bez wiedzy i zgody pana R.B. Co Pan o tym myśli.?

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 11 sty 2017 19:58 | ocena: + 10

iwan | Gość

po co siejecie panikę ... ?

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 11 sty 2017 17:58 | ocena: + 28

Wolny najmita | Gość

Krzyż na drogę wyjeżdżajcie do Bułgarii . Biedak którego nie stać nawet na węgiel nigdzie się nie ruszy z Polski .

Dziękujemy za ocenę.

1 2

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

+ Dodaj nowy komentarz

dsdsdsdsdsd

ZREZYGNUJ Z ODPOWIEDZI NA KOMENTARZ

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

najnowsze posty w tym temacie:
szczyglis | Czwartek, 12 styczeń 2017 13:49:57 :: Witam,
Chciałbym zasięgnąć Waszych opinii dotyczących wizji Pana Jackowskiego na rok 2017 zamieszczonych poniżej: http://nautilus.org.pl/pytania,69,1-sty ... th=1&day=1 oraz http://strefatajemnic.onet.pl/przepowie ... oku/00lzft
Pozdrawiam.

Witaj,
Było o tym już troszkę w tym temacie: viewtopic.php?f=11&t=4867
Pozdrawiam!...czytaj dalej >>
czujne_oko | Czwartek, 12 styczeń 2017 12:41:27 :: Witam,
Chciałbym zasięgnąć Waszych opinii dotyczących wizji Pana Jackowskiego na rok 2017 zamieszczonych poniżej: http://nautilus.org.pl/pytania,69,1-sty ... th=1&day=1 oraz http://strefatajemnic.onet.pl/przepowie ... oku/00lzft
Pozdrawiam....czytaj dalej >>

wejdź na forum, aby dołączyć do dyskusji...
szukaj:  

Najbliższy czat z FN

29 stycznia 2017 w niedzielę o 21.00 zapraszamy na multimedialny (obraz i dźwięk!) czat o reinkarnacji, czyli o wędrówce dusz. Na pokładzie okrętu Nautilus ten temat uważany jest za najważniejszy do tego, aby zrozumieć świat i odkryć sens - cel wszystkiego wokół nas. Do zobaczenia na pokładzie!

Wejście na pokład

Wiadomość z okrętu Nautilus

Ogłoszono koniec poszukiwań malezyjskiego boeinga MH370. Lot MH370 to jedna z największych zagadek w dziejach lotnictwa. 8 marca 2014 roku malezyjski Boeing 777, lecący z Kuala Lumpur do Pekinu, zniknął z radarów nad Morzem Południowochińskim. Na jego pokładzie było w sumie 239 osób. Wiadomo, że samolot skręcił później w kierunku Oceanu Indyjskiego. Dalszy los lotu MH370 pozostaje jednak nieznany. Po blisko trzech latach zakończono bezowocne poszukiwania wraku.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Sobota, 14 styczeń 2017 | Bardzo długo rozmawiałem z Krzysztofem Jackowskim. O życiu, o Bogu, o przeznaczeniu. Czasami żałuję, że te nasze rozmowy nie są nagrywane, gdyż wiele osób zrozumiałoby, dlaczego nasza zachodnia cywilizacja tkwi w wielkim błędzie negując istnienie niewidzialnego świata duszy.

czytaj dalej

Informacje z Hydepark "N"2 listopad :: Hipoteza symulacji - czy żyjemy w Matrixie? Naukowe i filozoficzne argumenty na temat możliwości życia w symulowanej rzeczywistości. Czy to możliwe i co na ten temat twierdzą naukowcy? Dyskusja na ten temat na forum Hydepark: viewtopic.php?f=33&t=4621
2 listopad :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291
9 maj :: Czy liczby to "boski" kod Wszechświata? Czy matematyka to coś więcej, niż może się nam wydawać? Dyskutujemy o tajemnicach liczb, zagadkach, paradoksach, tajemnicach matematyki oraz o...informatyce. Zapraszamy: viewtopic.php?p=62550#p62550

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę


Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.