A jednak… jasnowidz przewidział to trzęsienie ziemi!

Wczoraj w tekście na stronach FN pojawiła się informacja, że „nikt nie przewidział trzęsienia ziemi w Japonii”. Jak się jednak okazuje – była to informacja nie do końca ścisła!

Jeden z czytelników serwisu zwrócił słusznie uwagę, że w prognozie na rok 2011 jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego znajduje się zastanawiający punkt pierwszy, który ma być „pierwszym znaczącym wydarzeniem roku 2011”. Jego lektura wprawia w bezgraniczne zdumienie. Co jasnowidz przewidywał w tym roku jako coś, co wstrząśnie cały światem?

 

1 stycznia 2011 roku na łamach Super Ekspressu ukazała się prognoza zawierająca krótki tekst na podstawie rozmowy (pewnie telefonicznej) z Krzysztofem Jackowskim. Autor tekstu zrobił krótkie streszczenie tego, co zapowiedział jasnowidz z Człuchowa. Zrobił to w ten sposób, że napisał 10 punktów, w których zawarł najważniejsze tezy jasnowidza. W punkcie pierwszym napisał:

 

1. Gdzieś na świecie zatrzęsie się ziemia. Ale to będzie trzęsienie największe z opisanych dotychczas. Zginie mnóstwo ludzi.

Oto ten materiał:

 

Dodaj komentarz