Dziś jest:
Czwartek, 29 czerwca 2017

"O własnych stój siłach - nie zaś podtrzymywany" Marek Aureliusz

Komentarze: 42
Wyświetleń: 37546x | Ocen: 5

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 12 lip 2010 11:36   
Autor: FN, źródło: China Daily   

Chiny i lotnisko zamknięte z powodu UFO – mamy zdjęcie obiektu!

 

Informacja o tym wydarzeniu pojawiła się w naszym komunikacie „Wiadomość z okrętu Nautilus”, ale dopiero teraz mamy zdjęcie pokazujące niezwykły obiekt. Oto, co wydarzyło się 7 lipca 2010 roku.  

Lotnisko Xiaoshan położone w stolicy prowincji Zheijiang – Hangzhou zostało zamknięte na około godzinę po tym, jak zauważono nad nim niezidentyfikowany obiekt latający – UFO. 

Lotnisko zamknięto około godziny 21, po tym jak dostrzeżono nad nim UFO. Samoloty były przekierowywane na lotniska w Ningbo i Wuxi. Więcej informacji zostanie podanych po zakończeniu dochodzenia, które podjęło lotnisko - powiedział pracownik lotniska, pragnący zachować anonimowość. Sprawa trafiła natychmiast do chińskich dzienników informacyjnych.

 

 

Pracownicy informacji portu lotniczego podali, że władze lotniska nie mają pojęcia, ile lotów zostało dotkniętych tym zamknięciem. Był to błyskający obiekt przypominający kometę, który zostawił na ciemnym niebie jasny ślad.  

Brytyjski ''Daily Mail'' cytuje świadka przelotu UFO, kierowcę autobusu Yu, który stwierdził, że widział dziwny świecący obiekt na niebie w środę. - To zaczęło poruszać się szybko na zachód, jakby przed czymś uciekało - powiedział Yu. Samoloty kierowano na inne lotniska, sporo wylatujących było opóźnionych.

 Niektórzy chińscy specjaliści stwierdzili, że obiekt mógł być amerykańskim pociskiem balistycznym. Chińskie władze stwierdziły potem, że wiedzą, czym ów obiekt jest, ale nie mogą tego ujawnić publicznie. Rzecznik lotniska poinformował dziennikarzy, że UFO pojawiło się około godziny 21 czasu lokalnego (ok. 19 w Polsce). W związku z tym wszystkie loty do Hangzhou zostały przekierowane na najbliższe lotnisko. Jak podaje serwis newsru.com pasażerowie, którym odwołano loty nie widzieli żadnego niezidentyfikowanego obiektu latającego nad lotniskiem. Oto zdjęcie, które pokazuje ten niezwykły obiekt:

 

 

 

 

Mamy jeszcze dwie ciekawe sprawy dotyczące tego, co dzieje się nad meksykańskim niebem. Ostatnio podczas spotkania FN oglądaliśmy materiały zaprezentowane przez meksykańskiego dziennikarza, którego zresztą zaprosiliśmy do Polski – Jaime Maussana. Od pewnego czasu są tam obserwowane obiekty tak dziwne, że... trudno w sposób jednoznaczny je zaszeregować do odpowiedniego katalogu. Przypominają one żywe stworzenia, rodzaj żywych „powietrznych”, które wykonują dziwaczne ruchy. Jaime Maussan dokładnie tłumaczy w ostatnim numerze „T3RCER MILENIO”, jak bardzo mylą się Ci, którzy natychmiast wytupują te obserwacje jako „balony”, lecz naszym zdaniem jego dokładne opisy i wyliczenia są zbędne, gdyż wystarczy uważnie popatrzeć na taki film, aby... pozbyć się złudzeń, że „jest to zwykły, banalny balon”. Bo jest to coś zupełnie innego. Jest jeszcze jeden, ciekawy wątek związany z tymi manifestacjami.  

W MEKSYKU TE OBSERWACJE SĄ INTERPRETOWANE JAKO SPEŁNIENIE SIĘ PROROCTWA. WEDŁUG WIERZEŃ INDIAN W "DNIACH OSTATNICH" POWRÓCI BÓG-WĄŻ QUETZACOATL, KTÓREGO POJAWIENIE SIĘ NA NIEBIE BĘDZIE ZNAKIEM ZBLIŻAJĄCEGO SIĘ KOŃCA.

 

Oto jak wyglądają takie obiekty:

 

 

Jeśli mówimy o ostatnich materiałach, które zaprezentował na swojej tegorocznej prezentacji Jaime Maussan, jest jeszcze jeden film, który powinien zobaczyć każdy interesujący się zjawiskiem UFO. Widać na nim jasny obiekt, z którego wylątują.... kule w imponującej ilości! Będziemy mieli oryginalny plik wideo nakręconego 22 maja 2009 roku nad Meksykiem, więc wtedy napiszemy o tym więcej. Na razie zobaczmy fragment wykładu meksykańskiego dziennikarza, w którym prezentuje ten niezwykły film.

 

 

 

Tu pokład Nautilusa! Jesteśmy właśnie po ważnym spotkaniu Fundacji w sprawie strategii na najbliższe tygodnie. Czekamy na zamówiony i już zakupiony sprzęt, który pozwoli nam na relację on-line z operacji „Odkryte Niebo”, o czym już niedługo będzie sporo na stronach. Na pewno będziemy się starali po raz pierwszy wykorzystać nasze roboty zakupione do obserwacji nawiedzonych domów.

W tej chwili robimy przegląd takich miejsc i podejmujemy decyzję, gdzie jedziemy podczas naszej wyprawy.

 Wiele osób prosi nas o gadżety, w tym oczywiście koszulki FN. Wszystkie poprzednie partie rozeszły się błyskawicznie, a w tym roku mieliśmy tak wiele projektów, że prawdę mówiąc „nie było głowy” do złożenia kolejnego zamówienia. Zobaczymy, może uda się to w najbliższym czasie.

Na razie chcemy zaprezentować dzieło naszego grafika, który zrobił wariacje na temat „chodzący twardo po ziemi sceptyk ubrany przewrotnie w koszulkę FN, który...  zawsze na wszystko ma prostą i racjonalną odpowiedź wyśmiewająco-kpiącą”. Mamy nadzieję, że wprawi wszystkich w dobry humor. Pozdrawiamy wakacyjnie z pokładu Nautilusa!

 

 

 

 

Komentarze: 42
Wyświetleń: 37546x | Ocen: 5

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 12 lip 2010 11:36   
Autor: FN, źródło: China Daily   


Komentarze (42)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2 3 4 5

Sob, 20 lis 2010 15:01 | brak oceny

bendix | Gość

dziwne obiekty te wężowate,drugi filmik super

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 25 lip 2010 18:41 | brak oceny

john titor | Gość

fundacja jak zwykle dech w piresiach zapiera nawet zdjecie jest [ nigdzie indziej oczywiscie nie dostepne ] niesamowite , ale kiedy w koncu obiecany artykul mam nadzieje jak zwykle przeinteligetnie osmieszajacy nwo i cala reszte tych debili myslacych ze 9 11 kennedy itp jest w ogole mozliwe w tym ewidetnie przkladowo demokratycznie sprawiedliwym kraju czy gdziekolwiek indziej ..absurd ..respekt !

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 24 lip 2010 17:44 | brak oceny

lola | Gość

Zdaje mi się że te obserwacje nie są zbyt profesjonalnie prowadzone. Gdyby tak było po pierwsze na pewno filmy były by lepszej jakości, a po drugie skoro coś dziwnego lata po niebvie to nie mogą tam podlecieć sprawdzić co to jest ? Co do teorii z balonami to nie zdaje mi się zeby była do końca prawdziwa. Niby wszystko jest wpożądku, ale trzeba zauważyć, że tamte zdjęcia były jedne z marca drugie z listopada i o ile dobrze zrozumiałam to one przez te pare miesięcy cał czas latały, więc to nie mogą być balony.

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 22 lip 2010 00:28 | brak oceny

zorro | Gość

http://www.youtube.com/watch?v=TL21OUhEuPc
proponuje zobaczyc. Ja osobiscie mam mieszane uczucia jezeli chodzi o tzw węże.....
bo samo Ufo w sobie to zupelnie inna sprawa.....

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 17 lip 2010 20:26 | brak oceny

Delfin | Gość

Rakieta i po sprawie " niech po po moim niebie nie latajo " :0 )hehe

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 16 lip 2010 11:56 | brak oceny

dariush | Gość

Wiem, że nienawidzicie wszystkich, którzy tylko ośmielą się podważyć realność obiektów UFO, ale ja naprawdę na pierwszym filmie z meksyku widzę ogromne pęki balonów, od których odpadają pojedyncze balony. Nie mam pojęcia, skąd są one, ale to chyba lepsze wyjaśnienie niż starożytny meksykański wąż?
Drugi film jest rewelacyjny, naprawdę, albo to genialny render ufo na dwóch filmach (co da się zrobić, nie wykluczam, ale potrzeba umiejętności), albo prawdziwe ufo. Trzeciego wyjaśnienia nie znam

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 16 lip 2010 08:42 | brak oceny

Rod | Gość

Co do filmu z obiektami oddzielającymi się od "Sfery" - znamy go pewnie już wszyscy b. dobrze. Jest ciekawy i trudno wyjaśnić co tak naprawdę obserwujemy. Wg. mnie jedna z bardziej tajemniczych obserwacji.

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 16 lip 2010 08:30 | brak oceny

Rod | Gość

No tak - sezon ogórkowy rozpoczęty. Wąż? No nie, o czym tu mowa! Każdy kto ma oczy widzi, że to nadmuchana rura wyginana przez wiatr. W drugim przypadku z bardziej "puchatego" materiału. Gadanie "badacza", że ma 100 m i gdyby było balonem, byłoby niebezpieczne dla ruchu lotniczego, wg. mnie może być całym komentarzem do tego materiału. No tak. Balon byłby groźny dla samolotów, więc to nie może być balon! Wniosek jest więc jeden - to Quetsacoatla i koniec świata na wyciągnięcie ręki. Bądźmy poważni.

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 15 lip 2010 11:12 | brak oceny

tomQ | Gość

No cóż, dla mnie to wygląda jak baardzo oryginalny, fikuśny balon jednak, zobaczcie jak to sie rusza i "gibie". Co to niby miałoby być? Przejaw technologii obcych istot? Dajcie spokój, smiech na sali. Ktoś się nieźle bawi po prostu. A tłuszcza teorie dorabia z rozdziawioną japą, bo każdy mysli że balon to tylko krągły moze być... he he he

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 14 lip 2010 19:08 | brak oceny

Lilia | Gość

Mam nadzieję, że będzie tak, jak mówią wierzenia Indian.

Dziękujemy za ocenę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2 3 4 5
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

To jedno z największych odkryć w historii astronomii. Teleskop Keplera namierzył 219 planet pozasłonecznych, w tym 10 skalistych podobnych do Ziemi. Położone są w gwiazdozbiorze Łabędzia. O wszystkim poinformował w poniedziałek Mario Perez, jeden z naukowców biorących udział w poszukiwaniach w Centrum Badawczym imienia Josepha Amesa w Kalifornii.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wczoraj, 09:10 | W dniu 24 czerwca 2017 r. około godziny 3:35 w nocy (ale było już jasno), w Centrum Warszawy, na niebie pomiędzy Pałacem Kultury, a domami centrum czytelnik serwisu FN obserwował przelot niezwykłej kuli. Szukamy innych świadków tego przelotu! Zapraszamy do działu RELACJE w serwisie www.emilcin.com

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 16 maja 2017 | Wczoraj zadzwonił do mnie Krzysztof Jackowski. Długo rozmawialiśmy o historii śmierci Magdaleny Żuk w Egipcie. Jasnowidz podzielił się ze mną swoimi obserwacjami w tej sprawie i był zaskoczony, że wcześniej doszedłem do tych samych wniosków.

czytaj dalej

FILM FN

Patron Śmierci

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"2 listopada :: Hipoteza symulacji - czy żyjemy w Matrixie? Naukowe i filozoficzne argumenty na temat możliwości życia w symulowanej rzeczywistości. Czy to możliwe i co na ten temat twierdzą naukowcy? Dyskusja na ten temat na forum Hydepark: viewtopic.php?f=33&t=4621
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291
9 maja :: Czy liczby to "boski" kod Wszechświata? Czy matematyka to coś więcej, niż może się nam wydawać? Dyskutujemy o tajemnicach liczb, zagadkach, paradoksach, tajemnicach matematyki oraz o...informatyce. Zapraszamy: viewtopic.php?p=62550#p62550

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.