Dziś jest:
Sobota, 18 listopada 2017

The phenomenon of UFOs does exist, and it must be treated seriously. M. Gorbaczow
/tłum. Fenomen UFO istnieje i powinien być traktowany poważnie/

Komentarze: 51
Wyświetleń: 32320x | Ocen: 6

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 4/5


Pon, 30 lip 2012 07:25   
Autor: FN, źródło: FN   

Przelot dwóch obiektów UFO… jeden po drugim!

Wielokrotnie mieliśmy okazję przekonać się o tym, że wystarczy skierować dobrej jakości kamerę w niebo, aby przy odrobinie szczęścia nagrać przeróżne zagadkowe obiekty, które nie są widoczne "gołym okiem". Bardzo dużo filmów z UFO było nagranych dokładnie w ten sposób. Ktoś filmował banalną scenę, przy okazji także w kadrze był fragment nieba. Potem nagle ku swojemu bezgranicznemu zdumieniu taka osoba odkrywała, że po niebie przelatywał jakiś obiekt, którego wyjaśnić nie sposób. Najbardziej cenne są takie nagrania, które pokazują przelot więcej niż jednego obiektu. I tym razem mamy dokładnie taką sytuację.

W niedzielne popołudnie 29 lipca 2012 ekipa FN wybrała się do Parku Linowego, który jest położony nad Wisłą w Warszawie, tuż obok ZOO. To specjalnie przygotowany teren do wspinaczki z użyciem lin rozmieszczonych na drzewach. Nasz koleżanka Agnieszka postanowiła spróbować swoich sił na najtrudniejszej z tras, położonej najwyżej. Około 18.50 przechodziła jeden z najtrudniejszych odcinków, położony kilkanaście metrów nad ziemią. Na dole jeden z naszych kolegów filmował jej wspinaczkę przy pomocy naszego sprzętu.

Świeciło słońce akurat w momencie, kiedy jest tak zwany „złoty czas fotografii”, kiedy światło jest najlepsze do wykonywania zdjęć czy filmów. W pewnym momencie w wizjerze kamery dostrzegł przelot jasnej kuli bardzo wyraźnie widocznej na niebie, które jest za naszą Agnieszką. Obiekt jest widoczny na tych „screenach” z filmu.

Najciekawsze jednak jest to, że po powrocie do Bazy FN postanowił obejrzeć uważnie wspomniany fragment filmu i dostrzegł coś jeszcze. Okazało się, że tuż po przelocie pierwszego obiektu na niebie pojawił się drugi obiekt (!), który przeleciał tym samym torem, co pierwszy!


Film oglądało sporo osób. Wszyscy zgodzili się, że tego typu „przeloty UFO jeden po drugim tym samym torem” wykluczają przypadek, odsyłają wszelkie teorie „pyłkowo-ptakowe” w daleki kosmos. Wszystko wskazuje na to, że nasza kamera zarejestrowała przelot dwóch obiektów UFO. Oto materiał wideo z tego wydarzenia:

 

 

 

 

 

Nasza ekipa szykuje się do kolejnej odsłony projektu „Otwarte Niebo”. Tym razem jedziemy do naszych czeskich przyjaciół, którzy zaprosili nas w niezwykłe miejsce. Według ich relacji bardzo często dochodzi tam do manifestacji UFO. Ich zdaniem przy pomocy naszego sprzętu będziemy mogli mieć okazję nagrać – jeśli oczywiście będziemy mieli trochę szczęścia – pojawienie się Niezidentyfikowanego Obiektu Latającego.

Okres wakacyjnych wyjazdów ekipy Fundacji Nautilus absolutnie zdominował fenomen UFO. Będziemy w naszym serwisie dawać relacje z wyprawy, dzięki czemu będziecie mogli śledzić poszczególne etapy naszych podróży. Jednym z najciekawszych punktów będzie wykonanie dokumentacji jednego z najbardziej widowiskowych Bliskich Spotkań III Stopnia, które miało miejsce na terenie Dolnego Śląska.

Na koniec jedna zabawna sprawa, która pojawiła się podczas planowania wyprawy w Bazie FN. Niezwykle urocze i na swój sposób zabawne jest to, że akurat w różnych stacjach telewizyjnych prezentowane są od jakiegoś czasu reklamy tego regionu Polski prezentujące Dolny Śląsk jako „miejsce magiczne”.

Twórcy tej kampanii reklamowej z pewnością nie są świadomi, jak bardzo trafne jest to określenie dla ludzi FN przygotowujących się do podróży naszym konwojem po Dolnym Śląsku śladem wydarzeń typu X`Files.

Jeśli w tamtym rejonie Polski posiadane przez nas informacje dotyczące incydentu z UFO okażą się prawdziwe, to… istotnie jest to wyjątkowe miejsce – to jeden z nielicznych przykładów reklam, która jest w 100% prawdziwa! ;)


 

Komentarze: 51
Wyświetleń: 32320x | Ocen: 6

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 4/5


Pon, 30 lip 2012 07:25   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (51)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2 3 4 5 6

Pon, 15 kwi 2013 12:03 | brak oceny

Ola | Gość

http://www.youtube.com/watch?v=ybqtbJyCp5A a to historie zebrane w reportaż o kmieniu z Kontrewersu

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 3 paź 2012 23:02 | brak oceny

bn | Gość

skad wy to wszystko wiecie?

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 31 sie 2012 11:32 | brak oceny

pozdrawiam | Gość

Poróbcie zdjęcia nieba nawet zachmurzonego . Wrzuccie na kompa ,powiększcie na cały ekran , jest tego pełno , na kilkanascie zdjęć na kilku wyszły kule na niebie. Aparaty cyfrowe wyłapuja to czego oko człowieka nie widzi.

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 15 sie 2012 00:25 | brak oceny

tomi | Gość

Mam wiedze czym jest swiecaca kula poruszająca sie w przestrzeni.To obiekty które są transportem z innego swiata.Przemieszczają sie na ziemie najczesciej istoty od Boga.Fatima Lourdes,La Sallete wszystkie objawienia ktore zostały spisane gdzie miedzy innymi nawiedziła te miejsca Matka Boska naoczni swiadkowie okreslili jasna kula która przyleciała Maryja.Takim transportem czesto poruszaja sie z tamtego swiata.Sami sprawdzcie w archiwach co widzacy spisali a kazde objawienia jest z kilkudziesieciu lat do tyłu.Zawsze jest opis ze widzieli jasna kulę która przemieszczała sie w ich kierunku a w nim były potem osoby swiete....Pozdrawiam.

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 7 sie 2012 18:58 | brak oceny

hrabia_zuo | Gość

No to jest żałosne... naginacie fakty tylko po to, żeby wyszło na wasze. najbardziej kuriozalne jest stwierdzenie o dwóch obiektach lecących "tym samym torem". Pijany kret z astygmatyzmem dostrzegłby, że to wierutne kłamstwo. Pierwszy leci z lewej do prawej, pod lekkim tylko kątem w górę i chowa się za prawą krawędź kadru. Drugi natomiast zatacza łuk i na środku ekranu zakręca w górę po czym znika na tle tarczy słońca. Ich tor lotu się wcale nie pokrywa, co zwiększa prawdopodobieństwo przypadkowości i braku zależności pomiędzy pierwszym a drugim "obiektem".

Pierwszy z nich ponadto zdaje się być widoczny na tle liści, co oznaczałoby że jest bliżej kamery niż one. To z kolei potwierdza, że może to być jakiś pyłek.

Nie mówię że to na pewno pyłek, nie wiem co to jest. Jednakowoż fakt, iż fundacja pisze wyraźnie o "przelotach tym samym torem" jest robieniem z czytelnika idioty; tak jakby autor uznał, że czytelnik wszystko "łyknie" i się nie zastanowi że coś nie gra. Prosiłbym, żeby nie traktować mnie jak tępego idiotę i nie wmawiać bzdur.

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 6 sie 2012 02:42 | brak oceny

red | Gość

zwykłe nasiona lipy. Już takie sa na YT i sprawa jest wyjaśniona.

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 3 sie 2012 22:26 | brak oceny

kp | Gość

ja juz nikomu nie wierze.

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 3 sie 2012 14:33 | brak oceny

grambler | Gość

To darmowa reklamowka z marketu.

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 3 sie 2012 12:09 | brak oceny

K | Gość

Przeciez widać, że to jest jakiś paproch lub włos który sie tam majta od powiewu wiatru.

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 2 sie 2012 18:19 | brak oceny

inny nick | Gość

Wiecie co? A skad pewnosc ze to z tylu to odbicie wewnatrz od optyki aparatu? Czy tez oswietlony pylek, kurz, nasiona dmuchawca, pajeczyna, fragment urwanego liscia z napedem odrzutowym, kierujacy sie ku sloncu na wysokosc ok 3km ;) czy tez inteligentne zabrudzenie matrycy tzw wedrujace, inteligentny efekt bokeh filmowy -jesli nie istnieje ....nic to trzeba bedzie go wymyslic (zawsze to jakies racjonalne wytlumaczenie) ,ja pewnosci nie mam, ale mam odwage to przyznac. Wiec bronie ufo, zlogi fn ...maja scigac ufo co nie? POZDROWKO
...............................................................................................Pozdrowko raz jeszcze dla pylkowych kaznodziei ;)

Dziękujemy za ocenę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2 3 4 5 6
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

 Jaką Wigilię i święta Bożego Narodzenia widzi jasnowidz Krzysztof Jackowski? 'Ja mam wrażenie, że zima będzie kapryśna może być okresowo bardzo ciepła, ale momentami będzie bardzo zimna. Z całą pewnością będzie to jednak aura, która będzie dużo zimniejsza od poprzednich zim. Wydaje mi się, że w tym roku święta Bożego Narodzenia będą białe'

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wczoraj, 02:03 | 14 listopada 2017 to był ciekawy dzień. Tego dnia nad Niemcami przeleciał jasny bolid, a w Polsce nad Białymstokiem widziano UFO. O wszystkim piszemy w naszym serwisie ufologicznym, czyli www.emilcin.com ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 13 listopada 2017 | Ludzie chyba nie dostrzegli mocy tekstu o zdjęciach w Emilcinie, które zostały wykonane 5 listopada 2017. Ot, kolejny tekst w serwisie FN… o czym tu mówić? Ale to błąd.

czytaj dalej

FILM FN

TRÓJKĄTNE UFO O ŚREDNICY 60 METRÓW TRZY RAZY PRZELATUJE NAD TYM SAMYM ŚWIADKIEM - historia z 2006 roku

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.