Dziś jest:
Sobota, 12 czerwca 2021

Nie urządzaj tu się zbytnio... wszak nie jesteś  siebie.
Takie dziwne zdanie Krzysztof Jackowski 'usłyszał' rano przy kawie 11 czerwca 2021.

Komentarze: 15
Wyświetleń: 17955x | Ocen: 1

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 13 cze 2014 09:56   
Autor: FN, źródło: http://www.cropcircleconnector.com   

KOLEJNE RAPORTY O ‘KRĘGACH ZBOŻOWYCH’ W EUROPIE

Od lat dobrze znany wieloletnim czytelnikom stron Fundacji Nautilus brytyjski serwis poświęcony wyłącznie kręgom zbożowym (http://www.cropcircleconnector.com) na bieżąco podaje informacje o znakach, które pojawiły się w różnych miejscach Europy. Oczywiście zawsze najwięcej jest informacji z Wielkiej Brytanii, ale także w innym krajach europejskich pojawiają się bardzo ciekawe kręgi zbożowe. Śledzimy na bieżąco te informacje i jeśli pojawi się coś wyjątkowo interesującego, to będzie o tym informacja w serwisie FN. Oceniając to, co na razie pojawiło się na polach Europy, warto wspomnieć o trzech formacjach, z których dwie naszym zdaniem zostały zrobione absolutnie przez ludzi, a jeden ma wszelkie szanse na to, że jego natura nie jest związana z „działalnością człowieka”. O tym napiszemy jeszcze na końcu tego tekstu w komentarzu dotyczących zjawiska kręgów zbożowych.

Zacznijmy od Serbii. Tam 8-go czerwca na polach położonych niedaleko miejscowości Turija została zauważona spirala, którą ktoś zgłosić do serwisu http://www.cropcircleconnector.com. Wyraźnie jednak widać ogromne kłopoty z utrzymaniem proporcji kształtów i równości linii znaku, który powstał na polu (widać to wyraźnie na zdjęciach opublikowanych w brytyjskim serwisie) .

 

 

 

 

 

 

 

Kolejny – naszym zdaniem absolutnie fałszywy krąg zbożowy – powstał 6 czerwca 2014 roku w hrabstwie Hampshire (Wielka Brytania) niedaleko miejscowości Chilcomb Down. Przedstawia on spiralę z naniesionymi na nią znakami alfabetu Morse`a. Tworzą one napis „NO MORE WAR”. Sprawne oko wychwyci jednak natychmiast pewne nierówności, braki proporcji i inne „kłopoty twórców kręgów zbożowych” z utrzymaniem całości we właściwych podziałach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czas na formację kręgów zbożowych, która powstała w Holandii prawdopodonbnie w nocy z 3 na 4 czerwca w Holandii niedaleko miejscowości Yvonne. O ciekawych okolicznościach powstania tego piktogramu dowiedzieliśmy się ze specjalnego raportu przysłanego na pokład Nautilusa od naszych przyjaciół z Europy badających kręgi zbożowe i sprawie tej poświęcimy oddzielną publikację w serwisie.

 

 

 

Także z Polski dostajemy pierwsze sygnały o tym, że nasi czytelnicy zauważyli ‘coś intrygującego’ na polach. Nie ma sensu oceniać teraz, czy są to prawdziwe „kręgi zbożowe”, efekt żartu czy tzw. legi powstające na skutek działania wiatru.

 

-----Original Message-----

From: Adrian [dane do wiad. FN]

Sent: Thursday, June 12, 2014 1:59 PM

To: nautilus

Subject: Kręgi

 

Witam Fundacje!

Mam na imię Adrian i mieszkam w Trzebini w woj. Małopolskim. Dziś tj. 12.06.2014r. o godzinie 13 byłem na spacerze z psami na pobliskiej łące tzw."Rybnej" i ku mojemu zdziwieniu natknąłem się na kręgi na łace. Nie mając aparatu szybko skoczyłem po telefon Sony Ericsson K500i i zrobiłem pare fotek oraz nagrałem filmik. Filmik niestety w gorszej jakości wina aparatu w tel. Pliki przesyłam w załączniku. Ocene pozostawiam wam Fundacjo.

 

Pozdrawiam i życze jak najdłuższej działalności

 

Adi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kręgi zbożowe są odnajdywane na polach Europy i świata od setek lat, kiedy jeszcze nie funkcjonowały żadne „elektroniczne media społecznościowe” i kiedy nie ma żadnej szansy na ową wyliczaną zawsze przy takiej okazji przez osoby negujące to zjawisko „sławę”. Wśród wielu relacji mamy zapis wspomnień nieżyjącego już rolnika mieszkającego na Pomorzu, który w 1936 roku na swoim polu znalazł tak „niezwykły układ kół i łuków”, że kiedy wspiął się na drzewo i spojrzał z góry na własne pole, to „nie mógł uwierzyć, jak to ludzie mogliby zrobić, bo wszystko było tak idealne i ogromne, że zapierało dech”.

Zajmujemy się zjawiskiem kręgów zbożowych w zasadzie od samego początku działalności FN. Mamy przyjaciół na całym świecie, którzy także interesują się tym fenomenem.

Od lat są wyspecjalizowane grupy – powiedzmy sobie to szczerze – patentowanych durniów, którzy także niszcząc cudze mienie wykonują przeróżne „żarty w postaci wzorów na polach”. Tego typu działalność nie powinna w żaden sposób wpłynąć jednak na ocenę tego fenomenu, gdyż naszym zdaniem absolutnie zdarzają się kręgi zbożowe nie wykonane ręką ludzką.

W tym roku będziemy uczestniczyli w największym zjeździe ludzi zajmujących się UFO w historii badania tego zjawiska, który będzie miał miejsce na jesieni w Azji (o szczegółach napiszemy wkrótce). Wśród wybranych zagadnień przedstawimy także raport o naszych materiałach zebranych w ostatnich 20 latach w sprawie polskich kręgów zbożowych.

Komentarze: 15
Wyświetleń: 17955x | Ocen: 1

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 13 cze 2014 09:56   
Autor: FN, źródło: http://www.cropcircleconnector.com   


Komentarze (15)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Wt, 24 cze 2014 09:10 | brak oceny

patryiota | Gość

Nie wiem dlaczego ale kręgi w Polsce są zawsze jakieś takie ubogie, jedno kółeczko dwa kółeczka, czyżby kosmici co do nas przylatują to jakieś biedaki, nie mają lepszych wgniataczy zboża?

Sob, 21 cze 2014 22:22 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

Tzw. diabelskie kręgi są stare i są o nich wspomnienia nawet w średniowiecznych kronikach. Natomiast te piękne obrazki to kit i fotomontaż!!! Sam się natknąłem na ciekawostkę! W środku leżały wyjedzone resztki zająca, a naokoło 17 zajączków(grzybów) w równiutkim kręgu.

Czw, 19 cze 2014 22:47 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

Aż trudno jest uwierzyć,że w kwestii piktogramów ludzie znając rzetelność Biblii,która przeszła test czasu(!)tak łatwo dają się zwodzić szatanowi.Objawienie św.Jana dobitnie(!)mówi,że...,,szatan zwodzi całą ziemię'':władców ziemi,religie,naukę,wielki biznes,światowe media,farmakologia i medycyna.

Wt, 17 cze 2014 14:46 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

,,Dziadzie Jagu" Rogaty nieodpuszcza a czyny jego za dobre uchodzić będą.Ludzie o głowach plugawych istot zwierzęcych rządzić będą i zwodzić miliony na manowce.

Pon, 16 cze 2014 13:51 | brak oceny

mandarin | Załogant

Jasnowidz mówi że odkrywa to co jest zaplanowane ale jeszcze nie ujawnione. W związku z tym w świetle tej wypowiedzi rodzi sie pytanie: czy katastrofa w Smoleńsku była czymś zaplanowanym?

Nie, 15 cze 2014 16:32 | brak oceny

de press | Gość

Boże ,co roku te same głupoty nic nie wnoszące do sprawy,a te w naszym kraju ,to już szczyt,jakaś trawa wygnieciona po pijackiej imprezie z udziałem zapewne dam

Nie, 15 cze 2014 16:03 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

Przyglądając się mnogim piktogramom łatwo można stwierdzić jakiego wyznania są,,Alieny''.Judaizm zabarwiony KABAŁĄ...Pięcioramienna OKULTYSTYCZA gwiazda w okręgu na tle SŁOŃCA czyli Masoneria i satanizm.Zabarwienia syjonistyczne z Gwiazdą Dawida.Do tego oko HORUSA i egipski żuk skarabeusz...

Nie, 15 cze 2014 15:41 | brak oceny

Marek | Gość

Wykonawcy kregow zbozowych to dla was grupy "patentowanych durniow", jak nalezaloby nazwac wtedy ludzi zyjacych w oparach wlasnych urojen ?

Sob, 14 cze 2014 21:41 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

No cóż...Starzy specjaliści dostali reumatyzmu od deptania po nocy i siedzą w wózkach inwalidzkich, a młodzi nie mają doświadczenia. Ot i cała tajemnica.

Sob, 14 cze 2014 19:29 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

A kto powiedział,że te byty-autorzy kręgów zbożowych chcą się z nami komunikować i co niby o tym świadczy,że chcą...?!Szatański,masoński symbolizm mnogich piktogramów jest oczywisty!Rozkazy idą z góry w dół,od szatana do ślepych wykonawców kłamliwej propagandy NEW AGE/UFO/Annunaki...!

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

12  czerwca 2021: [...]  Znowu cała poczta FN jest on-line. Po nadrobieniu zaległości do prezentacji są filmy z UFO - postaramy się zaprezentować je w weekend. [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 3 cze 2021 17:49 | Dziś 2 czerwca o godz. 20.45 od południowej strony Polanicy Zdroju w kierunku na Duszniki przelatywał powoli i cicho duży kulisty obiekt o metalicznej powierzchni od której odbijało sie swiatło zachodzacego słońca. Czy ktoś widział tez ten obiekt , bo w Polanicy jest teraz sporo turystów. Wiadomośc tą otrzymałem od kolezanki która obserwowała ten obiekt z okna swego mieszkania.

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 7 czerwca 2021 | Kiedyś do Pabla Picassa przyszedł młody człowiek mówiąc, że on także chce być wielkim malarzem jak Picasso, też tak potrafi malować i chce kilku lekcji „od mistrza”. Picasso postawił przed nim wazon z kwiatami i poprosił, żeby namalował go najbardziej realistycznie, jak tylko potrafi – bez żadnych uproszczeń, pojedynczych linii czy abstrakcyjnych symboli znanych z obrazów Pabla Picassa. Wyjaśnił mu...

czytaj dalej

FILM FN

O PRZEZNACZENIU, REINKARNACJI I SENSIE ŻYCIA - najnowszy wideo-blog Krzysztofa Jackowskiego 11 czerwca 2021

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.