Dziś jest:
Sobota, 18 listopada 2017

The phenomenon of UFOs does exist, and it must be treated seriously. M. Gorbaczow
/tłum. Fenomen UFO istnieje i powinien być traktowany poważnie/

Komentarze: 18
Wyświetleń: 10276x | Ocen: 3

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 28 mar 2016 09:20   
Autor: FN, źródło: FN   

NAJBARDZIEJ DZIWNA HISTORIA W TEMACIE „UFO I JEZUS CHRYSTUS”

O Billym Meierze na świecie napisano już chyba wszystko. Ten szwajcarski farmer utrzymuje, że od dziecka ma kontakty z cywilizacją z Plejad. Istoty z planety Erra są identyczni jak ludzie (jedynie nieco wyżsi, ale… w granicach błędu!), traktują nas jak braci, wierzą w reinkarnację i kreację.

Po raz pierwszy u Billy Meiera w Szwajcarii nasza ekipa była w 1991 roku, aby przekonać się, czy to „jest może jakiś żart szwajcarskich żartownisiów”. Dotarliśmy do miejscowości Hinwil, gdzie przez wiele lat mieszkał Meier i gdzie nadal mieszkali inni farmerzy, którzy byli sąsiadami tego człowieka.

Tam mieliśmy okazję odbyć kilka rozmów z tymi ludźmi, którzy opowiadali… rzeczy wręcz zdumiewające (spisana relacja z tego wyjazdu znajduje się w Archiwum FN). To naprawdę może być ważny argument w dyskusji o jego przypadku przemawiający za jego prawdziwością.

Warto zauważyć, że od wielu lat na całym świecie trwa nagonka na Billy Meiera podważająca prawdziwość jego przekazów. Faktycznie kilka rzeczy o tym by świadczyło, ale nasze własne doświadczenia z pobytu u tego człowieka są naprawdę tak zdumiewające, że… do dziś – a minęło przecież ćwierć wieku! – nie możemy wyjść ze zdumienia i naprawdę trudno nam jest odrzucić tę historię jako „bujdę na resorach”.

Nie mamy dzisiaj ani czasu, ani siły w drugi dzień Świąt Wielkanocnych A.D. 2016 (a tego dnia powstaje ten tekst) pisać o przypadku Billego Meiera i przedstawiać walkę „argumentów za” z „argumentami przeciw”. Wszystkim, którzy chcieliby się czegoś więcej dowiedzieć o tym człowieku, polecamy obejrzenie filmów dokumentalnych z naszego Archiwum FN wydanych w latach 90-tych ub. wieku jeszcze na kasetach wideo, które zostały zgrane przez nas do postaci cyfrowej i umieszczone w Archiwum FN.  Zamieszczamy je poniżej.

 

Dlaczego przy okazji Świąt Wielkiej Nocy przypomnieliśmy sobie o tej historii? Wszystko za sprawą informacji przesłanej do nas przez czytelnika serwisu FN.

Witam.

Czytając dzisiejszy artykuł pt"CZY JEZUS CHRYSTUS W CZASIE SŁYNNYCH 'BRAKUJĄCYCH 18 LAT' ODWIEDZIŁ WIELKĄ BRYTANIĘ?" natychmiast przypomniała mi się książka Talmud Jmmanuel. Jeżeli tekst ten jest prawdziwy (w co ja wierzę) to prawdopodobnie jest to najważniejszy spisany przekaz dla ludzkości jaki kiedykolwiek istniał na ziemi.

Chciałbym poznać również waszą opinię na temat tej publikacji.

Być może należałoby umieścić ją na stronie Nautilusa, tak aby każdy miał do niej dostęp. Jestem przekonany, że bardzo mało osób w Polsce ma w ogóle świadomość, że coś takiego naprawdę istnieje.

Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt dla całej Załogi Nautilusa.

 

 

 

Uznaliśmy, że pomysł czytelnika jest słuszny i warto przedstawić szerszemu gronu czytelników serwisu akurat ten wątek z przebogatej i zadziwiające historii Billego Meiera. W spisanych przez siebie przekazach bardzo dużo pisze on o postaci Jezusa Chrystusa.

Jego zdaniem historia Jezusa wygląda zupełnie inaczej niż ta, którą znamy z Biblii. Prawdziwe imię Jezusa to Jmmanuel. Miał on kontakt z obcymi z Plejad, którzy cały czas obserwowali jego misję. Po ukrzyżowaniu pożegnał się ze swoimi uczniami, po czym przeniósł się do Indii, gdzie był znany jako święty Issa. Ta informacja – o dziwo – znajduje potwierdzenie w innych źródłach wprost z Kaszmiru w Indiach! Ale powróćmy do wątku Billy Meiera.

Jego zdaniem oryginalne nauki Jmmanuela spisane zostały przez Judasza Iskariotę, który następnie je zakopał. Miejsce ukrycia zwojów zostało przekazane Billemu Meierowi przez „obce istoty z Plejad”, dzięki którym udało mu się je odkopać w latach w latach 60-tych przy pomocy prawosławnego duchownego Isa Rashida. Tekst został spisany i jest znany w wielu językach jako "Talmud of Immanuel". Ciekawostką jest to, że został przetłumaczony nawet na język polski! Tekst ten można przeczytać klikając na link poniżej:

KLIKNIJ NA LINK, ABY PRZECZYTAĆ TEKST "Talmud of Immanuel" Z ARCHIWUM FN!

 

 

 

Oto fragment tego tekstu:

Ten oto portret przedstawia Jmmanuela, znanemu większości ludzi jako Jezus Chrystus. Został sporządzony przez projektantkę z Rhine Valley w Szwajcarii w grudniu 1976, na podstawie oryginalnego szkicu Semjase, pilota statku promiennego, której rodzima planeta Erra w Plejadach znajduje się około 500 lat świetlnych od naszego systemu słonecznego. Pisownia Jmmanuela przez "j" nie jest pomyłką, gdyż według Plejadan, imię to wywodzi się od ich przodków, którzy literowali imię Jmmanuela w języku pisanym używając "J".

Portret Jmmanuela został narysowany przez Semjase 31 grudnia, 1975, ze starych obrazów datowanych na czas, w którym Jmmanuel działał w Palestynie. Te dawne obrazy Jmmanuela w posiadaniu Plejadan ukazują charakterystykę, która znacząco różni się od powszechnie akceptowanych wizerunków Jezusa. Porównania tych portretów z Całunem Turyńskim zachowanym w Watykanie ujawnia jasno, że obrazy przedstawiane tutaj nie są identyczne z cechami obrazu na całunie, który rzekomo ukazuje wizerunek Jmmanuela z czasu po ukrzyżowaniu.

 

Na koniec jeszcze fragment książki Guido Moosbrugger`a „UFO Z PLEJAD” poświęconej przypadkowi Billego Meiera.

XV CZEGO CHCĄ OD NAS ISTOTY POZAZIEMSKIE?

1. Skąd pochodzą NOLe i co wiemy o ich załogach?

Odpowiadając na to pytanie, na samym wstępie należy ustosunkować się do dość popularnego poglądu mówiącego, że źródła pochodzenia pozaziemskich obiektów latających należy szukać w naszym układzie planetarnym. Opierając się na wyjaśnieniach Plejadan, którzy znakomicie orientują się w stosunkach panujących na naszej planecie, należy stwierdzić, co następuje:

1. W czasach prehistorycznych oprócz Ziemi zamieszkałe były jeszcze dwie inne planety Układu Słonecznego, a mianowicie tak zwana Czerwona Planeta, czyli Mars, oraz legendarna Malona. Ta ostatnia, jak już podałem w rozdziale XII, została całkowicie zniszczona przed około 75.000 lat wskutek działań wojennych jej mieszkańców. Od tego czasu jej szczątki krążą wokół Słońca jako pas asteroid między orbitami Marsa i Jowisza, stanowiąc ostrzeżenie przed tym, do czego może doprowadzić wzajemna nienawiść i przemoc. Obie planety zamieszkałe były przez ludzkie formy życia.

2. Obecnie w Układzie Słonecznym żadna inna planeta poza Ziemią nie jest zamieszkała.

Poszczególne planety znajdują się w całkowicie różnych stadiach rozwoju. Niektóre z nich nie mogą już z racji wieku stworzyć odpowiednich warunków do rozwoju i istnienia życia, inne zaś są jeszcze w stadiach, w których co prawda istnieją już na nich najniższe formy życia, lecz potrzeba jeszcze milionów lat, aby wytworzyły się z nich formy wyższe.

3. Wbrew wielu twierdzeniom, w całym Systemie Słonecznym nie ma żadnych półduchowych form życia ani też wyższych - - czysto duchowych.

4. W Układzie Słonecznym istnieją jedynie bazy zbudowane i obsługiwane przez istoty

pozaziemskie będące punktami wypadowymi dla różnego rodzaju ekspedycji naukowo-badawczych. Poza tym tego typu bazy istnieją również na Ziemi, gdzie są doskonale ukryte i zabezpieczone. Nie ma prawie żadnych szans, abyśmy mogli je zlokalizować przy pomocy posiadanych przez nas obecnie urządzeń. Na przykład od 300 lat istnieje w masywie górskim w Szwajcarii jedna z trzech ziemskich baz Plejadan. Druga znajduje się na Dalekim Wschodzie, trzecia zaś w Ameryce. Wszystkie pozaziemskie rasy uczestniczące w jedenastoletnim okresie kontaktów, w latach 1975-1986, pochodzą z systemu Wegi w gwiazdozbiorze Lutni oraz gromady gwiazd zwanej Plejadami. Wszystkie pozostałe istoty odwiedzające Ziemię zamieszkują sąsiednie układy planetarne w stosunku do naszego, a nawet położone w odległych rejonach wszechświata.

Pozaziemskie odwiedziny nie są wymysłem ani też bajką pochodzącą z filmów i książek science-fiction.

Otóż w samej naszej galaktyce zwanej Mleczną Drogą istnieje około 7,5 miliarda ludzkich cywilizacji, z których spora część opanowała na tyle technikę lotów kosmicznych, że mogą one bez trudu przybywać na Ziemię. Ziemianie nie są więc jedynymi ludzkimi istotami powstałymi w wyniku aktu stworzenia, bowiem zgodnie z Genesis „Człowiek" nie jest żadnym wyjątkowym zjawiskiem w nieskończonym wszechświecie, a wręcz przeciwnie. Kreacja stworzyła 79, czyli 40.353.607, czystych ras ludzkich, które z biegiem lat wymieszały się ze sobą osiągając liczbę rzędu wielu miliardów. Co się tyczy ich budowy, mogę jedynie powtórzyć to, co podałem na temat Plejadan w rozdziale III: Pozaziemskie istoty nie są żadnymi potworami, niebiańskimi zjawami czy też istotami obdarzonymi magiczną mocą niczym nasi bajkowi czarodzieje. Są to istoty z krwi i kości, takie same jak my. Określenie „pozaziemskie" nie powinno więc być mylone z pojęciem „nadziemskie", czyli nadprzyrodzone. Wszyscy ludzie w całym wszechświecie posiadają ciało z krwi i kości jak my, choć z licznymi anatomicznymi różnicami. Są one często większe, niż tylko kolor skóry, na przykład układ oczu, dwie lub więcej rąk etc. Biorąc te różnice pod uwagę, możemy stwierdzić, że różnorodność ludzkich form życia jest ogromna. […]

 

W roku 2015 nasza ekipa uczestniczyła w kongresie MUFON w Los Angeles, gdzie któregoś wieczoru zostaliśmy zaproszeni na dyskusję o historii Billego Meiera, która zresztą odbyła się w pokoju hotelowym naszego kolegi z Ameryki Południowej. Dyskusja była zażarta i pokazywała, jak bardzo środowisko badaczy UFO na całym świecie jest podzielone w tej sprawie. Można przedstawić cały wachlarz miażdżących dowodów, które roznoszą w pył historię Meiera. Po wpisaniu w wyszukiwarkę haseł „billy meier hoax or real” wyskoczy wam tak ze sto dwadzieścia tysięcy adresów w internecie, których autorzy nie zostawiają suchej nitki na jego historii. Samo cytowanie ich zajęło by kilka miesięcy, a i tak byłoby to wszystko zrobione „po łebkach i pobieżnie”. I mimo tego wszystkiego mamy poważne wątpliwości, czy w tym wszystkim nie jest jednak… ukryta prawda, o czym zresztą powiedzieliśmy w Los Angeles.

Jest bowiem kilka pytań, na które nie ma dobrych odpowiedzi. Dlaczego pytani przez nas sąsiedzi Meiera sprzed lat mówili o nim „dziwak, odludek”, ale jednocześnie przyznawali się do tego, że ten i ów widział dziwne światła poruszające się nad jego domem? Jak wyjaśnić choćby ogrom pracy związanej z wymyślaniem tak nieprawdopodobnej księgi jak wspomniany na początku "Talmud of Immanuel"? Ktoś powie: Meier oszust to wszystko sam powymyślał i spisał! Brzmi to dobrze, ale my poznaliśmy Billego Meiera i trudno nam sobie wyobrazić, aby ten jednoręki i niewykształcony rolnik pracujący całe dnie na farmie miał dostatecznie dużo „siły i wyobraźni”, aby stworzyć tak spójną wizję życia Jezusa… Zresztą, jest to jedna z tysięcy przeróżnych dziwnych rzeczy, które są związane z historią tego człowieka. Naprawdę uwierzcie nam, że do dziś na pokład Nautilusa z całego świata docierają informacje o Billym Meierze, które dosłownie sprawiają, że odbiera człowiekowi mowę. Przykład? W Hong Kongu poznaliśmy relację człowieka (bardzo zaufanego i wiarygodnego), który był w Szwajcarii u Meiera i dostąpił zaszczytu zobaczenia na własne oczy jednego z urządzeń do tzw. zdalnej obserwacji, które Meier dostał od obcych. Zaklinał się powołując się na wszystkie świętości, że dzięki temu urządzeniu zobaczył swój dom rodzinny i bliskich wykonujących czynności domowe. Po powrocie do domu zaszokował własną rodzinę opowiadając, co robili tego i tego dnia o określonej godzinie. Z wrażenia dosłownie pospadali z krzeseł! A to tylko jedna z wielu tego typu historii, które trafiły do Archiwum Nautilusa w sprawie Billego Meiera.

Komentarze: 18
Wyświetleń: 10276x | Ocen: 3

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 28 mar 2016 09:20   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (18)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Pon, 9 paź 2017 00:10 | brak oceny

aleksander | Gość

Interesuje się sprawą Bili Meiera od ponad dwudziestu pięciu lat , znam Eduarda Meiera osobiście. Ostatnio byłem w FIGU w kwietniu 2017 roku i rozmawiałem osobiście z nim . Sprawy które nie były dla mnie zrozumiałe Eduard wytłumaczył mi . ale większość w listach lub mailach poprzez Christiana F. Do Eduarda Meiera jeżdżę towarzysko żeby uścisnąć mu dłoń i trochę porozmawiać i podziękować za to co robi . Jest najfajniejszym człowiekiem jakiego poznałem w swoim życiu , najbardziej wykształconym i najmądrzejszym. Pomijam że jego forma duchowa jest najstarsza z tąd między innymi ta mądrość .Tak 3 lutego sk. 80 lat podobnie jak ur. Jmmanuel (Chrystus) 3lutego
Potwierdzam że to co mówi analizowałem setki razy a nie które rzeczy sam widziałem. Myślę że w listopadzie również się będę z nim widział. Był trochę chory ostatnio. Ludzie wiele przeinaczają lub nie rozumieją tego co chce nam przekazać. Warto dokładnie czytać co napisał i na tą chwilę religię "zamknąć do szafki "czytać orginał. pozdrawiam Al.

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 24 luty 2017 09:47 | brak oceny

Margot7 | Załogant

Uwazam, ze FN powinno wiecej uwagi poswiecic temu czlowiekowi.
Czy jest mozliwosc zeby na biezaco tlumaczyc jego przekazy?
Bylby to bardzo ciekawy dzial dla tych co chca oczywiscie...
:-)

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 3 kwi 2016 09:02 | brak oceny

king | Gość

Ewangelia Judasza po prostu do dupy. Jezus jest realny a Ci co mają małą wiarę zapraszam na mimj.pl. jedno spotkanie i wiara zamienia się w rzeczywistość. Kocham Cię Jezu.

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 3 kwi 2016 08:58 | ocena: + 1

king | Gość

Bili Meier moim zdaniem to chyba sam nie wierzy w to co opowiada. To taki sposób na życie. Materiały też nieprzekonywujące.

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 31 mar 2016 19:07 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

W latach pięćdziesiątych zeszłego wieku był taki facio w Stanach, zwał się George Adamski. Też narobił szumu wokół kosmitów. Tylko jego odwiedzali ....mieszkańcy Wenus! A jakże. Były zdjęcia latających talerzy i wenusjan..Obłęd skończył się, gdy pierwsza sonda zbadała tę planetę, i okazało się, że może tam mieszkać najwyżej Lucyper ze swoim dworem. Więc dla mnie Meier to mitoman i fantasta, taki sam jak Adamski. FN mogła by się powoływać na kogoś z solidnych badaczy, a nie tego bajarza.

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 29 mar 2016 23:27 | brak oceny

wodnik | Gość

bardzo dziekuje za ten artykul .jestem starsza osoba i przez cale moje zycie nie moglam zrozumiec nauk katolickich , ktore mi wpajano.bylam zawsze kontrowersyjna w przekazach katolickich.Teraz juz sie utwierdzilam , ze ide w dobrym kierunku.Bardzo,bardzo Wam dziekuje.codziennie sprawdzam str.Nautilusa.Pozdrawiam.

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 29 mar 2016 12:52 | brak oceny

Area 51 | Załogant

Jezus był człowiekiem, znał się na sztuczkach, miał szlacheckie pochodzenie, ale był TYLKO człowiekiem!...

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 29 mar 2016 11:37 | ocena: + 2

m__b | Gość

Z tym niewykształconym rolnikiem to bym nie przesadzał. W młodości Meier dużo podróżował po Indiach, jak wielu mu podobnych w tamtych czasach, gdzie poznawał rozmaite kulty New Age. Aha no i co ze zdjęciem dwóch kosmitek, które okazało się zdjęciem z programu telewizyjnego?

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 29 mar 2016 08:22 | brak oceny

gadzi mesjasz | Gość

Ale, ale co jezus na temat dinozaurow !!!! :P Zenujace sa religie swiatowe...

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 28 mar 2016 23:32 | ocena: + 1

maneo | Załogant

Przecież Judasz nie mógł być autorem powyższego tekstu ,albowiem jak mówi Pismo Św. , że po dokonaniu zdrady , opamiętaniu się i odniesieniu srebrników do świątyni popadł w rozpacz i powiesił się - Mt 27,5: , według Piotra (Dz 1,18) . A apokryfy które przytaczacie powstały dopiero w drugim wieku po Chrystusie , przez co choćbyśmy założyli , że nie popełnił samobójstwa to do czasu powstania owych pism musiał umrzeć śmiercią naturalną , zatem autorem tych pism jest sekta gnostycka która w tamtych czasach rozwijała .

Dziękujemy za ocenę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

 Jaką Wigilię i święta Bożego Narodzenia widzi jasnowidz Krzysztof Jackowski? 'Ja mam wrażenie, że zima będzie kapryśna może być okresowo bardzo ciepła, ale momentami będzie bardzo zimna. Z całą pewnością będzie to jednak aura, która będzie dużo zimniejsza od poprzednich zim. Wydaje mi się, że w tym roku święta Bożego Narodzenia będą białe'

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wczoraj, 02:03 | 14 listopada 2017 to był ciekawy dzień. Tego dnia nad Niemcami przeleciał jasny bolid, a w Polsce nad Białymstokiem widziano UFO. O wszystkim piszemy w naszym serwisie ufologicznym, czyli www.emilcin.com ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 13 listopada 2017 | Ludzie chyba nie dostrzegli mocy tekstu o zdjęciach w Emilcinie, które zostały wykonane 5 listopada 2017. Ot, kolejny tekst w serwisie FN… o czym tu mówić? Ale to błąd.

czytaj dalej

FILM FN

TRÓJKĄTNE UFO O ŚREDNICY 60 METRÓW TRZY RAZY PRZELATUJE NAD TYM SAMYM ŚWIADKIEM - historia z 2006 roku

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.