Dziś jest:
Wtorek, 19 marca 2019

Ludzie budują za dużo murów, a za mało mostów.
Isaac Newton

Komentarze: 25
Wyświetleń: 8128x | Ocen: 27

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 8 kwi 2018 09:05   
Autor: FN, źródło: FN   

NOCNI GOŚCIE Z UFO – HISTORIA SŁAWKA Z NYSY


Rok 2018 przejdzie do historii Fundacji Nautilus jako ten, w którym dosłownie co tydzień otrzymujemy wiadomość o jakimś wydarzeniu związanym ze zjawiskiem Niezidentyfikowanych Obiektów Latających, które dosłownie „odbiera nam mowę”. Najlepsze dopiero przed Wami drodzy czytelnicy serwisu, ale już dziś możecie zobaczyć „małą próbkę” takich właśnie historii.

Bohaterem tej opowieści jest p. Sławek, mieszkaniec Nysy, który do nas napisał z zachowaniem najwyższej ostrożności. Co to znaczy? Bez nazwiska, bez numeru telefonu, bez adresu. Paniczny strach przed tym, że znajomi/rodzina/przyjaciele dowiedzą się, że „zwariował i spotkał się z istotami z UFO” dosłownie paraliżuje naszych świadków. Ostatnio zamieściliśmy fantastyczną relację o obserwacji typu CEII latającego spodka z Bielska-Białej, ale już kilka godzin po zamieszczeniu na youtube musieliśmy już natychmiast zdejmować, bo „ktoś tam rozpoznał mój głos i błagam… zdejmijcie ten materiał, bo będzie po mnie!”. Słowa te dedykujemy tym wszystkim głupim ludziom cały czas opowiadającym duby smalone o tym, jak to świadkowie UFO robią to „dla sławy i żartu”. Prawda jest taka, że mówienie o UFO powoduje strach, ale nie przed „obcymi”, ale przed naszymi rodakami wokół. Ale to uwaga na marginesie.


Wracając do p. Sławka – 7 kwietnia połączyliśmy się z nim za pomocą komunikatora SKYPE z naszej Bazy FN i nagraliśmy rozmowę. Aby wykluczyć, że ktoś go rozpozna, głos został zmieniony przez specjalny program, który w ostatnich dniach został przez nas zakupiony. I tak jest nie do rozpoznania, co gwarantuje mu anonimowość.

Co opowiada ten mieszkaniec Nysy?

Jego historia jest wręcz nieprawdopodobna – zaczyna się kilkanaście lat temu, kiedy razem z trójką kolegów oglądają przelot potężnego (20-30 metrów średnicy!) latającego dysku bardzo nisko nad dachami bloków w Nysie. Trwa to sekundę, ale widok ten sprawia, że hasło „UFO” staje się czymś bardzo realnym. Ale to jest ledwie początek.

Pan Sławek miał chorobę, która stanowiła dla niego śmiertelne zagrożenie, czyli tzw. bezdech senny. Ma to o tyle znaczenie, że podczas kolejnego incydentu z UFO ta sprawa pojawi się w zadziwiający sposób. W jego mieszkaniu podczas nieobecności rodziców przeżywa tzw. „Night Visitors” czyli wizytę „nocnych gości”. Istoty z UFO zjawiają się w jego pokoju! Tego typu są opisywane w książkach o UFO na całym świecie - mamy nawet takie książki w naszej bibliotece.


Osoby, które „nie wierzą w takie bajki na resorach” powinny niestety zweryfikować swój pogląd na świat, gdyż według zebranego przez nas materiału przez ostatnie 30 lat tego typu wydarzenia są faktem równie oczywistym i prawdziwym jak to, że po nocy następuje dzień – proszę to traktować jako pewnik. Ale wróćmy do historii p. Sławka – ma okazję rozmawiać z obcymi, a nawet zadaje im pytania. Istoty z pojazdu UFO informują go, że zlikwidowali mu chorobę, która stanowiła dla niego śmiertelne zagrożenie. Proszą jednak go o to, aby przekazał innym ludziom ważną wiadomość, którą to prośbę – poprzez rozmowę z pokładem okrętu Nautilus – p. Sławek wypełnił.

Proponujemy spokojnie posłuchać naszej rozmowy z uczestnikiem zjawiska „Night Visitors” w polskiej Nysie – uprzedzamy, że głos został sztucznie zmieniony.

Oczywiście wszyscy znacie sformułowanie „Bliskie Spotkania Trzeciego Stopnia” oznaczające kontakt z istotami z pojazdów UFO. Ta klasyfikacja zawiera nawet „szczebelek wyżej”, gdyż istnieją Bliskie Spotkania IV Stopnia, kiedy są tzw. uprowadzenia na statek, wszczepiania implantów itp. Ale my robimy krok dalej – jesteśmy absolutnie pewni, że powinna być jeszcze jedna i wyższa klasyfikacja Bliskich Spotkań z UFO, czyli… piąty stopień!

Na czym on ma polegać? Drodzy czytelnicy, tekst i publikacja są już przygotowywane na pokładzie okrętu Nautilus i naprawdę prosimy jeszcze o chwilę cierpliwości. Mamy przemożne wrażenie opracowując materiały do tej publikacji, że dotykamy „najwyższej tajemnicy ze wszystkich tajemnic”, jakie tylko może nieść ze sobą badanie zjawiska UFO. Nigdy nie przypuszczaliśmy, że nasza przygoda z FN zaprowadzi nas do takiego punktu… szczegóły wkrótce!

Komentarze: 25
Wyświetleń: 8128x | Ocen: 27

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 8 kwi 2018 09:05   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (25)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Czw, 12 kwi 2018 17:39 | ocena: + 3

Anita1966a | Załogant

Witam chciałem coś napisać od siebie. Wierze w przypadek pana Sławka
brawo za odwagę , że w końcu postanowił opowiedzieć o tym co go spotkało
ale czasem nie da się wyjść do ludzi z takim tematem , bo przypadki są różne
niektóre takie w które ludzie nie uwierzą zaczną się z ciebie śmiać , mówić że jesteś
chory psychicznie i ze przyśniło ci się coś. Ze Sławka przypadkiem większego problemu nie ma , pomogli mu wyleczyli go z choroby opowiedział o tym , ktoś w to uwierzy ktoś nie ale jak wyjść do ludzi z tematem tego typu ze został pobrany od ciebie materiał genetyczny widziałeś wszystko co ci robiono , kto ci to robił , a następnie po tym wszystkim pokazują ci coś w rodzaju hologramu , w moim przypadku pokazano mi dziewczynkę o blond włosach ja to rozumiem co mi zrobiono i po co , ale weź wyjdź z tym do ludzi , człowiek się boi że jego osoba zostanie tak zdewastowana wyśmiana głupimi tekstami z każdej prawie strony że po prostu o tym milczy. Nie wszystkie historie można opowiedzieć , część z tego co mi się przydarzyło zachowuje dla siebie. Przepraszam bardzo ze pisze z innego konta ale tak się czuje bezpieczniej. Nie pragnę żadnego rozgłosu co podkreślałem już nie raz , i po części mogę zgodzić się ze zdaniem pana który przeprowadzał rozmowę ze Sławkiem że osoba która mówi pisze że ma kontakt cały czas czy wiele razy z "nimi" jest mało wiarygodna jak w ogóle niewiarygodna. Ale jak wytłumaczyć fakt osoby która widuje takie różne cuda na niebie bardzo często ? Nie uważam się za osobę "kontaktowca" czy kogośkolwiek takiego ale bardzo dużo razy widziałem i widuje nadal rzeczy w które większość z was nie uwierzyła by dopóty by nie widziała na własne oczy. Chciałem tylko napisać , że jeśli jest osoba która coś widziała przeżyła i czuję się aby z tym wyjść do ludzi ,żeby to zrobiła , oczywiście tak aby się z imienia i nazwiska nie ujawniać jeśli się boi - bo ja rozumiem że czasem jest ciężko o tym mówić pisać aby nie zostać wyśmianym , lecz myślę że można co nieco opowiedzieć co nie raz robiłem.../ Pozdrawiam

Wt, 10 kwi 2018 15:40 | ocena: + 3

Sampson | Załogant

Około rok temu miałam sen - jestem w jakimś pomieszczeniu i patrzę przez okno i widzę słońce, słońce to coraz mocniej świeci, tak bardzo mocno że nie mogłam patrzeć na nie, bo oslepialo, tak mocno że obudzilam się nagle, oblal mnie pot , trochę się wystraszylam bo mialam wrazenie że cos mnie mocno oslepia i szybko skulilam się na bok o nakrylam cala kołdra. Bałam się nawet przekręcić mimo że spalam z córką. Snu tego nigdy nie zapomnę bo to było mocne przeżycie i żałuje że nie otworzylam oczu wtedy. Dla mnie jest oczywiste że UFO istnieje i nie będę ukrywać że ostatnio mówiłam głośno ze chciałabym ich spotkać. ...

Wt, 10 kwi 2018 08:01 | ocena: + 3

brodacz | Załogant

Kapitanie! Program maskuje głos, ale nie na tyle by nie rozpoznać, że to Pan przeprowadzał tę rozmowę.
Co do reszty to i moja mama wspominała, że przyszli do niej w czasie snu (oczywiście też światło), jednak po przebudzeniu była pewna, że to nie był sen.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 10 kwi 2018 20:10 | ocena: + 1

Slawek21Nysa | Załogant

@brodacz, No właśnie wtedy też czułem że to się wydarzyło na prawdę, takie odczucie było, ale skoro otwierasz oczy po spaniu to masz dwojakie myśli, przy pierwszej ucieczce wygrał rosądek że to sen, przy drugiej... hmmm świadomość we śnie że coś poprzednim razem nie wyszło nikłe szanse, a za trzecim razem jak już obudziłem się na plecach czując na sobie dotyk i powracające wspomnienia z wydarzenia w nocy były bardzo interesujące po tych 10 latach wszytko jest już za mgłą, ja się o nic nie prosiłem, stwierdziłęm że jak mam się udusić to się uduszę, mówi się trudno, ale coś usilnie trzyma mnie tu na ziemi

Pon, 9 kwi 2018 01:10 | ocena: + 2

Antarktis | Załogant

Co prawda urzekła mnie Twoja historia, ale bardziej mi się podobała opowieść pewnej kobiety, co dostała od kosmitów przepis na lek leczący opryszczkę.

Co myślicie o przekazach Coreya Goodea i Davida Wilckocka?

https://pl.spherebeingalliance.com/news/cosmic-disclosure-guide-to-non-terrestrial-beings.html

Nie, 8 kwi 2018 19:17 | ocena: + 3

promagna | Załogant

CE V to może sakrament małżeński z obcym (obcą) ;) lub spłodzenie potomstwa multi gatunkowego.

https://ddb24.pl/artykul/stracil-dziewictwo-z-kosmitami/90216

Nie, 8 kwi 2018 14:08 | ocena: + 18

Slawek21Nysa | Załogant

Musicie Mi wybaczyć, ale pierwszy raz rozmawiałem z kimś w taki sposób na ten temat więc byłem nieco zestresowany, to nie jest tak, że pierwsza lepsza osoba z brzegu opowiada o takich sprawach wiem co przeżyłem i wiem, że jest to prawdziwe, owe istoty wiedziały, że podołam zadaniu, że nie spanikuje i nie odbije mi, prawdopodobnie, jeśli widzą, że dana osoba nie podoła zadaniu to nie zostawiają jej wspomnień z owych spotkań. czuje się teraz lżej, przysługa za przysługę, ja nie mam wątpliwości, że nie istnieją, ja to wiem i wiedziałem od zawsze.

Jeśli ktoś miałby jakieś pytania piszcie z chęcią odpowiem.

PS: numer w nicku to nie jest mój wiek.

Rozwiń odpowiedzi (5)

Nie, 8 kwi 2018 18:09 | ocena: + 1

DREN2 | Załogant

@Slawek21Nysa, jest masa świadków którzy mieli ,,kontakt,, z obcymi, nawet jak 99,99% tego to ściema żart, żeby chociaż jeden przypadek okazałby się prawdziwym kontaktem to zmienienia wszystko. Dla większości ludzi to żart, lub majaki urojenia osób, to całe UFO. Ale mogę mówić za siebie ja też widziałem :) I to zmienia patrzenie na świat, człowiek zaczyna sobie układać na nowo pewne fakty. Gratulacje za odwagę i niech się z nas śmieją ;) Niedowiarki.

Nie, 8 kwi 2018 19:41 | ocena: + 1

najsampierw | Załogant

@Slawek21Nysa, @Slawek21Nysa, Uznanie za odwagę w opowiedzeniu tego zdarzenia. Na pewno nie jest łatwo mówić o czymś takim najbliższym, a co dopiero obcemu człowiekowi. Tym bardziej dziękujemy za relacje. Dwa ciekawe szczegóły które mnie zaciekawiły. Obcy powiedzieli, że to jak wyglądają zawdzięczają kombinezonom. Wynika z tego, że niekoniecznie mają szary odcień skóry i wielkie czarne oczy. Powiedzieli też, że już nigdy z Panem się nie spotkają. Jest Pan dosyć młodym mężczyzną, więc może to świadczyć, że w najbliższych dziesięcioleciach nie ma co liczyć na oficjalny kontakt.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 8 kwi 2018 23:36 | ocena: + 1

magdakowalska48 | Załogant

@najsampierw, "Powiedzieli też, że już nigdy z Panem się nie spotkają." co oznacza nigdy w jezyku kosmitow? nigdy w naszym jezyku czy moze nie w tym zyciu w ich?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 9 kwi 2018 20:33 | ocena: + 1

Slawek21Nysa | Załogant

@magdakowalska48, Nigdy w życiu, Życie, czy da się żyć po śmierci? Istniejesz, ale nie żyjesz, nie spotkam tych przybyszów w moim życiu, tym życiu, kto wie może inne istoty z pozaziemskiej cywilizacji spotkam, byłoby miło.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 9 kwi 2018 20:42 | ocena: -1

magdakowalska48 | Załogant

@Slawek21Nysa, sam nawet nie wiesz co napisales lol

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 10 kwi 2018 08:21 | brak oceny

Slawek21Nysa | Załogant

@magdakowalska48, Jak przeżyjesz takie coś a oni wykasują Ci większość pamięci a do tego wyjdzie z tego otoczka snu, bo się obudzisz rano ze świadomością, że jednak byli, to zobaczymy jak bardzo wszytko dokładnie będziesz pamiętać, czy uznasz to za zwykły sen, ludzie zapominają co wczoraj robili a ty chcesz, żebym recytował wydarzenie jak z jakiejś książki, może mam datę i godzinę podać dokładną jeszcze?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 10 kwi 2018 12:07 | brak oceny

magdakowalska48 | Załogant

@Slawek21Nysa, a mnie o to chodzilo lol "Nigdy w życiu, Życie, czy da się żyć po śmierci? Istniejesz, ale nie żyjesz"

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 10 kwi 2018 16:29 | ocena: + 1

George | Załogant

@magdakowalska48, mam serdeczną prośbę, mogłabyś się nie czepiać kolegi? Zdobądź się może na trochę wyrozumiałości bo to zaczyna wyglądać jak dialog z czujnym_okiem. Zero retoryki byle dokopać adwersażowi.

Nie, 8 kwi 2018 20:58 | brak oceny

DK_S | Mostek Kapitański

@Slawek21Nysa, Panie Sławku, proszę zwrócić uwagę, że apel i prośba przekazane przez "obcych" zostały właśnie zrealizowane poprzez publikację w serwisie FN i upublicznieniu jej praktycznie na Polskę i świat. Nie pierwszy raz FN jest jakimś ważnym "elementem" w przekazywaniu informacji od UFO i było uwzględnione w "planie obcych" - to dokładnie tak po prostu miało wyglądać i miał Pan się skontaktować z nami i z nikim innym. Pozdrawiam! Oficer okrętu Nautilus

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 8 kwi 2018 21:44 | ocena: + 1

Slawek21Nysa | Załogant

@DK_S, Ja już w tej sprawie pisałem do kilku osób, jednak tam pozostawało to u tych osób, tu wiedziałem że trafi to do słuchaczy a wewnętrznie czułem, że tak musi być, od samego początku wiedziałem, że nie mogę zachować tego tylko dla siebie, choć wśród znajomych mówiłem prawdę, ale żartobliwie na pytanie to jak się wyleczyłeś z bezwdechu odpowiadałem, że kosmici mnie porwali i mnie wyleczyli, powracało to z takim zobojętnieniem jak bym okłamywał ich, bo i tak wiedziałem, że zarabują na to śmiechem, a co ja mogłem im powiedzieć, że CUD? Że samo przeszło, miałbym wyrzuty sumienia, że pokazali mi się na żywo wśród znajomych i przyszli do mnie w subtelny sposób pozostawili mi to wspomnienie, a ja teraz kłamie, nikt nie musi mi wierzyć ja mam teraz czyste sumienie wobec nich i samego siebie, to też nie znaczy, że to koniec zniknę z życia, dopóki na tej planecie będę do póty będę o tym mówić i wspierać ludzi,

Nie, 8 kwi 2018 22:44 | ocena: + 2

Christian_Edwardson | Załogant

@Slawek21Nysa, Panie Sławku, słowa uznania za odwagę! Gwarantuję Panu, że wśród nas jest wielu, którzy o istnieniu UFO i jego prawdziwości wiedzą nie tylko z mediów.

Nie, 8 kwi 2018 23:34 | ocena: -3

magdakowalska48 | Załogant

@Slawek21Nysa, "ja nie mam wątpliwości, że nie istnieją, ja to wiem i wiedziałem od zawsze." nie masz watpliwosci ze nie istnieja? zawsze wiedziales ze nie istnieja? bo z twojej wypowiedzi tak wynika

Rozwiń odpowiedzi (2)

Pon, 9 kwi 2018 06:33 | ocena: + 3

najsampierw | Załogant

@magdakowalska48, Proszę się nie czepiać literówek na siłę, wiadomo o co chodziło autorowi wiadomości. Nie ma możliwości edycji posta tutaj, więc takie kąśliwości są niepotrzebne.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 9 kwi 2018 15:54 | ocena: -1

magdakowalska48 | Załogant

@najsampierw, minusowanie mnie także jest niepotrzebne. gdzie się autor komentarza spieszył ze nie sprawdził tekstu? Przydaloby sie wiedziec kto minusuje. Byloby mniej minusujacych.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 10 kwi 2018 07:58 | brak oceny

brodacz | Załogant

@magdakowalska48, Ja minusuję, ponieważ wartość merytoryczna twoich wpisów jest właśnie na minusie.

Pon, 9 kwi 2018 18:11 | ocena: + 2

Slawek21Nysa | Załogant

@magdakowalska48, Tak zauważyłem ten błąd, chodziło mi o to że ja nie wieże że istnieją ja to wiem, i wiedziałem przepraszam, niestety nie ma tu możliwości edytowania swoich wpisów.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 9 kwi 2018 20:43 | ocena: + 2

magdakowalska48 | Załogant

@Slawek21Nysa, nie no spoko. tylko to jest wina fundacji. robia te nowe wyglady strony ale tak przyziemniej sprawy to zapomnieli

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Najbliższy czat z FN

Sprawa operacji KONTAKT jest jednym z najbardziej fascynujących projektów FUNDACJI NAUTILUS. Ludzie nie zdają sobie sprawy, jak bardzo obszerne materiały dotarły na pokład naszego okrętu w tej sprawie na początku 2019 roku [...] porozmawiamy o nich w naszym najnowszym LIVESTREAM z pokładu okrętu - zapraszamy 31 marca 2019 o 21.00. Do zobaczenia na pokładzie okrętu NAUTILUS!

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Uwaga czytelnicy! W jednym z ostatnich tekstów pisaliśmy o Lechu Chacińskim i jego prośbie o przekazanie słów wsparcia dla Grety Thunberg ....  Już nawiązaliśmy z nią kontakt i informacja została przekazana ...Kolejne wiadomości w tej sprawie w naszym serwisie wkrótce ...  www.nautilus.org.pl

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 14 mar 2019 08:18 | [...]chciałam zapytać, czy ktoś pisał w sprawie dziwnych rozbłysków dzisiejszej nocy nad..Wołominem..? (bądź w okolicach Wołomina..) (dzisiaj czyli w nocy z 12 na 13 marca - przyp. FN) [...] Obudziłam się dziś o 3.55 nad ranem, i będąc w łazience (mamy tam okno) zobaczyłam serię 5 przedziwnych rozbłysków w kolorze blado żółtego światła.. światło zmieniało natężenie, czyli po błyśnięciu zwiększało jasność.. [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Czwartek, 21 lutego 2019 | Zrozumiałem, jak bardzo mylił się Steven Hawking. Czytając jego najnowszą (i niestety ostatnią) książkę powoli dotarło do mnie, że archiwum i wiedza zgromadzona przez Fundację Nautilus jest kluczem do wyjścia z impasu, w którym znalazła się fizyka teoretyczna.

czytaj dalej

FILM FN

JASNOWIDZ KRZYSZTOF JACKOWSKI - 15 trudnych pytań czytelników serwisów FN

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.