Dziś jest:
Wtorek, 23 października 2018

Twierdzenie, że Ziemia to jedyny zaludniony świat w nieskończonej przestrzeni jest równie absurdalne jak przekonanie, iż na całym polu prosa wyrośnie tylko jedno ziarenko.
/Metrodor, filozof grecki z IV wieku p.n.e./

Komentarze: 0
Wyświetleń: 5534x | Ocen: 22

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 10 paź 2018 13:27   
Autor: FN, źródło: FN   

PROJEKT ‘KONTAKT’ – ZASKAKUJĄCE INFORMACJE O OBCYCH CYWILIZACJACH ODWIEDZAJĄCYCH ZIEMIĘ


Na pokładzie okrętu Nautilus od 2001 roku prowadzimy kilka projektów, których zadaniem jest zbieranie informacji. Siła naszych serwisów, ich popularność w Polsce, a także posiadanie jednego z największych na świecie archiwów dotyczących zjawiska UFO daje możliwość wyciągania wniosków dotyczących strategii obcych cywilizacji, które przybywają na Ziemię. Przypomina to układanie puzzle – z tysięcy elementów zaczyna się wyłaniać spójny i przejmujący obraz.


Jak pewnie wiecie od wielu lat staramy się raz w roku „oblecieć dookoła kulę ziemską”, aby na różnych kontynentach uczestniczyć w kongresach i sympozjach dotyczących zjawiska Niezidentyfikowanych Obiektów Latających. Dopiero konfrontowanie naszych wniosków z materiałów z wnioskami innych ludzi zajmującymi się tym samym co FN pozwala odpowiadać na tak niezwykłe pytania, jak choćby to ostatnie o „ludzi, którzy byli na obcych planetach”. To bardzo rzadkie sytuacje, ale światowe archiwa wiedzy o UFO zawierają na ten temat ciekawą wiedzę. Wspomnieliśmy o tym w dziale „PYTANIA DO FN” – link poniżej:

https://www.nautilus.org.pl/pytania,262,9-pazdziernika-2018--czy-obcy-porywaja-ludzi-na-swoje-planety.html

 

Na pokładzie okrętu Nautilus mamy projekt KONTAKT, którego celem jest zbieranie wiedzy na temat obcych cywilizacji. Nie chodzi tu tylko o „kształty obiektów i azymuty przelotów”, ale także wiedza bardzo bezpośrednia: kim są, skąd przylatują, ile ich jest, dlaczego się nie kontaktują, o czym mówią, co jedzą, ile żyją, jak wygląda ich świat itp. I to jest dopiero fascynujące, kiedy przeróżne elementy tego gigantycznego puzzle rozrzuconego po wszystkich kontynentach tego świata zebrane razem zaczynają nagle pasować i tworzyć spójny obraz.


W Bazie FN odbyło się bardzo ważne zebranie projektu KONTAKT poświęcone naprawdę fantastycznej relacji o Bliskim Spotkaniu Trzeciego Stopnia z UFO, które miało miejsce w 1986 roku. Jesteśmy świeżo po nagraniu rozmowy z uczestnikiem tego wydarzenia i już teraz możemy śmiało powiedzieć, że będzie to „jedna z 5” najciekawszych historii z UFO z terenu Polski, jakie kiedykolwiek mieliśmy okazję dokumentować. Mamy ogrom pracy związany z naszymi firmami (i rodzinami także), stąd musimy dawkować ostrożnie czas przeznaczony na FN, ale na pewno publikacja o tej historii związanej z zatrzymaniem przez UFO Fiata 125p razem z przyczepą N126 ukaże się w najbliższych tygodniach.

W trakcie prezentacji tego przypadku prowadzonej przez jednego z naszych kolegów pojawiła się sprawa pytania, które przysłał jeden z czytelników serwisu. Było ono na tyle intrygujące i ciekawe, że wymagało szerszego omówienia w gronie osób tworzących projekt KONTAKT. Oto to pytanie:

[…] Szanowna FN! Co myślicie o tych istotach, które do nas przybywają pojazdami UFO? Wiem, że jest wiele ras i są różni, ale na ile oni są doskonali? Czy zdarzają się im pomyłki? Czy oni także popełniają błędy jak ludzie? […]W Bazie FN na spotkaniu KONTAKTU natychmiast zaczęły być przypominane różne historie z terenu Polski, które świadczyły niezbicie o tym, że błędy obcych są trwałym elementem zjawiska UFO! Oni rzeczywiście są różni i nie chodzi tylko o wygląd, ale o poziom rozwoju duchowego (bardziej lub mniej doskonali), ale nie obce są im kompromitujące pomyłki, które są powodem przezabawnych anegdot i żartów np. na kongresach amerykańskiej organizacji MUFON, w którym staramy się regularnie uczestniczyć.W 2011 roku jeden z wykładów na kongresie MUFON był poświęcony tematowi „Ludzi, którzy zostali zabrani na obce planety”, ale w 2015 był jeszcze ciekawszy wykład. Jego autorem był prof. Dawid Jacobs, który od lat zajmuje się tematem „abductions” (tłum. uprowadzeń). Tym razem zaprezentował fascynującą prezentację o błędach popełnianych przez obcych w trakcie Bliskich Spotkań Trzeciego i Czwartego Stopnia. Nasza ekipa oczywiście była na tym wykładzie  - poniżej zdjęcie prof. D. M. Jacobsa w Sali kongresu w Las Vegas.


Autor: FN


Autor: FN

Wnioski przedstawione przez profesora Dawida M. Jacobsa są w 100 procentach zgodne z tym, co udało nam się zebrać w Polsce, a co także przekazali nam nasi koledzy w Hong Kongu w 2016 roku (materiał dotyczył CE III w Chinach, Indiach i Japonii). Można więc śmiało powiedzieć, że obcy popełniają błędy i nie są to w żaden sposób istoty doskonałe. W trakcie wykładu D. Jacobsa zrobiliśmy zdjęcia z jego prezentacji – jedna z grafik próbowała usystematyzować najczęstsze błędy obcych istot, które zdarza się im popełniać podczas wykonywania misji na Ziemi.


Poniżej nasze zestawienie trochę rozszerzone ponad to, co zaprezentował podczas wykładu D. Jacobs.


OBCY ROBIĄ BŁĘDY. OTO KILKA PRZYKŁADÓW:

- osoby wzięte przez UFO są odstawiane w inne miejsca (nie tam, skąd były brane)

- podczas powrotów z obiektów UFO mają źle założone ubrania (na przykład na drugą stronę wywrócone koszule)

- wracają z pokładów UFO ubrani pomyłkowo w ubrania innych ludzi (którzy akurat byli także wzięci przez UFO razem z nimi)

- kiedy obiekt UFO przejmuje kontrolę nad samochodem z ludźmi, bierze ich na pokład, a następnie po wykasowaniu pamięci z powrotem odstawia do samochodu bardzo często okazuje się, że auto stawiają po złej stronie drogi (innej niż ta, którą jechał zatrzymany przez nich samochód)

- ludzie wzięci przez obcych i dostarczeni na pokłady UFO czasami próbują uciec (czasami skutecznie!) i błąkają się po korytarzach statku obcych, po czym są z trudem wyłapywani i doprowadzani z powrotem na miejsce, gdzie np. prowadzone są badania ich organizmów. Trudno w to uwierzyć, ale naprawdę są bardzo wiarygodne relacje o takich wydarzeniach

- Ludzie są brani przez obcych z domów, ale odstawiani po CEIII nie w to samo miejsce czyli np. do sypialni, ale obok ich domu, który jest zamknięty od środka. Przez taką pomyłkę nie są w stanie dostać się do środka własnego domu, a są zmuszeni wybijać szybę, aby po wejściu przez okno otworzyć drzwi do własnego domu.

- Zasada jest prosta: uczestnicy Bliskich Spotkań Trzeciego Stopnia z UFO mają mieć wykasowaną pamięć z takich spotkań. Niestety czasami obcy robią to niedokładnie i po czasie pamięć o „pobycie na pokładzie UFO” powraca i uczestnicy CEIII pamiętają wszystko, co przeżyli

- Uprowadzenia (abductions) przez UFO nie powinny mieć żadnych innych świadków oprócz uczestników CEIII lub CEIV. Okazuje się jednak, że także to obcy potrafią wykonać nierzetelnie i moment uprowadzenia ludzi przez obcych jest obserwowany przez innych świadków, którzy potem dokładnie to relacjonują. Obce istoty podczas niektórych Bliskich Spotkań wydają się być zaskoczone tym, że nagle pojawia się „jeszcze jakiś świadek” – w popłochu kończą misję i natychmiast odlatują przerywając w połowie eksperyment. Profesor Jacobs przedstawił na kongresie MUFON przezabawną historię o takim właśnie przypadku.

 

Wkrótce wybieramy się ponownie za ocean, aby uczestniczyć w spotkaniu o tym, dlaczego obce istoty nie są w stanie długo przebywać na naszej planecie. Wiedza na ten temat zebrana przez FN jest zgodna z tym, co ustalił jeden z naszych australijskich kolegów. Sprawa pojawi się w kolejnej publikacji dotyczącej wiedzy zgromadzonej przez projekt KONTAKT.


 

Na koniec zapowiedź wydarzenia, w którym będziemy brali udział jako FN (dotrą na miejsce nasi sympatycy z USA):


Komentarze: 0
Wyświetleń: 5534x | Ocen: 22

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 10 paź 2018 13:27   
Autor: FN, źródło: FN   * Komentarze są chwilowo wyłączone.

szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Według byłego brytyjskiego specjalisty do spraw UFO, Nicka Pope'a, naukowcy z NASA wykryją przedstawicieli obcej cywilizacji w ciągu następnych 5 lat. Ekspert uważa, że agencja kosmiczna jest na dobrej drodze do spełnienia tego zadania.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 16 paź 2018 14:31 | Witam serdecznie wszystkich. Ten wpis umieściłem dzisiaj (15 października 2018 - przyp. FN) około południa na czacie. Pracuję w Tarnowie, o godzinie 12,03 nad dzielnicą Zabłocie zauważyłem szybko poruszający się OBIEKT z południa na północ. OBIEKT silnie świecący prawdopodobnie w kształcie kuli . Mniej więcej nad moją pozycją wykonał kilka szybkich skrętów , następnie odleciał w kierunku północno-zachodnim. Mam 53 lata i w swoim życiu widziałem trzykrotnie niezidentyfikowane obikty latające. / ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 23 września 2018 | Ta historia czasami jest przeze mnie opowiadana podczas spotkań z czytelnikami w różnych miejscach Polski. Ludzie mówią mi wtedy, że słuchając jej czują ciarki na plecach. I mają rację, choć nigdy słowa nie opiszą tego, jak ja się czułem, kiedy usłyszałem ją od jej uczestników.

czytaj dalej

FILM FN

Tajemnicza dziura k. Janówka (Lubelskie) - film pokazuje latarkę spuszczoną na dół otworu. Głębokość dziury to 18 m!

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.