Dziś jest:
Wtorek, 24 maja 2022

Komentarze: 8
Wyświetleń: 7491x | Ocen: 13

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 18 gru 2018 09:11   
Autor: FN, źródło: FN   

ERICH VON DANIKEN W BRAZYLII: OBCY Z POJAZDÓW UFO OBSERWUJĄ NAS OD TYSIĘCY LAT – KONTAKT NA OBECNYM BARBARZYŃSKIM ETAPIE NASZEJ CYWILIZACJI NIE JEST MOŻLIWY

O „UFO SUMMIT” w Brazylii informowaliśmy obszernie w naszym serwisie. Szczyt UFO Summit 2018 odbywał się w trzech brazylijskich miastach: Sao Paulo, Brasilia i Curitiba. Głównymi gośćmi byli Erich von Däniken i Giorgio Tsoukalos.
Według teorii paleoastronautycznej  obcy już byli na naszej planecie. Prawdopodobnie odwiedzili starożytne cywilizacje w takich miejscach jak Peru, Egipt, Japonia i Indie. Dowodem, według zwolenników tej teorii, są rzeźby, pomniki, napisy i starożytne księgi, w tym Biblia.
W północno-wschodniej części Brazylii znajduje się kamień Inga (Pedra do Ingá). I są tam widoczne te rysunki, zostały wyrzeźbione na kamieniu. I do dziś archeolodzy mają trudności z wyjaśnieniem ich znaczenia, ponieważ są napisane za pomocą symboli, które nigdy nie zostały odszyfrowane. A niektóre z wyrzeźbionych napisów są bardzo dziwne" — powiedział Giorgio.

Według niego te wizyty nie należą do przeszłości, a Brazylia jest prawdopodobnie jednym z miejsc najczęściej odwiedzanych przez kosmitów.

Uważam, że Brazylia znajduje się na liście pięciu krajów, w których UFO pojawia się najczęściej, a te pojawienia są bardzo przekonujące. Jak przypadek z UFO w Varginha. To niesamowite, jestem bardzo zainteresowany tym przypadkiem" — zapewnia Tsukalos.

Mieliśmy okazję poznać Ericha von Danikena, który w 2003 roku uczestniczył w naradzie Fundacji Nautilus w Warszawie. Wtedy okazało się, że autor „Wspomnień z Przyszłości” posiada ogromny zbiór materiałów o UFO, choć koncentruje się przede wszystkim na sprawach związanych z obecnością obcych cywilizacji na Ziemi przez ostatnie tysiące lat.
- Ja dobrze wiem, że „oni” cały czas tu są. Wybrałem jednak paleastronautykę i na niej się skoncentrowałem. Gdybym zajął się na poważnie UFO wtedy straciłbym te najcenniejsze kontakty z naukowcami, które mam dzisiaj. Oni na hasło „UFO” reagują strachem przed ośmieszeniem. Słowo „paleoastronautyka” budzi o wiele mniejsze negatywne emocje – tłumaczył nam w 2003 roku Erich von Daniken.

Ale powróćmy do tego, co działo się w Brazylii.Podczas brazylijskiego UFO-SUMMIT obaj panowie, czyli Erich von Däniken i Giorgio Tsoukalos mieli niezwykle ciekawe wystąpienia. Dostaliśmy opis ich wykładów, kiedy – to było najciekawsze – mówili nie o paleoastronautyce, ale o wizji świata wobec wiedzy o UFO. Było to w dużej mierze zgodne z naszą oceną rzeczywistości. Postawili w swoich prezentacjach kilka tez, które warto przedstawić także w naszym serwisie. Oto najważniejsze z nich:

- jest wiele obcych cywilizacji odwiedzających Ziemię podobnie jak jest wiele zamieszkałych światów we wszechświecie
- ludzie czekają na mityczny wielki „kontakt”, a tymczasem kontakt ludzkości z obcymi trwa od dziesiątek tysięcy lat
- nie ma sensu mówić o „braku dowodów na istnienie UFO”, bo tak mogą mówić jedynie ludzie nie mający pojęcia o tym zjawisku.
- ludzkość jest uważnie obserwowana przez obce cywilizacje, choć wibracja duchowa Ziemi jest na bardzo niskim poziomie, który uniemożliwia przebywanie obcych istot na naszej planecie dłużej niż przez krótki czas (ciężka, niska wibracja prymitywnych światów wpływa na przyspieszone starzenie się organizmów)
- ziemska cywilizacja tkwi na etapie barbarzyństwa (zabijanie istot żywych, niszczenie Ziemi, walki istot żywych jako atrakcja dla mas itp.) i mimo naszego bardzo wysokiego mniemania o sobie (mamy np. nowoczesne smarfony itp.) jesteśmy w okolicach zera na „drodze rozwoju”, jeśli chodzi o porównanie z innymi zamieszkałymi światami
- drapieżność, bezwzględność i chciwość ludzkości stanowiłaby śmiertelne zagrożenie dla innych ras zamieszkujących wszechświat, gdyby nagle nasza zbiorowość dostała do ręki zaawansowane technologie obcych. Chęć podboju „wszystkiego, co tylko się da” skierowałaby ludzkość na drogę wojenną przeciwko innym światom. Obce cywilizacje twierdzą, że ludzkość musi przejść jeszcze wiele etapów w rozwoju duchowym, aby mogła być traktowana jako „bezpieczny element międzygalaktycznej wspólnoty”
- obce istoty mówią o tym, że zupełnie nieistotne są sprawy związane z zaawansowanymi technologiami, a najważniejsze są rzeczy związane z duchowością
- istnienie religii, których dogmaty nawzajem się wykluczają jest największym przekleństwem naszej cywilizacji. Moment, w którym ludzkość zrozumie, że „nie ma religii – jest wiedza” będzie pierwszym etapem wyjścia ludzkości ze spirali śmierci, w której obecnie się znajduje
- najważniejsze zdanie powtarzane często przez obcych podczas Bliskich Spotkań Trzeciego Stopnia z ludźmi jest następujące: „Najpierw odnajdźcie prawdę o was samych, a potem dopiero szukajcie prawdy o innych

Komentarze: 8
Wyświetleń: 7491x | Ocen: 13

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 18 gru 2018 09:11   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (8)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Pt, 21 gru 2018 23:29 | ocena: + 2

relatysta | Załogant

"- ludzie czekają na mityczny wielki „kontakt”, a tymczasem kontakt ludzkości z obcymi trwa od dziesiątek tysięcy lat"

Z tego co ustala większość "poważnych" badaczy zjawiska UFO, paleoarcheologów i innych badaczy naszych "początków", to zostaliśmy zmodyfikowani genetycznie. Czyli pochodzimy tak naprawdę od zmodyfikowanej małpy.
Ktoś to uczynił.
Ktoś nadał nam określone cechy.
Ktoś obserwował/kontrolował skutek swych interwencji/manipulacji.
Czemu nas nie wyposażył w lepszą wiedzę, intencje, motorykę działań...
My sami nie mieliśmy czasu by to przepracować
Porzucił nas, niedostosowanych do istniejącego środowiska bez zaplecza -odjechał w "siną dal".
Teraz albo nas ktoś odkrył na nowo i dziwi się co to za dziwolągi moralne, albo wrócił "stwórca"i udaje że to nie jego wina że jesteśmy jacy jesteśmy.
Ala naszą również nie jest winą że stworzył nas z niedokończoną edukacją, zachwianą empatią, prymitywną religią...
Skutek takiego porzucenia mógł być tylko jeden, taki jaki mamy dzisiaj na naszej Ziemi.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Sob, 22 gru 2018 17:17 | brak oceny

PilotNes | Załogant

@relatysta, nikt nas nie porzucił.

Śr, 26 gru 2018 12:33 | ocena: + 2

ludek | Załogant

@relatysta, Dokladnie! Chce sie zacytowac poete "czlowiek - dzielo wirtuoza porazki" parafrazujac biblijny fragment o "stworzeniu na swoje podobienstwo". Troche mi kilka rzecxy nie pasuje w tych wypowiedziach Danikena.
1) skoro nasi stworcy ci obcy sa tacy genialni to dlaczego nie stworzyli nas sw7atlych, wznioslych, szlachetnych.
Tylko stworzyli nas jako swinie do kopania zlota - mamy gen pragnienia zlota, genetyczny pociag do gromadzenia...
2) wybucham smiechem kiedy slysze te naiwne poglady o tym ze oni sa szlachetni a my tacy denni.... tak samo myslelismy o Amerykanach i Anglikach w czasach komunizmu, ze ONI z usa sa szlachetni i tacy bezinteresowni...tymczasem wyssali nas z kazdej strony gospodarczo, naukowo, kulturowo...przy pomocy kilku lokalnych minionow. Jako na ziemi tak i w niebie. Nie wierzcie w brednie o wiecznym pokoju na ziemi i raju....
Bo to tylko sprawia, ze wytraca Wam to instynkt przetrwania i obrony.
3) raj to mozliwosc rozwijania sie, uczestniczenia w czyms, zycia zyciem a nie bujanie sie w hamaku nirwany po wsze czasy i te brednie o duchowym fruwaniu...moze tak a moze nie. Teraz na ziemi po to mamy ciala zebysmy zmagali sie z materia, czego zazdroszcza nam istoty duchowe.
4)Do wyboru mamy obecnie albo wbijanie gwozdzi albo wiszenie na krzyzu... albo wycofanie sie z zycia i przeczekiwanie czasu danego nam na ziemi i zamienianie sie w ducha za zycia
5) gdyby tylko duch sie liczyl to nie rodzilibysmy sie w cialach, po cos mamy ten "skafander" , byc moze cialo jest maszynka do doskonalenia ducha, ale wycofujac sie z zycia do klasztoru.... chyba mozemy wylac dzieck z kapiela

Pt, 21 gru 2018 16:33 | brak oceny

nikodem | Załogant

Powiem tak, w skali kosmicznej jeśli nas odwiedzają Obcy, których jakoś rejestrujemy to faktycznie PRYMITYWY. Dlaczego ? To proste.
Zgodnie ze skalą Kardaszewa :

1. Obcy dysponujący wiedza podobna do naszej a nawet o rząd wielkości wieksza od naszej - NIE mają żadnych SZANS na kontakt,

2. Obcy , którzy dysponują wiedzą OGROMNĄ w skali wszechświata NIE mają żadnych potrzeby kontaktu z Nami w tym badania, uprowadzenie - Oni wiedza o Nas wszystko. Obserwacje Nas sa dla Nas zupełnie niemożliwe do wykrycia. To tak jakby Oni NIE istnieli,

To co w takim razie obserwujemy ?
Ano jeśli już to cywilizacje , które potrafią BEZPIECZNIE podróżowac tak na oko do 50 lat świetlnych. I NAPED nie jest tu problemem. Problemem jest bezpieczna nawigacja aby w coś nie wyrżnąć a do tego potrzebna jest mapa, a do tego potrzebna jest wiedza. No i tzw. INERCJA czyli przyspieszanie i hamowanie. Także problemem są : wirusy , bakterie no i .... atmosfera tlenowa. Stąd cywilizacja potrafiąca bezpiecznie podróżowac do 50 lat świetlnych jest tylko MOŻLIWA. Ale to w skali kosmosu dalej PRYMITYWY.
A wiec co jeszcze obserwujemy ?

To Nasze testowe statki. Najciemniej pod latarnią, wszak i tak kazdy duren weźmie je jako Obcy.

Czw, 20 gru 2018 16:18 | ocena: + 2

PilotNes | Załogant

Nie obrażając nikogo, ale to trochę tak, jakby trzymać zwierzęta zamknięte w brudnym chlewie i mieć do nich pretensje, że brzydko pachną i zachowują się niestosownie. Owszem, kontakt trwa, albowiem nigdy nie ustał j ma mniej więcej taki charakter. To niemal cud, jeśli w takich warunkach nieliczne jednostki potrafią się rozwijać.

Wt, 18 gru 2018 16:35 | ocena: + 1

SyriusM | Załogant

artykuł już mający więcej sensu ale dalej odbiega od tego co sie dzieje na świecie.

handel ludzmi, także pozaziemski jest plagą obecnej cywilizacji
rocznie ginie około 800 000 dzieci!
i handel organami.

zbyt straszne by o tym pisać? ale niestety prawdziwe. ujawnienia zaczną sie na etapie zakończenia zorganizowanej przestepczoci przez globalistow socjopatow -globalizm okej ale to co oferuja to jest to czwarta rzesza . hitler zyl i mial sie dobrze ;]

wkrotce po masowych aresztowaniach (ruch qanon) zobaczymy technologie ktore przed nami ukrywano
99% zjawisk ufo to statki pochodzenia ziemskiego!!

Wt, 18 gru 2018 14:19 | ocena: + 1

magdakowalska48 | Załogant

"KONTAKT NA OBECNYM BARBARZYŃSKIM ETAPIE NASZEJ CYWILIZACJI NIE JEST MOŻLIWY" XDDDDDDDD a archonci? a jaszczury? oficjalnie kontaktu nie ma to fakt

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 3 maj 2022 08:44 | [...] 2 maja 2022 na zachodnich obrzeżach miasta Olsztyn miedzy godzina 20 a 21 widziane były na niebie świetliste obiekty w kształcie kuli. Na niebie pojawiło sie co najniej dziesięć lub więcej obiektów kulistych. Pierwszy obiekt był nieco większy. Wszystkie obiekty poruszały sie dokładnie w jednej linii i połączone były jakby nitka światła. poruszały sie z zachodu na wschód. kolor światła biały. Wielkość obiektów: pierwszy obiekt. Wszystkie obiekty jarzyły mocnym zimnym światłem. [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 18 kwietnia 2022 | Zawsze trochę się śmiałem, kiedy ktoś wspominał o „czasach ostatecznych”, no bo jak? Czy kilka lat temu ktokolwiek sobie wyobrażał, że przyjdzie zaraza, a tuż po niej wielka, światowa wojna? Czy w dobie wszechobecnych sklepów za każdym rogiem ulicy przez myśl komukolwiek przyszło, że będzie apokaliptyczny brak wszystkiego i może nadejść wszechobecny głód? Dzisiaj, czyli 17 kwietnia 2022 ze zdumieniem...

czytaj dalej

FILM FN

PRZESŁUCHANIE W KONGRESIE USA W SPRAWIE UFO - maj 2022

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.