Dziś jest:
Środa, 7 grudnia 2022

Człowiek ma ogromną moc. Medytacja i wewnętrzna siła zwielokrotniają tę moc. Nie zmierzy jej ani nauka, ani żaden przyrząd. Nie ogarnie jej wielkości także ludzki umysł.
/Liao Sifu, chiński mistrz Nei Kungu/

Komentarze: 15
Wyświetleń: 9615x | Ocen: 10

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 18 sty 2019 10:54   
Autor: FN, źródło: FN   

NIEZWYKŁE WYDARZENIE W SZPITALU


Historia jest bardzo ciekawa, gdyż świadek wiernie i wiarygodnie opisuje całe wydarzenie. Miało ono miejsce 18 lat temu, kiedy jego siostra poważnie zachorowała na cukrzycę i trafiła w bardzo ciężkim stanie do szpitala. Tam w nocy autor relacji opowiada, że miał dyżur przy siostrze. W pewnym momencie poczuł coś, co opisał jako „obecność potężnej energii”.

From: [...]
Sent: Saturday, January 12, 2019 6:40 PM
To: Fundacja Nautilus <nautilus@nautilus.org.pl>
Subject: Pytanie

Serwus fundacjo,

Mam pytanie do Was, miałem kiedyś dość ciekawe doświadczenie, byłem świadkiem działania jakiejś siły lub mocy na moją chorą siostre ( czuwałem przy niej kiedy była w śpiączce ) okazało się że COś wpłyneło na jej przebieg choroby po części ją uzdrawiając. Widziałem i czułem to będąc od tego zjawiska kilka metrów ( moge podać szczcegóły jeśli będziecie zainteresowani ) Doznałem również bardzo duchowego doświadczenia empatii i miłości, oraz tak zwanego zatrzymania czasu. Zdarzyło się to około 20 lat temu ale mam nieodpartą chęć sprawdzenia tego jeszcze raz, czy znacie kogoś kto mógłby podjąc sie hipnozji regresyjnej i pomóc mi odtworzyć tą historie?  Poprosze dajcie znać, pozdrawiam serdecznie załoge  Paweł

[dane do wiad. FN[

Nagraliśmy z nim rozmowę, którą prezentujemy poniżej:

 

W tej relacji jest wiele ciekawych elementów jak choćby dziwne wzruszenie, które ogarnęło naszego czytelnika po tym, jak pojawiła się w pokoju „dziwna energia”. To zjawisko typowe dla spotkania z wyższym bytem duchowym.

To, co się dzieje w szpitalach jest od dawna „w centrum uwagi” załogi okrętu Nautilus. Bardzo trudno jest się przebić przez barierę strachu i milczenia, która jest typowa dla ludzi pracujących w szpitalach. Boją się nie tylko ośmieszenia po opowiedzeniu o takich historiach, ale także wręcz zwolnienia z pracy. Opowieści o niezwykłych przypadkach „spotkania z nieznanym” w szpitalach i tak docierają do nas na pokład okrętu Nautilus.

Poniżej przypominamy materiał z naszego Archiwum Wideo FN o niezwykłych historiach w szpitalach, który był prezentowany w znanej serii dokumentalnej o zjawiskach niewyjaśnionych.


 

Powoli znowu „rozpędzamy maszynerię FN”, choć doprowadzenie całości do stanu „on-line” zajmie jeszcze ok. dwóch tygodni. Na razie jest jednak dobrze i bardzo cieszy, że przestawienie okrętu na nowy serwer sprawiło, że nie ma już żadnych kłopotów z czytaniem serwisu.

Za kilka dni ruszamy w trasę po Europejskich stolicach, którą zakończymy na Wyspach Brytyjskich w lesie Rendlesham. Tam odbędzie się operacja „Otwarte Niebo”. Dostajemy bardzo (!) dużo próśb o zorganizowanie w Polsce prezentacji. Myślimy o tym, ale najpierw musimy uporządkować „pokład okrętu Nautilus” po ostatnim Armagedonie wynikającym z kłopotów z serwerem.

Widzimy ogromny skok ilości osób wchodzących na strony – dostajemy także wiadomości od nowych czytelników. Wszystkich serdecznie witamy i prosimy jeszcze o chwilę cierpliwości, gdyż niestety zdarzenia losowe (jak ostatnie kłopoty z serwisami) sprawiły, że wszystko trwa trochę dłużej, ale – jak napisał nasz wielki wieszcz Juliusz Słowacki – „niech żywi nie tracą nadziei”! ;)

/Uwaga nasi współpracownicy przy poszczególnych projektach! – przekazujemy w ten sposób dobrą informację … wszystkie e-maile już zostały przez nas odzyskane – spokojnie czekajcie na odpowiedzi/

Komentarze: 15
Wyświetleń: 9615x | Ocen: 10

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 18 sty 2019 10:54   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (15)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Nie, 27 sty 2019 10:59 | ocena: + 2

nieznajoma | Załogant

Drugi dziadek kiedy zmarł parę dni przed komunią siostry, też go widziałam na mszy na komunii siostry. To był taki chwilowy trans, zobaczyłam go w innym człowieku jak patrzył z uśmiechem i dobrocią na siostrę ubraną w białą komunijną sukienkę. Takich zdarzeń trochę mam w życiu. Najwięcej rozmów czy kontaktu ze zmarłymi w snach. To dosyć szeroki temat. Dla mnie świat poza fizyczny jest oczywistością.

Pt, 25 sty 2019 15:22 | ocena: + 2

nieznajoma | Załogant

Doświadczyłam tej energii mając ok. 12 lat pewnej nocy. Było to po śmierci dziadka. Nie da się tego opisać słowami dostępnymi w ludzkim języku. To było tak cudowne, piękne doświadczenie. W tamtym momencie wszystko co na ziemi przestało mieć znaczenie. Chciałam bardzo iść z tą energią: bezkres bezwarunkowej miłości, bezpieczeństwo, ogromna jasność świadomości, milion milionów większa niż w ciele ludzkim. Dziadek mi nie pozwolił iść. Był w tej przestrzeni, kazał by mu obiecać, że będę dobra dla ludzi. Całe to doświadczenie było całkowicie świadome z mej strony, żaden sen. Obudziłam się i nie mogłam otworzyć oczu. Byłam świadoma, która jest godzina. Byłam bardzo świadoma siebie jako istoty, która jest kimś więcej niż ciałem. Kiedy o tym myślę czuję wzruszenie...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 26 sty 2019 10:04 | ocena: -1

nikodem | Załogant

@nieznajoma, 1). ile czasu upłyneło od śmierci dziadka ? 2) czy masz dwoje rodziców 3) czy dziadkowie sprawowali nad toba opiekę ? 4) czy czesto bywałaś u dziadków ?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 27 sty 2019 10:52 | ocena: + 2

nieznajoma | Załogant

@nikodem,
To było w jakimś krótkim czasie od śmierci dziadka. Może kilka tygodni, albo kilkanaście dni.
Pamiętam, że w tym doświadczeniu powiedział telepatycznie, to był komunikat myślami, że mam być dobra dla ludzi. I zapytał czy będę, dał mi wolność wyboru. Za każdym razem odpowiedziałam TAK. Chciałam powiedzieć, że chcę iść z nim , ale nie pozwolił mi wypowiedzieć tego życzenia, prośby. Od tamtego zdarzenia minęło ponad 25 lat. Często przeczuwałam śmierć innych, tylko nie wiedziałam kogo to spotka. Dziwne rzeczy się działy wtedy wokół mnie, a ja byłam wyczerpana psychicznie. Modliłam się o to mocno, by to przeczuwanie odeszło. I tak też się stało po kilku latach....Ktoś powie, że to jakieś wariactwo. Nic bardziej mylnego. Jestem mocno logiczną osobą, nie lęczącą psychiatrycznie :) Kiedy opowiadałam komuś z rodziny o tych doświadczeniach nie wierzyli, ignorowali, mówiąc że to tylko pewnie sen był. Raz pamiętam też doświadczenie OOBE kiedy obudziłam się poza ciałem. Było to z 15 lat temu. Nie wiedziałam co to było, dlatego zaczęłam zdobywać wiedzę...Dziadkowie mieszkali w tej samej wiosce, blisko nas. Dziadek miał problem z piciem. Rodzice żyją nadal.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 27 sty 2019 22:56 | ocena: -2

nikodem | Załogant

@nieznajoma, Przeżycie śmierci osoby z rodziny było dość świeże. Bliskość zamieszkania a podejrzewam, ze i problemy alkoholowe dziadka również przyczyniały się do bliskości emocjonalnej nawet wrecz bardzo bliskiej. Nie chce tu tworzyć rozpraw bo nie znam szczegółów. Jednak według mojej teorii opartej zarówno na nauce ale i na róznych religiach twierdzę , iż :
1. to nie dziadek kontaktował się z Tobą ale to Ty " przejełaś cześć " duszy " dziadka,
2. stąd prawie zawsze zmarły "odpowiada" na nasze bolączki, wątpliwości, strachy

To, że tak właśnie jest , jest zjawisko OOBE gdzie żyjesz nadal w fizycznym ciele ale dusza twoja łaczy się z innymi duszami żyjącymi dzieki czemu może "pozornie" znajdować się w innym miejscu. Ale nadal dusza jest twoim fizycznym ciele. Gdyby tak nie było = byłabyś martwa.

Dusza to paczka informacji , nieśmiertelna ( zgodnie z zasada zachowania informacji ). Jest jednak całkowicie pozbawiona świadomości. Stąd po śmierci dusz istniej ale nie słyszy, nie widzi, nie myśli. Świadomość dusza nabywa TYLKO w ciele fizycznym. Stąd wszelkie zjawiska typu OOBE musza odbywac się w świecie materialnym. Wszelkie kontakty ze zmarłymi, reinkarnacje - to faktycznie obca dusza jako informacja w naszym mózgu przetwarzana ( swiadomość ) . Ale takze i niebezpieczeństwa - taka zassana obca dusza może nami zawładnąć stąd mamy opętania. Jak to sie dzieje, że w takich traumatycznych chwilach łaczymy się w naszym mózgu z duszą bliskiej osoby ? Nie wiem. Dodam, ze reinkarnacja np. poprzez tzw. regres hipnotyczny "zasysa" przypadkową dusze , która pożniej jest interpretowana jako poprzednie wcielenie a to jest nieprawda. Reinkarnacji w takiej potocznej formie - nie ma. Ale są pewne wyjątki róznie opisywane przez różne religie. Ale to w nastepnym odcinku.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 31 sty 2019 12:02 | ocena: + 4

nieznajoma | Załogant

@nikodem, Byłeś kiedykolwiek w stanie OOBE, czy doświadczałeś zjawisk uważanych za paranormalne? Na podstawie własnych doświadczeń czy relacji innych jestem pewna, że dusza (świadomość) po śmierci ciała jest bardziej świadoma niż w ciele. ..Poza tym zauważyłam, że dosyć mocno wypowiadasz się w różnych tematach mając trudność z akceptowaniem innego niż Twoje punktu widzenia.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 31 sty 2019 20:01 | ocena: -3

nikodem | Załogant

@nieznajoma, nie, nie byłem. Wypowiadam sie dość zdecydowanie. Co do akceptacji - to również , jak moge zakceptowac coś co jest sprzeczne z moim punktem widzenia. To chyba oczywiste. Moje wypowiedzi co mocne. Moge sobie na to pozwolić gdyż łaczę wiele informacji z różnych zakresów zycia , nauki i religii . Gdyby przyjąć, iż dusza jest bardziej świadoma po smierci ciała fizycznego to jest to sprzeczne np. z Biblia. sprzeczne jest to także np. ze stanem baardo w Hinduizmie. Również nawet obecna nauka wyklucza istnienie przetwarzania informacji a dalej świadomości bez stanu materialnego. A wiec jak to połaczyć aby jednak było to wszystko spójne ? Własnie tak jak Ja to tłumacze. PS. I na koniec ( już to publikowałem ) zrób taki eksperyment myślowy . Mamy dwa różne przypadki :
1. osoba zyjąca ma kontakt z dusza nieśmiertelna ale świadoma i
2. osoba żyjąca ma kontakt z dusza nieświadomą

Obydwa stany związane z kontaktem nie sa stanami jakie doswiadczamy w życiu codziennym , sa to stany np. snu, medytacji, hipnozy. W takich stanach nasza świadomość jest wyłaczana albo co najmniej schodzi na drugi plan.
Teraz zachodzą te dwa przypadki 1) i 2).
Nastepnie osoba fizyczna wychodzi ze stanu np. medytacji i wraca do naszego codziennego stanu.

Jaki bedzie efekt koncowy opisywany przez taką osobe ? DOKŁADNIE TAKI SAM . Ale.... ludzie przyjmują wariant 1) . Nigdy 2) . Dlaczego ? Przeciez mam tzw. stany opętania, które wprost sugerują wariant 2). Ludzie przyjmują wariant 1) bo jest on bezpieczniejszy, wygodniejszy, budzi nadziej etc etc. Choć religie to wykluczają . nauka to wyklucza ( choc tylko na zasadzie poszlakowej i pośredniej )

Wracając do efektu OOBE . To również tak działa. Nasza dusza nie opuszcza ciała. Gdyby opuściła, nasze ciało byłoby martwe. Podczas OOBE mamy kontakt z innymi ale nieświadomymi informacjami zawartymi w duszach stąd wrażenie cytuje - " po śmierci ciała jest bardziej świadoma niż w ciele " . I powiem więcej - to nie jest wrażenie. Nasz mózg przetwarza dużo więcej informacji. Zdolnosci postrzegania naszej rzeczywistości w stanie OOBE sa ogromnie zwiekszone , nasza dusza bądac cały czas w naszym fizycznym ciele łacząc się z innymi jednocześnie ma możliwość postrzegania rzeczywistości w zupełnie innych miejscach. Jako receptory np. słuch, światła , dotyku słuzy cała materia jaka nas otacza. Dusze zmarłych jako informacja sa do naszej dyspozycji ale nie tylko , sa do naszej dyspozycje dusze czyste czyli takie w których nie ma jeszcze zapisanych informacji , i to dzieki nim możemy czuć w stanie OOBE , możemy widzieć , słyszec często w zupełnie odległych miejscach. Otaczająca nas materia służy jako receptory zmysłów, które dzieki połączeniu z nasza dusza sa przetwarznae przez Nasz mózg. stąd wrażenie : podrózy poza ciałem, widzenie własnego ciała. To wszystko jest spójne i zgodne zarówno z religiami, z nauka a jednocześnie wyjasnia wszystkie zjawiska czy to OOBE czy to tzw. orbsów, , jasnowidzenia, przeczuć, opętan , duchy.

Sob, 19 sty 2019 11:44 | ocena: + 3

Kaonashi | Załogant

Droga Fundacjo,
Fragment rozmowy od 25 minuty mnie wręcz powalił. Od wielu lat miewam dziwne sny. Sny, w czasie których kontaktują się ze mną dusze zmarłych bliskich oraz zmarłych zwierząt. Są to też sny "mistyczne", w czasie których wyjaśniane jest mi "co, jak i dlaczego" (trudno mi o nich w kilku słowach opowiedzieć).
Do czego zmierzam. Otóż WSZYSTKIE te sny, pomijając ich treść, łączy jedna rzecz. Zawsze po zakończeniu snu następuje wybudzenie i jestem ZALANY łzami. Moje oczy nie są wilgotne, lecz całe oczodoły są w pełni wypełnione łzami.
Wy już to wiedzieliście wcześniej. Dla mnie to miłe zaskoczenie, że coś takiego można w innych przypadkach zaobserwować.
Pozdrawiam

Sob, 19 sty 2019 11:01 | ocena: + 1

MirekSz | Załogant

FENOMEN BRUNO GRÖNING link do pierwszej z trzech części po polsku.Filmy prawdopodobnie udostępnione w ograniczonym czasie.
https://youtu.be/B7L4QKq6Skg

Pt, 18 sty 2019 23:16 | ocena: + 2

Poetssa | Załogant

Dzięki za zalinkowanie tego odcinka "Doświadczyć niezwykłego" (Paranormal Witness) - widziałam już go kiedyś w internecie (być może dzięki Wam), ale potem nie mogłam odnaleźć, bo szukałam na Youtube, a nie Vimeo. Pozdrawiam! :-)

Pt, 18 sty 2019 20:09 | brak oceny

magdakowalska48 | Załogant

"pojawiła się w pokoju „dziwna energia”" a gdzie ta energia byla kiedy umierali inni ludzie?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 19 sty 2019 20:05 | ocena: + 3

SovietVixen | Załogant

@magdakowalska48, Jej się zapytaj

Pt, 18 sty 2019 15:18 | ocena: + 3

Slawek21Nysa | Załogant

Osoba wypowiadająca się, jeśli chce się poddać Hipnozie Regresyjnej, polecam pójść z bardzo, ale to bardzo zaufaną osobą, która będzie pilnować, by Hipnotyzer nie dopowiadał Historii, tak by sprawić wrażenie niedokończonej Historii, by do niego wrócić po więcej, Hipnotyzerzy, by zatrzymać klienta podczas hipnozy dopowiadają sytuację, które się nie wydarzyły tak bi bardziej zaciekawić osobę zahipnotyzowaną, dla tego jest bardzo pilne, by wybrać się z kimś, kto będzie tego pilnować. Jeśli taki Hipnotyzer odmówi przyjęcia opiekuna, należy jej podziękować i się pożegnać.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 18 sty 2019 20:11 | brak oceny

magdakowalska48 | Załogant

@Slawek21Nysa, jakies zyciowe doswiadczenia?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 19 sty 2019 18:39 | ocena: + 1

Slawek21Nysa | Załogant

@magdakowalska48, myślałem nad pujściem do hipotyzera regresyjnego, ale ja za nim coś zroboię wolę się upewnić by nie mieć nie miłych niespodzianek czytajac o tym w internecie dużo osób właśnie o tym pisało, więc i ja przestrzegam

PS: nie nie byłem u Hipnotyzera

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Pt, 16 wrz 2022 19:45 | 20.07.2022 w środę około godz. 22.00 wyszedłem na ogród przez domem i zauważyłem świetlny punkt jasny obiekt przypominający samolot lecący w nocy.Obiekt przelatywał bezpośrednio nad moim domemw zupełnej ciszy nie wydając żadnych dźwięków.Zacząłem ten obiekt obserwować i wydawało mi się że zauważył mnie że jego obserwuję . Obiekt świetlny próbował zawrócić w przeciwległym kierunkujak znajdował się bezpośrednio nad moim domem.Na pewno nie był to samolot ponieważ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 18 września 2022 | Mamy najciekawszy moment w historii ludzkości– powiedzmy – ostatniego tysiąca lat. Czeka nas całkowita zmiana naszego sposobu życia. I przyszedł czas płacenia rachunku życia ponad stan. Łatwiej to wszystko znieść, kiedy spojrzy się na rzeczywistość wokół jak na przepiękną mandalę z piasku tworzoną przez tybetańskich mnichów. Jest piękna także dlatego, że na końcu znika...

czytaj dalej

FILM FN

NIEZWYKŁE LOSY PILOTÓW (II WŚ)

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.