Dziś jest:
Niedziela, 18 sierpnia 2019

Dziwna jest nasza sytuacja tu, na Ziemi. Każdy z nas przychodzi z krótką wizytą, nie wiedząc dlaczego, a jednak czasami wydaje się, że zgadujemy jej cel.
/Albert Einstein/

Komentarze: 5
Wyświetleń: 3397x | Ocen: 15

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 7 luty 2019 11:33   
Autor: FN, źródło: FN, PAP   

NIESŁYCHANIE WAŻNE SŁOWA PAPIEŻA FRANCISZKA W ABU ZABI O JEDNOŚCI RELIGII

Od dawna zadajemy pytanie w czasie naszych rozmów w Bazie FN: jaką wiedzę ma lider kościoła katolickiego? Czy wie o tym, że wszystkie religie to „ścieżki do jednego centrum”? Czy wie o tym, że jest reinkarnacja? Czy jest świadomy tego, że na Ziemię przylatują obce cywilizacje, które uważają reinkarnację jako podstawę do zrozumienia duchowej natury wszechświata?


Od kilkunastu dni z wielką uwagą śledzimy informacje o ostatniej (właśnie zakończonej) wizycie papieża Franciszka w Abu Zabi (Zjednoczone Emiraty Arabskie).

Podczas audiencji generalnej w Watykanie w środę papież Franciszek wyraził przekonanie, że podróż do Zjednoczonych Emiratów Arabskich "zapisała nową stronicę w historii dialogu między chrześcijaństwem i islamem". W czasie spotkania z siedmioma tysiącami wiernych w Auli Pawła VI Franciszek, przywołując swą zakończoną we wtorek pielgrzymkę do Abu Zabi, powiedział:

- Opatrzność chciała, aby był to papież o imieniu Franciszek, 800 lat po wizycie świętego Franciszka z Asyżu u sułtana al-Malika al-Kamila. Często myślałem o świętym Franciszku podczas tej podróży. […] Modlitwa o to, aby dialog między chrześcijaństwem i islamem był czynnikiem decydującym dla pokoju w dzisiejszym świecie.

I dodał:

- W naszej epoce, w której mocna jest pokusa, by widzieć starcie między cywilizacją chrześcijańską i islamską i uważać również religie za źródło konfliktów, chcieliśmy pokazać jasno i zdecydowanie, że możliwe jest spotkanie, szacunek i dialog oraz że mimo różnorodności kultur i tradycji świat chrześcijański i islamski doceniają i bronią wspólnych wartości: życia, rodziny, zmysłu religijnego, szacunku dla osób starszych, edukacji młodzieży - oświadczył Franciszek. - Spotkania z ludźmi różnych kontynentów, kultur i religii, podobnie jak to w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, uświadamiają nam jak ważną sprawą dla świata jest pokój, dialog i braterstwo ludzi.


Na świecie pojawiło się sporo tekstów po tej pielgrzymce, gdzie podkreślono inne, bardzo ważne słowa Franciszka o tym, że wyznawcy wszystkich religii muszą być gotowi do tego, aby sobie nawzajem „podać wzajemnie ręce”.
Z roku na rok rośnie nasza wiedza na temat obcych cywilizacji i tego, jak wyglądają planety, które mają za sobą etap „wojen, nacjonalizmów i podziału świata na religie’. Oczywiście nie ma na tych planetach państw, żadnych granic i systemów religijnych, gdyż – to powtarzają obce cywilizacje – wiedza duchowa jest taka sama jak fizyka czy matematyka. Ma swoje prawa i dotyczy wszystkich istot we wszechświecie. Religia zakłada „wiarę”, a w wiedzę nie można „wierzyć”, bo ona po prostu jest.

Jeśli jesteście ciekawi, co obce cywilizacje myślą o wiedzy duchowej, to… czytajcie serwis FN. Podawane przez nas informacje na podstawie zebranego przez 30 lat materiału zgadzają się w 100 procentach z tym, co mówią "obcy".

Nie ma wątpliwości, że wkrótce sprawy przyspieszą. Stanie się coś, co sprawi, że świat uwierzy w odwiedzanie Ziemi przez pojazdy obcych cywilizacji (czyli mówiąc w uproszczeniu w UFO). Ich istnienie jest dla nas bez znaczenia – nikt nas nie podbije ani nie zniszczy (chyba, że zaczniemy zagrażać innym światom). Co ma znaczenie? Wiedza dotycząca boskiej energii, duszy czy karmy, która przyjdzie razem z nimi. To będzie iskra, która uruchomi wielką zmianę naszej planety i podniesienie jej wibracji. Czy jesteście na to gotowi? Skoro czytacie te słowa, to znaczy, że odwiedzacie serwis FN. A jeśli tak, to przynajmniej już wiecie, co się zbliża… i to zbliża się wielkimi krokami! ;)

Komentarze: 5
Wyświetleń: 3397x | Ocen: 15

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 7 luty 2019 11:33   
Autor: FN, źródło: FN, PAP   


Komentarze (5)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Pt, 8 luty 2019 08:20 | ocena: + 1

steel_isnt_strong_boy | Załogant

"Zaden Bog nie powstrzyma glodnego czlowieka." :)

Nie bylo, nie ma i nie bedzie zadnego boga. Natomiast jestesmy my. Kto ci pomoze jak cos ci sie stanie? Bog zstapi? Tylko ludzie ludziom sa w stanie pomoc, ale i przeszkodzic.

Oczywiscie nie przecze, mozna sie modlic - to zmysly niezbadane ludzich umiejetnosci, a raczej umyslu. Natomiast wszelkie sekto-religie to po prostu twory w ktorych przewaga ludzi o elastycznej abstrakcyjnosci nad takimi troche bardziej dretwymi tworzy (zaklina?) rzeczywistosc :)...

No i: show must go on.

Pt, 8 luty 2019 04:06 | ocena: + 1

Vrill | Załogant

Na początku prześladował nas głód byśmy doświadczyli zjednoczenia jako plemiona
Doświadczaliśmy prześladowań () jako plemiona byśmy zjednoczyli się jako narody
***
Teraz przed Nami, jako "globlalną wioską", stoi zadanie prawdziwego zjednoczenia się i walka z naszą zachłannością (w przeciwnym razie to właśnie ona nas wykończy)

Czw, 7 luty 2019 21:24 | ocena: -1

Janusz777 | Załogant

Niestety podzielam obawy @Kasprano.Temat UFO obserwuję już od ponad 40 lat od wzięcia Betty i Barney Hilla i odbić Lunana.Cóż można n/t powiedzieć?
Wszystko jest dziwne bo nie znamy ani ich prawdziwych intencji ani też ilości tych cywilizacji.Nie wiemy nawet tego czy są to Cywilizacje fizyczne czy duchowe.Moim skromnym zdaniem wyższy poziom od naszej mogą reprezentować cywilizacje duchowe, a te co maja ciało fizyczne mogą być na prymitywnym poziomie, a niektóre mogą szukać miejsca do przesiedlenia.Polecam bardzo dziwne sesje z istotą "Syriusz B" z portalu Misja Faraon.Kiedyś mój znajomy powiedział: Ci co nie widzieli "Taken" Stevena Spielgerga mają trochę ograniczone poję cie n/t Obcych Cywilizacji.

Czw, 7 luty 2019 18:28 | brak oceny

sedarpl | Załogant

Dziękuję za pozytywny wpis :-)
Podstawą jest wiedza..! Ja nie wierzę mówiąc kolokwialnie w UFO..
Ja WIEM, że Oni są, nas odwiedzają i mają w tym cel..
Ja widziałem, doświadczyłem, sfotografowałem.
Wiara czyni cuda.. Wiedza pozwala owe "cuda" czynić :-]
Pozdrawiam serdecznie Kapitana, Załogę oraz wszystkich Załogantów Nautilusa :-))

Czw, 7 luty 2019 17:59 | brak oceny

Kasprano | Załogant

Zawsze mnie dziwiła Państwa pewność w głoszeniu teorii, że kosmici to 100% nasi dobrzy kosmiczni starsi bracia którzy wierzą w reinkarnację i chcą naszego rozwoju duchowego... to tak pozytywne, że aż chce się w to wierzyć i po to chyba czytam te artykuły :) Co do jednej religii i połączenia planety w jedną światową unię to patrząc na historię ludzkości najbardziej naturalna kolej rzeczy. Najpierw były garstki ludzi łączące się w plemiona, potem plemiona tworzyły osady następnie królestwa potem państwa następnie unię a na końcu tego wszystkiego pewnie będzie jedność światowa i raczej nikt tego nie zmieni.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

UWAGA WSZYSCY INTERESUJĄCY SIĘ POSTACIĄ JEZUSA CHRYSTUSA I JEGO POTENCJALNEGO POWROTU NA ZIEMIĘ ...  w sobotę 17 sierpnia mieliśmy opublikować ciekawe informacje na ten temat. Ze względu na przedłużający się wyjazd wracamy do Warszawy w niedzielę i dopiero wtedy ukaże się ten tekst. Pozdrawiamy wszystkich czytelników! FN

UFO24

więcej na: emilcin.com

Dziś, 09:26 | Witam. Dzisiejszego wieczoru około godziny 21.20 zauważyłem coś na niebie. Leciało stosunkowo szybko. Na początku myślałem że są to tzw lampiony szczęścia ale nie widziałem jeszcze lampionów z światłem zimna biel. Musiałby być elektryczny. Nie wydawało to żadnych dźwięków.Miejsce obserwacji Oborniki. Załączam zdjęcie i krótkie wideo. Świetlistych kul było +/- 15

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Czwartek, 25 lipca 2019 | 22 lipca 2019 roku odszedł w stronę światła Marek Rymuszko. Twórca i pomysłodawca miesięcznika ‘Nieznany Świat’, który przebudził miliony ludzi ze snu i sprawił, że dostrzegli inny, nieznany świat. Ale odszedł przede wszystkim bliski mi człowiek, którego brak odczuwać będę do końca mojej ziemskiej wędrówki.

czytaj dalej

FILM FN

JASNOWIDZ KRZYSZTOF JACKOWSKI - ostrzeżenie przed oszustami sprzedającymi 'Amulety Jackowskiego'

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.