Dziś jest:
Niedziela, 18 sierpnia 2019

Dziwna jest nasza sytuacja tu, na Ziemi. Każdy z nas przychodzi z krótką wizytą, nie wiedząc dlaczego, a jednak czasami wydaje się, że zgadujemy jej cel.
/Albert Einstein/

Komentarze: 5
Wyświetleń: 4664x | Ocen: 13

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 4/5


Pon, 11 luty 2019 09:05   
Autor: FN, źródło: FN   

CZY LUDZKOŚĆ CZEKA ZAGŁADA W 2030 ROKU?


W naszym archiwum jest nieprawdopodobnie duża ilość materiałów mówiących o tym, że ludzkość przekroczyła „cienką czerwoną linię zagłady” i zmierza do momentu, kiedy dojdzie do wydarzenia, które powstrzyma obecną degradację naszej planety przez pazerne i bezwzględne „spragnione materialnych dóbr bestie”, czyli ludzi.

Podczas naszego ostatniego spotkania w Paryżu mieliśmy bardzo ciekawą dyskusję na ten temat. Nie ma dla nas wątpliwości, że obecny styl życia ludzkości (nieograniczony przyrost naturalny i traktowanie naturalnych zasobów Ziemi niczym wielkiego hipermarketu) zakończy się wkrótce w dość gwałtowny sposób.

Na naszą pocztę dostaliśmy właśnie e-mail poruszający sprawę tego, co od lat głosi bardzo barwna postać polskiego środowiska ezoterycznego, czyli dr Jan Pająk. Stworzył on nawet własną filozofię zwaną totalizmem, która jego zdaniem jest najważniejszym systemem wiedzy spajającej „wszystko” i wszystko wyjaśniającym.

Poniżej e-mail, który otrzymaliśmy na naszą pocztę.

Witam. Pytanie do FN:

Jaki jest wasz stosunek do panów Dominik Myrcik i Dr. Jan Pająk? Do teorii Totalizmu? Do filmu na YouTube „Zagłada ludzkości 2030”

Przyznaję, że zalatuje tu troszkę czymś na kształt sekty, lekkiej paranoi. Choć jest bardzo dużo prawdy w tym, o czym jest mowa w filmie „Zagłada ludzkości 2030”. Ale o tym, to każdy człowiek, interesujący się tematyką fundacji doskonale wie. My wiemy, że nie jest dobrze. Co wy o tym wszystkim myślicie? Dla wielu osób jesteście drogowskazem i być wpłyniecie na ludzi, na ich tok myślenia. Być może nawet otworzycie im oczy.

Pozdrawiam

 

Umówmy się, że ta publikacja jest tylko i wyłącznie zasygnalizowaniem tematu, a o tym, jak naszym zdaniem będzie wyglądać przyszłość naszej cywilizacji poświęcimy oddzielną publikację. Także to dotyczy postaci dr Jana Pająka  - o tym, co myślimy na temat tego budzącego skrajne emocje od lat naukowca z Nowej Zelandii napiszemy także oddzielną publikację. 

Ale wracając do tematu zagłady ludzkości w 2030 roku. Materiał na youtube dobija właśnie miliona odsłon (!), a to oznacza, że obejrzeli go prawie wszyscy interesujący się zjawiskami niewyjaśnionymi w Polsce. Już dawno zauważyliśmy, że wszelkie tematy spiskowe zakładające „całkowity krach wszystkiego” cieszą się niezwykłą popularnością, czy wręcz miłością naszych rodaków (to uwaga na marginesie). Czy jest możliwe, że nagłe losowe wydarzenie spowoduje masowy brak żywności na świecie, a w konsekwencji – niczym kostki domina – doprowadzi do praktycznie Armagedonu? Głód, potem epidemie, bandy próbujące walczyć o jedzenie i rabujący wszystko i wszystkich… ten scenariusz jest możliwy, choć nie wiemy, czy autorzy wideo bijącego rekordy popularności w sieci oparli go tylko i wyłącznie o przemyślenia dr Pająka, czy jest to efekt zdobycia konkretnych informacji na temat przyszłości planety na przykład od osób, które miały okazję zapytać o to obcych podczas Bliskich Spotkań Trzeciego Stopnia z UFO.


W zgromadzonej przez FN wiedzy i materiałach nie ma roku 2030 jako „daty początku zagłady”. Są jednak informacje mówiące o orientacyjnym terminie wydarzenia, które nagle „wywróci stolik” i nagle cały nasz świat posypie się jak domek z kart.

Wiele tez z tego materiału faktycznie można uznać za prawdopodobne. Przykład? Wystarczy, że nagle w Ziemię uderzy asteroida, której wielkość nie będzie oznaczała całkowitego unicestwienia cywilizacji, ale wywoła powstanie potężnej chmury pyłu, która na kilka lat „przysłoni niebo” i wtedy światowe rolnictwo nastawione na faktycznie drapieżniczą produkcję miliardów ton żywności dla stale rosnącej liczby ludności na chwilę zatrzyma bieg. Wtedy rzeczywiście głód pojawi się nie w ciągu tygodni, ale wręcz dni. Ludzie po obrabowaniu sklepów ze wszystkich towarów zaczną odczuwać głód mniej więcej po 2-3 tygodniach (takie są szacunki amerykańskich organizacji zajmujących się sztuką przeżycia w czasach Armagedonu).
Temat jest bardzo ciekawy i wymaga spotkania naszej grupy w Bazie FN, wymiany poglądów, ustalenia podstawowych informacji. Po takim spotkaniu napiszemy tekst o tym, jak ze zgromadzonego przez nas materiału rysuje się przyszłość naszej planety. Nie ma wątpliwości – wszystkie „czerwone linie” już dawno zostały przekroczone i ta zabawa w bezkarne zażynanie Ziemi zakończy się bardzo szybko.


Ludzie myślą, że do końca ich życia będą zawsze otwarte „Żabki i Carrefoury”, ale bardzo się mylą – to tak naprawdę ostatnie chwile tego niezwykle ciekawego etapu w dziejach ludzkości, gdzie jest pozorna „obfitość i nieskończoność dóbr”, a całe życie jest wielką grą o zgromadzenie jak największej liczny drogich przedmiotów, posiadłości, a także spłodzenia jak największej ilości dzieci (to wyznacznik sukcesu w życiu w krajach muzułmańskich czy afrykańskich). Ta zabawa skończy się faktycznie wkrótce, ale… dajcie nam szansę i trochę czasu na uporządkowanie naszych materiałów, przejrzenie ich – napisanie tekstu, a przede wszystkim spotkanie FN i porozmawianie w tej jakże ciekawej sprawie.

Już teraz jednak możemy zdradzić, że kluczem do zrozumienia wszystkiego, co się zacznie dziać na Ziemi nie będzie słowo „żywność”, nie będzie słowo „asteroida”, ale „woda”. A raczej jej nagły brak w ogromnej ilości miejsc na świecie, co faktycznie uruchomi lawinę zagłady. Czy to się stanie do roku 2030? Obiecujemy, że tekście pojawi się nasza ocena tej ważnej kwestii. My jednak oprzemy się głównie na ostrzeżeniach przekazywanych przez obce istoty dla ludzi podczas Bliskich Spotkań Trzeciego Stopnia z UFO. Wyższe cywilizacje nie muszą robić żadnych „wizji jasnowidczych”, gdyż opanowały technologię zaginania czasoprzestrzeni, co pozwala bez problemu zaglądać w przyszłość. I tam pojawia się nawet konkretna data, ale nie jest to rok 2030… ale – powiedzmy – jest to data zbliżona do tego roku.

 

Na koniec zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w naszej najnowszej ECHO-SONDZIE.

Pytanie: CZY WIERZYSZ, ŻE W CIĄGU NAJBLIŻSZYCH LAT DOJDZIE DO WYDARZENIA, KTÓRE ROZPĘTA PIEKŁO GŁODU NA ŚWIECIE I DOPROWADZI DO WYGINIĘCIA 95 PROCENT OBECNEJ POPULACJI LUDZKOŚCI?

 https://www.nautilus.org.pl/echosonda,508,czy-wierzysz-ze-w-ciagu-najblizszych-lat-dojdzie-do-wydarzenia.html


 

 

Komentarze: 5
Wyświetleń: 4664x | Ocen: 13

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 4/5


Pon, 11 luty 2019 09:05   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (5)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Nie, 17 luty 2019 15:30 | brak oceny

c0x1988 | Załogant

2027 Koniec świata 2000 +wiek Jezusa

Nie, 17 luty 2019 13:04 | brak oceny

miniPanda | Załogant

Nie potrzeba nam już żadnych katastrofalnych wizji jasnowidzów czy obcych cywilizacji. Nasze własne środowisko akademickie obecnie już teraz dostarcza co chwila różnej maści dowodów na to, że wkrótce gatunek ludzki doświadczy poważnych konsekwencji swoich działań. Przykłady z ostatnich chwil o których poczytać można sobie na łamach popularnych portali informacyjnych:
1. Wymieranie owadów: odnotowano gwałtowny spadek insektów. Te niepozorne stworzenia są niezbędną podstawą funkcjonowania ziemskiego ekosystemu. Wcześniej głośno już było o wymierających pszczołach, teraz dotyczy to już wszystkich owadów.
http://naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news%2C32835%2Cbez-owadow-nie-przetrwamy.html

2. Superkomputer (termin określający komputery o potężnych mocach obliczeniowych) w Australii wyliczył że już w 2020 roku rozpocznie się proces wymierania gatunku ludzkiego. Potrwa to do 2040 roku, kiedy to planeta nie będzie już zdatna do życia, a my możliwe że przestaniemy istnieć (tj. nasza cywilizacja, naukowcy zaznaczają że garstki ludzi były w stanie w przeszłości sobie dać radę w obliczu planetranych katastrof. Może będziemy mieli i tym razem trochę szczęścia, może nawet dzięki technologii nieco więcej). Wspomniana maszyna już w przeszłości trafnie obliczała różne rzeczy, jak np. globalny wzrost temperatur.
https://menway.interia.pl/obyczaje/nauka/news-koniec-swiata-w-2040-za-rok-posypie-sie-apokaliptyczne-domin,nId,2835800

3. Wielkie wymieranie. Raport WWF - "Od 1970 r. wielkość populacji kręgowców zmniejszyła się o 60 proc."
http://wwf.panda.org/wwf_news/press_releases/?337389/Nothing-natural-about-natures-steep-decline-WWF-report-reveals-staggering-extent-of-human-impact-on-planet#

Także doskonale widać że źle się dzieje. Martwi wciąż zbyt duża bierność światowej polityki. Cóż, może jednak tak po prostu musi być i niebawem bezwzględne mechanizmy praw natury nie tyle co nas zniszczą... ale uratują całą planetę, w tym nasz własny gatunek - problem w tym że będzie to okrutny proces i właściwie wcale nie dający gwarancji że nam się uda.

Wt, 12 luty 2019 02:19 | ocena: + 1

Caoii | Załogant

Bardzo ważna kwestia - Przydałaby się większa weryfikacja ludzi od których czerpiecie różne informacje czy których pytacie o to co o czymś sądzą. Wspomniany Jan Pająk... kiedyś trafiłem na jakaś jego stronę o Totalizmie i dokładnie się z nią zapoznałem. Ten jegomość twierdził tam (i napisał na ten temat całą serię artykułów), że Ufonauci (obcy wyglądający jak ludzie) mają swoje bazy na marsie i na księżycu i przylatują na Ziemie by pracować, oraz codziennie, w nocy gwałcą seksualnie ludzi. Twierdził, że ufonautki gwałcą go co noc, w jego własnym łóżku i nawet znajdował w tym łóżku rano kobiece włosy (tych ufonautek)...
A to o czym napisałem to jest tylko zalążek tego co było na tym blogu. Nawet jako osoba głęboko siedząca w takiej tematyce muszę przyznać, że ten człowiek raczej nie jest zdrowy psychicznie, a już na pewno nie jest wiarygodny.

Natomiast co do kataklizmów, zgład, apokalips... straszenie nimi jest już od tylu lat, tylko ciągle terminy się przesuwają... ostatni z dużych terminów miał być w 2012 roku. I co? I nic się nie stało. Nie ma sensu się tym przejmować ani zwracać na to uwagę, bo te przepowiednie się nie sprawdzają.
Jeśli faktycznie coś się kiedyś wydarzy, to wydarzy się raczej znienacka, bez żadnych przepowiedni.

Pon, 11 luty 2019 15:06 | ocena: + 4

infinity_ | Załogant

Nie ma sensu ratować czegoś co jest nieudanym eksperymentem. Nikt się dziś nie martwi zagładą Dinozaurów i nikt za miliony lat nie będzie się martwił zagładą obecnej ludzkości. Tu na prawde nie ma czego bronić ani czego opłakiwać. Jak ktoś widział ostatnie filmy z ciągniętych po podłodze chorych zwierząt na rzeź musi być szalony żeby chcieć utrzymać taki stan. IM dłużej ta cywilizacja będzie trwała tym przemysł śmierci będzie coraz bardziej rozwinięty. Już teraz mamy eksperymenty i plany mutacji genetycznych zwierząt jako dawców narządów ludzkich itp. To co puka do drzwi jeśli ktoś ma wiedzę na temat trendów naukowych jest tak przerażające, że to co się dzieje w rzeźniach czy obozach zagłady to wakacje na majorce. Kończ waść wstydu oszczędź. Nie modlę się o uratowanie ludzkości, przeciwnie modlę się o sprawiedliwość na tej chorej i przeklętej planecie.

Pon, 11 luty 2019 14:45 | brak oceny

Logic | Załogant

Wystarczy poczytać blog Exignoranta oraz śledzić profil Sama Carany na FB.
Na blogu Exignoranta jest ciekawy artykół - globalne wymieranie moze zacząć sie juz za 18-36 miesięcy i potrwać do 2027 roku.
Doprowadzi do tego jak juz pisałem uwolnienie metanu z Arktyki i inne juz uruchomione sprzężenia zwrotne.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Minister spraw zagranicznych Niemiec Heiko Maas odwiedził w czwartek 15 sierpnia najbardziej wysunięte na północ terytorium Kanady, Nunavut, by zobaczyć efekty globalnego ocieplenia w rejonie Arktyki i spotkać się z pracującymi tam niemieckimi naukowcami. Według kwietniowego raportu ministerstwa środowiska Kanady, ocieplenie klimatu w tym kraju postępuje dwa razy szybciej niż na świecie. Z kolei sama Arktyka według różnych badań ociepla się od dwóch do trzech razy szybciej.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Dziś, 09:26 | Witam. Dzisiejszego wieczoru około godziny 21.20 zauważyłem coś na niebie. Leciało stosunkowo szybko. Na początku myślałem że są to tzw lampiony szczęścia ale nie widziałem jeszcze lampionów z światłem zimna biel. Musiałby być elektryczny. Nie wydawało to żadnych dźwięków.Miejsce obserwacji Oborniki. Załączam zdjęcie i krótkie wideo. Świetlistych kul było +/- 15

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Czwartek, 25 lipca 2019 | 22 lipca 2019 roku odszedł w stronę światła Marek Rymuszko. Twórca i pomysłodawca miesięcznika ‘Nieznany Świat’, który przebudził miliony ludzi ze snu i sprawił, że dostrzegli inny, nieznany świat. Ale odszedł przede wszystkim bliski mi człowiek, którego brak odczuwać będę do końca mojej ziemskiej wędrówki.

czytaj dalej

FILM FN

JASNOWIDZ KRZYSZTOF JACKOWSKI - ostrzeżenie przed oszustami sprzedającymi 'Amulety Jackowskiego'

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.