Dziś jest:
Sobota, 25 września 2021

Ludzkość z ogromną prędkością wykorzystuje to, co powstawało na Ziemi przez miliony lat. Przede wszystkim zasoby ropy naftowej i gazu. To zakończy się zagładą planety.
William Ryerson, The Population Institute

Komentarze: 11
Wyświetleń: 6675x | Ocen: 12

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 22 luty 2019 10:03   
Autor: FN, źródło: Źródło: polsatnews.pl, poznan.wyborcza.pl   

SPRAWA Z ‘PROJEKTU MESSING’: MAMO, BYŁAM DALEKO, ALE TAM MNIE NIE CHCĄ!

Dlaczego nazywamy takie historie „złotymi”? Gdyż pojawiają się one trochę przy okazji innych opisów wydarzeń, więc szansa na oszustwo praktycznie nie istnieje. Ludzie opowiadają o czymś innym, a nagle w ich relacji pojawia się wątek o „spotkaniu z wielką tajemnicą”, która jest w kręgu zainteresowania Fundacji Nautilus.

O takim właśnie wątku poinformowała nas nasza czytelniczka serwisu.

 

[…] Dzień dobry.

Czytając dzisiejsze wiadomości w internecie, zainteresowała mnie pewna rzecz w jednym z artykułów. Jest to sama w sobie bardzo tragiczna historia dziesięcioletniego dziecka, spowodowana głupotą (delikatnie mówiąc) dorosłych. Sama nie wiem, jak to ocenić. Jest w tym artykule jeden fragment, który jest bardzo znamienny, proszę o przeczytanie treści.

Link: https://wiadomosci.wp.pl/poznan-probowala-z-synem-zabic-10-letnia-corke-ruszyl-proces-6351567996422273a

pozdrawiam całą załogę,

Daria

[…]


Historia jest istotnie „z dna piekieł upadku człowieka”. Wyraźnie chora psychicznie matka próbowała z synem zabić 10-letnią córkę. Oto fragment tekstu:

Przed sądem w Poznaniu rozpoczął się proces 50-letniej Małgorzaty G., oskarżonej o to, że rok temu próbowała zabić swoją 10 -letnią córkę. W usiłowaniu popełnienia tej zbrodni miał jej pomagać 27-letni syn, który razem z nią zasiadł na ławie oskarżonych.

Ta dramatyczna historia rozegrała się rok temu w Rawiczu (wielkopolskie). Małgorzata G. miała być zastraszana i szantażowana przez 46-letnią sąsiadkę Katarzynę Ch., która oskarżała ją o to, że przez nią jej syn trafił do więzienia. Katarzyna Ch. miała żądać od niej pieniędzy i grozić, że jeśli ich nie dostanie, to "zrobi krzywdę" jej 10-letniej córce i "wywiezie ją do burdelu w Niemczech".

Małgorzata G. miała ulec groźbom sąsiadki, zaciągała kredyty, by móc opłacać się Katarzynie Ch. Przekazała jej łącznie ok. 150 tys. złotych. Katarzynie Ch. było jednak wciąż mało.

Pod koniec stycznia 2018 r. przerażona Małgorzata G. wraz z synem Tomaszem uznali, że nie mają wyjścia. Postanowili zabić 10-latkę, a potem popełnić samobójstwo. […]

 […] Oskarżeni - jak wynika ze złożonych zeznań - próbowali najpierw popełnić samobójstwo trując się gazem z butli. Jego stężenie było jednak zbyt małe. Wtedy kobieta najpierw próbowała udusić córkę przy pomocy sznurka. Kiedy to się nie udało, razem z synem próbowali ja udusić rękoma.

 Z opowieści Małgorzaty G. wynika, że kiedy wydawało im się, że 10-latka nie żyje sami zacisnęli sobie sznur na szyi. Wtedy jednak dziewczynka miała się ocknąć i powiedzieć do matki: "byłam daleko, ale tam mnie nie chcą".

 Do kolejnej próby zabicia dziewczynki już nie doszło. Na miejscu pojawiła się policja, powiadomiona przez członka dalszej rodziny Małgorzaty G. o jej zamiarach. 10-latka trafiła do szpitala, jej matka i brat - do aresztu.

Źródło: polsatnews.pl, poznan.wyborcza.pl

 

Byłam daleko, ale tam mnie nie chcą

Co mogą znaczyć słowa wypowiedziane przez dziecko po tym, jak matka ją o mały włos nie udusiła? „Byłam daleko, ale tam mnie nie chcą” – nie mamy wątpliwości. Dziecko przeżyło zjawisko śmierci klinicznej i była „po tamtej stronie”, gdzie doszło do rozmowy z istotami, które zdecydowały, że ma żyć dalej.

Mamy nietypową prośbę do naszych czytelników. Wiemy, że mamy ich tysiące w całej Polsce. Być może tekst ten czyta osoba, która zna tych ludzi, a – tego też wykluczyć się nie da – ma możliwość dotarcia do tego dziecka. My nie podejmiemy się tego, gdyż wymagałoby to od nas wielu wyjazdów w Polskę, rozmów itp. Nie mamy na to fizycznie czasu.

Jednak mamy nadzieję, że wśród naszych sympatyków znajdzie się osoba, która podejmie się takiej trudnej misji. Interesuje nas to, co powie ta dziewczynka o pobycie w miejscu, które „jest daleko”. Sprawą zajmują się nasi ludzie z Projektu MESSING. Wszelkie informacje w tej sprawie prosimy kierować na adres Projektu MESSING, czyli redakcja@messing.org.pl


Komentarze: 11
Wyświetleń: 6675x | Ocen: 12

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 22 luty 2019 10:03   
Autor: FN, źródło: Źródło: polsatnews.pl, poznan.wyborcza.pl   


Komentarze (11)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Czw, 28 mar 2019 09:22 | ocena: + 1

Yarekok | Załogant

A co z tą sąsiadką, szantażystką ? Bo o ile matka i brat z pewnością kwalifikują się do leczenia psychiatrycznego o tyle , ta cała szantażystka zdecydowanie do pudła .

Sob, 23 luty 2019 23:23 | ocena: + 1

Margareta | Załogant

Nie to żebym broniła tych dwoje, tylko staram się spojrzeć z innej perspektywy. Powiedzmy, że Ci ludzie mogli być słabsi psychicznie, sąsiadka za to miała mega wpływ na nich. Są ludzie którzy potrafią omotać innych do tego stopnia, że ich ofiary tak naprawdę nie wiedzą co robią, to coś w rodzaju opętania. Oskarzamy tych dwoje, czy nam jest dane sądzić innych? Nikt przy zdrowych zmysłach nie zrobiłby krzywdy swojemu dziecku, zastanawiające jaka siła skłoniła ich do takich czynów? Może to na tym powinniśmy się skupić. Zostawmy osąd sądowi. Ta sprawa jest bardzo przykra, dziewczynka na to nie zasłużyła, z resztą nie było jej dane w ten sposób pożegnać się z dzisiejszym światem.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 24 luty 2019 12:32 | brak oceny

Romeo | Załogant

@Margareta, Zgadzam się niemal w 100% z tą wypowiedzią. Nikt przy zdrowych zmysłach nie dopuści się takich okropności i to jest oczywiste dla każdego zdroworozsądkowo myślącego człowieka. Dodam tylko, ze to co zrobi sąd z tymi ludzmi tu na ziemi nie ma większego znaczenia. To zło odkupią realnie w przyszłym wcieleniu.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 24 luty 2019 13:30 | brak oceny

Korben | Załogant

@Romeo, Pewnie się teraz narażę, ale co jeśli właśnie to ta dziewczynka kiedyś ich zabiła i teraz poniosła karmiczne konsekwencje? Dlaczego patrzy się tylko w jedną stronę, a nie bierze pod wzgląd szerszej perspektywy skoro już wspominamy o prawie karmy i reinkarnacji. Nautilus wiele razy wspomina o tych aspektach, ale chyba nie zdają sobie sprawy(?) że to działa w obydwie strony. Sam osobiście potępiam ten czyn jakiego dokonali "rodzice", ale dlaczego niektórzy muszą stosować podwójne standardy jeśli chodzi o karme?
Reinkarnacja i prawo karmy to ciekawe teorie, ale jest w nich też pewne błędne koło... i chociażby dlatego jest to dość "podejrzane", bo rozwój to uczenie się na błędach i ich nie popełnianie - jak to robić, gdy się ich nie pamięta? albo gdy się nie pamięta jaki powinno się osiągnąć cel? To jest clou tego wszystkiego...

Sob, 23 luty 2019 11:27 | ocena: + 2

Romeo | Załogant

Popieram jak najbardziej apel FN do kogoś, kto zna tą rodzinę. Co w tym złego, że zapyta się to kochane dziecko [najlepiej w obecności psychologa oczywiście] o te słowa, które ponoć wypowiedziała po śmierci klinicznej? Nie widzę tu nic niewłaściwego, a wręcz przeciwnie!

Pt, 22 luty 2019 18:19 | ocena: + 2

Ernestto | Załogant

nie no, psycholog po takiej traumie jest nieodzowny, ale słuchajcie mi się to, ja czasem nie wiem co mam powiedzieć, gdy czytam do jakich głupot i okrucieństwa zdolni są ludzie :(

Pt, 22 luty 2019 13:54 | ocena: + 1

Kasprano | Załogant

To, co te zwierzęta próbowały zrobić tej biednej dziewczynce jest nie do przyjęcia ale gorsze (moim zdaniem) jest to, że za nasze pieniądze ci ludzie będą utrzymywani w więzieniu i znając polskie prawo wcześniej czy później wyjdą na wolność... Czy kara śmierci byłaby adekwatna? czy nie zachowalibyśmy się również jak zwierzęta? sprawa bardzo trudna i co osoba to inne zdanie.. myślę, że wysterylizowanie chłopaka by nie mógł przekazać swojej patologii kolejnemu człowiekowi i zaczipowanie byłoby po jego wyjściu na wolność jak najbardziej wskazane. Co do matki to najlepiej wysłać ją do zakładu zamkniętego. Niestety sprawa tego, iż dziewczynka przeżyła coś niesamowitego moim zdaniem niknie w okrucieństwie i patologii tych dwoje dorosłych zwierząt. Podzielam zdanie Ernestto iż wypytywanie teraz dziecka byłoby błędem... zaczekałbym pare lat

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 22 luty 2019 22:30 | ocena: + 3

Woj | Załogant

@Kasprano, Zwierzęta czegoś podobnego nie robią,to są ogłupiałe osobniki ludzkie tak zwane Mutanty (nazwane prze zemnie)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 23 luty 2019 12:49 | ocena: + 2

Kasprano | Załogant

@Woj, Fakt trochę obraza dla zwierząt, mutanty brzmi lepiej

Pt, 22 luty 2019 13:30 | ocena: + 2

Ernestto | Załogant

takich relacji mamy dosyć, myślę, ze dziecku potrzebny jest obecnie spokój i kontakt z psychologiem a nie wypytywanie jak było, gdy twoja mama próbowała ciebie udusić ... to się nie mieści w głowie tak poza tym

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 22 luty 2019 14:05 | brak oceny

magdakowalska48 | Załogant

@Ernestto, ale onie nie pytaliby o to tylko o to gdzie byla i co widziala. i po co psycholog? zeby wmowil jej ze to co widziala to glupoty?

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

26 września: [...]  Wieczorem łączymy się z naszymi kolegami z Las Vegas - temat to scenariusze przyszłości ludzkiej cywilizacji przedstawiane przez obce istoty podczas Bliskich Spotkań Trzeciego Stopnia .[...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Nie, 19 wrz 2021 08:33 | Dzień dobry, W dniu 10.09.2021 około godziny 22 nad miejscowością Klecin nagrałem dziwna kule która poruszała się bardzo nienaturalnie Od strony południowej Klecin 7

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 10 sierpnia 2021 | Historia występu tzw. „badaczy UFO” w nieistniejącym od wielu lat programie „Rozmowy w Toku” pokazuje wiele aspektów czegoś, z czym spotykam się od wielu lat, co mnie zaskoczyło i wprawiło w bezgraniczne zdumienie. Z upływem lat przekonuję się, że jest to niestety typowo rodzima przypadłość oparta na wszystkich ciemnych demonach polskiej duszy: zawiści, zazdrości, kompleksach...

czytaj dalej

FILM FN

EMILCIN, POMNIK UFO I... AGENT 'OBCYCH'! ;-)

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.