Dziś jest:
Czwartek, 23 maja 2019

Dobre decyzje są wynikiem doświadczenia, a doświadczenie zdobywa się poprzez podejmowanie błędnych decyzji.
Mark Twain

Komentarze: 2
Wyświetleń: 2603x | Ocen: 8

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 4 mar 2019 09:09   
Autor: FN, źródło: FN   

CIEKAWY ASPEKT BLISKICH SPOTKAŃ Z UFO – ZACHOWANIE ZWIERZĄT


Ostatnio uczestniczymy w ciekawej „wymianie e-maili” z naszymi kolegami w różnych częściach świata na temat przeróżnych ciekawych okoliczności związanych ze zjawiskiem Niezidentyfikowanych Obiektów Latających. W serwisie FN pisaliśmy o tym, że obiekty te są w stanie manipulować czasoprzestrzenią, zmieniać rozmiar z gigantycznego do obiektu wielkości owada itp. Nasz czytelnik zwrócił uwagę na kolejny bardzo ciekawy aspekt zjawiska Niezidentyfikowanych Obiektów Latających, czyli zachowanie zwierząt.

 

From: […]
Sent: Sunday, March 3, 2019 10:52 AM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Ciekawy aspekt bliskich spotkań z UFO

 

Dzień dobry.

 Zapewne państwo słyszeliście o tym aspekcie, ale mimo wszystko chciałbym go zasygnalizować. Chodzi mianowicie o dziwne zachowanie zwierząt, które znajdują się w bliskiej odległości pojazdu UFO. Znam 2 takie przypadki. Jeden starszy, drugi bardzo świeży. Pierwszy przypadek to historia mężczyzny z Danii. Wydarzenie miało miejsce w 1995 roku. Człowiek ten jechał samochodem wraz z własnym psem wieczorem na mało uczęszczanej drodze. Nagle jego pies zaczął się dziwnie zachowywać, był bardzo niespokojny. Świadek nie mógł uspokoić psa. W tym momencie wysiadła cała elektronika w jego samochodzie i zgasł silnik. Nagle nad jego samochodem pojawił się potężny latający obiekt. Był bardzo nisko, tuż nad samym dachem samochodu. Historia ta została przedstawiona w jednym z odcinków programu telewizyjnego "UFO w Europie" który był wyświetlany na kanale National Geographic.

 Druga historia jest całkowicie świeża, bo wydarzyła się w tym roku w Stanach Zjednoczonych. Młoda dziewczyna mieszkająca na farmie, poszła ze swoim psem nakarmić konie w stajni. Karmiła te konie i nagle konie zaczęły się dziwnie zachowywać. Były bardzo niespokojne. Pies tak samo był niespokojny i uciekł z tej stajni. Nagle dziewczyna usłyszała dźwięk łamiących się gałęzi. Wyszła ze stajni aby zobaczyć co się dzieje. I spostrzegła jakiś latający pojazd który był nad wierzchołkami drzew i powoli się przesuwał. Oprócz tego nie było słychać pracy jakichkolwiek silników. O tej historii można przeczytać tutaj:

 http://www.nuforc.org/webreports/144/S144814.html

 Pozdrawiam całą fundację Nautilus

 


 

Oczywiście to bardzo ważny temat! Mamy w naszym archiwum relacje o tym, jak zwierzęta wpadały w panikę, ale także było wprost przeciwnie – próbowały dostać się w pobliże obiektu.  Przykładem jest historia z 1993 roku, kiedy para Australijczyków obserwowała niezwykłą scenę nad oceanem – tuż nad wodą unosił się obiekt UFO w kształcie dysku, a wokół kręciły się delfiny i orki (razem!) wydając z siebie bardzo charakterystyczne dźwięki.

 

 

Czasami jest odwrotnie, niż świadkowie myślą. Zwierzęta za wszelką cenę chcą się dostać w pobliże obiektu (wyczuwają potężną duchowość istot i jest to wręcz instynkt) i tym są spowodowane odgłosy, które z siebie wydają.

Tak naszym zdaniem było m.in. w przypadku historii z Rendlesham. W materiale wideo Jim Peniston opisuje moment, kiedy usłyszał zwierzęta, które nagle odezwały się w okolicznych gospodarstwach. Mówi o zachowaniu zwierząt w ok. 3 min. 15 sekundy materiału. Jego zdaniem „zwierzęta wpadały w popłoch”, ale my mamy inną hipotezę opartą o materiał zebrany w innych częściach świata. Zwierzęta bowiem… chciały za wszelką cenę dostać się w pobliże UFO. To tylko hipoteza, ale – możecie nam wierzyć – oparta o ciekawą dokumentację z innych historii z UFO, które wydarzyły się także na terenie Polski.

 

 

W ten weekend mieliśmy małe kłopoty z tzw. certyfikatem SSL, stąd dziwny komunikat, który pojawiał się przy próbie wejścia na strony. W sobotę i niedzielę tego zrobić nie mogliśmy, ale w poniedziałek rano już wszystko działa tak jak powinno. Machina FN znowu pracuje na pełnych obrotach!


 

Znowu możemy uruchomić komentarze. Przy okazji zapraszamy wszystkich do wysłuchania kolejnego LIVESTREAM z pokładu okrętu Nautilus, który będzie miał miejsce 31 marca w niedzielę o 21.00 Tematem będzie „UFO i projekt KONTAKT”.

Będziemy mieli nowe ciekawe materiały m.in. z Emilcina, więc szczerze polecamy znalezienie tego dnia godziny po 21.00, bo… warto.

Przy okazji prośba do wszystkich śledzących nasz „Projekt KONTAKT” – wszyscy rzucili się (co zrozumiałe) do robienia modeli obiektu i na tym się skoncentrowali, ale całkowicie zbagatelizowano sprawę dziwnego dźwięku, który pojawia się na obu nagraniach wideo syna p. Mariusza. Ten dźwięk nie jest – jak napisał nam jeden z demaskatorów – zwykłym „odgłosem zepsutej betoniarki, która pracuje pod domem tej rodziny”, nie jest także „banalną wibracją odkurzacza”, „dudnieniem wydawanym przez zepsutą pompkę w akwarium”, a także „banalnym sprzężeniem, które powstaje zawsze przy robieniu wideo aparatem”. Dostaliśmy kilkanaście „wyjaśnień” tego dźwięku, tymczasem jest on chyba najciekawszym aspektem tego wydarzenia.

Dźwięk można usłyszeć w nagraniach wideo, które zamieściliśmy w naszym ostatnim LIVESTREAM-ie z grudnia 2018 roku.

 https://youtu.be/ko0fGW6OWVw

Były próby analizy tego dźwięku – poniżej jedna z nich.

 

 

Jeśli ktoś jest w stanie uzyskać taki dźwięk przy pomocy „prostych narzędzi domowych” – prosimy o kontakt do jednego z naszych kolegów z Projektu KONTAKT: netfn@onet.eu

 Na koniec rozmowa z p. Mariuszem na temat, który żartobliwie możemy zatytułować „Pana  proszę pana 10 –letni syn był w 2014 prawdziwym geniuszem i mistrzem inscenizacji, o czym ani Pan, ani Pana żona, ani jego dziadkowie, ani jego koledzy z podwórka, ani także on sam (!)… nie ma i nie miał wtedy pojęcia!” ;)

 

 

Wszystkie materiały do projektu KONTAKT znajdziecie klikając na link:

 https://www.nautilus.org.pl/informacje,39,projekt-kontakt.html

Komentarze: 2
Wyświetleń: 2603x | Ocen: 8

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 4 mar 2019 09:09   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (2)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Czw, 7 mar 2019 19:07 | brak oceny

Onestwo | Załogant

Dźwięk ma coś wspólnego z gruchanie kota.

Pon, 4 mar 2019 21:21 | ocena: + 1

mmarko | Załogant

Może Państwa to zainteresuje, ale jak pierwszy raz zobaczyłem zdjęcie z operacji kontakt, otrzymałem informację że to jest obiekt biologiczny, wyhodowany przez kogoś i druga ciekawa sprawa obiekt jest pomniejszony a w nim znajdują się obce istoty. Istoty są troszkę niższe od ludzi a obiekt został celowo przez nie pomniejszony.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Z POCZTY DO FN [...] O 'przygodach' w Emilcinie jest napisane w książce pt.: 'Baza UFO ziemskie spotkania z Obcymi', autor: Timothy Good, wydawnictwo 'Horyzont Zdarzeń', strona: 469. [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wczoraj, 05:28 | Witam, chciałbym odnieść się do rzekomego UFO nad Polkowicami z dn. 20 maja 2019 około godz. 22:20. Otóż w moim przekonaniu był on jednym z przelotów Stacji ISS, której grafik w tej części globu przypada na okres 21-23 maja. Piszę dlatego że, również wczoraj późną nocą widziałem na niebie w Jelczu-Laskowicach (dolnośląskie) duży jasny obiekt regularnie sunący po nieboskłonie, typowy dla satelit i stacji. Obiekt taki oczywiście odbija promienie słońca, stąd poświata...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Piątek, 10 maja 2019 | Czy widzieliście kiedyś sytuację, kiedy samochód mocno „wchodzi w zakręt”, ale szybkość jest zbyt duża i jest skazany na wypadnięcie z tego zakrętu? Na nic zda się hamowanie, kontrowanie kierownicą czy jakieś spektakularne manewry skrzynią biegów – katastrofa jest nieunikniona. W takiej sytuacji znalazła nasza cywilizacja na Ziemi. Powodem jest oczywiście bezwzględne eksploatowanie naszej planety ...

czytaj dalej

FILM FN

ZABÓJCA W ICH GRONIE - materiał z Archiwum Wideo FN

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.