Dziś jest:
Niedziela, 26 stycznia 2020

Twierdzenie, że Ziemia to jedyny zaludniony świat w nieskończonej przestrzeni jest równie absurdalne jak przekonanie, iż na całym polu prosa wyrośnie tylko jedno ziarenko.
/Metrodor, filozof grecki z IV wieku p.n.e./

Komentarze: 10
Wyświetleń: 5435x | Ocen: 21

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 26 mar 2019 11:46   
Autor: FN, źródło: FN   

UFO ZATRZYMAŁO POTĘŻNEGO TIRA – POTEM KIEROWCY… WYKASOWALI PAMIĘĆ!


Co za rok... ;) Nie ma tygodnia, abyśmy nie nagrywali jakieś fascynującej rozmowy o historii związanej z UFO. Nie interesują nas tak zwane „klasyczne obserwacje” (ktoś tam coś nagrał – ktoś tam coś widział itp.), bo one w żaden sposób nie przybliżają nas do poznania wiedzy na temat tego fascynującego zjawiska. Rejestrujemy je, katalogujemy – możecie je znaleźć w ilościach dowolnych w naszym ufologicznym serwisie www.emilcin.com w dziale RELACJE.

Tak naprawdę ciekawe są te historie, kiedy dochodzi do kontaktu obcych z ludźmi i czegoś, co w literaturze jest znane jako Bliskie Spotkania Trzeciego Stopnia z UFO. Od kilku tygodni co kilka dni dokumentujemy kolejną historię o spotkaniu z Niezidentyfikowanym Obiektem Latającym, a także z załogą takich obiektów.

Polecamy nasz LIVESTREAM FN, który będzie 31 marca o 21.00 i będzie w całości poświęcony historii, którą zajmuje się PROJEKT KONTAKT, gdyż kolejne wydarzenia związane z tą sprawą w zasadzie postawiły ją „poza skalą”, ale w oczekiwaniu na prezentację tych materiałów chcemy pokazać jeden z 5-ciu przypadków Bliskich Spotkań Trzeciego Stopnia, które trafiły do nas w ostatnich tygodniach.

Historia jest klasycznym CEIII na drodze. Jej bohaterem jest kierowca potężnego TIR-a typu Mercedes Actros (marzy nam się ten model jako ciągnik-bazę naszego kolejnego kampera), którego kierowca jest Polakiem, choć jeździ po Niemczech.


 

Jest 25 października 2017 roku, godzina 3.00-3.30. Jego wóz znajduje się akurat na drodze tzw. landowej (tylko dwa pasy jezdni) w okolicy miejscowości Gerolstein.


Gerolstein – miasto w Niemczech, w kraju związkowym Nadrenia-Palatynat, w powiecie Vulkaneifel, siedziba gminy związkowej Gerolstein.

W pewnym momencie – jak opisuje świadek – samochód przechodzi na bieg jałowy, a czujniki obecności obiektów przed samochodem zapalają się. Co to znaczy? Że wykryły przed samochodem obecność jakiegoś obiektu, choć kierowca niczego nie widzi. Samochód zjeżdża do małej zatoczki (rodzaj parkingu) i wtedy dzieje się kolejna zdumiewająca rzecz.

Świadek opisuje, że widzi rzecz niepojętą – od czegoś błyszczącego odbijają się światła jego samochodu, choć samego obiektu… nie widać. I wtedy słyszy wyraźny głos w swojej głowie – „ZAPOMNIAŁEŚ”.

Wychodzi z samochodu, obchodzi własne auto wokół, ale niczego nie znajduje. Jest przerażony.


To klasyczna historia – nie mamy co do tego wątpliwości – z wykasowaniem pamięci świadka przez UFO. W tego typu wydarzeniach pojawiają się jeden istotny element – sny! I tutaj dosłownie jak w książkach o UFO z naszej biblioteki – świadek pan Paweł ma sen, w którym powraca pamiętne słowo „ZAPOMNIAŁEŚ”. Przypadek? Zapomnijcie o przypadku… ;)

Poniżej fantastyczna rozmowa z p. Pawłem o tej sprawie, która została zarejestrowana 25 marca 2019 roku. Jego wiarygodność jest 10/10 – to słuchać w głosie, sposobie mówienia, formułowania zdań. On to przeżył naprawdę!

Rozmowa poniżej:

 


Wyjeżdżamy za granicę na wykłady i operację z serii OTWARTE NIEBO. Przez kilka dni do 31 marca będzie trochę miej informacji na stronie, a także na 100 procent będziemy mieli opóźnienia w odpowiadaniu na pocztę. To prawdziwy dramat – wystarczy 2-3 dni braku ciągłego dostępu do sieci, a maszyna FN natychmiast zaczyna mieć opóźnienia i zaległości. Powinniśmy się z tego cieszyć, bo to pokazuje siłę całej machiny, ale niestety potem „wygrzebujemy się ze sterty wiadomości” tygodniami. Ale tak musi być.

Po powrocie do Polski 31 marca i naszym LIVESTREAM FN spodziewajcie się naprawdę pierwszoligowych historii o UFO, które sprawią, że czegoś ważnego dowiecie się o tym niesłychanym, poruszającym, obezwładniającym zjawisku jakim jest UFO.

 

Komentarze: 10
Wyświetleń: 5435x | Ocen: 21

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 26 mar 2019 11:46   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (10)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Sob, 30 mar 2019 10:12 | brak oceny

majomir | Załogant

dowcip stary jak świat
co ma na myśli kierowca Actrosa pokazując kierowcy innego Actrosa środkowy palec ...
już jeden dzień nie zaglądałem na serwis
ha ha

Czw, 28 mar 2019 11:31 | ocena: -1

Piotr87 | Załogant

Jesli chodzi o mercedesa actrosa to bym nie zawierzal do konca jego czujnikom. Sa one dla kierowcy bynajmniej jak dla mnie bardzo nie bezpieczne, sam mialem dwukrotnie taki przypadek ze auto z duza moca wcisnelo samo hamulec bo przyjelo slupek drogowy za zagrozenie. Cale szczescie nie byly to okresy zimowe bo ciekawie moglo by sie to skonczyc. W niemczech sa slupki co 50m wiec jest ich gesto a na landowce stoja zaraz kolo jezdni. Wiec samo wykrycie czegos przed akurat tym autem po przez jego czujniki nie swiadczy o niczym.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 29 mar 2019 10:17 | ocena: + 2

sunflower85 | Załogant

@Piotr87, Kalibracja tych czujników umożliwia zdefiniowanie ich "czułości" co wpływa na ich działanie w praktycznym ujęciu. To, że pewne elementy infrastruktury drogowej są brane za przeszkody wynika z niedoskonałości tych czujników - np. samochód znajdujący się na bilbordzie przy drodze bądź auto skręcające w lewo z lewego pasa kiedy poruszamy się prawym.

Nie sądzę jednak, że radar mógł uznać słupek czy znak jako przeszkodę - technologia nie jest aż tak bardzo niedoskonała aby zachowywało się to w ten właśnie sposób. Jeśli przyhamował prawie do zera, przynajmniej dwa radary musiały niezależnie wykryć przeszkodę tuż przed pojazdem.

Śr, 27 mar 2019 12:58 | ocena: + 2

m___b | Załogant

Pan umie przekonująco opowiadać więc dla Nautiliusa od razu jego historia jest prawdziwa. Super metoda badawcza, nie ma co.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 29 mar 2019 10:21 | ocena: + 3

sunflower85 | Załogant

@m___b, Jeśli nie istnieją fotografie bądź nagranie wideo np. z wideorejestratora, który znajduje się wewnątrz pojazdu relacja świadka może być jedyną metodą na określenie czy coś mogło się stać bądź nie. Jak zwykle, tak też tutaj - szkopuł tkwi w szczegółach. Na przykładzie wydarzeń z końca lat 70` z Emilcina także mógłbyś uznać, że historia się nie wydarzyła mimo, że wszystko na to wskazuje bazując na relacji świadka?

Wt, 26 mar 2019 15:45 | ocena: + 3

ABe11 | Załogant

Być może ten pan miał już wcześniej epizody z ufo, tylko skutecznie o nich "zapomniał". To wygląda na jakąś cykliczną historię z jego udziałem, chociaż sam upatruje początku tej przygody w 2017 roku.

Wt, 26 mar 2019 13:23 | ocena: + 4

tur77ek | Załogant

Ja też widziałem na nocnym niebie obiekt w kształcie kuli świecił jasnym światłem, ten obiekt przed Pana samochodem to pewnie kula osłonięta polem maskującym. Ja osobiście poddałbym się hipnozie musiałbym wiedzieć co się wydarzyło, zrobiłbym wszystko żeby się dowiedzieć co miało miejsce.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Śr, 27 mar 2019 11:28 | brak oceny

Natenczas_Wojski | Załogant

Tak jest, sferyczne pole maskujące wokół pojazdu UFO zakrzywia promienie świetlne wokół obiektu ("opływają" go one) , co czyni go niewidzialnym, ale tylko dla oka ludzkiego. Czujniki ciągnika TIR natomiast nie dały się oszukać i prawidłowo zasygnalizowały przeszkodę przed pojazdem. Od pola maskującego odbiły się też światła Mercedesa, jak od kulistego zwierciadła. Wszystko było jak być powinno, przebiegło zgodnie ze schematem. Klasyczne UFO-spotkanie, połączone prawdopodobnie z wzięciem na pokład, czego zainteresowany naturalnie nie pamięta. Kazali mu zapomnieć, to i zapomniał... Wysiadł sam z kabiny, potem wsiadł, w międzyczasie właśnie gościł u Obcych. Dziwne, że nie zauważył różnicy w czasie, może "badanie" trwało w miarę krótko.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 30 mar 2019 07:05 | ocena: + 1

Korben | Załogant

@Natenczas_Wojski, Ekhm... "sferyczne pole maskujące wokół pojazdu UFO zakrzywia promienie świetlne wokół obiektu ("opływają" go one) , co czyni go niewidzialnym" VS "Od pola maskującego odbiły się też światła Mercedesa, jak od kulistego zwierciadła." - To w końcu pole maskujące zakrzywia promienie świetlne, czy odbija? Ktoś tutaj chyba nie potrafi się zdecydować...

Czw, 28 mar 2019 03:39 | ocena: + 1

Kasprano | Załogant

@tur77ek, też po takim przeżyciu zrobiłbym wszystko co w mojej mocy, żeby dowiedzieć się co dokładnie stało się w czasie który mi "umknął" nie tylko czułbym się lżejszy o parę kilo ale może pomógłbym w jakimś stopniu lepiej zrozumieć całe zjawisko i to czym kierują się istoty z noli

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Po intensywnych pożarach w Australii w stanie Victoria odkryto rozległe kanały wodne zbudowane przez rdzenny lud Gunditjmara.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Śr, 22 sty 2020 14:05 | Witam serdecznie, w dniu dzisiejszym 21.01.20 wraz z rodziną zaobserwowaliśmy dziwne światła na zachodnim niebie. Była godz 18,30-18,40, wychodząc na taras spostrzegłem ciąg punktów świetlnych na zachodniej części nieba. Zdziwiony zawołałem syna i żonę, aby też to potwierdzili. Początkowo myślałem, że są to gwiazdy ułożone w takim ciągu, ale nie pasowała mi ich ilość ok 7-10 szt. Punkty pojawiły się tuż nad horyzontem zachodniego nieba i ciągnęły się w kierunku zenitu nieba (obecnie w kierunku...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Czwartek, 26 grudnia 2019 | Tragedią naszej planety są religie, gdyż religia opiera się na wierze, a sprawy związane z duchowością są wiedzą. Ale i tak jest gorzej, gdyż dogmaty głównych religii są całkowicie fałszywe i przekonują ludzi, że Ziemia jest tylko przystankiem w drodze do raju.

czytaj dalej

FILM FN

Obraz 'Diabła' dostrzeżony w płomieniach jednego z pożarów w Australii

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.