Dziś jest:
Niedziela, 21 lipca 2019

Nikt nie potyka się o góry. Możesz się potknąć jedynie o mały kamyk. Jednak kiedy wyminiesz wszystkie kamyki na twojej drodze, przekonasz się, że przekroczyłaś górę.
/Konfucjusz/

Komentarze: 15
Wyświetleń: 4447x | Ocen: 12

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 13 kwi 2019 08:30   
Autor: FN, źródło: FN   

JEDEN Z NAJBARDZIEJ PRZEJMUJĄCYCH MOMENTÓW – WŁASNE DZIECKO MÓWI O RODZICACH Z POPRZEDNIEGO ŻYCIA


Fundacja Nautilus prowadzi jeden z najważniejszych projektów w historii, czyli projekt „REGUŁY GRY”. Na podstawie tysięcy relacji przysyłanych przez ludzi dokładnie ustaliliśmy, co dzieje się z duszą człowieka po śmierci, a także jaki jest cel ludzkiego życia.

Piszemy o tym wprost w naszych serwisach bez żadnych jakże modnych „nikt tego nie wie” lub „podejrzewa się” itp. Tu nie ma miejsca na żadną wiarę – to czysta wiedza. Mamy sygnały, że nasze serwisy i prezentowane przez nas treści zmieniły dosłownie tysiące ludzi w Polsce, całkowicie przemodelowały ich poglądy.

- Jestem innym człowiekiem, szanuję zwierzęta, szanuję rośliny… przestałem być tak nastawiony na pieniądze dzięki temu, że czytam Wasz serwis – tego typu opinie naprawdę dostajemy tak często, że już przestaliśmy je cytować w naszej Kajucie Załogi (dział dostępny po zalogowaniu). Ostatnio po raz kolejny dostaliśmy e-mail od czytelnika, który napisał wprost – gdyby nie serwis FN nie byłoby mnie na świecie, bo popełniłbym samobójstwo.

- Przeczytałem tekst (w serwisie – przyp. FN) i już nigdy nie będę myślał o tym, aby to zrobić!  - takich e-maili także już nie cytujemy, bo to nie ma sensu. Najważniejsze, że ludzie już wiedzą, że Kreacja (nazywajcie to Bogiem jeśli chcecie – to to samo) tak stworzyła świat, że żadna żywa istota bez potrzeby walki o życie nie ma prawa zabić innej żywej istoty. Życie jest świętością miliard razy większą niż rozświetlone jądra gwiazd!

Pisaliśmy o tym setki razy. I powtarzać będziemy tysiące razy – każdy człowiek ma nieśmiertelną duszę, której celem jest doskonalenie i zbieranie doświadczeń poprzez kolejne wcielenia na Ziemi lub innych światach, a tych jest nieskończenie wiele (w tym na innych planetach). Od wielu lat na naszej planecie inkarnują się istoty z innych, wyższych światów, aby pomóc nam w momencie „przebudzenia”. Będzie moment, kiedy wszyscy rozpoznają takie osoby (to zwykli ludzie jak my wszyscy) na naszej planecie. I to także jest ważnym procesem stworzonym przez Kreację – wszyscy będą uratowani przed zatraceniem w niewiedzy czyli… zbawieni, choć to słowo akurat jest mało zręczne.

Ale wracając do głównego tematu – tym razem napiszemy o jednym z najcudowniejszych momentów, jakie w ogóle znamy. O jakim momencie mówimy?

To chwila, kiedy rodzice małego dziecka słyszą od niego tekst:

- Bo ja już kiedyś żyłem, miałem inną mamę i innego tatę, ale oni umarli…


Jeden z naszych kolegów z pokładu okrętu Nautilus przysłał w naszej „wewnętrznej poczcie” link do fantastycznego filmu, który został zamieszczony w serwisie youtube. W materiale „My 3 year old son tells me about his past life (true story)” młoda matka opisuje taką właśnie magiczną chwilę, kiedy po raz pierwszy jej syn powiedział jej o tym, że to życie nie jest jego „pierwszym życiem”, że już kiedyś miał rodziców, a także rodzeństwo, ale oni umarli, a on teraz ma „nową mamę, którą bardzo kocha”.

Materiał jest cudowny, bo pokazuje emocje, a ich nie sposób udać czy sfałszować. W Polsce takie nagrania są niemożliwe, gdyż taką osobę spotkałby natychmiast tzw. hejt, bo przecież „nie ma żadnej reinkarnacji, a w ogóle to jeśli jest dusza to żyje tylko raz” itp.

Ale nasza Latarnia Morska świeci się coraz silniej i jej światło dotarło do wielu ludzi, którzy dzięki takim właśnie publikacjom już wie, że:

  1. Człowiek ma duszę
  2. Jest reinkarnacja
  3. Trzeba szanować wszystkie żywe istoty i czynić tylko dobro, bo tylko ono gwarantuje likwidację bólu i cierpienia, którego tak bardzo boją się wszyscy ludzieŚwiatło naszej latarni świeci się i tak całkiem nieźle, ale wkrótce – zapamiętajcie nasze słowa – zaświeci się jeszcze potężniej… to będzie zupełnie nowa jakość naszej pracy! Ale to uwaga na marginesie. ;)

Wracając do filmu zamieszczonego w sieci – jest on po angielsku, a nasza ekipa z „REGUŁ GRY” (projektu) jest tak zajęta dokumentowaniem 4 historii związanych z przypadkami reinkarnacji z terenu Polski, że po prostu nie ma czasu na pełne tłumaczenie tego filmu. Zamieszczamy go więc w oryginalnej wersji i gdzieś „z tyłu głowy” będziemy mieli tę wiadomość, aby ten film kiedyś zrobić z porządnym polskim tłumaczeniem.

/poniżej tłumaczenie wykonane przez osobę z komentarzy pod tekstem - dziękujemy! ;)/

Tłumaczenie tego filmiku z youtuba. --------------------

Tak więc, nie mam zbyt dużo czasu.. ale chciałam Wam szybko opowiedzieć historię, coś co przydażyło mi się dzisiaj. Byłam w moim samochodzie, gotowa by odebrać moją córkę ze szkoły. W samochodzie był także Abel. Abel był zmęczony, ale nie spał.

Zapytałam go co by chciał na obiad. A on odpowiada: "Mamo, moja mama umarła". Ja na to: "Twoja mama umarła?" On: "Tak, moja mama umarła. Ty jesteś moją nową mamą." Ja: "Jestem twoją nową mamą? Zawsze byłąm twoją mamą." On: "Nie, jestem moją nową mamą. Moja mama umarła."

Ja: "Ale, co ty (właściwie) chcesz powiedzieć? (Co masz na myśli?)" On: "Czy ty mnie wreszcie posłuchasz? Próbuję Ci powiedzieć, że jesteś moją nową mamą, bo moja mama umarła. I ty jesteś moją nową mamą i cie kocham, i cie całuje, i przytulam, i dotykam cały czas, bo cie kocham i ty mnie kochasz, bo jesteś moją nową mamą." Więc ja na to: "Hmmm, a co z twoim tatą?" On na to: "Tatę też mam nowego."

Ja: "Ta? Kto jest więc twoim nowym tatą?" On: "Ten facet z brodą." (ona dopowiada: mój mąż ma brodę) Ja (czyli ona): "Więc, co się stało z twoim starym tatą?" On: "No, mój stary tato też umarł." Ja: "Jak on umarł?" On: //ciężko mi teraz zrozumieć co ona mówi, coś jakby// "Ściany...w kierunku drzewa...i go podrapały...i potem był tam strażak...i ten gość z pistoletem...ale go złapali i wsadzili do klatki...ale mój tato umarł...on, on, on umarł." Ja na to: "Oh, czyli on ucierpiał?" On: "Tak, on umarł." Więc ja na to: "Czyli, kto jest twoim nowym tata?"

On: "Tato, no wiesz, tato, ten z brodą, to mój nowy tato. Więc ty jesteś moją nową mamą a on moim nowym tatą." O mój boże, to jest takie dziwaczne, miałam gęsią skórkę, o mój boże. I potem, bo on się już zaczął denerwować, bo ciągle go dopytywałam, żeby sprawdzić czy nie będzie zmieniał wersji, czy nie będzie mówił czegoś inaczej, ale on nie zmienił wersji.

Potem, jak już dojechaliśmy do domu, zjedliśmy obiad, potem byłam na piętrze w swoim pokoju, odkładałam pranie i go wtedy zapytałam: "Pamiętasz to co mi wcześniej mówiłeś?" On:" Tak, to że jesteś moją nową mamą." Ja: "No.." On: "Tak, bo moja mama umarła. I to sprawiło, że byłem smutny, i mój tato też umarł, i miałem brata i siostrę, i oni też umarli. Ale wy jesteście teraz moją nową mamą i nowym tatą." O mój boże, czy takie coś sie Wam kiedykolwiek przytrafiło?

Proszę, dajcie znać, bo jestem bardzo ciekawa, czy to może było jego poprzednie życie, czy coś. No bo wiecie, on mówił prezcyzyjnie, z detalami, coś czego normalnie żaden trzylatek by nie mówił. Więc, jestemn troche przestraszona, trochę się martwię. Także, jak macie jakieś historie, to napiszcie poniżej. Jaaaa, to takie dziwne. Ok, bedę w kontakcie.

Nara -------------------- koniec tłumaczenia

Publikacja powstała dzięki pomocy naszych kolegów z serwisu FN www.messing.org.pl, którzy poprosili o dodanie do tekstu historii z ich „półki”. Jest ona integralnie związana z prowadzoną dokumentacją w sprawie wspomnień dzieci z poprzednich żyć.

From: [dane do wiad. FN]

Sent: Saturday, March 30, 2019 10:14 PM

To: nautilus@nautilus.org.pl

Subject:

 

Szanowni Państwo,

dziś wyjątkowo nie o końcu świata, a o reinkarnacji. Już kilka razy przesyłałem Państwu zbiorówkę z tego co mówi mój syn Franek (aktualnie prawie 5 latek). Dziś przypadkiem "zabijając czas" na wykopie (wykop.pl) z ciekawości wpisałem co jest pod tagiem #reinkarnacja. Było to kilkanaście wpisów. Nic wartościowego poza... jednym wpisem ok. miesiąc temu. Zrzut ekranu w załączeniu.

 

pozdrawiam

Tomek

 


Polecamy także najnowszy wpis w naszym dziale XXI PIĘTRO - TWOJA HISTORIA

https://www.nautilus.org.pl/xxi-pietro,921,14-kwietnia-2019--powiedzialam-mamie-ze-nie-mialam-lewej-nogi.html

Komentarze: 15
Wyświetleń: 4447x | Ocen: 12

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 13 kwi 2019 08:30   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (15)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Czw, 16 maj 2019 11:08 | ocena: + 2

gabib22 | Załogant

Miałam podobną sytuację . To było przerażające. Siedziałam w łazience na toalecie ( z zamknięta klapą od sedesu taki fotelik łazienkowy ;-)). Mój synek siedział w wannie. Nagle powiedział, że on już miał kiedyś mamusię , ona zmarła i zakopali ja w piachu. To był szok! Jak to miał mamusię, jak to zmarła, jak to ją zakopali w piachu ( skąd on wie jak wygląd pogrzeb? ). No przecież nie umarłam i żyje. Znieruchomiałam, czułam jak by zabrakło mi tlenu. Jak by jakaś fala mnie przytłoczyła. Innym razem powiedział, że tęskni za tamtą mama. Tu się poczułam zazdrosna, a co grosza nie chciałam, aby był smutny. Na szczęście powiedział, że mnie też kocha i też jestem fajna. Ufff co za ulga. Innym razem też po kąpieli, powiedział takie zdanie: o tą bluzkę to kupiła babcia Tereska. W naszej rodzinie nikt nie ma takiego imienia i zapewniam, że moje dziecko zna imiona babć. Była jeszcze jedna sytuacja, jak rozmawialiśmy. JA: ja się opiekuję Tobą. On: a kto opiekował się tobą?. JA: Jak kto kto, babcia W, On: a babcią W? JA: babcia H, ON; a babcią H? Ja: babcia M, ale jej nie znasz, On (z dużym przekonaniem w głosie) : znam znam.. Normalnie bym powiedziała, że się myli, że nie zna bo przecież nawet ja jej nie poznałam. To był jednak już ten etap, gdzie zaczęłam szukać , czytać , analizować, i ... nie negować, a słuchać uważnie co do mnie mówi ;-).

Pon, 15 kwi 2019 00:45 | ocena: + 1

john_titor | Załogant

nasz syn ma obecnie prawie 5 lat ale do 4 roku życia bardzo słabo mówił (tylko kilka słów i nie wszystkie litery) dopiero w ostatnim roku nadgonił dosyć sporo, dodatkowo jest opózniony ruchowo (ma zaburzenia równowagi i mniejsze napięcie mięśniowe wiec chodzimy z nim na zajęcia rehabilitacyjne), to jest nasze pierwsze dziecko (jesteśmy już po 40-tsce z żoną). Któregoś dnia (około miesiąc temu) żona poinformowała mnie że syn w zabawie wspomina o jakiś innych rodzicach (i że wspominał o nich pare razy przy żonie), dialog wyglądał mniej więcej tak:

syn: mamo ja miałem kiedyś innych rodziców niż wy
mama: ale synku przecież ty zawsze miałeś nas, my jesteśmy twoimi rodzicami
syn: mamo, nie rozumiesz, kiedyś miałem innych rodziców, to nie byliście wy
mama: ale o czym ty mówisz opowiedz, jakich rodziców
syn: tata był młodym chłopakiem nie takim jak tata (komentarz: prawdopodobnie chodzi o różnice wieku między mną a jakimś innym tatą)
syn: ale mamo nie martw się bo to było bardzo dawno temu

Ta sytuacja miała miejsce ze 2-3 razy ale nic więcej od syna nie udało sie wyciągnąć a samoistnie już nie słyszałem żeby wspominał coś więcej na ten temat a nie chciałem mu nic sugerować.

Nie, 14 kwi 2019 15:58 | brak oceny

ChesterA | Załogant

Tam jest "headed toward the tree" czyli "zmierzał w kierunku drzewa" :) Pozdrowionka dla FN

Sob, 13 kwi 2019 23:24 | ocena: + 1

Setif | Załogant

Moim zdanie reinkarnacja jest faktem ale na jakiej zasadzie działa tego nikt z nas nie wie. Czy możemy się przenosić między wszechświatami i czy mamy opcje wyboru kim chcemy być? Ciekawa spawa.

Rozwiń odpowiedzi (4)

Nie, 14 kwi 2019 08:56 | ocena: -1

magdakowalska48 | Załogant

@Setif, XDDDDDD "nikt nie wie" mozesz nie wypowiadac sie za kazdego? dzieki. to dziala tak ze zli archonci daja ci wybor ograniczony ale zawsze i ty wybierasz. zycie nie musi byc pieklem. jest bo jestesmy naiwni i zgadzamy sie na wszystko co nam mowia

Nie, 14 kwi 2019 12:41 | brak oceny

Kepos | Załogant

@Setif, My Dusze nie mamy nic do powiedzenia. Wcielono nas siłą, wg wcześniejszych ustaleń, przy omawianiu których, nas nie dopuszczono. Jesteśmy ważni, ale nie jesteśmy najważniejsi. Ważniejsi od nas są Aniołowie, którzy na nas ludziach uczą się i doskonalą.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 14 kwi 2019 17:12 | brak oceny

Setif | Załogant

@Kepos, Wszystko możliwe. Ja jestem typem człowieka (poprzez pracę jaką wykouję), że jeśli nie zobaczę albo nie ma na to dowodów to ciężko mi w to uwierzyć. Odnośnie aniołów, biblii, Boga... sam nie wiem. Dużo jest za a dużo przeciw opinii. Ja nie mam zdania jeszcze na ten temat.

Czw, 18 kwi 2019 13:33 | brak oceny

helmut55 | Załogant

@Setif, To takie dziwne, że nie ma dobrej woli, by sprawę zbadać. Człowiek woli skupiać się na wróżbach na przyszłość, niż badać swą przeszłość, przeszłe wcielenia. Regresja hipnotyczna jakoś mnie nie całkiem przekonuje. Widziałem jak hipnotyzer zrobił z poważnej osoby dziecko, bawiące się zabawkami. Istniała wokół niej jakaś nierealna rzeczywistość, na która reagowała, a która była wymyślona czy kreowana przez hipnotyzera. Może też ona była kreowana na bieżąco przez samego zahipnotyzowanego, ale w każdym razie nie było to coś rzeczywistego. Jeśli tak można postąpić z dorosłą osoba, to dlaczego w regresji hipnotycznej nie można by wykorzystać tego samego mechanizmu, który nie miałby nic wspólnego z naszymi wcześniejszymi wcieleniami? Z drugiej strony regresja w bieżące życie pozwala przypomnieć sobie zdarzenia dawno zapomniane, choć to akurat może być zapisane i odtworzone z mózgu. Z poprzedniego mózgu trudno to jednak uczynić.

Czw, 16 maj 2019 19:35 | brak oceny

wielkimis | Załogant

@Setif, Tak ciekawa sprawa. Ale też jakimi jesteśmy decydują geny.Wystarczy przyjrzeć się jak dziecko jest podobne w zachowaniu do rodzica.Więc jest to bardziej skomplikowana sprawa niż nam się wydaje.

Sob, 13 kwi 2019 11:34 | ocena: + 7

Nimahuya | Załogant

Tłumaczenie tego filmiku z youtuba.
--------------------
Tak więc, nie mam zbyt dużo czasu..
ale chciałam Wam szybko opowiedzieć historię, coś co przydażyło mi się dzisiaj.
Byłam w moim samochodzie, gotowa by odebrać moją córkę ze szkoły.
W samochodzie był także Abel. Abel był zmęczony, ale nie spał. Zapytałam go co by chciał na obiad.
A on odpowiada: "Mamo, moja mama umarła".
Ja na to: "Twoja mama umarła?"
On: "Tak, moja mama umarła. Ty jesteś moją nową mamą."
Ja: "Jestem twoją nową mamą? Zawsze byłąm twoją mamą."
On: "Nie, jestem moją nową mamą. Moja mama umarła."
Ja: "Ale, co ty (właściwie) chcesz powiedziec? (Co masz na myśli?)"
On: "Czy ty mnie wreszcie posłuchasz? Próbuję Ci powiedzieć, że jesteś moją nową mamą, bo moja mama umarła. I ty jesteś moją nową mamą i cie kocham, i cie całuje, i przytulam, i dotykam cały czas, bo cie kocham i ty mnie kochasz, bo jesteś moją nową mamą."
Więc ja na to: "Hmmm, a co z twoim tatą?"
On na to: "Tatę też mam nowego."
Ja: "Ta? Kto jest więc twoim nowym tatą?"
On: "Ten facet z brodą." (ona dopowiada: mój mąż ma brodę)
Ja (czyli ona): "Więc, co się stało z twoim starym tatą?"
On: "No, mój stary tato też umarł."
Ja: "Jak on umarł?"
On: //ciężko mi teraz zrozumieć co ona mówi, coś jakby// "Ściany...w kierunku drzewa...i go podrapały...i potem był tam strażak...i ten gość z pistoletem...ale go złapali i wsadzili do klatki...ale mój tato umarł...on, on, on umarł."
Ja na to: "Oh, czyli on ucierpiał?"
On: "Tak, on umarł."
Więc ja na to: "Czyli, kto jest twoim nowym tata?"
On: "Tato, no wiesz, tato, ten z brodą, to mój nowy tato. Więc ty jesteś moją nową mamą a on moim nowym tatą."
O mój boże, to jest takie dziwaczne, miałam gęsią skórkę, o mój boże. I potem, bo on się już zaczął denerwować, bo ciągle go dopytywałam, żeby sprawdzić czy nie będzie zmieniał wersji, czy nie będzie mówił czegoś inaczej, ale on nie zmienił wersji.
Potem, jak już dojechaliśmy do domu, zjedliśmy obiad, potem byłam na piętrze w swoim pokoju, odkładałam pranie i go wtedy zapytałam:
"Pamiętasz to co mi wcześniej mówiłeś?"
On:" Tak, to że jesteś moją nową mamą."
Ja: "No.."
On: "Tak, bo moja mama umarła. I to sprawiło, że byłem smutny, i mój tato też umarł, i miałem brata i siostrę, i oni też umarli. Ale wy jesteście teraz moją nową mamą i nowym tatą."
O mój boże, czy takie coś sie Wam kiedykolwiek przytrafiło? Proszę, dajcie znać, bo jestem bardzo ciekawa, czy to może było jego poprzednie życie, czy coś. No bo wiecie, on mówił pezcyzyjnie, z detalami, coś czego normalnie żaden trzylatek by nie mówił. Więc, jestemn troche przestraszona, trochę się martwię. Także, jak macie jakieś historie, to napiszcie poniżej. Jaaaa, to takie dziwne. Ok, bedę w kontakcie. Nara
--------------------
koniec tłumaczenia

Sob, 13 kwi 2019 09:19 | ocena: -2

magdakowalska48 | Załogant

" aby ten film kiedyś zrobić z porządnym polskim tłumaczeniem." uczta sie angielskiego

Rozwiń odpowiedzi (2)

Sob, 13 kwi 2019 12:11 | ocena: + 4

Korben | Załogant

@magdakowalska48, Brawo, a co jeśli są starsze osoby i nowego języka się nie nauczą? Są też tacy, dla których angielski niekoniecznie jest tym "drugim" językiem. Tłumaczenie zawsze się przyda, Ci co znają mogą pomóc tym którzy z różnych powodów tego języka nie znają.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 13 kwi 2019 18:26 | ocena: -1

magdakowalska48 | Załogant

@Korben, jesli sa checi to sie naucza. poza tym starsze osoby na pewno wierza w religie a nie w Prawde wiec tego filmu nie obejrza

Nie, 14 kwi 2019 17:15 | ocena: + 1

Setif | Załogant

@magdakowalska48, Ty taka wścipska i wszystkowiedząca się już urodziłaś czy tylko los Cię tak pokarał, że taka jesteś. Żałosna....

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 15 kwi 2019 13:01 | ocena: -1

magdakowalska48 | Załogant

@Setif, los mnie pokaral ze musze odpowiadac takiemu ajnsztajnowi jak ty

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Ciało 5-letniego Dawidka, który zaginął 10 lipca, zostało odnalezione w sobotę, 20 lipca. Zwłoki chłopczyka znajdowały się w wodzie. Dziecko po raz ostatni było widziane w towarzystwie swojego ojca, Pawła Ż., który popełnił samobójstwo, rzucając się pod pociąg. Z ustaleń se.com.pl wynika, że bardzo ważną rolę w poszukiwaniach 5-latka odegrał jasnowidz Krzysztof Jackowski.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wczoraj, 08:52 | UFO [...] Witam i pozdrawiam Zachodniopomorskie 18 lipca 2019 Godz.17:57 Dziś porobiłem trochę zdjęć nagrałem filmik oceńcie sami co na nich jest. /zapraszamy do działu RELACJE w serwisie www.emilcin.com/ ....

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 11 czerwca 2019 | Ludzie mnie pytają: A gdzie jest piekło? Z odpowiedzią na to pytanie nie mam najmniejszego problemu – ono jest schowane tuż za rogiem, w hospicjach i szpitalach, gdzie ludzie cierpią i szykują się do pożegnania z życiem doczesnym. Nigdy o tym świecie nie zapominam… choć jest to przecież tak proste, kiedy świeci słońce. Nazywam tych ludzi „podróżnikami na lotnisku w hali odlotów”. Wtedy tracą na znaczeniu...

czytaj dalej

FILM FN

Apollo 11 - Day 5 (Full Mission)

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.