Dziś jest:
Piątek, 25 września 2020

Ziemska technologia zdobywania kosmosu to ponury żart. Promy kosmiczne misję zaczęły w 1981 roku i było ich sześć, a dwa uległy katastrofom, w których zginęła cała załoga. Rachunek jest prosty: były wysyłane w kosmos 133 razy, czyli średnio co sześćdziesiąty piąty lot tym cudem techniki oznaczał praktycznie pewną śmierć. Gdyby taki współczynnik dotyczył na przykład samochodów, to ludzka populacja w ciągu 10 lat prawie przestałaby istnieć.
George RR Martin, autor "Gry o Tron"

Komentarze: 3
Wyświetleń: 4667x | Ocen: 13

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 22 kwi 2019 09:56   
Autor: FN, źródło: FN   

BLISKIE SPOTKANIA TRZECIEGO STOPNIA Z UFO – WYDARZENIA POPRZEDZAJĄCE CE IIIPróba analizy zjawiska UFO jest możliwa tylko wtedy, kiedy można porównywać różne historie związane z

Niezidentyfikowanymi Obiektami Latającymi z tym, co jest np. publikowane w tym czasie w prasie. Posiadając potężny zbiór wycinków prasowych można dopiero wtedy zauważyć, że Bliskie Spotkania Trzeciego Stopnia z UFO nie jest zdarzeniem jednostkowym, ale poprzedza go cały szereg wydarzeń w pewien sposób poprzedzających CE III z UFO.

Materiał pozwala wyciągnąć wniosek, że obcy z UFO znakomicie wiedzą, że do takiego spotkania z konkretnymi ludźmi dojdzie i już wcześniej monitorują teren gdzie ma to się stać, a także obserwują uważnie rodzinę uczestnika CE III. Wydaje to się trochę absurdalne, bo pozornie wszystko przecież jest przypadkowe: samochód jadący samotnie w nocy, lądujący akurat obiekt UFO i wszystko, co się później dzieje. Ale wszystko wskazuje na to, że tam nie ma cienia przypadku.

Dobrym przykładem jest wydarzenie, które miało miejsce w Sztumie i które ostatnio było analizowane przez nasz zespół projektu „Otwarte Niebo”.

Historia miała miejsce 20 września 1979 roku w Sztumie niedaleko ul Sienkiewicza. Była 21.00, kiedy dwóch mężczyzn elektronik Mirosław Górski oraz instruktor teatralny Krzysztof Kobus spędzali czas na działce.  Mirosław Górski mył łopatę po pracy i nagle poczuł ucisk i dławienie krtani spowodowane niesamowitym dźwiękiem. Zobaczył, że w powietrzu unosi się metaliczny obiekt. W pierwszym momencie myślał, że oto widzi spadający samolot i rzucił się do ucieczki.

Ale wtedy wokół zapanowała przejmująca, wręcz paraliżująca cisza. Na wysokości ok. 6 m unosił się  srebrzystoszary, metaliczny obiekt o kształcie dwóch zwróconych do siebie trójkątów. Obiekt był długości około 20 m i zasłonił sobą całą powierzchnię działki. UFO zawirowało wokół własnej osi i przybrał postać spłaszczonego dwóch talerzy połączonych ze sobą. Wtedy obiekt dostrzegł drugi świadek, czyli Krzysztof Kobus, który wyszedł z altanki ogrodowej zaalarmowany krzykiem kolegi.

Zrobiło się bardzo jasno, a następnie obu mężczyzn otoczyła mlecznoróżowa mgła. Obaj mężczyźni byli sparaliżowani przez działanie niezwykłej siły.  Krzysztof Kobus wspominał, że drżały mu nogi, w głowie słyszał jak to określił przeraźliwy dźwięk. Mężczyzna czuł, że jakaś siła przejmuje nad nim kontrolę. Opisywał, że zobaczył kilka prostopadłościanów uformowanych z mgły. Gdy oparł się o nie stwierdził, że są twarde. Co ciekawe -  w głowie zaczęły mu się przypominać przeróżne wzory i określenia z fizyki, matematyki czy chemii. Działo się to bez jego woli – obiekt UFO wyraźnie przejął kontrolę nad jego umysłem. 

Mirosław Górski relacjonował bardzo podobnie. Jak powiedział - jego głowę również wypełniał dźwięk o wysokiej częstotliwości. Gdy poczuł się lepiej zaczął zadawać pytania w głowie "Kim jesteście" "Co sobą przedstawiacie". Nie otrzymał żadnej odpowiedzi.

Następnie zadał telepatycznie pytanie:

- "Co wiecie o półprzewodnikach, o układach scalonych"?

I wtedy usłyszał w głowie odpowiedź:

- "Nic".

Wtedy zadał kolejne pytanie, na które odpowiedź była już ciekawsza

- "Co Wy możecie powiedzieć o materii?"

Wtedy usłyszał odpowiedź

-"Jest przenikliwa".

Następnie role się odwróciły i to on usłyszał pytanie: "Co to jest?”. Przez mgłę ujrzał ekran, na którym wyświetliły się obrazy przedstawiające charakterystyczny układ dla miasta i dla jezior.

Mirosław Górski odpowiedział "To jest miasto-osiedle". Wokół panowała ciemność i mężczyźni zobaczyli szybko oddalające się światła w kierunku północnym.

Przez kilka następnych dni odczuwali ból głowy. Zostali poddani licznym badaniom - między innymi w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie. U obu stwierdzono wybitną inteligencję, zrównoważenie emocjonalne, bardzo niski poziom kłamstwa. Poddani zostali również hipnozie.

Poniżej szkic tego, co w trakcie hipnozy przypomnieli sobie świadkowie. Obcy przekazali im także kilka dzwinych symboli, choć ich zastosowanie i powód ich przekazania uczestnikom CE III do dzisiaj jest zagadką.  
 

I tak dochodzimy do czegoś, co nazwaliśmy „wydarzenia poprzedzające spotkania z UFO”. Przeglądając naszą bazę wycinków prasowych zauważyliśmy, że na kilka tygodni przed tym spotkaniem w Sztumie doszło do kilka nieprawdopodobnych incydentów z UFO. I tak załoga pogotowia ratunkowego była śledzona przez czerwoną kulę. Poniżej skany artykułów o tym wydarzeniu znajdujące się w naszym archiwum.


  
Aby zrozumieć stopień monitorowania konkretnych ludzi przez obce istoty trzeba sięgnąć do kolejnego materiału z naszego Archiwum Wideo. To historia rodziny Reedów w Stanach Zjednoczonych. Naszym zdaniem jest ona nie tylko prawdziwa, ale także doskonale wręcz przedstawia mechanizm, który opisujemy w tym tekście – Mathew Reed i jego brat byli monitorowani przez UFO w stopniu absolutnym. Nawet najbardziej zaawansowana technologia nie tłumaczy tego, jak bardzo obce istoty są w stanie kontrolować wybranych ludzi. Wyraźnie jest tutaj wpływ ich umysłami na „zdarzeniowość”, czyli wydarzenia pozornie przypadkowe, które w żaden sposób przypadkowe nie są. Nasi koledzy z PROJEKTU KONTAKT zauważyli, że istnieje wiele punktów wspólnych historii ze Sztumu z 1979 roku i tego, co opowiadają członkowie rodziny Reedów. Kilka dni temu dostaliśmy wspaniałą wiadomość - Mathew Reed ma być w tym roku na spotkaniu MUFON w Los Angeles. Tak w tej chwili wygląda:

Reed Family Alien Contact Story /uwaga, ten materiał nie ma tłumaczenia na język polski)

 

Polecamy jednak obejrzeć odcinek z naszego Archiwum Wideo FN serii „Sekrety Kosmitów” pokazujący przypadek rodziny REED-ów. Absolutnie obowiązkowa pozycja dla wszystkich śledzących wydarzenia naszego „Projektu KONTAKT”. Z wielu powodów.

 

Na koniec jeszcze jedna rzecz – występ ekipy FN w EMPARY TOWN RADIO. Było o przepowiedniach, Nostradamusie, ale także o UFO – polecamy! /uwaga, to prawie 2 godziny… tylko dla wytrzymałych! ;)/

Uwaga! Faktycznie link poniżej nie działa, na co zwracają uwagę nasi czytelnicy. Ma to jednak związek ze zmianą statusu filmu z PUBLICZNY na PRYWATNY, które zostało dokonane z pozycji moderacji EMPARY TOWN RADIO. Napisaliśmy do nich e-mail z pytaniem w tej sprawie i czekamy na odpowiedź. ;)


Komentarze: 3
Wyświetleń: 4667x | Ocen: 13

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 22 kwi 2019 09:56   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (3)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Wt, 23 kwi 2019 07:39 | brak oceny

piotrusprince | Załogant

Link nie działa...

Wt, 23 kwi 2019 06:27 | brak oceny

staryjuh | Załogant

Nie działa link do audycji, a na YT nie mogę znaleźć.

Pon, 22 kwi 2019 23:22 | ocena: + 2

Sepharial | Załogant

No, i ta historia, dobrze udokumentowana relacjami świadków, to prawdziwy pocisk! Są nazwiska ludzi, którzy to widzieli, zbieżne relacje. O wiele większy konkret niż jakieś tam rozmazane zdjęcie kolorowych świateł.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

CZY TECHNOLOGIA 5G POWINNA BYĆ ZAKAZANA? ... zapraszamy do nowej ECHO-SONDY w KAJUCIE ZAŁOGI.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Dziś, 06:42 | W dniu dzisiejszym tj. 24.09.2020 r. o godz. 20.14 w Warszawie - teren Śródmieścia podczas spaceru ze swoim psiakiem zauważyłem na niebie jasne białe światło większe od gwiazdy które wolno przesuwało się z zachodu jakby od strony Pałacu Kultury i Nauki w kierunku wschodnim tj. kierunek Wisły ( na Pragę Południe ). To jednostajne światło sunęło w przestrzeni bezszelestnie i dość nisko. Widziałem je przez ok 1.5 minuty po czym zniknęło za budynkami mieszkalnymi.Pozdrawiam ( Orion_1957)

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Czwartek, 24 września 2020 | Moje przypadkowe spotkanie przed wieżowcem firmy (w której pracuję) z Krzysztofem Jackowskim było tak zdumiewające, że można je śmiało uznać za potwierdzenie tezy, którą od kilku lat jasnowidz głosi publicznie. Zgodnie z nią świat jest rodzajem gry komputerowej, którą ktoś stworzył i czasami delikatnie potrafi przestawiać figury na szachownicy tworząc coś, co ludzie uznają za nieprawdopodobny zbieg...

czytaj dalej

FILM FN

OBECNOŚĆ - dokument z Archiwum FN

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.