Dziś jest:
Sobota, 25 maja 2019

Jesteś jedyną osobą na świecie, która może wykorzystać Twój potencjał.
Zig Ziglar

Komentarze: 11
Wyświetleń: 4405x | Ocen: 26

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 10 maj 2019 04:41   
Autor: FN, źródło: FN   

MĘŻCZYŹNI WSKOCZYLI DO STAWU, BO ‘GONIŁY ICH NIENATURALNE POSTACIE’

O tej sprawie dostaliśmy informację 10 maja b.r. od naszego czytelnika, który przesłał nam link do opisu wydarzenia w serwisie e-poznan.pl

 Oto ten e-mail:

From: […]

Sent: Friday, May 10, 2019 2:14 AM

To: nautilus@nautilus.org.pl

Subject: Mężczyźni wskoczyli do stawu, bo „goniły ich nienaturalne postacie”

 

https://epoznan.pl/news-news-94628-Mezczyzni_wskoczyli_do_stawu,_bo__gonily_ich_nienaturalne_postaci?fbclid=IwAR1Iyx0hNhepxi9_V5eliycXNPjYNXrAHYEpIe2uWz5tjKYXonc1aCS80S4

 

Opis wydarzenia oczywiście dla osób nie interesujących się zjawiskami niewyjaśnionymi jest „po prostu incydentem pod wpływem alkoholu, bo upili się i coś tam sobie wyobrazili, czego nie było”. Ale mając naszą wiedzę możemy zaryzykować tezę, że mogło się tam stać coś znacznie ciekawszego niż „majaki po pijaku”. Poniżej tekst publikacji:


 

Są trzy hipotezy dotyczące tego wydarzenia. Pierwsza, że były to „majaki mózgu pod wpływem używek, a zwłaszcza psychotropów”. Oczywiście takiej hipotezy nigdy wykluczyć nie można, ale z naszego doświadczenia opartego na lekturze podobnych historii z Archiwum FN wynika, że wręcz niemożliwością jest, aby kilku młodych ludzi miało „tę samą wizję”, a tak było w tym przypadku.

Druga możliwość jest związana ze zjawiskiem UFO. Ale trzecia jest najciekawsza i naszym zdaniem najbliższa prawdy. Opisanych w tekście czterech mężczyzn brało nad tym jeziorem używki (dopalacze i alkohol), a zażywając je zniszczyli sobie naturalną barierę ochronną, którą posiada każdy normalny człowiek. Mocno zmieniła się pod wpływem działania zażytych substancji wibracja tych mężczyzn. To oznacza, że mogli nagle postrzegać rzeczy, których nie widzą ludzie w normalnym stanie (mieć zwiększone postrzeganie pozazmysłowe). Być może wszyscy zobaczyli naprawdę jakieś istoty z innego niż nasz świata, które należą na przykład do świata duchów i które zainteresowały się ludźmi, którzy byli nad jeziorem. Sprawa na pewno jest warta porozmawiania z uczestnikami tego wydarzenia i jeśli ktoś z naszych czytelników ma ochotę i chęć dotrzeć do tych ludzi – chętnie opublikujemy ich relację.

Komentarze: 11
Wyświetleń: 4405x | Ocen: 26

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 10 maj 2019 04:41   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (11)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Czw, 16 maj 2019 23:22 | brak oceny

weerb | Załogant

Polecam FN zapalic kiedys zielonego papierosa!

Pon, 13 maj 2019 00:29 | ocena: + 2

Roman-NRW | Załogant

Sorry ale wstawiacie takie glupoty a moje 4 filmy ktore nagralem i wam wyslalem to dla nich nie macie czasu !! Szkoda !"

Nie, 12 maj 2019 20:26 | brak oceny

nossolar | Załogant

Moim zdaniem najbardziej była by realna trzecia hipoteza .Uzywki niby nie moga sciągnąć z nas osłony przez które nie widzimi "tamtego świata" , ale ja bym podzielił używki na dwa rodzaje , naturalne i sztuczne . Te naturalne nie są takie mocne ale te sztuczne ? . W internecie było wiele fimików co działo się z ludzmi po zażyciu dopalaczy itp . Miotali się jak by nimi jakaś siła zawładneła . Rózne sprawy są na tym świecie o których się ludziom nie śniło i fani tego portalu wiedzą o tym . Dzisiejsze możliwości na świecie są bardzo duże, nie wiemy czy nie dodadaje się do używek coś eksperymentalnego w celu zobaczenia jak coś zadziała na ludzi . Wiem że to trochę zalatuje teorią spiskową..To taka moja mała dygresja :) .

Sob, 11 maj 2019 21:41 | ocena: + 5

Gentlemenel | Załogant

Moze i wstyd sie przyznac, ale mialem bardzo duza stycznosc z prochami.
Jesli wspolnie sie cpa, to i mozna nakrecac sie wzajemnie, m.in widzac przez to, to samo. Tak wlasnie dziala mozg.
Nie ma w tym niestety nic dziwnego.
Kiedy tylko zobaczylem alkohol "i cos jeszcze", bylem pewien ze znajdziemy wyjasnienie. Oto i one, narkotyki.
Tak, opieram swoje zdanie na wlasnych doseiadczeniach.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Nie, 12 maj 2019 15:11 | ocena: -2

Kepos | Załogant

@Gentlemenel, Mózg nie "wyświetli" czegoś co nie istnieje naprawdę, nie dzieje się naprawdę - nawet podczas snu. Mózg jest takim "procesorem" ciała - żeby coś "widział" potrzebne są jeszcze bodźce czynione przez kogoś. Przy zażywaniu substancji psychoaktywnych mają do nas dostęp istoty z innych wymiarów, którzy żerując na nas, powodują (promieniują) swoją obecnością różne odczucia.

Nie, 12 maj 2019 15:19 | ocena: -3

Kepos | Załogant

@Gentlemenel, nawet na ciałach nieboszczyków żerują istoty, dopóki nie zostaną złożone w grobie.

Sob, 11 maj 2019 20:12 | ocena: + 4

nightmare | Załogant

Lubię was czytać, ale litości .. takie brednie to już duza przesada . Kiedyś też ostro balowalam, piłam, brałam używki od czasu do czasu i też widziałam postacie , też uciekałam wraz z koleżanką która widziała to samo co ja .

Pt, 10 maj 2019 19:22 | brak oceny

Natenczas_Wojski | Załogant

Przypomniała mi się ta historia z przed paru dobrych lat (szeroko tu zresztą opisywana), jak do sączących piwko facetów nad jeziorem podeszła, wieczorową porą, Chupacabra albo coś podobnego. Z czerwonymi, jarzącymi się ślepiami, i zaczęła coś do nich gadać po ichniemu. Goście tak spanikowali, że jeden z nich natychmiast wsiadł do samochodu i pognał na najbliższy posterunek Policji! Choć dobrze wiedział co grozi mu za jazdę po alkoholu, a może i z wrażenia zapomniał...

Inną tego typu historią, tylko jeszcze starszą, jest ta, która wydarzyła się w Bielawie na Dolnym Śląsku. Tam kolei wracających z imprezy wczesnym rankiem chłopaków (było ich kilku) zaatakowała wielka szara małpa z zardzewiałym łańcuchem na szyi, jakby skądś się urwała. Stworzenie, niepodobne ponoć do żadnego z małpich gatunków, poruszało się cały czas na dwóch nogach i dysponowało herkulesową siłą. Jednego rzuciło z rozmachem o ziemię jak worek, pozostałych poturbowało tak, że ledwie z życiem i w ciężkim szoku zdołali uciec! Rozpisywała się o tym wówczas ogólnopolska prasa, chłopakom oczywiście nikt nie uwierzył, choć po incydencie musiano udzielić im pomocy lekarskiej. Spekulowano potem nawet na różnych forach, że małpolud ten mógł mieć jakiś związek z tajemniczymi sztolniami w Górach Sowich, wchodzącymi w skład kompleksu Riese. Z eksperymentami genetyczno-transplantacyjnymi, coś w tym guście. Dyskusja zresztą wkrótce, eufemicznie mówiąc, "wymknęła się spod kontroli", budząc tak zażarte emocje, że zagroziły wręcz zdrowiu (dobrze, że nie życiu) samych adwersarzy...

Tutaj znowu mamy podobny przypadek z "nienaturalnymi istotami". Pojawia się też nowy factor, komponent zdarzenia - substancje psychoaktywne (alkohol w zasadzie też za taką można uznać). Gdy się rozpatrzy te przypadki, można dojść do wniosku, że zawsze w ich przebiegu udział mają substancje zmieniające świadomość. Co może być przypadkiem, albo i nie. Może to tylko katalizator, wyzwalacz?...

Dla porządku i na zakończenie wypada dodać, że zdarzają się też sytuacje wymykające się temu schematowi. Jak opisywana również na Nautilusie historia ze spotkaną w biały dzień, na pustym polu, kolejną "nienaturalną postacią" - złowrogą, półzwierzęcą CHIMERĄ. Bohaterką była tu chyba 12-letnia dziewczynka, której ta upiorna postać groziła śmiercią, odzywając się do niej ludzką mową!
Jak jeszcze sobie przywołam z pamięci wspomnienie kierowcy, który przejeżdżając o zmroku przez pustkowie, ujrzał stojącą na poboczu wysoką ludzką postać, tylko że z wielkimi niby jelenimi rogami na głowie, no to - dajcie spokój... Nic, tylko dzieci straszyć na dobranoc.

Pt, 10 maj 2019 12:02 | ocena: -1

magdakowalska48 | Załogant

Wczoraj pilam alkohol. zadnych ufo nie widzialam. duchow tez nie. ale na pewno to nie byly majaki bo w przypadku majakow kazdy widzialby co innego

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 11 maj 2019 04:58 | brak oceny

najsampierw | Załogant

@magdakowalska48, ale jesteś złośliwa, prawie pod każdym artykułem czytam Twoje kąśliwe komentarze.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 12 maj 2019 10:01 | ocena: + 1

magdakowalska48 | Załogant

@najsampierw, ktore slowo w zdaniu "na pewno to nie byly majaki bo w przypadku majakow kazdy widzialby co innego" jest kąsliwe?

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Jak wynika z najnowszego  raportu Europejskiej Agencji Kosmicznej, ESA, pole magnetyczne Ziemi przesuwa się bezprecedensowym tempie. Chodzi o  zaobserwowane niedawno znaczne przyspieszenie migracji magnetycznego bieguna północnego. Naukowcy z całego świata spekulują odnośnie przyczyn tego zjawiska.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Śr, 22 maj 2019 05:28 | Witam, chciałbym odnieść się do rzekomego UFO nad Polkowicami z dn. 20 maja 2019 około godz. 22:20. Otóż w moim przekonaniu był on jednym z przelotów Stacji ISS, której grafik w tej części globu przypada na okres 21-23 maja. Piszę dlatego że, również wczoraj późną nocą widziałem na niebie w Jelczu-Laskowicach (dolnośląskie) duży jasny obiekt regularnie sunący po nieboskłonie, typowy dla satelit i stacji. Obiekt taki oczywiście odbija promienie słońca, stąd poświata...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Piątek, 10 maja 2019 | Czy widzieliście kiedyś sytuację, kiedy samochód mocno „wchodzi w zakręt”, ale szybkość jest zbyt duża i jest skazany na wypadnięcie z tego zakrętu? Na nic zda się hamowanie, kontrowanie kierownicą czy jakieś spektakularne manewry skrzynią biegów – katastrofa jest nieunikniona. W takiej sytuacji znalazła nasza cywilizacja na Ziemi. Powodem jest oczywiście bezwzględne eksploatowanie naszej planety ...

czytaj dalej

FILM FN

ZABÓJCA W ICH GRONIE - materiał z Archiwum Wideo FN

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.