Dziś jest:
Niedziela, 20 października 2019

Jedynie ludzie aktywni oraz ich zmysł walki i bezwzględność pchają życie do przodu, ale tylko ludzie bierni, ich cierpliwość i dobroć podtrzymują je i sprawiają, że jest możliwe i do zniesienia.
/Ivo Andrić/

Komentarze: 5
Wyświetleń: 3269x | Ocen: 17

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 17 cze 2019 06:55   
Autor: FN, źródło: FN   

BLISKIE SPOTKANIA Z UFO – ŚLADY W URZĄDZENIACH GPS, SNY I MANIPULACJA ŚWIATŁEM


W ostatnim czasie dostaliśmy informacje o kolejnych przypadkach Bliskich Spotkań Trzeciego lub Czwartego Stopnia z UFO, do których doszło w Polsce w ostatnich 10 latach. Świadkowie i jednocześnie uczestnicy CE III i CE IV z UFO czują ogromny niepokój, że ich nazwiska (a także nazwy miejscowości) mogą być ujawnione. Zapewniamy ich zawsze, że mamy wiele lat doświadczenia w tej sprawie i nigdy nie pozwolimy sobie na to, aby nasi rozmówcy nie mieli 100 procentowej anonimowości. Imię i nazwisko ujawniamy tylko wtedy, kiedy mamy zgodę osoby, która przeżyła takie spotkanie z UFO.

Czeka nas sporo pracy związanej z udokumentowaniem każdego nowego przypadku Bliskiego Spotkania z UFO – chcemy rysunków wykonanych przez świadków, map, możliwie najdokładniejszych opisów. Już dawno zorientowaliśmy się, że opisy jedynie obserwacji UFO (obiekt przeleciał albo wisiał w miejscu, tylu a tylu świadków było, potem odleciał lub rozpłynął się w powietrzu itp.) nie przybliżają nas do zdobycia wiedzy na temat tego fascynującego i w 100 procentach prawdziwego fenomenu. Jedynie relacje ludzi, którzy mieli kontakt z UFO pozwalają poznać kolejne elementy układanki.
Trzy historie z tych najnowszych (które trafiły do FN) naprawdę sprawiły, że nawet my mając potężne archiwa o UFO dosłownie mieliśmy wrażenie, że mamy okazję zajrzeć „za kotarę wielkiej tajemnicy”. W niedzielę 16 czerwca 2019 w Bazie FN odbyło się spotkanie projektu OTWARTE NIEBO. Ustaliliśmy harmonogram prowadzenia prac związanych z zebraniem dokumentacji kolejnych historii, a także podzieliliśmy zadania. To było bardzo ważne spotkanie.

Chcemy kilka rzeczy zasygnalizować. Najważniejsza związana jest z urządzeniami GPS, które dokładnie rejestrują miejsce (długość i szerokość geograficzną), ale także np. wysokość, na której znajdował się człowiek, który miał ze sobą takie urządzenie.

Jest jasne, że obcy z pojazdów UFO podczas „Bliskich Spotkań” wymazują pamięć z przebiegu takiego spotkania. Dlaczego to robią? Prawdopodobnie w ten sposób chcą pozbawić uczestników CE  stresu związanego z tym doświadczeniem. Wtedy takie osoby mówią:

- Mam lukę w czasie… Nie pamiętam niczego, co się działo przez te dwie godziny…. Nic!

Wśród ludzi zajmujących się UFO tego typu „luka w pamięci” nazywana jest angielskim terminem „missing time”, czyli „brakujący czas”. Czy jednak można odtworzyć to, co się z nimi działo podczas na przykład pobytu na statku obcych? Oczywiście, że tak – konieczna jest sesja regresji hipnotycznej i przez hipnotyzera odblokowanie wspomnień.

Ostatnio jednak pojawiły się nowe aspekty tego typu historii, które są związane z urządzeniami GPS. Chodzi o telefony komórkowe, aparaty fotograficzne i kamery (z modułami GPS rejestrującymi trasy), ale także – o dziwo – zegarki.

Mamy dwie takie historie. Jedna jest z Warszawy (i do niej powrócimy w następnych tygodniach), a druga z Trzemeszna. Miała ona miejsce 14 lutego 2014 r. Dwójka ludzi wybrała się na spacer, a jedna osoba miała zegarek Suunto Ambit 3S rejestrujący dokładnie trasę marszu włącznie z wysokością, na której przebywa osoba, która ma zegarek na ręku.

Ludzie ci przeżyli klasyczny „missing time”, co praktycznie na 100 procent miało związek z uprowadzeniem ich przez UFO (na to wskazuje nasza praktyka). Kiedy jeden z uczestników wydarzenia postanowił sprawdzić zapis trasy, którą zarejestrował zegarek wtedy ze zdumieniem spostrzegł, że w pewnym momencie znajdował się na wysokości… 1491 metrów na ziemią!

Poniżej opis przysłany przez świadka, który trafił na pokład okrętu Nautilus:

 

[…] Dzień dobry,

Jestem Waszym stałym czytelnikiem od wielu lat. Postanowiliśmy dziś wraz z żoną podzielić się z Wami ciekawym odczytem z zegarka Suunto Ambit 3S z 14 lutego 2014 r. Zegarek miał włączony GPS podczas naszego spaceru, a my mieliśmy moment "niepamięci". Po zgraniu danych pamiętam nasze zdziwienie z uzyskanych wyników, a zwłaszcza z wysokości, na której byliśmy.

Po latach wróciliśmy do tego wydarzenia i ciekawi jesteśmy Waszej opinii na ten temat. Dodam, że bardzo często używałem tego zegarka i nigdy wcześniej ani nigdy później taki odczyt się nie powtórzył, ale być może źle interpretujemy wyniki.

Mam nadzieję, że w wolnej chwili "rzucicie na to okiem" :-)

Pozdrawiam,

[dane do wiad. FN]

p.s. Dane tylko do Waszej wiadomości :-)

 

Poniżej przedstawiamy zapis historii i trasy spaceru, podczas którego doszło do klasycznej dla UFO „luki w pamięci”.Historia, która miała miejsce w Warszawie jest jeszcze ciekawsza, gdyż świadkowie który wybrali się na spacer nad Wisłę (bardzo wcześnie rano – ok. 5:20) po prostu pamiętali, że nagle przed nimi wylądowała biała kula o średnicy ok. metra, a po sekundzie wystartowała. Problem w tym, że nagle „zgubili” ok. 45 minut. Zapis GPS z telefonu komórkowego jednego z uczestników jest tak poruszający, że właściciel komórki początkowo myślał, że jego telefon z modułem GPS po prostu się zepsuł i oddał go do naprawy. Okazało się, że wszystko z zegarkiem jest w porządku, a oni w ciągu 45 minut odbyli imponująco daleką podróż!

 

W czasie narady projektu „OTWARTE NIEBO” w Bazie FN omówione zostały jeszcze inne ważne elementy, które są integralnie związane z możliwościami obcych cywilizacji przybywającymi na Ziemię i prowadzącymi obserwację naszej ziemskiej społeczności, a czasami wręcz zabierającymi ludzi na pokłady swoich pojazdów.

Jedna z historii Bliskiego Spotkania z UFO, która trafiła do nas w ostatnich tygodniach zawiera bardzo ciekawy element: zapowiedź spotkania, które świadek dostał w czasie snu. Okazuje się, że ich możliwości są tak potężne, że są w stanie przebić się przez barierę wydawało by się będącą poza zasięgiem wszystkich, czyli… ludzkiego snu. Jak to robią? To prawdopodobnie nie jest efekt działania technologii, ale potęgi ich umysłów.

I kolejna sprawa, która została bardzo szczegółowo omówiona w Bazie FN – sprawa światła. UFO jest w stanie wpływać na promienie światła i robić z nimi rzeczy, które zahaczają jedynie o opisy znane z książek S-F. Pod wpływem działania obiektu UFO promień latarki skierowany przez uczestnika CE III na obiekt UFO zaczął przypominać coś w rodzaju długiej rury, która może w wielu miejscach skręcać. Na świecie nazywane jest to efektem „świetlnej tuby”.

Jak wiecie zgrywamy wszystkie możliwe filmy dokumentalne o UFO, które pojawiają się w kanałach tematycznych. Dzięki temu mamy setki godzin unikalnych materiałów stanowiących świetne źródło wiedzy o UFO. Po spotkaniu w Bazie FN 16 czerwca b.r. na prośbę dowództwa okrętu N jeden z materiałów wideo, a dokładnie mówić odcinek serii „Bliskie Spotkania” o tytule „Spodek pełen tajemnic / zaciemnienie” został wprowadzony na jeden z naszych portali vimeo.com

Obie historie zaprezentowane w tym odcinku bardzo dobrze pokazują oba zjawiska, a więc „snu zapowiadającego spotkania z UFO”, jak i „świetlnej tuby”, czyli możliwości manipulowania światłem, które posiadają obce istoty przybywające na naszą planetę.

Komentarze: 5
Wyświetleń: 3269x | Ocen: 17

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 17 cze 2019 06:55   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (5)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Czw, 26 wrz 2019 16:55 | brak oceny

swistak | Załogant

Wszystko jest mozliwe, jak i mozliwy jest wadliwy odczyt GPS w tym przypadku. Mam podobny zegarek i zdarza sie, ze w niektorych miejscach GPS nie odbiera dobrze danych o polozeniu, przez 10min nie dziala, a pozniej odnawia odczyc. Zdarza sie rowniez, ze pokazuje niewlasciwa trase, albo nieprawidlowe wysokosci. Brakuje w tej relacji dodatkowej informacji o momencie braku pamieci? Jak dlugo ten moment trwal? W jaki sposob zostal zaobserwowany?

Wt, 18 cze 2019 03:41 | ocena: -1

DonBuziallo | Załogant

Czasami miewam "sny" w których przeżywam pewne wydarzenia z poziomu astralnego.
Będac w tym stanie, widuję na gwieździstym niebie mnóstwo wszelakich statków kosmicznych. Mówię do nich, przywołuję je i natychmiast pojawiają się nade mną.
Piękne, świetliste, emitujące pozytywne energie. Z reguły są to humanoidalne rasy. Ludzkie.
Nie czuję żadnej obawy przy kontakcie z nimi. Zabierają mnie na różne "przejażdżki".
Niekiedy podróżujemy nad okolicą, czasem udajemy się na ich planety, inne galaktyki,
gdzie z reguły jestem obiektem konsternacji "co On tutaj...? kto to?",
czasem jesteśmy na międzywymiarowym statku-matce w pasie Oriona
(tak, Dowództwo Galaktyczne Komendy Ashtar Sheran istnieje),
byliśmy również w podziemnej bazie opadając statkiem w dół pod dno oceanu.
Udzielają mi odpowiedzi na różne pytania, integrują mnie wśród swojej społeczności,
oprowadzają, dzielą się swą wiedzą, przekazują mądrości życiowe dla naszego świata,
zawsze chętni i skłonni udzielić wsparcia, otwarci, przyjaźni, rodzinni.
Wystarczy że wyrazisz wolę spotkania z Nimi, zaprosisz ich do swojego życia. Przybędą.

Pon, 17 cze 2019 19:06 | ocena: -2

Kasprano | Załogant

od kilku lat regularnie śni mi się, że jestem światkiem przelotu floty dyskoidalnych obiektów nad jakimś dużym miastem.... jak na razie nic ale nadal czekam ;)

Pon, 17 cze 2019 15:44 | brak oceny

88kropka | Załogant

Ludzie z innych planet którzy do nas przylatują Interesują się ludźmi z naszej planety -badają,i odstawiają na miejsce tam gdzie mieszkają,nikogo nie porywają,to zwykła ciekawość,tak jak my jesteśmy ciekawi ich życia, wyglądu,patrzenia na świat,tak oni zbierają informacje o nas. Myślę też że nie interesują się naszą techniką,bo mają swoją,przez siebie stworzoną,ciekawi ich nasze życie i jak sobie radzimy,ale się nie wtrącają,mogą tylko obserwować.

Pon, 17 cze 2019 14:52 | ocena: -3

magdakowalska48 | Załogant

zostac porwanym przez ufo to wielkie szczescie i wyroznienie

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

W sobotę 19 października spotkanie FN w sprawie nowych wiadomości w projekcie KONTAKT. Wkrótce więcej o naszych decyzjach.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Pt, 18 paź 2019 09:03 | [KONTAKT] Witam. Przed chwilą nad moją głową przeleciał obiekt (jasny płaski Kształt) ciągnąc za sobą snop iskier. Kształtem przypominał spadający płonący samlolot pasażerski. Obiekt wydawał głośny dzwięk przypominajacy syczenie. Musial byc bardzo wyrazny bo biegałem ze słuchawkami z wlaczona redukcją szumow i muzyką. Obiekt poruszał sie poziomo w strone poludniowo-wschodniego nieba. Predkosc oniektu to ok. 300-500km/h. Wydaje sie ze obserwacja byla na malej wysokosci bo widzialem wyrazne iskry...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Środa, 2 października 2019 |  Jeden z moich znajomych powiedział, że czytając serwis Fundacji Nautilus wiele lat temu doznał czegoś, co nazwał ‘przebudzeniem’. To był jeden tekst, który zmienił całe jego życie, gdyż przed tym tekstem nie brał pod uwagę, że istnieje reinkarnacja, a po jego lekturze już był pewien, że wędrówka dusz jest prawdą.  Podobnie było z naszą drogą do filozofii Zen.

czytaj dalej

FILM FN

Niezidentyfikowany obiekt widziany w chmurach nad Londynem

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.