Dziś jest:
Piątek, 25 września 2020

Ziemska technologia zdobywania kosmosu to ponury żart. Promy kosmiczne misję zaczęły w 1981 roku i było ich sześć, a dwa uległy katastrofom, w których zginęła cała załoga. Rachunek jest prosty: były wysyłane w kosmos 133 razy, czyli średnio co sześćdziesiąty piąty lot tym cudem techniki oznaczał praktycznie pewną śmierć. Gdyby taki współczynnik dotyczył na przykład samochodów, to ludzka populacja w ciągu 10 lat prawie przestałaby istnieć.
George RR Martin, autor "Gry o Tron"

Komentarze: 5
Wyświetleń: 4441x | Ocen: 17

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 17 cze 2019 06:55   
Autor: FN, źródło: FN   

BLISKIE SPOTKANIA Z UFO – ŚLADY W URZĄDZENIACH GPS, SNY I MANIPULACJA ŚWIATŁEM


W ostatnim czasie dostaliśmy informacje o kolejnych przypadkach Bliskich Spotkań Trzeciego lub Czwartego Stopnia z UFO, do których doszło w Polsce w ostatnich 10 latach. Świadkowie i jednocześnie uczestnicy CE III i CE IV z UFO czują ogromny niepokój, że ich nazwiska (a także nazwy miejscowości) mogą być ujawnione. Zapewniamy ich zawsze, że mamy wiele lat doświadczenia w tej sprawie i nigdy nie pozwolimy sobie na to, aby nasi rozmówcy nie mieli 100 procentowej anonimowości. Imię i nazwisko ujawniamy tylko wtedy, kiedy mamy zgodę osoby, która przeżyła takie spotkanie z UFO.

Czeka nas sporo pracy związanej z udokumentowaniem każdego nowego przypadku Bliskiego Spotkania z UFO – chcemy rysunków wykonanych przez świadków, map, możliwie najdokładniejszych opisów. Już dawno zorientowaliśmy się, że opisy jedynie obserwacji UFO (obiekt przeleciał albo wisiał w miejscu, tylu a tylu świadków było, potem odleciał lub rozpłynął się w powietrzu itp.) nie przybliżają nas do zdobycia wiedzy na temat tego fascynującego i w 100 procentach prawdziwego fenomenu. Jedynie relacje ludzi, którzy mieli kontakt z UFO pozwalają poznać kolejne elementy układanki.
Trzy historie z tych najnowszych (które trafiły do FN) naprawdę sprawiły, że nawet my mając potężne archiwa o UFO dosłownie mieliśmy wrażenie, że mamy okazję zajrzeć „za kotarę wielkiej tajemnicy”. W niedzielę 16 czerwca 2019 w Bazie FN odbyło się spotkanie projektu OTWARTE NIEBO. Ustaliliśmy harmonogram prowadzenia prac związanych z zebraniem dokumentacji kolejnych historii, a także podzieliliśmy zadania. To było bardzo ważne spotkanie.

Chcemy kilka rzeczy zasygnalizować. Najważniejsza związana jest z urządzeniami GPS, które dokładnie rejestrują miejsce (długość i szerokość geograficzną), ale także np. wysokość, na której znajdował się człowiek, który miał ze sobą takie urządzenie.

Jest jasne, że obcy z pojazdów UFO podczas „Bliskich Spotkań” wymazują pamięć z przebiegu takiego spotkania. Dlaczego to robią? Prawdopodobnie w ten sposób chcą pozbawić uczestników CE  stresu związanego z tym doświadczeniem. Wtedy takie osoby mówią:

- Mam lukę w czasie… Nie pamiętam niczego, co się działo przez te dwie godziny…. Nic!

Wśród ludzi zajmujących się UFO tego typu „luka w pamięci” nazywana jest angielskim terminem „missing time”, czyli „brakujący czas”. Czy jednak można odtworzyć to, co się z nimi działo podczas na przykład pobytu na statku obcych? Oczywiście, że tak – konieczna jest sesja regresji hipnotycznej i przez hipnotyzera odblokowanie wspomnień.

Ostatnio jednak pojawiły się nowe aspekty tego typu historii, które są związane z urządzeniami GPS. Chodzi o telefony komórkowe, aparaty fotograficzne i kamery (z modułami GPS rejestrującymi trasy), ale także – o dziwo – zegarki.

Mamy dwie takie historie. Jedna jest z Warszawy (i do niej powrócimy w następnych tygodniach), a druga z Trzemeszna. Miała ona miejsce 14 lutego 2014 r. Dwójka ludzi wybrała się na spacer, a jedna osoba miała zegarek Suunto Ambit 3S rejestrujący dokładnie trasę marszu włącznie z wysokością, na której przebywa osoba, która ma zegarek na ręku.

Ludzie ci przeżyli klasyczny „missing time”, co praktycznie na 100 procent miało związek z uprowadzeniem ich przez UFO (na to wskazuje nasza praktyka). Kiedy jeden z uczestników wydarzenia postanowił sprawdzić zapis trasy, którą zarejestrował zegarek wtedy ze zdumieniem spostrzegł, że w pewnym momencie znajdował się na wysokości… 1491 metrów na ziemią!

Poniżej opis przysłany przez świadka, który trafił na pokład okrętu Nautilus:

 

[…] Dzień dobry,

Jestem Waszym stałym czytelnikiem od wielu lat. Postanowiliśmy dziś wraz z żoną podzielić się z Wami ciekawym odczytem z zegarka Suunto Ambit 3S z 14 lutego 2014 r. Zegarek miał włączony GPS podczas naszego spaceru, a my mieliśmy moment "niepamięci". Po zgraniu danych pamiętam nasze zdziwienie z uzyskanych wyników, a zwłaszcza z wysokości, na której byliśmy.

Po latach wróciliśmy do tego wydarzenia i ciekawi jesteśmy Waszej opinii na ten temat. Dodam, że bardzo często używałem tego zegarka i nigdy wcześniej ani nigdy później taki odczyt się nie powtórzył, ale być może źle interpretujemy wyniki.

Mam nadzieję, że w wolnej chwili "rzucicie na to okiem" :-)

Pozdrawiam,

[dane do wiad. FN]

p.s. Dane tylko do Waszej wiadomości :-)

 

Poniżej przedstawiamy zapis historii i trasy spaceru, podczas którego doszło do klasycznej dla UFO „luki w pamięci”.Historia, która miała miejsce w Warszawie jest jeszcze ciekawsza, gdyż świadkowie który wybrali się na spacer nad Wisłę (bardzo wcześnie rano – ok. 5:20) po prostu pamiętali, że nagle przed nimi wylądowała biała kula o średnicy ok. metra, a po sekundzie wystartowała. Problem w tym, że nagle „zgubili” ok. 45 minut. Zapis GPS z telefonu komórkowego jednego z uczestników jest tak poruszający, że właściciel komórki początkowo myślał, że jego telefon z modułem GPS po prostu się zepsuł i oddał go do naprawy. Okazało się, że wszystko z zegarkiem jest w porządku, a oni w ciągu 45 minut odbyli imponująco daleką podróż!

 

W czasie narady projektu „OTWARTE NIEBO” w Bazie FN omówione zostały jeszcze inne ważne elementy, które są integralnie związane z możliwościami obcych cywilizacji przybywającymi na Ziemię i prowadzącymi obserwację naszej ziemskiej społeczności, a czasami wręcz zabierającymi ludzi na pokłady swoich pojazdów.

Jedna z historii Bliskiego Spotkania z UFO, która trafiła do nas w ostatnich tygodniach zawiera bardzo ciekawy element: zapowiedź spotkania, które świadek dostał w czasie snu. Okazuje się, że ich możliwości są tak potężne, że są w stanie przebić się przez barierę wydawało by się będącą poza zasięgiem wszystkich, czyli… ludzkiego snu. Jak to robią? To prawdopodobnie nie jest efekt działania technologii, ale potęgi ich umysłów.

I kolejna sprawa, która została bardzo szczegółowo omówiona w Bazie FN – sprawa światła. UFO jest w stanie wpływać na promienie światła i robić z nimi rzeczy, które zahaczają jedynie o opisy znane z książek S-F. Pod wpływem działania obiektu UFO promień latarki skierowany przez uczestnika CE III na obiekt UFO zaczął przypominać coś w rodzaju długiej rury, która może w wielu miejscach skręcać. Na świecie nazywane jest to efektem „świetlnej tuby”.

Jak wiecie zgrywamy wszystkie możliwe filmy dokumentalne o UFO, które pojawiają się w kanałach tematycznych. Dzięki temu mamy setki godzin unikalnych materiałów stanowiących świetne źródło wiedzy o UFO. Po spotkaniu w Bazie FN 16 czerwca b.r. na prośbę dowództwa okrętu N jeden z materiałów wideo, a dokładnie mówić odcinek serii „Bliskie Spotkania” o tytule „Spodek pełen tajemnic / zaciemnienie” został wprowadzony na jeden z naszych portali vimeo.com

Obie historie zaprezentowane w tym odcinku bardzo dobrze pokazują oba zjawiska, a więc „snu zapowiadającego spotkania z UFO”, jak i „świetlnej tuby”, czyli możliwości manipulowania światłem, które posiadają obce istoty przybywające na naszą planetę.

Komentarze: 5
Wyświetleń: 4441x | Ocen: 17

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 17 cze 2019 06:55   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (5)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Czw, 26 wrz 2019 16:55 | ocena: + 1

swistak | Załogant

Wszystko jest mozliwe, jak i mozliwy jest wadliwy odczyt GPS w tym przypadku. Mam podobny zegarek i zdarza sie, ze w niektorych miejscach GPS nie odbiera dobrze danych o polozeniu, przez 10min nie dziala, a pozniej odnawia odczyc. Zdarza sie rowniez, ze pokazuje niewlasciwa trase, albo nieprawidlowe wysokosci. Brakuje w tej relacji dodatkowej informacji o momencie braku pamieci? Jak dlugo ten moment trwal? W jaki sposob zostal zaobserwowany?

Wt, 18 cze 2019 03:41 | ocena: -1

DonBuziallo | Załogant

Czasami miewam "sny" w których przeżywam pewne wydarzenia z poziomu astralnego.
Będac w tym stanie, widuję na gwieździstym niebie mnóstwo wszelakich statków kosmicznych. Mówię do nich, przywołuję je i natychmiast pojawiają się nade mną.
Piękne, świetliste, emitujące pozytywne energie. Z reguły są to humanoidalne rasy. Ludzkie.
Nie czuję żadnej obawy przy kontakcie z nimi. Zabierają mnie na różne "przejażdżki".
Niekiedy podróżujemy nad okolicą, czasem udajemy się na ich planety, inne galaktyki,
gdzie z reguły jestem obiektem konsternacji "co On tutaj...? kto to?",
czasem jesteśmy na międzywymiarowym statku-matce w pasie Oriona
(tak, Dowództwo Galaktyczne Komendy Ashtar Sheran istnieje),
byliśmy również w podziemnej bazie opadając statkiem w dół pod dno oceanu.
Udzielają mi odpowiedzi na różne pytania, integrują mnie wśród swojej społeczności,
oprowadzają, dzielą się swą wiedzą, przekazują mądrości życiowe dla naszego świata,
zawsze chętni i skłonni udzielić wsparcia, otwarci, przyjaźni, rodzinni.
Wystarczy że wyrazisz wolę spotkania z Nimi, zaprosisz ich do swojego życia. Przybędą.

Pon, 17 cze 2019 19:06 | ocena: -1

Kasprano | Załogant

od kilku lat regularnie śni mi się, że jestem światkiem przelotu floty dyskoidalnych obiektów nad jakimś dużym miastem.... jak na razie nic ale nadal czekam ;)

Pon, 17 cze 2019 15:44 | ocena: + 2

88kropka | Załogant

Ludzie z innych planet którzy do nas przylatują Interesują się ludźmi z naszej planety -badają,i odstawiają na miejsce tam gdzie mieszkają,nikogo nie porywają,to zwykła ciekawość,tak jak my jesteśmy ciekawi ich życia, wyglądu,patrzenia na świat,tak oni zbierają informacje o nas. Myślę też że nie interesują się naszą techniką,bo mają swoją,przez siebie stworzoną,ciekawi ich nasze życie i jak sobie radzimy,ale się nie wtrącają,mogą tylko obserwować.

Pon, 17 cze 2019 14:52 | ocena: -3

magdakowalska48 | Załogant

zostac porwanym przez ufo to wielkie szczescie i wyroznienie

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

CZY TECHNOLOGIA 5G POWINNA BYĆ ZAKAZANA? ... zapraszamy do nowej ECHO-SONDY w KAJUCIE ZAŁOGI.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Dziś, 06:42 | W dniu dzisiejszym tj. 24.09.2020 r. o godz. 20.14 w Warszawie - teren Śródmieścia podczas spaceru ze swoim psiakiem zauważyłem na niebie jasne białe światło większe od gwiazdy które wolno przesuwało się z zachodu jakby od strony Pałacu Kultury i Nauki w kierunku wschodnim tj. kierunek Wisły ( na Pragę Południe ). To jednostajne światło sunęło w przestrzeni bezszelestnie i dość nisko. Widziałem je przez ok 1.5 minuty po czym zniknęło za budynkami mieszkalnymi.Pozdrawiam ( Orion_1957)

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Czwartek, 24 września 2020 | Moje przypadkowe spotkanie przed wieżowcem firmy (w której pracuję) z Krzysztofem Jackowskim było tak zdumiewające, że można je śmiało uznać za potwierdzenie tezy, którą od kilku lat jasnowidz głosi publicznie. Zgodnie z nią świat jest rodzajem gry komputerowej, którą ktoś stworzył i czasami delikatnie potrafi przestawiać figury na szachownicy tworząc coś, co ludzie uznają za nieprawdopodobny zbieg...

czytaj dalej

FILM FN

OBECNOŚĆ - dokument z Archiwum FN

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.