Dziś jest:
Środa, 17 lipca 2019

21 lipca 1969 roku - dokładnie 50 lat temu - dowódca misji Apollo Neil Armstrong stanął na Księżycu jako pierwszy człowiek w dziejach ludzkości.

Komentarze: 20
Wyświetleń: 2271x | Ocen: 12

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 21 cze 2019 05:09   
Autor: FN, źródło: FN, interia.pl, onet.pl   

AMERYKAŃSCY SENATORZY OTRZYMALI TAJNE DOKUMENTY PENTAGONU O UFO

To efekt ostatnich publikacji o obserwacjach UFO, którego autorami była Marynarka Wojenna USA (US NAVY). Pisaliśmy o tym w naszym serwisie:

 https://www.nautilus.org.pl/artykuly,3747,czy-to-byla-jedna-z-najwazniejszych-publikacji-o-ufo-w-historii.html

 Tym razem trzej amerykańscy senatorowie otrzymali tajne dokumenty Pentagonu o serii incydentów z UFO. Źródłem informacji na ten temat jest marynarka wojenna Stanów Zjednoczonych, która wyraźnie dokumentuje manifestacje z Niezidentyfikowanymi Obiektami Latającymi. Według urzędników Kongresu i rządu jest to reakcja na rosnącą liczbę podobnych wniosków, składanych przez członków kluczowych komitetów nadzoru.

 

 

Jednym z senatorów, który otrzymał sekretne dossier był Mark Warner, wiceprzewodniczący senackiej komisji wywiadu z ramienia Demokratów, którego biuro potwierdziło tę informację w rozmowie z portalem POLITICO.


Jeśli piloci marynarki napotykają na niewyjaśnione ingerencje z powietrza, to jest to kwestia bezpieczeństwa. Senator Warner uważa, że musi wyjaśnić tę sprawę do końca - oświadczyła jego rzeczniczka Rachel Cohen.

Zainteresowanie UFO wzrosło od czasu ujawnienia informacji pod koniec 2017 r., że Pentagon rozpoczął program badania tego problemu na prośbę ówczesnego senatora Harry’ego Reida reprezentującego Demokratów. Urzędnicy resortu obrony przeprowadzili wówczas wywiady z wieloma obecnymi i byłymi marynarzami oraz lotnikami, którzy twierdzili, że mieli okazję obserwować obiekty, których możliwości manewrów na niebie były poza zasięgiem tego, co potrafią samoloty czy drony.

Marynarka Wojenna aktywnie zbierała zeznania pilotów odrzutowców F/A-18 i innego personelu pracującego w grupie bojowej lotniskowców USS Nimitz w pobliżu Kalifornii w 2004 roku oraz USS Theodore Roosevelt na Atlantyku w 2015 i 2016 roku.

Rosnące zainteresowanie Kongresu przyczyniło się do podjętej ostatnio przez marynarkę decyzji o aktualizacji procedur dla pilotów i innego personelu w sprawie zgłaszania takich niewyjaśnionych obserwacji – POLITICO po raz pierwszy informowało o tym w kwietniu.

"W odpowiedzi na prośby o informacje od członków i personelu Kongresu, urzędnicy Marynarki Wojennej zorganizowali serię spotkań informacyjnych z wyższymi rangą funkcjonariuszami wywiadu marynarki wojennej oraz lotnikami, którzy zgłosili zagrożenia bezpieczeństwa lotniczego", informowała wówczas marynarka w oświadczeniu dla POLITICO.

Marynarka Wojenna nie odpowiedziała w środę na pytania serwisu Politico.

Klika dni temu Donald Trump przyznał w wywiadzie dl ABC News, że on również został poinformowany o tajnych raportach. Miałem na ten temat bardzo krótkie spotkanie- przyznał. Ludzie mówią, że widzieli UFO. Czy ja w to wierzę? Niezbyt - podsumował prezydent USA. 

Poniżej nasza ECHO-SONDA na temat wypowiedzi prezydenta USA.

https://www.nautilus.org.pl/echosonda,543,czy-wierze-w-to-nieszczegolnie--powiedzial-prezydent-donald-.html

 

 

 

W ostatnich godzinach dostaliśmy opis bardzo ciekawej obserwacji przelotu UFO w kształcie dysku nad Złoczewem, który miał miejsce 20 czerwca 2019 w ok. 19:40. Autor relacji twierdzi, że pod obiektem było widać jasne punkty tworzący coś w rodzaju pierścienia.


Całość relacji jest w naszym serwisie www.emilcin.com w dziale RELACJE.

 http://www.emilcin.com/relacje,514,obserwacja-ufo-nad-zloczewem--20-czerwca-2019-godz-1940.html

Komentarze: 20
Wyświetleń: 2271x | Ocen: 12

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 21 cze 2019 05:09   
Autor: FN, źródło: FN, interia.pl, onet.pl   


Komentarze (20)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Nie, 23 cze 2019 14:06 | brak oceny

Nac2_3lny | Załogant

Mnie osobiście bardziej zaniepokoiło wyśmiewanie się ignoranta i nieuka Trumpa z mrozów na północy USA, jakie miały miejsce zeszłej zimy w kontekście "no dajcie mi to globalne ocieplenie". Nie mogę nie przyjąć do wiadomości, że Trump to człowiek, który potrafił zrobić niewyobrażalne pieniądze w swoich biznesach, ale równocześnie nie potrafię zaprzeczyć, że pod kątem emocjonalnym i duchowym ten człowiek to skrajnie niebezpieczny debil.

Sob, 22 cze 2019 03:34 | ocena: -1

Matthew28 | Załogant

Obcy to ludzie sprzed milionów lat.
https://youtu.be/S9uKM-m42nY

Pt, 21 cze 2019 09:00 | ocena: + 3

Romeo | Załogant

Co do Donalda Trumpa- został poinformowany, są to sprawy tajne i nie może nic więcej mówić ponad to co powiedział. Natomiast cieszy fakt, iż senatorowie naciskają, aby wyjaśnić tą sprawę. Sęk tylko w tym, że nie da się tego racjonalnie zbadać ani wyjaśnić, ponieważ technologie obcych są na razie dla ludzi "czarną magią",. są poza zasięgiem-"niezbadalne, nieosiągalne",nieracjonalne- to technologie wyprzedzające nas o setki, tysiące a w niektórych przypadkach o miliony lat- są zaprzeczeniem praw fizyki jakie znamy tu na ziemi... I nawet największa potęga militarna na świecie [czyli USA] wobec bezradności- staje się pokorna jak baranek:] Miejmy nadzieję, że za sprawą tych odważnych senatorów -świat w końcu dowie się PRAWDY! prawdy, która będzie na czołówkach gazet, światowych mediów.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 21 cze 2019 16:07 | ocena: -1

Gorki73 | Załogant

@Romeo, mam tylko jedno zastrzeżenie do Twojej wypowiedzi dotyczącej "zaprzeczeniem praw fizyki"...Prawa Fizyki są w całym Wszechświecie jednakowe, na początku wielkiego wybuchu One się kształtowały (w czasie wielkiej inflacji). To że poruszające się UFO jest technicznie dla nas nieosiągalne i wyprzedza naszą Ziemską technologię o tysiące lat, nie oznacza to, że ktoś lub coś łamie takie zasady, bo przecież co by to było jak można by takie zasady i prawa łamać albo dowolnie ustalać. Pozdrawiam

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 21 cze 2019 17:53 | ocena: + 1

promagna | Załogant

@Gorki73,

Twoja wypowiedź dotycząca praw fizyki jest dość niefortunna

https://nt.interia.pl/technauka/news-grafen-lamie-jedno-z-podstawowych-praw-fizyki,nId,1426100

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 21 cze 2019 18:31 | brak oceny

Gorki73 | Załogant

@promagna, nie do końca się rozumiemy, to że zasada jest łamana to nie oznacza, że nie można jej stosować dalej dla "poprzedników" jeśli się sprawdza. Przykład Mechanika Kwantowa i opisy ciał w mechanice relatywistycznej nie łamią zasad opisanych przez Newtona jeśli chodzi o ciała poruszające się z "mniejszymi" prędkościami...dalej Mechanika Newtonowska istnieje i się sprawdza, tylko trzeba było ją rozszerzyć dla ciał, które poruszają się z prędkościami bliskimi prędkościami światła np V=0.8C itd itd.
Musimy pamiętać, że zasady w naszym Wszechświecie są takie same lub jeszcze będą wymagać rozszerzenia...bo jeśliby tak nie było to nad niczym nie moglibyśmy zapanować. Polecam wykłady prof. Krzysztofa Meissnera np ten https://www.youtube.com/watch?v=291sutj35Mo , jeśli Masz jeszcze jakieś pytania czy zastrzeżenia to postaram się wyjaśnić. Pozdrawiam Cię

Rozwiń odpowiedzi (2)

Pt, 21 cze 2019 18:52 | ocena: + 2

Einstein | Załogant

@Gorki73, Na UFO nie działają przeciążenia związane z grawitacją, Nol-e poruszają się w atmosferze ziemskiej WBREW PRAWOM FIZYKI NEWTONOWSKIEJ! To są fakty i nie zaklinaj tu rzeczywistości:] Fizykę kwantową nazywasz fizyką Newtonowską? To jakiś żart? Pozdrawiam

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 21 cze 2019 19:10 | ocena: + 2

Gorki73 | Załogant

@Einstein, Oj Einstein czytaj najpierw ze zrozumieniem, Jakie to prawa łamane są przez UFO w atmosferze ziemskiej ruch po kątach prostych ? - tego zabrania fizyka Newtonowska...pierwsze słyszę.....a co do przeciążeń są za duże? -też tego zabrania fizyka Newtonowska?- czy materiał z którego wykonane są UFO jest wytrzymalszy niż aluminium lotnicze stosowany w naszych samolotach? no i w którym miejscu mechanikę kwantową nazywam Newtonowską ? i co zaklinam ? Pozdrawiam Cię

Pt, 21 cze 2019 19:16 | brak oceny

promagna | Załogant

@Gorki73,

cyt."Mechanika Kwantowa i opisy ciał w mechanice relatywistycznej nie łamią zasad opisanych przez Newtona jeśli chodzi o ciała poruszające się z "mniejszymi" prędkościami...dalej Mechanika Newtonowska istnieje i się sprawdza, tylko trzeba było ją rozszerzyć dla ciał, które poruszają się z prędkościami bliskimi prędkościami światła np V=0.8C itd itd."

Czy to jest pewna informacja?

Zaczerpnij informacji o stałej subtelnej, może coś fajnego przyjdzie Ci do głowy :)

Pozdrawiam

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 22 cze 2019 18:09 | brak oceny

magdakowalska48 | Załogant

@promagna, Wedlug mnie ufo ustala wlasne prawa fizyki. myslicie ze jak ktos jest taki potezny to musi przestrzegac zasad fizyki? nie. on je tworzy. myslicie ze bog musi przestrzegac praw fizyki? co z tego ze je stworzyl. to jakby tworca gry przestrzegal wlasnych zasad lol

Rozwiń odpowiedzi (2)

Sob, 22 cze 2019 20:13 | ocena: + 1

promagna | Załogant

@magdakowalska48,

Żeby była jasność. Nauka dość precyzyjnie potrafi opisać świat za pomocą wzorów tworząc prawa (zasady) fizyczne. Rozumienie tych praw, czyli wnioskowanie, a później uzasadnienie w procesie naukowej falsyfikacji teorii jest zupełnie czym innym, niż ich odkrywanie. Można odkryć prawo fizyczne i udokumentować je w tracie trwania eksperymentu, ale można mieć problem ze zrozumieniem tego prawa. Tak też się stało ze strukturą subtelną, która obecnie podważa fundamenty fizyki i budowę tego świata. Wygląda to tak, że ziemia jest pępkiem wszechświata. Jeśli nie rozumiesz gdzie mieszkasz, to nie zrozumiesz dlaczego struktura na swoich antypodach ma skrajne wyniki. Polecam ci przeczytać drugi artykuł. Prawda leży w nieścisłościach wiedzy ogólnie dostępnej.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Sta%C5%82a_struktury_subtelnej
http://www.newsweek.pl/nauka/najwieksza-cholerna-tajemnica-fizyki,66402,1,1.html

Jeśli UFO łamie zasady fizyki tzn., że ONI wiedzą gdzie przebywają i gdzie latają swoimi pojazdami. Ponadto mają pojęcie i wiedzę w jakiej przestrzeni znajdują się i na co mogą sobie pozwolić w tej przestrzeni. UFO nie ustala własnych praw fizyki. UFO musi się dostosować do istniejących parametrów tej rzeczywistości. Dlatego ludziom tak trudno zrozumieć jest fenomen UFO, bo myślą, że wiedza wyuczona w szkołach jest jedyną prawdą, a to nieprawda.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 23 cze 2019 10:26 | brak oceny

magdakowalska48 | Załogant

@promagna, " UFO nie ustala własnych praw fizyki. UFO musi się dostosować do istniejących parametrów tej rzeczywistości" XDDDDDDD to dlaczego ufo lata szybciej od samolotow? dlaczego ufo nie ma na radarze? dlaczego ufo zatrzymuje czas? ufo maja jakis bąbel przestrzenny w ktorym prawa fizyki nie dzialaja. ty wszystko probujesz wcisnac do 3 wymiaru i udawac madrzejszego od ajnsztajna

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 23 cze 2019 11:50 | brak oceny

promagna | Załogant

@magdakowalska48,

UFO lata szybciej od samolotów, ponieważ ma inną gęstość (masę właściwą) i tworzy wokół siebie poduszkę próżni technicznej (bąbel przestrzenny). W jaki sposób działa ta technologia nie jest to tematem tego komentarza.

UFO stosuje kamuflaż ujemnego współczynnika załamania światła.

UFO zatrzymuje czas? Przecież czasu nie ma. Czas jest odwrotnością częstotliwości i to ona nadaje wymiar strzałce czasu. Są tylko wskazania chronometrów w temp. pokojowej pmiędzy umownymi zdarzeniami. W momencie, gdy włożymy chronometr do pojemnika z temperaturą zera bezwzględnego (-273,15 C) wtedy chronometr stanie z braku energii (temperatury). Każdy atom materii pozbawiony energii minimalizuje swoją wibrację, a elektrony stoją w miejscu na orbitalach. Dlatego możemy np. obserwować lewitację elektromagnetyczną, która przeczy sile "grawitacji".

Są na pewno 4 wymiary, ale jest i 5 wymiar łączący 4 wymiary z elektromagnetyzmem.

Mogę być od Einsteina mądrzejszy, ale to wynik wiedzy, która jest współcześnie bardziej dostępna dla każdego, niż kiedyś. Kilkadziesiąt lat temu mało kto potrafił czytać i pisać, a co dopiero ukończyć studia na Harvardzie.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 25 cze 2019 13:31 | brak oceny

magdakowalska48 | Załogant

@promagna, powiedz ze czas nie istnieje to cie wysmieja. a ja cie wysmieje za to "Każdy atom materii pozbawiony energii " kazdy wie ze materia to skondensowana energia. materia nie moze byc pozbawiona energii bo energia jest wszystkim co istnieje. poza tym fundacja mowila ze ufo tworzy swoje pojazdy za pomoca umyslu. wiec co mi gadasz o masie wlasciwej

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 26 cze 2019 12:22 | ocena: + 1

promagna | Załogant

@magdakowalska48,

Już Ci to wyjaśniłem czym jest czas. Czas jest odwrotnością częstotliwości i to ona nadaje wymiar strzałce czasu. Jeśli coś posiada częstotliwość drgania i w tym wypadku chodzi o atomy obserwatora z którego on jest zbudowany, to tym samym ten obserwator odczuwa upływ czasu od zdarzenia do zdarzenia.

Drgania to są cykle. Godzina, sekunda jest cyklem. Jeśli zamrożą twoje ciało do temperatury zera bezwzględnego i będziesz cały świadoma, to czas dla ciebie zwolni prawie do zera. Będziesz w katatonii i patrząc na kogoś będziesz widzieć stop klatki wolno przesuwającego się filmu, ale ten ktoś będzie poruszał się normalnie. Tym jest czas i zależy on od twojej energii.

Te same efekty będą, gdy będziesz na horyzoncie zdarzeń czarnej dziury lub, gdy będziesz poruszać się z prędkością światła, jak foton. Czas będzie miał inny przebieg pomiędzy dwoma układami inercjalnymi, czyli takimi na które będą oddziaływać inne czynniki. Im coś porusza się szybciej, to musi mieć w sobie nieograniczoną energię do poruszania się. Dla fotonu my ludzie poruszamy się bardzo szybko, tak samo my widzimy fotony, które również bardzo szybko się poruszamy. Jednak różnica w upływie czasu jest inna dla nas ludzi, jak i dla fotonu. Może to ci coś wyjaśni.

https://zapytajfizyka.fuw.edu.pl/pytania/jak-uplywa-czas-dla-fotonu/

Energia kinetyczna elektronów na poszczególnych orbitach jest ujemna i różni się od energii elektronów swobodnych o ok. 13,6 eV czyli ok. 2,2 x 10-18 J. Jest to spowodowane dodatnią energią jądra atomowego. Rzeczywiście gigantyczna energia jest wyzwalana, ale musi być naruszona integralna budowa atomu. To tak, jak byś chciała oderwać od siebie dwa duże magnesy neodymowe. Trzyma je siła przyciągania.

https://zapytajfizyka.fuw.edu.pl/pytania/energia-elektronu-w-atomie/

Prawdziwa energia jest w próżni technicznej i można o tym się przekonać na próbie rozerwania półkul magdeburskich

https://pl.wikipedia.org/wiki/P%C3%B3%C5%82kule_magdeburskie

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 26 cze 2019 22:54 | brak oceny

Gorki73 | Załogant

@promagna, Witam Cię Ponownie, pierwszy raz w życiu słyszę, że Ktoś definiuje pojecie czasu przez odwrotność częstotliwości drgań i że czas nie płynie w temperaturze zera bezwzględnego . Tu mam pytanie jak wyjaśnisz, że na obrzeżach ( horyzont zdarzeń) czarnej dziury czas praktycznie nie płynie-tu też wg Ciebie panuje zero bezwzględne? Wg mnie Einstein udowodnił, że upływ czasu ma związek z grawitacją i prędkością obserwatora i nikt jeszcze tego przez 100 lat istnienia Jego teorii nie podważył. No i jak częstotliwość drgań nadaje wymiar strzałce czasu (przecież to pojęcie które wprowadził Eddington, a nie jakaś cząstka czy wartość fizyczna), w jaki sposób? W kwestii czasu polecam jeden z wykładów np ten: https://www.youtube.com/watch?v=BGE_kn1aM80 Pozdrawiam.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 27 cze 2019 10:53 | brak oceny

promagna | Załogant

@Gorki73,

Czasu to odwrotność częstotliwości drgań
https://pl.wikipedia.org/wiki/Cz%C4%99stotliwo%C5%9B%C4%87
Prawo Hubble`a ma wymiar częstotliwości i pozwala na określenie wieku wszechświata przy założeniu modelu Friedmana-Lemaître’a jako modelu kosmologicznego (wiki)

Czas nie płynie w temperaturze zera bezwzględnego, bo nie ma w niej energii kinetycznej. Wynika to z powyższego wzoru na częstotliwość.

cyt."Tu mam pytanie jak wyjaśnisz, że na obrzeżach ( horyzont zdarzeń) czarnej dziury czas praktycznie nie płynie-tu też wg Ciebie panuje zero bezwzględne? ""

Nie ma czarnych dziur i ja w nie nie wierzę z kilku powodów, które tu na serwisie już opisałem Vrill`owi. To jest upiór współczesnej fizyki. To są bąble warstw próżni i naukowcy mylą to z zagęszczeniem grawitacyjnym tworząc soczewkowanie grawitacyjne liczone równaniami soczewki z optyki. Chyba wiesz z jakich materiałów można zrobić soczewki? Ponieważ tam gdzie nie ma materii lub jest jej mało, a takim miejscem jest próżnia techniczna (kosmiczna sic!!!) to z automatu nie ma tam drgań. Bąble próżni są jak warstwy cebuli i jest to związane z dylatacją czasu w "czarnej dziurze" na każdej z warstw. Są to miejsca o bardzo niskich temperaturach bliskich zera bezwzględnego. Próżnia powstaje w wyniku kawitacji płynu i gazu.

Naukowcy nie potrafią zrobić identycznego doświadczenia z soczewkowaniem grawitacyjnym w warunkach laboratoryjnych z soczewek optycznych, a używają równań soczewki do grawitacji i uważam, że jest to absurd.

Są naukowcy, którzy podważają teorię Einsteina, ale media głównego nurtu nauki nie dopuszczają ich do głosu. Ci naukowcy są również w Polsce, przynajmniej dwóch.

No i jak częstotliwość drgań nadaje wymiar strzałce czasu (przecież to pojęcie które wprowadził Eddington, a nie jakaś cząstka czy wartość fizyczna), w jaki sposób? W kwestii czasu polecam jeden z wykładów np ten: https://www.youtube.com/watch?v=BGE_kn1aM80Pozdrawiam.

Chodzi o termodynamiczną strzałkę czasu.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 27 cze 2019 19:18 | brak oceny

Gorki73 | Załogant

@promagna, Dziękuję Ci, za odpowiedź, wiem co to jest odwrotność okresu drgań dość dobrze (jestem elektronikiem :) )... może trzymajmy się jednego zagadnienia, ponieważ widzę, że jedno zagadnienie rozważasz bardzo szczegółowo. Dla mnie dziwną rzeczą jest to, że wg. Ciebie czarne dziury nie istnieją, przecież gdyby to była próżnia jak opisujesz to przecież nie "wchłaniała" by światła (światło w próżni ma największą maksymalna swoją prędkość, wszędzie indziej spowalnia), no idąc dalej i jak to się dzieje, że taka próżnia miałaby wchłonąć np. galaktykę i co wtedy temperatura próżni by nie wzrosła od tarcia cząsteczek wchłanianej materii (to już kolejne prawo do poprawki jeśli chodzi o Entalpię !?) !? co z grawitacją gdzie Ona miała by być jak jest próżnia? i co trzyma "horyzont zdarzeń" ? dlaczego nie znika po wchłonięciu kilkuset mas słońc tylko się rozszerza ( PROMIEŃ SCHWARZSCHILDA R=2Gm/C*C ) to wtedy chyba nie jest już próżnia o której mówisz ? Co do Einsteina wielu, mówi, że się myli...ok trzeba wątpić w dogmaty ale z głową (to nie do Ciebie). Pytam się jeszcze czy stworzył ktoś lepszy model Wszechświata niż Albert Einstein ? podał podobne i oszałamiające obliczenia jak ON ? Bo wiesz mi się wydaje, że mam słonia kwantowego w pokoju jak na niego nie patrzę to on jest, a jak patrzę to znika :) Jestem ciekawy Twoich odpowiedzi i Pozdrawiam Cię

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 28 cze 2019 11:35 | brak oceny

promagna | Załogant

@Gorki73,

"Obserwowalne" czarne dziury pozostają cały czas w strefie medium, które jest płynem lub gęstym gazem naładowanym ładunkami elektrycznymi. Bąble próżni powstają w warunkach przepływu turbulentnego, gdzie rozrywana jest ciągłość medium.

Każdy układ zamknięty z bardzo niskim ciśnieniem, gdy go otworzymy będzie dążył do wyrównania ciśnienia z otoczeniem, czyli będziemy obserwować implozję i eksplozję z którą wiąże się sonoluminescencja, czyli błysk światła. Jednak dotyczy to bardzo wysokich lokalnych ciśnień.

Brak materii w próżni technicznej wiąże się z mniejszą energią kinetyczną ze względu na małe ilości atomów i mniejszą temperaturą cieplną układu. Gdy w układzie następuje implozja / eksplozja to obserwujemy gwałtowny wzrost temperatury cieplnej, która powoduje wrzenie, parowanie cieczy oraz detonację fal akustycznych. W fazie implozji wszystko wokół bąbla próżni jest do niego wciągane, nawet galaktyki :) Eksplozja to supernowe.

Te zjawiska, które ja Ci opisuję już zostały udokumentowane, więc nie trzeba na razie zmieniać praw fizyki. ;)

Większość bytów fizycznych jest sporządzona na papierze m.in. promień Schwarzschilda, czy horyzont zdarzeń. Jednak absolutnie nie chcę ujmować wiedzy i geniuszowi wielu badaczom i naukowcom, bowiem wyliczenia, które są przez nich opracowane dobrze opisują zjawiska w teorii. Tylko trzeba umieć rozróżnić i zorientować się, co obserwujemy w rzeczywistości i chcemy opisać. Dla niektórych nie jest to prosta sprawa odróżnić skalę, nawet dla naukowców.

Grawitacja jest i jej nie ma. To kolejne szalone byty Newtona i Einsteina, które sieją problemy pomiędzy fizyką kwantową, a klasyczną. Mamy trzy rodzaje sił, które są opisane. Są nimi siła dośrodkowa i odśrodkowa oraz siła wyporu. "Grawitacja" na ziemi jest zupełnie inną siłą, niż "grawitacja" w dalekim kosmosie. To są dwie różne sprawy, a naukowcy ćwiczą na nas swoją wiedzę, której do końca nie rozumieją. Chodzi dokładnie o duże skale kosmologiczne.

Jak się popatrzy na artefakty archeologiczne, historyczne, a nawet architektoniczne to widać na nich wiele ukrytych przekazów, jak zbudowany jest ten świat. Współcześnie polscy fizycy uważają, że wzory Einsteina są błędne i pokazują w swoich pracach lepsze rozwiązania, ale cenzura naukowa robi swoje. Poza tym Einstein nie stworzył modelu wszechświata.

Śr, 26 cze 2019 21:21 | brak oceny

Gorki73 | Załogant

@magdakowalska48, Cześć Magda, przyglądam się z zaciekawieniem na waszą dyskusję z promagną na temat "fizyki" UFO, którą ja zresztą "rozpętałem" jednym postem. Myślę, że zbytnio górnolotnie wypowiedziałaś się na temat jej praw. Zasady fizyczne (powtórzę to jeszcze raz) są z dużą dokładnością jednakowe wszędzie i zapewne istoty wielu z nich jeszcze nie poznano. Postaram Ci to zobrazować na takim na prędko przykładzie; dajmy na to przenosisz się o jakieś 300lat wstecz, do czasów Newtona i pokazujesz mu Walkie-Talkie no i co wtedy? czy Newton uznaje Cię, za Boga, który łamie zasady fizyki, bo On i cała ówczesna nauka nie słyszała o falach elektromagnetycznych? Nie sądzę, Newton po prostu nie umie tego sobie wyjaśnić jak to działa (nie chodzi mi tu o układy elektroniczne, lecz o sama propagację fal) i zachodzi w głowę jak to możliwe?...żeby głos przenosił się na odległość. Jestem skłonny się z Tobą zgodzić, że wiele religii na naszej planecie odnosi się poniekąd do Przybyszów z "zewnątrz" tzw starożytnych Astronautów. To co My potocznie nazywamy Bogami to w istocie mogą być Ci właśnie Astronauci nasi inżynierowie, nasi protoplaści... Ps. Opierajmy się w naszych dyskusjach na rzetelnej wiedzy, nie twórzmy nowych teorii, które nie są poparte żadnym doświadczeniem fizycznym czy też naszymi przypuszczeniami...Pozdrawiam cię serdecznie.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Z POCZTY DO FN [...] Spotkałem osobę z którą odbyłem bardzo długą rozmowę. Podczas tej rozmowy okazało się, że ta osoba ma prawdopodobnie kontak z pozaziemską cywilizają. Osoba ta szuka odpowiedzi na wszytsko to co ją spotyka w ezoteryce, niestety nie znajduje rozwiązań. Dla mnie wszytko co mówi to prawdopodobnie efekt 'wzięcia'/'porwania'. Doszliśmy do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem będzie hipnoza. [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Nie, 14 lip 2019 05:05 | [e-mail z 13 lipca 2019] Cześć, dzisiaj około 12:30 dostrzegłem przelot czegoś bardzo dziwnego. Początkowo myślałem że to klucz ptaków, później że może formacja samolotów ale w końcu nie wiem co to było. Udało mi się to nawet dość wyraźnie  nagrać moim telefonem Huawei Y6. W każdym razie pomyślałem, że to może coś nietypowego wartego uwagi.Widziałem to z Samogoszczy obok Wilgi, leciało właśnie na Wilgę. Dodam, że nie słyszałem żadnego dźwięku. Odnoszę wrażenie, że w ogóle nastała jakby...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 11 czerwca 2019 | Ludzie mnie pytają: A gdzie jest piekło? Z odpowiedzią na to pytanie nie mam najmniejszego problemu – ono jest schowane tuż za rogiem, w hospicjach i szpitalach, gdzie ludzie cierpią i szykują się do pożegnania z życiem doczesnym. Nigdy o tym świecie nie zapominam… choć jest to przecież tak proste, kiedy świeci słońce. Nazywam tych ludzi „podróżnikami na lotnisku w hali odlotów”. Wtedy tracą na znaczeniu...

czytaj dalej

FILM FN

20 WRZEŚNIA PONAD PÓŁ MILIONA OSÓB CHCE SZTURMOWAĆ STREFĘ 51 W USA

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.