Dziś jest:
Piątek, 30 października 2020

Listopad... boję się tego listopada. Wydarzą się na jesieni bardzo złe rzeczy, to będzie koniec tego świata, jaki znamy i lubimy, tej rzeczywistości spokoju i bezpieczeństwa. Widzę też wojsko na ulicach, dużo wojska. Wojsko... pojawi się wojsko.
Jasnowidz Krzysztof Jackowski, lipiec 2020

Komentarze: 8
Wyświetleń: 4608x | Ocen: 6

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 30 cze 2019 08:54   
Autor: FN, źródło: FN   

POLSKA: CAŁA SERIA OBSERWACJI UFO O DZIWNYCH KSZTAŁTACH

Szykujemy się do operacji „OTWARTE NIEBO” w Tatrach i praktycznie żyjemy „na walizkach”, więc trudno znaleźć czas na pełne opracowanie tego, co dostaliśmy w ostatnich dniach. Prosimy traktować ten krótki raport jako „zasygnalizowanie” obserwacji UFO, gdyż na nic innego po prostu nie mamy czasu.

Zacznijmy od zdjęcia, które zamieściliśmy jako nasze „Zdjęcie Dnia”.

https://www.nautilus.org.pl/zdjecie-dnia,1198,ufo-28-czerwca-2019---woj-zachodniopomrskie.html

Naszym "zdjęciem dnia" jest fotografia wykonana dosłownie w ostatnich godzinach, gdyż 28 czerwca 2019. Autor zdjęcia podał nawet precyzyjną godzinę: 18.00. Na zdjęciu jest obiekt o bardzo ciekawym kształcie. Balon? Nie wygląda na balon, a poza tym balon nie porusza się aż tak szybko, żeby nie został uwieczniony na pozostałych fotografiach.

 

From: [...]
Sent: Friday, June 28, 2019 6:21 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: NOL

Witam
Godzina 18°°
Zachodniopomorskie
Obiekt niewidoczny gołym okiem
Pokazał się na dwóch z serii zdjęć. 

 

 

Po tej publikacji dostaliśmy wiadomość od innego naszego czytelnika, który dostrzegł pewne podobieństwo między tym, co było na naszym „zdjęciu dnia” a tym, co nagrał na wideo.

 

From: […]

Sent: Saturday, June 29, 2019 11:46 AM

To: FN

Subject: […]

 

Witam i jak zawsze pozdrawiam cała załogę FN. Piszę w sprawie tego najnowszego "ZDJĘCIA DNIA" z zachodniopomorskiego. Otóż pare dni temu przesłałem FN filmik [fragment oryginału i 2 zwolnienia] na którym widać bardzo zbliżony kształtem obiekt [ w kształcie cygara z charakterystycznymi zgrubieniami na przodzie i tyle] ]wokół którego unosi się różowa łuna, energia. Sugerował bym, aby powiązać te sprawy w jednym artykule. W załączniku przesyłam 2 fotki:

-to "aktualne zdjęcie dnia"

-stop-klatka z tego mojego filmiku

Czyż nie są te obiekty bardzo podobne?:]

Pozdrawiam.

[dane do wiad. FN]

 

 

 

Poniżej screeny przysłane przez czytelnika.
 

 


I jeszcze film, który przesłał do nas wcześniej autor obserwacji.

From: ...

Sent: Sunday, June 23, 2019 8:09 PM

To: FN

Subject: ...

 

Witam ponownie i pozdrawiam serdecznie cała załogę FN.  Już wysyłałem do FN parę filmików- takich 100% DOWODÓW z UFO. Choćby te moje ostatnie filmy, które są na YT FN "UFO W KSZTAŁCIE TRÓJKĄTA" oraz "UFO NAD POLEM".

Tym razem w załączniku na FILEMAIL przesyłam materiał, który nie jest żadnym dowodem, ale jest bardzo ciekawy. Jesli czegoś nie jestem pewien na 100%, to zawsze mówię, ze to coś jest pochodzenia ziemskiego- samolot, dron, balon czy tam coś?... I tak jest tym razem - przesylam filmik w którym połączyłem 3 materialy:

-fragment oryginału- normalne tempo

-fragment zwolniony do 25%

-fragment jeszcze mocniej zwolniony

Ten obiekt był bardzo daleko, z ledwością go widziałem gołym okiem , ALE poruszał się bardzo dziwnie- raz wydawało mi się, że leci bardzo powoli,a raz szybciej, a przez pewien czas tak choćby zatrzymał sie..., wyciągnąłem kamerę i udało mi sie przyblizyć na zoomie ok. x200. Nie udało mi się całkowicie dostroić, ale jakieś kontury tam wyraznie widać- no SAMOLOT BEZ SKRZYDEŁ jak sie patrzy:]],  a zamiast skrzydel, to wokół kadłubu jakaś różowa poświata... Taka prośba prośba do FN, o odniesienie się co do tego obiektu-"SAMOLOTU BEZ SKRZYDEŁ".

Na FILEMAIL przesyłam ten materiał.

 Pozdrawiam. ...

 

 

 

 

OD FN /poniżej nasza korespondencja do autora e-maila/

Witamy,

Zgadza się – być może ma Pan rację. Jutro nasi koledzy przygotują publikację w serwisie głównym na ten temat i pokażemy także ten film.

Jeden ze świadków relacjonował, że widział „latający peryskop”. Chyba chodzi o ten sam obiekt.

Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy za pomoc

FN, Projekt EMILCIN

 Ta wiadomość została wysłana przez Fundację Nautilus.

Copyright © 1999-2019 FN. Wszelkie prawa zastrzeżone.

 

 

Czas na relację o „latającym peryskopie”.

From: […]

Sent: Saturday, June 29, 2019 6:01 PM

To: FN

Subject: Dzień dobry

 

Witam serdecznie,

 

27 czerwca o 11:30 z okna swojej pracowni, a następnie z balkonu, obserwowałam przemieszczający się w powietrzu peryskop.  Czy podobne obserwacje miały miejsce. Zrobiłam poszukiwania w internecie natomiast nie natrafilam na nic podobnego.

Proszę o kontakt czuje się zaniepokojona ta obserwacja, oczywiście wcześniej interesowałam się tematyką ufologiczną, jednak nie sądziłam, że kiedykolwiek zobaczę coś takiego. Mój światopogląd wisi na włosku.

Pozdrawiam,

[…]

 

Od autorki obserwacji (po naszej korespondencji) dostaliśmy jeszcze jednego e-maila.

From: […]
Sent: Sunday, June 30, 2019 12:23 AM
To: FN
Subject: Re: Dzień dobry

 

Witam,

 

Dziękuję za odpowiedź. Nie wiem może to było to trudno mi stwierdzić. Ja ten obiekt obserwowałam z boku ponieważ leciał nieco ponad wysokość miejsca w którym byłam. To co widziałam wyglądało jak peryskop załączony na poniższych zdjęciach wyszukanych w sieci, był ciemnego koloru i połyskiwał w słońcu. Nie zrobiłam zdjęcia ponieważ mój aparat w telefonie robi słabe zdjęcia i zrezygnowałam poza tym byłam lekko oszołomiona i do końca nie wiedziałam na co patrzę.

 

Tzn nie wydaje mi się żeby to był ten sam obiekt, ja obserwowałam go w Małopolsce w Krakowie natomiast zdjęcia i opisy obserwacji zawarte na waszej stornie miały miejsce w zachodniopomorskim. W ogóle obiekt ten "peryskop" znajdował się 50 metrów ode mnie. Obserwowałam go 10 pietra. Na moje oko miało wysokość 130-150 cm.

/poniżej zdjęcia „przypominające to UFO” przysłane przez autorkę obserwacji/ 

 

 

Dostajemy sporo zdjęć z UFO w bardzo niezwykłych kształtach. Oto przykład z naszej najnowszej poczty od naszego „stałego załoganta pokładu okrętu Nautilus”.

From: […]

Sent: Saturday, June 29, 2019 12:39 PM

To: FN

Subject: Ciekawy obiekt na Mazowszu

 

Witam serdecznie Fundację Nautilus!

W załączeniu przesyłam zdjęcie przedstawiające prawdopodobnie UFO o dziwnym nie spotykanym kształcie które zostało wykonane w dniu 04.06.2019 r. o godz. 17.26 na wschodnich terenach Mazowsza r. Zdjęcie zrobiłem aparatem cyfrowym Olympus.

 Pozdrawiam Orion_1957) 

 

W naszym archiwum wideo FN mamy bardzo dużo filmów dokumentalnych o obserwacjach UFO, w których obiekty miały bardzo dziwne kształty. Jeden z UFO wystawił nawet coś w rodzaju… rury, którą pobierał wodę!

 

Polecamy też obejrzenie jeszcze jednego odcinka „Bliskich Spotkań”, który na potrzeby tej publikacji umieściliśmy w jednej z naszych witryn (mamy ich wiele!) w serwisie vimeo.com

 

 

 

 

Na koniec tej publikacji jeszcze ważna ciekawostka związana z pokazem dronów. Warto pamiętać, że tego typu widowiska także możemy obserwować nad Polską.

 

Witam,

 Wczoraj na drodze A4 w okolicach Katowic o godzinie 22:20 mój znajomy nagrał na niebie dość sporą gromadę świateł. Link do nagarnia poniżej. Czy coś Wam wiadomo na ten temat? Może ktoś nagrał to samo?

 

 

 

 Hej,

 wczoraj w Chorzowie tuż pod Katowicami był pokaz dronów przy bardzo dużym otwarciu rynku za 40mln. Zaplanowany był pokaz dronów i myślę, że to zostało

nagrane:

 https://dziennikzachodni.pl/otwarcie-nowego-rynku-w-chorzowie-juz-28-czerwca-koncert-bovskiej-tance-wertykalne-i-artystyczne-pokazy-dronow-zapowiedz/ar/ c1-14237055

 

pozdrowienia

Łukasz

Komentarze: 8
Wyświetleń: 4608x | Ocen: 6

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 30 cze 2019 08:54   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (8)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Wt, 3 mar 2020 19:11 | brak oceny

tita72 | Załogant

Ja również taki obiekt widziałam, metalowy, jak peryskop bez śmigła i skrzydeł w roku 86 latem poniżej chmur. Długo był zawieszony w jednym miejscu. Nie wydawał żadnych dzwięków, i obracał się dookoła siebie, wisząc tak . Po pół godzinie robił przeskoki duże, b. szybkie przed siebie. Robiąc po każdym skoku przerwę paru minutową. Dodam że wszystko ucichło wokół podczas tej obserwacji . Kiedy obiekt odleciał, przeskakując dużą odległość, i utraciłam go z oczu wszystko wróciło do tego faktu sprzed obserwacji.Czyli dochodziły do mnie różne dzwięki, odgłosy natury bo to było lato. A ja opalałam sięna kocu w tym czasie. Po czym nadleciał helikopter po 5 minutach z Marynarki Wojennej i leciał w tym samym kierunku gdzie tej obiekt.

Pt, 5 lip 2019 01:35 | brak oceny

Krdt84 | Załogant

Posiadam również z dajecie „tajemniczych obiektów „ ,w pierwszej chwili z wrażenia mnie zatkało myśląc ze widzę UFO , zakłócenia telefonu ,komunikacji z dronem ( akurat tym się wtedy zajmowałem ) który ma zasięg 5 km poprostu wysiadła na odległości 30 m , komórka brak zasięgu , jedna wielka anomalia , dodam ze teraz w naszej okolicy ilość lotów samolotów wzrosła ogromnie ,natomiast połączenia komórkowe pogorszyła się . Po własnym przeprowadzonym dochodzeniu Uważam ze nie jest to UFO lecz samolot EC-130H pod którym w znaczącej odległości , unosił się „obiekt „ - może jakiś radar z którego składa się System Compass Call Grupa do walki Radioelektronicznej z Davis-Monthan w Arizonie ,jestem z okolic jeleniej góry odbywają się jakieś manewry

Pon, 1 lip 2019 15:57 | brak oceny

Margareta | Załogant

Dla mnie obiekt wygląda jak łódź podwodna, do tego miał peryskop, czasem taka grafika pokazuje się na stronie. Ciekawa sprawa, czy to nie przypadkiem jakiś znak dla Nautilusa? Zatrzymałabym się na chwilę przy tym zdjęciu.

Nie, 30 cze 2019 22:37 | ocena: -5

b4ndyckajazda | Załogant

Witam - toz to latajacy tampon XXL ;)))

A na powaznie to robie od miesiaca fotki bez powodu telefonami (iphone8 oraz samsung Note) ale jeszcze nic nie uchwycilem - zazwyxzaj pstrykam horyzont jak jestem na 1pietrze lub wyzej


Pozdro i nie bojcie sie tamponow - wygladaja przyjacielsko heheh

Nie, 30 cze 2019 18:44 | ocena: -1

jameson | Załogant

Pierwszy z obiektów to widziana z profilu "cyfra urodzinowa" w formie balonu napełnionego helem. 6 albo 9.

Nie, 30 cze 2019 18:03 | ocena: + 2

sunflower85 | Załogant

Kształt obiektu może być w zasadzie tak samo dowolny jak i w pełni skalowalny. Możliwe jest także to, że dwóch świadków opisze widziany obiekt nieco inaczej.

Nie, 30 cze 2019 09:39 | ocena: + 2

Kasprano | Załogant

Obiekt z filmu "dziwne ufo z jasną poświatą" wyraźnie otoczony jest chmurami. Nie jestem specjalistą ale z tego co wiem, nole często tworzą wokół siebie coś w rodzaju mgły która prawdopodobnie ma służyć jako kamuflaż i rzeczywiście jeśli człowiek się takimi rzeczami nie interesuje, to jest mała szansa, że zwróci uwagę na tak zamaskowany obiekt wiszący na niebie. Jeśli trafiłem, to obiekt ten może być standardowym spodkiem lub cygarem.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 30 cze 2019 10:47 | ocena: + 1

Gorki73 | Załogant

@Kasprano, Witam Cię wg. mnie ta poświata o której piszesz to efekt jonizacji gazów związany z silnym polem magnetycznym wytwarzanym przez napędy tych statków. Jeśli jesteś zainteresowany tym efektem przeczytaj to : http://niewiarygodne.com.pl/generator-efektu-searla/ lub https://segmagnetics.com/news-events/ to krótki opis Generatora efektu Serla- pasuje do wielu obserwacji UFO. Pozdrawiam Cię serdecznie

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

27 października 2020 zapadły decyzje o udziale Fundacji Nautilus w dwóch ważnych wydarzeniach zagranicznych związanych z UFO, które będą transmitowane on-line. Niestety dostęp do nich będzie wyłącznie możliwy dla ich uczestników i będą miały charakter zamknięty.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Nie, 25 paź 2020 08:45 | [...] Dzisiaj nad Warszawską Wolą zauważyliśmy dziwne światło dość duże nieruchome i wyglądające  na zawieszone pod chmurami. Pojawiło się na południowym , poludniowo-wschodnim niebie. Chciałabym się dowiedzieć czy jest to zjawisko naturalne czy jakiś sztuczny obiekt. Wysyłam w załączniku zdjęcia. Pozdrawiam serdecznie.Z Poważaniem[dane do wiad. FN]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Czwartek, 15 października 2020 | Koronawirus kryje w sobie wiele tajemnic i ukrytych przed nawet najlepszymi laboratoriami na świecie niespodzianek, które właśnie wywracają znany nam świat do góry nogami. Proces wielkiej przemiany zaczął się śmiesznie, wręcz zabawnie – ot, jakiś śmieszny wirus z Chin, co to zabija tylko starców, a resztę traktuje „bezobjawowo”. Ale to nie jest takie proste.

czytaj dalej

FILM FN

FENOMEN LATAJĄCYCH KUL - film z archiwum wideo FN

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.