Dziś jest:
Środa, 17 lipca 2019

Widzieliśmy UFO wiele razy podczas misji Apollo. Powiem krótko: wyprzedzają nas w rozwoju technicznym o tysiące lat.
/Edwin Eugene Buzz Aldrin, Jr. – pułkownik Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych, astronauta amerykański, brał udział w pierwszym lądowaniu na Księżycu/

Komentarze: 33
Wyświetleń: 4973x | Ocen: 17

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 3 lip 2019 08:20   
Autor: FN, źródło: FN   

OPERACJA ‘OTWARTE NIEBO’ – PILOT MYŚLIWCA USŁYSZAŁ W TRAKCIE LOTU… TELEPATYCZNY PRZEKAZ OD OBIEKTU UFO

Do Fundacji Nautilus zgłosił się wojskowy pilot. Na jego prośbę nie podajemy jego personaliów ani typu samolotu, na którym lata (nie mówiąc o specyfikacji jednostki), aby nie można było ustalić, kim jest. Opowiedział jednak historię z UFO, która sprawiła, że zespół Projektu „OTWARTE NIEBO” zaangażował w sprawę wszystkie siły.

 

Trudno mówić o historii, której znamy wszystkie szczegóły, ale o których… nie wolno nam mówić ze względu na dobro świadka. Możemy tylko powiedzieć, że jest on pilotem wojskowym, a historia wydarzyła się w tym roku w czerwcu.

Początkowo nie widział niczego, lecz zauważył dziwne zachowanie jednego z urządzeń pokładowych, które w pierwszym momencie wziął za awarię techniczną. Już miał sprawę zgłosić drogą radiową, kiedy nagle dostrzegł potężny dysk, który leciał równolegle do jego myśliwca! Potem mieliśmy ewidentne dowody na to, że UFO miało wpływ na to, co się działo z samolotem, ale było także coś więcej – pilot usłyszał w głowie coś, co było przekazem telepatycznym.

I to jest właśnie dla niego najbardziej groźne – obawia się, że ujawnienie tego mogłoby oznaczać dla niego natychmiastowe kłopoty i badania psychiatryczne, gdyż wiadomo, że nic takiego jak „przekaz telepatyczny od UFO” istnieć nie może, a choroby psychiczne – jak najbardziej.

Historia idealnie nadawałaby się do Archiwum Płk. Ryszarda Grundamana – wielka szkoda, że od tylu lat nie ma z nami tego niezwykłego człowieka, który w temacie „UFO i WOJSKO” zrobił tak dużo.

Podsumowując – autor relacji obiecał, że sporządzi szczegółowy rysunek obiektu (w tej chwili jest na wakacjach, ale ma zrobić to po powrocie). Oczywiście natychmiast ten rysunek przedstawimy w serwisie. Warunek jest jeden – autor relacji musi na to wyrazić zgodę…

 W projekcie „Otwarte Niebo” ważnym działem są filmy i zdjęcia naszych ziemskich pojazdów latających, obok których widoczne było UFO. Takie materiały prezentujemy od lat i stawiamy tezę, że „obcy” bardzo interesują się tym, na jakim etapie jest ziemska technologia lotnicza. Szykujemy się właśnie do ważnego wyjazdu w polskie Tatry, gdzie odbędzie się odsłona kolejnego eksperymentu „Otwarte Niebo”, więc nie mamy zbytnio czasu na publikacje (za co przepraszamy wszystkich autorów zdjęć czy filmów domagających się długich opracowań i publikacji – my też mamy prawo do wakacji i chwili odpoczynku…), ale trochę „w biegu” pokażemy trzy sprawy z ostatnich dni.

 

 

-----Original Message-----

From: […]

Sent: Thursday, June 27, 2019 12:25 PM

To: FN

Subject: Samolot i ufo

Witam serdecznie pana kapitana i załogę. W ostatnich dniach udało mi się wykonać parę interesujących zdjęć w Starych Bielicach. Wydaje mi się, że w ostatnich dniach sporo intensywność odwiedzin z innych planet znacznie wzrosła, aczkolwiek to tylko moje obserwacje, czasem niebo jest spokojne, a czasem się dzieje. Na początek postanowiłam przesłać scenę z przelatującym nade mną samolotem. Widoczne obiekty krążą wokół tego samolotu. Tym razem przesyłam oryginały zdjęć i wycinki z tych zdjęć aby ulżyć w pracy, oryginały są z datą 25.06. i tego dnia były wykonywane, a wycinki mają datę 27.06. w wolnej chwili prześlę jeszcze kilka najlepszych zdjęć jakie udało mi się wykonać.

 

Pozdrawiam : )

[…]

Załogantka Margareta

 

Zdjęć jest kilka, ale my na potrzeby tego artykułu pokażemy jedno. Na wszystkich widać dziwny obiekt, który przelatuje obok samolotu.


...poniżej powiększenie fragmentu zdjęcia.


 

 

 

[...] Witam Całą Załogę Nautilusa.

Dzisiaj to jest 24.06.2019 w Tarnowskich Górach na ulicy Gliwickiej 198 o godzinie 13:19 nagrałem film przelatującemu samolotowi pasażerskiemu. Ku mojemu zdziwieniu przy oglądaniu filmu na zwolnionym tempie zauważyłem, że poniżej lotu samolotu pojawiły się dwa niezidentyfikowane obiekty poruszające się po liniach prostych z dużą szybkością (można to zobaczyć od 8.04 sek do 8.10 sek ). Wycinając klatki z filmu zauważyłem, że na jednej klatce filmu ( 21.04 sekundy ) uwiecznił mi się obiekt o dość wyraźnym podłużnym kształcie. Nie wiem czy jest to ten sam obiekt i jest jednym z dwóch wcześniej zarejestrowanych na filmie? Również zadaję sobie pytanie czy taka aktywność obiektów jest spowodowana tym, że w linii prostej od miejsca nagrania filmu do lotniska w Pyrzowicach jest niecałe 15km? Ps. Przesyłam oczywiście oryginały klatek z filmu i sam film, jak również film po mojej modyfikacji (spowolniłem go o 1/10 od momentu pojawienia się i zniknięcia z kadru na nim dwóch obiektów). Pozdrawiam serdecznie Gorki73

 


 Najpierw oryginały zdjęć.

 

Film (plik źródłowy)

 

 ... i screeny po obróbce przez autora.

 

... i ten sam film w wersji spowolnionej.

 

I rzecz zupełnie z ostatnich godzin – autor filmu i jednocześnie nasz stały „obserwator z Projektu OTWARTE NIEBO” zrobił 3 czerwca 2019 zdjęcie helikoptera. I oczywiście nie zawiódł się…

 

From: galwanizer [dane do wiad. FN]

Sent: Wednesday, July 3, 2019 8:49 AM

To: nautilus@nautilus.org.pl

Subject: Foto

 

Witam, przesyłam zdjęcie i czekam na przelot kolejnego samolotu.

  

 

 

Na koniec ważna sprawa, czyli UFO tworzące znaki na niebie. W tej sprawie na pewno dobrze znacie historię z Projektu KONTAKT.


Ale sprawa jest jeszcze ciekawsza, niż przypuszczaliśmy. Prawdopodobnie są filmy pokazujące, jak obiekty UFO zostawiają ślady na niebie. Materiały niestety nie są z Polski, ale staramy się je ściągnąć właśnie dla projektu KONTAKT. Poniżej jeden z przykładowych filmów, który jest dostępny w serwisie youtube.

From: Radim [nasz kolega z Czech]

Sent: Wednesday, May 22, 2019 7:43 PM

To: FN

Subject: Fwd: UFO na infrared camera - dolacznik UFO robi chmure

 

A jeszcze zabudlem powiedzec ze tam idze widziec jak UFO robi chmure w minucie 8:13 až 8:50.

 

To dowodzuje zrobienie symbolu tez we Warszawie, robia markowe chmury.

 

https://www.youtube.com/watch?v=NkUTGpegZN0

 

pozdrawia

 

Radim

 

OD FN:

Faktycznie – polecamy obejrzenie materiały od 8:13 do 8:50.

Komentarze: 33
Wyświetleń: 4973x | Ocen: 17

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 3 lip 2019 08:20   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (33)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Pon, 8 lip 2019 12:34 | brak oceny

emilio1984 | Załogant

Na nagraniu widać zwykłe owady przelatujące przed obiektywem. No i oczywiście samolot.

Rozwiń odpowiedzi (3)

Pon, 8 lip 2019 16:39 | ocena: + 1

Margareta | Załogant

@emilio1984, nie zgadzam się z tobą. Największy obiekt na wyciętej klatce w 21sek. na pewno nie jest owadem, a te mniejsze obiekty są po prostu oddalone. Przyjrzyj się klatkom i obejrzyj kilka razy film.

Pon, 8 lip 2019 17:46 | brak oceny

Gorki73 | Załogant

@emilio1984, Cześć Emilio...co do filmu zobacz, że jakoś dziwnie się ułożyło, że te owady obok samolotu lecą idealnie prosto jeden wzdłuż lotu, drugi w poprzek lotu samolotu. Dziwny przypadek, że nagle obydwa "owady" wykonują niezależnie taki lot . Co do "owada" w 21sek to jeśli był tak blisko to gdzie są skrzydła czy nóżki ? ....Nie chwaląc się zrobiłem już dużo filmów jeśli chodzi o takie zagadnienia i owada da się poznać po skrzydełkach- najczęściej "ukazują" się w poprzek tułowia. Pozdrawiam

Pon, 8 lip 2019 17:47 | brak oceny

Gorki73 | Załogant

@emilio1984, Cześć Emilio...co do filmu zobacz, że jakoś dziwnie się ułożyło, że te owady obok samolotu lecą idealnie prosto jeden wzdłuż lotu, drugi w poprzek lotu samolotu. Dziwny przypadek, że nagle obydwa "owady" wykonują niezależnie taki lot . Co do "owada" w 21sek to jeśli był tak blisko to gdzie są skrzydła czy nóżki ? ....Nie chwaląc się zrobiłem już dużo filmów jeśli chodzi o takie zagadnienia i owada da się poznać po skrzydełkach- najczęściej "ukazują" się w poprzek tułowia. Pozdrawiam

Nie, 7 lip 2019 12:26 | ocena: + 1

boolean | Załogant

Ciekawosc tego przekazu zżera... FN to potrafi stopniować napięcie jak Hitchcock. Pilot raczej nie zdradzi się ujawniajac tresc przekazu bo niby jak powiazac jedno z drugim. Czekamy na zawartość przekazu.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 9 lip 2019 13:07 | brak oceny

arturu | Załogant

@boolean, Przekaz telepatyczny był zapewne tak absurdalny, że nikt nie ośmielił się go opublikować. Może przekazali coś w stylu "Dbajcie o środowisko naturalne, bo w przeciwnym wypadku będzie pazuzu."

Sob, 6 lip 2019 10:19 | brak oceny

zmora | Załogant

Sob, 6 lip 2019 07:17 | ocena: + 1

88kropka | Załogant

Tak obserwują nasze pojazdy techniczne,ale one nie są dla nich tak bardzo ważne,interesuje ich człowiek na Ziemi,my ich bardziej interesujemy niż nasz sprzęt który używamy.We wszechświecie istnieją istoty rozumne,które różnią się między sobą wyglądem, osobowością,mogą mieć inny system wartości jak my,mają inne nauki,i zasób wiedzy,i technikę też inną.Obserwuja w która stronę zmierza człowiek na Ziemi i wyciągają wnioski dla siebie. Mogą przekazywać informacje telepatycznie,bo tak jest najprościej,o tym już wspominał Billy Meier,bo doświadczył kontaktów telepatycznych zwykłych i duchowych.

Pt, 5 lip 2019 19:30 | ocena: + 3

Gorki73 | Załogant

Witam Załogantów. Chciałbym się z Wami podzielić moimi rozmyśleniami na temat samolotów i UFO (obok nich oczywiście). Sprawa wydaje mi się za każdym razem zagadkowa, ponieważ uważam, że technologie naszych współczesnych samolotów są od wielu lat czy od dziesięcioleci bardzo dobrze znane "Obcym", wg mnie Oni posiadający taką technologię znają je lub są w stanie znać je co do śrubeczki i tranzystora !. Taki mały przykład, czy dzisiaj gdybym przeniósł się do starożytnych cywilizacji musiałbym za każdym razem jechać obok rydwanu zaprzęgniętego w konie, żeby zgłębić jego "tajemnice" jak działa i co wprawia go w ruch ? no nie ! Przecież to się nie trzyma kupy! Wg mojej skromnej oceny zainteresowanie naszymi samolotami jest spowodowane głębszymi pobudkami niż aerodynamika czy ich budowa. Przychodzą mi na myśl takie następujące pytania czy "OBCY" nie monitorują tak przypadkiem każdego samolotu , w celu ewentualnemu zapobiegnięciu wywołania wojny Światowej przez zrzucenie przez jakieś państwo np. bomby atomowej na dany kraj? Ktoś zaraz powie, ale obserwacje dotyczą także samolotów cywilnych nie tylko wojskowych, no tak, ale przecież można by sobie wyobrazić taka sytuację, w której samolot "pasażerski" finguje lot turystyczny w celu przedostania się swobodnie -przez nikogo nie zatrzymany przez granice danego państwa na które ma być przeprowadzony atak ! Druga rzecz, która przychodzi mi do głowy, to że może nasze niebo jest tak usiane "niewidzialnymi" obiektami UFO, że jest to rzecz "normalna", że od czasu, do czasu daję się to zarejestrować. Tylko tu powstaje kolejne pytanie, dlaczego "ONI" tak często tu latają ? Zachęcam do dyskusji lub zastanowienia się nad tym. Pozdrawiam serdecznie Wszystkich Załogantów.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Sob, 6 lip 2019 08:11 | ocena: + 1

promagna | Załogant

@Gorki73,

Cyt. " dlaczego "ONI" tak często tu latają ?"

Bo ONI są u siebie, tak, jak i my jesteśmy u siebie.
ONI są tu po to, aby nas kontrolować i brać udział w KREACJI.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 6 lip 2019 09:32 | brak oceny

Gorki73 | Załogant

@promagna, @promagna, Witaj ! Bardzo śmiała Teza, ale muszę zauważyć i zadać zarazem pytanie; do kontroli Nas ludzi nie potrzeba tak częstych lotów, można by sobie wyobrazić taką sytuację, że "sterowanie" odbywałoby się zdalnie lub telepatycznie, czyż nie? A jeszcze jedna rzecz jeśli to prawda co Piszesz, to jakie są granice tego sterowania? dlaczego nie Naprawiają naszej mentalności, duchowości? dlaczego pozwalają na tyle zła, jakie czyni człowiek Naturze (mam na myśli tu naszą Planetę) i drugiemu człowiekowi? Taki przykład mi wpadł do głowy...jak widzę swoje dziecko-nad którym mam "władzę" i widzę, że nie radzi sobie np. z nauką, to staram mu się pomóc bezpośrednio, a nie pośrednio udając, że nic o tym fakcie nie wiem. Ja jestem skłonny myśleć, że nie jest to kontrola tylko jakiś eksperyment, z którego wyciągane są jakieś dane. Tu znów przykład jaki mi przychodzi do głowy...czy my tak przypadkiem nie zachowujemy się podobnie robiąc eksperymenty na zwierzętach- czy my się nimi przejmujemy, że cierpią we wszelaki sposób (fizyczny i psychiczny)? ...no nie !- są tylko częścią dojścia do "wyższego" celu, jakim może być np. wyprodukowanie lekarstwa na chorobę, która trapi nasz gatunek. To byłoby oczywiście bardzo smutne oby nie prawdziwe. Pozdrawiam Cie serdecznie

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 6 lip 2019 10:53 | ocena: + 1

promagna | Załogant

@Gorki73,

Dla przeciętnych zjadaczy chleba jest to temat nie do ogarnięcia. Ja chleba nie jem, choć towarzyszył mi przez wiele lat mojego życia. Musisz zdać sobie sprawę, że Twoje przyzwyczajenia żywieniowe są efektem sygnałów biochemicznych wysyłanych przez różne szczepy bakterii w Twoich jelitach. Poprzez nerw błędny do Twojego mózgu wysyłane są te sygnały, które Ci podpowiadają co masz zjeść i na co masz mieć ochotę. Wtedy zrozumiesz poprzez analogię do wiedzy o tym, gdzie żyjesz i jaki masz wpływ na otoczenie.

Ponieważ wielu ludzi wegetuje pomiędzy spaniem, jedzeniem, pracą i rodziną, to nie jest w stanie zobrazować sobie z braku czasu, czym jest ta rzeczywistość w której żyją. Dla nich jest to środowisko naturalne. Na domiar tego wielu ludzi poprzez tresurę szkolną ma wbudowane programy wiedzy o tej rzeczywistości i nie potrafią poza te programy wyjść. I nawet, gdy przedstawiasz takim ludziom argumenty, że ich wiedza jest już niepoprawna to i tak Ci nie uwierzą, a jeszcze staną się Twoimi wrogami. Ten stan świadomości pokazuje, że tacy ludzie nie potrafią samodzielnie myśleć i potrzebują autorytetów dla swojego dobrego samopoczucia.

Jest na ziemi tylko garstka ludzi niepokornych, którzy nie pozwolili sobie na indoktrynację systemu wiedzy i najczęściej są to wybitni ludzie na różnych płaszczyznach, szczególnie są to miliarderzy i nobliści, którzy mają wpływ na masy ludzkie i ich kontrolę poprzez wiedzę i pieniądz. Do tego jeszcze dochodzi wątek wiary religijnej.

Dzisiaj już mamy elementy technologii mikrofalowej, która może wpływać na ludzi poprzez przekaz "telepatyczny". Resztę można sobie już dopowiedzieć na temat sieci 5G, 6G, HAARP.

Jeśli chodzi o kontrolę obcych nad cywilizacją ludzką, jest to efekt pewnego stanu symbiozy poszczególnych elementów KREACJI. My im, a oni nam dla wspólnego celu KREACJI.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 6 lip 2019 17:58 | brak oceny

Gorki73 | Załogant

@promagna, Wiesz bardzo Ciekawe rzeczy mówisz. Muszę Ci powiedzieć, że wątpię w to, że ludzie odkryli, lub są zdolni do telepatycznego przekazywania informacji wykorzystując technikę. Już Ci to uzasadnię, wg mnie sieci 5G itd. nie mają nic wspólnego z Tym co sugerujesz, ponieważ fale jakie generuje nasz mózg to częstotliwości małe około 0.5Hz-100Hz ( podzielone na trzy grupy Gamma, Beta, Alpha, Theta i Delta ) więc częstotliwości 5G, 6G itp to mikrofale i nie widzę związku z tym co mówisz-żeby można było generować fale o małej częstotliwości przy pomocy fal o bardzo wysokiej częstotliwości ! (przypomnę jestem elektronikiem i wiem co mówię-tak mi się przynajmniej wydaje :) ) Po drugie, żeby nadawać przekaz do odbiornika jakim jest niewątpliwie ludzki mózg, trzeba by najpierw poznać jak przebiega modulacja i demodulacja takiego przekazu w mózgu ! -a to już prawie "meta" -fizyka tego nikt jak na razie nie wie i nie opatentował-jeśliby to zrobił to Nobla ma w kieszeni ! Takie rozszyfrowanie takiego odbiornika jakim jest mózg wg. mnie byłoby bardzo groźne...mając taki "dekoder mózgu" w kieszeni wiedziałbym lub nagrywał co w danej chwili człowiek myśli, a w nocy o czym śni ! Nawet nie chcę myśleć dalej co to by oznaczało i jakie skutki by to przyniosło ! I Jeszcze jedna wg. mnie rzecz, a mianowicie "całe te halo" jeśli chodzi o 5G to nieporozumienie, zawsze znajdą się ludzie na NIE (pamiętam podobną sytuację jak było z pierwszymi komórkami GSM ). Jeśli takich ludzi spotykam na swej drodze to pytam ich grzecznie "jaki mają pomysł na przesłanie setek megabajtów drogą radiową np. na komórkę ?".... no i tu zapada "błoga" Cisza ...ale to temat na inną dyskusję. Pozdrawiam Cię serdecznie

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 7 lip 2019 09:48 | brak oceny

promagna | Załogant

@Gorki73,

Witam Cię

Naukowcy za pomocą EEG i łącza internetu sprzęgnęli już mózgi 3 ludzi i osoby sprzęgnięte w jedną sieć mogły wymieniać się informacjami. Skuteczność na poziomie 0,8. Jest to oczywiście w powijakach, ale technologia już istnieje. Natomiast fala mikrofalowa jest w tym przypadku falą nośną dla substytutu fal mózgowych wysyłanych z nadajnika.
https://arxiv.org/abs/1809.08632
https://innemedium.pl/wiadomosc/osiagnieto-realna-telepatyczna-komunikacje-pomiedzy-ludzmi

Zauważ, że obecnie fale milimetrowe są stosowane do naprawy komórek w organizmie. Nie znam jeszcze skuteczności tej technologii, ale była ona już stosowana na ludziach i chyba z dobrym skutkiem.
http://falemilimetrowe.pl/images/files/RGAmed_cert-pol-eng.pdf

Pozdrawiam Cię również serdecznie

Wt, 9 lip 2019 21:52 | brak oceny

Natenczas_Wojski | Załogant

Obcy prowadzą u nas rozliczne programy naukowo-badawcze i dlatego lata tych obiektów taka masa. Normalny ruch, można powiedzieć. Przy czym wydaje się, że nie występują rejsy typowo turystyczne, wycieczkowe. To zastanawiające, dlaczego? Ze wszystkich informacji wynika, że odwiedzają nas wyłącznie zespoły naukowców, wraz z licznym personelem pomocniczym. Czyżby zwykli, "szarzy" (nomen omen) Kosmici mieli szlaban na odwiedzanie naszej planety? A może tylko bilety są zbyt drogie?...

Czw, 4 lip 2019 19:49 | ocena: + 2

promagna | Załogant

Szanowna FN

Może napiszecie nam majtkom nautilusa, co telepatycznego te UFO przekazało pilotowi? Czytam i oczom nie wierzę. TOP secret / tajne / poufne.

Ciekawy również jestem czy UFO interesuje się takimi samolotami jak F-35, TR 3B, Talos, Vril, FA 37 talon ;) bo samoloty z byłego ZSRR to chyba nie wchodzą już w grę?

Czw, 4 lip 2019 11:12 | ocena: -1

Damian2 | Załogant

Takie uchwycenie obiektu na nagraniu to nic nadzwyczajnego. Również w swoim portfolio mam jasne obiekty. Ostatnio zarejestrowałem też czarne, ale usunąłem gdyż sądziłem, że to przelot ptaków. Ale ogólnie zachęcam do rejestrowania samolotów, gdyż okazuje się, że obiekty UFO wykazują zainteresowanie takimi obiektami. Polecam.

Czw, 4 lip 2019 07:06 | ocena: + 2

m___b | Załogant

No to teraz trzeba sprawdzić grafik lotów na czerwiec, skorelować z pilotami przebywającymi obecnie na urlopie i mamy gagatka namierzonego.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 4 lip 2019 16:39 | ocena: + 1

Gorki73 | Załogant

@m___b, Witam, nic nie ustalisz jeśli Fundacja wprowadziła kilka pułapek i wprowadziła tzw. dezinformację; np. Pilot, jet w rzeczywistości Pilotem helikoptera a na wakacje wcale nie pojechał. Takie rzeczy stosuje się od wieków w wojsku i w wywiadzie...Myślę, że Fundacja ma "głowę na karku". Ps. Znasz np. sprawę słynnego lądowania UFO w Emilcina, gdzie Pan Zbigniew Blania-Bolnar, który badał tą sprawę od początku, wprowadził taką dezinformację, żeby odsiać potencjalnych oszustów, a mianowicie kazał dorysować z przodu na kombinezonach przybyszy z UFO takie kręgi, których faktycznie nie było. Pozdrawiam

Śr, 3 lip 2019 18:57 | ocena: + 2

Rafal85 | Załogant

Witam
Dodam że jestem tu od niedawna ale mam właśnie kolegę który jest pilotem w jednostce w Świdwinie i to głównie też dzięki niemu tu się pojawilem gdyż zinteresowal mnie ten temat po tym jak kilkukrotnie miałem okazję oglądać zdjęcia i filmy zrobione przez niego przez chyba 6-7 lat służby powiem tylko że jestem na etapie namawiania go aby udostępnił te "zjawiska" na tym portalu lecz ma obawy o to co wszyscy a dodatkowo na części z nich są nagrane czy uwiecznione urządzenia i pozycja z radaru więc tu chyba edycja nie pomoże jednak mówiąc o samych obiektach to są niesamowite i nieosiągalne dla naszej obecnej techniki pojazdy między innymi kule,stożki,dysk o różnych rozmiarach po kompletnie nie możliwe do stwierdzenia kształtu kolorowe "choinki" Jak je określa kolega i faktycznie jest to spora zagadka tak jak by ich elementy były zbudowane z jakiejś elastycznej materii która dodatkowo jest podświetlana jedyne co jest powtarzalne w przypadku tych wcześniejszych to metaliczny kolor od szarego po przypominający chrom.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Czw, 4 lip 2019 05:32 | brak oceny

Gorki73 | Załogant

@Rafal85, Witam Cię , mam pytanie techniczne; jak i czym kręci ten Twój kolega filmy: komórką, ma własną kamerę czy aparat? ...a może wykorzystuje kamerę z samolotu czy helikoptera- jeśli jest taka zainstalowana na pokładzie...bardzo mnie to interesuje. Bo wiesz ja robię zdjęcia i filmy z lądu i niejednokrotnie mam problemy z tym.... Pozdrawiam Serdecznie

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 4 lip 2019 11:37 | ocena: + 1

Rafal85 | Załogant

@Gorki73, Witam
Z tego co wiem i widziałem to napewno na samotne służby bierze aparat chyba Sony Alpha a poza tym widziałem mocowanie do GoPro ale jaki model to nie wiem

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 4 lip 2019 14:00 | brak oceny

Gorki73 | Załogant

@Rafal85, no Go-Pro byłoby najlepsze , dzięki za odpowiedź to mi wystarczy. Pozdrawiam

Wt, 9 lip 2019 22:06 | brak oceny

Natenczas_Wojski | Załogant

Wydaje się, że w przypadku UFO aerodynamika kształtu nie odgrywa istotnego, a być może żadnego znaczenia. Bryła takiego obiektu zapewne jest zdeterminowana w jakimś stopniu budową jego napędu, natomiast sam pojazd, otoczony jakąś energetyczną "bańką", jest w stanie ignorować nie tylko opór powietrza, ale też ziemską grawitację oraz własną masę - co w przedziwny sposób czyni go pozbawionym bezwładności (inercji)...

Śr, 3 lip 2019 13:27 | brak oceny

Orion_1957 | Załogant

Jeszcze jedno słowo chciałbym dodać. Skoro pilot zgłosił się do Fundacji Nautilus z informacją dot. UFO to wydaje mi się a w zasadzie jestem pewny, że chce nam wyjawić sekret tj.treść przekazu telepatycznego od obcych który otrzymał podczas rutynowego lotu do którego prawdopodobnie dołączy rysunek.
Jego wykształcenie pozwalające zdobyć prawdopodobnie wymarzony zawód nie może być zaburzone ujawnioną informacją o nim samym czy też maszynie. Sami wiemy jak do F.N zgłosił się żołnierz pełniący służbę na terenie nadmorskim gdzie obsługiwał radar i co potem się wydarzyło po ujawnieniu przez niego informacji które praktycznie go zidentyfikowały.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 3 lip 2019 14:03 | ocena: + 3

tur77ek | Załogant

@Orion_1957, Przecież ujawnienie przekazu w niczym nie przeszkadza nie zostanie przecież zidentyfikowany, nie są potrzebne tu jego dane osobowe ani typ samolotu ani rejon działania tylko sam przekaz.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Kolejny dzień poszukiwań Dawidka Żukowskiego (5 l.) nie przyniósł rezultatów. - Mam złe przeczucia – powiedział w rozmowie z „Super Expressem” Krzysztof Jackowski. Słynny jasnowidz z Człuchowa przyznał, że dokonywał wizji na temat zaginięcia 5-latka. Jego zdaniem chłopca należy szukać bliżej Grodziska Mazowieckiego. Jackowski zaznaczył na mapie rejon, na którym należy skupić uwagę i przekazał ją policji.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Nie, 14 lip 2019 05:05 | [e-mail z 13 lipca 2019] Cześć, dzisiaj około 12:30 dostrzegłem przelot czegoś bardzo dziwnego. Początkowo myślałem że to klucz ptaków, później że może formacja samolotów ale w końcu nie wiem co to było. Udało mi się to nawet dość wyraźnie  nagrać moim telefonem Huawei Y6. W każdym razie pomyślałem, że to może coś nietypowego wartego uwagi.Widziałem to z Samogoszczy obok Wilgi, leciało właśnie na Wilgę. Dodam, że nie słyszałem żadnego dźwięku. Odnoszę wrażenie, że w ogóle nastała jakby...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 11 czerwca 2019 | Ludzie mnie pytają: A gdzie jest piekło? Z odpowiedzią na to pytanie nie mam najmniejszego problemu – ono jest schowane tuż za rogiem, w hospicjach i szpitalach, gdzie ludzie cierpią i szykują się do pożegnania z życiem doczesnym. Nigdy o tym świecie nie zapominam… choć jest to przecież tak proste, kiedy świeci słońce. Nazywam tych ludzi „podróżnikami na lotnisku w hali odlotów”. Wtedy tracą na znaczeniu...

czytaj dalej

FILM FN

20 WRZEŚNIA PONAD PÓŁ MILIONA OSÓB CHCE SZTURMOWAĆ STREFĘ 51 W USA

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.