Dziś jest:
Wtorek, 21 września 2021

Nie śmieję się z ludzi, kiedy mówią, że widzieli UFO. Ja też je widziałem!
/Jimmy Carter, były Prezydent Stanów Zjednoczonych/

Komentarze: 40
Wyświetleń: 6897x | Ocen: 16

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 22 lip 2019 09:17   
Autor: FN, źródło: FN   

LUDZKOŚĆ PRZEŻYWA CZAS NIENAWIŚCI I ODRODZENIA SIĘ NACJONALIZMÓW. CZY TEN FAKT ODDALA NAS OD OFICJALNEGO KONTAKTU Z OBCYMI CYWILIZACJAMI?

 Nie ma najmniejszej wątpliwości – wyższe od naszego światy i planety nie mają państw, granic, rządów i tego całego bajzlu, którym tak bardzo teraz zachwycają się ludzie na Ziemi. Nigdy nie usłyszano od obcych istot, aby mówiły o państwach i narodach na swoich planetach,nawzajem zwalczających się i nienawidzących grupach, które toczą wojny, gry dyplomatyczne, starają się ogniem i metalem wydrzeć jak najwięcej dla swojego plemiona, bo duma… bo siła! Wprost przeciwnie. Mówimy o tym, że na pewnym etapie nacjonalizmy znikają na podobnej zasadzie jak choroby wieku dziecięcego. Społeczność zamieszkująca daną planetę zyskuje coś, co osoby zajmujące się UFO nazywają świadomością planetarną. Ludzie są gotowi zrezygnować z przywilejów plemiona zamieszkujący jakiś zagon na planecie wiedząc, że szkodzi to całej społeczności planetarnej. Nie ma żadnej planetarnej społeczności A, która ma w nosie innych ze społeczności B i będzie zachęcała swoich do namnażania się plemiona A ponad miarę tylko po to, aby zakasować innych i mieć ciągły wzrost PKB dzięki stale rosnącej konsumpcji dzięki zachętom dla swoich do rodzenia kolejnych członków plemienia choć dawno zasoby naturalne (zwłaszcza woda) jest na krawędzi katastrofy.

Ziemia jest na etapie barbarzyńskim, bardzo prymitywnym w porównaniu do innych zamieszkałych planet – to zdanie ciągle powtarzają istoty z pojazdów UFO, kiedy dochodzi do rozmów z uczestnikami Bliskich Spotkań Trzeciego Stopnia. Nie interesują ich nasze iluzoryczne osiągnięcia w postaci rosnącego PKB, nowego modelu samochodu czy smartfona, gdyż uważają je za efekt wyścigu donikąd kosztem naturalnych zasobów Ziemi, co oznacza nieuchronną katastrofę w przyszłości.

W Bazie FN spotkał się zespół operacji OTWARTE NIEBO. Podczas spotkania wszyscy mieli okazję wysłuchać niezwykle ciekawego wykładu pod tytułem „Ziemia – obcy ostrzegają ludzkość przed kultywowaniem egoizmu i czekającą z jego powodu katastrofą”.

Są nowe materiały w tej sprawie ze Stanów Zjednoczonych, które zostaną zaprezentowane podczas najbliższego spotkania organizacji MUFON, które w Los Angeles rozpocznie się już za kilka dni!

/będziemy relacjonować o tym, co będzie się działo za oceanem/

https://mufonsymposium.com/

 


Podczas wykładu w Bazie FN jeden z naszych kolegów z projektu postawił tezę, że obcy śledzą uważnie wszelkie wydarzenia potwierdzające stan świadomości ludzkości. To właśnie z tego powodu bardzo często podczas imprez z dużą dawką agresji i nienawiści na niebie pojawiają się oni. Już po naszym spotkaniu w Bazie FN jakby na potwierdzenie tej tezy dostaliśmy zdjęcie z ostatniej soboty w Białymstoku. Na niebie widać coś, co jak najbardziej może być obiektem UFO. Powiadomił nas o tym jeden ze stałych czytelników serwisu.

 

 

From: […]

Sent: Sunday, July 21, 2019 11:01 AM

To: FN

Subject: obcy też obserwują zadymę ?

 

Witam ! Ostatnie zwarcie w Białymstoku foto z fejsa. [dane do wiad. FN]

 
... powiększenie fragmentu zdjęcia.


 

Ekipa FN przygotowuje się do kolejnej odsłony projektu OTWARTE NIEBO w Emilcinie. Na naszą pocztę dostaliśmy bardzo interesujące zdjęcia świadczące o tym, że miejsce to jest stale monitorowane przez obcych.

 Zdjęcie zostało wykonane kilka dni temu, bo 14 lipca 2019. W zasadzie to nie jest zdjęcie, tylko dwa zdjęcia, na których jest widoczny ten obiekt. Podczas wykonywania fotografii autor nie widział niczego szczególnego na niebie. Pisaliśmy wiele razy, że pojazdy UFO mają specjalne pola maskujące. To one sprawiają, że gołym okiem tych pojazdów nie widać, a wychwytuje je dopiero matryca aparatu cyfrowego.

I jedna uwaga  na marginesie - jeden z kolegów z projektu powiedział, że obiekt nad Białymstokiem jest trochę podobny do tego sfotografowanego nad Emilcinem i jego zdaniem po wyostrzeniu zdjęć z użyciem naszego specjalnego programu na pewno nie był to dron.

 

From: [...]
Sent: Monday, July 22, 2019 1:47 AM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Zdjęcia z Emilcina 14.07.2019

Dzień dobry,
Jako wasz stały czytelnik jest mi bardzo miło że mogę do was napisać i podzielić się zdjęciami z Emilcina.
Wiem dobrze, że nie robią już na was wrażenia zwykłe zdjęcia gdzie "coś" widać, co często podkreślacie ale mimo wszystko przesyłam takie właśnie zdjęcia :)
W niedzielę 14 lipca wybraliśmy się do Emilcina żeby zobaczyć jak to na żywo wszystko wygląda, zrobiliśmy kilkanaście zdjęć i parę filmów, dopiero teraz postanowiłem obejrzeć je.
Po przyjeździe, na "wejście" zrobiłem zdjęcia tablic i pomnika. Na jednym ze zdjeć pomnika nad drzewami widać coś. Przesyłam drugie zdjęcie wykonane sekundę później dla porównania na którym nic nie widać. W między czasie zrobiliśmy kilkanaście zdjęć, cała wizyta pod pomnikiem trwała około 20 minut. Praktycznie na sam koniec, przed tym jak mieliśmy pójść szukać polany obiekt, chyba ten sam, pojawia się jeszcze raz. Przesyłam również zdjęcia wykonane sekundę przed i po tym zdjeciu, gdzie nic nie widać.
A konkluzja jest taka że, jeśli obiekt ten jest tym czym się wydaję być, to wygląda na to, że był gdzieś tam przez caly ten czas naszej wizyty no i bardzo możliwe że Emilcin jest stale monitorowany przez obcych.

Pozdrowienia dla całego Nautilusa,
[dane do wiad. FN]


 ...poniżej powiększenie fragmentów fotografii z obiektem UFO.

 

 

Bardzo polecamy wizytę w naszym dziale PYTANIA DO FN. Temat jest związany z UFO i w pewien sposób nawiązuje także do tematu naszego spotkania w Bazie FN.

https://www.nautilus.org.pl/pytania,351,22-lipca-2019--co-myslicie-o-trudnym-temacie-uprowadzen-ludzi.html

Na koniec jeszcze ciekawostka z naszej poczty – bardzo ładna grafika, której użyjemy podczas kolejnej prezentacji w Bazie FN, która tym razem będzie dotyczyła strategii obcych cywilizacji wobec naszej planety. Jeden z kolegów z Projektu OTWARTE NIEBO wykonał coś w rodzaju zestawienia wszystkich dostępnych informacji na ten temat i zaprezentuje taki wykład w Bazie FN po powrocie z operacji w Emilcinie.

 

From: […]

Sent: Sunday, July 21, 2019 11:51 PM

To: nautilus <nautilus@nautilus.org.pl>

Subject: Zdjęcie z fb

 

Dziś natknąłem się na piękne zdjęcie na FB które przerobiła i dodała na swój profil jedna z moich znajomych , zdjęcie w załączniku . Musiałem go do państwa przesłać :) pozdrawiam


Komentarze: 40
Wyświetleń: 6897x | Ocen: 16

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 22 lip 2019 09:17   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (40)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Czw, 1 sie 2019 19:18 | brak oceny

JuicyLucy | Załogant

Smuten, ze nawet tu na tym portalu masa ludkow pelnych prymitywnej nienawisci. Ja mam tylko to szczescie, ze nie mieskzam w PL. Chyba Opatrznosc Boska, ale nie zadroszcze lgbt osobom w PL. Za kilka lat beda te osoby po prostu mordowane.

Pon, 29 lip 2019 10:28 | ocena: + 2

Logic | Załogant

Czy swoje preferencje seksualne koniecznie trzeba manifestować na ulicy ?
Zgadza sie wiec oprucz potępienia przez was KRK czekam na potępienie islamu.

Czw, 25 lip 2019 15:55 | ocena: -2

Kepos | Załogant

Napiszę to co pisałem kiedyś - częściowo usprawiedliwiłbym tego posła co raczył zawiesić oko na lesbys, ale gówniarstwo precz. Jest to patologia społeczna.

Czw, 25 lip 2019 09:49 | ocena: + 4

Mario2571 | Załogant

A czy nikt nie pomyślał że agresja , nacjonalizmy , wrogość wobec innych to wcale nie choroba wieku dziecięcego z której ludzkość kiedyś wyrośnie , - tylko cecha charakteryzująca ludzi jako gatunek. Raczej nikt nie oczekuje że np. lew czy krokodyl kiedyś przestaną być drapieżcami i zostaną miłymi , spokojnymi wegetarianami . Zwierzęta drapieżne są drapieżcami , bo tak je stworzyła natura i wyposażyła w określony zestaw genów które odpowiadają za ich zachowana , czy sposób żywienia. U zwierząt drapieżnych geny które każą im zdobywać pożywienie , odpowiadają też i wpływają na zachowania tych zwierząt w swojej grupie , - stąd np . wilki czy hieny żyją w stadach w których trwa ciągła rywalizacja o przywództwo w stadzie . Zwierzęta walczą o pozycję i przywództwo w grupie często na śmierć i życie . Podobnie jest z ludźmi , - ciągle walczą między sobą o pozycję , władzę , pieniądze , partnerów , rywalizują kto ma lepszy samochód , smartfona , dziewczynę a nawet o to czyje dziecko ma czerwony pasek na świadectwie. Ta walka , rywalizacja , wojny , wrogość to cechy ludzkości za które odpowiadają nasze [ludzkie ] geny , które ukształtowały nas w trwającym parę miliardów lat procesie ewolucji [ według oficjalnej nauki ] I nie da się tego zmienić poprzez intelektualne rozważania o kondycji ludzkości i groźbach płynących z agresji , wojen czy nacjonalizmów . Młodzi mężczyźni , napakowani w pewnym wieku testosteronem i adrenaliną będą dalej wszczynać wojny , burdy kibolskie po meczach , będą się popisywać jazdą mega szybkimi samochodami przed swoimi dziewczynami , z kolei młode kobiety będą we wzajemnej rywalizacji o partnerów stosować diety , spędzać mnóstwo czasu na zrobienie makijażu i odsłaniać coraz więcej ciała. I za zachowania te odpowiadają tylko i wyłącznie nasze geny , - a tych nie jesteśmy w stanie [ na razie ] gruntownie zmienić . Musimy poczekać kolejne około 100 mln lat aż dokona tego ewolucja lub poczekać ,[ znacznie krócej ] aż nauka pozwoli wyposażyć nas w taki zestaw genów który wyeliminuje agresję , rywalizację i dążenia do bycia ,, naj ,, w stadzie. W jednym i drugim przypadku [ ewolucji lub naukowej zmiany genów ] to co powstanie w efekcie tych procesów nie będzie już homo sapiens [ człowiekiem ] tylko zupełnie nową formą życia , tak jak my dziś mimo iż mamy 97 proc wspólnych genów z Gorylami to jednak nie jesteśmy małpami a innym gatunkiem , choć mamy z gorylami wspólnych przodków. Ludzkość jako ludzkość szybko sama się nie zmieni , dlatego być może UFO [ o ile istnieje ] nigdy z nami [ jako ludźmi ] się nie skontaktuje , choć nie wykluczone że się nam przygląda tak jak my przyglądamy się zwierzętom w ZOO , a czasami nawet je usypiamy i robimy im pogłębione badania.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 25 lip 2019 15:54 | ocena: -2

magdakowalska48 | Załogant

@Mario2571, ale ***dolisz glupoty. nie wrzucaj kazdej kobiety i kazdego mezczyzny do tego samego worka ajnsztajnie

Czw, 25 lip 2019 09:39 | ocena: + 1

ABe11 | Załogant

Najdziwniejsze jest to, że Polska w całej swej historii była krajem wielokulturowym. Nigdy nie byliśmy zamkniętym społeczeństwem jak choćby Japończycy. Po sławetnej polskiej tolerancyjności nie ma śladu. Fobie rodzą się z niewiedzy, a walki uliczne to miejsce odreagowania własnych frustracji. Haniebne jest to, że takie zachowania mają odgórne przyzwolenie, a na czele kontrmarszu stali działacze partii rządzącej. Komunikat jaki idzie w świat...
Nie czuję się jakkolwiek zagrożona ze strony środowisk LGBT, za to bardzo przeraża mnie narastający podział społeczny, a to wszystko pod sztandarem wiary i patriotyzmu.
Mamy większy, globalny problem środowiskowy i wokół niego powinniśmy się jednoczyć. Za chwilę, w obliczu zagrożenia zamieszkami na tle dostępności do wody i żywności orientacja seksualna nie będzie nic znaczyć... Tak samo stracą znaczenie kryteria o byciu "prawdziwym Polakiem". Totalny brak wyobraźni i prognozowania najbliższej przyszłości.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 14 sie 2019 08:43 | ocena: -2

Ruban | Załogant

@ABe11,
Odpowiedz na proste pytania.
Czy chciałbyś być wychowywany w rodzinie składającej się z dwóch tatusiów, czy dwóch mam ???
Dlaczego chcesz innym dzieciom zgotować ten los ???
Pomyśl jakie są konsekwencje dla dziecka, takiego wychowania.

Śr, 24 lip 2019 11:13 | brak oceny

andromeda123 | Załogant

LUDZKOŚĆ PRZEŻYWA CZAS NIENAWIŚCI I ODRODZENIA SIĘ NACJONALIZMÓW. CZY TEN FAKT ODDALA NAS OD OFICJALNEGO KONTAKTU Z OBCYMI CYWILIZACJAMI?

moja odpowiedź brzmi, to ludzkie zachowanie nienawiści i odrodzenia się nacjonalizmu wcale nas nie oddala od kontaktu z obcymi cywilizacjami. Takie ludzkie myślenie prowadzi ludzi do tzw życia w świecie z dzinami i istotami z obcej galaktyki z tymi jak by to powiedzieć tak jak nam omawiano w pojęciach i budowania PiRAMID. Inżynier budownioczy to była bardzo inteligentna głowa, która nma za zadanie nauczyć ludzi pokory i miłości wzajemnej pracy i współpracy ludzkiej. Będzie cieżka praca ....

pozytwna strona będzie w tedy gdy Ludzkość będzie się łączyć w MIŁOŚĆI, BRATERSTWIE, POKOJU, w TOLERANCJI RASOWEJ RELIGIJNEJ i tp. PRZYJAŹNI, w SZACUNKU DO WSZYSTKIEGO CO NAS OTACZA co ZOSTAŁO STWORZONE PRZEZ BOGA dążąc do jednego wspólnego Braterstwa na świecie będzie to Wynagrodzony ludzki postęp. W JEDNOSCI BEZ BRONI I WOJEN i wszelkich rodzinnych konfliktów.

Strach jest złym doradcą który zamyka ludzi, choć jest to nasza ewolucyjnie uwarunkowany, ....

Śr, 24 lip 2019 07:04 | ocena: + 4

Orion_1957 | Załogant

Co ci ludzie wyprawiają. Za każdym razem kiedy tylko jest manifestacja zaczynają się walki na ulicach każdego dużego miasta czy też tych najmniejszych. Dokąd zmierzamy. Bijemy się między sobą.A ci prowokatorzy o łysych głowach którzy są naładowani mięśniami w siłowniach to po prostu ludzie którzy nie mają przed sobą przyszłości, chyba też nie wiedzą o tym aby szanować drugą osobę tylko walić czym się da. Myślę też, że niewielu z nich posiada jakieś wykształcenie a w ich domach niewiele się mówiło o dobroci, miłości do ludzi i do swojej Ojczyzny. Dla nich liczy się tylko pole walki jakim jest ulica. Ktoś dobrze powiedział w jednej z audycji w telewizji, że tragedią jest władza która jest ich patronem. Bo ci uliczni awanturnicy mają całkowite ich poparcie. To co się wylało nie jest do opanowania nawet przy zmianie rządzących. Jest już za późno. Brniemy w stronę zła niosącego olbrzymią dawkę nienawiści.

Rozwiń odpowiedzi (3)

Śr, 24 lip 2019 15:15 | ocena: + 1

Gorki73 | Załogant

@Orion_1957, Jak zawsze zgadzam się z Tobą w 100%, choć za poglądy na temat tych "łysych" prostackich osobników już zarobiłem "-" , ale tylko utwierdza mnie to w przekonaniu, że tylko garstka ludzi żyjących na naszej planecie jest godna doczekać się prawdziwego kontaktu z Obcą cywilizacją. Pozdrawiam Cię serdecznie

Śr, 24 lip 2019 19:48 | ocena: -2

b4ndyckajazda | Załogant

@Orion_1957,Orionie

Gorki

NajsampierwWitajcie - dziś się z wami nie zgodzę .
Pierwszym i najważniejszym wartym wymienienia jest fakt - iż prowokatorem w tych starociach jest społeczność pedałująca.

Mimo, ze jestem osobą z tolerancyjnej rodziny, korposzczurem - to zdecydowanie bliżej mi w tym całym konflikcie do białostockich kiboli.
Społeczności propagujące homoseksualizm ( nazywajmy w skrócie - Homosie) od wielu lat pchają się do przestrzeni publicznej krzycząc i podnosząc raban „czego to jeszcze nie oczekują”.
Ich celem nadrzednym jest propagowanie dewiacji.
Konstytucja RP jasno mówi o rodzinie jako o podstawowej komórce społecznej a małżeństwo definiuje jako związek kobiety i mężczyzny .

Czy wy w ogóle znacie chociaz kilku homoseksualistów ? Osobiście ?
Zdajecie sobie sprawę, ze powiedzenie iż Geje roznoszą HIV nie wzięło się z księżyca ? Czasem myśle ze najwiecej do powiedzenia w obronie homosiow maja ludzie , którzy wiekosc życia spędzili w swojej okolicy a jakieś przy homoseksualne spotkali tylko na wakacjach w Chorwacji i byli zachwyceni nimi .Nie dziwie się Środowiskom kibolsko-narodowosciowym ze wyrażają tak ostry sprzeciw na promocje całej zgnilizny LGBT NA SWOIM Podwórku.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 30 lip 2019 20:15 | brak oceny

Natenczas_Wojski | Załogant

@b4ndyckajazda, dałem ci plusa... Nie za nick (brrr...) jeno za całokształt.

Śr, 24 lip 2019 19:52 | ocena: -2

b4ndyckajazda | Załogant

@Orion_1957,


Co wyprawia tęczowa propaganda ?

Na cele kolejnych parad wybierają coraz odważniej mista, o których wiadomo, ze maja istotne, zorganizowane środowiska skrajnoprawicowe ( Opole , czestochowa , Białystok ).


Celem organizatorów gej-parad jest maksymalna promocja ich światopoglądów - podejrzewam, ze dobro uczestników organizowanych przez nich wydarzeń maja za nic - grunt żeby było grubo , hucznie , z darmowym czasem antenowym w jak największej liczbie stacji telewizyjnych :)
Jak golizna na instagramach - zasięg jest wszystkim :)

Wt, 23 lip 2019 20:27 | ocena: + 2

etrebil | Załogant

Trzy składowe, które prowadzą do wojny: kryzys gospodarczy, gotowość uczestników (głównie USA, Rosja, Chiny, Arabia Saudyjska, Iran, Izrael, Syria (reżim Asada) oraz zapłon nacjonalistyczny. Kilka lat temu nie było o tym mowy, teraz jest to już niestety smutnym standardem. Korporacje międzynarodowe podobnie jak rządy państw, które reprezentują "rację stanu" są tak samo niszczycielskie dla cywilizacji. Rządy tzw. trendu populistyczno-narodowego nie mają nic nowego do zaproponowania poza pewnymi rozwiązaniami lewicowymi lub prawicowymi, które znamy z historii, a które dzisiaj są przestarzałe. A Polska ? Ano, pod osłoną budowy państwa socjalnego (odgrzewany kotlet z Zachodu), złamano w Polsce Konstytucję i sprowadzono nas na kurs państwa autorytarnego, co nie wróży dobrze dla demokracji w Polsce w kontekście zbliżającego się kryzysu gospodarczego, trwającego kryzysu klimatycznego (dla naszego regionu dane z NASA od 2018 r.), możliwości wybuchu nowej wojny z nową falą imigrantów. W Polsce ludzie niepotrzebnie powiązali kwestie socjalne z ustrojowymi i klasyczną walką o władzę (spółki, administracja, biznesy). Poza tym Polacy stali się drapieżnym, egocentrycznym i konsumpcyjnym społeczeństwem. Powielamy błędy Zachodu do 2008 r., które zresztą niczego ich nie nauczyły - gospodarka oparta na długach, kreatywna księgowość, władza oparta na dogmacie PKB. Kocham Polskę i martwi mnie ten Titanic i bezrefleksyjność Polaków. A propos tzw. wojny polsko-polskiej - to nic innego jak wewnętrzny konflikt każdego z nas między koncepcją społeczeństwa otwartego i zamkniętego. I Obcym cywilizacjom może właśnie o to chodzi, żeby tym konfliktem sprowokować ludzi do myślenia.

Wt, 23 lip 2019 20:02 | ocena: + 1

najsampierw | Załogant

Takie tęczowe marsze mogą się komuś podobać lub nie (mi osobiście NIE za bardzo to pasuje), ale na popieranie bandytyzmu, kiboli, sterydziarzy i innej maści prostej swołoczy, która pojawiła się tam tyko po to, by dać upust swojej zwierzęcej agresji, BRAK SŁÓW. Fizyczna agresja, pobicie czternastoletniego chłopca, ciągłe wulgarne darcie ryja "KURrrw@" No zaiste oświeceni, cywilizowani i gotowi na KONTAKT Ci Polacy :/ ała No "KURrrw@" rzeczywiście...

Wt, 23 lip 2019 18:43 | ocena: + 2

Natenczas_Wojski | Załogant

No to ciekawe, komu kibicowali ci Obcy nad Białymstokiem, jak myślicie. Tęczowym, czy tym drugim, a może Policji, skoro z taką dezaprobatą z góry spozierali? Tam pewnie homoseksualizm jest na topie, na tych odległych światach, co! A może oni rozmnażają się przez pączkowanie - szczególnie te szare bioroboty?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 24 lip 2019 15:23 | ocena: + 3

Gorki73 | Załogant

@Natenczas_Wojski, Witaj ! Słuchaj nie kompromituj się, chyba nie wiesz o czym jest artykuł :( Przeczytaj np taką książkę pt " Płeć Mózgu"- Anny Moir i David'a Jessel'z ,której dowiesz się bardzo dużo ciekawych rzeczy na tematy o których nie masz pojęcia-jak sądzę. Zawiodłem się, na Tobie, że Ty taki "miłośnik przyrody" -z wykształceniem przyrodniczym nie dostrzega różnorodności własnego gatunku...tylko starasz się być dowcipny na tak poważny temat jak Miłość do Bliźniego..... Pozdrawiam Cię

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 25 lip 2019 19:57 | ocena: -1

Natenczas_Wojski | Załogant

A witam, witam! Od razu powiem, że najmniejszym stopniu nie czuję się skompromitowany, niby dlaczego? Bo czegoś nie rozumiem?... Owszem, nie rozumiem: co ma płeć uwarunkowana chromosomalnie, czy też płeć psychiczna, osobowościowa, do paradowania środkiem miasta z gołą d.... i stringami na głowie. Czy odprawianie "nabożeństwa" z durszlakiem na pustym czerepie i chochlą w zadku. I jak to się ma do srodze poważnej Miłości Bliźniego? Tego nigdy nie pojmę, co poczytuję sobie za atrybut rozsądku. Pozdrawiam również.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Pt, 26 lip 2019 17:43 | ocena: + 4

Gorki73 | Załogant

Witam Cię Wojski ! Wg. mnie Twój tekst, który zamieściłeś ściśle określa Twój stosunek do homoseksualizmu. Wg. mnie jest na nie. Przypomniały mi się czasy jak chodziłem w długich włosach a na ręku miałem "pieszczochę"z nabijanymi ćwiekami a na nogach wojskowe "opinacze" . Milicja nie umiała tego zrozumieć i byłem legitymowany wraz z kumplami, bo byliśmy inni, nie wspomnę o moim otoczeniu-słyszałem wokół mnie tylko pytania-po co? na co? W szkole średniej poruszano ten "niby" problem i byłem wraz z moimi kumplami piętnowany na lekcjach wychowawczych...mieliśmy szczęście bo dobrze się uczyliśmy (jeden kumpel dzisiaj jest doktorem inż. i uczy na politechnice, drugi jest czynnym dziennikarzem i nauczycielem a ja nieskromnie powiem Ci też jestem mgr inż. :) - wiec wyszliśmy na ludzi mimo "inności" ). Co do parady, nie byłem na niej również nie widziałem w TV ale wątpię, że ktoś miał stringi na głowie i chodził z gołą d.....a nawet gdyby miał te stringi na głowie -to co Ci to przeszkadza ? z gołym tyłkiem to oczywiście nie (żeby nie bulwersować dzieci i otoczenia i norm społecznych). Na mnie nic tak źle nie działa, jak bezpodstawna agresja w stosunku do ludzi i zwierząt...więc mam obrzydzenie do tych "łysych" panów, jak widzę co robią i wiem, że oni nigdy nie będą mogli doświadczyć kontaktu z czymś obcym- nie z naszej Planety, bo do tego trzeba mieć w sobie empatię i odznaczać się miłością do Świata, Ludzi i Zwierząt. Pozdrawiam Cię.

Pon, 29 lip 2019 07:31 | ocena: + 5

rafael1 | Załogant

@Natenczas_Wojski,
Panie Wojski.
Każdy ma swoje przekonania i trzeba je uszanować i ja szanuje Pańskie ale jedna sugestia.
Ten portal nie jest dla Pana bo Pan nic z tego o czym tu jest pisane nie rozumie.
W następnym życiu urodzisz się Pan gejem.
Gwoli wyjaśnienia nie jestem homoseksualista ale tolerancyjna osoba .

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

20 września: [...] Ostatnie dni to nieprawdopodobna historia Krzysztofa Jackowskiego zmagającego się z niewidzialnym bytem, który postanowił 'wyrównać rachunki' za sprawy przeszłości. Jasnowidz przez przypadek znalazł się w centrum wydarzeń, choć niczym nie zawinił i nie chciał mieć z tą historią nic wspólnego. Niestety ta opowieść z wielu powodów musi pozostać tylko do wiedzy kilku osób na pokładzie okrętu Nautilus- tak się czasami zdarza.[...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Nie, 19 wrz 2021 08:33 | Dzień dobry, W dniu 10.09.2021 około godziny 22 nad miejscowością Klecin nagrałem dziwna kule która poruszała się bardzo nienaturalnie Od strony południowej Klecin 7

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 10 sierpnia 2021 | Historia występu tzw. „badaczy UFO” w nieistniejącym od wielu lat programie „Rozmowy w Toku” pokazuje wiele aspektów czegoś, z czym spotykam się od wielu lat, co mnie zaskoczyło i wprawiło w bezgraniczne zdumienie. Z upływem lat przekonuję się, że jest to niestety typowo rodzima przypadłość oparta na wszystkich ciemnych demonach polskiej duszy: zawiści, zazdrości, kompleksach...

czytaj dalej

FILM FN

EMILCIN, POMNIK UFO I... AGENT 'OBCYCH'! ;-)

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.