Dziś jest:
Piątek, 3 grudnia 2021

Nie budźcie mnie nawet na koniec świata, chyba że miałby naprawdę dobre efekty specjalne.
Roger Zelazny, pisarz S-F

Komentarze: 14
Wyświetleń: 6657x | Ocen: 17

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 23 sie 2019 20:40   
Autor: FN, źródło: FN   

JASNOWIDZ KRZYSZTOF JACKOWSKI PRAWIDŁOWO WSKAZAŁ MIEJCE POŁOŻENIA ZWŁOK PIOTRA WOŹNIAKA-STARAKA


 

- To ja wskazałem miejsce, gdzie płetwonurkowie znaleźli ciało Piotra Woźniaka-Staraka - mówi Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa. Producenta filmowego poszukiwano od niedzieli po wypadku, do którego doszło na jeziorze Kisajno. Jego ciało znaleziono w czwartek rano. Jasnowidz mapkę z zaznaczonym miejscem wysłał w środę po godz. 20


- Na początku tygodnia zadzwoniła do mnie bliska znajoma rodziny Piotra Woźniaka-Staraka - opowiada Krzysztof Jackowski. - Powiedziała, że przyjedzie przyjaciel, który przywiezie zdjęcia i rzeczy poszukiwanego. Miał też przywieźć klauzulę, którą podpiszę. Miała być to zgoda na nieupublicznianie informacji na temat mojej roli w poszukiwaniach. Miałem zastrzeżone, aby tej informacji nie przekazywać dziennikarzom. Ja się zastanawiałem, czy to podpisywać, ostatecznie jednak zrezygnowałem. Nigdy w życiu nie podpisywałem czegoś podobnego i uważam, że jest to niepotrzebne. Człowiekowi, który do mnie przyjechał powiedziałem, że nie będę niczego podpisywał, najwyżej zrezygnuję z przeprowadzania wizji. Jednocześnie dałem słowo, że bez zgody nie będę upubliczniał informacji.

O sprawie napisał Dziennik Bałtycki.

https://dziennikbaltycki.pl/krzysztof-jackowski-jasnowidz-z-czluchowa-to-ja-wskazalem-miejsce-gdzie-znaleziono-cialo-piotra-wozniakastaraka/ar/c1-14368915

Oto fragment tej publikacji:

[…] Faktycznie - kiedy w środę zadzwoniliśmy do Krzysztofa Jackowskiego z pytaniem o tę konkretną sprawę, nie zdradził nic. Stwierdził, że sam jest zaskoczony, że do tej pory nie poproszono go o pomoc.

Jasnowidz wizję jednak przeprowadził.


- Kiedy dostałem rzeczy, zaskoczyło mnie wrażenie, że zaginiony w ogóle się nie bronił - mówi Krzysztof Jackowski. - Jego coś uderzyło i to był koniec. Wtedy kompletnie nie wiedziałem o ustaleniach wskazujących na to, że mężczyzna został prawdopodobnie zraniony śrubą w głowę.

[Dziennik Bałtycki]

Krzysztof Jackowski już wcześniej prowadził wizję związaną z jeziorem Kisajno. Jak mówi, kilka lat temu odnalazł tam ostatnią z ofiar szkwału.

- Dwa dni myślałem nad tą sprawą - mówi Krzysztof Jackowski. - W środę wieczorem wysłałem mapę z miejscem, gdzie moim zdaniem znajduje się ciało. W czwartek rano nurkowie Macieja Rokusa, właściciela prywatnej firmy, odnaleźli zwłoki. Początkowo myślałem, że po prostu znaleziono, a moja mapa w żaden sposób w tym nie pomogła. W pewnym momencie zadzwonił do mnie mężczyzna, który pojawił się w Człuchowie z rzeczami Piotra Woźniaka-Staraka. Zadzwonił, żeby podziękować za pomoc. To on poinformował mnie, że ciało zostało znalezione właśnie w tym miejscu, które wskazałem na mapie.

  -  Zadzwonił do mnie mężczyzna, który pojawił się w Człuchowie z rzeczami Piotra Woźniaka-Staraka. Zadzwonił, żeby podziękować za pomoc. To on poinformował mnie, że ciało zostało znalezione właśnie w tym miejscu, które wskazałem na mapie.

Po tej rozmowie Krzysztof Jackowski miał otrzymać zgodę na publikację swojej roli w poszukiwaniach.

Jakie były szczegóły tej historii? Według jasnowidza mężczyzna nie próbował się ratować - od razu zaczął opadać na dno. Zapraszamy do posłuchania rozmowy z Krzysztofem Jackowskim, która została nagrana 23 sierpnia 2019 roku.

Komentarze: 14
Wyświetleń: 6657x | Ocen: 17

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 23 sie 2019 20:40   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (14)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Wt, 27 sie 2019 20:04 | brak oceny

Orion_1957 | Załogant

Dziwna rzecz się stała bo załogi płetwonurków szukały dość długo zaginionego mężczyzny w jeziorze. Oczywiście przy tak rozległym terenie nie ma co się dziwić. I nagle w całą sprawę wkroczył za zgodą rodziny poszukiwanego jasnowidz Krzysztof Jackowski. To człowiek który wielokrotnie służy pomocą w poszukiwaniach osób zaginionych wszelkim służbom w tym także Policji. Gdyby nikt nie wierzył w jego olbrzymią siłę jasnowidzenia to nikt by go nie angażował. Oczywiście zdarzało się podobnie jak w przypadku płetwonurków którzy nie chcieli przyznać mu zasług w przypadku odnalezienia osoby. Wiadomo, że nurkowie nie oddadzą nikomu wyniku bo za tym stoją zawsze pieniądze. To wstyd, że w ten sposób niszczą drugą osobę. Ale nie ma co się dziwić. Podobnie zdarzało się z policjantami, którzy po zakończonej akcji sobie przypisywali wynik. Jak to możliwe że ktoś przed nimi odnalazł np. zwłoki. A gdzie prestiż tak prężnej instytucji. A tak naprawdę sami zadbali o to by Pan Jackowski udzielił i pomocy. Wszystko było ok. do momentu gdy ciało zostało prawidłowo wskazane przez jasnowidza. I na tym się skończyło. A kto będzie później o tym pamiętał. Załogant Gorki ma oczywiście rację - bo w tych tak delikatnych i trudnych sprawach trzeba mieć naprawdę dar jasnowidzenia. A sprawa pieniędzy jest normalną rzeczą. Tak ludzie zarabiają na życie bo oni też muszą żyć i utrzymywać swoje rodziny. Jasnowidz musi także poruszać się w terenie za zaginionym a także wykonywać inne czynności z tym związane więc ponosi również koszty. To jest tylko życie. To Ci ludzie usiłują pomóc rodzinie osób zaginionych i dobrze że takich mamy u siebie w kraju ale to są pojedyncze przypadki. Dzisiaj tak naprawdę nie ma znaczenia co oni robili na łodzi motorowej, ile wypili itd. Człowieka już nie ma a przecież on także miał swoich rodziców którzy go teraz opłakują. Ciekawy jestem jak zachowywaliby się inni mając te miliony i tego dnia też by pływali na Jeziorze Kisajno. Łatwo komuś coś przyklepać. Przecież życie toczy się dalej. Widocznie tego dnia miał być koniec. Możliwe, że to przeznaczenie którego nie da się oszukać.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 28 sie 2019 14:40 | ocena: + 1

Gorki73 | Załogant

@Orion_1957, Dokładnie tak jak mówisz...Widzę, że niektórzy Załoganci dający minusy, za Twoją wypowiedz powinni zmienić portal na pudelka i tam wylewać swoją żółć, albo się nauczyć empatii do ludzi. To pierwsze jest łatwiejsze, a co do drugiego, trzeba mieć refleksję nad swoim najczęściej marnym życiem. Pozdrawiam

Wt, 27 sie 2019 01:33 | ocena: + 3

hermiona | Załogant

No i wszystko się wyjaśniło, za Onetem:

"To świadek, a nie jasnowidz Jackowski, pomógł odnaleźć ciało Piotra Woźniaka-Staraka

Mapkę, która pomogła elitarnej grupie płetwonurków odnaleźć ciało Piotra Woźniaka-Staraka, sporządził człowiek, który tamtej nocy brał udział w nocnych regatach. Jasnowidz Krzysztof Jackowski rzeczywiście sporządził aż dwie mapy, ale do niczego się nie przydały - ustalił Onet. "

Krzystofowi znowu nie wyszło. Powininen teraz przeprosić nurków i rodzinę Staraków.

Pon, 26 sie 2019 09:45 | ocena: -4

majomir | Załogant

wydaje się , że ludzie zaczęli żywić się hejtem
obłęd
określenia typu panicz ociekają jadem

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 27 sie 2019 13:41 | ocena: + 1

Mowilem | Załogant

@majomir,
to fakt, wystarczy, że jesteś sławniejszy i bardziej dziany to z marszu masz przerąbane. Wiadomo, że jakby mój syn zaginął a miałbym kasę to bym jej uzył aby go znaleźć. Z Jackowskim mi się tylko nie podoba jak nadużywa swojego daru.. który otrzymał za darmo. powinien go lepiej spożytkować i nie politykować tyle. jakby to ode mnie zależało to bym mu go odebrał i przekazał komuś odpowiedniejszemu. Jeszcze trochę i będzie mieć swój tokSzoł

Pon, 26 sie 2019 09:02 | ocena: + 3

Infoo | Załogant

Z bólem musze stwierdzić, że z Jackowskim dzieje się coś niedobrego. Niestety, staje się on coraz bardziej groteskowy. Z wiekiem coraz bardziej karmi swoje ego, co staje sie już tak nachalne i krzykliwe, że przykro słuchać. Gdybym nie słuchał go od wielu lat (wiele p. Jackowskiemu zawdzięczam dzięki jego audycjom) to po obejrzeniu tego filmu https://www.youtube.com/watch?v=Ve65Lslbous
uznałbym go za oszusta. Jeśli ktoś z natarczywością bzyczącej muchy cały czas cytuje chwalby pod swoim adresem, udowadnia za wszelką cenę swoje sukcesy (ktore przecież dla osoby zorientowanej są niekwestionowane), to niestety ale sam wzbudza niesmak i podejrzenia. Gdybym był prowadzącm powyższy wywiad, po prostu bym go przerwał, gdyż z gościem zwyczajnie nie da się już rozmawiać. Mam wrażenie, że zapytany o to ktora jest godzina pan Jackowski wyjąłby jakies stare gazety i zaczął odczytywać podziękowania od policji sprzed kilkunastu lat. Jestem zszokowany, że osoba którą poważam tak bardzo rozmienia się na drobne. Ewidentnie jest pod jakimś wpływem, bardzo dla siebie niekorzystnym. Przepraszam jeśli kogoś urażę tym wpisem, ale niestety od dłuższego czasu tak to postrzegam, nad czym bardzo ubolewam. Panie Krzysztofie, nie tędy droga.

Nie, 25 sie 2019 19:10 | ocena: + 4

Radmor | Załogant

Nie przepadam za panem Jackowskim od czasu przeczytania jego książek, w których opowiadał o swoich kontaktach z przestępcami i od czasu obejrzenia filmu na którym przekonuje, że nie ma czegoś takiego jak aura, bo on takiej nie widzi. On, który tyle energii poświęca na przekonywanie, że nie jest wielbłądem!
A jednak szanuję go za jego osiągnięcia i za to, że nie zmarnował daru, który otrzymał.
Smutne, że nawet na tej witrynie i to wśród załogantów znajdują się ludzie, którzy system komentarzy próbują sprowadzić do pełnej nienawiści pyskówki, jak ma to miejsce w popularnych portalach czy na Facebooku. Czy ci, którzy z taką nienawiścią i pogardą wypowiadają się o p. Jackowskim, mogliby zastanowić się, co sami osiągnęli w życiu? Nie mam na myśli dóbr materialnych, oczywiście.

Nie, 25 sie 2019 13:01 | ocena: + 4

b4ndyckajazda | Załogant

Tak żeby było jasne :

1. p. Jackowski wiele razy udowodnił ze potrafi wskazać dokładne szczegóły miejsca gdzie znajdują się zwłoki poszukiwanej osoby

2. Po wielu latach czytania i oglądania go - przykro mi stwierdzić że : Próby przepowiadania przyszłości przez p. Jackowskiego są żałosne i nie są niczym innym jak rozmienianiem swojego daru na drobne

3. 27-letnia kelnerka gola w krzakach to też fakt.
Mimo całej sympatii dla zmarłego bo był miłym człowiekiem - narobił gnoju i rogów szulimowej.

PS
Postawcie sie na miejscu rodziców - synalek miliarderów, świeże wzorowe małżeństwo - w końcu się ustatkował - wszyscy halowy.

Niestety - sobotni noc, ochroniarze odesłani.
Wypadek o 2-3 w nocy , gola małolata, denat naćpany. Przykre to wszystko .

Sob, 24 sie 2019 18:06 | ocena: + 2

kasiask | Załogant

Również pomyślałam w trakcie poszukiwań o Panu Jackowskim

Sob, 24 sie 2019 07:36 | ocena: + 10

majomir | Załogant

Gratuluje odnalezienia i życzę zdrowia.
techniczna uwaga płetwonurkowie nie muszą czekać do świtu każdy z nich ma taką latarkę z 11 żarówkami z krzyż ,że źrenice by wypaliło tak napieprza

Pt, 23 sie 2019 23:26 | ocena: + 11

marek46 | Załogant

Kiedys ktos madry powiedzial iz jedno dzialanie ma wieksza moc niz 1000 slow.....czyli kolejny raz Pan Krzysztof Jackowski udawadnia ze smierc jest tylko przejsciem ze swiata materialnego w duchowy..ze istnienie zycia po zyciu nie jest tylko wiara ale jest faktem zreszta kazdy z nas tyle razy juz umieral iz o tym wie...tylko z przekory nie pamietamy tego faktu...a cytujac innego madrego czlowieka - pewnego Kapitana pewnej lodzi podwodnej pana Roberta Bernatowicza -sa ludzie ktorzy neguja wszystko i wszystkie fakty z zasady nie bo nie i nie ma zmiluj ..smutne to..ale widocznie jest tak iz 99.koma 99 % ludzi zyjacych tu jest na poziomie 0 slownie zero..mam tylko cicha nadzieje iz ja od tego progu zero procent jestem ciut wyzej o jakas miliardowa czesc jednego procenta...a odnosnie Pana Piotra Wozniaka - Staraka to szkoda ...byl ponoc dobrym i przyzwoitym czlowiekiem...co zwlaszcza wsrod ludzi bardzo zamoznych nie jest norma..a raczej zwykle jest anormalne..kondolencje dla wszystkich dla ktorych byl on wazny...RIP mister Piotr A tak na marginesie to kiedys Kapitan napisal ze warto prowadzic Nautilusa jesli choc jedna osoba zmieni swoj sposob postrzegania swiata....uwazam iz tych przebudzonych dzieki czy to obecnemu Nautilusowi czy jeszcze takich ja ja dinozaurow pamietajacych czasy radia zet sa tysiace...i chocby za to dziekuje calemu mostkowi kapitanskiemu ze po prostu jestescie...

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

2 grudnia:// [...] Zapraszamy wszystkich do obejrzenie filmu Zbigniewa Blani-Bolnara z 1994 p.t.: 'Zdarzenie w Emilcinie' Film trwa ponad 1,5 godziny i jest najdłuższym dokumentem o przypadku CE III w historii. Można go obejrzeć w naszym serwisie, jest zaprezentowany w okienku FILM FN  [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Śr, 1 gru 2021 08:30 | 29 listopada 2021 jeden z naszych czytelników widział przelot jasnego obiektu nad Żywcem. Była to jasna kula, która poruszała się i zatrzymywała, w pewnym momencie jak opisuje świadek 'zgasła'. Manifestacja była widoczna ok. 20 sekund , natomiast według świadka była godzina ok. 23.55, czyli tuż przed północą.

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Piątek, 19 listopada 2021 | Zgadzam się z Krzysztofem Jackowskim, że jesteśmy w przededniu wielkiej światowej wojny, choć widzę ją zupełnie gdzie indziej niż jasnowidz z Człuchowa i trochę inaczej. Moim zdaniem wybuchnie nie na Bliskim Wschodzie i nie w pobliżu tak znienawidzonego przez najsłynniejszego obywatela Człuchowa Izraela (którego cały czas nazywa małym państwem, którego nazwy nie wymieni), ale być może w dwóch punktach...

czytaj dalej

FILM FN

ZDARZENIE W EMILCINIE - DOKUMENTACJA o Bliskim Spotkaniu III Stopnia z UFO w 1978 roku - ARCHIWUM FN

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.