Dziś jest:
Niedziela, 28 lutego 2021

"Czy macie tu jakieś obiekty? Właśnie coś nad nami przeleciało i nie chcę tego mówić, ale miało długi cylindryczny kształt, który wyglądał prawie jak pocisk balistyczny i poruszało się naprawdę szybko" - pilot samolotu American Airlines do kontroli lotów, 21 lutego 2020.

Komentarze: 28
Wyświetleń: 5573x | Ocen: 12

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 26 sie 2019 08:46   
Autor: FN, źródło: FN   

TRWA DRAMAT ZIEMI - LUDZIE PODPALAJĄ LASY AMAZONII


Prezydent Brazylii Jair Bolsonaro zezwolił na użycie wojska w walce z wielkimi pożarami lasów w Amazonii. Zgodnie z prezydenckim dekretem, armia współpracuje także z organami bezpieczeństwa publicznego i agencjami ochrony środowiska. Do walki z pożarami oddelegowano lotnictwo wojskowe i 44 tys. żołnierzy. Media informują o kilkuset nowych ogniskach pożaru.
Zachodnie agencje podkreślają, że Bolsonaro zmienił swoje podejście do pożarów w Amazonii pod presją opinii międzynarodowej. Jeszcze w czwartek Bolsonaro stwierdził, że Brazylia nie ma środków, aby walczyć z pożarami.


- Amazonia jest większa od Europy, jak można walczyć z kryminalnymi podpaleniami na takim obszarze? Nie mamy na to środków - mówił dziennikarzom. Wcześniej uznał szalejący ogień za zjawisko naturalne i oskarżył o wywoływanie pożarów organizacje pozarządowe.
Plany gaszenia pożarów lasów przedstawili w sobotę ministrowie obrony i środowiska Fernando Azevedo e Silva i Ricardo de Aquino Salles. W piątel prezydent Brazylii Jair Bolsonaro podpisał dekret o skierowaniu wojska do walki z pożarami. Zachodnie agencje zauważają, że prezydent podjął zdecydowane działania dopiero pod presją opinii międzynarodowej.
Według oficjalnych danych pożary na obszarze Amazonii są w tym roku większe o 83 proc. w porównaniu z takim samym okresem w ub. roku. Pastwą płomieni padły rozległe obszary puszczy tropikalnej, która jest uważana za "płuca Ziemi" i jedną z najważniejszych przeszkód przed zmianami globalnego klimatu.

Pożary tropikalnych lasów deszczowych w Amazonii są normalnym zjawiskiem o tej porze roku. Jednak tym razem ekolodzy twierdzą, że znaczna część tych pożarów jest celowo wzniecana przez farmerów, którzy chcą w ten sposób powiększyć swoje pastwiska i pola uprawne.

Prezydent Francji Emmanuel Macron napisał na Twitterze, że pożary w Amazonii są zagrożeniem dla całego świata oraz, że ta sprawa powinna być przedyskutowana na szczycie grupy G7.

"Nasz dom płonie. Dosłownie. Amazonia, która produkuje 20 proc. naszego tlenu jest trawiona przez pożary. To jest międzynarodowy kryzys" - napisał po francusku i po angielsku Macron.Z kolei prezydent USA Donald Trump poinformował na Twitterze, że rozmawiał telefonicznie z brazylijskim przywódcą i zaoferował mu amerykańską pomoc w walce z pożarami lasów w Amazonii.

W sobotę minister obrony oświadczył, że ze strony amerykańskiej nie skierowano konkretnej pomocy do walki z pożarami. Dodał, że po rozmowie telefonicznej przywódców nie podjęto żadnych kolejnych kroków.

Sekretarz generalny ONZ Antonio Guterres wyraził "głębokie zaniepokojenie" trwającymi pożarami lasów deszczowych w Amazonii. Podkreślił, że ochrona tego rejonu jest szczególnie ważna w dobie kryzysu klimatycznego.

Na pokład okrętu Nautilus w poniedziałek 26 sierpnia 2019 zadzwonił po raz kolejny Lech Chaciński - uczestnik CE III z UFO z 2003 roku. Jest absolutnie załamany tym, co dzieje się na Ziemi. Niestety wpólnie zgodziliśmy się z tym, że ludzka bestia chcąca "więcej" jest nie do powstrzymania i Ziemię czeka zagłada.
O przesłaniu, które obcy dali Lechowi Chacińskiemu jest w rozmowie z p. Lechem, która była nagrana kilka tygodni temu.Na koniec coś najbardziej przerażającego - to zdjęcie wykonane przez NASA pokazujące ogniska pożarów w Ameryce Południowej. Cel jest jeden - ma być więcej paszy dla bydła, gdyż ludzi przybywa, wszyscy jedzą mięso i po prostu jest to jedyny sposób, aby zapewnić stale rosnący popyt na mięso. Ziemi umiera? To bez znaczenia - żyje się w końcu "tylko raz", a tak wierzy większość ludzkości zwłaszcza z kręgu Chrześcijaństwa i Islamu. A skoro tak, to po nas choćby potop... liczy się "tu i teraz".


#AmazonRainforest #wildfire #AmazonFires #maps #mapping


Co się liczy? Wzrost PKB - musi być jak najwyższy. Liczba ludzi w państwie? Jak największa - trzeba zachęcać ludzi do rodzenia jak największej ilości dzieci, bo to oznacza coraz większe bogactwo państwa. Lasy? Wycinać ile się da. Zamieniać na pola uprawne, będzie więcej paszy dla bydła, które potem bestialsko zabijane w rzeźniach będzie postawą diety kolejnych, nowych milionów ludzi.
A jak nie ma zezwolenia na to, żeby wyciąć puszczę i zamienić ją w pole kukurydzy? Sposób jest prosty - podpalamy las czy puszczę, potem na pogorzelisku szybko tworzymy pole pod uprawę roślin na paszę. Efekt? Pojawiają się pieniądze, ludzie z terenu wokół puszczy mają nowe miejsca pracy, płacą podatki, jest więcej pieniędzy w budżecie, można ludziom płacić wyższe emerytury, rośnie konsumpcja, gospodarka się kręci szybciej, a partia która stawia na rozwój kosztem środowiska naturalnego wygrywa wybory, bo ludzie chcą mieć lepsze samochody, większe domy itp. - a żyje się tylko raz!
Ten mechanizm ma to do siebie, że wprawiony w ruch przyspiesza - ludzie chcą kolejnych prezentów od rządu, a drogą do uzyskanie na nie pieniędzy jest tylko w niszczeniu środowiska i wykorzystywaniu zasobów Ziemi, więc wygrywają partie nikczemne i nie liczące się z tym, że zbliża się ściana, do której dochodzi ludzkość. To właśnie obserwujemy teraz w Ameryce Południowej.

Poniżej wstrząsający film pokazujący prawdopodobnie podpalanie lasów z helikoptera należącego do farmera, dla którego pożar puszczy jest najcudowniejszym, najprostszym rozwiązaniem problemu, z którym nie potrafił sobie poradzić od wielu lat -powiększenia pól uprawnych wobec stale rosnącego popytu na mięso.

Komentarze: 28
Wyświetleń: 5573x | Ocen: 12

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 26 sie 2019 08:46   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (28)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Śr, 29 sty 2020 13:00 | brak oceny

Tomash | Załogant

Myślę, że w kwestii klimatu i w ogóle całej planety jako naszego środowiska i naszego domu nie należy oczekiwać, że tzw. elity zrobią coś konkretnego w najbliższym czasie. Proszę spojrzeć na pierwszy z brzegu program informacyjny: wciąż dowiadujemy się o wzajemnych oskarżeniach, konfliktach, sporach itd. Kiedyś juz pisałem tu, że tak naprawdę bardzo wiele zależy od nas samych, czyli tzw. szarych obywateli. Zamiast oglądać spory w tv można wyjść i zrobić porządek tuż obok swojego domu, pogadać przy okazji z sąsiadem itd. Po co? Po to, żeby mieć więź z ludźmi ale ludźmi rzeczywistym a nie wirtualnymi fantomami. Przecież programy informacyjne kreują wciąż podziały między ludźmi, po sprawujący władzę na czymś takim zależy. "Dzieł i rzadz". I co więcej: z punktu widzenia samorządów miast także można zrobić sporo: na przykład monitorujemy natężenie spalin na ulicach miasta i możemy określić, które arterie są najbardziej obciążone. To nie są trudne czy drogie rzeczy. Wystarczy chcieć i porozmawiać z innymi zamiast się kłócić.

Śr, 28 sie 2019 13:18 | ocena: -4

Kepos | Załogant

Pożary lasów na kuli ziemskiej w tak ogromnej skali są tragedią dla duchów potępionych ożywiających tą roślinność.

Śr, 28 sie 2019 07:53 | brak oceny

ABe11 | Załogant

Wt, 27 sie 2019 22:10 | ocena: -1

b4ndyckajazda | Załogant

Słuchajcie Ludzie, Ludziska - Załoganci

To ze Kapitan i Jego zaufana załoga swoje życie podporządkowuje całemu wachlarzowi tematów którymi się zajmują to jest zrozumiałe i chwała im za to . Ludzi którzy robią to w co wierzą doceniac należy bez cienia wątpliwości . Fajnie ze ogarnęłi tak ze maja „co do gara włożyć” i działają w Bazie z częstotliwością wysoka i efektami których odrobine nam pokazują.

Natomiast ...

Czasem się zastanawiam czy na prawdę Wy tj Załoganci komentujący nie macie bardziej priorytetowych rzeczy na codzień niż ubolewanie nad losem Świata i marudzenie na działalność człowieka.

Może by zająć się własnymi rodzicami/małżonkami/dziećmi , ogniskiem domowym / praca dla dobra swojego i społeczeństwa lokalnego w myśl lokalnego patriotyzmu i robić to co jest się w stanie.


Pitolenie o zanieczyszczaniu planety , wypalaniu lasów pod plantacje czy zmniejszeniu emisji gazów cieplarnianych może warto zostawić politykom, lobbistom i po prostu ludziom których na to stać i robią to zawodowo ?


NO płonie to płonie
Podpalają - okay
Są od tego organizacje i rządy danych krajów - wiec niech pożary okiełznaja , pogorzeliska rekultywują a nowe tereny szybko zalesiają.
Ja wiem ze to moj ton wypowiedzi bije ignorancja - ale do cholery płace wiele tysiecy miesięcznie podatków, zapierdzielam na siebie i nie tylko na siebie bo tak jest świat skonstruowany ze bytowanie kosztuje. W Brazylii czy w Rosji tez jest takich ludzi grono i zachęcam do dołączenia

Róbmy może to co do nas należy, głosujmy a rządzących rozliczajmy z ich poczynań .
Sorry ale na koniec dnia prawie każdy z nas jest takim małym gownem xD co ma tak samo mały wpływ na planetę co Ziemia na Wrzechswiat.

Wiec zejdźcie na ZIEMIE, płaćcie podatki, głosujcie w wyborach , nie śmiećcie wokół siebie i zainstalujcie maksymalnie ekologiczne ogrzewanie po uprzednim ociepleniu domostwa . Resztę pozostawicie innym - mądrzejszym często od siebie. Dziś Amazonia się pali - ale wierzcie mi bo tez NAM ZDOLNOŚCI PRZEPOWIADANIA PRZYSZŁOŚCI : Będzie dobrze xD tylko zacznijcie od siebie i przestańcie marudzić bo skiśniemy WSZYSCY RAZEM

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 5 wrz 2019 19:39 | ocena: + 1

-relatysta | Załogant

@b4ndyckajazda, Cóż warte by było życie gdybyśmy myśleli i robili tylko "pod siebie"?
Tylko dążenie do doskonałości, ciągłego rozwoju różni nas od zwierząt.
Efekt "Maharishiego" pokazuje że pozytywne myślenie grupy ludzi potrafi wpłynąć na zachowanie innych.
Im nas - pozytywnie myślących- będzie więcej, tym szybciej zmienimy złe zachowanie innych.
Prawo rezonansu morficznego działa niestety w obie strony.

Wt, 27 sie 2019 20:46 | ocena: + 1

Logic | Załogant

Problemem tej cywilizacji jest to że posiada technologię zbyt wysoko zaawansowaną w stosunku do jej rozwoju duchowego i psychicznego.
Ziemianie mają umysły na poziomie mieszkańców starożytnego Rzymu.
Gdy by tak przenieść kogoś urodzonego powiedzmy w roku 100 i postawić go obok współczesnego człowieka niczym by się nie różnili - kierowały by nimi w sumie dalej proste popędy - mieć dużo kobiet, zdobyć dużo pieniędzy albo władzy.
Na ziemi reinkarnowało zbyt mało Jezusów czy Buddów a za dużo Einsteinów i Bilów Gatesów.
Nie było wystarczającej liczby istot które pchnęły by rozwój duchowy i psychiczny cywilizacji.
Nie wiem czy ktoś coś zaniedbał ? Czy to błąd Kreacji ?
Problemem Ziemi jest - za dużo techniki a za mało duchowości.
A to się zawsze kończy bardzo źle ! Ludzie obecnie powinni dalej żyć w epoce brązu i powoli rozwijać się duchowo będąc inspirowanymi przez odpowiednich przewodników duchowych.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 28 sie 2019 16:51 | brak oceny

Przemek86 | Załogant

@Logic, Witam, poniekąd ma Pan rację, od dawna wiedziałem że z ludzmi jest coś nie tak, jakby upośledzenie, poprostu większość ludzi rodzi się z wadami ,a największą wadą człowieka jest to, że zamiast wierzyć że każdy powinien być tak sam lub podobny, to najczęściej uważa on człowieka mądrego, za niespełna rozumu lub głupiego, tylko dlatego że ma on odmienne zdanie na jakiś temat, a jest to temat ciężki i często niespotykany, nie omawiany bliżej przez samych zwykłych ludzi, spotykam się z tymi przypadkami całe życie, oni sie poprostu muszą wyrózniać,i czuć się mądrzejsi od innych, ludzie powinni szanować właściwe autorytety i wiedzieć kto nim jest, szkolić się we właściwym myśleniu, a nie pierdzieleniu trzy po trzy kierując się mottami życiowymi typu "bez zła nie byłoby dobra" jeżeli każdy byłby dobry i wiedziałby że jest, to w takim razie po co by musiało lub mogło istnieć zło, w jakim celu? świadomość ludzka jest kulejąca, karłowata, przeciętna, dopóki za takie własciwe autorytety mają ludzi którzy zawsze powiedzą im prawdę ale nie do końca, w sposób jaki chcą coś usłyszec, lub większość ludzi (poprzez np odpowiednią grę aktorską) to nigdy nie bedą zasługiwali na prawdziwą prawdę, a prawda jest taka że ludzie powinni żyć w strachu, żyć systemem praca dom rodzina, a władza musi być bezwzględna, udawać że jest nie do końca świadoma, jaki naród, taka władza, niestety w Polsce jest to nazbyt widoczne, być może przebudzenie nastąpi za około 100 lat, dopóki ludzie są kalecy, nie ma mowy o rajskich warunkach na ziemi, to ich wina, że świat wygląda jak wygląda, kiedyś otworzą oczy, zmądrzeją, i z głupotę, nieidealność, niedoskonałość, ludzie bedą wyśmiewać, dopiero co raczkujemy jeżeli chodzi o wdrożenie się we współczesną technologię, dojrzewamy, gdyby świat zmierzał w niewłasciwym kierunku z pewnoscią byłaby na świecie kolejna wojna Światowa. Musimy przeczekać aż ludzie zaczną myśleć jak ludzie, jak bracia i siostry, a nie jak obce sobie ,na pozór wyjątkowe indywidua, które z kogoś mądrego robią głupiego bo im się tak podoba, albo uznają za autorytet jego powierzchowność czy starszy wiek, ludzie powinni od młodych lat uczyć się co jest dobre a co złe, a jak jest wiemy doskonale, poprostu robią, mówią, i myślą to ,co uważają ich zdaniem za słuszne, a co nie jest do końca autorytatywną prawdą, która jedyne co robi to dzieli ludzi na przeciętnych, a nie podobnych sobie, Pozdrawiam.

Wt, 27 sie 2019 10:38 | ocena: + 3

Mario2571 | Załogant

Co w tym artykule najbardziej mnie zastanawia to negatywna ocena ludzi i ludzkości. Ta sama niepochlebna ocena ludzkości przebija zresztą z większości komentarzy pod powyższym artykułem. No to zastanówmy się , - Chrześcijanie ( a takowych w Polsce jest według deklaracji około 90 proc ) nie powinni biadolić nad kondycją Ziemi , bo przecież prawdziwy dom Chrześcijanina jest w Niebie , a tutaj jest tylko,, padół łez ,, - a więc jak ten padół będzie trochę bardziej zanieczyszczony to i tak to nie ma żadnego znaczenia gdyż w niebie raczej nie będzie zanieczyszczeń , a tu to co za różnica , i tak celem jest niebo a nie Ziemia. Dla materialisty , ateisty też raczej kondycja Ziemi nie powinna mieć większego znaczenia , gdyż po śmierci i tak nic nie ma i nic nas nie czeka , a z punktu widzenia Wszechświata , jego ogromu , zanieczyszczenia Ziemi i tak znaczą można przekładając na słowa piosenki , - mniej niż zero. I wreszcie kolejna kategoria , - to tak zwani zwolennicy teorii prezentowanych na stronach ,, Nautilusa ,, Dla nich zanieczyszczenia Ziemi też powinny być co najmniej obojętne. W końcu wszystko stworzyła Kreacja w super doskonałym planie , sami znaleźliśmy się na Ziemi w tym miejscu i czasie aby przerobić jakąś lekcję w długim cyklu lekcji . Ot, teraz urodziliśmy się tu, aby przerobić lekcję życia na nieco bardziej zanieczyszczonej planecie. Kreacja ( Bóg ) to wszystko przewidziała i zaplanowała tak jak nauczyciel planuje na lekcji chemii eksperymenty aby pokazać uczniom co będzie jak zmieszamy różne substancję. Zresztą cały otaczający nas świat ( według poglądów Nautilusa ) to tylko ułuda ( Maja) a my niczym aktorzy gramy w przedstawieniu , - akurat teraz gramy na nieco bardziej zanieczyszczonej scenie , i gramy brudasów zanieczyszczających scenę. Ale po przedstawieniu trafimy w inny wymiar i może następną rolę wybierzemy sobie na nieco czyściejszej scenie.Oburzanie się że ludzie zanieczyszczają Ziemię to tak jak oburzenie kogoś kto kupił wirtualną grę , włączył ją i ..... nie podoba mu się wirtualny świat i postacie występujące w grze. Kiedyś skończymy grę i ..... włączymy nową , gdzie wirtualna scenografia będzie nam bardziej odpowiadać. A teraz musimy dokończyć grę ( lekcję ) do końca. Tak więc fani Nautilusa nie powinni biadolić Pewien problem mają buddyści , gdyż u nich niestety przyjdzie żyć w następnym wcieleniu w tym śmietniku jaki teraz budujemy. No ale że u Buddystów kolejne życie w ludzkiej postaci to bardzo małe prawdopodobieństwo , a więc jak się w następnym wcieleniu narodzę jako powiedzmy szczur na wysypisku śmieci , to może nawet będę zadowolony w ,, szczurzym życiu,,

Rozwiń odpowiedzi (2)

Wt, 27 sie 2019 15:16 | ocena: + 1

magdakowalska48 | Załogant

@Mario2571, Mądrego to aż miło posłuchać

Wt, 27 sie 2019 16:27 | brak oceny

najsampierw | Załogant

@Mario2571, To chyba nie jest do końca zgodne z filozofią FN. Bardziej pasuje poznawanie rzeczywistości na podstawie własnych doświadczeń i relacji innych. To co najbardziej podpowiada Ci twój kręgosłup moralny. Mój w tej sprawie jest po prostu wqurwiony i pomimo "dobroci serca" wybił bym tych idiotów podpalających lasy co do nogi. Świat potrzebuje jednego zielono-faszystowskiego rządu który twardą ręką przywróci równowagę w naturze. Inaczej niestety się nie da. Demokracja wygrała i wybrała, właśnie w tej Brazyli, bandę idiotów...

Wt, 27 sie 2019 09:37 | ocena: + 1

Margareta | Załogant

Włos na głowie się jeży, jak na to patrzę. Szybciej znikniemy z tej ziemi niż sobie myślimy, nie ma innego wyjścia, ludzie doprowadzają sami siebie do zagłady. Wszystkiemu winne jest globalne myślenie ludzi, tak ich zaprogramowano, władza szuka pieniędzy i Ci ludzie również, reszta się nie liczy. Tak też dzieci się wychowuje, ważną jest kasa, jak jest kasa to jest wszystko, po trupach do celu, raz się żyje.

Wt, 27 sie 2019 09:28 | brak oceny

Natenczas_Wojski | Załogant

Temu, że wygrywają partie nikczemne, winna jest demokracja... Putin o demokracji ma co prawda mizerne pojęcie, ale u niego Syberia też płonie. Jak widać cały świat i różne ustroje funkcjonują podobnie. Winna jest cała ziemska cywilizacja, cała ludzka rasa...

Wt, 27 sie 2019 07:57 | ocena: + 3

Orion_1957 | Załogant

Co się dzieje z tym narodem. Wypada jedynie płakać. Zaśmieciliśmy cały świat - morza, lądy , jeziora, rzeki, Zanieczyszczamy świadomie powietrze każdego dnia, wycinamy lasy na potęgę a wszystko to dla własnego zysku. A teraz podpalamy płuca puszczy która jest niezbędna do życia każdego z nas. Co to oznacza ? Podpisaliśmy na siebie wyrok. Wyrok którego nie da się cofnąć.

Pon, 26 sie 2019 22:42 | ocena: + 1

najsampierw | Załogant

Co tam się odwala w tej Brazylii. "Sadzą" się na Iran, a to właśnie tam powinny pójść sankcje gospodarcze. Może skłoniłyby te umysłowe ameby, że "wincyj, wincyj" soi skończy się wkrótce katastrofą dla nas wszystkich. Nie wiem jak wy, ale ja już jestem przygotowany mentalnie na zagładę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Najbliższy czat z FN

Zapraszamy wszystkich sympatyków okrętu Nautilus do wysłuchania kolejnego LIVESTREAM Z POKŁADU NAUTILUSA, który jest planowany w niedzielę 28 lutego o 20.00. Oprócz sprawy tajemniczych 'znaków na ludzkim ciele', obserwacji UFO i dziwnych energii będą także informacje o projekcie KONTAKT, w tym przede wszystkim wiadomości w tej sprawie od naszych czytelników. Zapraszamy wszystkich interesujących się największymi tajemnicami wszechświata tego dnia o 20.00 na pokład okrętu Nautilus!

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Z POCZTY DO FN: [...] Mimo ogromnego konsumpcjonizmu i materializmu tej planety coś jednak pomału rusza sie w kwestiach nie tyle nawet ekologii co oszczędzania jej i jej zasobów. Coraz więcej firm producentów AGD czy środków piorących wskazuje na sposoby 'oszczędzania' środowiska....zwracana coraz częściej jest uwaga czy to w artykułach czy reklamach na albo danie drugiego życia ubraniom (sprzedaż na różnych platformach, przekazywanie ich innym) albo o odpowiednie dbanie o ubrania tak by służyły...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 18 luty 2021 04:26 | 13.02.2021 roku około godziny 18 w miejscowości Okonek spędziłem czas z rodziną przy ognisku. Niebo było czyste gwiaździste. W pewnym momencie na niebie pokazała się jasnozielona długa łuna światła i zamierzała w stronę ziemi. Nie był to meteoryt czy bolid. Znam te zjawiska . To coś weszło w atmosferę zbyt wolno i w pewnym momencie wygasło bez płomieni i dymu. W ostatnim momencie udało mi się zobaczyć czarny obiekt który leciał dalej. Przez ułamek sekundy i zniknął . Widzieliśmy to wszyscy. Każdy...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 19 stycznia 2021 | Witam - Panie i Panowie… jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie! Takimi słowami ostatnio rozpocząłem wirtualny wykład w sieci (mała fucha na boku) dla pracowników jednej z firm w ramach ‘szkoleń w sieci’. W zasadzie zabrzmiało to jak żart, bo przecież ktoś na naszej planecie musi być bardziej szczęśliwy niż ja, ale potem już po zakończeniu wykładu zacząłem długo o tym myśleć i doszedłem do...

czytaj dalej

FILM FN

21 LUTEGO 2021 OBIEKT UFO OBSERWOWAŁA ZAŁOGA SAMOLOTU LINII AMERICAN AIRLINES NAD NOWYM MEKSYKIEM (USA) - zapis rozmów z kokpitu

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.