Dziś jest:
Wtorek, 21 września 2021

Nie śmieję się z ludzi, kiedy mówią, że widzieli UFO. Ja też je widziałem!
/Jimmy Carter, były Prezydent Stanów Zjednoczonych/

Komentarze: 8
Wyświetleń: 5332x | Ocen: 13

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 10 wrz 2019 07:58   
Autor: FN, źródło: https://ddwloclawek.pl   

TAJEMNICZA ŚMIERĆ PTAKÓW - KOLEJNY PRZYPADEK MIAŁ MIEJSCE W MODZEROWIE


Tego typu zdarzenia zawsze spotykają się z całym wachlarzem odpowiedzi, które mają wszystko zbanalizować. A że ptaki „uderzyły w sieć energetyczną” albo „wiatr tak zawiał, że zginęły w powietrzu”. Tymczasem sprawa jest o wiele bardziej zagadkowa, niż może to się wydawać na pierwszy rzut oka.

O tym incydencie dowiedzieliśmy się od naszego czytelnika:

 

Witam,

Kolejny przypadek zbiorowej śmierci ptaków. Tym razem w podwłocławskim Modzerowie na drogę padły szpaki. W tekście wspomniany jest także podobny przypadek z nieodległego Płocka.

Odnośnik do artykuły z lokalnego portalu:

https://ddwloclawek.pl/pl/19_wiadomosci_z_regionu/35472_masakra_pod_wloclawkiem_stado_doslownie_runelo_na_droge_foto.html

Pozdrawiam!

 

Oto tekst, który ukazał się w tym serwisie:
 

Film jest do obejrzenia po kliknięciu na link:

 

https://ddwloclawek.pl/pl/19_wiadomosci_z_regionu/35472_masakra_pod_wloclawkiem_stado_doslownie_runelo_na_droge_foto.html

Poniżej wybrane zdjęcia, które zamieścił serwis ddwloclawek.pl

 

Na czym polega fenomenalne zjawisko „martwych ptaków”?

 Najlepiej opisze to historia, która miała miejsce pod koniec grudnia 1983 r. w okolicach Radziejowa (kujawsko-pom.) Tam przed oczami przerażonych świadków rozegrała się scena, która na zawsze zapadła im w pamięć. Oto w powietrzu leciało stado ptaków z rodziny krukowatych. Ptaki leciały w powietrzu na wysokości kilkunastu metrów, po czym.... uderzały w niewidzialną barierę i spadały martwe na ziemię! Zginęło w ten sposób ponad 300 (!) ptaków.

 [...] Wyglądało to tak, jakby w powietrzu ktoś ustawił niewidoczną, metalową kurtynę, której te biedne zwierzęta nie widziały i która okazywała się dla nich śmiertelna. Świadkowie opisywali, że ptaki zlatywały na dół niczym wzdłuż „niewidzialnej ściany”. Widok przerażał, zapierał dech w piersiach, obezwładniał. Przerażenie było tak wielkie, że nawet miejscowy ksiądz został poproszony o odmówienie modlitwy w miejscu, które wydawało się wręcz przeklęte. Ciekawe, że kilka godzin później ptaki bez problemu pokonywały ową „niewidzialną ścianę” i swobodnie latały nad tamtym miejscem. Jak wyjaśnić owo zjawisko? Jest kilka hipotez, ale o nich za chwilę. Najpierw odnotujmy to, co wydarzyło się na Wyspach Brytyjskich. O tym poinformował nas czytelnik stron FN. [...]

 /poniżej jedna z informacji z naszego ARCHIWUM FN/

 Tajemnicza śmierć ptaków. Ponad 100 spadło z nieba

 Wyglądały na sparaliżowane strachem.

 Wieczorem na podjazd domu w spokojnej okolicy w Somerset w Wielkiej Brytanii runęło stado szpaków. Nadal nie wiadomo, co było tego powodem - informuje news.com.au.

 To wyglądało tak, jakby ptaki po prostu spadły z nieba - opowiadają świadkowie. - Wyglądały na sparaliżowane strachem - dodają. Większość ptaków zginęła na miejscu. Wyglądały makabrycznie: miały połamane nogi, potrzaskane dzioby. Kilka z nich zdołało jednak przeżyć upadek, zaopiekowały się nimi służby weterynaryjne. Ich obrażenia są jednak tak ciężkie, że prawdopodobnie trzeba je będzie uśpić.

 Jak doszło do tego makabrycznego zdarzenia?

 Weterynarze twierdzą, że ptaki były zdrowe, nie znaleziono żadnych w ich ciałach żadnych toksycznych substancji. Możliwe, że uciekały przed drapieżnikiem, na przykład krogulcem, były jednak zbyt blisko ziemi i robiąc unik, po prostu się o nią roztrzaskały - przyznał jeden z pracowników organizacji zajmującej się ochroną zwierząt - RSPCA.

Przyznał jednak, że nigdy czegoś podobnego nie widział. To już kolejny tajemniczy przypadek masowej śmierci ptaków, które runęły na ziemię. W 2007 roku tysiące wron, miodojadów i gołębi spadło na ziemię w Esperance na zachodzie Australii. Kilka tygodni później, po przeciwnej stronie globu - w Austin w Teksasie zginęły w ten sposób dziesiątki gołębi, wilgowron i wróbli.

 


 

Nikt nie potrafi racjonalnie wytłumaczyć tego zjawiska. Na pokładzie Nautilusa mamy jedno wyjaśnienie, które wynika z materiału zebranego przez Fundację, a który dotyczy zjawiska UFO. Pisaliśmy wielokrotnie, że niezidentyfikowane obiekty poruszające się w naszej przestrzeni powietrznej posługują się często technologią, która jest dla nas całkowitą magią. Jednym z jej aspektów są pola ochronne, którymi otaczają obiekt. Opieramy się tutaj przede wszystkim na relacjach ludzi, którzy przeżyli spotkanie z obcymi zwane przez nas Bliskim Spotkaniem III Stopnia.

Opowiadali oni później, że obiekt UFO potrafił wytworzyć pole ochronne wokół statku, które niczym kokon chroniło go i jego załogę od wszelkich zagrożeń zewnętrznych, w tym od ludzi, którzy nagle mogliby wtargnąć na teren, gdzie wylądował obiekt. Pole potrafiło niczym bańką otaczać miejsce, w którym akurat znajdował się pojazd. Jego średnica (pola) potrafiła nawet dochodzić do 500 metrów! Mówimy tutaj o technologiach, które mogą doprowadzić do omdlenia nerwowego nawet pisarzy S-F, więc nawet nie ma sensu się zastanawiać „jak i dlaczego”. Świadkowie CE III opowiadali, że dotknięcie takiego pola dawało wrażenie, że dotyka się do „metalowej ściany”. Warto zapamiętać to sformułowanie, gdyż być może fenomen „martwych ptaków” może mieć coś wspólnego z tym zjawiskiem.

Wyobraźmy sobie, że oto w powietrzu zawisł jeden z tych obiektów, których aktywność w naszej przestrzeni powietrznej śledzimy od tylu lat. Mógł on prewencyjnie otworzyć pole ochronne wokół statku o średnicy nawet kilkuset metrów. To właśnie na to pole mogły natrafiać lecące ptaki, które nieświadome „niewidzialnej ściany” po prostu się o nią rozbijały. Tylko taka hipoteza jest w stanie wyjaśnić naprawdę niezwykłe relacje świadków, którzy nawet używali takiego sformułowania „niewidzialna ściana”.

 To oczywiście jedynie hipoteza, ale zjawisko UFO jest tak realne i prawdziwe, że i taka pozornie fantastyczna hipoteza musi być brana pod uwagę.

Komentarze: 8
Wyświetleń: 5332x | Ocen: 13

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 10 wrz 2019 07:58   
Autor: FN, źródło: https://ddwloclawek.pl   


Komentarze (8)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Pt, 13 wrz 2019 20:43 | ocena: + 1

Christian_Edwardson | Załogant

Być może Fundacja Nautilus spotyka na swojej drodze tylko tych dobrych obcych, ale jest ktoś, o istnieniu kogo dowiedziałem się właśnie z Nautilusa Radia Zet w 1996 roku, kto bystry, ten się domyśli, o kim mowa. No i ten ktoś uważa tak: "Opanowanie telekinezy pozwala moralnie upadłym UFOnautom dokonywać najróżniejszych szatańskich działań na Ziemi bez zostania przy tym odnotowanym przez ludzi. (To właśnie dlatego w dawnych czasach UFOnauci nazywani byli "diabłami", "złymi czarownicami", itp.)"

Pt, 13 wrz 2019 19:06 | ocena: + 2

maruda1 | Załogant

Ano właśnie, właśnie... Ci wegetariańsko/wegańscy kosmici co CO2 nie wytwarzają, a H2O oszczędzają mając technologie nierozróżnialne dla nas od magii wytworzyli pole, na którym rozmuźga się każdy ptaszek, który w nie trafi... Coś to się nie klei z ich "buddyjskim" przekazem. Twierdzę drodzy Nautilianie, że obcy przynajmniej w części przekazów walą nam ściemę!

Śr, 11 wrz 2019 17:58 | brak oceny

ELOHIM | Załogant

Jest to zderzenie z obiektem ktory stoi w powietrzu ale jest niewidoczny z polem

Wt, 10 wrz 2019 18:22 | ocena: + 2

88kropka | Załogant

Zgadzam się z fundacją ale tylko po części,z tą ich osloną zabezpieczeniem na statkach,mogą uszkodzić czy uśmiercić jakieś zwierzę ale myślę że nie zrobili by tego specjalnie,każdy popełnia błędy,i myślę że celowo za każdym razem mieliby uśmiercać ptaki?bo zdarza się to w innych rejonach świata, trochę bez sensu.Przypomniał mi się Emilcin pamiętacie tam na statku leżały w tym pojeździe ptaki,kruki i nie były uśmiercone prze tych obcych,leżały na statku jak by były sparaliżowane,kto wie może te ptaki po zbadaniu wypuścili je,przecież Wolski je widział. Wszyscy jesteśmy ludźmi i nie ważne z jakiej planety pochodzisz, wszyscy popełniają błędy maja do tego prawo,tak jak my tu na Ziemi.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Wt, 10 wrz 2019 19:17 | ocena: + 3

najsampierw | Załogant

@88kropka, Skoro obcy wyprzedzają nas technologicznie o setki tysięcy lat, manipulują zdarzeniowością, czasem i przestrzenią, to nie można mówić tu o ich "błędach". Śmierć tych ptaków nastąpiła na skutek jeszcze niewyjaśnionego fenomenu naturalnego, lub działania obcych, którym los tych istot był zwyczajnie obojętny.

Śr, 11 wrz 2019 18:53 | ocena: + 1

Natenczas_Wojski | Załogant

Słusznie, Obcy też ludzie! I - co za tym idzie - takie ptaki pewnie nie są traktowane przez nich ze szczególną atencją. Nie większą niż my traktujemy te, które dostały się w turbinę samolotu. Miały pecha, że wpadły na osłonę, cóż stąd? Wypadki i ufokom się zdarzają...

Ja ciągle jednak wracam w tym kontekście do sprawy porwań i okaleczeń bydła (o porwaniach Homo sapiens tymczasem zamilczę). Przecież to nie jest sprawka ludzi, chyba nikt w to nie wierzy. Obcy więc robią krówkom wiwisekcję i jakoś ich sumienie nie rusza. Chupacabras to pewnie też z ich menażerii, jakiś domowy pupil. Daje świadectwo o swoich opiekunach, nie ma co.

Potrafią za to Obcy pięknie pouczać nas o szacunku dla wszystkich Istot. Jeszcze bulwersują się paskiem Wolskiego, czy butami Chacińskiego, takie to pięknoduchy. Obcy to hipokryci niczym ten cały Greenpeace, ot co! - tako wam rzeknę. Ale jakież to ludzkie, arcyludzkie...

Wt, 10 wrz 2019 13:41 | ocena: + 3

najsampierw | Załogant

Czyli wychodzi na to, że kosmici nie szanują życia tych biednych ptaków. W przeciwieństwie do FN uważam, że nie wszyscy obcy są miłującymi pokój "buddyjskimi mnichami". Wiele ich działań jest sprzecznych z takim poglądem.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 10 wrz 2019 14:42 | ocena: + 2

magdakowalska48 | Załogant

@najsampierw, masz absolutna racje. ja osobiscie polecam film "pod kopula" stivena kinga na netflixie

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

20 września: [...] Ostatnie dni to nieprawdopodobna historia Krzysztofa Jackowskiego zmagającego się z niewidzialnym bytem, który postanowił 'wyrównać rachunki' za sprawy przeszłości. Jasnowidz przez przypadek znalazł się w centrum wydarzeń, choć niczym nie zawinił i nie chciał mieć z tą historią nic wspólnego. Niestety ta opowieść z wielu powodów musi pozostać tylko do wiedzy kilku osób na pokładzie okrętu Nautilus- tak się czasami zdarza.[...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Nie, 19 wrz 2021 08:33 | Dzień dobry, W dniu 10.09.2021 około godziny 22 nad miejscowością Klecin nagrałem dziwna kule która poruszała się bardzo nienaturalnie Od strony południowej Klecin 7

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 10 sierpnia 2021 | Historia występu tzw. „badaczy UFO” w nieistniejącym od wielu lat programie „Rozmowy w Toku” pokazuje wiele aspektów czegoś, z czym spotykam się od wielu lat, co mnie zaskoczyło i wprawiło w bezgraniczne zdumienie. Z upływem lat przekonuję się, że jest to niestety typowo rodzima przypadłość oparta na wszystkich ciemnych demonach polskiej duszy: zawiści, zazdrości, kompleksach...

czytaj dalej

FILM FN

EMILCIN, POMNIK UFO I... AGENT 'OBCYCH'! ;-)

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.