Dziś jest:
Sobota, 22 lutego 2020

Jeśli są gdzieś inne światy daleko w kosmosie, to na pewno stoją tam piramidy.
/Jon M. Taylor, badacz Egiptu/

Komentarze: 30
Wyświetleń: 5556x | Ocen: 23

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 23 wrz 2019 11:26   
Autor: FN, źródło: FN   

UFO I ‘PLANETA BUDDÓW’ – JUŻ WKRÓTCE NOWE FAKTY Z PROJEKTU ‘KONTAKT’


Jak wyglądają obcy przybywający na Ziemię w pojazdach UFO? Każdy czytający ten serwis wie, że są to istoty humanoidalne, które bardzo często wyglądem nie odbiegają od nas. Wiele osób jest przekonanych, że to, co ich od ludzkości odróżnia to przede wszystkim zaawansowana technologia. To ona pozwala budować statki kosmiczne przemierzające bezkresne przestrzenie wszechświata, to technologia ujarzmiła grawitację lub sprawiła, że można czerpać z nieskończonej energii próżni, która jest zamrożona w każdym punkcie wszechświata.

Mało jednak osób zdaje sobie sprawę, że technologia jest bez znaczenia wobec potęgi ich umysłów. Historia z „Projektu Kontakt” prowadzonego przez FN zawiera momenty tak zdumiewające, że można postawić tezę o wręcz niewyobrażalnej mocy obcych wpływania na otaczającą nas rzeczywistość. W Stanach Zjednoczonych tego typu rodzaj gry nazywa się „puzzle” czyli elementy układanki.
O tej zagadkowej i niesamowitej sprawie było w najnowszym odcinki LIVESTREAM Z POKŁADU OKRĘTU NAUTILUS „pytania i odpowiedzi”, który już jest dostępny w serwisie youtube.com


Już teraz zapowiadamy kolejny odcinek LIVESTREAM, który będzie nosił tytuł „PLANETA BUDDÓW”. Jego termin podamy wkrótce.

UFO TO PRZEDE WSZYSTKIM ONI… NIE TECHNOLOGIA! – rozmowa na pokładzie okrętu Nautilus 23 września 2019

Jesteś zadowolony z wczorajszego LIVESTREAM?

Jak najbardziej. Nie możemy robić tego zbyt często, bo na to czasu nie mam, ale oczywiście – to świetna sprawa. Dla ludzi śledzących wydarzenia związane z Projektem „Kontakt” to bezcenne źródło informacji o tym, co nowego pojawiło się w tej fascynującej sprawie.

Uważasz ją za nasz numer jeden?

Powiem więcej: to jest nie tyle nasz numer jeden, ale to jest w ogóle numer jeden. Niby to samo, ale nie to samo. I na razie nie chcę rozwijać tego, co przez to rozumiem.

Wiele materiałów nie dałeś rady umieścić w tym odcinku LIVESTREAM. Czego żałujesz najbardziej?

Nie mówmy o tym, czego nie zdążyłem zrobić i pokazać… Wyszło jak wyszło. Nadrobię to w kolejnym odcinku „LIVESTREAM”. Udało się na przykład pokazać coś bardzo ważnego, czyli tajemnicę trójwymiarowości tego kształtu pod spodem obiektu UFO. Ten dziwaczny czerwony znak nie jest zamknięty jak mogłoby się to wydawać, ale jest trójwymiarową bryłą przestrzenną otwartą w sposób identyczny, jak zostało to stworzone nad Warszawą. Bardzo mi zależało, aby ludzie dowiedzieli się o tej sprawie, gdyż ten znak będzie kluczowy do zrozumienia pewnej… powiedzmy… zagadki tego, co wydarzyło się w Rendlesham.

O tym jeszcze nie było mówione w naszych audycjach o projekcie KONTAKT?

Absolutnie nie. Warto jednak przy okazji tego krótkiego tekstu pokazać zdjęcia, które tłumaczą, jak wygląda naprawdę ten znak pod pojazdem UFO i jednocześnie prezentują, że znak pod UFO i znak na niebie z 25 lutego 2019 to jest to samo w 100 procentach. Nie w żadnych 99, ale właśnie w 100.
/poniżej zdjęcia, które wykonał czytelnik serwisu FN i za które pięknie dziękujemy/Następny odcinek będzie nosił tytuł „Planeta Buddów”, Czy możesz zdradzić, o co chodzi?

To największe odkrycie związane z UFO, jakie kiedykolwiek miałem podczas badania tego zjawiska przez kilkadziesiąt lat… W zasadzie wywróciło ono do góry nogami moje postrzeganie UFO i obcych. Jestem pewien, że Erich von Daniken popełnił wielki błąd pisząc książkę „Dzień, w którym przybyli bogowie”.

Dlaczego?

W książce zawarł on tezę, że prymitywne kultury nazywali obcych bogami, choć z boskością oni nie mieli nic wspólnego. Za Danikenem wszyscy włącznie ze mną powtarzali te bzdury, że to „żadni bogowie”, że wszystkie cuda opisywane przez starożytnych to nic innego jak działanie zaawansowanej technologii, że czas „zdjąć bogów” z ich postumentów i jedynie uznać, że oszukali ludzi przed wiekami tym, że są bogami, a tak naprawdę byli tylko cwaniakami z zaawansowaną technologią. Tymczasem projekt KONTAKT pokazał, że te istoty, a przynajmniej niektóre z tych ras, mają tak potężne umysły, że mogą się z nimi równać tylko postacie uznawane za twórców naszych ziemskich religii. Tymczasem oni wcale nie muszą przybywać na naszą planetę w ich pojazdach, aby móc wpłynąć na nawet najdrobniejszą rzecz związaną z naszym życiem… W tej historii bowiem pojawiło się coś, co ja dobrze znałem z moich przeżyć z potęgą ziemskiego awatara, a co moim przyjaciele z USA nazwali „puzzles” czyli komunikacja poprzez elementy układanki. Ta gra jest zastrzeżona tylko dla ekstraligi, wykracza poza umysł, logikę, wiedzę akademicką, a także taką zwykłą wiedzę intuicyjną, bo nasza intuicja nam podpowiada, że nikt nie może wpłynąć na coś, co my od tysięcy lat nazywamy zwykłym zbiegiem okoliczności. Tymczasem jest to najwyższy sposób komunikacji. To sformułowanie „puzzles” może nie jest najlepsze, ale dobrze oddaje to, co ja nazywam z braku lepszego pomysłu „mocą wpływania na zdarzeniowość”.


Tak, jak było w przypadku projektu KONTAKT?

Dokładnie. Powiem tak: to, co ludzie wiedzą o tych wydarzeniach z serwisu FN i naszej zakładki KONTAKT jest zaledwie wierzchołkiem góry lodowej. Są rzeczy, o których nie odważę się powiedzieć, bo sam nie potrafię… nie ma sensu nawet o tym mówić. Na razie delikatnie sygnalizujemy naszym sympatykom, że na pokładach tych pojazdów są istoty, z których każda mogłaby śmiało robić wszystkie rzeczy uznane w naszej kulturze za cuda. I nie byłyby to żadne „sztuczki i fejki dzięki procesorom, komputerom i mikro-silniczkom”, ale jedynie efekty działania potęgi ich umysłów.

Nie muszą przylatywać na Ziemię, aby…

Wszystko wskazuje na to, że nie muszą. I proszę – nawet nie kończ tego zdania.

Czyli we wszechświecie są planety… Buddów?

Jako istot praktycznie doskonałych w naszym rozumieniu tego słowa? Wszystko na to wskazuje. I właśnie o „Planecie Buddów” będzie kolejny odcinek LIVESTREAM z pokładu okrętu Nautilus. Nie wiem , na ile ludzie śledzący ten projekt zorientowali się, z czym przyszło nam się zmierzyć i co tak naprawdę kryje się za tą historią. To nie jest żadna historia o UFO… to jest coś znacznie głębszego i poruszającego, gdyż z pewnością dotyka sfery religijnej. Naprawdę nie chcę o tym mówić, bo chyba nie jestem jeszcze na to gotowy.

Czy to oznacza, że na Ziemię kiedyś przylecieli... bogowie?

Obawiam się, że na naszym barbarzyńskim, ociekającym krwią innych żywych i cierpiących istot poziomie rozwoju duchowego takie określenie jest najbliższe prawdy.

Dziękuję za rozmowę.

/rozmowa była przeprowadzona w Bazie FN 24 września 2019/

 
UWAGA!

Sprawa operacji KONTAKT pojawiła się w naszych PYTANIACH I ODPOWIEDZIACH FN. Polecamy kliknięcie na link!

https://www.nautilus.org.pl/pytania,371,24-wrzesnia-2019--ostatni-livestream--jaka-role-widzicie-dla.html


Komentarze: 30
Wyświetleń: 5556x | Ocen: 23

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 23 wrz 2019 11:26   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (30)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Pt, 4 paź 2019 22:43 | brak oceny

wincent | Załogant

Robert, Kapitanie...
Mam propozycję, wniosek, zgłoszenie racjonalizatorskie. W sprawie "Pojazdu Buddów", "Sprawy Buddów" operacji Kontakt dużo się dzieje. Mamy niewiarygodną okazję, żeby wypromować swój znak, login, coś co cały świat będzie kojarzył z nami. ;)
Może zamiast jakiś "puzzless" wypromujemy polskie słowo typu: układanka, zestawienie, wariacje, klocki, będziemy mieli w świecie, kiedy sprawa "zabangla" ;) swoje osobiste słowo w zagadnieniach UFO. Może rozpiszemy konkurs :))
Pozdrawiam
wincent

Pt, 4 paź 2019 10:30 | brak oceny

Tomash | Załogant

Ciekawe. Przywyklismy do wizerunku kosmitów jako zielonych ludzikow albo potworów w rodzaju Aliena z "8go pasażera Nostromo" a tymczasem rzeczywistość może być jeszcze bardziej fantastyczna niż najbardziej wymyślna science fiction.

Czw, 26 wrz 2019 09:33 | brak oceny

Area 51 | Załogant

Pozdrawiam Bogów Enki/Ea i Horusa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...

Śr, 25 wrz 2019 09:27 | ocena: -4

infinity_ | Załogant

No i co panie Robercie, warto było zamieniać wypasione ufo na jakieś konie mechaniczne? to żeś pan interes życia zrobił.... To tak jak ja bym się zgodził wcielać w ciało żuka gnojarza i toczył te kulki ...nie no, dziękuje

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 5 paź 2019 01:23 | brak oceny

robgru | Załogant

Skarbie jest szansa... że już nim byłeś.
Jaki Robert ma z tego biznes? Ma głowę na karku, chce zwyczajnie i normalnie doświadczać życia choć chyba jego dusza inaczej to zaplanowała. Skoro to napisałeś to jeszcze idziesz wąską ścieżką i nie ma w tym niczego złego. Miałeś potrzebę napisania to to zrobiłeś. Życzę wszystkiego najlepszego i miłości do wszystkiego i wszystkich. Pisanie czasem głupich rzeczy nie jest głupie ale jest miernikiem przebytej i drogi do przebycia. Miej w sercu dużo dobrej energii i promieniuj nią. Robert

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 5 paź 2019 12:33 | brak oceny

infinity_ | Załogant

@robgru, nie napinaj się tak , mój komentarz był żartobliwy :-) zarzucanie komuś że 2+2 nie jest 7 , kiedy ktoś napisał że jest 4 jest niemądre.... więc mniej pisania o dobrej energii a więcej przejawania jej życzę , wtedy nie powstałby by twój komentarz oparty na błednej interpretacji ;-)

Wt, 24 wrz 2019 10:50 | ocena: + 3

tur77ek | Załogant

Wszystko jest opisane w księdze Uranti, podany jest sens życia człowieka do czego dąży. Gdy umrze nasze ciao fizyczne ockniemy się w innym świecie i z innym ciałem materialno duchowym morontialnym i będziemy nadal wcielać się na innych planetach doskonaląc swoja duszę. W księdze są też opisane planety najbliższe Źródła Boga które są planetami czysto duchowymi to są zapewne planety tak zwanych Buddów.

Wt, 24 wrz 2019 09:26 | brak oceny

Wiesia | Załogant

Dzień dobry,
Polecam wysłuchać wywiad z Corey Good w programie Kosmiczne Ujawnienie, to wszystko ze sobą się zgadza. Jeżeli, okazałoby się, że to jest prawda, to świat wielu ludzi wywróci się do góry nogami i wszystkie naukowe książki i opracowania będzie można przerobić na papier toaletowy. Obserwuję temat ufo od wielu lat i tak jak ostatnio o tym głośno jest, tak jeszcze nigdy nie było. Coś się kroi na wielką skalę.

Wt, 24 wrz 2019 09:11 | ocena: + 1

Wiesia | Załogant

Dzień dobry,
Polecam wysłuchać wywiad z Corey Good w programie Kosmiczne Ujawnienie, to się wszystko ze sobą zgadza. A tam jest tego o wiele wiele wiele... więcej. Jeżeli, to wszystko okazałoby się prawdą, to świat wielu ludzi wywróci się do góry nogami, a nasze książki naukowe będzie można przerobić na papier toaletowy.

Pon, 23 wrz 2019 20:02 | ocena: + 1

Pulsator | Załogant

Dziś jest 23 a rozmowę przeprowadzono 24 ?

Pon, 23 wrz 2019 18:33 | ocena: + 3

ania28261 | Załogant

Witam serdecznie Fundację Nautilus i Pana Kapitana. Z góry dziekuje za niesamowity i nieprawdopodobny Livestrem i już z niecierpliwością czekam na kolejny. Dla mnie to jest jakiś krok milowy odsluchujac, czytając interesują się tym wszystkim coś nieprawdopodobnego. To są materiały na skalę światową. Życzę wszystkiego dobrego i chyba trzeba zacząć zapinac pasy

Pon, 23 wrz 2019 18:20 | ocena: + 3

Pawel1326 | Załogant

Wszystko wspaniale. Ludzie z fundacji odwalają genialną i wg. mnie potrzebną robotę. Uwielbiam słuchać livestreamów z Nautilusa i boleję nad tym, że są tak rzadko. Ale coś mnie nurtuje.
Wiadomo (dla ludzi o otwartych głowach), że Prawo Przyciągania działa. Wiadomo, że człowiek, tak jak i wszystko dookoła jest bardziej energią niż materią, a energia to nic innego jak wibracje o określonej częstotliwości. Dzięki nim przyciągamy takie wibracje, jakie sami wysyłamy. Im wyższe tym lepiej.
Biorąc pod uwagę powyższe zastanawiam się, jak Fundacja chce nawiązać kontakt z istotami, które są mega-rozwinięte duchowo, skoro jej Kapitan twierdzi: "Ja jestem na tym poziomie, że potrzebuję tego brudu naszej rzeczywistości".

Zastanawiam się czemu Fundacja nie wykorzystuje ścieżki duchowej do próby kontaktu z obcymi? W sensie... wykorzystuje duchowość innych, a nie swoją.

POZDRAWIAM SERDECZNIE CAŁĄ ZAŁOGĘ

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Z POCZTY DO FN: [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Śr, 19 luty 2020 11:11 | Dzień dobry , Dziś w godzinach wieczornych około 19 , widziałam na niebie dziwny świecacy punk na zachodzie. Z poczatku myslalam że to Syriusz ale wydawal sie byc za nisko. Z zaciekawieniem obserwowalam ta pseudogwiazde okolo 30 min i zauwazylam ze zmienila polozenie o kilka centymetrow ( w moim ) odniesieniu. Świeciła jasnym światłem [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Czwartek, 26 grudnia 2019 | Tragedią naszej planety są religie, gdyż religia opiera się na wierze, a sprawy związane z duchowością są wiedzą. Ale i tak jest gorzej, gdyż dogmaty głównych religii są całkowicie fałszywe i przekonują ludzi, że Ziemia jest tylko przystankiem w drodze do raju.

czytaj dalej

FILM FN

KRZYSZTOF JACKOWSKI RZUCIŁ PALENIE!

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.