Dziś jest:
Środa, 2 grudnia 2020

Będę dostatecznie bogaty,jeśli zachowam dobre imię.
/Plaut (Titus Maccius Plautus/

Komentarze: 5
Wyświetleń: 4287x | Ocen: 13

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 2 paź 2019 11:38   
Autor: FN, źródło: FN   

JUŻ NIEDŁUGO OPERACJA ‘OTWARTE NIEBO’ W EGIPCIE


Jesteśmy w trakcie przygotowywania się do wyprawy do Egiptu. Nawiązaliśmy kontakt z organizacją badającą UFO, która działa w Egipcie. Chcemy się z nimi spotkać i w Kairze przedstawić naszą prezentację o UFO nad piramidami. Akurat teraz czekamy na materiał (rozmowy już mamy nagrane) w sprawie nieprawdopodobnej obserwacji, której dokonała grupa polskich turystów w 2017 roku. Wszystko trwało najwyżej 2 sekundy (!). Nad Wielką Piramidę w Gizie nadleciał obiekt w kształcie spodka, przez ułamek sekundy był nieruchomy, po czym odleciał z prędkością jak mówił jeden ze świadków – „poza wyobraźnią”. O wykonaniu zdjęć oczywiście nie było mowy, ale świadkowie (trzy osoby) obiecali wykonać odpowiednie rysunki, które pozwolą ocenić wielkość obiektu. Na razie oceniamy, że dysk miał ok. 7 metrów średnicy.

Od kilku tygodni przygotowujemy materiał do prezentacji w Kairze. Wśród zdjęć zamierzamy przedstawić także tę ciekawą fotografię:

From: […]

Sent: Wednesday, September 18, 2019 10:29 AM

To: nautilus@nautilus.org.pl

Subject: Orby w piramidzie :)

 

Dzień dobry Redakcjo,

 

Piszę do Was, ponieważ chciałam się podzielić tym co znalazłam na moich nagraniach z Egiptu. Swoją drogą starożytny Egipt i prawdziwa historia piramid są moim konikiem od wielu, wielu lat, w zasadzie to od kiedy sięgam pamięcią czuję niezwykły związek z tym miejscem. W lutym tego roku udało się spełnić marzenie i poleciałam tam. Każdy, kto tam był i ma chociaż blade pojęcie o duchowości na pewno odczuje niezwykłą energię tego miejsca, nie będę się o tym rozpisywać :)

Załączam w mailu filmik z wnętrza małej piramidy, jednej z 3, znajdujących się obok piramidy Mykerinosa.

Od powrotu ten film nie daje mi spokoju, w mojej ocenie fruwają na nim orby a wygląda to jak wirujące światełka. W piramidzie nie ma naturalnego źródła światła, wejście prowadzi w głąb ziemi wąskim korytarzem. W środku jest duszno i gorąco, nie ma absolutnie żadnej cyrkulacji powietrza. Komnata jest mała i ciasna, żadnych owadów nie dostrzegłam na całym płaskowyżu. Jakże wielkie było moje zaskoczenie kiedy po powrocie do domu zobaczyłam to, co byle jak co prawda ale nagrałam moim telefonem. Kilkukrotnie zwolniłam odtwarzany fragment aby się temu przyjrzeć i wykluczyć naturalne wyjaśnienie zjawiska. Bardzo jestem ciekawa Państwa opinii w tym temacie.

Ponadto, kiedy wybierałam zdjęcia do wywołania natrafiłam na to, które również przesyłam do Państwa. Przypadkiem jakiś czarny obiekt załapał się na zdjęciu nad wierzchołkiem piramidy:) Zdjęcie robione telefonem, tak samo jak filmik, nic przy nich oczywiście nie kombinowałam.

 

Mam wielką nadzieję, że kiedyś dowiemy się prawdy na temat piramid. To niezwykłe budowle powstałe w niezwykły sposób. Może kiedyś przywrócimy im ich pierwotny potencjał.

 

Pozdrawiam serdecznie,

[dane do wiad. FN]

 
 

Mamy także bardzo ciekawy zdjęć obiektów typu „orbs”, które nasi czytelnicy sfotografowali w kompleksie piramid.

 

 

Dostajemy bardzo dużo materiałów „z sieci” dotyczących Egiptu, ale nie jesteśmy w stanie zweryfikować, czy są one prawdziwe. Będzie okazja, aby zapytać o nie naszych kolegów z Kairu.

Oto przykład takiego filmu:

 

Spotkanie z badaczami UFO z Egiptu będzie niezwykle ważne także dla naszych projektów, które prowadzimy w ramach FN. Ich wiedza może okazać się kluczowa do tego, abyśmy nie popełnili błędów wynikających z nieznajomości logistyki przeprowadzania eksperymentów w kompleksie Giza w Egipcie.

Przy tej okazji przypominamy znakomity dokument „Tajemnice Piramid, który już kiedyś prezentowaliśmy w serwisie

 

 

 

 

Na koniec kilka filmów z naszej „ostatniej poczty do FN”. W kolejce czeka ponad sto filmów z UFO do obróbki i zaprezentowania w serwisie. Wszystko przez brak czasu przez m.in. projekt KONTAKT, ale mamy nadzieję, że autorzy filmów nam wybaczą mały poślizg… wszystkie materiały spokojnie czekają na prezentację.

 

From: […]

Sent: Tuesday, September 24, 2019 1:37 AM

To: nautilus <nautilus@nautilus.org.pl>

Subject: Wolno lecący Obiekt obok samolotu w Raciborzu z dn 20-09-2019

 

Witam Mostek Kapitański

             Chciałbym przedstawić Państwu film jaki udało mi się nagrać w piątek 20-09-2019 w Raciborzu z dachu budynku przy ulicy Opawskiej 21. Obiekt jaki nakręciłem był stosunkowo "wolny" do tych które uprzednio prezentowałem Państwu. Film nagrałem o godzinie 12:48 i tu muszę nadmienić, że nie widziałem obiektu w kadrze prócz samolotu, którego postanowiłem nagrywać. Może było to spowodowane silnym słońcem, przy którym wyświetlacz LCD blednie. Analizując film postanowiłem oszacować prędkość obiektu w stosunku do samolotu. Jest to trudne zadanie z wielu przyczyn np. nie znamy dokładnej wysokości na której przemieszczał się obiekt jak również, nie znamy kąta padania wektora prędkości obiektu w stosunku do płaszczyzny matrycy kamery. Jednak zakładając, że obiekt w  określonym czasie lotu znajdował się na podobnej wysokości co samolot, można pokusić się o bardzo przybliżone wartości takiej analizy. Porównując długości przebytych dróg samolotu i obiektu z wyliczeń otrzymałem wynik ukazujący, że obiekt w stosunku do samolotu poruszał się około 1.92-2.0 razy szybciej od niego -umieściłem to na jednym zdjęciu, na którym nałożyłem obrazy z kadrów filmu.

            Oprócz oryginału filmu przesyłam Państwu film przygotowany do ewentualnej prezentacji jak i najciekawsze klatki wraz z powiększeniem obiektu.

 

Najpierw zobaczmy klattkę z filmu:


Poniżej sam film:

 

 

 

From: […]

Sent: Sunday, September 29, 2019 2:59 PM

To: nautilus <nautilus@nautilus.org.pl>

Subject: Nawet NASA nie potrafi tego wyjaśnić

 

Witam,

 

Podsyłam do państwa dość ciekawą sytuację, polecam obejrzeć do końca, jakieś dziwnie występujące zjawisko.

 

https://www.facebook.com/watch/?v=514215509341660

 

 

 

[...] Witam, Oglądamy z córką regularnie przeloty stacji ISS. Znamy godziny i daty przelotów oraz jej trasy. W dniu wczorajszym kiedy wracłem ze stajni po lornetkę którą chciae ustawić, bo za godzinę miał być przelot. Ku mojejmu zdziwieniu stacja leciała o jakieś 1.30 godziny za wczesnie i z innego kierunku. Nie zdązyłem ustawić lornetki bo nie miałem jej przy sobie. sprawdziłem godzinę przelotu. To nie mogła być ISS bo leciała potem zgodnie z rozkładem. To co leciało wcześniej było jasnym światłem , poruszało się szybciej niż ISS i miało inny kierunek. Leciało prosto i dokładnie w kierunku horyzontu za którym znikneło w kierunku pólnocny wschód. Czy ktoś zgłaszał wam coś podobnego ? P.S. Dzwoniłem nikt nie odbierał. Dodam że wiem dokładnie jak wygląda przelot ISS, Jak wygląda lecący samolot, jak wyglądają przeloty innych obiektów jak meteory itp. To było coś naprawdę jasnego i leciało naprawde bardzo prosto i szybko.

[…]

 

 

From: […]

Sent: Sunday, September 29, 2019 8:51 PM

To: nautilus <nautilus@nautilus.org.pl>

Subject: Pd: Instagram nagranie - ufo


Proszę obejrzeć filmik, zwłaszcza drugie ujęcie.

 

https://www.instagram.com/tv/B2_3SzrAQb1/?igshid=197dbq26gpus3

 

Krótsza wersja filmiku : https://www.instagram.com/p/B29JELMHgJn/?igshid=vt3la8b45bz0

Pozdrawiam,

[…]


Komentarze: 5
Wyświetleń: 4287x | Ocen: 13

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 2 paź 2019 11:38   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (5)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Pt, 4 paź 2019 19:27 | ocena: + 2

Orion_1957 | Załogant

Trzeba wiedzieć o jednej rzeczy. Ten kto chce coś zobaczyć to zobaczy, kto wierzy w UFO a w zasadzie jest pewny że obcy są wśród nas nie trzeba go do tego przekonywać. Żeby UFO wylądowało mu przed nosem to także znajdzie wytłumaczenie. Ja nie jestem w stanie przekonać swojej żony o istnieniu UFO. I nie mam zamiaru tego robić. To trzeba mieć w sobie. Fundacja Nautilus wybrała właściwy kierunek by sprawdzić ukazujące się obiekty nad piramidami.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 5 paź 2019 13:02 | brak oceny

Gorki73 | Załogant

@Orion_1957, Dokładnie tak jak piszesz, ja mam kolegę w pracy, który jak pokazuję mu zdjęcia i nasze publikacje ze strony Fundacji, to milczy lub powie innemu koledze z uśmiechem, że to zabrudzenie obiektywu :)… Nawet jakbym nagrał na kamerze 100Mpikselowej z szybkością 1000 klatek na sekundę to też by coś wymyślił, że matryca "szumi" i pokazuje błędny obraz :) Nie ma sensu przekonywać takich ludzi, ale zawsze warto zasiać ziarno niepewności, czego wszystkim Załogantom i Tobie życzę

Czw, 3 paź 2019 16:15 | ocena: + 3

ania28261 | Załogant

Powodzenia doga Fundacjo w swojej misji. Tego nie da się zrozumieć ani pojąć w jednej chwili. Tu trzeba być... Nie miesiąc czy dwa aby oceniać.. Od moich czasów licealnych już mija jakieś 20 lat gdzie słuchają radia zet poznawalan ten swiat razem z Wami. Coś niesamowitego, dla mnie przekroczyliscie jakas bariere Powodzenia drogi Okręcie. Jestem z Wami juz na zawsze.

Śr, 2 paź 2019 14:13 | ocena: + 8

Gorki73 | Załogant

Witam Mostek Kapitański i Załogantów ! Chciałbym się odnieść do prawdziwości filmu z YT- z Egiptu, przedstawiający rzekome obiekty UFO wiszące nad piramidami . W mojej skromnej ocenie ten film to zwykły żart, ponieważ znając psychikę ludzi i obserwując ich zachowanie na tle tak ogromnych obiektów, jest to raczej nienaturalne zachowanie. Na filmie powinien pojawić się krzyk, euforia a wszyscy powinni patrzeć w górę w stronę obiektów, a tu ludzie zachowują się jakby było to coś naturalnego. Gdyby pojawiły się zamiast obiektów śmigłowce i zawisłyby nad piramidami, wywołałoby one zapewne większe zainteresowanie. Pozdrawiam i czekam na jakieś sugestie.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 3 paź 2019 02:25 | ocena: + 3

kamaz26 | Załogant

@Gorki73,
O tym samym pomyślałem, zamieszczanie takich fakow na stronie fundacji to czysty sabotaż.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

JASNOWIDZ K. JACKOWSKI O PRZYSZŁOŚCI: ... 'Mamy drugą połowę listopada i uważam, że mamy czas bardzo nabrzmiały, który to czas może niebawem być jeszcze bardziej nabrzmiały i niebezpieczny. Święta Bożego Narodzenia mogą być nie do końca dla nas miłe. Wchodzimy w drugą fazę tego, co zapowiadałem od kilku lat. Wchodzimy w fazę próby poważnego konfliktu na świecie (...) Jak mi się kojarzy Polska w tej sytuacji? Pewna grupa kilka państw jest zainteresowana wywołaniem konfliktu. Niestety Polska jest...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 26 lis 2020 03:00 | Witam, 23.11.2020 nad Białołęką na wysokości osiedla Regaty był widoczny bardzo duży obiekt tuż nad chmurami. Obiekt widziała moja partnerka oraz jeszcze jeden sąsiad podczas spaceru z psami.Jak na razie odnalazłem jeszcze jedną osobę która widziała ten obiekt 15 min później już szybko lecący. Wstępnie oceniamy że obiekt mógł mieć kilkaset metrów długości. Był bardzo dużyProszę popytajcie czy ktoś na Białołęce 23.11.2020 koło godziny 23.15 czegoś nie widział.

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Czwartek, 15 października 2020 | Koronawirus kryje w sobie wiele tajemnic i ukrytych przed nawet najlepszymi laboratoriami na świecie niespodzianek, które właśnie wywracają znany nam świat do góry nogami. Proces wielkiej przemiany zaczął się śmiesznie, wręcz zabawnie – ot, jakiś śmieszny wirus z Chin, co to zabija tylko starców, a resztę traktuje „bezobjawowo”. Ale to nie jest takie proste.

czytaj dalej

FILM FN

KORONAWIRUS - bestialskie polowania i zjadanie dzikich zwierząt kluczem do zrozumienia tajemnicy pandemii koronawirusa

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.