Dziś jest:
Czwartek, 18 sierpnia 2022

Niech żywi nie tracą nadziei.
Juliusz Słowacki

Komentarze: 9
Wyświetleń: 5980x | Ocen: 10

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 4/5


Czw, 9 sty 2020 21:41   
Autor: FN, źródło: gazeta.pl, FN   

BLISKI WSCHÓD NA KRAWĘDZI WOJNY - TRAGICZNY INCYDENT Z SAMOLOTEM

Katastrofa ukraińskiego samolotu w Iranie. Amerykańskie media: Zestrzelono go przez pomyłkę. Czy to zdarzenie przewidział jasnowidz Krzysztof Jackowski?Amerykańskie media donoszą, że Boeing 737 ukraińskich linii, który rozbił się w środę w Iranie został przez pomyłkę zestrzelony przez irański system obrony powietrznej.
Ukraiński samolot pasażerski typu Boeing 737 rozbił się w środę 8 stycznia krótko po starcie z lotniska Chomeiniego w Teheranie. W katastrofie samolotu lecącego z Teheranu do Kijowa zginęło 176 osób. Na pokładzie Boeinga 737 znajdowało się 167 pasażerów i 9 członków załogi. Według informacji podanych przez ukraiński MSZ wśród ofiar było 82 obywateli Iranu, 63 Kanadyjczyków i 11 Ukraińców. Na pokładzie znajdowali się też między innymi obywatele Szwecji, Afganistanu i Niemiec.

Iran zadeklarował, że grupa ukraińskich śledczych będzie miała dostęp do wszystkich potrzebnych jej danych dotyczących katastrofy.

Dzień po tragedii amerykańskie media, powołując się na źródła w Pentagonie lub wywiadzie, zaczęły informować, że przyczyną katastrofy wcale nie był zapłon silnika. "Newsweek" cytuje swoje źródła w Pentagonie, które twierdzą, że w kierunku ukraińskiego samolotu wystrzelono rakietę przeciwlotniczą. Do wszystkiego miało dojść przypadkowo, a według informatorów samolot trafiła rakieta rosyjskiego systemu przeciwlotniczego Tor-M1, który posiada Iran.

CBS o satelitach i odnalezieniu fragmentów rakiety na miejscu katastrofy
Z kolei CBS News donosi, także w oparciu o swoje źródła, że satelity amerykańskiego wywiadu odnotowały odpalenie dwóch rakiet ziemia-powietrze tuż przed tym, jak doszło do katastrofy. Te same źródła twierdzą również, że na miejscu katastrofy odnaleziono części rakiety.

Agencja Associated Press opisuje natomiast, również w oparciu o źródła w amerykańskich władzach, że "wszystko wskazuje na to", że to irański pocisk przeciwlotniczy zestrzelił Boeinga 737. Wcześniej pojawiały się natomiast doniesienia, że samolot palił się jeszcze przed upadkiem o ziemię, co wywoływało spekulacje, że został trafiony pociskiem.Także europejskie media donoszą o wersji z przypadkowym zestrzeleniem. Dziennikarka Sky News Deborah Haynes napisała na Twitterze, że również źródła w Europie potwierdzają wersję Amerykanów.

Prezydent USA Donald Trump pytany o sprawę katastrofy, jeszcze przed rewelacjami mediów, mówił, że ma "swoje podejrzenia". - Ktoś mógł popełnić błąd - powiedział na konferencji prasowej.

Istnieje dziwna zbieżność z tym, co mówił Jackowski w swojej wizji. Wspomniał on bowiem o "jakimś błędzie", przez który dojdzie do katastrofy samolotu.

Ta sprawa pojawiła się w e-mailu, który dostaliśmy w ostatnich godzinach, choć trochę w innej interpretacji.

From: [...]
Sent: Thursday, January 9, 2020 10:04 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Jackowski - 2 samoloty, Ukraina a potem wojna

Witam Fundację,

Czy pamiętacie tą wizję Jackowskiego - "dwa samoloty, Ukraina... a potem wojna..."

Jak wiemy już, Ukraiński samolot startujący z lotniska w Iranie został zestrzelony, wcześniej w 2014  Malaysia Airlines 17 też został zestrzelony nad Ukrainą...

https://www.youtube.com/watch?v=dyiHM9qzTjU

 Pozdrawiam

Jarek

I jeszcze jeden e-mail:

Szanowna FN

Bardzo ciekawa jest ostatnia wizja jasnowidza, w której opisał katastrofę samolotu... przez "jakąś pomyłkę"!

„Nie powinienem tego mówić, ale w Polsce kojarzy mi się katastrofa samolotu. Będzie miało to związek z błędem nawigacji. To będzie procedura lądowania albo startu i będzie to błąd nawigowania samolotu.”

Mowa jest co prawda o Polsce, ale warto zauważyć, że Ukraina jest tuż obok Polski, a samolot był ukraiński.

Pozdrawiam

[...]

Jasnowidz Krzysztof Jackowski wykonał wizje na żywo przed końcem 2019 roku.

Poniżej wizja z samolotem, który rozbije się przez "błąd nawigacji".

 

Komentarze: 9
Wyświetleń: 5980x | Ocen: 10

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 4/5


Czw, 9 sty 2020 21:41   
Autor: FN, źródło: gazeta.pl, FN   


Komentarze (9)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Sob, 11 sty 2020 17:13 | brak oceny

Nac2_3lny | Załogant

Witam serdecznie Załogę i Załogantów. Najwyraźniej mój ostatni komentarz pod tym tematem z dnia jego opublikowania został zmoderowany ze względu na bardzo krytyczny stosunek do polityki USA i równocześnie polskiej polityki w stosunku do "Wielkiego Brata". Nadal jednak twierdzę, że zniesienie wiz pod koniec 2019 r. nie było przypadkowe. Tym razem jednak pozostawię ten temat i piszę już po fakcie, kiedy Iran - może już nie mając jakiegokolwiek wyjścia - przyznał się do niezamierzonego zestrzelenia feralnego samolotu. Biorąc pod uwagę podobne przypadki, a w szczególności zestrzelenie malezyjskiego boeinga nad Ukrainą w 2014 r., gdzie mimo międzynarodowych dowodów nikt nadal nic... uważam, że prezydent Rowhani wykazał się większą uczciwością, empatią i humanitaryzmem niż Trump i Putin razem wzięci kiedykolwiek. To samo dotyczy też generała Hadżizadeha. Oczywiste jest, że militarnie Iran w wojnie o ropę naftową i szerzenie światowego zła, jest na z góry straconej pozycji, ale w obliczu niewyobrażalniej tragedii wygrał potyczkę o człowieczeństwo. Możecie po raz kolejny zmoderować mój komentarz, ale z całą odpowiedzialnością twierdzę, że krew 176 zabitych niewinnych osób nie znajduje się na rękach spadkobierców Persji.

Pt, 10 sty 2020 11:19 | ocena: + 1

-relatysta | Załogant

Cholera, p. Jackowski udowadnia że jednak wszystko jest ustalone/zdeterminowane.
Jak żyć i po co, skoro nie mamy wpływu na naszą przyszłość.
Chyba że jesteśmy w kwantowym komputerze przewidującym stopień prawdopodobieństwa wszystkich stanów; bo tak chyba działa komputer kwantowy obliczający błyskawicznie prawdopodobieństwo możliwych wyników.
Tak czy siak nie jesteśmy wolni ani samodzielni. :(

Pt, 10 sty 2020 11:03 | brak oceny

darekB | Załogant

Wizji nie można traktować dosłownie. Wydaje mi się, że wspomniany przez p. Jackowskiego "błąd nawigacji" to błąd lub pomyłka obsługi irańskiej baterii przeciwlotniczej.

Pt, 10 sty 2020 07:07 | ocena: + 1

staryjuh | Załogant

Ani w Polsce, ani na Ukrainie, ani przez błąd nawigacji. Strasznie to naciągane. To już bardziej ta pierwsza wizja ma jakiś sens...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 11 sty 2020 18:03 | ocena: + 2

Natenczas_Wojski | Załogant

Zgadzam się, ostatnia przepowienia Jackowskiego nie może dotyczyć tego samolotu. To ma wydarzyć się w Polsce i wcale niekoniecznie musi skończyć się tragicznie (tego w zapowiedzi nie ma), aczkolwiek może to być głośne i generujące sporo szumu wydarzenie. To jeszcze jest przed nami, jeśli wierzyć przeczuciom pana Krzysztofa.

Natomiast wizja z przed ponad 10 lat bodajże - "dwa samoloty, Ukraina, a potem wojna..."- całkiem możliwe, że akurat teraz się sprawdza. Choć nie wykluczone jest, że tragiczne wydarzenie (dzisiaj Iran oficjalnie przyznał się do omyłkowego zestrzelenia) skłoni jakoś Persów do refleksji, że ślepa zemsta nieraz na złe się obraca. Wtedy możliwa będzie choć czasowa deeskalacja konfliktu i wojna na razie "rozejdzie się po kościach". Oby...

Pt, 10 sty 2020 05:50 | ocena: + 1

Caoii | Załogant

Hola hola Nautilusie, a może by tak TROCHĘ KONSEKWENCJI? Wczoraj miał być ''Czarny czwartek'' według tego co ostatnio pisaliście o przepowiedniach Jackowskiego, że przepowiedział iż jakaś straszna bomba gdzieś spadnie i wyjdzie z niej coś bardzo złego (prawdopodobnie broń biologiczna albo chemiczna). I co? I nic. Nie sprawdziło się. Aż cisną się na usta słowa ,,Jak zwykle''. Ale o tym to już nic nie napiszecie...

Jak się nie sprawdzi to milczycie, a jak wydarzy się coś PODOBNEGO (nawet nie takiego jak zapowiadał ale choć trochę podobnego) to od razu newsy jak to Jackowski przepowiedział coś i się sprawdza.

Problem w tym, że przepowiedni które się nie sprawdzają jest chyba o wiele więcej niż tych sprawdzających się. A jak już któraś się sprawdzi to jest to taka bez konkretnych miejsc i dat jak z tym samolotem lub też miejsce się nie zgadza. A samoloty czasem mają różne katastrofy więc powiedzieć, że ,,Gdzieś na świecie się rozbije samolot'' to żadna przepowiednia jeśli nie jest powiedziane kiedy i gdzie, bo rozbijanie się samolotów nie jest aż tak rzadkie.

Nie mam nic do Jackowkiego, sam czasami oglądam jego wideoblogi, ale jeśli chodzi o te przepowiednie dotyczące świata i różnych wydarzeń to niezależenie od tego kto i co przepowiadał, czy to Jackowski czy ktoś inny to praktycznie nigdy się nie sprawdza więc nauczyłem się już nie ufać takim przepowiedniom i dziwi mnie bardzo, że wy, mający duże doświadczenie w tego typu tematach wciąż się na takie przepowiadanie przyszłości na świecie nabieracie.

Rozwiń odpowiedzi (3)

Pt, 10 sty 2020 13:14 | ocena: + 1

-relatysta | Załogant

@Caoii, Hola hola Caoii, troszkę więcej refleksji.
Nie spodziewasz się chyba że p. Jackowski powie Ci ile spóźni się jutro pociąg do Kutna.
Te przebłyski przyszłości spisywane na tych stronach, mają uzmysłowić determinizm, plan naszych poczynań.
Czy na pewno chcielibyśmy znać datę i godzinę naszej śmierci?
I tak astrologia wystarczająco miesza w naszych głowach.

Nie, 12 sty 2020 01:08 | ocena: + 1

Jolaos | Załogant

@Caoii, bo przecież trzeba czymś "karmić " tych co chcą być " na igrzyskach" nieprawdaż ?
A to ktoś coś śnił a to we mgle widział ...
Prawda - nieprawda ale jest o czym pisać a gawiedź dyskutuje.
I tak ma być :)

Nie, 12 sty 2020 05:57 | brak oceny

Natenczas_Wojski | Załogant

Wydaje mi się, że mocno przesadzasz i generalizujesz. Zbytnio i niepotrzebnie się też podniecasz. Przepowiedni trafnych jest jednak sporo. Niektóre zaś wydarzenia jeszcze mogą się zrealizować, wszak ramy czasowe są czysto umowne i tylko bardzo z grubsza nakreślone. Oczekiwanie z niecierpliwością na określony dzień, że coś "musi" się wtedy stać, jest mało rozsądne bo to tak nie działa. Wiadomo, że wisi coś w powietrzu, jasnowidz to wyczuwa, lecz określenie terminu jest największą trudnością.
Sam Jackowski przy każdej okazji to podkreśla. Generalnie go bronię - i jego talentu. Chociaż mam i ja do niego czasem pewne zastrzeżenia, to aż tak surowo jak ty bym go nie oceniał...

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 3 maj 2022 08:44 | [...] 2 maja 2022 na zachodnich obrzeżach miasta Olsztyn miedzy godzina 20 a 21 widziane były na niebie świetliste obiekty w kształcie kuli. Na niebie pojawiło sie co najniej dziesięć lub więcej obiektów kulistych. Pierwszy obiekt był nieco większy. Wszystkie obiekty poruszały sie dokładnie w jednej linii i połączone były jakby nitka światła. poruszały sie z zachodu na wschód. kolor światła biały. Wielkość obiektów: pierwszy obiekt. Wszystkie obiekty jarzyły mocnym zimnym światłem. [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 18 kwietnia 2022 | Zawsze trochę się śmiałem, kiedy ktoś wspominał o „czasach ostatecznych”, no bo jak? Czy kilka lat temu ktokolwiek sobie wyobrażał, że przyjdzie zaraza, a tuż po niej wielka, światowa wojna? Czy w dobie wszechobecnych sklepów za każdym rogiem ulicy przez myśl komukolwiek przyszło, że będzie apokaliptyczny brak wszystkiego i może nadejść wszechobecny głód? Dzisiaj, czyli 17 kwietnia 2022 ze zdumieniem...

czytaj dalej

FILM FN

PRZESŁUCHANIE W KONGRESIE USA W SPRAWIE UFO - maj 2022

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.