Dziś jest:
Wtorek, 17 maja 2022

Ludzkość na Ziemi żyje obecnie w niegodziwym nadmiarze materialnych pragnień i przyjemności.
/Billy Eduard Meier, najsłynniejszy kontaktowiec z UFO na świecie/

Komentarze: 7
Wyświetleń: 7811x | Ocen: 18

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 4/5


Pt, 10 sty 2020 15:42   
Autor: FN, źródło: FN   

PRZEŁOM 2019/2020– FALA OBSERWACJI UFO NAD POLSKĄ

Początek roku znowu w cieniu badania zjawiska UFO. Relacji o obserwacjach UFO było trochę więcej niż zwykle, a także filmów i zdjęć. Te pierwsze wymagają pracy i czasu, aby choćby je zmontować na naszych programach montażowych. Z tym jest najgorzej i nie wyrobiliśmy się z obrobieniem wszystkich materiałów, ale zaprezentujemy przynajmniej trochę.
Na początek Sanok – ludzie masowo przysyłają nam informacje o tej obserwacji, bo napisały o tym media ogólnopolskie. Wiemy niewiele o jej przebiegu, ale jest dość ciekawy film. Poniżej to, co ukazało się na temat tej obserwacji.
(źródło: Esanok.pl)

Poniżej film.

I jeszcze dwa filmy, które zostały przysłane przez czytelników serwisu. Filmów pozostałych nie daliśmy rady z braku czasu zmontować teraz, ale miejmy nadzieję, że dokończymy to jutro w kolejnej publikacji. Pierwszy film jest kręcony przez szybę (lotnisko) i jest ryzyko, że było to coś odbijające się od szyby. Ale wygląda to bardzo nietypowo (film poniżej) i jest wielkie prawdopodobieństwo, że może to być realny obiekt.

From: […]
Sent: Sunday, January 5, 2020 9:31 AM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Obiekt nad lotniskiem

Witam, chciałabym podzielić się z wami pewnym nagraniem, które zostało wykonane przeze mnie 18 grudnia 2019 w Kairze na lotnisku . Ot wracałam z Egiptu i postanowiłam nagrać podjeżdżajacy mój samolot pod "rękaw".
Na samym początku nagrania widać to po lewej stronie. Można zauważyć jak na ułamek sekundy znika i się pojawia. Nie sądzę by była to chmura bo przed nagrywaniem niebo było idealnie czyste bezchmurne, przynajmniej dla mojego oka, dopiero po obejrzeniu filmu w domu przyklulo to moja uwagę i zdziwiłam się czemu ja tego wcześniej nie widziałam.
Co o tym sądzicie?
Pozdrawiam
[…]
I kolejny film od naszego stałego załoganta, który bardzo często kieruje kamerę w niebo i nagrywa ciekawe rzeczy…

From: [….]
Sent: Tuesday, January 7, 2020 2:56 PM
To: FN
Subject: od […] na FILEMAIL wysłałem filmik

Witam, pozdrawiam serdecznie FN!
Chciałem podnieść  bardzo ważną kwestię odnośnie obserwacji U.F.O.
Zanim przejdę do meritum, chciałem nadmienić, iż jestem autorem między innymi filmów pod wdzięcznymi nazwami: "UFO NAD POLEM", czy "UFO W KSZTAŁCIE TRÓJKĄTA" [od paru miesięcy filmów widniejących na YT FN]. Jestem w posiadaniu innych nagrań z NOL-ami, natomiast te 2 filmiki stanowią nawet nie 100%, ale 1000% dowód , zwłasza ten drugi filmik na którym widać TRÓJKĄTNY OBIEKT z POTĘŻNYM ŚWIATŁEM NA DOLE [dla zainteresowanych odsyłam poraz kolejny do obejrzenia tego filmiku, ponieważ zrobiłem, połączyłem tam bardzo fajne zwolnienia,wszystko widać jak na dloni-filmiki dodane ok. 6 miesięcy temu na YT FN]. Obiekt ten STOI W MIEJSCU-przygląda mi się:] , WYCIĄGA JAKIEŚ SONDY, COŚ BADA, PO CZYM GWAŁTOWNIE PRZYSPIESZA-POZOSTAWIAJĄC ZA SOBĄ ŁUNĘ ŚWIATŁA ATOMOWEGO.
A teraz wracając do tematu mam gorącą prośbę do FN oraz załogantów, aby zwrócić uwagę na GWIAZDOZBIÓR ORIONA. otóż niedawno, parę dni temu [po paru miesiącach] znów ukazał mi się prawdopodobnie ten sam obiekt, przy czym tym razem moja kamera niestety nie zdołała przy tak potężnym zoomie dostroić. Filmik ten prześlę FN przez FILEMAIL. Ale do czego zmierzam-zadałem sobie ten trud, porównałem miejsca w których ukazały mi się te obiekty ufo [te z przed 6 miesiecy i ten obecnie]. Filmowałem to z różnych miejsc w promieniu ok. 1 km max., i mogę stwierdzić z całą stanowczością, że ukazywały sie w identycznym obszarze wschodniego nieba. Na tym drugim filmiku z przed 6 miesięcy jak obiekt ten odleciał z ogromnym przyspieszeniem- zniknąl mi z obiektywu kamery, ale potem go jeszcze widziałem gołym okiem przez parę sekund jak mknie z niebywałą predkością wzdłuz hotyzontu, po czym znika.
I sprawa najważniejsza- zaopatrzyłem się w profesionalny program skanujący gwiazdy nie niebie w czasie rzeczywistym. I teraz bardzo ważny okazał się ten ostatni filmik nagrany parę dni temu, ponieważ przy nagrywaniu miałem dokładny punkt odniesienia [pomiędzy dwoma drzewami]. Jak potem przeskanowałem niebo, to okazało się , że pomiedzy tymi dwoma drzewami, o tej porze dnia [już sie ciemniło], o tej porze roku jest dokładnie GWIAZDOZBIÓR ORIONA-dokładnie pomiedzy gwiazdą MAG:0.58 [BETELEGEUSE] , gwiazdą MAG:3.39 [MEISSA], gwiazdą MAG:1.64 [BELLATRIX],  a pasem oriona gwiazdami: MINTAKA [MAG;2.25], ALNILAM [MAG:1.69], ALNITAK [MAG:4.21]. I jeszcze taka sprawa, bo jak ten trójkatny obiekt ruszył z ogromną predkoscią, to mniej więcej w strone gwiazdy SYRIUSZ, potem zniknął. W każdym razie moim skromnym zdaniem podlecieli z GWIAZDOZBIORU ORIONA:] To nie może być przypadek, ponieważ przy wszystkich 3 obserwacjach obiekt ten był dokładnie w gwiazdozbiorze oriona!
Dlatego ponawiam moją gorącą prośbe do FN oraz czytelników, żeby zwrócili baczną uwagę na obserwację gwiazdozbioru oriona [od pazdziernika do lutego orion jest widoczny na nocnym niebie, w lato nie widzimy go ponieważ jest wtedy dzień]. Ale mnie to i tak nie przeszkadza, ponieważ w lato, w dzień także będę wiedział dokładnie na jakim obszarze nieba orion sie znajduje- przypomnę tylko, że ten pierwszy filmik z przed 6 miesięcy "UFO NAD POLEM" to był przecież jeszcze jasny dzień i obiekt ten [bardzo duża, jasna gwiazda] ukazała mi sie w DZIEŃ!, na parę sekund, po czym zniknęła, pomknęła z niebywałym przyspieszeniem.
Na FILEMAIL przesyłam ten filmik nagrany parę dni temu [jest to oryginał, wyciąłem tylko głos] na którym niestety nie widać żadnych szczegółów obiektu, ponieważ tym razem kamera pomimo moich usilnych prób nie zdołała distroić i proszę nie mowić, że za ostro dostrajałem:] , bo  w grę wchodziło pare sekund, wiedziałem że UFO zaraz zniknie. Ale filmik ten ma dla mnie kolosalne znaczenie z powodów o których pisałem jak wyżej- dzieki punktowi odniesienia [2 drzewom] wiem z kąd przybyli?
Pozdrawiam serdecznie, […] 


Na koniec jeszcze jedna sprawa z naszej poczty.From: […]
Sent: Thursday, January 9, 2020 10:49 AM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Zapytanie - OOBE i Rendlesham Forest | Projekt KONTAKT

Witam Załogę!

Piszę względem najnowszego filmu, który pojawił się na Waszej stronie (dokładniej w kajucie przy filmach przesłanych przez załogantów) tj. Wywiadu z tzw. OOBE- nautą, który mówi o swojej podróży astralnej połączonej z tym co działo się w Rendlesham Forest oraz Waszym Projektem Kontakt, którym tak bardzo się interesuję. (
https://nautilus.org.pl/kajuta,widget.html?widget=16&expandId=416 )Ale, do brzegu. Pierwsze pytanie bezpośrednio odnosi się do samego filmu. Czy Fundacja posiada obecnie tzw. OOBE-nautów, którzy by posiadali możliwość sprawdzenia informacji dostępnych w powyższym wywiadzie? Ciekawą tezą jest bowiem, że współrzędne, które podali kosmici mogą faktycznie być tylko i wyłącznie dostępne poprzez eksterioryzację ciała astralnego.
Drugie pytanie odnosi się do tego co na podstawie posiadanej wiedzy sądzicie o OOBE?
Pytam ponieważ zaczynam interesować się tym tematem. Czy możecie polecić jakieś książki czy artykuły na ten temat? Czy uważacie, że takowe wyjścia są możliwe oraz, co najważniejsze, bezpieczne?

Będę bardzo wdzięczny za informację zwrotną. Zdaję sobie sprawę jak wiele pracy obecnie wykonujecie ( I CHWAŁA WAM ZA NIĄ ) dlatego będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje w tej sprawie, nie koniecznie na tzw. już. Jeszcze raz dziękuję, że jesteście i nauczacie.

Z Wyrazami Szacunku
[…]  (Załogant Dzibril88)

Książek o OOBE jest w sieci bardzo dużo. Nie odważymy się polecić konkretnych tym samym pomijając inne- prosimy kierować się intuicją.


From: […]
Sent: Wednesday, January 8, 2020 11:18 PM
To: FN
Subject: w/s Rendlesham Forest – Wojtek Prus

Witam Oficerów !  
       Oglądając film, który Państwo ostatnio umieściliście w Kajucie, pragnąłbym sprostować pewną rzecz o której mówi Pan Wojtek Prus, a mianowicie mówienie, że ludzie w 1980r nie znali kodowania Binarnego mija się z prawdą. Pierwsze prace nad kodem -zero-jedynkowym były prowadzone przez American National Satndard Insttitut (ANSI) w 1960r a już w 1963 stowarzyszenie ANSI udostępniło kod a dokładnie jego pierwszą wersję jako  standard ASCII. Pragnąłbym przypomnieć jeszcze, że podstawą elektroniki cyfrowej czyli tej "zero- jedynkowej" jest tzw. algebra Bool'a . George Bool był matematykiem i filozofem urodził się w 1815 roku w Angli  jako syn ubogiego szewca.
Może te informacje nie wnoszą nic do filmu, ale troszeczkę zaciemniają sprawę  zapisu informacji  w postaci nie znanej w tym czasie ludzkości...
a może  Obcy po prostu liczyli, że ktoś to rozkoduje :)
Wysyłam na dowód przykład tabeli kodów ASCi z 1972r.
     Napis N A U T I L U S zapiszemy w tym kodzie tak : 1001110 1000001  1010101 1010100 1001001 1001100 1010101 1010011   :) Pozdrawiam serdecznie Was i Załogantów Gorki73


Wróciliśmy z operacji Otwarte Niebo w Zdanach. Dłuższa relacja i materiał wideo następnym razem.


Komentarze: 7
Wyświetleń: 7811x | Ocen: 18

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 4/5


Pt, 10 sty 2020 15:42   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (7)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Czw, 30 sty 2020 00:00 | brak oceny

szwarc72 | Załogant

obiekt z sanoka i obiekt na krawedzi lasu mozna by powiedziec ze to ten sam nol

Wt, 14 sty 2020 01:03 | ocena: + 1

Christian_Edwardson | Załogant

Strasznie ten jegomość kręci w tym filmie. Nie dość, że mija się z prawdą odnośnie kodu binarnego, to jeszcze pozmieniał fakty. Tyle razy to już było wałkowane w Starożytnych Kosmitach. Reszta nie warta komentowania, bo to informacje o zerowej wiarygodności, często wręcz fałszywe.

Nie, 12 sty 2020 17:21 | ocena: + 1

88kropka | Załogant

Pan który filmował w Sanoku obiekt może być Wenus od 11 stycznia wstąpił do gwiazdozbioru wodnika i jest najjaśniejszą gwiazdą na niebie zachodnim,świeci jaśniej niż międzynarodowa stacja kosmiczna ISS,niech fundacja się wypyta tego pana czy filmował od strony zachodniej. Przez 1 godzinę i 20 minut Ziemia się porusza,nie jest możliwe aby to był jakiś nie znany obiekt,obiekt UFO nie będzie stał nieruchomo przez prawie 1.5 godziny,w dodatku widoczny tak długo to jest nie możliwe,ponieważ już dawno zainteresowałby się tym obiektem lotnictwo wojskowe.

Rozwiń odpowiedzi (3)

Pon, 13 sty 2020 08:39 | brak oceny

Senlandia | Załogant

@88kropka, cyt.:"– Żona sprawdzała temperaturę. W pewnym momencie, z południowo-zachodniej strony zauważyła bardzo jasne światło."
W komentarzach pod artykułem wiele osób też sugeruje Wenus.

Wt, 14 sty 2020 06:48 | brak oceny

Gorki73 | Załogant

@88kropka, Witaj ! chciałbym się odnieść do fragmentu " dawno zainteresowałby się tym obiektem lotnictwo wojskowe" jeśli obiekt pojawiłby się na radarach to może by tak było, ale nie mamy pewności czy obiekt był z metalu od którego mogły odbić się fale radaru.

Pt, 17 sty 2020 14:30 | brak oceny

KAlamata20-20 | Załogant

Już pisałem do fundacji Nautylius że to jest planeta Wenus tak jak Pan napisał i rozogniskowany obiektyw i ot cała tajemnica @88kropka,

Sob, 11 sty 2020 19:44 | ocena: + 1

jameson | Załogant

I ani jednej obserwacji przelotu satelitów Starlink z trzeciej "porcji" wysłanej na orbitę pod koniec grudnia? eeee.... to się nie liczy jako przełom :)

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Rosyjscy blogerzy zajmujący się wojskowością mają być zszokowani stratami, jakie Rosjanie ponieśli podczas próby forsowania Dońca - twierdzi amerykański Instytut Studiów nad Wojną. Jak czytamy w analizie, 'próba przeprawy przez rzekę wykazała oszałamiający brak zmysłu taktycznego'.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 3 maj 2022 08:44 | [...] 2 maja 2022 na zachodnich obrzeżach miasta Olsztyn miedzy godzina 20 a 21 widziane były na niebie świetliste obiekty w kształcie kuli. Na niebie pojawiło sie co najniej dziesięć lub więcej obiektów kulistych. Pierwszy obiekt był nieco większy. Wszystkie obiekty poruszały sie dokładnie w jednej linii i połączone były jakby nitka światła. poruszały sie z zachodu na wschód. kolor światła biały. Wielkość obiektów: pierwszy obiekt. Wszystkie obiekty jarzyły mocnym zimnym światłem. [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 18 kwietnia 2022 | Zawsze trochę się śmiałem, kiedy ktoś wspominał o „czasach ostatecznych”, no bo jak? Czy kilka lat temu ktokolwiek sobie wyobrażał, że przyjdzie zaraza, a tuż po niej wielka, światowa wojna? Czy w dobie wszechobecnych sklepów za każdym rogiem ulicy przez myśl komukolwiek przyszło, że będzie apokaliptyczny brak wszystkiego i może nadejść wszechobecny głód? Dzisiaj, czyli 17 kwietnia 2022 ze zdumieniem...

czytaj dalej

FILM FN

RODZINA WAWRZONKÓW O EMILCINIE

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.