Dziś jest:
Środa, 30 września 2020

Boże, użycz mi pogody ducha
Abym godził się z tym czego nie mogę zmienić
Odwagi abym zmieniał to co mogę zmienić i
Mądrości, abym odróżniał jedno od drugiego.
/modlitwa, którą kończą się spotkania grupa wsparcia dla osób zmagających się z uzależnieniami/

Komentarze: 10
Wyświetleń: 4853x | Ocen: 22

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 4/5


Pt, 24 sty 2020 10:53   
Autor: FN, źródło: FN   

CZAS DO ŻŁOBKA! – NIEZWYKŁE WYDARZENIE OPISANE PRZEZ KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO

Jesteśmy w stałym kontakcie z Krzysztofem Jackowskim. Jeszcze zanim ukazał się jego najnowszy odcinek wideo-bloga jasnowidz opowiedział nam o niecodziennym zdarzeniu, którego świadkiem była jego dobra znajoma. W grudniu 2019 zmarła bliska jej osoba. Po pewnym czasie ta kobieta przeżyła bardzo dziwne wydarzenie. Obudził ją głos zmarłego, który powiedział bardzo dziwne słowa:

- Czas do żłobka!

Krzysztof Jackowski od dawna powtarza rzecz oczywistą: jest reinkarnacja, czyli wędrówka dusz. Bóg nie byłby bowiem aż tak okrutny, aby ludziom dał tylko jedną szansę… Polecamy uważne słuchanie przemyśleń Krzysztofa Jackowskiego na temat wędrówki dusz, gdyż są one zgodne z tym co głosi FN w 100 procentach, ale powróćmy do tych dziwnych słów.

Jasnowidz postawił tezę, że prawdopodobnie ten człowiek dał znak dla swojej znajomej, że właśnie wkrótce powróci ponownie, czyli ponownie się narodzi. W rozmowie z Krzysztofem Jackowskim pytaliśmy o dokładne daty, gdyż mniej więcej jesteśmy w stanie ocenić, kiedy będzie ponowne zejście duszy na ziemię. Robimy to na podstawie badań dr Jim B. Tucker – amerykańskiego lekarza psychiatry, dyrektora medycznego Kliniki Psychiatrii Dziecięcej i Rodzinnej oraz profesor a nadzwyczajny psychiatrii i nauk neurobehawioralnych na Uniwersytecie Wirginii w USA.
W naszej bibliotece mamy jego książkę "Return to Life", w której dokładnie opisał reguły związane z reinkarnacją, które ustalił na podstawie przebadanych osobiście ponad 3 tysięcy przypadków osób, które pamiętały swoje poprzednie wcielenia.

Jego archiwum to naprawdę bezcenne źródło wiedzy dla naszego projektu REGUŁY GRY.


Reinkarnacja istnieje, świadomość nie umiera - twierdzi dr Jim B. Tucker

Dr Jim B. Tucker – psychiatra z University of Virginia – bada zjawisko "pamięci poprzednich wcieleń u dzieci". Dotyczy ono kilkulatków pamiętających szczegóły z minionego życia i nierzadko tragicznej śmierci. Jego zdaniem przypadki tego typu mówią wiele o naturze rzeczywistości i świadomości, która może istnieć niezależnie od mózgu.

W swoich publikacjach dr Tucker przedstawił intrygujące wyniki analiz fenomenu dzieci reinkarnacji. Jak podkreśla, wydział, na którym pracuje, przeanalizował do tej pory jakieś 2,5 tys. takich przypadków. Większość miała podobny przebieg: dzieci zaczynały mówić o poprzednim życiu bardzo wcześnie, a napływ wspomnień trwał mniej więcej do szóstego roku życia, potem stopniowo ustając. Wchodząc w wiek szkolny, dzieci zapominały o szczegółach z poprzedniej inkarnacji, co następowało wskutek zmian fizjologicznych w ich mózgach albo zmian w psychice.

To nie wszystko. Okazuje się, że większość (60 procent) dzieci z pamięcią poprzednich wcieleń stanowią chłopcy. 90 procent dzieci ma w nowej inkarnacji tę samą płeć, co w dawnej, a 70 procent twierdzi, że w minionym życiu umarło śmiercią nagłą bądź tragiczną. Co równie ciekawe, ok. 20 procent dzieci reinkarnacji ma też wspomnienia z pośmiertnego "stanu przejściowego" przed kolejnym wcieleniem.

Dodatkowo – jak wynika z analiz – dzieci te są nieco inteligentniejsze niż rówieśnicy, nie cierpią na żadne zaburzenia psychiczne, a ich wspomnienia nie są wynikiem doznanej traumy ani próbą zwrócenia na siebie uwagi.

Według niego świadomość nie jest efektem pracy mózgu, lecz stanowi niezależną, niematerialną siłą powszechnie występującą we wszechświecie. Mózg jest zaś dla niej jedynie odbiornikiem, a uczeni tacy jak Roger Penrose czy Stuart Hameroff starają się wyjaśnić zjawisko świadomości za pośrednictwem mechaniki kwantowej i ustalić, w jaki sposób dochodzi do jej interakcji z organizmem.

– Jeśli to prawda, świadomość nie potrzebuje 1,3 kg tkanki mózgu, żeby istnieć. Nie ma też podstaw, by uznawać, że kończy się ona, gdy mózg umiera. Można za to dojść do wniosku, że świadomość znajduje sobie wtedy nowy sposób wyrazu poprzez kolejne życie – dodaje Tucker.

Dr Tucker opisywał przypadki, w którym osoby przebywające w "krainie światła" dawały sygnały w snach osobom żyjącym na Ziemi, że narodzą się ponownie. W jednym z opisywanych przypadków matka zmarłego dziecka miała sen, w którym jej zmarły syn pokazał jej wózek dziecięcy i wyraźnie pokazywał, że jest on bardzo ważny. Rok później jej córka urodziła syna i nieświadoma snu matki kupiła identyczny wózek. Kobieta natychmiast rozpoznała go ze swojego snu. Potem okazało się, że jej wnuk jest kolejnym wcieleniem jej zmarłego syna. Takie powroty wewnątrz tej samej rodziny zdarzają się bardzo często.

Wracając do Krzysztofa Jackowskiego – polecamy wysłuchanie jego najnowszego odcinka wideo-bloga, w którym dokładnie opisuje to wydarzenie i okoliczności niezwykłego przesłania z zaświatów.

 

Do naszego archiwum trafiła najnowsza Gazeta Polska z tekstem o jasnowidzu, w którym autorzy powołują się także na Fundację Nautilus. Przed umieszczeniem w Archiwum FN tekst został zeskanowany do postaci cyfrowej. 


Komentarze: 10
Wyświetleń: 4853x | Ocen: 22

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 4/5


Pt, 24 sty 2020 10:53   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (10)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Sob, 1 luty 2020 21:09 | ocena: + 1

julka0205 | Załogant

Zachęcona przez p. Jackowskiego chciałam opisać moje spotkanie z nieznanym. Miałam samotnie mieszkającą kuzynkę, która był osoba schorowaną. W z związku z tym, że jedna dnia przestała chodzić ( była bardzo otyła) zawezwaliśmy lekarza, który orzekł, że nie ma pojęcie co się dzieje, ale nie ma w tym nic niepokojącego, jak chodzi o jej stan zdrowia. W nocy spałam u niej , aby w razie co zapewnić opiekę i podać jej czego potrzebowała. Dużo rozmawiałyśmy i o godzinie 11 poszłam spać, chwilę wcześniej zasnęła kuzynka. Około godziny 4 nad ranem obudziło mnie coś w rodzaju szturchnięcia, w każdym razie wybudziłam się momentalnie , spojrzałam w górę a na demną pojawiła się na , krótką chwilę uśmiechnięta twarz kobiety , Może kuzynki ale był to taki moment, że nie jestem w stanie powiedzieć kogo przedstawiała. Najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, że ja od tego momentu wiedziałam, że moja kuzynka nie żyje mimo, że nie było żadnych przesłanek do tego, oczekiwać jej śmierci. Ta sama lekarka, która stwierdziła zgon, mimo, że znała jej choroby nie umiała określić na co zmarła , badała ją przecież 3 dni temu. Myślę, że w ten sposób chciała się ze mną pożegnać, wytrącając mnie ze snu i ukazując się w jakiś sposób wtłoczyła mi informację o swojej śmierci .

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 1 luty 2020 23:48 | ocena: + 1

magdakowalska48 | Załogant

@julka0205, przykro mi z powodu straty. nie moge sobie tego wyobrazic. rozmawiac z kims a potem ta osoba umiera.

Czw, 30 sty 2020 13:47 | ocena: -1

sidhartha | Załogant

@Gorki73, czyli twoim zdaniem jestem uczniem podstawówki a Krzysiek studentem?czemu jestem gorszy od Jackowskiego?

Rozwiń odpowiedzi (2)

Sob, 1 luty 2020 23:51 | ocena: + 2

magdakowalska48 | Załogant

@sidhartha, jestes gorszy bo sie wywyzszasz i nie jestes jasnowidzem. to jakby pytac dlaczego student medycyny jest gorszy od doktora

Pon, 3 luty 2020 22:26 | brak oceny

Gorki73 | Załogant

@sidhartha, Witaj ! nie jesteś gorszy ani lepszy, nie mnie to oceniać. Pan Krzysztof Jackowski dużo osiągnął w temacie, którym się zajmuje przez całe życie i bez precedensu ma wiele osiągnięć potwierdzonych przez samą nawet policję, z którą przez lata współpracuje. Twoja wypowiedz "poza lekkim otwarciu 3 oka nie osiągnął NIC" świadczy, że posiadasz wiedzę lub możliwości większe niż On sam. Żeby takie zdanie sformułować w stosunku do każdej innej osoby, nie tylko do Pana Jackowskiego, która zajmuje się czy to medycyna czy techniką trzeba posiadać wiedzę i osiągnięcia większe niż osoba do której się tak zwraca czy ocenia. Wg. mnie, choć nie znam Cię osobiście nie posiadasz ani wiedzy, ani osiągnięć, które nawet mogłyby Cię zbliżyć w jakiś sposób do osoby Pana Krzysztofa. Dlaczego tak myślę? z prostej przyczyny nigdy o Tobie poza tą wypowiedzią nie słyszałem a o osiągnięciach Pana Jackowskiego słyszę często, chyba że się mylę i pochwalisz się swoja wiedzą, przemyśleniami czy osiągnięciami konkretnie w dziedzinie jasnowidzenia. Pozdrawiam serdecznie

Pon, 27 sty 2020 13:40 | ocena: -1

Kepos | Załogant

Do powrotu na Ziemię przygotowują się Aniołowie Stróżowie, którzy poprzeprowadzali przez życie swoich ludzi oraz "przypisani" (duchy potępione korzystające z aury człowieka ). Dusze ludzkie, czyli my, wcielane są tylko raz.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 1 luty 2020 23:49 | ocena: + 1

magdakowalska48 | Załogant

@Kepos, ah i znowu "mądrość" keposa. zjadl wszystkie rozumy i wie jak tam jest
>być fundacja ktora zbiera materialy o reinkarnacji od 30 lat
>byc keposem ktory zadnych materialow nie ma ale twierdzi ze reinkarnacja nie istnieje
wybierz jedno

Nie, 26 sty 2020 13:54 | ocena: -3

sidhartha | Załogant

szanuję Krzysztofa ale zatrzymał się na 1 poziomie rozwoju i poza lekkim otwarciu 3 oka nie osiągnął NIC,polecam mu czasami pomedytować to może awansuje na poziom 2 i jego audycje będą ciekawsze :)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 26 sty 2020 18:40 | brak oceny

Gorki73 | Załogant

@sidhartha, Rozumiem, że osiągnąłeś ten 2 poziom, więc możesz Panu Jackowskiemu udzielać rad....bo troszeczkę śmieszy mnie Twoja wypowiedz i wygląda to jakby uczeń podstawówki uczył studenta pierwszego roku jak ma się uczyć :)….nawet rozbawiłeś mnie tą wypowiedziom. Najpierw pomyśl potem pisz, pozdrawiam serdecznie.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 1 luty 2020 23:50 | ocena: + 1

magdakowalska48 | Załogant

@Gorki73, niech on lepiej najpierw pomysli a potem w ogole nie pisze

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fragment wiadomości, którą 27 września przesłał na pokład okrętu Nautilus Igor Witkowski, autor serii książek 'Instrukcje Przebudzenia' [...] Jeśli chodzi o Stany i Trumpa, to największym zagrożeniem jest przerodzenie się walk z policją w walki między czarnymi a białymi, bo to zacznie się pewnie szybko rozszerzać i nikt nad tym nie zapanuje (ok. 350 mln sztuk broni w rękach prywatnych, plus broń nielegalna). Ale z drugiej strony, taka eskalacja wywołałaby, że biali poparliby Trumpa, więc może...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wczoraj, 04:10 | Obserwacja miała miejsce w Będzinie (woj. śląskie) a zjawisko zaczęło się w poniedziałek 21.09. ok. 21:00 i trwało przynajmniej ok. godziny. Wg znajomej zauważyła 'gwiazdę' większą i świecącą wyraznie mocniej od innych. Na powiększeniu zauważyła, że zmieniała ona kształt. Przesyłam filmiki i zdjęcia.

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Sobota, 26 września 2020 | Moje przypadkowe spotkanie przed wieżowcem firmy (w której pracuję) z Krzysztofem Jackowskim było tak zdumiewające, że można je śmiało uznać za potwierdzenie tezy, którą od kilku lat jasnowidz głosi publicznie. Zgodnie z nią świat jest rodzajem gry komputerowej, którą ktoś stworzył i czasami delikatnie potrafi przestawiać figury na szachownicy tworząc coś, co ludzie uznają za nieprawdopodobny zbieg...

czytaj dalej

FILM FN

UFO JAKO 'KSIĘŻYC ZE ZNAKIEM PLUS'?- niezwykła manifestacja na nocnym niebie w 1951 roku

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.