Dziś jest:
Wtorek, 26 maja 2020

To, że potrafimy przyzwyczaić się do otaczających nas tajemnic, samo w sobie jest tajemnicą [...].
/Ian McEwan — Marzyciel (Prześladowca)/

Komentarze: 7
Wyświetleń: 6321x | Ocen: 47

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 3/5


Wt, 10 mar 2020 22:21   
Autor: FN, źródło: FN   

REINKARNACJA – PORUSZAJĄCA HISTORIA Z CZASÓW II WOJNY ŚWIATOWEJ


 

 

 

 

Autorka tej relacji od urodzenia była katoliczką nie wierzącą oczywiście w żadne „wschodnie bzdury o wędrówkach dusz”. W czasie II Wojny Światowej stanęła przed plutonem egzekucyjnym i nagle stał się cud: w jednym momencie przypomniała sobie wszystkie poprzednie wcielenia! Tą osobą była bohaterka polskiego podziemia w czasie wojny Ewa Prauss-Płoska.

Czytelnicy śledzący pokład okrętu Nautilus od 24 lat (!) mają ten komfort, że dobrze wiedzą, że mówimy „tak, tak – nie, nie” nie bacząc na sympatię czy nienawiść czytelników danego tekstu. Jeśli coś uważamy za bzdurę mimo tego, że większość osób jest zakochana na zabój w tej bzdurze (przykładem są agresywne teorie spiskowe, które są niestety przekleństwem dla takich ludzi jak my) nazywamy ją tak, jak ją oceniamy. Nie boimy się ani utraty popularności, ani utraty sympatii, ani wygrażania pod naszym adresem z nienawiścią pięściami, bo przecież  (cytat) „w ogóle nie mamy pojęcia, a piloci na pasku NWO trują siebie i rodziny dla kasy i władzy”. Mówimy zdecydowanie „nie, nie!”.

Mt 5,33-37

Wasza mowa niech będzie: "Tak - tak, nie - nie". A co nadto, z zepsucia jest.

Podobnie jest z rzeczami, które uważamy za w 100 procentach prawdziwe. Przykład? Odwiedzanie Ziemi przez obce cywilizacje (czyli UFO) czy istnienie reinkarnacji nie uznajemy za żadne teorie, ale za stuprocentowe fakty. I tu mówimy zgodnie z biblią „tak, tak!”.

Reinkarnacja jest oczywista. Jedynie logiczna. Udowodniona przez nas na tysiące sposobów na podstawie konkretnych historii, które mieliśmy okazję udokumentować i zweryfikować. Ludzie zgłaszają się do nas z przypadkami dzieci, które pamiętają swoje poprzednie wcielenie (ta pamięć zanika ok. 5-7 roku życia).


Ale najciekawsze dowody są inne, kiedy ktoś o poglądach ultra-katolickich nagle zderza się z czymś, co jednoznacznie świadczy o reinkarnacji. Na taką nieprawdopodobną historię natrafił nasze kolega z Projektu KONTAKT, który zajmuje się sprawą historii z UFO, ale… Z prawdziwymi historiami dokładnie tak jest: jeśli coś jest prawdziwe, to cokolwiek weźmie się z jakiejkolwiek strony, to i tak pokaże, że prawda jest prawdą. Tak to działa. Od tej zasady nie ma wyjątków.

Poniżej tekst spisany przez naszego kolegę Marka. Historia natychmiast trafia do pierwszej 20-stki naszych ulubionych historii reinkarnacyjnych z terenu Polski.


-----Original Message-----
From: Marek
Sent: Monday, March 9, 2020 10:17 PM
To: FN
Subject: Historia partyzantki

 Dzień dobry,

 Witam wszystkich załogantów i sympatyków fundacji w ten niespokojny czas naznaczony koronawirusem. Historia, którą chciałbym Wam dzisiaj opisać nie ma co prawda z nim nic wspólnego ale, jak myślę, jest bardzo ciekawa w kontekście przygotowywanego przez FN wykładu o reinkarnacji i życiu po śmierci.

 Otóż rzecz dzieje się w czasie II Wojny Światowej. Bohaterką jest Ewa, żołnierz Kedywu AK. W czasie wykonywania przez nią pewnej misji zostaje schwytana przez inny oddział partyzancki z innej opcji politycznej, który nie współpracował z jej grupą. Zostaje oskarżona o kolaborację i szpiegostwo na rzecz Niemców i w szybkim pięciominutowym procesie skazana na karę śmierci a wraz z nią towarzysząca jej koleżanka. Stają przed plutonem egzekucyjnym i wtedy dochodzi to rzeczy, którą buddyzm określa jako rozpad osobowej jaźni.

 Doznaje głębokiego wglądu w swoje poprzednie życia, potrafi dokładnie określić co łączyło ją z ludźmi, którzy w tym momencie celują do niej z broni. Widzi jak sama kiedyś ich zabijała i rozumie dlaczego teraz to oni chcą zabić ją. Jest w totalnym szoku bo jako osoba głęboko wierząca i katoliczka  nie miała  wcześniej styczności z reinkarnacją i filozofią wschodu.

 Prosi tych partyzantów by pozwolili jej, jako ostatnie życzenie, napisać jeszcze list pożegnalny do swojego męża, na co oni się zgadzają. W tym liście pisze dokładnie co ją spotkało oraz co łączyło ją z owymi partyzantami w poprzednich życiach. Prosi męża by ten nie szukał zemsty bowiem to co ma ją spotkać jest wynikiem tego, że to kiedyś ona ich zabijała, że tak wybrała i tak musi być. Kiedy daje partyzantom list do ocenzurowania, ci również są w kompletnym szoku. Tak wielkim, że po chwili puszczają ją i koleżankę wolno.

Po wojnie swoją historię nasza bohaterka spisuje na kilkudziesięciu stronach maszynopisu a jej historia jest znana w jej rodzinie i wśród przyjaciół. Sama umiera w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku.

Ową partyzantką była Ewa Prauss-Płoska, mama Zofii Romaszewskiej i teściowa Zbigniewa Romaszewskiego, legendarnych działaczy opozycyjnych i współpracowników  KOR-u.


 

Poruszająca historia, która trafia natychmiast do dokumentacji naszego projektu REGUŁY GRY. Wiemy, że dzięki naszej fundacji i projektowi REGUŁY GRY wiele osób zaczęło uznawać reinkarnację za fakt oczywisty. To dla nas największa radość, gdyż jeśli udało nam się do uznania tej prawdy przez choćby jedną osobę w Polsce, to i tak było warto zakładać Fundację Nautilus. A takich ludzi – wiemy o tym – jest cała rzesza… ;)

 Na koniec jeszcze bardzo ciekawa rzecz z naszej ostatniej poczty. Chodzi o polskiego pacjenta ZERO koronawirusa. Rozmawiał z nim dziennikarz Superekspressu. Warto jest posłuchać tej rozmowy z wielu powodów. Po pierwsze pokazuje realność tej strasznej choroby i ta rozmowa wyraźnie pokazuje, że nie jest to „zwykła grypka”, gdyż z temperaturą powyżej 39 stopni nie ma żartów i dla wielu osób stanowi ona realne zagrożenie życia.

Ale w tym wywiadzie jest coś jeszcze. Polski „Pacjent ZERO” ujawnia, że dwukrotnie w życiu przeżył… śmierć kliniczną i był dwukrotnie w tunelu (do światła – przyp. FN), stąd nie obawia się śmierci. Wywiad poniżej.

 

Komentarze: 7
Wyświetleń: 6321x | Ocen: 47

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 3/5


Wt, 10 mar 2020 22:21   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (7)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Śr, 11 mar 2020 21:23 | ocena: + 2

Kasprano | Załogant

Bardzo ciekawa historia. Kolejne ziarnko piasku do sahary potwierdzającej fakt wędrówki dusz :)

Śr, 11 mar 2020 13:44 | ocena: -2

boolean | Załogant

Niesamowita relacja, karma jest b. silnym oddziaływaniem, jakby ponad nami. Grawitacja przy tym to pikuś bo... można ją pokonać a karmę można tylko przepracować. Jaka pasza taka karma ;) Przykład jak żywcem z Misji, w której jest info o tym, że całe życie jest wdrukowane ale na czas życia zamazane. "Ludzie czasem potykają się o prawdę ale podnoszą się, otrzepują i idą dalej jakby się nic nie stało" - Winston Churchill. Nieświadomość to jest największa katastrofa jaka może być. To jakby małpę wpuścić do sterowni elektrowni atomowej.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 11 mar 2020 19:58 | ocena: -1

magdakowalska48 | Załogant

@boolean, stwierdzac ze karma istnieje to jak twierdzic ze aktor ktory gra zla osobe w filmie idzie naprawde do wiezienia.

"to co ma ją spotkać jest wynikiem tego, że to kiedyś ona ich zabijała, że tak wybrała i tak musi być."
gdzie w slowach "tak wybrala" masz karme? bo ja nie widze. ja tu widze ze ona wybrala scenariusz zycia tak jak aktorzy wybieraja scenariusz filmu.

Ja tu zachowam sie jak fundacja. Skoro ona twierdzi ze nie ma czegos takiego jak chemtrailsy to ja bede twierdzic ze karma nie istnieje. to jakby twierdzic ze pieklo i nieba sa realne

Śr, 11 mar 2020 12:07 | brak oceny

magdakowalska48 | Załogant

>"że tak wybrała i tak musi być"
>puszczaja ja wolno
chyba jakos tak nie wybrala

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 11 mar 2020 13:38 | ocena: + 1

boolean | Załogant

@magdakowalska48, "Dopóki nie uczynisz nieświadomego – świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem" Carl Gustaw Jung. Jeśli o czymś wiesz masz szansę zareagować i spróbować oszukać przeznaczenie świadomie. Ale jeśli czegoś nie wiesz to skąd masz pewność, że jest inaczej niż miało być.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 11 mar 2020 19:56 | brak oceny

magdakowalska48 | Załogant

@boolean, wiem ze nic nie wiem

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Z POCZTY DO FN: [...] Droga FN, W odniesieniu do geooglifu, pajęczej sieci, który pojawił się na ciele różnych osób poniżej przesyłam link gdzie jest próba wyjaśnienia tego czym ten znak może być.http://arkaprzymierza.com.pl/dowod-ostateczny pozdrawiam [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 21 maj 2020 04:10 | Zauważyłem przez okno jasny obiekt wyglądający jak bardzo jasna gwiazda ale większy.Świecił światłem (może bardziej blaskiem) ciągłym białym, nie pulsował nie zmieniał kształtu, koloru ani pozycji. Można by porównać trochę do diody LED. Pierwsza myśl która mi przyszła do głowy to :' dlaczego Wenus świeci mi przez okno skoro to nie jej miejsce i czemu tak jasno..' i zdałem sobie sprawę że to nie Wenus. Bezmyślnie obserwowałem aż po chwili obiekt szybkim ruchem w prawo w górę przemieścił się i ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 3 maja 2020 | Miałem zabawne spotkanie z moim wiernym słuchaczem sprzed lat. Wtedy młodym chłopakiem, a dziś poważnym panem z rodziną, dziećmi i siwiejącymi skroniami. Dopiero patrząc na niego zobaczyłem dyskretny urok upływu czasu, który dotyczy przecież każdego z nas. Zadał mi ciekawe pytanie... Panie Robercie, jak można utrzymać pasję przez tyle lat? Przecież reszta pasjonatów panu podobnych dawno odpadła od...

czytaj dalej

FILM FN

JAK KORONAWIRUS ZMIENI ŚWIAT? KILKA SŁÓW PRZY POMNIKU UFO W EMILCINIE

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.