Dziś jest:
Sobota, 6 marca 2021

Możesz mieć wszystko, czego zapragniesz, jeżeli pozbędziesz się przekonania, że nie możesz tego mieć.
Anthony Robbins

Komentarze: 45
Wyświetleń: 6020x | Ocen: 14

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 12 kwi 2020 14:44   
Autor: FN, źródło: FN   

KORONAWIRUS W LISTACH OD CZYTELNIKÓW FN

Przepowiednie o przyszłości świata i Polski po ataku koronawirusa.  Lęk o własne zdrowie, pracę i przyszłość swoją i rodziny, a także intrygujące informacje o pandemii znalezione w sieci – to wszystko znajduje się w poczcie, którą dostajemy od naszych czytelników od kilku tygodni. Prezentujemy kilka wybranych.
Od wielu tygodni otrzymujemy listy od naszych czytelników o tym, co się dzieje w Polsce i na świecie, a przecież na naszych oczach widzimy być może najważniejsze wydarzenie w dziejach od czasu zakończenia Drugiej Wojny Światowej, ale być może nawet trzeba powiedzieć mocniej: najważniejsze od setek lat.

Nikt nie wyobrażał sobie, co może oznaczać zatrzymanie się światowej gospodarki praktycznie do zera, wstrzymanie transportu lotniczego do zera, zamknięcie wszystkich hoteli na naszej planecie i tak dalej – można tę listę ciągnąć długo. WHO ocenia, że ponad 4,5 miliarda ludzi w tej chwili stara się nie opuszczać własnych domów. Nie ma wątpliwości – to wydarzenie wpłynie na świat w każdym nawet najdrobniejszym aspekcie naszego życia niezależnie od tego, czy uda się powstrzymać pandemię czy też nie, co także jest niestety możliwe. Za chwilę zobaczymy inny świat, a w zasadzie już widzimy inny świat. Wystarczy zobaczyć reklamy nakręcone w czasach „przed koronawirusem”. Wydaję się one być oderwane od rzeczywistości, absurdalne i wręcz komiczne. Ludzie podskakujący w oszalałym tłumie beztrosko uzależniają swoje szczęście od nowego piwa, po którego wypiciu rozpocznie się ich wielka przygoda… Praktycznie każda reklama razi swoim fałszem. Niektórzy widzieli ten fałsz wcześniej, inni widzą dopiero teraz po tym, jak pojawił się koronawirus.

Wiele osób pyta nas o to, jak postrzegamy świat wokół. Będzie o tym więcej w tekście „Nadjeżdża czterech jeźdźców Apokalipsy”, który jest gotowy i wkrótce ukaże się w serwisie. Tym razem przedstawiamy kilka wybranych listów o koronawirusie, które dostajemy w ostatnich tygodniach. Wybaczcie, że nie prezentujemy wszystkich, ale wtedy ten tekst byłby długi nie do zniesienia. Musieliśmy dokonać pewnej selekcji.

[…]
Szanowni Państwo,
Czy ktoś z Was oglądał film „Epidemia Strachu” z 2011 roku? Gwarantuję, że po prostu odbiera mowę. Scenarzysta musiał mieć chwilę, kiedy doznał prekognicji. Momentami ogląda się ten film tak, jakby to był dokument, gdyż opisuje dokładnie punkt po punkcie rozwój pandemii wirusa z Chin, który jest odzwierzęcy, a dokładnie mówiąc jest efektem zmutowania się dwóch wirusów z dwóch różnych zwierząt zabijanych przez ludzi na targowisku w Chinach. Co więcej – film dokładnie pokazuje, co jeszcze nas czeka, a czego nie ma w tej chwili na ulicach zamkniętych miast. Po prostu ten film powinien zobaczyć każdy, kto czuje się w tej chwili jak na jakimś pokazie filmu katastroficznego, który dzieje się na żywo. Pozdrawiam.
[...]
Witam FN
Po wczorajszym obejrzeniu filmu pt '' Epidemia strachu" mam ciągle jedną myśl jak scenarzysta filmu w 2011 roku ''przewidział" sytuacje która odbywa się teraz na naszych oczach. Prawdopodobnie widzieliście już ten film ale gdybyście chcieli go obejrzeć ponownie jest dostępny na cda.pl Może warto go polecić wszystkim załogantom.
Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego

/link do filmu poniżej!/

https://www.cda.pl/video/44528301c

 
 

From:
Sent: Sunday, March 29, 2020 7:57 PM
To: FN
Subject: Niebezpieczeństwo

Witam FN! Ten wirus to Wspólne Niebezpieczeństwo które jednoczy ludzkość. Klimuszko pisał "..ubóstwo zbliża.."
To prowadzi do ubóstwa które zbliży do siebie może nawet odwiecznych wrogów.. W krytycznych momentach będzie wiadomo kto jakim jest człowiekiem.. Mogą zatrzeć się granice religijne, wyznaniowe, gospodarcze - wszelakie..

-----Original Message-----
From: […]
Sent: Sunday, March 29, 2020 6:24 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Covid-19 - co nalezalo zrobic wczesniej.

Ciekawy komentarz odnosnie Covid-19 z wieloma cytatami do wypowiedzi wybitnego specjalisty od analizy ryzyka Nassima Taleba ( https://en.wikipedia.org/wiki/Nassim_Nicholas_Taleb ) :
https://florydziak.com/blogger/2020/03/dragon-xl.html#comment-4852535079


Statystyki odnosnie zachorowan i zgonow na Covid-19 sa znacznie zanizone zdaniem lekarzy w USA:
https://florydziak.com/blogger/2020/03/dragon-xl.html#comment-4852050695A ponadto, koronawirus wysyla do szpitala znacznie wiecej mlodych ludzi na Zachodzie, niz w Chinach:
The Coronavirus Is Sending Lots Of Younger People To The Hospital:
https://www.buzzfeednews.com/article/stephaniemlee/coronavirus-young-age-severe-cases

From: […]
Sent: Tuesday, March 31, 2020 9:35 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Koronowirus

Witam szanowna Fundacje!

Jestem Waszym stalym czytelnikiem i bardzo dziekuje za to co robicie dla nas i dla poszerzenia swiadomosci calej ludzkiej spolecznosci. Chcialbym Wam przekazac co na temat przyczyn koronowirusa sadza tybetanscy lamowie. Oto link do tego tekstu  
https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.thegreatawakening.org%2Fblog%2F2020%2F3%2F22%2Fthe-mamos-language-a-short-guide-to-peace-on-earth%3Ffbclid%3DIwAR0vaWomr2v1hCASKdfsVvWySFZMzMRvo_7ns2iDcvoBG41qZVSXkCGKDF4&h=AT04FW2QetN1LwXD387fD6FbDEoutosN3g-9mC5UT6-IKi6TlfTJIrywWIT5O7Na3HAptLtoRd_wT0dqcYAQp17SHBCW_uVCM3RMiucHLt6bMwAgtyGIBBXzzK38HoJbR2oZauwazylem rowniez ze w kajucie zalogi upublikowaliscie film genialnego podobno mlodego hinduskiego astrologa
 to ten link.


Wiem ze macie malo czasu ale gdybyscie sledzili jego filmiki i cos o tym napisali to byloby warto. Mysle ze to moze byc znaczace.
  Pozdawiam serdecznie i zycze wszystkiego dobrego dla Was i dla calego swiata ktory teraz jest w wielkiej potrzebie. I tak zreszta macie wdziecznosc i dobre zyczenia bardzo duze liczby ludzi a i pewnie rowniez istot niematerialnych z rownoleglych wymiarow{takich jak w linku ktory Wam wyslalem} Jeszcze raz wszystkiego dobrego!
                  […] woj wielkopolskie
p.s. jakby cos to prosze nie publikowac mojego nazwiskaWitam

Miałem sen o koronawirusie. Sen był na tyle dziwny że śniło mi się, że dostaję informacje na temat mozliwości jego zwalczania odpowiednio dobraną częstowtliwością/wibracją które tego wirusa po prostu zabijają. W śnie również miałem powiedziane, że mam to napisać do fundacji nautilus ,a oni przekażą to dalej. Podobno taką technologię już mamy i możemy ją wykorzystać. [...]


[…]
Witam,
Bardzo dziękuję za film „Koronawirus – zagrożenie dla świata”, który zamieściliście w serwisie. Warto jest ten film rozpowszechniać, bo on pokazuje prawdziwą historię tego, co działo się w Wuhan. To niepojęte, jak bardzo Chińczycy podeszli do tego na początku lekceważąco, a dopiero potem zorientowali się, z czym mają do czynienia.
Pzdr.
[…]
From: […]
Sent: Tuesday, April 7, 2020 9:33 AM
To: FN
Subject: przepow.

Witam, przypominam sie - jesli macie kogos do tlumaczenia, to moze byc ciekawy text. Okladka i fragment strony.
 […]


-----Original Message-----
From: […]
Sent: Saturday, April 11, 2020 10:43 AM
To: Nautek <redakcjafn@gmail.com>
Subject: proroctwa

Witam, mam pytanie czy wysylalem Wam juz tresci przepowiedni? znalazlem je na kartach A4, fragmenty w zalaczniku.
[…]

 


From: […]
Sent: Wednesday, April 1, 2020 3:15 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: koronowirus panspermia

Koronowirus „ panspermia czy przypadek czy umyślny plan „
 
Koronowirus „zbawcą ludzkości czy jeźdźcem apokalipsy”?
 
W świecie w którym dobro jednego istnienia jest kosztem drugiego, przyszedł czas na refleksje przemyślenia, choć jeszcze kilka miesięcy temu większość z nas tak naprawdę myśląc tylko o sobie za nic mając ból i cierpienie bytu drugiego ludzkiego czy zwierzęcego ,istot głodujących niepełnosprawnych ,ubogich ,chorych ,niewykształconych ,bezdomnych w wojnie pogrążonych w krajach trzeciego świata w obozach pracy w obozach przejściowych pozostawionych. Ludzi o niższym statusie majątkowym czy społecznym pracowników (tzw zasób ludzki )wszystkich których wyparliśmy z przestrzeni naszej rzeczywistości myśląc że to nas nie dotyczy że jesteśmy ponad tym lepszym gatunkiem człowieka w dobie epidemii dziś dostajemy możliwość realnego odczucia , zrozumienia i doświadczenia, realne zagrożenie życia , może do nas dotrze że z tej samej gliny jesteśmy ulepieni tak samo jemy i wydalamy tak samo czujemy i takie same mamy potrzeby egzystencjalne że warto przemyśleć przedefiniować priorytety naszego istnienia.

W pogoni za pieniądzem, statusem społecznym tzw karierą autorytetem zapomnieliśmy o rodzinie jaką tworzymy, posiadamy dzieci ale nie obchodzi nas ich los,los planety domu jaki po sobie zostawimy ,los zwierząt ,przyrody , los braci i sióstr . Kosztem naszego bezmyślnego postępowania konsumpcjonizmu pożądania to oni płacą najwyższą cenę po prostu umierają oni znaczy my . Posiadamy technologie które mogą zrewolucjonizować świat dzisiejszą cywilizacje ale w dobie pieniądza władzy zaledwie kilka procent ludzi żyje kosztem całej ludzkości a celem stała się inwigilacja pieniądz i władza absolutna. W dobie dobrobytu dzisiejszej cywilizacji to nie do pomyślenia że w ciąż ludzie umierają z głodu żyjąc w ubóstwie ,chorobie ,cierpieniu bez wody bez dachu nad głową że mordujemy siebie nawzajem, masowo eksterminujemy zwierzęta ,unicestwiamy przyrodę nasz przepiękny dom naszą wspólną planetę. […]

OD FN
Tekst e-maila od naszego czytelnika jest bardzo długi, w całości można go przeczytać po wejściu do KAJUTY ZAŁOGI (dział dostępny po zalogowaniu) w okienku DZIENNIK ZAŁOGANTÓW.
 

 


[...] Witam Fundację!
Ostatnio czytałem wywiad z Olgą Tokarczuk, polską laureatką nagrody Nobla. Powinniście przeczytać go, bo miałem wrażenie, że ona albo czyta serwis FN, albo wręcz jest w waszej załodze! Oto kilka wybranych fragmentów z tego wywiadu:

[…] Ten czas jest testem dla nas i dla bliskich. Może się okazać, że wbrew pochwałom i deklaracjom rodzina wcale nie jest najważniejsza i najpiękniejsza, że dla wielu widok ukochanej osoby i przebywanie z nią przez cały dzień, bez przerwy, stanie się nie do zniesienia.

[…] gdzieś głęboko wiedzieliśmy, że doszliśmy do ściany i coś musi nastąpić. Myślę jednak, że większości ludzi na świecie w ogóle nie przyszło do głowy, że pandemia może zatrzymać i sparaliżować świat. Już dawno nie działo się nic prawdziwie dramatycznego, więc nasza wyobraźnia usnęła. Gdyby w nie tak odległe przecież święta Bożego Narodzenia do stołu zasiadła wraz z nami Kasandra i powiedziała: „Za trzy miesiące będziecie stać w kolejkach, oddaleni od siebie dwa metry, założycie maseczki, a większość z was zamknie się w domach”, nikt by jej nie uwierzył. Ale zabrakło nam wyobraźni także w tym, że nie dopuszczaliśmy do siebie myśli, iż ten globalny, ruchliwy, pełen ludzi świat nie będzie po prostu działał w nieskończoność na starych zasadach. […]
[…] Nie wiem, czy to fatum, demon, Natura, Bóg, coś bezosobowego, przypadek? Testuje nas i to na bardzo wielu poziomach. Mówi: „Sprawdzam!”. […]
[…] Ten czas jest testem dla nas i dla bliskich. Może się okazać, że wbrew pochwałom i deklaracjom rodzina wcale nie jest najważniejsza i najpiękniejsza, że dla wielu widok ukochanej osoby i przebywanie z nią przez cały dzień, bez przerwy, stanie się nie do zniesienia. Że własne dzieci denerwują. Że praca to coś, do czego trzeba się zmuszać i czego się tak naprawdę nienawidzi. Czeka nas zapewne wiele takich gorzkich odkryć. Jestem pewna, że to zamknięcie, przymusowe i długie, stanie się czymś nie do wytrzymania dla ludzi wrażliwych, mających problemy psychiczne. Do tego dochodzi jeszcze niepokój o bliskich, którzy nie mieszkają z nami – na przykład rodziców. Właściwie to oni są największymi ofiarami lockdownu – często żyjący samotnie, narażeni na zarażenie, słabi fizycznie i bezradni wobec technologii.[…]
[…] Pamiętam, jak rozmawiałam kiedyś z ludźmi pracującymi w lesie przy produkcji węgla drzewnego. To ciężka, niezbyt dobrze płatna praca. Oni, umazani tą sadzą, przesiąknięci dymem, cały czas powtarzali: „Przecież nie ma nic za darmo, nie ma nic za darmo”. Powtarzali to jak mantrę. Święcie wierzyli w tę prawdę, nieświadomi, że to jedno z większych kłamstw, bo – dziwnym zbiegiem okoliczności – faktycznie jest tak, że im jesteś bogatszy, tym więcej rzeczy masz za darmo. […]
[…] Takich wnyków myślowych jest bardzo dużo. Mój ulubiony, z którym walczę brzmi: „Nie żałuj róż, kiedy płoną lasy”, uczący nas fałszywego pragmatyzmu. Kiedy mówiłam o trenowaniu wyobraźni, właśnie coś takiego miałam na myśli.
Ta metafora szczególnie często pojawia się, kiedy mówimy o zwierzętach, o ich losie. Zawsze więc są ważniejsze sprawy – dzieci, głód, wojny. Zakłada się idealistycznie, że kiedy poradzimy sobie z tym, co „naprawdę ważne”, wtedy będzie czas zająć się zwierzętami.
Tymczasem tak się nie da, to pułapka i złudzenie, bo zmiana stosunku do zwierząt jest fundamentalną przesłanką nowego myślenia, swoistym paszportem w podróży do nowych czasów. Więc, kiedy mówię „nowe”, mam na myśli zmianę naszej relacji wobec zwierząt, odrzucenie hodowli przemysłowych, potępienie szaleństwa polowań, zakaz prześladowania dzikich zwierząt. […]

[…] Zachowania człowieka, najdziwaczniejsze i najbardziej dramatyczne, które kiedyś „mieściły się” jeszcze w ekosystemie, dziś za sprawą skali – czyli tego, że jest nas tak nieprawdopodobnie dużo i nasze apetyty wzrosły – po prostu rozsadziły system. Naukowcy dość jasno wskazują wspólne źródło wielu wielkich epidemii jak AIDS, ebola, MERS, SARS – okrutne traktowanie zwierząt. Koronawirus przeszedł na człowieka na tzw. mokrych targach w Azji. Ktokolwiek widział te targi, nie zapomni ich do końca życia. Dla mnie to jeden z najjaskrawszych dowodów na upadek człowieka – zwierzęta są tam maltretowane, męczone, zabijane na najokrutniejsze sposoby. Mam nadzieję, że nacisk światowej opinii publicznej nakaże zamknąć ten koszmarny biznes, nie tylko zresztą Chinom, bo to zjawisko niestety powszechne także w całej Azji Południowo-Wschodniej, od Półwyspu Indochińskiego aż po Indonezję i Filipiny. […]
[…] Myślę, że to, co robimy zwierzętom, jest mroczną metaforą tego, co robimy światu w ogóle. […]
[…] Trzeba koniecznie przemyśleć dotychczasową formułę turystyki – to drugie „nowe” wyzwanie. Rzeczywistość co jakiś czas dopisuje sama kolejne rozdziały „Biegunów”, a w tej chwili tworzy jakieś dramatyczne zakończenie. Dziś tę książkę można czytać właściwie jako powieść ze świata, który przeminął. Bo jakkolwiek optymistycznie zakończy się dzisiejsza sytuacja, to chyba raczej już nie wrócimy do podróżowania w postaci takiej jak przed tą epidemią. […][…] Witam Szanowna Fundacjo, jestem czytelnikiem Waszej strony od wielu lat, dziś miałem spostrzeżenie, którym chciałbym się z wami podzielić. Oczywiście proszę o zachowanie pełnej anonimowości.
Dzisiaj (6 maja 2020) wracałem z pracy samochodem, słuchając muzyki w samochodowym radiu.
W pewnym momencie słuchałem piosenki Muńka Staszczaka, przeboju lata ubiegłego roku, zapewne znacie i kojarzycie piosenka pt. Pola.
O ile w ubiegłym roku interpretacja tej piosenki sprowadzałaby się dla mnie do jakiejś tam walki na słowa w mediach Polaków z różnych opcji politycznych i nic więcej, to dziś w drodze z pracy słuchając tej piosenki w samochodzie a zwłaszcza fragmentów że 'tu już nie ma z czego brać' czy 'na ulicach miast zakrywasz twarz' przed oczami staje mi bieda wywołana aktualnym kryzysem i obraz ludzi w maseczkach które niebawem prawdopodobnie staną się obowiązkowe, a wielu ludzi na naszych ulicach już w tych maseczkach chodzi.
W tekście piosenki jest też prośba, zawołanie do ludzi, o 'przebudzenie się'.
Czy Muniek Staszczyk, być może całkiem nieświadomie, nie przewidział tego, co aktualnie u nas się dzieje i będzie się działo?
Taka moja spontaniczna refleksja.
[…]


Komentarze: 45
Wyświetleń: 6020x | Ocen: 14

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 12 kwi 2020 14:44   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (45)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Śr, 15 kwi 2020 07:01 | brak oceny

Szemkel | Moderator

Również Fabien Maman, badał wpływa fal dźwiękowych i ich częstotliwości na komórki rakowe, i odkrył, iż komórki rakowe są niszczone, rozpadają się pod wpływem dźwięków! Można nastroić np. kamerton i przyłożyć go w pewne miejsca akupunktury na ciele człowieka i podać ciału konkretną częstotliwość i zaobserwować po pewnym czasie jak zachowują się komórki rakowe, skoro działa to na komórki rakowe można ustalić częstotliwość patogenu (bakterii, wirusa) i podać przeciwfazę która po prostu unicestwi wirusa, czy dany patogen. Generatory Rifa to również doskonała sprawa. Generalnie - postuluję leczenie wibracją, konkretną częstotliwością , wszystko co istnieje na świecie jest formą drgań.....

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 18 kwi 2020 08:08 | ocena: + 2

boolean | Załogant

@Szemkel, Oczywiście, zgadza się. Dostrojony kamerton czy misy tybetańskie etc. "na początku było słowo" czyli dźwięk, dzięki za uzupełnienie.

Pon, 13 kwi 2020 23:11 | ocena: + 3

Ada75 | Załogant

@Area 51, kapsułka tranu....o tym właśnie rozmawiamy. O zwierzętach traktowanych jak środek spożywczy :((((

Rozwiń odpowiedzi (2)

Wt, 14 kwi 2020 08:37 | ocena: + 1

Area 51 | Załogant

@Ada75, Ależ m.in. tym są!! I to od prawieków!...
Niektóre zwierzęta właśnie po to zostały stworzone przez Bogów, by je człek zjadł! Podobnie jak rośliny!...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 15 kwi 2020 22:18 | ocena: + 2

magdakowalska48 | Załogant

@Area 51, jakby bog nie chcial zeby czlowiek jadl zwierzeta to albo by ich nie stworzyl albo stworzyl by je trujacymi. poza tym przeciez wszystko jest energia. jak mozna jesc energie? jak mozna jesc atomy?

Wt, 14 kwi 2020 08:42 | ocena: + 1

Area 51 | Załogant

@Ada75, Jako osoba "niskociśnieniowa" muszę jeść mięso! Ograniczam się tylko do drobiu...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 15 kwi 2020 16:44 | ocena: + 1

Ada75 | Załogant

@Area 51, nie musisz ale i tak dobrze ze chociaż jesz `tylko` drób i ryby od czegoś trzeba zacząć :-) niestety nie zgadzam się z twierdzeniem że zwierzęta dał nam bóg żebyśmy je zjadali. Uważam tak jak zaloga że to nasi bracia. Nie jem mięsa od 30-stu lat i w ogóle mi go nie brakuje. Spróbuj ! Pozdrawiam:-)

Pon, 13 kwi 2020 20:52 | ocena: + 2

Katzee01 | Załogant

@Nautilus Hej zaciekawiła mnie ta przepowiednia wypowiedziana w trakcie seansu na Ukrainie pod koniec xix w - ta ze zdjęć zamieszczonych w artukule. Nie zmam jej, a lubię takie czytać moglibyście podać jej pełną treść? Zastanawia mnie też czy dostaliście tego obiecanego maila odp. Anny? Dzięki!

Pon, 13 kwi 2020 19:01 | ocena: + 3

Orion_1957 | Załogant

Tak moi drodzy załoganci. Trzeba zaprzestać zabijania zwierząt. Ten wirus jest ostrzeżeniem dla całego świata. Przecież człowiek tak naprawdę nie musi spożywać mięsa. Są jarzyny z których możemy zrobić pasztety i inne wyroby które zapewnią nam całkowicie codzienny posiłek. Zupę też możemy przygotować na samych jarzynach i zapewniam was że jest super. Ja właśnie tak jadam i jestem z tego zadowolony i twierdzę że to jest wystarczające. Od dłuższego czasu staram się odpuszczać mięso. Do wszystkiego można się przyzwyczaić. Szkoda mi każdego zwierzęcia tego z lasu i tego z naszej zagrody. Chciałbym aby ten proceder kiedyś się skończył. Wszyscy dobrze wiemy jakie warunki panują we wszystkich rzeźniach i jak ludzie traktują tam zwierzęta które w męczarniach przeżywają swoją ostatnią drogę. Przykro o tym mówić. Jeżeli Ziemia będzie czysta od tego barbarzyństwa wirus na pewno się nie pojawi. Pozdrawiam

Pon, 13 kwi 2020 16:22 | ocena: + 2

-relatysta | Załogant

No cóż, powiem że mamy dużo szczęścia. Powinniśmy być bardzo zadowoleni że ten wirus jest tak "łagodny" o tak małej śmiertelności. Jednocześnie wdzięczni mu że otworzył nam oczy i pozwolił zrozumieć do czego doprowadza nasze beztroskie "panowania" nad przyrodą.
Nasze zachcianki, fanaberie kulinarne były ewidentnymi przyczynami tej jak i poprzednich epidemii - ebola, szalone krowy...
Wniosków żadnych do tej pory nie wyciągaliśmy. Przewiduje że następna "pandemia" może zacząć się od ryb.
Nie jedzmy zwierząt ale ich też nie hodujmy. Zwierzęta w niewoli to nieszczęśliwe zwierzęta. Jeden piesek/kotek w domu to kilka innych w schronisku i na ulicy.
Pragnienie tworzy podaż i w konsekwencji nadprodukcję.
Mięso jest za tanie, trzeba je ze względów etyczno/moralnych mocno opodatkować, tak jak alkohol czy niedługo cukier.
Zasady moralne przechodzą w prawo, niejedzenie mięsa musi stać się prawem - dla naszego dobra oczywiście.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 13 kwi 2020 18:08 | ocena: + 1

Gorki73 | Załogant

@-relatysta, Oj jakie to byłoby piękne, żeby ludzie porzucili mięso a nawet jakby jedli go o połowę... powiem Ci, że ostatnio jem prawie wyłącznie ryby, Świnki i Krówki na talerzu omijam, ale ciężko zbilansować tak dietę, żeby mieć siłę szczególnie jak nie pracuje się w przysłowiowym biurze. Pół roku temu mój siostrzeniec, który ma 12lat powiedział mi, ze chyba zostanie wegetarianinem (jest miłośnikiem zwierząt) to było dla mnie w pewnym sensie szokiem.....Taki młody a taki mądry :) więc też to dało mi do myślenia. Pozdrawiam Cię serdecznie

Pon, 13 kwi 2020 13:48 | ocena: + 2

boolean | Załogant

Odnośnie Dr Royal Raymond Rife znalazłem jeszcze filmy dokumentalne, jeden niszowego producenta filmowego na DVD: http://www.zerozerotwo.org/
a także na YT:
https://m.youtube.com/watch?v=2fh0RJczTAc

Rozwiń odpowiedzi (2)

Pon, 13 kwi 2020 15:01 | ocena: + 1

Gorki73 | Załogant

@boolean, Jeszcze raz Dziękuję pięknie za materiały, powinieneś jednak napisać artykuł, bo to może otworzyć oczy wielu ludziom...pamiętaj takie drobne rzeczy to niczym "efekt motyla" w teorii chaosu, mogą przynieś niesamowite, pozytywne skutki...dobrze, że tacy ludzie jak Ty zasilają nasz Okręt

Wt, 14 kwi 2020 17:20 | ocena: + 2

Rycho_LV | Załogant

@boolean, Znalazłem u siebie artykuł pochodzący z dwumiesięcznika Nexus, pt "Tajemnice generatora Rife'a".
Jeśli macie ochotę zerknąć, to jest dostępny do ściągnięcia pod poniższym linkiem (plik .pdf):
https://wrzucplik.pl/pokaz/2007627---lnrh.html

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 14 kwi 2020 17:55 | ocena: + 1

Gorki73 | Załogant

@Rycho_LV, Dziękuję Bardzo za link'a już ściągnąłem :)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 15 kwi 2020 20:45 | ocena: + 2

Rycho_LV | Załogant

@Gorki73, Dr Royal Rife wspominany jest też w poniższych artykułach Nexusa:
http://www.kontestator.eu/supermikroskopy-i-tajniki-morfogenezy.html?iPageContent=2

http://www.kontestator.eu/dzwieki-kontra-patogeny.html

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 18 kwi 2020 07:59 | ocena: + 3

boolean | Załogant

Rycho_LV, Dzięki za fatygę. Jak zwykle niezawodny Nexus i internauci. Dodam jeszcze od siebie cenny zbiór dot. prac Dr Royal Raymond Rife - dokumentacja, zdjęcia, częstotliwości patogenów: https://rifevideos.com
Opracowywane przez lata ale uzupełnione opublikowane dopiero w styczniu 2020. 312 stron pdf i inne materiały jak filmy. Dr RIFE to był Tesla medycyny. A teraz mamy "gwiazdy" rozrywki, celebrytów ale oni ludzi z nowotworów nie wyleczą.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 18 kwi 2020 08:14 | ocena: + 1

Gorki73 | Załogant

@boolean, Masz w 100% rację ...a co do tych "gwiazd" to odnoszę już od wielu lat takie wrażenie, że czym głupsze zajęcie to przynosi niewspółmierne "korzyści" jednym słowem odwrotnie proporcjonalnie do umysłu i wkładu pracy, niestety :( Pozdrawiam serdecznie

Pon, 13 kwi 2020 11:36 | ocena: + 1

Orion_1957 | Załogant

Witam wszystkich działkowców ! Muszę powiedzieć że jestem stałym bywalcem działki którą posiadam na terenie wschodniego Mazowsza. Kiedy tylko tam dotrę to przez jakiś czas chodzę jak śnięty. Wynika to z tego że organizm się dotlenia i mam wówczas ochotę na krótki sen. Jest tak czyste powietrze w porównaniu z miastem gdzie mieszkam na stałe że zmiana miejsca pobytu czyni cuda. Jak wspaniale człowiek się tam czuje, chce się żyć. To czyste powietrze bierze się tam również z tego że rejony te nie posiadają przemysłu. Po takim pobycie człowiek ma naładowane akumulatory by móc ponownie wrócić do miasta. Ale panującego wirusa obawiają się również mieszkańcy tych nadbużańskich przepięknych terenów. Ludzie siedzą w swoich kolorowych domach i czekają kiedy pandemia ustąpi. Myślę że my wszyscy musimy dopasować się do obowiązujących zaleceń niezależnie gdzie aktualnie jesteśmy w mieście czy na działce bo wirus jest w stanie dotrzeć do każdego.

Pon, 13 kwi 2020 09:17 | ocena: + 4

boolean | Załogant

Witam również, Gorki73 odszukałem info o tym naukowcu Dr Royal Raymond RIFE który stworzył urządzenie leczące z różnych patogenów, wirusów a także komórek nowotworowych. Nazwał tą metodę SKOORDYNOWANY REZONANS. Miało to miejsce w latach 30-tych ub. w. czyli niemal 100 lat temu. Zasadniczo jest to proste. Rife odkrył, że każdy patogen działa na jakiejś częstotliwości, wystarczy więc elektrostymulacja organizmu na częstotliwości patogenu ale z ODWRÓCONĄ FAZĄ (najistotniejsze). Patogen ginie. Artykuł na ten temat zatytułowano Dread Disease Germs Killed by Radio Wawes, Specific Destroyer of All Deadly Microbes, hope; cancer organizm isolated. Autor Newell Jones. Nie wiem jaka to gazeta, być może jest jakieś archiwum cyfrowe w którym artykuł jest ewentualnie dostępny. Obecnie konstrukcja generatora dowolnego przebiegu elektrycznego faktycznie jest banalnie prosta i dostępna. Są gotowe układy scalone, konstrukcje generatorów, schematy etc. Większym problemem jest wykrycie na jakiej częstotliwości dany patogen działa. Niestety praca i laboratorium naukowca / badacza zostało zniszczone a on sam oskarżony o to, że pacjenci nie mogli być (!!!) "leczeni" chemioterapią czyli de facto został oskarżony za skuteczne wyleczenie wszystkich 16 swoich pacjentów z nowotworów w 100% w zaledwie 90 dni. Mocno również pozdrawiam.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Pon, 13 kwi 2020 10:08 | ocena: + 1

Gorki73 | Załogant

@boolean, Bardzo dziękuję za Twoją odpowiedz...jak coś znajdę to napiszę na forum ...zamierzam coś takiego zbudować :) . Powiedz mi czy ja dobrze Cię rozumiem, że "odwrócona faza" to odnosi się do ujemnego poziomu amplitudy sygnału stymulującego w stosunku do masy? Pozdrawiam serdecznie

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 13 kwi 2020 12:22 | ocena: + 2

boolean | Załogant

@Gorki73, zgadza się. Aktualnie namiastką tego typu urządzenia jest prawie każdy tzw. "zapper" opracowany w/g metody leczniczej dr Huldy Clark ale on jest na patogeny typu bakterie, wirusy, grzyby, pasożyty nie jest natomiast na komórki nowotworowe a urządzenie dr RIFE było wszechstronne i uniwersalne. Nie wiem jaka jest skuteczność obecnych zapperów ale co do zasady to właśnie chodzi o elektrostymulację. Jeśli jesteś technikiem, elektronikiem i masz oscyloskop to jest to dobry punkt wyjścia. Jeśli chcesz coś z tym zrobić to super pomysł. Powodzenia. P. S. Forum czy dawniej hydepark FN aktualnie raczej nie działa ale w dziale dla zalogowanych każdy może w odpowiedniej sekcji wstawić info od siebie zaznaczając widoczność dla wszystkich zalogowanych. Podstawowe info o zapperach jest choćby w poradnikach, tutorialach np. YouTube, może na elektrodzie ale przede wszystkim powinno być coś więcej w książce Clark. Od tego najlepiej zacząć research i dodać coś nowego od siebie, ulepszyć bez potrzeby wyważania otwartych drzwi czy wożenia drewna do lasu. Wygenerowanie dowolnego przebiegu elektrycznego nie jest obecnie żadnym problemem ale wiedza na jakiej częstotliwości działa patogen i wygenerowanie przebiegu odwróconego, takiego o jakim sam piszesz. Gdyby dokumentacja badań dr RIFE była dostępna byłoby wspaniale i cudownie. Wystarczyłoby odtworzyć i dalej rozwinąć, udoskonalić. Pozdrawiam.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 13 kwi 2020 19:18 | ocena: + 3

-relatysta | Załogant

@boolean, Skłaniałem się kiedyś do zakupu jakiegoś Zappera, drążyłem temat szukałem na forach opinii i...
Żadnego szału i hura optymistycznych relacji "ozdrowieńców" się nie doszukałem.
Wszystkim się wydawało że chyba działa, ale nie na to co akurat im dolegało.
Oczywiście to tylko moja refleksja.

Sob, 18 kwi 2020 19:49 | ocena: + 2

Adamski | Załogant

@boolean,
Lista czestotliwosci Rife https://tabele.top/tabele/lista-czestotliwosci-rife/

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 19 kwi 2020 08:47 | brak oceny

boolean | Załogant

@Adamski, Dzięki, kompendium wiedzy o pracach Dr RIFE jest też na https://rifevideos.com
Publikacja PDF 312 str., zdjęcia, filmy a nawet godziny nagrań z Dr Rife.

Pon, 13 kwi 2020 06:56 | ocena: + 3

Area 51 | Załogant

Ja przebywam dość często na działce... Naturalne promienie UV i aktywowana pod ich wpływem witamina D oraz pożyteczne bakterie glebowe, które dostają się do mojego organizmu przez pokaleczone pracą palce... -To wszystko + kapsułka tranu rano, jakoś trzyma mnie przy zdrowiu/życiu...
Polecam!

Kontakt z Matka Naturą uzdrowił by tysiące ludzi, a także zapobiegł by zarazie!!! A tymczasem ludzie nie mogą nawet posiedzieć na ławce w parku i "złapać" choć trochę tego, co daje nam Słońce!!!..
DLACZEGO??????????????????...

Dobrze nam, działkowcom!! Będziemy najzdrowszą grupą Polaków!!!...

Rozwiń odpowiedzi (3)

Pon, 13 kwi 2020 09:58 | ocena: + 2

Gorki73 | Załogant

@Area 51, Witaj ! uważałbym na pisanie takich opinii w dobie pandemii. Zgadzam się z tym, że promieniowanie UV jest "odkażające" ale tylko z zewnątrz, bo jak już "połkniesz" wirusa i będziesz miał go w środku to wystawianie na słońce nic Ci nie pomoże. Co do "pożytecznych bakterii glebowych" to one są pożyteczne dla roślin i część z nich, które dostają się do Twojego organizmu poprzez, jak to napisałeś poranione palce mogą wywołać zakażenie np. gangrenę ! Zobacz ilu żołnierzy w czasie wojny było zakażonych gangreną od małych nawet ran -mój Dziadek, który był lekarzem w czasie II wojny Światowej sam amputował setki kończyn swoim Żołnierzom, którzy mieli już postępujące zakażenie w postaci gangreny. Więc nie radziłbym nikomu z ranami grzebać w ziemi !! Nie "piję" tu teraz do Ciebie, ale pewien prostak o imieniu Łukaszenko niedawno powiedział, że "traktor i ciężka praca w polu, uleczy każdego z koronowirusa" Pozdrawiam serdecznie

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 14 kwi 2020 08:44 | ocena: + 2

Area 51 | Załogant

@Gorki73, A ja tak robię i żyję od ponad 20 lat!!! Może i jestem takim "prostakiem" jak Łukaszenka?! ;) Gdybyś miał działkę od ponad 20 lat, to byś wiedział jak to jest!!!!!!!!!!!!!!!!!
Człowiek za daleko odszedł od przyrody...

Wt, 14 kwi 2020 15:39 | ocena: + 1

Gorki73 | Załogant

@Area 51, Witaj ! nie żartuj sobie ze mnie :) , że uważam Cię za "prostaka"...Rozumiem cię doskonale, co to znaczy mieć pasję i oddawać się jej w ogródku. Ja wprawdzie z moimi Dziadziusiami jako mały chłopiec goniłem w Ich ogródku...ale wiesz działka w latach 80-tych na Śląsku to był dramat wszędzie sadza, pył i kwas siarkowy -w postaci wżerów na jabłkach czy gruszkach-takie czarne plamy ! Dzisiaj Siostra ma ten ogródek, prędzej z sentymentu do Dziadków a ja bywam tam jak dobrze pójdzie 2x w roku...Więc rozumiem Twoje pasje ale tak i tak uważaj, na zakażenie tężcem jak "grzebiesz" w tej ziemi. Pozdrawiam Cię serdecznie "niedoszły działkowiec" :)

Pon, 27 kwi 2020 13:42 | brak oceny

maniek1.5 | Załogant

@Area 51,
...działkowcy... najgorsi wrogowie bezdomnych kotów...

Nie, 12 kwi 2020 17:55 | ocena: + 5

boolean | Załogant

Od kilku dni nachodzi mnie myśl żeby napisać o elektrycznej metodzie zwalczania drobnoustrojów chorobotwórczych. Nie chcę tu reklamować urządzenia pewnej firmy bo chodzi mi o samą ideę elektrycznej stymulacji słabym prądem o określonej częstotliwości i amplitudzie. Otóż taki naukowiec pojawił się na tej planecie, stworzył skuteczne urządzenie którym wyleczył 17 na 17 pacjentów czyli 100 %, zostało to nawet opisane w prasie. Jest o tym w filmie dokumentalnym sprzed kilkunastu lat, dlatego o tym piszę. I co się stało, to co zwykle ów badacz został zniszczony, a kiedy to było, ok. 100 lat temu. Podobnie jak z silnikiem Tesli zasilanym energią próżni, już ponad 100 lat temu. Tyle jest warta nasza tzw. "cywilizacja". Niszczone jest wszystko co cenne nie w sensie majątkowym
i to co wartościowe z siłą Niagary.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Nie, 12 kwi 2020 18:05 | ocena: + 1

Gorki73 | Załogant

@boolean, Witaj, Masz jakieś namiary na tego Naukowca jakieś parametry urządzenia częstotliwość, amplituda przebiegów oraz wielkość prądu...wiesz może bym to zbudował ...to by było coś fantastycznego ? Pozdrawiam serdecznie

Nie, 12 kwi 2020 18:32 | ocena: + 2

mareksid | Załogant

@boolean, obawiałbym się na jego miejscu o życie ... Ponieważ może pokrzyżować plany tym którzy stworzyli tego wirusa po to żeby ZARABIAĆ.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 12 kwi 2020 18:51 | ocena: + 2

Gorki73 | Załogant

@mareksid, Witam Cię nie do końca jest czego się bać generatory przebiegów zmiennych są znane praktycznie od początków prądu elektrycznego...wystarczyłoby podać częstotliwość, przebieg tzn. kształt fali, amplitudę i wierz mi przeciętny elektronik jest w stanie to zbudować sam w domu.. jakby to było dobre to wtedy nikt nie jest tego procesu zatrzymać, bo praktycznie każdy może to zbudować... sam mógłbym Ci podać linki do generatorów częstotliwości i można je kupić, w zależności od ich parametrów to koszt od kilkuset złotych wzwyż. To by była fantastyczna sprawa !

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Z POCZTY DO FN: [...] Dzień dobry, miałem taki sen , że 21.06.2021 rozpocznie się wielki konflikt mam przeczucie że coś jakby 3 Wojna Światową . Ważna datą jest też 01.08.2021. Nie jestem jasnowidzem :) możliwe że te sny to przypadek ale może mogą Państwo spytać Jasnowidzów takich jak Pani Ania albo Pan Jackowski zeby sprawdzili czy im cos te daty mówią . Jesli tak to może podpowiedzą jak sie przygotować, bo chyba takie wizje, jeśli są prawdziwe po coś służą- może mają za zadanie by chociaż cześć...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 18 luty 2021 04:26 | 13.02.2021 roku około godziny 18 w miejscowości Okonek spędziłem czas z rodziną przy ognisku. Niebo było czyste gwiaździste. W pewnym momencie na niebie pokazała się jasnozielona długa łuna światła i zamierzała w stronę ziemi. Nie był to meteoryt czy bolid. Znam te zjawiska . To coś weszło w atmosferę zbyt wolno i w pewnym momencie wygasło bez płomieni i dymu. W ostatnim momencie udało mi się zobaczyć czarny obiekt który leciał dalej. Przez ułamek sekundy i zniknął . Widzieliśmy to wszyscy. Każdy...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 19 stycznia 2021 | Witam - Panie i Panowie… jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie! Takimi słowami ostatnio rozpocząłem wirtualny wykład w sieci (mała fucha na boku) dla pracowników jednej z firm w ramach ‘szkoleń w sieci’. W zasadzie zabrzmiało to jak żart, bo przecież ktoś na naszej planecie musi być bardziej szczęśliwy niż ja, ale potem już po zakończeniu wykładu zacząłem długo o tym myśleć i doszedłem do...

czytaj dalej

FILM FN

21 LUTEGO 2021 OBIEKT UFO OBSERWOWAŁA ZAŁOGA SAMOLOTU LINII AMERICAN AIRLINES NAD NOWYM MEKSYKIEM (USA) - zapis rozmów z kokpitu

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.